Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-13, 21:36   #211
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
ZSK Spirulina może ekstrakt z granatu, rzuć też okiem na peelingi
Dzięki

Dziewczyny mam złą wiadomość. Pojawiła mi się kaszka na czole i możliwe, że to przez kremy Baikal
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 21:49   #212
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość
A ja siedzę na ich stronie i się głowię, co by tu wybrać.....
Co byście poleciły na "debiut" z ruskimi kosmetykami? Wstępnie wybrałam szampon Love2MIX pomarańczowy i 2 balsamy PLaneta Organica: marokański i fiński. Coś mam ochotę jeszcze dobrać :brzyda l:
ja lubie serie organic therapy... takze moze popatrz co ci sie przyda z tej serii

---------- Dopisano o 22:49 ---------- Poprzedni post napisano o 22:47 ----------

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Dzięki

Dziewczyny mam złą wiadomość. Pojawiła mi się kaszka na czole i możliwe, że to przez kremy Baikal
R u sure?? moze za duzo czegos nalozylas...albo za duzo kremu, tak tez czasem bywa :/ kaszka dzis wyszla tylko na czole? a smarowalas tylko czolo czy cala buzie??
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 21:51   #213
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

To moje kudełki. Troche nie uczesane na górze widać, że są ciemne, tam henna wzięła moje naturalne włosy, cały dół jest rudy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bez flesza.jpg (73,8 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z fleszem.jpg (114,4 KB, 61 załadowań)
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 21:57   #214
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
R u sure?? moze za duzo czegos nalozylas...albo za duzo kremu, tak tez czasem bywa :/ kaszka dzis wyszla tylko na czole? a smarowalas tylko czolo czy cala buzie??
Obu kremów (nawilżający na noc i matujący na dzień) daję na twarz jedną pompkę Smaruję nimi całą buzię a kaszka jest tylko na czole. Wydaję mi się, że już wczoraj były lekkie grudki a dzisiaj jak przejadę po czole to kaszka straszna

A nic nowego oprócz Baikału w ostatnim czasie nie nakładałam
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 22:01   #215
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Obu kremów (nawilżający na noc i matujący na dzień) daję na twarz jedną pompkę Smaruję nimi całą buzię a kaszka jest tylko na czole. Wydaję mi się, że już wczoraj były lekkie grudki a dzisiaj jak przejadę po czole to kaszka straszna

A nic nowego oprócz Baikału w ostatnim czasie nie nakładałam
a to ciekawe ze tylko na czole...masz ta mbardzie tlusta czy moze sucha skore? bo jesli bardziej tlusta niz np na policzkach i pozostalej czesci buzi... to moze krem jest za ciezki na te partie(czolo)?? ktorys krem...bo nie powiedziane ze oba, moze ten na noc... te na noc z reguly sa bardziej odzywcze
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 22:02   #216
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
ja lubie serie organic therapy... takze moze popatrz co ci sie przyda z tej serii
Oooooo Zastanawiam się nad pianka do mycia twarzy i roll-onem pod oczy, ale chyba zdecyduję się na oczyszczanie
Kari
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 22:05   #217
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość
Oooooo Zastanawiam się nad pianka do mycia twarzy i roll-onem pod oczy, ale chyba zdecyduję się na oczyszczanie
Kari

a widzisz... ja od siebie moge polecic maseczke z bial trufla cudnie wygladza i jakby uelastycznia i nawilza buzke... i pachnie cudnie ale nie bede kusic
tak sie sama zastanawiam nad zamowieniem... a nie wiem czy zauwazylyscie ze przy wyborze platnosci (szybkie platnosci) doliczana jest do wysylki oplata 5%wartosci koszyka.... bardzo nie ladnie :/
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-13, 22:05   #218
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 22:06   #219
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
a to ciekawe ze tylko na czole...masz ta mbardzie tlusta czy moze sucha skore? bo jesli bardziej tlusta niz np na policzkach i pozostalej czesci buzi... to moze krem jest za ciezki na te partie(czolo)?? ktorys krem...bo nie powiedziane ze oba, moze ten na noc... te na noc z reguly sa bardziej odzywcze
Tak właśnie, na czole mam bardziej tłustą skórę, na policzkach za to suchą

