Rozjaśniacz zdrowszy od farby blond? Mi wydaje się to realne... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-26, 21:32   #1
Mia1612
Raczkowanie
 
Avatar Mia1612
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 299
Thumbs up

Rozjaśniacz zdrowszy od farby blond? Mi wydaje się to realne...


Rozpoczynam ten wątek z uwagi na to, że na wszystkich forach o rozjaśnianiu włosów, większym uznaniem i zaufaniem wśród produktów nadających nam wygląd białogłowych cieszą się farby- rozjaśniacze są bardziej dyskryminowane i uważane powszechnie sa dość inwazyjne i osłabiające strukturę włosa. Jednak od chwili gdy trafilam na informacje o rozjaśniaczach bez amoniaku (np Platinium L'oreala) lub z kreatyną firmy Alfaparf (nie wiem czy w składzie ma amoniak), zaczęłam się zastanawiać czy takie rozjaśniacze przy dość nisko % wodzie utlenionej nie byłyby zdrowsze dla włosa, niż farby blond, które zazwyczaj są z amoniakiem? Jak wiadomo amoniak niszczy włosy w dość mocnym stopniu, inaczej firmy nie kombinowałyby w wymyślaniu farb typu Casting L'oreala. Co o tym myślicie? Może znajdzie się tu jakiś profesjonalista?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Small_Platinium.jpg (60,9 KB, 54 załadowań)

Edytowane przez Mia1612
Czas edycji: 2009-05-26 o 21:33
Mia1612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 15:21   #2
Mia1612
Raczkowanie
 
Avatar Mia1612
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 299
Dot.: Rozjaśniacz zdrowszy od farby blond? Mi wydaje się to realne...

Może chociaż któraś z was ma doświadczenie z rozjaśnianiem delikatnych, ciemnoblond włosów? Chodzi mi o jak najmniejsze zniszczenie włosów cienkich przy rozjaśnianiu... Proszę uprzejmie o propozycje
Mia1612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 21:33   #3
aga24zuzia
Rozeznanie
 
Avatar aga24zuzia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Santa Domingo
Wiadomości: 971
Dot.: Rozjaśniacz zdrowszy od farby blond? Mi wydaje się to realne...

hej
ja sie podpinam pod watek
dziewczynki jaki rozjasniacz fryzjerski najmniej niszczy wlosy
pliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiii o odp
stosowala jakas wizazystka framesi?????????
eh a wlasnie mam pytanie-czy jezeli UZYJE NP WODY 6% ALE DLUZEJ JA POTRZYMAM ...A WODY 12% A KROCEJ JA POTRZYMAM TO TA PIERWSZA MNIEJ ZNISZCZY WŁOSY?????????????
__________________
Dokąd idziesz mój aniele?
czy tam bedzie lepiej ci?
zostan tutaj zostan ze mną,
pomóż mi.

Edytowane przez aga24zuzia
Czas edycji: 2009-05-29 o 21:35
aga24zuzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 07:32   #4
Zafirah
Rozeznanie
 
Avatar Zafirah
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 717
Dot.: Rozjaśniacz zdrowszy od farby blond? Mi wydaje się to realne...

Przykro mi ale rozjaśniacz zawsze będzie sliniejszym produktem niż farba... Poza tym nawet w farbach "bez amoniaku" amoniak jest ponieważ jest niezbędny w procesie koloryzacji. Platinium rzeczywiście jest delikatniejszy niż inne rozjaśniacze i jest dobry przy delikatnych pasemkach ale już z bardzo mocnym rozjanianiem sobie nie radzi i czasem pozostawia zółtawy odcień.

Zasada jest taka, że lepiej dłużej potrzymać rozjaśniacz z mniej procentowy oksydantem niż krótko potrzymać silny produkt. 6% będzie sobie działało wolniej ale mniej zniszczy włosy a 12% rozjaśni błyskawicznie ale wytrawi włosy.
Zafirah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 12:53   #5
aga24zuzia
Rozeznanie
 
Avatar aga24zuzia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Santa Domingo
Wiadomości: 971
Dot.: Rozjaśniacz zdrowszy od farby blond? Mi wydaje się to realne...

