Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem - Strona 151 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2011-11-21, 14:05   #4501
askaou
Raczkowanie
 
Avatar askaou
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 49
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Mysle, ze porwe sie na taka oto mieszanke:

majirel 9.03 (lub 9.31) + 7.4 (lub 7.44) + woda 6 %

Proporcje bede sprawdzala na dwoch kosmykach. Na jednym blond 3/4, rudy 1/4, na drugim troche wiecej miedzi.

Co o tym sadzicie?

Moj kolor to naturalny sredni - ciemny blond, plus na koncach "niedobitki" z poprzednich farbowan na sredni blond (chcialam wyrownac kolor).

Mam jeszcze jedno pytanie do wszystkich doswiadczonych rudowlosych: poradzcie prosze, jaki szampon i jaka odzywka bedzie potrzebna, zeby ten kolor nie splynal po 3 myciach. A moze uzywalyscie tez bardziej ekologicznych opcji (na przyklad szamponow bez SLS i silikonow) dla rudych ? Jesli tak to prosze podzielcie sie wrazeniami Interesujacy wydaje sie byc szampon dla rudych Pat&Rub. Czy ktoras z Was moze uzywala?

Edytowane przez askaou
Czas edycji: 2011-11-21 o 17:39
askaou jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-11-21, 18:14   #4502
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Erite je¶li chcesz mieæ kolor bez czerwieni to kupuj farbê bez 6 w numerze np. 7.4, 7.44 bêdzie intensywniejszy. 4 w numerze wskazuje mied¼
Echme ta farba nie powinna wyj¶æ czerwona ewentualnie mo¿e po farbowaniu pojawiæ siê jaki¶ czerwonawy odcieñ, który siê spierze po kilku myciach ja robi³am z³ocisto miedzianym blondem i na ciemniejszych w³osach nie wychodzi jasno. Taki naturalny rudy
Filifonka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-11-21, 19:37   #4503
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez Filifonka Poka¿ wiadomo¶æ
Echme cyfra 6 w numerze koloru wskazuje na to, ¿e przewidziana jest czerwieñ mo¿e nie a¿ taka jak w 7.64, ale zawsze trzeba siê spodziewaæ chocia¿ nutki czerwieni. Na ciemnych w³osach mo¿e wyj¶æ czerwona.
refleks 6 jest tu dominuj±cy - przygaszony miedzi± - owszem wyjdzie czerwieñ, tylko taka nieco przygaszona - wskazuje na to numeracja, ale z drogeryjnymi to ró¿nie bywa.

---------- Dopisano o 20:35 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

Cytat:
Napisane przez askaou Poka¿ wiadomo¶æ
Mysle, ze porwe sie na taka oto mieszanke:

majirel 9.03 (lub 9.31) + 7.4 (lub 7.44) + woda 6 %

Proporcje bede sprawdzala na dwoch kosmykach. Na jednym blond 3/4, rudy 1/4, na drugim troche wiecej miedzi.

Co o tym sadzicie?

Moj kolor to naturalny sredni - ciemny blond, plus na koncach "niedobitki" z poprzednich farbowan na sredni blond (chcialam wyrownac kolor).

Mam jeszcze jedno pytanie do wszystkich doswiadczonych rudowlosych: poradzcie prosze, jaki szampon i jaka odzywka bedzie potrzebna, zeby ten kolor nie splynal po 3 myciach. A moze uzywalyscie tez bardziej ekologicznych opcji (na przyklad szamponow bez SLS i silikonow) dla rudych ? Jesli tak to prosze podzielcie sie wrazeniami Interesujacy wydaje sie byc szampon dla rudych Pat&Rub. Czy ktoras z Was moze uzywala?
radzi³a bym aby na pocz±tku skoncentrowaæ siê na dobrym wymyciu w³osów z wszelkich ¶rodków oblepiaj±cych ok 2 lub 3 dni przed farbowaniem a nastêpnie dobrze w³osy zakwasiæ tu¿ po farbowaniu.
Je¶li chodzi o od¿ywki to naprawdê nie ma jakiej¶ jednej jedynej, maj± podobne sk³ady i dzia³anie, musi byc do koloru i tyle - natomiast postara³a bym siê o ³agodny szampon bez dodatków siarczanów.

