Jak podkreślić jasną cerę? III - Strona 151 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-28, 23:24   #4501
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

tak na koniec-dobry kontrast
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dita-von-teese-victoria-beckham.jpg (44,9 KB, 110 załadowań)
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 23:31   #4502
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 716
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

A ja przyznam szczerze , nie umialam wyjsc z domu bez duzo ciemniejszeo od swojej karnacji pudru..Totalnie nie podobala mi sie bladosc.W sumie do dzis uwazam ,ze opalenizna ( ale nie przesadna) wyglada bardzo zdrowo , wyglada sie szczuplej i jakos tak lepiej Ale ostatnio mialam próbke jakiegos pudru ,jasnego jak dla mnie ,pomalowalam sie i faktycznie.Lepiej twarz wyglada, oczy wyrazniejsze ,cera jakby delikatniejsza,ladniejsza ,zdrowsza ogolnie jakos tak bardziej "rasowo" sie wyglada... Nigdy nie pomyslalabym ,ze kiedys ,tak bede ,to widziala.
__________________







dagirll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 00:01   #4503
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Ja też uwielbiam bladolicość. Kocham jasną cere, ciemne oczka i czerwone usta.
Ale przede wszystkim jasna cera pieknie podkreslona.
Dita jest mistrzynią i wyglada rewelacyjnie
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 08:15   #4504
przykre
Raczkowanie
 
Avatar przykre
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wadowice.
Wiadomości: 137
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Tak Was czytam i czytam
i dochodzę do jakże prykrego wnosku, że nie mam pojęcia czym jestem o_O
wiem tylko, ze lubię zimę.
przykre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 08:37   #4505
sicily
Raczkowanie
 
Avatar sicily
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 260
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

W weekend czeka mnie zakup różu. Uwielabim róz, ale nie znoszę "procedury" dobierania jego koloru... Pamiętam jak zimą zeszłego roku pani w warszawskim sklepie MAC próbowała mi wcisnąć brązowo-złoty KOSZMAR, argumentując to: "zacznie pani używać kremów brązujących, opali się pani na solarium - będzie pasowała idealnie". Była hebanowa... A przede wszystkim niemiła, głośna, nachalna - prostacka jednym słowem. O mały włos nie znienawidziłam MACa przez tę panią. Na szczęscie już tam jej nie widuję. Co mnie cieszy, bo uwielbiam MACa
sicily jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 09:21   #4506
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez sicily Pokaż wiadomość
W weekend czeka mnie zakup różu. Uwielabim róz, ale nie znoszę "procedury" dobierania jego koloru... Pamiętam jak zimą zeszłego roku pani w warszawskim sklepie MAC próbowała mi wcisnąć brązowo-złoty KOSZMAR, argumentując to: "zacznie pani używać kremów brązujących, opali się pani na solarium - będzie pasowała idealnie". Była hebanowa... A przede wszystkim niemiła, głośna, nachalna - prostacka jednym słowem. O mały włos nie znienawidziłam MACa przez tę panią. Na szczęscie już tam jej nie widuję. Co mnie cieszy, bo uwielbiam MACa
ja po wczorajszej wizycie w rossmannie tez sie zalamalam z podobnego powodu

jestem za podniesieniem pensji paniom pracujacym jako konsultantki w drogeriach i jednoczesnie za podniesieniem progu wymagan.

kazda kandydatka powinna przejsc test rozrozniania kolorow, zwykly smiertelnik znac sie na tym nie musi, ale ona ma doradzac ludziom nie wprowadzajac ich w blad.

uczepila sie jedna mnie wczoraj, a chyba nie wygladam na zagubiona dziewczynke w swiecie kosmetykow i nie potrafila odroznic cieplego odcienia pudru od wyraznie rozowego. za to zaciagnela mnie do kolorowki Max Factora i probowala wcisnac ciemny puder mowiac, ze jest jasny.

zrozumialabym, gdyby to byly najjasniejsze pudry w sklepie i nie miala wyboru, ale ja jej pokazywalam wczesniej dosc jasne(ale nie biale) pudry, a ona chciala mi wmowic, ze to jest ten sam poziom jasnosci, tylko MF sa jakosciowo lepsze

nie mam nic do sprzedawczyn w drogeriach, zwykle grzecznie i z usmiechem dziekuje za propozycje pomocy, ale wczoraj na odczepnego, a moze ciekawosci postanowilam sprawic, co mi zaproponuje.
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 09:39   #4507
Mirona
Raczkowanie
 
Avatar Mirona
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 66
GG do Mirona Send a message via Skype™ to Mirona
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

żarcik żarcik Pogodo.

__________________
The thing women have got to learn is that nobody gives you power. You just take it.
Mirona jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-29, 11:44   #4508
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
to Twoja opinia, ale skoro dobrze sie w tym kolorze czujesz, to spoko.

wg mnie czarne wlosy tlumia Twoja delikatna urode, zbyt mocne kolory przytlaczaja Cie,

wlosy zamiast stanowic jedynie tło, graja pierwsze skrzypce.

chetnie zobaczylabym Cie w ciemnym, popielatym blondzie

Lato w czarnych wlosach wydaje sie bardziej bezbarwne i bez makijazu, nie tylko podkreslenia oczu,

bez niczego na twarzy wyglada niezdrowo.

moze gdybys wrocila do bardziej naturalnego koloru, TZ-ta nie razilaby Twoja bladosc i wrecz dalby Ci dozywotni szlaban na opalanie i samoopalacze


swieta prawda

natura rzadko kiedy sie myli.

ale przyciemnienie lub rozjasnienie wlosow o 1-2 tony czesto wychodzi na dobre, oczywiscie jezeli zostaniemy w swojej naturalnej chlodnej lub cieplej tonacji.

pochwale sie lakierem, ktory dzis sobie zakupilam

wszedzie szukalam rozowego w cieplej, wiosennej tonacji i wreszcie znalazlam.

