Kosmetyki mineralne LaurEss - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-02, 15:14   #1141
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
z posta zrozumialam ze szukasz odcienia dla siebie... to moze w yellow celuj? ja mam subtle, radiant i soft yellow. moge zrobic porownanie z lumiere fair golden bo probka light golden mi sie skonczyla. Ale dopiero jutro przed poludniem moglabym zrobic swatcha
Zamówiłam yellow'y w zbiorowym, więc jeszcze te sprawdzę (subtle i radiant). Goldeny z tej firmy raczej nie dla mnie . A test robiłam na buzi nie wymazianej żadnym "przybrązowiaczem", więc widać dokładnie jaki podkład ma odcień. Dziękuję za propozycję
Wypróbuję jeszcze te próbki z yellow, zamówione Lumiere...i jak nie trafię w nic, to wracam chyba do jakiegoś lekkiego zwykłego podkładu . Tam łatwiej mi o efekt (satyny) i nie wysuszanie, nie podkreślanie ewentualnych skórek... Jedynie bardziej "ciężko" na twarzy. Nie mam "zdrowia" ani tyle pieniędzy, aby testować wszystko i zasypywać się tymi woreczkami. A pomyśleć, że początkowo byłam zadowolona z jednego (gdyby nie odcień i troszkę lepiej krył) i nie w głowie było mi szukać innych. Zazdroszczę dziewczynom, które już trafiły na ideał


EDIT 3.09: Skutecznie się zniechęcam do tej firmy, po paru "wstępach". Mam próbkę korektora "Vanilla" (oznaczony jako jasny ze złotymi tonami). Był troszkę za jasny, więc pomyślałam, że mogłabym wziąć coś odrobinę ciemniejszego. Znalazłam w internecie zdjęcia i ciemniejszy troszkę okazał się "Sand" (oznaczony jako jasny z neutralnymi lub oliwkowymi tonami). Parę dni później trafiłam na możliwość kupienia tego korektora. Cieszyłam się jak głupia, bo jeszcze w okazyjnej cenie, z niewielkim ubytkiem. Dziś go otrzymałam i jestem w szoku, po porównaniu z "Vanilla". Otóż, między tymi kolorami jest ogromna przepaść! Nie wiem więc, dlaczego oba są oznaczone jako "light". Ten określiłabym jako medium. Myślałam, że będzie to praktycznie taki sam stopień jasności, jedynie inne tony. Na dodatek wydaje się dość pomarańczowy. Gdybym porównała na twarzy, to zapewne wyszłaby taka cegiełka jak w Radiant Gold. Jak będę miała możliwość, to cyknę fotkę porównawczą.
Tym sposobem, szukam korektora w innej firmie. Nie będę już w tej przebierać, skoro takie cyrki. Myślałam, że jak Lauress są dość drogie, to będą ok (bo w minerałach jak kupiłam drogi podkład, to był całkiem ok)- a tu się okazuje, że to tak jak z jakimś L'orealem, czy Max Factorem- może być drogi, a do d... . Podkłady od nich chyba też nie będą dla mnie (te yellow przetestuję, skoro już wzięłam próbki). Czy ktoś poleciłby jakiś mineralny korektor? Oprócz EDM.

Edytowane przez 1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Czas edycji: 2010-09-12 o 17:23
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 18:37   #1142
narjia
Zakorzenienie
 
Avatar narjia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Polska;)
Wiadomości: 5 547
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Mam pytanie do Was, zdaje sobie sprawę, że pewnie to już było napisane, ale cierpliwości czytać tylu stron nie mam, a na wszystkie kombinacje jakie wpisuję o tym wyszukiwarka uparcie twierdzi, że nie ma rezultatów, a mianowicie jakiej wielkości są sample lauress?
narjia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 18:44   #1143
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez narjia Pokaż wiadomość
Mam pytanie do Was, zdaje sobie sprawę, że pewnie to już było napisane, ale cierpliwości czytać tylu stron nie mam, a na wszystkie kombinacje jakie wpisuję o tym wyszukiwarka uparcie twierdzi, że nie ma rezultatów, a mianowicie jakiej wielkości są sample lauress?
Malutkie. Słoiczek jest chyba mniejszy od EDM (i bez sitka), a nasypane jest niewiele... Jak zamówiłam korektor to było tak połowę słoiczka. Sample są foliowane.
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 18:52   #1144
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Sample cieni to dosłownie dno cień przykrywa sample podkładu ciut więcej, ale tez bez szaleństw na kilka maźnięć wystarczy. Obejrzałam pudełeczka, ale nie ma nic o pojemności sampli.
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 19:30   #1145
narjia
Zakorzenienie
 
