Majowe Żony 2011XI i żona z października też :) - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-04-13, 11:17   #3481
DELL
Zakorzenienie
 
Avatar DELL
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 843
Dot.: Majowe Żony 2011XI i żona z października też :)

czesc Dziewczynki
Dziękuję

nie znoszę oddziału patologii ciąży, bo się tam należałam, i ucieszyło mnie, że zostałam w domku... Mój lekarz też nie do końca chce kłaść tam kobiety, bo wie jak to wpływa na psychę.... Więc leżałam , leżałam, leżałam.
Teraz już chodzę. W sobotę wyszłam z Małym do ogródka chociaż tam sobie wyjęłam krzesełko i siedziałam, a on się bawił

Teraz pomalutku śmigam to tu to tam, choć TŻ "krzyczy" na mnie, że już jak się lepiej poczułam to mam tysiące rzeczy do zrobienia... Staram się naprawde nie forsować, pomalutku to czy tamto zrobić. Szału nie ma.

Takaya, dzisiaj jest już Wasza lekarka? wybierasz się z Madzią? jak jej dziąsełka?
Joasiunia, napisz coś więcej
Passion, najlepszego dla M z okazji imieninek fajnie ze strony rodziców, że taką niespodziankę zrobili miło!
Ewcia jak Sis po cesarce? jak Maleństwo?
DELL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 11:56   #3482
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Majowe Żony 2011XI i żona z października też :)

lekarka kazała mi ściagnąc ze strony Instytutu poradnik żywieniowy, ale tak czytam i nie moge uwieżyć!
Śniadanie (dziecko w 2gim roku życia) śniadanie: Kawa zbożowa z mlekiem, pieczywo graham z pieczonym schabem i dodatkiem świeżych warzyw Myślałam, że kawa zbożowa to dopiero po 3cim roku życia... aaa i później wyczytałam (w szczegółach) że tymi świeżymi warzywami jest plasterek pomidora
Kurcze tak patrze na ten jadłospis to może M jest gruba bo jeszcze nie jada takich rzeczy? W sensie nie usiądzie i nie zje bułki z masłem wędliną i pomidorem popijając kawą, ale tak na serio kanapki mi nie zje wcale. Poza tym wszędzie piszą o dwóch daniach a jej tak kiepsko idzie jedzenie dwóch dań. Jak zje rosołek to wtedy o 17 zjada więcej owoców z kaszą.

---------- Dopisano o 12:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------

Dell super,że jest poprawa Mąż dobrze czyni,że krzyczy swoje lepiej abyś przeleżała niż później w szpitalu leżeć z kroplówką.
Tak byłyśmy dziś u naszej dziąsła już zdrowe, ale jeszcze jutro ma brać antybiotyk no i zaczynamy akcje odchudzania.
Teraz się tak zaczynam zastanawiać,że to może przez karmienie babci, bo jak ja ją karmię to nigdy nie zje aż tyle. Może jej daje na siłę nawet jak nie chce już jeść Zobaczymy jak po 2,3 tygodniach nie będzie efektu to chyba zrobie jej badania, może z tarczyca ma problemy bo synek koleżanki je naprawdę znacznie większe porcje a nie jest taki grubiutki!

Edytowane przez takaya
Czas edycji: 2015-04-13 o 11:59
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 12:18   #3483
kuleczka777
Zakorzenienie
 
Avatar kuleczka777
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: B.....o
Wiadomości: 6 392
GG do kuleczka777
Dot.: Majowe Żony 2011XI i żona z października też :)

Hej

Joasia napisz coś więcej

Dziewczyny gdzie zdjęcia ze spotkania ?? Fajnie że się Wam wszystko udało. I_K odpoczęłaś trochę od dzieciaczków

Dell odpoczywaj ! już niedaleko do porodu
__________________
Szczęśliwe małżeństwo to takie, w którym mąż rozumie każde słowo, którego żona ... nie wypowiedziała.

http://www.suwaczki.com/tickers/fdqg6c7e8qnfz160.png
kuleczka777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 12:53   #3484
ewka1368
Zakorzenienie
 