Joko Ideal Color nr 19

wszedzie chlodnych rozy dla Lata pelno, dla Zimy tez sie duzo znajdzie, Wiosnom pozostaje koralowa czerwien, ale ona mi sie juz troche znudzila

ten jest taki, o jakim marzylam, cudownie podkresla jasne dlonie i stopy
piękny koral - a jak z trwałością?nie wiem dlaczego, ale ostatnoi wszystkie lakiery, które mi się podobają są straasznie nietrwałe - 1 dzień i już się odpryskują...
czy mogłabyś tez napisać czy zawiera formalinę?
umieściłam prośbę o analizę kolorystyczną w wątku, ale tam chyba nikt oprócz osób z takimi prośbami nie zagląda...
ja nie wiem jakim jestem typem, bo np ma chłodną tonacją skóry ale pasuje mi (dobrze sie w nim czuję) rudy kolor włosów. zauważyłam też że i rude typy urody mogą być różne - zarówno takie o brzoskwiniowej, podatnej na opalenie skórze, z dużą ilością piegów, o ciepłej tonacji (taki jak np Katarzyna Dowbor Beata Kawka), jak i takie z cerą tzw 'krew z mlekiem' bardzo jasną, porcelanową o tonacji różowej. ja bardziej przypominam tę drugą.
a tzw 'konsultantki' niestety maja chyba na celu tylko skłonienie do kupna niż doradzenie klientce...
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 12:47   #4509
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
piękny koral - a jak z trwałością?nie wiem dlaczego, ale ostatnoi wszystkie lakiery, które mi się podobają są straasznie nietrwałe - 1 dzień i już się odpryskują...
czy mogłabyś tez napisać czy zawiera formalinę?
umieściłam prośbę o analizę kolorystyczną w wątku, ale tam chyba nikt oprócz osób z takimi prośbami nie zagląda...
ja nie wiem jakim jestem typem, bo np ma chłodną tonacją skóry ale pasuje mi (dobrze sie w nim czuję) rudy kolor włosów. zauważyłam też że i rude typy urody mogą być różne - zarówno takie o brzoskwiniowej, podatnej na opalenie skórze, z dużą ilością piegów, o ciepłej tonacji (taki jak np Katarzyna Dowbor Beata Kawka), jak i takie z cerą tzw 'krew z mlekiem' bardzo jasną, porcelanową o tonacji różowej. ja bardziej przypominam tę drugą.
a tzw 'konsultantki' niestety maja chyba na celu tylko skłonienie do kupna niż doradzenie klientce...
ten moj to nie koralowa czerwien, raczej cieply roz, przynajmniej tak wyglada na zywo, moze fota na paznokciu jest mylaca
mam ten http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=15957

nie ma skladu na opakowaniu, wiec nie wiem

z jakoscia gorzej, jestem troche rozczarowana, bo liczylam, ze lakier za 8 zl bedzie chociaz troche lepszy niz te najtansze.

trzeba go naprawde precyzyjnie i szybko nakladac. drugiej warstwy nie dalam rady ladnie nalozyc, bo calosc wygladala gumowo, ale z jedna wyglada ok.

jezeli szukasz klasycznej, koralowej czerwieni, w przystepnej cenie, to polecam Eveline Colour Show, wg nie ustepuje wiele Inglotowi, a jest tanszy. szybciej jednak zasycha w opakowaniu, ale kolor naprawde sliczny, zalaczam fotke, sklad jest troche widoczny.

podaj link, to zajrze w wolnym czasie

naturalnie rudowlose dziewczyny zawsze reprezentuja typ cieply: Wiosny lub Jesienie(no chyba, ze trafi sie jakis odmieniec)

ich cery wpadaja w brzoskwiniowy, Jesien jest jednak bardziej zolta od Wiosny i zazwyczaj nie ma rumiencow(cera naczynkowa nie ma nic do rzeczy)

tzw. krew z mlekiem odnosi sie do cieplego typu urody-Wiosny, pozornie moze wydawac sie rozowa, blizej jej do cieplych kolorow: czerwonego, morelowego itd
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 071.jpg (120,6 KB, 35 załadowań)
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 12:53   #4510
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Ja nienawidze jak sie jakas ekspedientka w drogerii uczepi... Tak samo w sklepach z ciuhami... Spojrzysz na jakas bluzke a ta juz Ci chce zdejmowac, niesc do przymierzalni, pyta jaki rozmiar...

Polecicie jakis fluid nie zatykajacy i dosc dlugo utrzyujacy sie, blado bezowy (moze lekko wpadac w oz, ale bron Boze w zołc!)
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 12:57   #4511
Tusio
Wtajemniczenie
 
Avatar Tusio
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 631
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
jest tez przyslowie : "ładnemu, we wszystkim ładnie":P potwierdza to uniwersalna niemalze uroda, niektorych modelek/aktorek/piosenkarek, ktore w wielu, skrajnie roznych wersjach, wygladaja zachwycajaco np. moja bladolica idolka- Madonna
tez ja lubie
najbardziej mi sie podobala w czerwonej szmince i ciemno kasztanowych wlosach do ramion

jakie zdjecia trzeba wkleic, by zostac poddana analizie kolorystycznej?
czy jesli mam farbowane wlosy, mam je jakos...zakryc?
Tusio jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-29, 13:14   #4512
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Truskawkowawiosna no to myślę, że się zgadzamy. Mam w domu róż jakiego potrzebujesz, ciepły niepomarańczowy, taka orelka, z Palomy, ale na dziadostwie ie ma numerka I też kocham Madonnę, tzn jako bladolicą I tu patrzmy, kobieta jest naturalnie ciemnowłosa, a od tylu lat paraduje w blondzie i jak jej z tym dobrze