ZAFIRAH dziekuje za odp
a mozesz mi polecic jakis rozjasniacz fryzjerski???
myslisz ze no ten framesi albo matrix bedzie ok???
buziak
ZAFIRAH dzwonilam wczoraj do salonu framesi w krk i pani powiedzila mi ze ciemny blond da sie rozjasnic ich rozjasniaczem z woda 3,5 lub 4,5 % co o tym myslisz???
__________________
Dokąd idziesz mój aniele?
czy tam bedzie lepiej ci?
zostan tutaj zostan ze mną,
pomóż mi.

Edytowane przez aga24zuzia
Czas edycji: 2009-05-30 o 13:00
aga24zuzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 14:11   #6
Mia1612
Raczkowanie
 
Avatar Mia1612
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 299
Dot.: Rozjaśniacz zdrowszy od farby blond? Mi wydaje się to realne...

Czyli delikatne, cienkie włosy o takim typowym polskim, mysim odcieniu blond nie warto męczyć rozjaśniaczem i farba w zupełności wystarczy? Mnie ciekawi ilu % oksydant jest w takiej przeciętnej farbie... Bo gdyby byl powyżej 4,5 %, to czy nie lepiej uzyć właśnie takiego Platinium z wodą 3 lub 3,5 %, potrzymać dłużej i nie martwić się o zniszczenia włosów?
aga24zuzia a słyszałaś coś dobrego o tym rozjaśniaczu framesi? Bo na KWC jest rozjaśniacz włoskiego Alfaparfu i wizażanka chwali się, że włoski niezniszczone i błyszczące
Mia1612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 14:32   #7
aga24zuzia
Rozeznanie
 
Avatar aga24zuzia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Santa Domingo
Wiadomości: 971
Dot.: Rozjaśniacz zdrowszy od farby blond? Mi wydaje się to realne...

Mia1612 tak wlasnie wszyscy chwala ta firme farmesi....ta kobieta z salonu mowila ze on nie niszczy..zreszta duzo dobrego o nim slyszalam...o alfarapf tez...
hmnnnn sama juz nie wiem...ale taka farba ze sklepu nie ma szans zeby rozjasnic wlosy tak jak te salonowe rozjasniacze i lepiej nie kombinowac z jakas inna woda tzn o wyzszym stezeniu ze zwykla farba bo moze byc karastrofa.....
tak jak juz wyzej pisalam ta babka z framesi powiedziala mi ze oni dodaja wody 3,5 i 4,5 % zastanawiam sie jak to jest mozliwe...moze ktoras z wizazanek nam doradzi...
pozdrowionka
__________________
Dokąd idziesz mój aniele?
czy tam bedzie lepiej ci?
zostan tutaj zostan ze mną,
pomóż mi.

Edytowane przez aga24zuzia
Czas edycji: 2009-05-30 o 14:34
aga24zuzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-03, 15:35   #8
Edytkaa1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 96
Dot.: Rozjaśniacz zdrowszy od farby blond? Mi wydaje się to realne...

witam was ja moge z własnegodoswiadczenia polecic rozjasniacz nowej generacji firmy LEO ja rozjasniłam włsoy z czarnej farby na jasny blondzik i niema zniszczonych uzyłam ich Kameleona ale maja takze SILWER bez amoniaku nagrodzony złotym medalem na targach poznańskich wiec nei jest to byle co dostepny tylko w sklepach badz hurtowniah fryzjerskich a słyszałam ze te loreale itd sa przereklamowane i duzo gorsze pozdrawiam
Edytkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 15:44   #9
aga24zuzia
Rozeznanie
 
Avatar aga24zuzia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Santa Domingo
Wiadomości: 971
Dot.: Rozjaśniacz zdrowszy od farby blond? Mi wydaje się to realne...

hej slyszalam o tym rozjasniaczu Leo..ciekawa jestem czy jest drogi....
ja mam rozjasniane Goldwellem i woda 9 % i nie polecam...wysusza okropnie wlosy..
__________________
Dokąd idziesz mój aniele?
czy tam bedzie lepiej ci?
zostan tutaj zostan ze mną,
pomóż mi.
aga24zuzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 15:57   #10
Edytkaa1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 96
Dot.: Rozjaśniacz zdrowszy od farby blond? Mi wydaje się to realne...