Avatar ewka1368
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 893
Dot.: Majowe Żony 2011XI i żona z października też :)

dell bratowaale w porzadku niunia tez
dzis wychodza wiec bede wiedziec wiecej wieczorkiem
a Ty leż i odpoczywaj!

takaya babcie i dziadka przez kolano i lanie!
__________________
19.12.2014
ewka1368 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 13:34   #3485
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Dot.: Majowe Żony 2011XI i żona z października też :)

Hellol Maz ma urlop wiec ja czasu mniej Chlop w domu to normalnie drugie dziecko :/
A przeboje mieliśmy bo slubu udzielal nam moj znajomy. Pracowaliśmy razem w przedszkolu Rok mlodszy ode mnie Ojciec Tymon z innej parafii No i u Nich w kosciele jest tak ze ksiadz wychodzi z zakrystii i idzie na koniec kosciola po mlodych. A w mojej parafii Mlodzi ida i czekaja na ksiedza obok głównego ołtarza kleczac przy obrazie MB Hehe msza wychodzi a Tymon dawaj pewnym krokiem raz dwa goooni przez kosciol ale wszyacyw Mu pokazuja rekami ze My tam jestesmy! Tymon nagke atopw i w tyl zwrot Pochichotalismy z deka hehe Potem trzymamy swiece w reku a tu nagle jak mojemu P nie zaczela zkwierczec Hehe Jemu przestala potem mi
No i siostrzeniec P mi tak podniósł cisnienie ze nie pamietsm nic z przysiegi! Ale bylam zla!!! Siedzial na poczatku kolo nas na krzeslach bo z poprzedniego slubu zostaly a rodzice i swiadkowie usiedli sobie w lawkach. I zamiast wziąć na kolana i niech siedzi na 4 literach albo z Nim wyjsc to nie... Gwizdal! Nas ciagnal mnie za sukienke Piotrka za marynarkę... Potem poszlismy przysięgac to stal miedzy nami. Wepchal sie! Ciagnal za stule... We mnie sie gotowalo a jego mama czyli Siistra Piotrka nic!!! Dopiero Jego kuzynka podeszla do Niego drugi raz-bo za 1 pokazal Jej jezyk na caly kościół! Cos Mu powiedziala i wyszli z kosciola Bogu dzieki!!! Ale myslalam ze wyjde z siebie stane obok! Najlepsze jest to ze On ma skonczone 5 lat. Powinien wiedziec jak sie ma zachowywac. To nie jest dziecko 2 czy 3 letnie! Tyle ze... Do kościoła nie chodza to i skad ma wiedziec co moze co nie... Ale jakbym byla Jego matką to by dostal przez du.pe! Niechby ryczal ale wyszlabym z kościoła i by dostal. A Piotrka Siostra mowi ze co ma Mu zrobic ze by plakal ze na siłę nie zrobi nic. Niech jeszcze poczeka chwile to sobie z Nim nie poradzi. Jak On juz Ja uderzy... A Alankowi uwagi zwrocic nie mozna...
Ale poza tym wszystko super Przyszły moje dziewczyny i przyjaciółka i zaloga z pracy Tylko szefowej nie bylo... Dzis jak bylam z Antkiem w pracy to jak sie zapytalam czemu nie przyszła ze jeszcze kiedys mi obiecała ze bedzie to tlumaczyla sie tym ze zapomniala. Przepraszala kilka razy. Coz. Trudno.

Co do prezentow to ja każdemu wiele razy powtarzałam ze zadnych prezentow i zadnej kasy. Ze maja tylko z nami byc!
Ale od mojej chrzestnej dostalismy parowar. Od Moich sióstr pieniazki. Nieduzo ale milo z ich strony Od moich dziewczyn z pracy komplet poscieli. No i od Mamy Piotrka rameczke na zdjęcie. Poza tym kwiaty i czekoladki Wiec bardzo skromnie ale ciesze sie ze sie nikt nie wykosztowywal.
Zdjec na razie nie mam. Jak bede miec to zobaczycie
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 14:50   #3486
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Majowe Żony 2011XI i żona z października też :)