Cytat:
Napisane przez tulipanna
Chciałabym zobaczyć lato wyglądające dobrze i naturalnie z czarnymi włosami - chybam niegodna, bo do tej pory nie kopnął mnie ten zaszczyt
Chyba niestety nie zobaczysz, bo tak naprawdę nikt nie wygląda naturalnie w czarnych włosach. Czerń ma to do siebie, że jest sztucznym kolorem nie występującym naturalnie (no chyba, że mówimy o węglu ) i u nikogo raczej naturalnie wyglądać nie będzie I to bez znaczenia, czy jesteś latem, zimą, czy jesteś blada czy czarnoskóra. A przynajmniej ja to tak widzę. A czanowłose lato wyglądające dobrze to już inna bajka (No bo patrz post wyżej "ładnemu we wszystkim ładnie ")

A Dita jest piękna, tego stwierdzenia będę bronić. Ale z tym, że wygląda sztucznie też się zgodzę. Ale moim zdaiem u niej to zamierzony efekt: sztuczna bladość, krucze włosy i zawsze idealny i zawsze identyczny makijarz. Przypomina trochę lalkę Barbie, możesz jej zmienić sukienkę, buty, lekko zmienić fryzuję i ... koniec możliwości. Chyba, że do gry wchodzą pisaki, ale takie zabiego źlę się kończą, przynajmniej dla moich lalek źle się skończyły.

A do do ekspedientek, mi wysterczy jak jadna chciała mi kiedyś wcisąć matalowy pilnk do paznokci, bo "bardzo dobrze piłuje" Moja paznokcie na konkakt z matalem reagują niemal natychmiastowym rozdwajaniem się
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 070308mad.jpg (116,5 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 270308mad.jpg (33,2 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 020408elle.jpg (108,4 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg elle-uk_08_6.jpg (90,2 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg candy01.jpg (68,8 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 378222752_Music_Live_Earthx.jpg (16,7 KB, 34 załadowań)
__________________
"Nigdy nie śnię o niedorzeczności moich myśli w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 13:25   #4513
sicily
Raczkowanie
 
Avatar sicily
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 260
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Dziewczyny, zastanawiam się czy dobrym pomysłem nie byłoby gdybyśmy napisałay co każda z nas uzywa na codzień do pielęgnacji twarzy i ciała. Może wpałdybyśmy na trop kosmatyków, których nie znamy (o ile to możliwe na wizażu ) albo podopowiedziały sobie co robimy źle w trosce o naszą bladość.
sicily jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 13:33   #4514
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Exclamation Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez sicily Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zastanawiam się czy dobrym pomysłem nie byłoby gdybyśmy napisałay co każda z nas uzywa na codzień do pielęgnacji twarzy i ciała. Może wpałdybyśmy na trop kosmatyków, których nie znamy (o ile to możliwe na wizażu ) albo podopowiedziały sobie co robimy źle w trosce o naszą bladość.
Mi szczególnie zalezy na liscie jasnych podkładów!!
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 13:41   #4515
sicily
Raczkowanie
 
Avatar sicily
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 260
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez magdolena Pokaż wiadomość
Mi szczególnie zalezy na liscie jasnych podkładów!!
Ładnie wygląda najjaśniejszy odcień Max Factor Age Renew :yes:
__________________
Kuba - wyprawy, porady, wspomnienia z podróży i wszystko co wiemy o tej wyspie. Zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=157276
sicily jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 14:00   #4516
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Pogoda Pokaż wiadomość
Truskawkowawiosna no to myślę, że się zgadzamy. Mam w domu róż jakiego potrzebujesz, ciepły niepomarańczowy, taka orelka, z Palomy, ale na dziadostwie ie ma numerka I też kocham Madonnę, tzn jako bladolicą I tu patrzmy, kobieta jest naturalnie ciemnowłosa, a od tylu lat paraduje w blondzie i jak jej z tym dobrze
szkoda
a co do Madonny: zauwaz, ze jej naturalne wlosy sa brazowe, ale z cieplym polyskiem, wydaje sie Wiosną(Wiosny tez bywaja ciemnymi szatynkami), ale telewizja moze przerobic czlowieka dowolnie, wie pewnosci nie mam. dlatego w zlotych, miodowych blondach wyglada najlepiej i zbiera najwiecej komplementow. w kruczej czerni z teledysku "Human nature" nie wyglada wg mnie korzystnie
http://pl.youtube.com/watch?v=mJq7-oyEYaY

stawiam, ze w naturalnym swietle, wygladalaby z bliska jeszcze sztuczniej

tak samo w platynowym chlodnym blondzie i zimnych ciuchach
http://pl.youtube.com/watch?v=bb8akXtOCaI

zrobiona na Zime
http://pl.youtube.com/watch?v=DgjNDxOt-y8
http://pl.youtube.com/watch?v=fR4hvc...eature=related

wg mnie zdecydowanie korzystniej wyglada w cieplych, slonecznych tonach, po prostu mlodziej

http://pl.youtube.com/watch?v=jpiqTu...eature=related
http://pl.youtube.com/watch?v=GAv8hI...eature=related
http://pl.youtube.com/watch?v=LrvkU0...eature=related
http://pl.youtube.com/watch?v=JMGe35OJCf4

i moj ukochany teledysk
http://pl.youtube.com/watch?v=TQ1FXNDvwkQ cieple kolory podkreslaja jej cudna bladosc(usta bym tylko pomalowala na koralowo)
Cytat:

