M jak miłość - Część II - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-29, 11:24   #4951
Leosia69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: .
Wiadomości: 39 909
Dot.: M jak miłość - Część II

Cytat:
Napisane przez porzeczka2602 Pokaż wiadomość
Dobre spostrzeżenie ale Basia chyba była wtedy w ciąży, jeszcze nie urodziła. Tak czy owak wychodz na to ze ma najmniej 49 lat.
stara
__________________

Leosia69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 12:42   #4952
mehja
Zakorzenienie
 
Avatar mehja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 14 354
Dot.: M jak miłość - Część II

Cytat:
Napisane przez ankasz Pokaż wiadomość
ja normalnie współczuję tej dziewzynie co gra Natalkę Nie dość że ma wyraz twarzy jakby ktoś jej shit pod nos podstawił, to jeszcze musi grać zakochaną uczennicę.. napierw ksiądz, teraz Nowacki..


Cytat:
Napisane przez candy111 Pokaż wiadomość
a ile lat maryska ma bo skoro lucek wzial baske z dzieckiem a juz mija 50 lat po slubie to chyba po 50-tce jest ????
i w tym wieku dziecko urodziła ale wymyslili
ja wiem, że to się zdarza ale kobietom do ok. 45 lat a nie 50-tkom
mehja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 12:52   #4953
Leosia69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: .
Wiadomości: 39 909
Dot.: M jak miłość - Część II

Cytat:
Napisane przez mehja Pokaż wiadomość




i w tym wieku dziecko urodziła ale wymyslili
ja wiem, że to się zdarza ale kobietom do ok. 45 lat a nie 50-tkom
nie mieli czego wymyślać to wiesz
__________________

Leosia69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 13:34   #4954
candy111
Zakorzenienie
 
Avatar candy111
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Ziemia :)
Wiadomości: 4 171
Dot.: M jak miłość - Część II

moze za dwa lata zrobia marysce 50 urodziny
candy111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 13:45   #4955
czarnulka066
Zakorzenienie
 
Avatar czarnulka066
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Giżycko
Wiadomości: 5 353
Dot.: M jak miłość - Część II

Cytat:
Napisane przez ankasz Pokaż wiadomość
ja normalnie współczuję tej dziewzynie co gra Natalkę Nie dość że ma wyraz twarzy jakby ktoś jej shit pod nos podstawił, to jeszcze musi grać zakochaną uczennicę.. napierw ksiądz, teraz Nowacki..
Hehe no ma przesrane dziewczyna a jakie oczka maślane robiła do niego zerkała, zaglądała Sweet

No ostatnio też nad Maryśką się zastanawiałam, że musi być już w takim wieku pod 50. Przecież dzieci też nie ma 15-letnich. Ale Artur to na pewno dużo młodszy od niej. Oczywiście wczoraj nie zabrakło ojj aaa mm u Marysi I Marta jej mówi, że się pokłóciła z mamą o to, że Ania do przedszkola idzie a Maryśka zero reakcji od razu o sobie nawija
__________________
We are the world, we are the children...We are the ones who make a brighter day...so let's start giving..


!!Od 12 grudnia 2010!! Tylko przemyślane zakupy


czarnulka066 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 14:01   #4956
Ata77
Zakorzenienie
 
Avatar Ata77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: "zawsze tam gdzie Ty" ;)
Wiadomości: 8 836
Dot.: M jak miłość - Część II

wczorajsza scena z Markiem i Grazyną na łożu szpitalnym....
ciekawe jak zamierzają rozwiązać ten wątek...
__________________
www.pustamiska.pl POMÓŻMY ZWIERZAKOM -KLIKAJMY....



Ata77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 14:06   #4957
Leosia69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: .
Wiadomości: 39 909
Dot.: M jak miłość - Część II

Cytat:
Napisane przez Ata77 Pokaż wiadomość
wczorajsza scena z Markiem i Grazyną na łożu szpitalnym....
ciekawe jak zamierzają rozwiązać ten wątek...
w tym momencie powinien wejść Michał
__________________

Leosia69 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-29, 14:53   #4958
agness86
Zakorzenienie
 
Avatar agness86
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: daleko
Wiadomości: 7 787
Dot.: M jak miłość - Część II

Cytat:
Napisane przez Leosia69 Pokaż wiadomość
w tym momencie powinien wejść Michał
Też o tym pomyślałam...
__________________