Asiu ja na miejscu matki tego chłopka spaliłabym się ze wstydu. Od razu bym go za ręke wyciągnęła z kościoła i tu nie chodzi o to,ze nie był w kościele ale o ogólne zasady wychowania. Jest dzieckiem, ale nie takim malutkim i powinien wiedzieć, że są pewne zachowania nie tolerowane nigdzie. Podziwiam Cię,że tak długo byłaś spokojna.
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 19:43   #3487
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Dot.: Majowe Żony 2011XI i żona z października też :)

Jak dziecko niewychowane to wiesz... czego oczekiwac. Tekst Grazyny bo co Ona zrobi bo On bedzie sie darl a tak przynajmniej jest cicho i ze jak sie bedzie darl to Ona sie zaraz denerwuje i brzuch Ja boli.
Zero reakcji w kościele. Z tego co wiem to Piotrka mama zareagowala ze wyslala Jego kuzynke po Alana... Az rece swedzialy zeby przylac takiemu!
On nie jest wychowywany! On jest zwyczajnie... Chowany!
A fotki mam postaram sie jutro wlepic
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-13, 21:17   #3488
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Majowe Żony 2011XI i żona z października też :)

To juz nie lenistwo a egoizm przemawia! Jak można z własnej wygody tak olewać wpajanie zasad dziecku! Ja pewnie na twoim miejs u juz bym nie wytrzymała i sie wydarła, ale ja porywcza jestem a w stresie potrafie palnać no mi ślina na język przyniesie. Na prawde powinna sie wstydzić za swoje zachowanie i ona, pewnie nawet nie przeprosiła bo "to nic wielkiego"

Czekam na fotki Myślicie o jakimś plenerze? Zawsze będzie co w ramke wsadzić

M dziś znaaacznie lepiej. Biega śmieje sie co chwila i przytula sie to do mnie to do TZta Taka mała wesołka. Troche mi przykro bo ostatnio TZ nic tylko nazeka, ze M go wola do zabawy i ciagnie za reke by cos pokazac. Dzis wracalismy razem i M wybiegla nas powitac ja klęknęłam i mowie Madziu daj buzi, a ona tato tato i rzuca mu sie na nogi i przytula. Mnie calkiem zignorowala. Troche tak mi smutno, no ale ma etap tatusiowy. W sob jak wracalam do domu kupilam bańki mydlane i tak sie spodobaly ze juz plyn sie skończyl Co polecacie wlac aby szly tak latwo bańki? Patrzylam z szamponem Nivea ale kiepsko a po jakimś czasie w ogole sie nie dalo bańki zrobić.

Edytowane przez takaya
Czas edycji: 2015-04-13 o 21:20
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 21:35   #3489
ewka1368
Zakorzenienie
 
Avatar ewka1368
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 893
Dot.: Majowe Żony 2011XI i żona z października też :)

Takaya sprobuj plyn do naczyn
Super ze Madziula juz lepiej

Asiu chyba bym wyszla z siebie!!
Takie zachowanie jest nie do pomyslenia!!
Czekam z niecierpliwoscia na fotki
__________________
19.12.2014
ewka1368 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 05:36   #3490
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Dot.: Majowe Żony 2011XI i żona z października też :)

Cytat:
Napisane przez takaya Pokaż wiadomość
To juz nie lenistwo a egoizm przemawia! Jak można z własnej wygody tak olewać wpajanie zasad dziecku! Ja pewnie na twoim miejs u juz bym nie wytrzymała i sie wydarła, ale ja porywcza jestem a w stresie potrafie palnać no mi ślina na język przyniesie. Na prawde powinna sie wstydzić za swoje zachowanie i ona, pewnie nawet nie przeprosiła bo "to nic wielkiego"