---------- Dopisano o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Erite Poka¿ wiadomo¶æ
Skoro 6 to czerwieñ, to co oznaczaj± inne cyfry? Jakich cyfr szukaæ, ¿eby uzyskaæ rudy bez czerwieni? Dziewczyny, dziêki Wam ju¿ wiem dlaczego nie wychodzi³ mi kiedy¶ rudy, dziêkujê
7.4 i 8.4 to czysty rudy, ciemniejszy i ja¶niejszy bez ¿adnych domieszek (do¶æ stonowany), natomiast je¶li chcesz co¶ intensywniejszego to 7.44 i 8.44.

---------- Dopisano o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Whim Poka¿ wiadomo¶æ
tak¿e jest odrobinê czerwony, ale szybko siê wyp³ukuje czerwieñ
pytanie tylko co zostanie po wyp³ukaniu
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-11-21 o 19:30
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-11-21, 20:41   #4504
askaou
Raczkowanie
 
Avatar askaou
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 49
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Kathy579 dziekuje. Czy zakwasic mozna po prostu octem owocowym? A moze sa jakies specjalne preparaty?

A propos szamponow i odzywek. Czy zauwazylyscie jakas roznice (w praktyce) miedzy szamponem (odzywka) do wlosow rudych a szamponem (odzywka) do wlosow farbowanych (bez uwzglednienia koloru) ?

Na zdjeciu ponizej kolor moich marzen. Nie ma dla mnie piekniejszego. We wakacje, jak bede w Polsce, wybieram sie do fryzjera i nie wychodze z salonu dopoki nie zobacze na swojej glowie czegos takiego
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 81665790.jpg (35,9 KB, 114 za³adowañ)
askaou jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-11-21, 21:01   #4505
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Cytat:
Napisane przez askaou Poka¿ wiadomo¶æ
Kathy579 dziekuje. Czy zakwasic mozna po prostu octem owocowym? A moze sa jakies specjalne preparaty?

A propos szamponow i odzywek. Czy zauwazylyscie jakas roznice (w praktyce) miedzy szamponem (odzywka) do wlosow rudych a szamponem (odzywka) do wlosow farbowanych (bez uwzglednienia koloru) ?

Na zdjeciu ponizej kolor moich marzen. Nie ma dla mnie piekniejszego. We wakacje, jak bede w Polsce, wybieram sie do fryzjera i nie wychodze z salonu dopoki nie zobacze na swojej glowie czegos takiego
Jak najbardziej.
Do rudych maja odrobine pigmentu.

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-11-21, 21:08   #4506
vesper_
Raczkowanie
 
Avatar vesper_
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomo¶ci: 72
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

A jakie firmy maj± w ogóle kosmetyki do rudych w³osów , bo ja siê w ¿yciu nie spotka³am?
__________________
http://dominikanah.blogspot.com czyli blogger-amator
vesper_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-11-21, 21:20   #4507
Whim
...
 
Avatar Whim
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 4 993
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
pytanie tylko co zostanie po wyp³ukaniu
moje w³osy po paru myciach: http://i44.tinypic.com/v8o8xh.jpg
__________________
a short walk
in the light of the world
with breaks for coffee and snacks


Whim jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-11-21, 21:32   #4508
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Cytat:
Napisane przez Whim Poka¿ wiadomo¶æ
moje włosy po paru myciach: http://i44.tinypic.com/v8o8xh.jpg
Ok jestes szczesciara, ale i tak wszystko zalezy od podkladu - czyli tego co mialas na wlosach przed farbowaniem, oraz czy farbujesz wlosy na tym samym poziomie kolorystycznym.

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-11-22, 08:54   #4509
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 1 738
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez askaou Poka¿ wiadomo¶æ
Mysle, ze porwe sie na taka oto mieszanke:

majirel 9.03 (lub 9.31) + 7.4 (lub 7.44) + woda 6 %

Proporcje bede sprawdzala na dwoch kosmykach. Na jednym blond 3/4, rudy 1/4, na drugim troche wiecej miedzi.

Co o tym sadzicie?
Jestem bardzo ciekawa tych mieszanek bo widzê, ¿e lubisz takie odcienie jak ja
AniaAga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-11-22, 14:56   #4510
askaou
Raczkowanie
 
Avatar askaou
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 49
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez vesper_ Poka¿ wiadomo¶æ
A jakie firmy maj± w ogóle kosmetyki do rudych w³osów , bo ja siê w ¿yciu nie spotka³am?
Chodzi o szampony i odzywki do wlosow rudych, np Pat&Rub, o ktory pytalam kilka wpisow wczesniej.