I już

agness86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 14:55   #4959
Leosia69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: .
Wiadomości: 39 909
Dot.: M jak miłość - Część II

ale niestety
__________________

Leosia69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 15:35   #4960
ankasz
Zakorzenienie
 
Avatar ankasz
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 001
Dot.: M jak miłość - Część II

Cytat:
Napisane przez agness86 Pokaż wiadomość
Też o tym pomyślałam...
albo lekarz


ałuchajcie.. nie wiem zy ja mam przywidzenia, ale kiedy u Grażyny był Michał, to weszła pielęgniarka (kiedy mówiła że musi krew pobrać, i że to chwilę zajmie, bo zaraz bęzie obchód) i mi sie wydawało, ze to dziewczyna która gra Elkę, żonę Stefana... może ja mam zwidy, ale dałabym sobie rekę uciąć kiedy jest powtórka?
__________________
"from delusion lead me to the truth.."

mam orta w poście? daj znać, nie obrażę się
ankasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 15:42   #4961
agness86
Zakorzenienie
 
Avatar agness86
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: daleko
Wiadomości: 7 787
Dot.: M jak miłość - Część II

Cytat:
Napisane przez ankasz Pokaż wiadomość
albo lekarz


ałuchajcie.. nie wiem zy ja mam przywidzenia, ale kiedy u Grażyny był Michał, to weszła pielęgniarka (kiedy mówiła że musi krew pobrać, i że to chwilę zajmie, bo zaraz bęzie obchód) i mi sie wydawało, ze to dziewczyna która gra Elkę, żonę Stefana... może ja mam zwidy, ale dałabym sobie rekę uciąć kiedy jest powtórka?
To była ta aktorka co gra Jagodę w Plebanii
__________________



I już

agness86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-29, 16:19   #4962
201608080935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 340
Dot.: M jak miłość - Część II

Biało:
odc.715 : Grażyna mówi Markowi, że chce odejść od męża, i żąda, aby on również porzucił dla niej żonę. Mostowiak jednak odmawia. Później o swoich problemach opowiada w końcu Marcie. Siostra nakazuje mu
zerwać z Grażyną jak najszybciej. Tymczasem Natalka jest zazdrosna o to, jak Nowacki traktuje jej matkę i wysyła do ojca anonim. Donosi w nim, że Hanka ma romans z dyrektorem. Wnuki Mostowiaków przygotowują rodzinne drzewo genealogiczne. Dowiadują się, że Lucjan miał siostrę. Kisiel zdradza za to Mostowiakom, że bratanek zostawił pod jego opieką swojego syna. Hanka pomaga sąsiadowi załatwić dla chłopca miejsce w szkole. Marta wraca z urlopu, który spędziła z Budzyńskim. Odkrywa, że Szymon zaprzyjaźnił się z koleżanką,
która podwozi go do pracy - atrakcyjną Justyną. Na prośbę Majki szef Oazy zatrudnia w klubie jej matkę jako szefową cateringu. Z kolei Kuba
zwierza się przyjaciołom z problemów z Krzysiem: chłopiec nie chce za granicą chodzić do szkoły.

odc.716: Paweł prosi Majkę, żeby z nim zamieszkała. Dziewczyna się zgadza. Tymczasem jej matka dostaje list od znajomego sprzed lat, z czasów, gdy trafiła do więzienia. Przestraszona od razu mówi o tym adwokatowi. Po kolejnej rozmowie z Szymonem Marta niepokoi się, że Budzyński może ją zdradzać. Prosi Andrzeja, aby nigdy jej nie oszukiwał. Marek próbuje uporządkować swoje życie. Jedzie do domu i uświadamia Natalce, jak źle zrobiła rzucając na Hankę podejrzenie o zdradę. Dzwoni też do Grażyny, ale okazuje się, że jest ona z mężem
w Grecji. Później Mostowiak proponuje żonie krótki wyjazd do Gdyni - chcą zobaczyć mieszkanie, które zostawił Hance Jaroszy. Z kolei Jerzyk, syn Jaroszego, opowiada Hance o swoich problemach. Jego matka od kilku lat choruje, a on sam jest oskarżony o kradzież w magazynie, w którym pracował - i grozi mu więzienie.


no i to http://seriale.com.pl/2009/12/29/co-...#ixzz0b50fAlcj
201608080935 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 16:28   #4963
ankasz
Zakorzenienie
 
Avatar ankasz
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 001
Dot.: M jak miłość - Część II