Czekam na fotki Myślicie o jakimś plenerze? Zawsze będzie co w ramke wsadzić

M dziś znaaacznie lepiej. Biega śmieje sie co chwila i przytula sie to do mnie to do TZta Taka mała wesołka. Troche mi przykro bo ostatnio TZ nic tylko nazeka, ze M go wola do zabawy i ciagnie za reke by cos pokazac. Dzis wracalismy razem i M wybiegla nas powitac ja klęknęłam i mowie Madziu daj buzi, a ona tato tato i rzuca mu sie na nogi i przytula. Mnie calkiem zignorowala. Troche tak mi smutno, no ale ma etap tatusiowy. W sob jak wracalam do domu kupilam bańki mydlane i tak sie spodobaly ze juz plyn sie skończyl Co polecacie wlac aby szly tak latwo bańki? Patrzylam z szamponem Nivea ale kiepsko a po jakimś czasie w ogole sie nie dalo bańki zrobić.
Przeprosic? Za co? Co Ona Mu zrobi to tylko dziecko! Taka jest gadka. A wiesz to nie moja rodzina... Ja wydaje mi sie ze jestem wychowana i na pewno po 1 bym tak nie "wychowala" dziecka po 2 jakby takie cos bylo to bym sie i ze wstydu spalila i przeprosiła. A po 3 ... dzieciak dostalby po prostu po tylku za niesluchanie mnie. Ale czekaj jeszcze chwile... Nie poradzi sobie z Nim. W przedszkolu juz maja problem.

O plenerze nie myślimy. Tylko fotki z kosciola Tez bedzie Poza tym mamy miec jeszcze dokonczona sesje z Antkiem wiec wtedy będziemy miec zdjecia jeszcze


Co do baniek to ja chyba dolewalam zel pod prysznic albo plyn do kapieli. Probuj
Madziunia Tatusiowa powiadasz? Bo to chyba tak to jest ze synus mamusi a cora tatusia Hihi Ale dziecko to dziecko etapow ma mnostwo


Cytat:
Napisane przez ewka1368 Pokaż wiadomość
Takaya sprobuj plyn do naczyn
Super ze Madziula juz lepiej

Asiu chyba bym wyszla z siebie!!
Takie zachowanie jest nie do pomyslenia!!
Czekam z niecierpliwoscia na fotki
Heh co zrobic... Matka sama Go wychowuje. Chyba zastepuje Mu milosc brakiem wychowania...
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 08:51   #3491
passion80
Zakorzenienie
 
Avatar passion80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 15 643
Dot.: Majowe Żony 2011XI i żona z października też :)

DELL, przekładam Cię przez kolano i leję po tyłku
cieszę się, że już lepiej


Asia, cieszę się, że jesteście zadowolenie


a lanie to się należy ale rodzicom za ozm, dzieciaka szkoda.


Takaya i jak przeprawa z rodzicami? Co do jedzenia to po prostu rozsądnie, każdy wie co jest zdrowe a co nie
Maja nigdy nie je dwóch dań. W żłobku jak miała zamówiony obiad to dzieliły to na dwa posiłki.


i u nas tylko tatuś


w piątek auto mi się zagotowało, wczoraj drzwi zatrzasnęły i nurkowałam z bagażnika żeby otworzyć a dzisiaj drzwi się otwierały podczas jazdy ktoś mi pożałował tego auta
__________________
28.05.2011
29.08.2013
passion80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-14, 09:45   #3492
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Majowe Żony 2011XI i żona z października też :)

Passion a może chcesz czerwonego Cieniaska? Przebiegu nie ma nawet 100tys. Nie pamiętam który to rocznik, ale benzynówka nie jest zgazowany. Chcemy sprzedać po dziadku. Samochód w super stanie bo tylko w garażu stal, dziadek jeździł do sklepu i do kościoła Mył, pucował, woskował więc zero rdzy No tyle,że wiekowy bo to jakoś w 97 czy 95 kupowany był (dziadek pierwszym właścicielem)

Wydrukowałam tę rozpiskę i będziemy się sosowac. Dziś jedziemy po rowerek biegowy dla M Przymierzy się i zobaczymy czy będzie ok bo wydaje się duży. Babka sprzedaje używany za 50zł o taki:


---------- Dopisano o 10:45 ---------- Poprzedni post napisano o 10:43 ----------

I_K a ty mówiłaś o czymś takim?
Boję się,że po naszej ulicy to nie pojeździ
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 09:46   #3493
passion80
Zakorzenienie
 