Czyli w takim razie co proponujesz? Używać matującego kremu na czoło również na noc?
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 22:12   #220
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Tak właśnie, na czole mam bardziej tłustą skórę, na policzkach za to suchą

Czyli w takim razie co proponujesz? Używać matującego kremu na czoło również na noc?
szczerze nie wiem co w tym matujacym siedzi...pewnie jest kaolin czy cos, i nie jestm pewna czy to dobry pomysl na noc, no bo tak na logike bo co kaoli i matowienie na noc (tak jak bezsensem jest nakladanie kremow z filtrem na noc)... ja bym sprobowala z mniejsza iloscia kremu lub co 2 dzien na noc no czolo...a na reszte twarzy normalnie
bo jesli robia ci sie grudki vel kaszka to na bank skora nie potrzebuje az tak odzywczego kremu
ja tak mialm z 1 kremem Lrp jakis czas temu...jak uzywalam go co 2-3 dzien bylo ok, ale na codzien byl za ciezki na czolo... mialam dokladnie to co ty
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 22:13   #221
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
a widzisz... ja od siebie moge polecic maseczke z bial trufla cudnie wygladza i jakby uelastycznia i nawilza buzke... i pachnie cudnie ale nie bede kusic
tak sie sama zastanawiam nad zamowieniem... a nie wiem czy zauwazylyscie ze przy wyborze platnosci (szybkie platnosci) doliczana jest do wysylki oplata 5%wartosci koszyka.... bardzo nie ladnie :/
Tak, również zauważyłam ten "bonusik"
Gotowe maseczki używam raczej sporadycznie (w przeciwieństwie do włosów na mojej buzi zasada minimum sprawdza się idealnie ), więc jednak zostaję przy piance i już klikam, żeby zbytnio nie przeholować. Balsam fiński jednak zmieniłam na maskę drożdżową
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-13, 22:16   #222
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
no wlasnie...niestety niektore kosmetyki i nie tylko moaj obrzydliwy zapach i nie nadaja sie do uzytku... m.in hydrolat rozany czy lawendowy...mimo iz dobrze dziala to poprostu smierdza:/ i jak czegostakiego uzywac...

---------- Dopisano o 23:16 ---------- Poprzedni post napisano o 23:14 ----------

Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość
Tak, również zauważyłam ten "bonusik"
Gotowe maseczki używam raczej sporadycznie (w przeciwieństwie do włosów na mojej buzi zasada minimum sprawdza się idealnie ), więc jednak zostaję przy piance i już klikam, żeby zbytnio nie przeholować. Balsam fiński jednak zmieniłam na maskę drożdżową
ogolnie to jest niezgodne z regulaminem szybkich platnosci... ciekawe co by sie stalo jak by ktos to zglosil...bo to jest wykorzystywanie klienta :/
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 22:16   #223
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
szczerze nie wiem co w tym matujacym siedzi...pewnie jest kaolin czy cos, i nie jestm pewna czy to dobry pomysl na noc, no bo tak na logike bo co kaoli i matowienie na noc (tak jak bezsensem jest nakladanie kremow z filtrem na noc)... ja bym sprobowala z mniejsza iloscia kremu lub co 2 dzien na noc no czolo...a na reszte twarzy normalnie
bo jesli robia ci sie grudki vel kaszka to na bank skora nie potrzebuje az tak odzywczego kremu
ja tak mialm z 1 kremem Lrp jakis czas temu...jak uzywalam go co 2-3 dzien bylo ok, ale na codzien byl za ciezki na czolo... mialam dokladnie to co ty
Spróbuję Twojej rady Na początek postaram się go nakładać jednak codziennie na noc ale cieniutką warstwą a jak to nie pomoże, to wtedy spróbuję co 2-3 dzień

W załączniku wklejam to co chciałabym zamówić z ZSK. Proponujecie coś jeszcze? Poczytałam o tych peelingach, ale one są mechaniczne a ja nie chcę roznosić syfków po całej twarzy, dlatego wolę jednak enzymatyki