Avatar narjia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Polska;)
Wiadomości: 5 547
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Sample cieni to dosłownie dno cień przykrywa sample podkładu ciut więcej, ale tez bez szaleństw na kilka maźnięć wystarczy. Obejrzałam pudełeczka, ale nie ma nic o pojemności sampli.
[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;21883304]Malutkie. Słoiczek jest chyba mniejszy od EDM (i bez sitka), a nasypane jest niewiele... Jak zamówiłam korektor to było tak połowę słoiczka. Sample są foliowane.[/QUOTE]

Dziękuję za odpowiedź, będę wiedziala czego sie spodziewać, bo sie tak na razie czaję i oglądam ich strone, ale chyba sie ostatecznie na jakieś podklady popróbować skuszę.
narjia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 22:30   #1146
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez narjia Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź, będę wiedziala czego sie spodziewać, bo sie tak na razie czaję i oglądam ich strone, ale chyba sie ostatecznie na jakieś podklady popróbować skuszę.
Kilka postów wyżej wklejałam fotki sampli cieni, pomazianych tylko do fotki, a więc cała zawartośc na fotce w samplach podkładów ejst go 2 razy więcej (na oko) niż cienia, więc już jakies wyobrażenie mieć możesz.
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 18:24   #1147
kate27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 236
GG do kate27
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Dziewczyny, martwię sie o zamówienie zbiorowe, w którym uczestniczę...
Po jakim czasie zgłasza się im, że przesyłka nie doszła i czy wysyłają powtórnie? może któraś się orientuje...
kate27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-09, 06:59   #1148
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Wczoraj napisałam do nich maila, że minęły ponad 2 tygodnie od nadania paczki, a ja jej nadal nie mam, to mi odpisali, że w "moim rejonie" spore opóźnienia to żadna nowość i mam czekać 30dni roboczych. Jak po tych 30dniach roboczych nie przyjdzie, to wyśla jeszcze raz, ale są głęboko przekonani, że paczka dotrze, bo wiele przesyłek wysyłanych w ten rejon miało ostre opóźnienia, ale docierały na miejsce.
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 09:12   #1149
kate27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 236
GG do kate27
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Wczoraj napisałam do nich maila, że minęły ponad 2 tygodnie od nadania paczki, a ja jej nadal nie mam, to mi odpisali, że w "moim rejonie" spore opóźnienia to żadna nowość i mam czekać 30dni roboczych. Jak po tych 30dniach roboczych nie przyjdzie, to wyśla jeszcze raz, ale są głęboko przekonani, że paczka dotrze, bo wiele przesyłek wysyłanych w ten rejon miało ostre opóźnienia, ale docierały na miejsce.
dzięki za odpowiedz, oby mieli rację
kate27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 09:50   #1150
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

dziewczyny ktora wysylke najczesciej wybieramy na zamowieniowym? :

Shipping Method
United States Postal Service (1 x 0.2lbs)
Express Mail International - $28.95
Priority Mail International Flat Rate Envelope, subject to verification - $13.45
First-Class Mail International Package - $3.12
United Parcel Service (1 x 0.2lbs)
XPR - $143.38
Worldwide Express - $137.39
Worldwide Expedited - $89.35
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 10:50   #1151
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Zamawiam sobie próbki Delicate Ivory (z EDM używam Fair Neutral, Meow Korata i Abyssiniana na poziomie "0", z Lumiere Fair Warm, ale ten jest trochę za ciemny).
Czy ktoś mi podpowie czy brać też Gentle Ivory, czy będzie za ciemny?
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-09, 11:10   #1152
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Adusiu na mnie Gentle Ivory ma taki sam stopień jasności jak Fair Neutral (czyli są za ciemne), natomiast Delicate Ivory jest mniej więcej taki taki jak Korat 0. MEOW na mojej twarzy były sporo jaśniejsze niż w pudełku.
Sama wiesz, że na każdym minerały potrafią nieco inaczej leżeć.
__________________
65

250
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 11:21   #1153
mariquita89
Raczkowanie
 
Avatar mariquita89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 143
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
Zamawiam sobie próbki Delicate Ivory (z EDM używam Fair Neutral, Meow Korata i Abyssiniana na poziomie "0", z Lumiere Fair Warm, ale ten jest trochę za ciemny).
Czy ktoś mi podpowie czy brać też Gentle Ivory, czy będzie za ciemny?
Nie podpowiem nic jeśli chodzi o poziom jasności, bo sama używam radiantów, ale pomyśl nad wypróbowaniem również goldów Z meow też pasuje mi korat z tym, że 2. Ivory jest na mnie zbyt różowy/ziemisty a gold jest ok Goldy są jak na moje oko takie niezbyt złote/żółte tylko bardziej beżowe/złote
__________________
Whatever we find
It is all about to last for a while
mariquita89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 13:12   #1154
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Hanneke, dziękuję za pomoc

mariquita89, z chęcią wypróbowałabym kategorię Gold, ale one dopiero zaczynają się od Subtle