hej on nie jest drogi biorąc pod uwage ilosc ja kupiłam Kameleon sa to rozjasniacze głownie do farbowanych ciemno włosów maja specjalna formułe niwelujaca czerwony odcien wiesz te czerowne rudosci kosztuje ok 50 zł ale jest go prawie pół kilo i do tego litrowa woda tej firmy 9% kosztuje ok 10 zł ale jest go tak duzo ze na odrosty starczy na ho ho ho oni maj arozne rodzaje tych rozjasniaczy ale wszystkie sa oparte na nowej generacji czego loreale nie maja romawiałam z konsultantem i nie żałuje bo az u nas fryzjer wierzyc nie chciała ze ma jasny blond i nie sa włosy zniszczone to jakis cud alekonsultant od razu mi powiedział ze mozna rozjasniac nawet na czarna farbe a firma ktora na targach dostała złoty medal to ju znie byle jaka firma wiec ja go polecam mniejszych pudełek niema bo to do fryzjerów jest ale lepiej dac 50 zł i miec włsoy super

---------- Dopisano o 16:57 ---------- Poprzedni post napisano o 16:53 ----------

Aga czy dobrze zrozumiałąm jestes z Krakowa?ja jestem z Zakopanego a kupiłam go od konsultantki tej firmy z okolic Krakowa włąsnie oni maja w Krakowie swoja siedzibe firma LEO wpisz w google to wejdziesz na ich stronke i tam jest adres i wszystko
Edytkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 16:22   #11
aga24zuzia
Rozeznanie
 
Avatar aga24zuzia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Santa Domingo
Wiadomości: 971
Dot.: Rozjaśniacz zdrowszy od farby blond? Mi wydaje się to realne...

Cytat:
Napisane przez Edytkaa1 Pokaż wiadomość

Aga czy dobrze zrozumiałąm jestes z Krakowa?ja jestem z Zakopanego a kupiłam go od konsultantki tej firmy z okolic Krakowa włąsnie oni maja w Krakowie swoja siedzibe firma LEO wpisz w google to wejdziesz na ich stronke i tam jest adres i wszystko
tak z Krk jestem...eh to sie musze rozgladnać za tym rozjaśniaczem...

swoja droga ale Ci zazdroszcze ze mieszkasz w Zakopanym...jak ja je uwielbiam...
__________________
Dokąd idziesz mój aniele?
czy tam bedzie lepiej ci?
zostan tutaj zostan ze mną,
pomóż mi.
aga24zuzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-03, 16:45   #12
Edytkaa1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 96
Dot.: Rozjaśniacz zdrowszy od farby blond? Mi wydaje się to realne...

No przeciesz daleko nie masz 2 ha autobusem to przyjedz jak znajdziesz tam rozjasniacz to pewnie se sama odbierzesz ja z kosztem wysyłki zapłącilam 60 pare zł przyjedz to ci go odsypie troche na próbe jego jest bardzo duzó
Edytkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 17:25   #13
aga24zuzia
Rozeznanie
 
Avatar aga24zuzia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Santa Domingo
Wiadomości: 971
Dot.: Rozjaśniacz zdrowszy od farby blond? Mi wydaje się to realne...

Cytat:
Napisane przez Edytkaa1 Pokaż wiadomość
No przeciesz daleko nie masz 2 ha autobusem to przyjedz jak znajdziesz tam rozjasniacz to pewnie se sama odbierzesz ja z kosztem wysyłki zapłącilam 60 pare zł przyjedz to ci go odsypie troche na próbe jego jest bardzo duzó
hehe oj chcialbym wpasc
a wlasnie jak kupilas ten rozjasniacz to poszlas z nim do salonu czy moze jakas znajoma Ci robila??
ja dzis stwierdzilam ze zrobie sobie do tego blondu jakies brazowe pasemka..bo blada jak sciana jestem....

a wybieralam sie ostatnio do Zakopanego..ale slyszalam ze droga na Morskie Oko zamknieta...a to mje ulubione miejsce..ostatnio bylam tam w lutym ur..heh pamietam do dzis...adidaski na nożkach ..jak wychodzilam to 2 kroki do przodu ..jeden do tyłu bo tak ślisko bylo ..ale itak super
pozdrowionka
__________________
Dokąd idziesz mój aniele?
czy tam bedzie lepiej ci?
zostan tutaj zostan ze mną,
pomóż mi.
aga24zuzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 18:02   #14
Edytkaa1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 96
Dot.: Rozjaśniacz zdrowszy od farby blond? Mi wydaje się to realne...