Glinka zielona to wiadomo dlaczego wylądowała w koszyku, z kwasu askorbinowego chcę zrobić serum z tą wodą do iniekcji a olej chcę mieszać z kwasem HA i nakładać go na noc co kilka dni Co o tym sądzicie?
Jeśli jest jeszcze coś na co powinnam zwrócić uwagę przy zamówieniu z ZSK dla skóry mieszanej, to piszcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zsk.jpg (26,5 KB, 42 załadowań)
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 22:25   #224
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
to ja Ciebie rozgrzeszę a Ty mnie bo tez tam dzisiaj złożyłam zamówionko
Aga kusicielka
phi, pokusiłam pokusiłam. Sama miałam ochotę na mały prezent, ale się powstrzymałam. a co zrobię sobie mały post

Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość
A ja siedzę na ich stronie i się głowię, co by tu wybrać.....
Co byście poleciły na "debiut" z ruskimi kosmetykami? Wstępnie wybrałam szampon Love2MIX pomarańczowy i 2 balsamy PLaneta Organica: marokański i fiński. Coś mam ochotę jeszcze dobrać :brzyda l:
ja obowiązkowo polecam masło z makadamią Love2mix. Jest boskie, mam jeszcze suflet malinowy, ale wypada ciut słabiej, choć zapachowo spełnia moje oczekiwania. Co do wychwalanego tu szamponu Love2mix, na mnie nie zrobił wrażenia - zbyt kołtuni włosy (swoją drogą, Anulka dziękuję za próbki tego z iherba, ale też na moich włosach się nie sprawdził ;( jakieś strasznie kapryśne ostatnio te moje kłaki). No i z ruskich to fajna jest jeszcze pianka Organic Therapy która Cię kusi. Na roll-on sama się czaję, ale na Kalinie i bez promocji w podobnej cenie wychodzi. Na tej lawendowej szafie to się głownie Love2mix opłaca brać.
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/

Edytowane przez aga89s
Czas edycji: 2013-02-13 o 22:36
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 22:29   #225
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość
A ja siedzę na ich stronie i się głowię, co by tu wybrać.....
Co byście poleciły na "debiut" z ruskimi kosmetykami? Wstępnie wybrałam szampon Love2MIX pomarańczowy i 2 balsamy PLaneta Organica: marokański i fiński. Coś mam ochotę jeszcze dobrać :brzyda l:
Przygotuj się, że marokański jest super, ale ma bardzo duszący zapach, przynajmniej w moim odczuciu, turecki pachnie przyjemniej, wąchałam, ale nie używałam

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
To moje kudełki. Troche nie uczesane na górze widać, że są ciemne, tam henna wzięła moje naturalne włosy, cały dół jest rudy
Jakie ona ma włosy

A farbowałaś chemicznymi wcześniej? Jeśli tak, to normalne, ponoć henna nie lubi chemii

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Obu kremów (nawilżający na noc i matujący na dzień) daję na twarz jedną pompkę Smaruję nimi całą buzię a kaszka jest tylko na czole. Wydaję mi się, że już wczoraj były lekkie grudki a dzisiaj jak przejadę po czole to kaszka straszna

A nic nowego oprócz Baikału w ostatnim czasie nie nakładałam
Tak to już jest z kremami przy takiej cerze. Ja na Twoim miejscu nie nakładałabym ich 2 razy dziennie.

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Tak właśnie, na czole mam bardziej tłustą skórę, na policzkach za to suchą