Avatar passion80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 15 643
Dot.: Majowe Żony 2011XI i żona z października też :)

gaz musi być, w ciągu tygodnia ostatnio zrobiłam 350km. A i mąz wtedy kilka dni swoim jeździł


ciekawa jestem tego rowerka, też myślałamo czymś takim, aler na urodziny
__________________
28.05.2011
29.08.2013
passion80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 10:00   #3494
ewka1368
Zakorzenienie
 
Avatar ewka1368
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 893
Dot.: Majowe Żony 2011XI i żona z października też :)

kurcze fajne te rowerki biegowe!
może byśmy bratanicy kupili na 3 urodziny?
mieliśmy kupić na drugie ale stwierdziliśmy że poczekamy do 3 i kupimy na kołach pompowanych większy
będzie na dłużej

co myślicie?
__________________
19.12.2014
ewka1368 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 10:16   #3495
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Majowe Żony 2011XI i żona z października też :)

My chcieliśmy zrobić zrzutę na dzień dziecka ale już widzę,że będzie za duży bo siodełko regulowane od 39 do 45cm. Wrócę do domu to złapię za centymetr i zmierzę długość nóżek i zobaczymy czy w ogóle warto jechać się przymierzac do niego.
na allegro są takie drewniane ale niższe. O ten jest fajny -99zł (skoro max 42cm to pewnie zaczyna się od 35cm)



albo ten po 80zł


Ten jest taki dla mniejszych dzieciaczków, bo siodelko od 33cm ale przyznam że mi strasznie podobaja się te drewniane :P


i ten od 31 do 41,5cm (bo rama jest odwracalna)


takie z pompowanymi kołami znacznie droższe, ale nie wiem czy przy takim tempie wzrostu to za rok rowerek nie będzie za mały

Edytowane przez takaya
Czas edycji: 2015-04-14 o 10:21
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 13:40   #3496
kuleczka777
Zakorzenienie
 
Avatar kuleczka777
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: B.....o
Wiadomości: 6 392
GG do kuleczka777
Dot.: Majowe Żony 2011XI i żona z października też :)

Hej

Passion masz akcje z samochodem

Takaya fajne te rowerki, ale patrz na takie żebyś miała przynajmniej na 2 lata spokoju

Miałam iść w poniedziałek do ginka, ale Pani dziś dzwoniła że nie będzie go i specjalnie przyjdzie jutro dla pacjentek i czy może mnie na jutro przepisać. Chciała na 16 ale ja w pracy do 18 więc zapisała mnie na 18.30 więc trzeba będzie dylać szybko
__________________
Szczęśliwe małżeństwo to takie, w którym mąż rozumie każde słowo, którego żona ... nie wypowiedziała.

http://www.suwaczki.com/tickers/fdqg6c7e8qnfz160.png
kuleczka777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 14:08   #3497
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Majowe Żony 2011XI i żona z października też :)

Kuleczka obyś znów nie siedziała do północy
Ja się w pon zapisałam u rodziców do Gin i w szoku byłam bo zapisała mnie na 28go! Już szykowałam się na wizytę za jakieś 3miesiące a tu proszę. Nie chce mi się jeździć to tego mojego co prowadził mi ciąże a przydało by się jakiś przegląd zrobić
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 17:03   #3498
I_K
Zakorzenienie
 
Avatar I_K
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 984
Dot.: Majowe Żony 2011XI i żona z października też :)

takaya ten P ma "Siodełko regulowane w zakresie 33-44 cm od podłogi kierownica 46-54 cm"
i przy jego wzroście jest w sam raz wiec takiej minimalnej możesz szukać.
Siedzonko ma podniesione gdzieś na 3 cm.