Chyba niestety nie zobaczysz, bo tak naprawdę nikt nie wygląda naturalnie w czarnych włosach. Czerń ma to do siebie, że jest sztucznym kolorem nie występującym naturalnie (no chyba, że mówimy o węglu ) i u nikogo raczej naturalnie wyglądać nie będzie I to bez znaczenia, czy jesteś latem, zimą, czy jesteś blada czy czarnoskóra. A przynajmniej ja to tak widzę. A czanowłose lato wyglądające dobrze to już inna bajka (No bo patrz post wyżej "ładnemu we wszystkim ładnie ")
nie masz racji znam czarnowlose osoby. nia maja wlosow ciemnobrazowych, ale wlasnie czarne, naturalnie.

Azjaci maja takie wlosy, bez cieplego polysku. po prostu czarne.

osoba, ktora znam, ma naturalnie czarne wlosy a do tego jasna cere, nie wyobrazam sobie, w jakich wlosach wygladalaby naturalniej.

czarnowlose Lato, ktore nadal mi sie podoba to Natasza Urbańska nadal jest piekna z czarnymi wlosami, ale mimo wszystko korzystniej wyglada w jasniejszym brazie.

sama uwielbiam brunetki, a najbardziej blade, a wiec moja krytyka jasnowlosych farbujacych sie na czarno nie wynika z moich upodoban ani zazdrosci

ładnemu we wszystkim ladnie, to prawda, ale sa rzeczy (wlosy, ciuchy, makijaz tez),w ktorych bedzie wygladal po prostu lepiej.

tak jak z Madonna: w ciemnych, chlodnych kolorach z mocnym makijazem i dzieki pracy stylistow wyglada zabojczo, ale kwitnaco i mlodziej wyglada w jasniejszych, slonecznych wlosach, nawet z leciutkim tylko makijazem

Cytat:
A do do ekspedientek, mi wysterczy jak jadna chciała mi kiedyś wcisąć matalowy pilnk do paznokci, bo "bardzo dobrze piłuje" Moja paznokcie na konkakt z matalem reagują niemal natychmiastowym rozdwajaniem się
metalowe pilniki to nie jest zupelny, kosmetyczny przezytek. nadaja sie idealnie do pilowania paznokci w stopach, lepiej niz papierowe czy szklane

papierowym pilnikiem tez jestes w stanie sobie pozniszczyc paznokcie, wszystko to kwestia sily z jaka naciskasz. metalowych pilnikow uzywa sie duzo delikatniej, maja swoje zalety i moga sluzyc niektorym
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 14:09   #4517
restless
Raczkowanie
 
Avatar restless
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 375
GG do restless
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
naturalnie rudowlose dziewczyny zawsze reprezentuja typ cieply: Wiosny lub Jesienie(no chyba, ze trafi sie jakis odmieniec)

ich cery wpadaja w brzoskwiniowy, Jesien jest jednak bardziej zolta od Wiosny i zazwyczaj nie ma rumiencow(cera naczynkowa nie ma nic do rzeczy)

tzw. krew z mlekiem odnosi sie do cieplego typu urody-Wiosny, pozornie moze wydawac sie rozowa, blizej jej do cieplych kolorow: czerwonego, morelowego itd
Ponoć Nicole Kidman jest latem i ma chłodny odcień skóry

u mnie też jest dziwna mieszanka - włosy jasnorude, twarz o chłodnym odcieniu, ale bez rumienców a reszta ciałka o ciepłym - wyglądam dobrze i w chłodnych i ciepłych tonach w makijażu,chociaz ocieplam się zółtawym podkładem by twarz nie odcinała się od ciepłej szyi
chyba jestem wiosno-jesienio-latem
__________________
Wątek Rudowłosych Wizażanek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=202470


Poszukuję starych zapachów Guerlain !!!


restless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 14:30   #4518
Tusio
Wtajemniczenie
 
Avatar Tusio
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 631
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
szkoda
a co do Madonny: zauwaz, ze jej naturalne wlosy sa brazowe, ale z cieplym polyskiem, wydaje sie Wiosną(Wiosny tez bywaja ciemnymi szatynkami), ale telewizja moze przerobic czlowieka dowolnie, wie pewnosci nie mam. dlatego w zlotych, miodowych blondach wyglada najlepiej i zbiera najwiecej komplementow. w kruczej czerni z teledysku "Human nature" nie wyglada wg mnie korzystnie
http://pl.youtube.com/watch?v=mJq7-oyEYaY

stawiam, ze w naturalnym swietle, wygladalaby z bliska jeszcze sztuczniej

tak samo w platynowym chlodnym blondzie i zimnych ciuchach
http://pl.youtube.com/watch?v=bb8akXtOCaI

zrobiona na Zime
http://pl.youtube.com/watch?v=DgjNDxOt-y8
http://pl.youtube.com/watch?v=fR4hvc...eature=related

wg mnie zdecydowanie korzystniej wyglada w cieplych, slonecznych tonach, po prostu mlodziej

http://pl.youtube.com/watch?v=jpiqTu...eature=related
http://pl.youtube.com/watch?v=GAv8hI...eature=related
http://pl.youtube.com/watch?v=LrvkU0...eature=related
http://pl.youtube.com/watch?v=JMGe35OJCf4

i moj ukochany teledysk
http://pl.youtube.com/watch?v=TQ1FXNDvwkQ cieple kolory podkreslaja jej cudna bladosc(usta bym tylko pomalowala na koralowo)
nie masz racji znam czarnowlose osoby. nia maja wlosow ciemnobrazowych, ale wlasnie czarne, naturalnie.

