chora relacja - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-28, 21:25   #31
emme
Raczkowanie
 
Avatar emme
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: tam gdzie brak świeżego powietrza...
Wiadomości: 30
Dot.: chora relacja

dla mnie w ogóle nie istnieje seks bez miłości - i to z obu stron

autorka przecież jest świadoma tej CHOREJ sytuacji, więc można wywnioskować, że jej ta sytuacja nie odpowiada.
Może czuje się coraz gorzej myśląc o tym, że oddaje całą siebie a w zamian nie ma nic?
Żebranie o miłość? Oddawanie swojego ciała w zamian za kilka chwil z rzekomo kochanym mężczyzną? (przepraszam, że poddaje w wątpliwość uczucia autorki, ale jak dla mnie do miłości to tu jeszcze daleko - zgadzam się z oczarowaniem, omamieniem jego osobą)

Autorko - ile Ci zostanie jeśli on znudzi się i poszuka sobie innej? Bądź jeśli będzie traktował Cię jak osobę do zaspokajania jego żądz? Czy nie zasługujesz na prawdziwy związek, gdzie obie osoby są ze sobą szczęśliwe?
Decyzja należy do Ciebie... ale weź pod uwagę co dla Ciebie ma prawdziwą wartość - czy ta 'miłość' przetrwała by problemy dnia codziennego, czy jest tylko dobra by się troszkę nad sobą poznęcać i cierpieć z jej powodu...

Mam nadzieję, że nigdy nie dojdzie do sytuacji, że stracisz szacunek do samej siebie - czy to jeśli chodzi o sytuacje opisana w wątku czy w jakiejkolwiek innej, która może przydarzyć Ci się w życiu
emme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 22:31   #32
monaa01
Rozeznanie
 
Avatar monaa01
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 662
Dot.: chora relacja

nie da się skończyć chorej relacji, a to że jesteś jej świadoma tylko będzie psuło Twój nastrój 'przed' i wzbudzało wątpliwości,
możesz się pocieszać, że kiedyś zakochasz się tak jak w filmie, że go zostawisz...
mi nie przeszło od 16 (17) lat...i chyba już nie przejdzie (jasne mam męza, dziecko i ciągle sie zastanawiam coby było gdyby...
monaa01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 22:43   #33
Androgen
Przyczajenie
 
Avatar Androgen
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7
Dot.: chora relacja

Cytat:
Napisane przez martinca Pokaż wiadomość
Ja go kocham on mnie nie i uprawiamy seks. Skonczyć(tylko jak?!)? Życ chwilą?
Czy on Ci to powiedział? Że Cię nie kocha? A może widząc że go na prawdę kochasz, droczy się z Tobą. Na Twoim miejscu pokazał bym mu się z kimś innym...Sprawdziła byś jego reakcję.
Androgen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 19:24   #34
tiofen
Raczkowanie
 
Avatar tiofen
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: nigdzie
Wiadomości: 147
Dot.: chora relacja

Cytat:
Napisane przez 1989Tasia Pokaż wiadomość
to może uchwycę ten watek z drugiej strony czy sadzisz, ze ten chłopak szanuje ciebie?? dziewczyno weź się w garść i żyj normalnie, a nie z kimś kto ciebie nadzwyczajnie wykorzystuje...
Chciałam się tylko odnieść do tego wpisu, bo mnie trochę ruszył.
Dlaczego uważasz, że facet, uprawiając sex bez miłości, nie szanuje dziewczyny, z którą to robi? Nie można szanować kogoś z kim się idzie do łóżka jeśli się go nie kocha? Nie rozumiem tego podejścia

Co do sytuacji autorki, uważam, że najlepiej byłoby jednak zakończyć tę relację. Jednak nie dlatego, że on jej nie kocha tylko dlatego, że ona go kocha. Myślę, że łatwiej pocierpieć na własne życzenie niż potem zmagać się nie tylko z bólem ale i poczuciem odrzucenia.
__________________
.CENTER]
tiofen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 20:35   #35
Mocny Akcent
Dolce vita
 
Avatar Mocny Akcent
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 409
Dot.: chora relacja

Czy to chora relacja? jeśli zaczyna ci to przeszkadzać- tak. Im bardziej bedziesz w to brnela tym większe wyrzuty sumienia, i wieksze cierpienie.
Mocny Akcent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:20.