Cytat:
Napisane przez agness86 Pokaż wiadomość
To była ta aktorka co gra Jagodę w Plebanii
o proszę, wiedziałam że w cos dzwoni, tylko nie wiedziałam w którym kościele dzięki
__________________
"from delusion lead me to the truth.."

mam orta w poście? daj znać, nie obrażę się
ankasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 16:45   #4964
mehja
Zakorzenienie
 
Avatar mehja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 14 354
Dot.: M jak miłość - Część II

Cytat:
Napisane przez Leosia69 Pokaż wiadomość
w tym momencie powinien wejść Michał
no to przecież wejdzie tylko nie pamiętam jak Grazyna mu to wytłumaczy. Tak czy inaczej Michał niczego się nie domysli

Cytat:
Napisane przez Beata_85 Pokaż wiadomość
Biało:
odc.715 : Grażyna mówi Markowi, że chce odejść od męża, i żąda, aby on również porzucił dla niej żonę. Mostowiak jednak odmawia. Później o swoich problemach opowiada w końcu Marcie. Siostra nakazuje mu
zerwać z Grażyną jak najszybciej. Tymczasem Natalka jest zazdrosna o to, jak Nowacki traktuje jej matkę i wysyła do ojca anonim. Donosi w nim, że Hanka ma romans z dyrektorem. Wnuki Mostowiaków przygotowują rodzinne drzewo genealogiczne. Dowiadują się, że Lucjan miał siostrę. Kisiel zdradza za to Mostowiakom, że bratanek zostawił pod jego opieką swojego syna. Hanka pomaga sąsiadowi załatwić dla chłopca miejsce w szkole. Marta wraca z urlopu, który spędziła z Budzyńskim. Odkrywa, że Szymon zaprzyjaźnił się z koleżanką,
która podwozi go do pracy - atrakcyjną Justyną. Na prośbę Majki szef Oazy zatrudnia w klubie jej matkę jako szefową cateringu. Z kolei Kuba
zwierza się przyjaciołom z problemów z Krzysiem: chłopiec nie chce za granicą chodzić do szkoły.

odc.716: Paweł prosi Majkę, żeby z nim zamieszkała. Dziewczyna się zgadza. Tymczasem jej matka dostaje list od znajomego sprzed lat, z czasów, gdy trafiła do więzienia. Przestraszona od razu mówi o tym adwokatowi. Po kolejnej rozmowie z Szymonem Marta niepokoi się, że Budzyński może ją zdradzać. Prosi Andrzeja, aby nigdy jej nie oszukiwał. Marek próbuje uporządkować swoje życie. Jedzie do domu i uświadamia Natalce, jak źle zrobiła rzucając na Hankę podejrzenie o zdradę. Dzwoni też do Grażyny, ale okazuje się, że jest ona z mężem
w Grecji. Później Mostowiak proponuje żonie krótki wyjazd do Gdyni - chcą zobaczyć mieszkanie, które zostawił Hance Jaroszy. Z kolei Jerzyk, syn Jaroszego, opowiada Hance o swoich problemach. Jego matka od kilku lat choruje, a on sam jest oskarżony o kradzież w magazynie, w którym pracował - i grozi mu więzienie.


no i to http://seriale.com.pl/2009/12/29/co-...#ixzz0b50fAlcj
no to bedzie się działo Irek z Mirką no i Madzia wróci czyżby jednak do slubu Majki i Pawła przez to nie doszło
mehja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 17:49   #4965
201608080935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 340
Dot.: M jak miłość - Część II

Cytat:
Napisane przez mehja Pokaż wiadomość
no i Madzia wróci czyżby jednak do slubu Majki i Pawła przez to nie doszło
Pewnie nie wróci, przyjedzie na ślub i znowu wyjedzie.Ale żeby się coś działo i żeby widzów nakręcac to trzeba takie informacje wypuszczać no i taki scenariusz pisać.Mucha w wywiadzie dla vivy powiedziała że teraz gra w mjm tylko gościnnie i że to zniknięcie Madzi to jej inicjatywa bo już miala dość.