Miałam w rękach subtle yellow, był sporo za ciemny i za żółty
martwię się, że ivory będzie za różowy
Gdyby jakaś dobra dusza miała zdjęcia Delicate ivory i gentle ivory to niech podeśle

Edytowane przez adusiadu
Czas edycji: 2010-09-09 o 13:14
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 18:54   #1155
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Pomocy
Ostatnio składałam zamówienie zbiorowe. Autoryzowałam płatność i zabrało mi 55,8$ z konta (prawie 180zł), dzisiaj wchodzę na konto bankowe a tam znowu pobrało 55,8$ (troche ponad 175zł). Czy to normalne?
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 07:59   #1156
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Witam, mam pytanie. Czy któraś z posiadaczek cienia frivolous ma podobny problem jak ja, a mianowicie absolutne osypywanie z powieki? Cień po prostu w ogóle się nie trzyma skóry, calutki się z niej osypuje, nawet nakładanie go na bazę revital-eye czy nakładanie na mokro nic nie dają. Jestem ciut rozczarowana, ale zastanawiam się czy nie ma w tym mojej winy? Może coś źle robię?

http://www.lauress.com/Frivolous_PD5...th-74_113.html

---------- Dopisano o 08:59 ---------- Poprzedni post napisano o 08:58 ----------

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
Pomocy
Ostatnio składałam zamówienie zbiorowe. Autoryzowałam płatność i zabrało mi 55,8$ z konta (prawie 180zł), dzisiaj wchodzę na konto bankowe a tam znowu pobrało 55,8$ (troche ponad 175zł). Czy to normalne?
Myślę, że "odda" ci za jakiś czas kasę. Ja robiłam zamówienie, to przy autoryzacji mi pobrało kasę i jeszcze raz pobrało mi kasę tydzień później po wysyłce. Po ok. 2 tygodniach blokada wygasła, a kasa wróciła na konto
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 09:51   #1157
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Myślę, że "odda" ci za jakiś czas kasę. Ja robiłam zamówienie, to przy autoryzacji mi pobrało kasę i jeszcze raz pobrało mi kasę tydzień później po wysyłce. Po ok. 2 tygodniach blokada wygasła, a kasa wróciła na konto
Dziękuję
Nigdy wcześniej mi się coś takiego nie zdarzyło. Inne firmy nie robią takich dziwnych rzeczy - zamiast autoryzować płatność odrazu pobierają kasę i nie ma problemu, a tak na dwa tygodnie mam zamrożone blisko 200zł
więcej nie będę tam robić zakupów
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 14:38   #1158
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
Hanneke, dziękuję za pomoc

mariquita89, z chęcią wypróbowałabym kategorię Gold, ale one dopiero zaczynają się od Subtle


Miałam w rękach subtle yellow, był sporo za ciemny i za żółty
martwię się, że ivory będzie za różowy
Gdyby jakaś dobra dusza miała zdjęcia Delicate ivory i gentle ivory to niech podeśle
ja Ci moge podesłać próbki jak chcesz, Gentle sporo, Delicate ciut ciut
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 16:08   #1159
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
ja Ci moge podesłać próbki jak chcesz, Gentle sporo, Delicate ciut ciut
Ilonko, dziękuję
Próbki już do mnie lecą z USA
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-17, 17:23   #1160
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
Ilonko, dziękuję
Próbki już do mnie lecą z USA
tiaaa już doczytałam
mam wrażenie, że Ivory będzie za różowy dla Ciebie
a Fawn?
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 10:31   #1161
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Muszę przyznać, że od 2 dni używam LaurEssa i jestem zadowolona. Co prawda kolor przyciemniam bronzerem, bo trochę za jasny, ale ogólnie jest ok. Niepotrzebnie się martwiłam, że będzie tworzył tapetę, bo nie zauważyłam, aby to robił. Co lepsze, nawet daje ładniejszy efekt niż wspomniany parę postów temu Afterglow. Przede wszystkim jakoś mniej pudrowo na mnie wygląda. Zdziwiło mnie to strasznie, po testach "na dłoni" wydawało się inaczej. Przetestuję jeszcze w najbliższym czasie Radiant Gold, chociaż jakoś nie spasował mi ten kolor po testach paskowych, ale zobaczymy. No i w przyszłym tyg będę miała yellow'y. Zaczęłam też stosować tylko mineralny korektor. Tzn tylko na twarzy, bo pod oczami mam niemineralny. I tu dziwne zjawisko: na policzkach przeważnie wtapia mi się ta Vanilla, a nos i brodę mi wybiela. Jakoś naturalniej było z tym korektorem, niż płynnym. Może minerały wolą na siebie drugi proszek, niż inną konsystencję.