wiesz co do drogi to nawet niewiem ale spytam jak wrocą z pracy tu non stop gdzies cos robia ja mieszkam blisko wyciągu harenda na królach zreszta tak mam na nazwisko nawet rozjasniacz nakładałam sobie sama chciałam najpierw pasemka ale prosiłam kto by mi zrobi l kazdy łaska wielka no to sie wkurzyłam i nałozyłam na całe i teraz sama bede se robic z tyłu poprosze tesciowa bo nie widze a jk nei bedzie umiała to se poradze z tyłu mam krotsze mam fryzurke na boba pozdrawiam

---------- Dopisano o 19:02 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------

a w ogóle to tak poszłam na ryzyko ze szok ja nigdy nie byłam blond naturalnie jestem ciemna bardzo szatynką czarna oprawa oczu cera taka srednia ani jasna a ni ciemna i jakis cud poprostu mówia ze fajnie mi w jasnych ale chce jeszcze wypróbowac kolor bialutenki zamowiłamjuz ce ce biały ekstremalnie i wypróbuje czy wyjdzie mi taka biel aha z tego LEO kupiłam wczoraj pszyszła mipaczka znaczy dokupiłam wode utleniona na odrosty bo tamta miałąm małe opakowanie i se zamowiłam na zapas do tego wziełąm szampon do rozjasnianych włosach ktory zawiera jakis pigment z farby do niwelowania zółci i nadajacy kolor platyny srebrny wiesz co te szampony maja jego jest pół litra i kosztuje ok 11 zł jest promocja a nie chce innego przekonałam sie ze ta firma jest nbajlepsza wiec nie chce innych produktów jedynie ta farbe ce ce bo oni nie maja narazie farb takich zamowie se jeszcze odzywke placenta z łózysk itd silnie regenerujaca ale to za jakis czas bo kasy narazie mało zostało takze zostaje przy tej firmie i co najwazniejsze nei jest drogo produkty sa w duzych opakowaniach po litr kilo itd no bo to do fryzjerów takze3 ja nie chce zadnych loreali welli itd bo duzo czytałam ze sa przereklamowane a tu na sobie wiem ze jest ok zreszta pani powiedziała ze jak za jakis miesiac dwa nałoze rozjasniacz to raczej nie trzeba bedzie tej ce ce i wyjda od razu białe ale chce odczekac bo nie chce zniszczyc włosów a mam zdrowe i szkoda by było 4 raz to juz by moze było za duzo
Edytkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 18:24   #15
aga24zuzia
Rozeznanie
 
Avatar aga24zuzia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Santa Domingo
Wiadomości: 971
Dot.: Rozjaśniacz zdrowszy od farby blond? Mi wydaje się to realne...

ja mam pecha bo tez nikt mi nie pomaluje a sama nie dam rady na odrosty tedo polożyc wiec lipa...

mam juz dosc wyszuszonych wlosow..dlatego chcialam kupic cos lepszego..skusze sie na ten rozjasniacz..cos wykombinuje....
jak sie czujesz jako blond lalka???
tez mam szampon do blondu z joanny ..zadowolona jestem.....

ale turystów to chyba u Was zatrzesienie o tej porze roku..?
__________________
Dokąd idziesz mój aniele?
czy tam bedzie lepiej ci?
zostan tutaj zostan ze mną,
pomóż mi.

Edytowane przez aga24zuzia
Czas edycji: 2009-06-03 o 18:31
aga24zuzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 06:59   #16
Edytkaa1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 96
Smile Dot.: Rozjaśniacz zdrowszy od farby blond? Mi wydaje się to realne...

hej witam w ten dzisiejszy dzien wiesz co jesli juz masz zamiar rozjasniac to naprawde ci go polecam bo to srodek rzeczywiscie profesjonalny i dobry a odrosty?przyjedziesz raz na miesiac w sobote do zakopca i ci zrobiejaki problem turysci zawsze jacyc tu są ale nei widze teraz specjalnie moze przez pogode itd za pare dni wakacje to przyjadą aha to joanne tez mam ale jakos niezbyt widze roznice po umyciu to szybciej ten z rossmana ale uzywam juz z LEO bo ona ma dodatkowo jakies odzywcze na suche włosy to tez profesjonalny fryzjerski i włosy sa po nim delikatne mieciutkie niema problemu z rozczesywaniem co do tego jak sie czuje troche jeszcze dziwnie ale to ponoc kwestia przywyczajenia i zapuszczam na długie zawszemarzyłam o białych długich.....pozdrawiam
Edytkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 13:52   #17
aga24zuzia
Rozeznanie
 