Azjaci maja takie wlosy, bez cieplego polysku. po prostu czarne.

osoba, ktora znam, ma naturalnie czarne wlosy a do tego jasna cere, nie wyobrazam sobie, w jakich wlosach wygladalaby naturalniej.

czarnowlose Lato, ktore nadal mi sie podoba to Natasza Urbańska nadal jest piekna z czarnymi wlosami, ale mimo wszystko korzystniej wyglada w jasniejszym brazie.

sama uwielbiam brunetki, a najbardziej blade, a wiec moja krytyka jasnowlosych farbujacych sie na czarno nie wynika z moich upodoban ani zazdrosci

ładnemu we wszystkim ladnie, to prawda, ale sa rzeczy (wlosy, ciuchy, makijaz tez),w ktorych bedzie wygladal po prostu lepiej.

tak jak z Madonna: w ciemnych, chlodnych kolorach z mocnym makijazem i dzieki pracy stylistow wyglada zabojczo, ale kwitnaco i mlodziej wyglada w jasniejszych, slonecznych wlosach, nawet z leciutkim tylko makijazem

metalowe pilniki to nie jest zupelny, kosmetyczny przezytek. nadaja sie idealnie do pilowania paznokci w stopach, lepiej niz papierowe czy szklane

papierowym pilnikiem tez jestes w stanie sobie pozniszczyc paznokcie, wszystko to kwestia sily z jaka naciskasz. metalowych pilnikow uzywa sie duzo delikatniej, maja swoje zalety i moga sluzyc niektorym

czy jej naturalny kolor wyglada tak, jak na tym wywiadzie?

http://pl.youtube.com/watch?v=pxTH6fsMULE


[uwielbiam teledysk do nothing really matters]
Tusio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 14:56   #4519
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
ten moj to nie koralowa czerwien, raczej cieply roz, przynajmniej tak wyglada na zywo, moze fota na paznokciu jest mylaca
mam ten http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=15957

nie ma skladu na opakowaniu, wiec nie wiem

z jakoscia gorzej, jestem troche rozczarowana, bo liczylam, ze lakier za 8 zl bedzie chociaz troche lepszy niz te najtansze.

trzeba go naprawde precyzyjnie i szybko nakladac. drugiej warstwy nie dalam rady ladnie nalozyc, bo calosc wygladala gumowo, ale z jedna wyglada ok.

jezeli szukasz klasycznej, koralowej czerwieni, w przystepnej cenie, to polecam Eveline Colour Show, wg nie ustepuje wiele Inglotowi, a jest tanszy. szybciej jednak zasycha w opakowaniu, ale kolor naprawde sliczny, zalaczam fotke, sklad jest troche widoczny.

podaj link, to zajrze w wolnym czasie

naturalnie rudowlose dziewczyny zawsze reprezentuja typ cieply: Wiosny lub Jesienie(no chyba, ze trafi sie jakis odmieniec)

ich cery wpadaja w brzoskwiniowy, Jesien jest jednak bardziej zolta od Wiosny i zazwyczaj nie ma rumiencow(cera naczynkowa nie ma nic do rzeczy)

tzw. krew z mlekiem odnosi sie do cieplego typu urody-Wiosny, pozornie moze wydawac sie rozowa, blizej jej do cieplych kolorow: czerwonego, morelowego itd
dzięki za odpowiedż - na tym zdjęciu to faktycznie nie koral.
więc mówisz, że rude zawsze są ciepłym typem? ja mam chłodną tonację skóry a w takim kolorze włosów bardzo dobrze się czuję.
szczerze mówiąc to nie lubię Madonny i jej wygląd też mi się nie podoba.
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-29, 15:34   #4520
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Pogoda Pokaż wiadomość
Chyba niestety nie zobaczysz, bo tak naprawdę nikt nie wygląda naturalnie w czarnych włosach. Czerń ma to do siebie, że jest sztucznym kolorem nie występującym naturalnie (no chyba, że mówimy o węglu ) i u nikogo raczej naturalnie wyglądać nie będzie I to bez znaczenia, czy jesteś latem, zimą, czy jesteś blada czy czarnoskóra. A przynajmniej ja to tak widzę. A czanowłose lato wyglądające dobrze to już inna bajka (No bo patrz post wyżej "ładnemu we wszystkim ładnie ")
Gdybys przeczytala pierwsza lepsza analize kolorystyczna z internetu wiedzialabys, ze zarowno czern jak i biel to barwy zimy. Reszte napisala Truskawkowa, ja do Azjatow i Murzynow dopisalabym jeszcze Żydów z Izraela. Podobnie wiekszosc nacji mieszkajacych na poludniu: Wlosi, Hiszpani, Grecy.

Z osobą będącą zimą południową o kruczoczarnych włosach mieszkam pod jednym dachem - dla ułatwienia dodam, że to niefarbowany mężczyzna, a przy okazji moj ojciec.