Edytowane przez 1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Czas edycji: 2010-09-18 o 10:34
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 15:37   #1162
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
tiaaa już doczytałam
mam wrażenie, że Ivory będzie za różowy dla Ciebie
a Fawn?
Fawn też do mnie powinien lecieć nie wiem tylko czy nie będzie za ciemny.
Zobaczymy. Dziękuję za wskazówki.
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 11:35   #1163
itakasia
Zakorzenienie
 
Avatar itakasia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 4 159
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

dostalam moje lauressy teraz beda testy. ale juz wiem ze roz decadence i cien adore sa absolutnie obłędne
__________________
Nasz synek Antoś
itakasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 23:40   #1164
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez itakasia Pokaż wiadomość
dostalam moje lauressy teraz beda testy. ale juz wiem ze roz decadence i cien adore sa absolutnie obłędne
Kasiu liczę na fotki
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 10:45   #1165
itakasia
Zakorzenienie
 
Avatar itakasia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 4 159
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Iwonko
napisz co cie interesuje, wiesz ze mam slaby sprzet ale sprobuje cos wstawic.
roz decadence jest super, cien adore pieknie mi rozswietla oko. heiress jest tez swietny, gleboki braz z drobinkami wyprobowalam podklady: radiant gold, tan i ivory. najlepszy jest gold, pozniej tan a w ivory sie sobie nie podobam wszystkie w elemental. musze jeszcze sprobowac golda w etheralu i wtedy podejme decyzje o bigu aha, fantastic finish medium jest baardzo fajny
__________________
Nasz synek Antoś
itakasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 11:17   #1166
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez itakasia Pokaż wiadomość
Iwonko
napisz co cie interesuje, wiesz ze mam slaby sprzet ale sprobuje cos wstawic.
roz decadence jest super, cien adore pieknie mi rozswietla oko. heiress jest tez swietny, gleboki braz z drobinkami wyprobowalam podklady: radiant gold, tan i ivory. najlepszy jest gold, pozniej tan a w ivory sie sobie nie podobam wszystkie w elemental. musze jeszcze sprobowac golda w etheralu i wtedy podejme decyzje o bigu aha, fantastic finish medium jest baardzo fajny
Kasiu, a co CI robi ten finisher? Zastanawiam się nad zakupem...
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 11:51   #1167
itakasia
Zakorzenienie
 
Avatar itakasia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 4 159
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Kasiu, a co CI robi ten finisher? Zastanawiam się nad zakupem...
w moim przypadku buzia wyglada na gladsza i przede wszystkim zostaje dluzej matowa
__________________
Nasz synek Antoś
itakasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 12:19   #1168
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez itakasia Pokaż wiadomość
w moim przypadku buzia wyglada na gladsza i przede wszystkim zostaje dluzej matowa
No to znaczy, że czas na zakup FF
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 13:55   #1169
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez itakasia Pokaż wiadomość
Iwonko
napisz co cie interesuje, wiesz ze mam slaby sprzet ale sprobuje cos wstawic.
roz decadence jest super, cien adore pieknie mi rozswietla oko. heiress jest tez swietny, gleboki braz z drobinkami wyprobowalam podklady: radiant gold, tan i ivory. najlepszy jest gold, pozniej tan a w ivory sie sobie nie podobam wszystkie w elemental. musze jeszcze sprobowac golda w etheralu i wtedy podejme decyzje o bigu aha, fantastic finish medium jest baardzo fajny
Kasiu myslałam o cieniach, ale widzę, że jeden znam, a brązów nie bardzo używam ale dziękuję za chęci
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 15:34   #1170
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Tutaj jeszcze nie pisalam:P,
testuje sobie i testuje ( Is ) i juz nawet wybralam idealny odcien (Subtle Tan) i idealna formule (Ethereal) i naprawde jestem pod wrazeniem podkladow Lauress.
Ostatnio mialam okazje probowac je w ekstermalnych warunkach, caly dzien poza domem, deszcz(nie uzywam parasola), raz goraco raz zimno, uzywalam tylko bibulek w pospiechu zeby sie zmatowic i musze przyznac ze jak rano tak i wieczorem wygladalam rownie dobrze.

Natomiast korektory mnie zawiodly, zaden nie przebil EDMu i SN..
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-26 12:19:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:20.