Avatar aga24zuzia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Santa Domingo
Wiadomości: 971
Dot.: Rozjaśniacz zdrowszy od farby blond? Mi wydaje się to realne...

hej Edytka..tak zrobie...kupie ten rozjasniacz Leo..przekonalas mnie..
ten szampon z Joanny trzymam kilka minut na włosach i daje naprawde super efekt..zadowolona jestemm...
tez marze o długich super blond włoskach ..ale blond włosy mi sie krusza...dawniej bylam ciemno kasztanowa..to włosy sliczne..ale wygladalam w nich jak śmierć musialam wrocic do blondu...ale w sumie nie żałuję...dobrze jest..
a moze wkleisz jakieś foto i sie pochwalisz/? bo widze ze zadowolona jestes na maxa...
jak dojde do tego jak sie tu wrzuca foty to pokaze Ci jak wygladaja moje włosy po goldwellu

ta co do Zakopanego...to musze poczekac bo bidna jestem jak mysz kościelna ..bezrobocie niestety mnie dotkneło...
buziak dla Ciebie
__________________
Dokąd idziesz mój aniele?
czy tam bedzie lepiej ci?
zostan tutaj zostan ze mną,
pomóż mi.
aga24zuzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 07:26   #18
Edytkaa1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 96
Dot.: Rozjaśniacz zdrowszy od farby blond? Mi wydaje się to realne...

hej Aga pisze dopiero dzis gdyz poszlismy w teren z dziecmi wczoraj zdjecie jakies wkleje tylko musze najpierw wykombinowac znaczy zrobie telefonem i jak mażprzyjdzie to przez kabel do kompa inaczej niemam jak bo stary aparat juz nie działa ale zrobie telefonem co swykombinuje a w ogole to powiem ci ze zamowiłam ta farbe ce ce i kurcze nie umie wytrzymac chce mi sie ja nałozyc juz dzis ale wiem ze nie moge musze oidczekac dzis ja listonosz przyniesie aha i tez srebrzyk do włosów takie cos w małej buteleczce za 5 zł ale bardzo trudno to dostac u nas nigdzie niema ponoc lepsze niz te wszystkie szampony itd czytałam na innym forum w necie jak dziewczyny pisały wyprubuje kurcze piszesz ze ci sie kruszą .....wiesz co ja jestemz dania zreszta napisałam na innym watku to sie oburzyły ze włos za bardzo spalony itd zniszczony i tak sie wykruszy i tak nie zrobisz nic i nawet znam takiego fryzjera ktory mi powiedział ze dobrze jest zostawic włosy samym sobie one same dojda do siebie a nie smarowac je nastepna chemia w postaci cud odzywek aha i jeszcze wyczytałam ze rozjasnionego włosa nie wolno natłuszczac zadnymni olejkami itd itd ale to juz wiesz kazdy ma swoje zdanie ja w sumie mam dobrze bo ja włsoy podcinam regularnie chocby z tego wzgledu ze ma taka fryzure ale teraz chce zapuscic wiec musze inaczej podejsc do tego znaczy jak juz uzyskam ten biały kolor to wtedy jak odrosty to juz nie moge potem nakładac na całosc zamow ten rozjasniacz ale wiesz co jak ty niemasz czarnych to wez sobie ten lepszy troche znaczy jasniejszy SILVER ten nagrodzony złotym medalem on sie praktycznie nie rozni od kameleona tylko ponoc ma włsnie srebrny odcien ja wziełam kameleon bo nieweluje czerwonosci a z czarnego to wiesz wieksze prawdopodobienstwo zreszta ten czy ten oba rozjasniaja praktycznie tak samo takmi powiedzieli aha i do tego woda 9% nie beirz 12tki bo własnie 12tka sprawia czesto ze włosy sa bardziej żółe kurczakowate to jzu mi mowiła znajoam fryzjerka ktora przyjezdzała do domu robic niestety wyjechałą do ameryki kurde zeby ona była to nie miałabym problemu z niczym młoda dziewczyna ale super fryzjerka szkoda słuchaj ja mam numer tel.tej konsultantki jak oni mi orzysłali teraz to pudło duze katalog próbki itd itd ale jak wejdziesz na ich strone to tam sa numery u was w krakowie wiesz co te rozjasniacze sa w sklepach innych fryzjerskich w necie ale najlepiej kup bezposrednio od prodócenta LEO umow sie tam nawet adres jest i ominie cie koszt wysyłki to zapłącisz piecdziesiat pare za rozjasniacz i wode wiesz co napisz na gg domnie 271 95 81 jak bedziesz miałą czas to pogadamy pozdrowionka
Edytkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 14:10   #19
Edytkaa1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 96
Dot.: Rozjaśniacz zdrowszy od farby blond? Mi wydaje się to realne...