Drewniane bardzo fajne

nie patrz zeby była na przyszły rok, patrz na teraz, najwyżej sprzedasz bo na za dużym nie pojeździ, przymierzaliśmy do większego P i nie dało rady, widać było że sobie nie poradzi

i koła piankowe lepsze bo guma nie strzeli


to ten z tesco http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...d=0CCAQMygBMAE
__________________
maj 2011
I_K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 18:27   #3499
kuleczka777
Zakorzenienie
 
Avatar kuleczka777
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: B.....o
Wiadomości: 6 392
GG do kuleczka777
Dot.: Majowe Żony 2011XI i żona z października też :)

Joasia to Ci sie szwagierka trafiła, ale masz racje nie poradzi sobie później z nim jak tak sie bedzie teraz zachowywać czyt. olewac

Takya mysle ze teraz pojdzie sprawniej zobaczymy co powie

a moze wiecie jak te dowcipne sie stosuje to mozna przed aplikacja ? bo od dzisiaj mam je brać ehh
__________________
Szczęśliwe małżeństwo to takie, w którym mąż rozumie każde słowo, którego żona ... nie wypowiedziała.

http://www.suwaczki.com/tickers/fdqg6c7e8qnfz160.png
kuleczka777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-14, 18:46   #3500
passion80
Zakorzenienie
 
Avatar passion80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 15 643
Dot.: Majowe Żony 2011XI i żona z października też :)

Luteina możesz po śmiało
__________________
28.05.2011
29.08.2013
passion80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 19:39   #3501
kuleczka777
Zakorzenienie
 
Avatar kuleczka777
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: B.....o
Wiadomości: 6 392
GG do kuleczka777
Dot.: Majowe Żony 2011XI i żona z października też :)

Nie Passion luteine mam od poniedzialku brac, a dowcipne 8d dzisiaj przez 10 dni ale wyczytałam ze zadnych zabaw eeee jedynie dzisiaj jeszcze moge wykorzystac Tza haha

aa polecam wam fajny horror jak nie ogladalyscie tytul mama
__________________
Szczęśliwe małżeństwo to takie, w którym mąż rozumie każde słowo, którego żona ... nie wypowiedziała.

http://www.suwaczki.com/tickers/fdqg6c7e8qnfz160.png

Edytowane przez kuleczka777
Czas edycji: 2015-04-14 o 19:41
kuleczka777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 19:46   #3502
passion80
Zakorzenienie
 
Avatar passion80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 15 643
Dot.: Majowe Żony 2011XI i żona z października też :)

Mój mąż to oglądał. Ja im starsza tym bardziej Boje się horrorów. A kiedyś lubiłam.
Jeśli na infekcje to nie. Lepiej nie
__________________
28.05.2011
29.08.2013
passion80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 20:01   #3503
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Dot.: Majowe Żony 2011XI i żona z października też :)

Obiecałam wam fotki a nie mam kiedy wstawić :/
Kuleczko mame ogladalam. Obejrzyj Sinister
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 20:56   #3504
kuleczka777
Zakorzenienie
 
Avatar kuleczka777
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: B.....o
Wiadomości: 6 392
GG do kuleczka777
Dot.: Majowe Żony 2011XI i żona z października też :)

No przerwa niestety 10 dni posuchy no 9

A juz myslalam ze czyms zaskocze a tu widze ze ogladane juz było, Joasia jak polecasz to ogladne
__________________
Szczęśliwe małżeństwo to takie, w którym mąż rozumie każde słowo, którego żona ... nie wypowiedziała.

http://www.suwaczki.com/tickers/fdqg6c7e8qnfz160.png
kuleczka777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-15, 07:46   #3505
ewka1368
Zakorzenienie
 
Avatar ewka1368
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 893
Dot.: Majowe Żony 2011XI i żona z października też :)

kuleczka co to 9 dni phi

horrory bryyy...
tydzień bym nie spała
__________________
19.12.2014
ewka1368 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-15, 09:53   #3506
kuleczka777
Zakorzenienie
 
Avatar kuleczka777
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: B.....o
Wiadomości: 6 392
GG do kuleczka777
Dot.: Majowe Żony 2011XI i żona z października też :)

Hej

Ewka tylko to wyjątkowe dni haha no cóż trudno trzeba się spiąć i jakoś ogarnąć

Moja mama wczoraj wygrała na prezentacji ( szkoleniu ) pobyt w hotelu na fuercie
__________________
Szczęśliwe małżeństwo to takie, w którym mąż rozumie każde słowo, którego żona ... nie wypowiedziała.

http://www.suwaczki.com/tickers/fdqg6c7e8qnfz160.png
kuleczka777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-15, 10:05   #3507
ewka1368
Zakorzenienie
 