Kathy579, tak wlasnie sadzilam, widzialam juz te z dodatkiem henny, a w opisie szamponu do wlosow rudych Pat&Rub widze: "Melscreen Black™* – wyciag z krameria triandra i likopen z pomidora – wzmaga intensywno¶æ odcieni rudych i kasztanowych, dodaje refleksów". Przeczytalam na stronie http://www.patandrub.pl/pl/sklep/sza...2.produkt.html i ciekawa jestem czy jest wart swojej ceny. Jak dotad nie ma o nim zadnej opinii na KWC.

---------- Dopisano o 15:56 ---------- Poprzedni post napisano o 15:52 ----------

AniaAga, jeszcze tylko maly detal. Farbe musi mi przeslac mama, dlatego moj eksperyment odbedzie sie w nieokreslonej ( choc mam nadzieje, ze bliskiej) przyszlosci Jak tylko zafarbuje to wkleje fotki
askaou jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-11-22, 17:15   #4511
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Cytat:
Napisane przez askaou Poka¿ wiadomo¶æ
Chodzi o szampony i odzywki do wlosow rudych, np Pat&Rub, o ktory pytalam kilka wpisow wczesniej.

Kathy579, tak wlasnie sadzilam, widzialam juz te z dodatkiem henny, a w opisie szamponu do wlosow rudych Pat&Rub widze: "Melscreen Black™* – wyciag z krameria triandra i likopen z pomidora – wzmaga intensywność odcieni rudych i kasztanowych, dodaje refleksów". Przeczytalam na stronie http://www.patandrub.pl/pl/sklep/sza...2.produkt.html i ciekawa jestem czy jest wart swojej ceny. Jak dotad nie ma o nim zadnej opinii na KWC.

---------- Dopisano o 15:56 ---------- Poprzedni post napisano o 15:52 ----------

AniaAga, jeszcze tylko maly detal. Farbe musi mi przeslac mama, dlatego moj eksperyment odbedzie sie w nieokreslonej ( choc mam nadzieje, ze bliskiej) przyszlosci Jak tylko zafarbuje to wkleje fotki
Sama sie zastanawiam nad tymi odzywkami, jak bede w seforze to zerkne na sklad.

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-22, 17:30   #4512
fuksjaa
U¿ytkownik ma klikn±æ w link aktywuj±cy (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 13 317
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez vesper_ Poka¿ wiadomo¶æ
A jakie firmy maj± w ogóle kosmetyki do rudych w³osów , bo ja siê w ¿yciu nie spotka³am?
Ja ostatnio u¿ywa³am szamponu do rudych Isany. Kosztuje jakie¶ 6,99z³/250ml i jest ca³kiem niez³y, do kupienia w Rossmannie.
fuksjaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-11-22, 17:43   #4513
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Poka¿ wiadomo¶æ
Ja ostatnio u¿ywa³am szamponu do rudych Isany. Kosztuje jakie¶ 6,99z³/250ml i jest ca³kiem niez³y, do kupienia w Rossmannie.
te¿ widzia³am ale zdaje sie ¿e w sk³adzie brak pigmentu?
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-11-23, 09:50   #4514
askaou
Raczkowanie
 
Avatar askaou
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 49
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...h-na-rudo.html

Wydaje sie, ze Isana przez pewien czas byla w sprzedarzy pod inna nazwa - Accent. Jesli tak, to Accent ma w skladzie henne. Czy zatem dodatek henny w szamponie nie bedzie kolidowal z farba chemiczna na naszych glowach? Pytam, bo wiem, ze te dwa sposoby farbowania wlosow nie ida w parze. A moze dodatek henny w tym szamponie jest w sladowych ilosciach i nie bedzie mial wplywu na wlosy farbowane chemia?
askaou jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-11-23, 12:10   #4515
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez askaou Poka¿ wiadomo¶æ
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...h-na-rudo.html

Wydaje sie, ze Isana przez pewien czas byla w sprzedarzy pod inna nazwa - Accent. Jesli tak, to Accent ma w skladzie henne. Czy zatem dodatek henny w szamponie nie bedzie kolidowal z farba chemiczna na naszych glowach? Pytam, bo wiem, ze te dwa sposoby farbowania wlosow nie ida w parze. A moze dodatek henny w tym szamponie jest w sladowych ilosciach i nie bedzie mial wplywu na wlosy farbowane chemia?
my¶lê ¿e to henna bezbarwna - która jest dodawana do wielu od¿ywek.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-11-23, 16:02   #4516
pauluuus90
Raczkowanie
 
Avatar pauluuus90
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomo¶ci: 36
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