Aga mam to białe ce ce i kusi mnie zrobić!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !jezu przeciesz musze odczekac ale tego tez jest duzo nawet
Edytkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-05, 15:32   #20
aga24zuzia
Rozeznanie
 
Avatar aga24zuzia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Santa Domingo
Wiadomości: 971
Dot.: Rozjaśniacz zdrowszy od farby blond? Mi wydaje się to realne...

hej.....
hmnnn lepiej tego nie nakladac.....bo włosy moga nie wytrzymac...slyszlam o czyms takim jak tonowanie..nie wiem czy nie bylo by lepiej cos takiego zrobic...masz juz wlosy rozjasnione wiec trzeba teraz z nimi delikatnie postepowac...
jaka tam woda jest do tej farby??? jak wysoka to absolutnie nie rób...szkoda włosów....
napisalam Ci wiad na gg
__________________
Dokąd idziesz mój aniele?
czy tam bedzie lepiej ci?
zostan tutaj zostan ze mną,
pomóż mi.
aga24zuzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 15:57   #21
Edytkaa1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 96
Dot.: Rozjaśniacz zdrowszy od farby blond? Mi wydaje się to realne...

Hej Aga ktora to wiadomosc nic chyba niemam od ciebie pisała dziewczyna ale to kto inny i wczesniej tez ktos pytał o rozjasniacz napisz mi jeszcze raz bo moze mi sie popiepszyło gg 2719581 słuchaj mam to farbe i zzzzzrobie ale nie dzis wody nie kupiłam doniej bo pani mi powiedziłą ze mozna wode uzyc innej firmy a jamam wode z LEO cały litr 9% i mogę jas dodac bo pytałam napisz na gg jeszcze raz aha kiedys napisałam na innym forum zanim tu trafiłam i napisałam dziewczynom i dzis napisaładomnie taka laska ze ktos tam napisała ze to niemozliwe i ze jestem przedstawicielem tej firmy i zachwalam boze bez pszesady firma tak asłynna i pisałaby na forum maskara ide poodkurzac.....odezwij sie
Edytkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 16:25   #22
aga24zuzia
Rozeznanie
 
Avatar aga24zuzia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Santa Domingo
Wiadomości: 971
Dot.: Rozjaśniacz zdrowszy od farby blond? Mi wydaje się to realne...

hmnnnnnnn Edytka ten numer jest ten sam co wyżej...napisalam Ci jeszcze raz wiad
na sto procent woda 9% sie nie robi juz...
__________________
Dokąd idziesz mój aniele?
czy tam bedzie lepiej ci?
zostan tutaj zostan ze mną,
pomóż mi.
aga24zuzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 16:36   #23
Edytkaa1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 96
Dot.: Rozjaśniacz zdrowszy od farby blond? Mi wydaje się to realne...

niema wiadomosci zadnej daj ty swoje gg moze ja napisze jak sie nie daje wody 9%?daje sie w instrukcji farby pisze ze daje sie 6 albo 9 albo 12 tonie jest taka farba jak ze sklepu ona inaczej wyglada jest wieksza i jest instrukcja ale taka fryzjerska
Edytkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 16:39   #24
aga24zuzia
Rozeznanie
 
Avatar aga24zuzia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Santa Domingo
Wiadomości: 971
Dot.: Rozjaśniacz zdrowszy od farby blond? Mi wydaje się to realne...

a to dziwne..albo gg zwariowalo...
__________________
Dokąd idziesz mój aniele?
czy tam bedzie lepiej ci?
zostan tutaj zostan ze mną,
pomóż mi.

Edytowane przez aga24zuzia
Czas edycji: 2009-06-05 o 17:24
aga24zuzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:58.