Czyli w takim razie co proponujesz? Używać matującego kremu na czoło również na noc?
Na czoło maseczka oczyszczająca i tonik, przynajmniej do zejścia grudek. W każdym razie ja bym tak zrobiła, osobiście użyłabym azulanu, ale pewnie nie masz
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 22:31   #226
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
To moje kudełki. Troche nie uczesane na górze widać, że są ciemne, tam henna wzięła moje naturalne włosy, cały dół jest rudy
wow. Ja tam różnicy nie widzę . Są pięknę
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 22:38   #227
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
phi, pokusiłam pokusiłam. Sama miałam ochotę na mały prezent, ale się powstrzymałam. a co zrobię sobie mały post


ja obowiązkowo polecam masło z makadamią Love2mix. Jest boskie, mam jeszcze suflet malinowy, ale wypada ciut słabiej, choć zapachowo spełnia moje oczekiwania. Co do wychwalanego tu szamponu Love2mix, na mnie nie zrobił wrażenia - zbyt kołtuni włosy (swoją drogą, Anulka dziękuję za próbki tego z iherba, ale też na moich włosach się nie sprawdził ;( jakieś strasznie kapryśne ostatnio te moje kłaki). No i z ruskich to fajna jest jeszcze pianka Organic Therapy która Cię kusi. Na roll-on sama się czaję, ale na Kalinie i bez promocji w podobnej cenie wychodzi. Na tej lawendowej szafie to teraz się głownie Love2mix opłaca brać.
Długo myślałam nad tymi masłami (bo dla mnie same nazwy już cudownie pachną ), ale mam dosyć potężny zapas balsamów i prawie 500ml shea do przygotowania mikstur z olejami, więc się powstrzymałam .
Z tym Love2mix to tak nie do końca: 20% odlicza się od ceny regularnej
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 22:44   #228
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość
Długo myślałam nad tymi masłami (bo dla mnie same nazwy już cudownie pachną ), ale mam dosyć potężny zapas balsamów i prawie 500ml shea do przygotowania mikstur z olejami, więc się powstrzymałam .
Z tym Love2mix to tak nie do końca: 20% odlicza się od ceny regularnej
phi, to kiepski interes w przypadku niektórych produktów. Choć z promocją i tak niektóre wychodzą korzystniej niż na kalinie. Aczkolwiek zauważyłam, że ceny bardziej zbliżone do bioarpu i ta sama miejscowość, więc pewnie powiązani z bioarpem

Justynka masz prześliczne włosy!
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 22:50   #229
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Przygotuj się, że marokański jest super, ale ma bardzo duszący zapach, przynajmniej w moim odczuciu, turecki pachnie przyjemniej, wąchałam, ale nie używałam
Tylko się cieszyć (bo i tak już kliknięte i opłacone ). Ja lubię takie śmierdzioszki

---------- Dopisano o 23:50 ---------- Poprzedni post napisano o 23:45 ----------

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
phi, to kiepski interes w przypadku niektórych produktów. Choć z promocją i tak niektóre wychodzą korzystniej niż na kalinie. Aczkolwiek zauważyłam, że ceny bardziej zbliżone do bioarpu i ta sama miejscowość, więc pewnie powiązani z bioarpem

Justynka masz prześliczne włosy!
Zaciekawiło mnie info na lawendowej.... i bioarpie w przypadku Eco Hysteria np.: wyłaczny dystrybutor bioarp Polska, a najtaniej dostaniesz na Kalinie
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-14, 00:09   #230
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
to ja Ciebie rozgrzeszę a Ty mnie bo tez tam dzisiaj złożyłam zamówionko
Aga kusicielka
Rozgrzeszam!

Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość
A ja siedzę na ich stronie i się głowię, co by tu wybrać.....
Co byście poleciły na "debiut" z ruskimi kosmetykami? Wstępnie wybrałam szampon Love2MIX pomarańczowy i 2 balsamy PLaneta Organica: marokański i fiński. Coś mam ochotę jeszcze dobrać :brzyda l:
Wielokrotnie były tu polecane peelingi do twarzy Organic Therapy (mocne zdzieraki). Myślę, że warto też zainteresować się maskami z Domowych Recept, których nie ma na Kalinie. Korah bardzo sobie chwaliła oliwkową, Anwen na blogu polecała tę z białą glinką, a ja na spółę z Evitką zamówiłam wersję z łopianem i pokrzywą. Mają niezłą pojemność, bo aż 500 ml.