Wywiad https://polki.pl/viva_artykul,10016713,0.html
201608080935 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 17:50   #4966
lulina
Wtajemniczenie
 
Avatar lulina
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: opolskie/ Wrocław
Wiadomości: 2 265
Dot.: M jak miłość - Część II

Cytat:
Napisane przez czarnulka066 Pokaż wiadomość
Hehe no ma przesrane dziewczyna a jakie oczka maślane robiła do niego zerkała, zaglądała Sweet

No ostatnio też nad Maryśką się zastanawiałam, że musi być już w takim wieku pod 50. Przecież dzieci też nie ma 15-letnich. Ale Artur to na pewno dużo młodszy od niej. Oczywiście wczoraj nie zabrakło ojj aaa mm u Marysi I Marta jej mówi, że się pokłóciła z mamą o to, że Ania do przedszkola idzie a Maryśka zero reakcji od razu o sobie nawija
ogólnie tu coś mi nie gra. Moze coś mieszam, ale mi sie zdaje, ze było kiedyś powiedziane, ze MArysia była w ciąży w czasie/ przed maturą, albo zaraz po. No to załóżmy miała 19-20 lat jak ich urodziła. Patrząc, ze Kinga (z ich klasy_ od razu po szkole poszła na studia i ich nie zmianiała, a teraz miała obronę ma ok. 24 lat- jak i bliźniaki. Podsumowując Marysia powinna mieć ok. 44 lata. Czyli Basia jak ta słonica chodziła biedaczka kilka lat w ciąży
__________________
Żyje się tylko raz, więc żyj pełnią życia!!!!!!!!!!

lulinka- Paulinka
Mój kochany Haseczek ;( [*]

[glamour]12655[/glamour]
dziękuje za klik
lulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 20:06   #4967
hanjah
Zakorzenienie
 
Avatar hanjah
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 12 786
Dot.: M jak miłość - Część II

Zmartwychwstanie Jaroszego

A scena ze słonecznikami-cuuuudna
hanjah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 20:31   #4968
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: M jak miłość - Część II

Cytat:
Napisane przez lulina Pokaż wiadomość
ogólnie tu coś mi nie gra. Moze coś mieszam, ale mi sie zdaje, ze było kiedyś powiedziane, ze MArysia była w ciąży w czasie/ przed maturą, albo zaraz po. No to załóżmy miała 19-20 lat jak ich urodziła. Patrząc, ze Kinga (z ich klasy_ od razu po szkole poszła na studia i ich nie zmianiała, a teraz miała obronę ma ok. 24 lat- jak i bliźniaki. Podsumowując Marysia powinna mieć ok. 44 lata. Czyli Basia jak ta słonica chodziła biedaczka kilka lat w ciąży
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 20:32   #4969
Leosia69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: .
Wiadomości: 39 909
Dot.: M jak miłość - Część II

Cytat:
Napisane przez hanjah Pokaż wiadomość
Zmartwychwstanie Jaroszego

A scena ze słonecznikami-cuuuudna
strasznie mi się podobała scena z Baśka i Lucjanem
__________________

Leosia69 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-29, 20:33   #4970
czarnulka066
Zakorzenienie
 
Avatar czarnulka066
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Giżycko
Wiadomości: 5 353
Dot.: M jak miłość - Część II

No i myślałam, że Michał nakryje Marka i Grażynkę ale ta aktoreczka już sobie poradziła w tej sytuacji Na pewno rodzicom było miło, że ich syna nie było z nimi w takim dniu, no ale cóż wolał się zabawiać z inną.

Mateusz: Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin

No i oczywiście denerwująca Marta, ma kolejny dowód od Szymona! Ale nie Andrzej wszystko wytłumaczył i jak to powiedziała - trzeba ludziom ufać
Szymon się naprawdę ładnie zachował jak przyniósł ten plecaczek dla Ani Ona jest fajna taka słodziutka A Andrzej powiedział tylko : przyzwyczai się.

Romantycznie z tymi słonecznikami było
__________________
We are the world, we are the children...We are the ones who make a brighter day...so let's start giving..


!!Od 12 grudnia 2010!! Tylko przemyślane zakupy


czarnulka066 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 20:52   #4971
lasoa
Zakorzenienie
 
Avatar lasoa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 16 346
Dot.: M jak miłość - Część II

ja tez myslałam ze Michał w koncu nakryje Grazynę
lasoa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 20:55   #4972
garfieldek
Zakorzenienie
 
Avatar garfieldek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: puszka po Pepsi ;>
Wiadomości: 21 373
Dot.: M jak miłość - Część II

Graza wrrrrrrrrrrrrrrr......
__________________
PM2014


Wymianka
garfieldek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 20:59   #4973
czarnulka066
Zakorzenienie
 
Avatar czarnulka066
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Giżycko
Wiadomości: 5 353
Dot.: M jak miłość - Część II

Cytat:
Napisane przez lasoa Pokaż wiadomość
ja tez myslałam ze Michał w koncu nakryje Grazynę
Mam nadzieję, że tak się stanie.. tylko szkoda będzie wtedy Michała i Hanki
__________________
We are the world, we are the children...We are the ones who make a brighter day...so let's start giving..