Avatar ewka1368
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 893
Dot.: Majowe Żony 2011XI i żona z października też :)

Cytat:
Napisane przez kuleczka777 Pokaż wiadomość
Hej

Ewka tylko to wyjątkowe dni haha no cóż trudno trzeba się spiąć i jakoś ogarnąć

Moja mama wczoraj wygrała na prezentacji ( szkoleniu ) pobyt w hotelu na fuercie
a noo chyba że tak

łoł to się mamci udało

moje dziecko jest dziś ze wszystkim na nie
__________________
19.12.2014

Edytowane przez ewka1368
Czas edycji: 2015-04-15 o 10:12
ewka1368 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-15, 10:31   #3508
I_K
Zakorzenienie
 
Avatar I_K
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 984
Dot.: Majowe Żony 2011XI i żona z października też :)

Kuleczka super

po co ty w ogóle bierzesz te leki gin coś ci wytłumaczył, czy tak tylko przepisał?
ja bym pewnie nie brała nie widzę sensu jak wyniki ok.
__________________
maj 2011
I_K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-15, 10:49   #3509
DELL
Zakorzenienie
 
Avatar DELL
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 843
Dot.: Majowe Żony 2011XI i żona z października też :)

czesc,

Passion, ciężarną bić? nu nu nu

Ja własnie mam chwilkę, bo Mały na spacerku z teściową. Nie leje na razie, więc niech pobiega i nawdycha się tlenu
u mnie cały czas tak samo, więc nie będę Was zanudzać.

Takaya, cieszę się, że Mała już lepiej. A od czego te dziąsełka były? wiadomo? mój ostatnio miał afty. Ale podałam mu kropelki i przeszło.
Rowerek kup niezaduży, co by Mała dała radę na nim "biegać". Nie kupuj za dużego (tak jak I_K pisze). A może podesłać Ci ten nasz z Biedronki??? i tak na razie stoi w piwnicy i czeka

My teraz mamy taki jak w załączniku. Fajny bo ma pompowane koła, mięciutkie, że po chodniku czy pod krawężnik bez problemu podjedzie sobie. Drewnianego bym nie kupowała... sztywne i twarde a takie to co innego powinno być!

Ostatnio nasz Mały miał znowu katar... tydzien przerwy i znowu miał. I zjarzylam się od czego..... od kołdry z pierza! kiedyś dostaliśmy od teściowej, i ja mądra głowa wyciągnęłam ją ostatnio co by mu podłożyć pod prześcieradełko co by miał cieplusio i przyjemnie. No i się zaczęło.
I przedwczoraj sobie przypomniałam jak kiedyś jak był Mały nasza lekarka się pytała czy nie mamy gdzieś w jego pobliżu pościeli z pierzem..jak nam tak wiecznie miał te sapki i katar. Wywaliłam ją przedwczoraj, i dziś już prawie kataru nie ma! więc coś w tym jest....

Joasiunia, ależ dzieciak... no i rodzice... no comennts. Masakra jakaś.
czekam na zdjęcia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg boomerang10.jpg (41,9 KB, 3 załadowań)
DELL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-15, 11:14   #3510
kuleczka777
Zakorzenienie
 
Avatar kuleczka777
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: B.....o
Wiadomości: 6 392
GG do kuleczka777
Dot.: Majowe Żony 2011XI i żona z października też :)

I_K mówił że mam jakąś lekko infekcję ( zapalenie) więc dlatego biorę, a w sumie luteinę nie wiem po co przepisał, zapytam dzisiaj bo i tak nie biorę jeszcze tego.

No fuksło jej się teraz pod koniec maja leci na costa almeria oglądać hotele, a później we wrześniu, październiku polecą na tą fuertę
__________________
Szczęśliwe małżeństwo to takie, w którym mąż rozumie każde słowo, którego żona ... nie wypowiedziała.

http://www.suwaczki.com/tickers/fdqg6c7e8qnfz160.png

Edytowane przez kuleczka777
Czas edycji: 2015-04-15 o 11:21
kuleczka777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-21 14:41:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:07.