L'oreal Preference DG1 Florence uwa¿am ¿e to najlepsza farba ale z tego co sie oriêtuje to ja wycofali. Co do GARNIERA 743 to ja farbowalam wczesniej s± wstawione zdjecia nawet po farbowaniu, w³osy mi wysz³y czerwone, wysz³a ognista czerwieñ, musia³am j± stonowaæ naturalnym blondem a po 3 tygodniach nie widze ani sladu po farbowaniu! Kolor totalnie mi sie wyp³uka³. ;o

Znacie jakies fajne rudo¶ci z farb profesjnalnych? Takie na styl L'oreal Preference DG1 Florence moze byc troszke bardziej rudawy najlepiej odrazu na allegro
pauluuus90 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-11-26, 08:57   #4517
basia188
Raczkowanie
 
Avatar basia188
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Nowa Wie¶
Wiadomo¶ci: 259
GG do basia188
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Witamu¿ywa³ kto¶ mo¿e szampon z Joanny Multi Sof zmys³owy rudy??jaki efekt???
__________________
MÓWI£AM,¯E CHCÊ ¯YÆ BEZ CIEBIE..NIECHCIA£AM.MÓWI£ AM ¯E CIÊ NIEKOCHAM...KOCHA£AM..KRZ YCZÊ..NIKT MNIE NIE S£YSZY..ODCHODZÊ.NIKT SIÊ NIE ODWRACA...CZEKAM W SAMOTNO¦CI..KOCHAM BEZ WZAJOMNO¦CI..JEDYNA RZECZ¡ JAKIEJ PRAGNÊ JEST TO ABY¦MY KIEDY¦ MOGLI NA NOWO ROZPOCZ¡Æ TO CO TAK SZYBKO SIÊ ZAKOÑCZY£O..
basia188 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-11-26, 09:49   #4518
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 1 738
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez pauluuus90 Poka¿ wiadomo¶æ
L'oreal Preference DG1 Florence uwa¿am ¿e to najlepsza farba ale z tego co sie oriêtuje to ja wycofali. Co do GARNIERA 743 to ja farbowalam wczesniej s± wstawione zdjecia nawet po farbowaniu, w³osy mi wysz³y czerwone, wysz³a ognista czerwieñ, musia³am j± stonowaæ naturalnym blondem a po 3 tygodniach nie widze ani sladu po farbowaniu! Kolor totalnie mi sie wyp³uka³. ;o

Znacie jakies fajne rudo¶ci z farb profesjnalnych? Takie na styl L'oreal Preference DG1 Florence moze byc troszke bardziej rudawy najlepiej odrazu na allegro
Poszukujê bardzo intensywnie Florence, poprosi³am kole¿ankê, która mieszka we Francji, sprawdzi³a u nich i te¿ w Szwajcarii, nie ma! Tylko te, które u nas maj±.
AniaAga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-11-27, 12:49   #4519
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

c
Cytat:
Napisane przez basia188 Poka¿ wiadomo¶æ
Witamu¿ywa³ kto¶ mo¿e szampon z Joanny Multi Sof zmys³owy rudy??jaki efekt???
Podczepiam siê! Multi Cream i Multi Soft w koñcu maj± rudy i wygl±daj± jak p³omienna iskra. Je¶li efekt ten sam ale w lepszej farbie b±d¼ szamponie to ja to na pewno kupiê!

A dla was pokazujê Milaton 3D 7.44 ¶redni intensywnie miedziany blond.
Efekt mia³ byæ ala Emma Stone a Ashlee Simpson ale one bardziej jak dla mnie w br±z sz³y a ja chcia³am ku ja¶niejszemu rudemu. Ale jak to w ¿yciu bywa Milaton urzek³ mnie na próbniku w ¶wietle s³oñca. I tak oto kupi³am ten odcieñ 7.44.
Pierwsza fota w sztucznym ¶wietle z fleshem, dwie nastêpne foty przy oknie bez flesha. Robi³am tylko z 3% wod± i odrosty za pó¼no po³o¿y³am ale i tak wysz³o nie¼le. Jedna tubka na 2 razy na ca³o¶æ. Do odrostów pewnie i na trzy razy.
Nastêpnym razem kupujê Joannê b±d¼ Mialton ale ja¶niejszy odcieñ i mocniejsz± wodê.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (47,4 KB, 58 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 12.jpg (47,7 KB, 54 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 13.jpg (35,4 KB, 53 za³adowañ)
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-27, 19:09   #4520
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 1 738
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Witamy w krêgu rudych