!!Od 12 grudnia 2010!! Tylko przemyślane zakupy


czarnulka066 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 21:45   #4974
mehja
Zakorzenienie
 
Avatar mehja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 14 354
Dot.: M jak miłość - Część II

bardzo ładny im wyszedł ten dzisiejszy odcinek chodzi mi przede wszystkim o Baskę i Lucka. Najbardziej spodobał mi się ich spacer po sadzie wyraźnie widziałam tu taką metaforę: na początku ich miłość jak ten sad, była niedojrzała, swieża i żywa a teraz z upływem lat mogą spacerować po nim ciesząc oczy jak zaowocowała obficie, stała się głęboka, dojrzała, bo to wszystko ich zasługa wzruszyłam się nawet
mehja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 22:05   #4975
kingur
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 391
Dot.: M jak miłość - Część II

Cytat:
Napisane przez mehja Pokaż wiadomość
bardzo ładny im wyszedł ten dzisiejszy odcinek chodzi mi przede wszystkim o Baskę i Lucka. Najbardziej spodobał mi się ich spacer po sadzie wyraźnie widziałam tu taką metaforę: na początku ich miłość jak ten sad, była niedojrzała, swieża i żywa a teraz z upływem lat mogą spacerować po nim ciesząc oczy jak zaowocowała obficie, stała się głęboka, dojrzała, bo to wszystko ich zasługa wzruszyłam się nawet
/Pieknie opisane...
A dla mnie ten odcinek, gdyby tylko Marek zerwal z Graza, a Marta byla z Szymonem moglby byc ostatni... pieknie by to zakonczyli- takim podsumowaniem i tym albumem zwlaszcza, ze o ile sie nie myle serial rowniez zaczal sie od rocznicy Basi i Lucka wiec taka piekna klamra by byla
kingur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 22:12   #4976
mehja
Zakorzenienie
 
Avatar mehja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 14 354
Dot.: M jak miłość - Część II

tak ta scena końcowa jak przeglądali album a w tle słychać piosenkę Grechuty też była piękna
mehja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 22:17   #4977
garfieldek
Zakorzenienie
 
Avatar garfieldek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: puszka po Pepsi ;>
Wiadomości: 21 373
Dot.: M jak miłość - Część II

A ja sie klocilam wtedy z tata, bo on uparcie twierdzil, ze to Grechuta nie spiewa, a ja, ze spiewa
__________________
PM2014


Wymianka
garfieldek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 22:46   #4978
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: M jak miłość - Część II

No Jaroszy mnie zaskoczył dzisiaj faktem, że jednak żyje
Rocznica Basi i Lucka świetna, tylko nikt się jakoś nie zainteresował gdzie to synek się podział i czemu wszyscy mogli przyjechać, tylko on akurat nie.
A Szymon się super zachował w stosunku do Ani! A Budzyński olał Martę i jej problemy, jak zwykle. No ale on nie ma w ogóle podejścia do dzieci. Tak samo było, jak tego Łukasza nie mogła znaleźć, to on to olał, a Szymon się przejmował. Czy ta baba jest ślepa? Toż gołym okiem widać, że Szymon porzadny facet i trzeba się brać za niego, a nie za tego bawidamka!
A mąż Grażyny to jest tak żenująco naiwny, że powinni go zeswatać z Martą, bo oni oboje idealnie by byli dobrani!
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 08:55   #4979
Leosia69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: .
Wiadomości: 39 909
Dot.: M jak miłość - Część II

a Graża naprawdę nie może mieć dzieci czy tylko tak to wymyśliła?
__________________

Leosia69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 09:01   #4980
ilonkaczapela
Zakorzenienie
 
Avatar ilonkaczapela
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 910
Dot.: M jak miłość - Część II

wymyśliła- przecież już jakiś czas temu mówiło się, że ona zajdzie w ciążę z Markiem.
Beata, skąd masz tak dalekie streszczenia? Podaj adres stronki
ilonkaczapela jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:03.