Operacja, a ćwiczenia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-05, 13:39   #1
KassiaKonsultantka
Raczkowanie
 
Avatar KassiaKonsultantka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 284
Question

Operacja przepukliny


Witam. Na poczatku chce napisac, ze nie wiedzialam, gdzie umiescic ten watek, wiec sprobowalam tutaj bede miala operacje na przepukline pachwinowa. czy ktos z Was mial juz robiony ten zabieg?? Jak wyglada znieczulenie?? Ile czasu po operacji zleci zanim wroce w pelni do sportu??
dodam, ze NIE bede miala wszywanej siatki.
KassiaKonsultantka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 22:37   #2
sunshineblue
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 58
operacja - czworogłowy uda

Nie wiem czy dobry dział, natomiast mam problem i to dość spory...
Miałam operacje w ubiegły piątek - wycięcie guzka w rozcięgnie mm czworogłowego uda... Wycięto jakieś 0,5x0,3 tkanki, ale przechodząc do meritum - mamy już 5 dobę od zabiegu, a ja nie "umiem" to znaczy nie potrafię podnieść uda wraz z łydką... nie podniosę nogi z ziemi na łożko, jestem tym przerażona. Kiedy noga leży sobie na łóżku potrafię tylko podnieść kolano a pięta ani drgnie... moze jakieś cwiczenia? Co to mogło mi się stać? Proszę o jakiekolwiek sugestie...
sunshineblue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 20:59   #3
ewelkaa17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1
Dot.: operacja - czworogłowy uda

Witaj. rok temu mialam operacje,w zasadzie przeszczep wiezadla... przez ok 2tyg podnosilam noge tylko 'dzwignia' utworzona z drugiej nogi.. wydaje mi sie,ze to normalne po operacji.. mi pomogly cwiczenia izomeryczne( czy cos takiego)czyli napinanie miesnia przez 5s,pozniej 10s odpoczynku i ponownie.. zdrowka zycze ))) (przepraszam za polskie znaki,ale moj android ich nie czyta;C)
ewelkaa17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-30, 23:56   #4
Mysiaa_
Przyczajenie
 
Avatar Mysiaa_
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 1
Operacja, a ćwiczenia

Witam
W środę (04.12) mam mieć operację lewego nadgarstka. Chciałabym ćwiczyć, ale będę miała całą rękę w gipsie. Czy są jakieś ćwiczenia, które będę mogła wykonywać ??
Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
Pozdrawiam
Mysiaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:31.