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
szkoda
a co do Madonny: zauwaz, ze jej naturalne wlosy sa brazowe, ale z cieplym polyskiem, wydaje sie Wiosną(Wiosny tez bywaja ciemnymi szatynkami), ale telewizja moze przerobic czlowieka dowolnie, wie pewnosci nie mam. dlatego w zlotych, miodowych blondach wyglada najlepiej i zbiera najwiecej komplementow. w kruczej czerni z teledysku "Human nature" nie wyglada wg mnie korzystnie
cieple kolory podkreslaja jej cudna bladosc(usta bym tylko pomalowala na koralowo)
Mi w ogole nie podoba sie w czarnych wlosach - tu musze uczciwie przyznac, ze bardzo nie podoba mi sie gotycki look. Nie bede pisac czemu, bo nie mam ochoty na lincz
Nigdy jej z takimi nie kojarzylam, tylko wlasnie jako zlocista blondynke z Don't tell me. Uwazam, ze bardzo korzystnie wygladala w przerysowanym teledysku "Music" i trzeba przyznac, ze dobrze jej w złocie - nie jest na niej tandetne, choc wyraznie mialo byc.
http://www.youtube.com/watch?v=9BSm97bgMmI

Cytat:
sama uwielbiam brunetki, a najbardziej blade, a wiec moja krytyka jasnowlosych farbujacych sie na czarno nie wynika z moich upodoban ani zazdrosci
Koncze temat, zeby nie zostac posadzona o prywate


W zalaczniku pare nienaturalnych zim
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg m141950334.jpg (75,4 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rcss009391.jpg (37,1 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg iStock_000003062691XSmall.jpg (119,1 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 22889115.jpg (20,4 KB, 19 załadowań)
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 17:37   #4521
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

czyżby kończyła nam się 3. część wątku?
edit:przepraszam, spojrzałam na inny wątek.
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 17:56   #4522
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Moja ulubiona Madonna to ta z Hollywood kiedy "atakują" ją grzebieniem.
http://pl.youtube.com/watch?v=ogtYMjU8oZA (2.14)
O, coś takiego jak w Beautiful stranger
http://pl.youtube.com/watch?v=vgeV23orVx0


Ale kocham też tą z Rain i Power of Good bay
http://pl.youtube.com/watch?v=mTzvq0Set-w
http://pl.youtube.com/watch?v=pB7FsWKcaOI

I ta platynowa z Take a bow też coś w sobie ma
http://pl.youtube.com/watch?v=T1asAYQT4mA

W Human nature wogóle paskudnie wygląda, ta obrzydliwa, workowata skóra A w Express Yourself miała tak jasne włosy, że aż żółte. A True Blue to wogóle kupa śmiechu. I nie podobała mi się w "erze" Ray of light, ja wogóle uważam, że gługie włosy to nie dla niej Stylizacja na Marilyn to też nie było to
A wogóle to ciekawe sprawa z mojej strony, bo gdyby ona nie była znaną sławą i ktoś pokazałby mi ją na ulicy i zapytał, co o niej sądzę, to bym powiedziała, że jest brzydka Rzadkie rzęsy, małe usta, krzywe zęby, atletyczna niekobieca budowa - no piękna to ona nie jest, no a jednak jakby jest. Chciałabym też mieć w sobie takie coś I tak sobie myślę, że naprawdę lepiej być pięknym w taki niebanalny sposób niż być w stu procentach idealnym, jakby stworzonym przez komputer i gonąć w masie innych pięknych kobiet tak strasznie do siebie podobnych

Ja wogóle jestem wielką fanką teledysków Madonny Ma genialne pomysły a i wykonanie jest godne pozazdroszczenia (odpuszczę Wam wymienianie moich ulubionych), choć zdarzyło jej się parę kompletnych gniotów

Tulipanna ja bym stawiała na to, że taki naturalnie czarny to zawsze jednak bardzo ciemny brąz, ale ze względów choćby geograficznych nie znam zbyt wielu Azjatów i kłótnia z Tobą byłaby w tym przypadku kompletną głupotą z mojej strony
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg eyport.jpg (19,5 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ball01.jpg (47,6 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fein08.jpg (48,3 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cos03.jpg (64,5 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg school76f.jpg (23,9 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg v1092.jpg (72,8 KB, 19 załadowań)
__________________
"Nigdy nie śnię o niedorzeczności moich myśli w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 18:06   #4523
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Ja nie uwazam zeby Madonna byla szczegolnie ladna. I jest za bardzo umiesniona..
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 20:15   #4524
Delave
Raczkowanie
 
Avatar Delave
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: groch pod siódmym materacem
Wiadomości: 394
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Hej Bladolice, tu Nanatsusaya, miałam przeboje komputerowe i kłopoty z wejściem na wizaż

Dziś udało mi się kupić w mojej mieścince Lasting Performance 100 fairy, niestety "niemal biały" jak twierdziła pani sprzedawczyni to superlatio niestety. Jednak po dłuższym czasie stwierdziłam, że wyglądam nienajgorzej, gdyby był ździebko jaśniejsze to byłby perfecto, spróbuję bazy inglota.
Truskawkowa, będę peany układała dla Twojego żelu aloesowego, jest cudowny! Moja twarz, włosy, nogi uwielbiają go!.

Co do Madonny, ona nie jest klasyczną pięknością ale, hmm, ona ma to coś, czego brakuje wielu pięknym kobietom, nie sposób jej niezauważyć, niesposób być obojętnym. Jeśli raz spotkasz kogoś takiego, nie zapomnisz tej osoby, nie każdy posiada to "coś". Widać, że to kobieta o żelaznej woli i charakterze A najlepiej jej w miodowym blondzie jak dla mnie, co do typu urody to wolę się nie wypowiadać bo po prostu brak mi wiedzy... mogę zgadywać, już się pogodziłam z tym,że przenigdy nie dowiem się jaki ja mam, co mnie strasznie wkurza bo fajnie byłoby wiedzieć ...