Kachula, co to za farba Milaton, jeszcze nie s³ysza³am?? Maj± te¿ 8.44?
AniaAga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-11-27, 20:14   #4521
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez AniaAga Poka¿ wiadomo¶æ
Witamy w krêgu rudych

Kachula, co to za farba Milaton, jeszcze nie s³ysza³am?? Maj± te¿ 8.44?
To firma która robi farby dla hurtowni Polwell, robi± je dla nich we W³oszech. Mo¿na je zakupiæ tu w sklepie partnerskim: http://lokikoki.pl/search.php?series=136&counter=all
Ja mam akurat hurtowniê pod nosem. Sprawd¼ na ich stronie mo¿e ko³o siebie znajdziesz? http://grupa.polwell.pl/kontakt/
8.44 na próbniku nie widzia³am ale i tak rudo¶ci mieli boskie. I tak fajnie siê w³osy ¶wiec±!
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-11-27, 20:19   #4522
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

przepraszam za powtórzone posty. Komp siê zwiesi³ i powysy³a³ tyle razy

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2011-11-27 o 21:00
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-11-27, 20:27   #4523
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

przepraszam za powtórzone posty. Komp siê zwiesi³ i powysy³a³ tyle razy
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2011-11-27 o 21:00
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-11-28, 09:02   #4524
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 1 738
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Maj± 8,34 i ten mo¿e byæ fajny! Kachula, a widzia³a¶ na próbniku ten cu=ynamonowy blond?
AniaAga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-11-28, 09:42   #4525
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

AniaAga
Cynamony z tego co pamiêtam a by³o to dawno, to takie z³otawe jasne br±zy lub ciemne blondy jak kto woli. Na pewno czerwieni w nich nie widzia³am, bo wtedy je od razu skre¶li³am bo szuka³am miedzianej czerwieni Zdjêcia tego próbnika oddaj± do¶æ dobrze kolory patrz±c np po moim 7.44. Chyba nawet bardziej koniakowe ni¿ te co wcze¶niej Ci poda³am.
Szuka³a¶ czy nie ma hurtowniPolwell ko³o ciebie? Oni maj± taki szeroki wybór farb i wszystkie próbniki.

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2011-11-28 o 09:58
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-11-28, 09:52   #4526
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 1 738
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Ten 8,43 sensownie brzmi... A maj± jasne rudo¶ci?
AniaAga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-11-28, 10:05   #4527
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez AniaAga Poka¿ wiadomo¶æ
Ten 8,43 sensownie brzmi... A maj± jasne rudo¶ci?
Jak pamiêtam 8.34 by³ chyba najja¶niejszy z tych rudych. Ciekawy by³ 8.02 ale jak ju¿ dok³adnie siê mieni³ nie pamiêtam ale wpad³ mi w oko, wiec mo¿e co¶ z czerwieni± mia³. Muszê siê przej¶æ do hurtowni ale teraz mi dzieciaki siê rozchorowa³y i muszê siedzieæ w domu i nie wychodziæ. Zalecenia lekarza...
Wiesz jedna fryzjerka tam na zakupach powiedzia³a abym sobie miesza³a farby by w koñcu uzyskaæ co¶ idealnego ale ja nie lubiê kombinowaæ i chyba ten 8.34 bêdzie nastêpnym razem idealny.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 3269_4.jpg (31,5 KB, 65 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 3269_3.jpg (22,7 KB, 35 za³adowañ)
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2011-11-28 o 10:09
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-11-28, 10:13   #4528
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Aha, ja d±¿ê do czego¶ podobnego do tego odcienia co ostatnio mi wizaz ci±gle pokazuje. Nie wiem tylko czy bêdzie mi jakkolwiek pasowa³...
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg pantene-mozaika-2.jpg (38,0 KB, 51 za³adowañ)
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-11-29, 20:23   #4529
askaou
Raczkowanie
 
Avatar askaou
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 49
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Patrze na wlosy Kachuli po 7.44 i mysle, ze 8.34 z palety barw, ktora zalaczyla bedzie chyba idealny (+ 6% woda).
askaou jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-11-29, 20:48   #4530
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez askaou Poka¿ wiadomo¶æ
Patrze na wlosy Kachuli po 7.44 i mysle, ze 8.34 z palety barw, ktora zalaczyla bedzie chyba idealny (+ 6% woda).
A ja wci±¿ my¶lê czy bawiæ siê w sklepowe i kupiæ Joannê p³omienny rudy czy jednak od razu ten 8.34 Pewnie pójdê do hurtowni i wybiorê i tak inny odcieñ...
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:56.