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
To moje kudełki. Troche nie uczesane na górze widać, że są ciemne, tam henna wzięła moje naturalne włosy, cały dół jest rudy
Justyna, prześliczne masz włosy! Nie zauważyłabym tej różnicy koloru, gdybyś nie napisała. Myślałabym, że to światło inaczej pada.

Edytowane przez Melya
Czas edycji: 2013-02-14 o 00:11
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 06:49   #231
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Tak to już jest z kremami przy takiej cerze. Ja na Twoim miejscu nie nakładałabym ich 2 razy dziennie.

Na czoło maseczka oczyszczająca i tonik, przynajmniej do zejścia grudek. W każdym razie ja bym tak zrobiła, osobiście użyłabym azulanu, ale pewnie nie masz
Nawet nie wiem co to ten azulan Spróbuję Twojej rady i zobaczymy czy zadziała
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 07:03   #232
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
phi, pokusiłam pokusiłam. Sama miałam ochotę na mały prezent, ale się powstrzymałam. a co zrobię sobie mały post


ja obowiązkowo polecam masło z makadamią Love2mix. Jest boskie, mam jeszcze suflet malinowy, ale wypada ciut słabiej, choć zapachowo spełnia moje oczekiwania. Co do wychwalanego tu szamponu Love2mix, na mnie nie zrobił wrażenia - zbyt kołtuni włosy (swoją drogą, Anulka dziękuję za próbki tego z iherba, ale też na moich włosach się nie sprawdził ;( jakieś strasznie kapryśne ostatnio te moje kłaki). No i z ruskich to fajna jest jeszcze pianka Organic Therapy która Cię kusi. Na roll-on sama się czaję, ale na Kalinie i bez promocji w podobnej cenie wychodzi. Na tej lawendowej szafie to się głownie Love2mix opłaca brać.
jeśli mówisz o szamponie chili to mnie on również bardzo średnio podszedł.Na początku zachwyt,a pózniej zapach stał się nie do zniesienia i zamieniłam do na ruski czarny i używam od ponad miesiąca i nadal jestem zachwyconaA polecane serum OT na pory leży i się kurzy,bo nie widzę,żeby robiło cokolwiekMasło do ciała oddałam,bo zapachu znieść nie mogłam.

jeszcze kusi mnie to serum babuszki 35+ lub 50+ Evi tak chwali,że muszę kupić,ale zamówienia nie składam,bo nie wiem co tam mogę fajnego jeszcze kupić
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 07:48   #233
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość
A ja siedzę na ich stronie i się głowię, co by tu wybrać.....
Co byście poleciły na "debiut" z ruskimi kosmetykami? Wstępnie wybrałam szampon Love2MIX pomarańczowy i 2 balsamy PLaneta Organica: marokański i fiński. Coś mam ochotę jeszcze dobrać :brzyda l:
ja wzięłąm peeling do ciała planeta organica - z tym rabatem walentynkowym korzystnie cenowo wychodzi.
Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
To moje kudełki. Troche nie uczesane na górze widać, że są ciemne, tam henna wzięła moje naturalne włosy, cały dół jest rudy

piękne!!!
ja u siebie nie widze rudości tylko chłodny brąz .... pewnie monitor.
niestety z henna tak jest, że na każdych włosach wychodzi inaczej
przypomnij mi jakimkolorem farbowałaś?
A tak ogólnie - zadowolona jesteś z tego farbowania, czy juz Ci się odechciało?
Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
phi, pokusiłam pokusiłam. Sama miałam ochotę na mały prezent, ale się powstrzymałam. a co zrobię sobie mały post


ja obowiązkowo polecam masło z makadamią Love2mix. Jest boskie, mam jeszcze suflet malinowy, ale wypada ciut słabiej, choć zapachowo spełnia moje oczekiwania. Co do wychwalanego tu szamponu Love2mix, na mnie nie zrobił wrażenia - zbyt kołtuni włosy (swoją drogą, Anulka dziękuję za próbki tego z iherba, ale też na moich włosach się nie sprawdził ;( jakieś strasznie kapryśne ostatnio te moje kłaki). No i z ruskich to fajna jest jeszcze pianka Organic Therapy która Cię kusi. Na roll-on sama się czaję, ale na Kalinie i bez promocji w podobnej cenie wychodzi. Na tej lawendowej szafie to się głownie Love2mix opłaca brać.
Ty chyba zawsze bardziej nawilżające szampony używałas, prawda?
I delikatniejsze
Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość

Zaciekawiło mnie info na lawendowej.... i bioarpie w przypadku Eco Hysteria np.: wyłaczny dystrybutor bioarp Polska, a najtaniej dostaniesz na Kalinie
tak to taka mała zagdka
Kalina omija polskiego dystrybutora
Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Rozgrzeszam!
dzięki
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 08:29   #234
kamona
Zadomowienie
 
Avatar kamona
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 732
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Tak, też słyszałam o kozieradce ale nie testowałam jeszcze. Wolę sprawdzone i szybkie sposoby czyli olejek herbaciany Warto go mieć w kosmetyczce
Zarówno olejek jak i kozieradka dodana do listy kozieradka głównie z zamiarem stosowania na skalp

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
dzieki za cynk dzwonilam do mojej stokrotki i niestety nie maja rzepy Na dluzsza mete mozliwe, ze moze troche wysuszyc wlosy ale niestety nie mam doswiadczenia w tym temacie. Wczoraj dalam na wlosy bo szkoda mi bylo wylac tak drogocenny plyn
A to szkoda, że jednak nie mają :c

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
To moje kudełki. Troche nie uczesane na górze widać, że są ciemne, tam henna wzięła moje naturalne włosy, cały dół jest rudy
Jaki blask cudo!
__________________

24.08.2009

kamona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 08:52   #235
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość



Jakie ona ma włosy

A farbowałaś chemicznymi wcześniej? Jeśli tak, to normalne, ponoć henna nie lubi chemii
Malowałam castingiem w lipcu! Szamponetką na święta BN Moje włosy cholernie mocno trzymają barwnik.
Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
wow. Ja tam różnicy nie widzę . Są pięknę
Zdjęcie nie oddaje ich w rzeczywistości niestety. Ja wszystko widzę
Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość

Justynka masz prześliczne włosy!
dziękuję
Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość


Justyna, prześliczne masz włosy! Nie zauważyłabym tej różnicy koloru, gdybyś nie napisała. Myślałabym, że to światło inaczej pada.
Mówię, zdjęcie jest przekłamane... Może to wina światła. Jak na nie patrze w domu, to wydają się bardziej brązowe. Sama nie wiem...
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość


piękne!!!
ja u siebie nie widze rudości tylko chłodny brąz .... pewnie monitor.
niestety z henna tak jest, że na każdych włosach wychodzi inaczej
przypomnij mi jakimkolorem farbowałaś?
A tak ogólnie - zadowolona jesteś z tego farbowania, czy juz Ci się odechciało?
Farbowałam Ciemnym brązem. No jestem zadowolona w sumie, bo błyszczą bardziej niż na zdjęciu, są przyciemnione i ochłodzone, w albumie można porównać jakie były w listopadzie, styczniu a jakie teraz. Pomaluję za kilka tygodni znowu, tym razem na mokre włosy i na 4 godziny.
Cytat:
Napisane przez kamona Pokaż wiadomość

Jaki blask cudo!
Flesz
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 09:10   #236
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość
Tylko się cieszyć (bo i tak już kliknięte i opłacone ). Ja lubię takie śmierdzioszki
Nie jest to śmierdziel, ale bardzo intensywny jak dla mnie, orientalny i słodki. Na pewno znajdzie swoich zwolenników

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Nawet nie wiem co to ten azulan Spróbuję Twojej rady i zobaczymy czy zadziała
Pomaga goić wypryski i ranki, podsusza, na bazie alkoholu, 8 zeta w aptece, ale jakiś tonik też da radę, spray Alvy byłby myślę idealny w takiej sytuacji