Delave jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 21:07   #4525
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez restless Pokaż wiadomość
Ponoć Nicole Kidman jest latem i ma chłodny odcień skóry

u mnie też jest dziwna mieszanka - włosy jasnorude, twarz o chłodnym odcieniu, ale bez rumienców a reszta ciałka o ciepłym - wyglądam dobrze i w chłodnych i ciepłych tonach w makijażu,chociaz ocieplam się zółtawym podkładem by twarz nie odcinała się od ciepłej szyi
chyba jestem wiosno-jesienio-latem
Nicol Kidman chlodnym typem? gdzie to wyczytalas? ma wybitnie brzoskwiniowa skore, jest piekna kobieta ale gdy sie zafarbowala na czarno, wygladala po prostu strasznie

ja tez mam cieplejszy odcien skory na ciele niz na twarzy. mam skore plytko unaczynioną, przeswitujace naczynka moga mylic i wskazywac typ letni.

dlatego pewniej jest oceniac szyje, dekolt i wewnetrzna strone przedramienia.

z samego opisu typowalabym, ze jestes Jesienia o cienkiej i wrazliwej skorze twarzy

w mieszanki wiosna-lato nie wierze, predzej w wiosne z elementami letnimi lub na odwrot

Cytat:
Napisane przez Tusio Pokaż wiadomość
czy jej naturalny kolor wyglada tak, jak na tym wywiadzie?

http://pl.youtube.com/watch?v=pxTH6fsMULE


[uwielbiam teledysk do nothing really matters]
http://bp1.blogger.com/_z2NlevLVqN0/...onna-Young.jpg

znalazlam fotke z dziecinstwa

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
dzięki za odpowiedż - na tym zdjęciu to faktycznie nie koral.
więc mówisz, że rude zawsze są ciepłym typem? ja mam chłodną tonację skóry a w takim kolorze włosów bardzo dobrze się czuję.
szczerze mówiąc to nie lubię Madonny i jej wygląd też mi się nie podoba.
a jestes pewna, ze wlasciwie odczytujesz chlodna tonacje skory?

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Gdybys przeczytala pierwsza lepsza analize kolorystyczna z internetu wiedzialabys, ze zarowno czern jak i biel to barwy zimy. Reszte napisala Truskawkowa, ja do Azjatow i Murzynow dopisalabym jeszcze Żydów z Izraela. Podobnie wiekszosc nacji mieszkajacych na poludniu: Wlosi, Hiszpani, Grecy.

Z osobą będącą zimą południową o kruczoczarnych włosach mieszkam pod jednym dachem - dla ułatwienia dodam, że to niefarbowany mężczyzna, a przy okazji moj ojciec.
Cytat:
Napisane przez Pogoda Pokaż wiadomość
Tulipanna ja bym stawiała na to, że taki naturalnie czarny to zawsze jednak bardzo ciemny brąz, ale ze względów choćby geograficznych nie znam zbyt wielu Azjatów i kłótnia z Tobą byłaby w tym przypadku kompletną głupotą z mojej strony
z punktu widzenia biologii, czarne wlosy nie istnieja, bo nie ma w zadnych wlosach czystego czarnego barwnika.

ale z punktu widzenia wizazu, czarne wlosy jak najbardziej istnieja. sama je widzialam.

nawet sprawdzilam czy maja brazowy polysk w sloncu. nie mialy, co najwyzej srebrzysta poswiate. niesamowity kolor, glebia, od ktorej nie mozna wzroku oderwac

prawdziwie czarne wlosy, niestety nie sa zupelnie nieodporne na UV, stad przebywanie na swiezym powietrzu, w sloneczny dzien, moze przyczynic sie do powstania na nich rudawych/brazowych refleksow, zwyczajnie zjasnieja

Cytat:
Napisane przez Pogoda Pokaż wiadomość
A wogóle to ciekawe sprawa z mojej strony, bo gdyby ona nie była znaną sławą i ktoś pokazałby mi ją na ulicy i zapytał, co o niej sądzę, to bym powiedziała, że jest brzydka Rzadkie rzęsy, małe usta, krzywe zęby, atletyczna niekobieca budowa - no piękna to ona nie jest, no a jednak jakby jest. Chciałabym też mieć w sobie takie coś I tak sobie myślę, że naprawdę lepiej być pięknym w taki niebanalny sposób niż być w stu procentach idealnym, jakby stworzonym przez komputer i gonąć w masie innych pięknych kobiet tak strasznie do siebie podobnych

Ja wogóle jestem wielką fanką teledysków Madonny Ma genialne pomysły a i wykonanie jest godne pozazdroszczenia (odpuszczę Wam wymienianie moich ulubionych), choć zdarzyło jej się parę kompletnych gniotów
wlasnie tak, dokladnie. widzialam kobiety o piekniejszych, bardziej szlachetnych rysach. ale ona po prostu cos w sobie ma
Cytat:
Napisane przez Delave Pokaż wiadomość

Dziś udało mi się kupić w mojej mieścince Lasting Performance 100 fairy, niestety "niemal biały" jak twierdziła pani sprzedawczyni to superlatio niestety. Jednak po dłuższym czasie stwierdziłam, że wyglądam nienajgorzej, gdyby był ździebko jaśniejsze to byłby perfecto, spróbuję bazy inglota.
Truskawkowa, będę peany układała dla Twojego żelu aloesowego, jest cudowny! Moja twarz, włosy, nogi uwielbiają go!.

Co do Madonny, ona nie jest klasyczną pięknością ale, hmm, ona ma to coś, czego brakuje wielu pięknym kobietom, nie sposób jej niezauważyć, niesposób być obojętnym. Jeśli raz spotkasz kogoś takiego, nie zapomnisz tej osoby, nie każdy posiada to "coś". Widać, że to kobieta o żelaznej woli i charakterze A najlepiej jej w miodowym blondzie jak dla mnie, co do typu urody to wolę się nie wypowiadać bo po prostu brak mi wiedzy... mogę zgadywać, już się pogodziłam z tym,że przenigdy nie dowiem się jaki ja mam, co mnie strasznie wkurza bo fajnie byłoby wiedzieć ...


fair jest rzeczywiscie fajnym kolorkiem, ale ciemnieje blyskawicznie na skutek kontaktu ze skora

lubilam go kiedys, bo mocno kryl. ale masakrowal cere przy dluzszym uzywaniu niestety

za ciezki i zapachajacy, zawsze z ulga zmywalam go wieczorem

ciesze sie, ze dolaczylas do fanek zelu aloesowego Paloma wystawialam mu recenzje na KWC, to idealny przyjaciel bladolicej z wrazliwa cera

co do Madonny: mam takie samo zdanie, ale chyba nikt sie juz nie dziwi

co do Twojego typu urody: zaloz watek na Wizazystce, moze cos poradzimy.

a jak nie chcesz to podeslij mi foty na PW, moze dojdziemy do jakiegos wspolnego wniosku
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 08:06   #4526
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość


a jestes pewna, ze wlasciwie odczytujesz chlodna tonacje skory?



wydaje mi się że tak, bo - jak już opisywałam na jednym z wątków dot. typów (czemu jest ich aż tyle?wątków oczywiście) - moja skóra lepiej wygląda w chłodnych kolorach - błękit, kobalt, lawenda, malina, szmaragd itp, gdy pierwszy raz wybierałam róż i próbowałam różnych kolorów, w brzoskwiniowym i innych ciepłych wyglądałam fatalnie, za to w takim różu jak mój avatar - dużo lepiej i nie jest to moja opinia, także moja siostra mi tak mówi (a ona zawsze wytyka mi jakieś makijażowe błędy i wali prosto z mostu). poza tym - z 'gołą' twarzą moja skóra w normalnym, dziennym świetle ma właśnie taki biało-różowawy odcień, policzki są najbardziej rózowe bo też mam płytko unaczynona skórę - z tego powodu na ciele prześwitują mi się na niebiesko zyły (a nie na zielono jak przy ciepłym typie). no ale nie jestem profesjonalistką i mogę się mylić.
ps:zawsze myślałam, że określenie skóry 'krew z mlekiem' to taka jasna, różowawa - jak zmieszana z mlekiem krew.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg x.JPG (82,7 KB, 66 załadowań)

Edytowane przez loss_lauri
Czas edycji: 2008-08-30 o 08:36
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 08:44   #4527
Tusio
Wtajemniczenie
 
Avatar Tusio
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 631
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Pogoda Pokaż wiadomość
A wogóle to ciekawe sprawa z mojej strony, bo gdyby ona nie była znaną sławą i ktoś pokazałby mi ją na ulicy i zapytał, co o niej sądzę, to bym powiedziała, że jest brzydka Rzadkie rzęsy, małe usta, krzywe zęby, atletyczna niekobieca budowa - no piękna to ona nie jest, no a jednak jakby jest. Chciałabym też mieć w sobie takie coś I tak sobie myślę, że naprawdę lepiej być pięknym w taki niebanalny sposób niż być w stu procentach idealnym, jakby stworzonym przez komputer i gonąć w masie innych pięknych kobiet tak strasznie do siebie podobnych
o, wlasnie
wedlug mnie najlepiej wygladala za czasow ray of light, gdy skrocila wlosy.
dobra, nie bede juz robic offtopa

delave, a jak z kryciem? bo jesli dobrze pamietam, tez masz problem z naczynkowa cera, jak wyglada z tym podkladem? mozesz wkleic zdjeicie, jak lasting wyglada np. na rece, bo sie na niego czaje?
Tusio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 08:59   #4528
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez magdolena Pokaż wiadomość
Mi szczególnie zalezy na liscie jasnych podkładów!!
Nie krzycz.
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=270173
Dziewczynom, które mi wysłały swoje partie serdecznie dziękuję. Za resztę leni/sklerotyków postaram się przejrzeć wszystkie części wątku do końca września.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 09:06   #4529
Delave
Raczkowanie
 
Avatar Delave
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: groch pod siódmym materacem
Wiadomości: 394
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Truskawowawiosno, na Twojej opinii polegam w zupełności, jesteś dla mnie kosmetycznym Guru masz naprawdę niesamowitą wiedzę. Jak tylko zrobię fotki nie przekłamujące kolorów to Ci wyślę i postaram się jak najsumienniej wszystko opisać.

Tusio, kryje LP kryje bardzo ładnie, naczynek nie widać, jest fajnie kremowy, dopiero raz byłam nim pomalowana i to przez krótko więc rzetelnej recenzji mu jeszcze nie potrafię wystawić. W ogóle byłam w szoku, że setka jest dostępna bo w żadnym sklepie jej niewidziałam a w Malborku to numerki się od 105 dopiero zaczynały, brat wyniósł kabelek do swojej ukochanej więc fotkę dodam jutro i od razu także fotkę nowego avonowskiego podkładu, który początkowo mnie zachwycił jasnokremowym kolorem a na twarzy po pół godziny okazał się być ciemnym beżem
Delave jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 10:03   #4530
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Delave Pokaż wiadomość
(...) nowego avonowskiego podkładu, który początkowo mnie zachwycił jasnokremowym kolorem a na twarzy po pół godziny okazał się być ciemnym beżem
To pewnie ten stopniowo zmieniający kolor? Miałam na niego ochotę, ale to niemożliwe, żeby był tak jasny jak w katalogu.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:43.