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Malowałam castingiem w lipcu! Szamponetką na święta BN Moje włosy cholernie mocno trzymają barwnik.
Moje też takie są A ile tej henny musiałaś rozrobić W sensie ile Cię kosztował jeden zabieg, bo włosów trochę masz, mnie to tylko odstrasza od henny ilość jaką musiałabym nałożyć, chyba mnie nie stać
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 09:14   #237
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Moje też takie są A ile tej henny musiałaś rozrobić W sensie ile Cię kosztował jeden zabieg, bo włosów trochę masz, mnie to tylko odstrasza od henny ilość jaką musiałabym nałożyć, chyba mnie nie stać
Zużyłam jedno opakowanie 100g, czyli 26zł
Ale tak jak Ania mówi, nie ma określonej ilości wody jaką trzeba dodać do henny. Nie wiedziałam tego, dałam na pewno więcej niż 100ml i trzęsłam się, bo na opakowaniu jest napisane, że trzeba 50ml... Nie wiem dlaczego producent tak napisał.
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 09:21   #238
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Rozgrzeszam!


Wielokrotnie były tu polecane peelingi do twarzy Organic Therapy (mocne zdzieraki). Myślę, że warto też zainteresować się maskami z Domowych Recept, których nie ma na Kalinie. Korah bardzo sobie chwaliła oliwkową, Anwen na blogu polecała tę z białą glinką, a ja na spółę z Evitką zamówiłam wersję z łopianem i pokrzywą. Mają niezłą pojemność, bo aż 500 ml.


Justyna, prześliczne masz włosy! Nie zauważyłabym tej różnicy koloru, gdybyś nie napisała. Myślałabym, że to światło inaczej pada.
no wlasnie mialam sie pytac co sie dzieje z Evitka????

Cytat:
Napisane przez kamona Pokaż wiadomość
Zarówno olejek jak i kozieradka dodana do listy kozieradka głównie z zamiarem stosowania na skalp


A to szkoda, że jednak nie mają :c



Jaki blask cudo!
wczoraj udalo mi sie dotrzec do mojego warzywniaka i powiedzialam pani ze ma mi na specjalne zamowienie sprowadzic ta rzepe nawet jesli to to byc 10 kg

Ja tez poplynelam przez was na lawendowej szafie
poza tym dostalam dzis od walentego prezencik odzywke p&r na objetosc, krem spa i krem do stop hipo polecialam uzyc odzywki do wlosow i szok wlosy tepe i jeden wielki koltun po rozczesaniu tt i wysuszczeniu sa dosc szytywne u nasady ale ladnie uniesione Czy ktos mial podobne doswiadczenia z ta odzywka??
Justynko piekne wlosy jak tam testy masek wypadly?
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 09:23   #239
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Zużyłam jedno opakowanie 100g, czyli 26zł
Ale tak jak Ania mówi, nie ma określonej ilości wody jaką trzeba dodać do henny. Nie wiedziałam tego, dałam na pewno więcej niż 100ml i trzęsłam się, bo na opakowaniu jest napisane, że trzeba 50ml... Nie wiem dlaczego producent tak napisał.
Czyli nie ma tragedii, koszt podobny do zwykłego farbowania. Pewnie tak napisał, żeby niewiedzący na raz płacili za 2-3 opakowania
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 09:35   #240
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

odpisała Pani z Olvity
"skład INCI oleju:
100% olej z jądra arganu (argania spionosa)
100% olej z pestek truskawki (fragaria ananassa)
"

---------- Dopisano o 10:35 ---------- Poprzedni post napisano o 10:23 ----------

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość

Ja tez poplynelam przez was na lawendowej szafie
poza tym dostalam dzis od walentego prezencik odzywke p&r na objetosc, krem spa i krem do stop hipo polecialam uzyc odzywki do wlosow i szok wlosy tepe i jeden wielki koltun po rozczesaniu tt i wysuszczeniu sa dosc szytywne u nasady ale ladnie uniesione Czy ktos mial podobne doswiadczenia z ta odzywka??
Justynko piekne wlosy jak tam testy masek wypadly?
Alg? Jeszcze nie robiłam W ten weekend zrobie, po mikro
Szampon neutralny kupuje, bo bardzo mi się spodobał
Gratulacje, zuch Walenty
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:55.