Bez orgazmu, za szybko? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-20, 12:42   #1
Zadziora
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 37
Question

Bez orgazmu, za szybko?


Witam. Mam pewien problem.. Kocham sie z chłopakiem, ale on za szybko dochodzi, ja nie mam orgazmu, On sie denerwuje ze nie mogl mi sprawic przyjemnosci.. Dla mnie to nie jest najwazniejsze ,ale chcialabym zeby nam sie w koncu udalo.. Dodam jeszcze ze niedawno stracilam dziewictwo, kocham sie dopiero ktorys raz. Moze to jest problemem? Moze ja jestem za bardzo spieta, a moze nie potrafie sie skupic? Mial moze ktos taki problem. Bardzo mi zalezy zeby poczuc sie z nim przyjemnie.. Jemu z reszta tez..
__________________
***
Nie wierz w cuda - Nie uwierzysz w siebie
to Ci sie nie uda !


***
Ponosisz klęske, kiedy nie masz z kim dzielić się szczęściem~~
Zadziora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 12:53   #2
arrabbiata
Zadomowienie
 
Avatar arrabbiata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 742
Dot.: Bez orgazmu, za szybko?

Cytat:
Napisane przez Zadziora Pokaż wiadomość
Witam. Mam pewien problem.. Kocham sie z chłopakiem, ale on za szybko dochodzi, ja nie mam orgazmu, On sie denerwuje ze nie mogl mi sprawic przyjemnosci.. Dla mnie to nie jest najwazniejsze ,ale chcialabym zeby nam sie w koncu udalo.. Dodam jeszcze ze niedawno stracilam dziewictwo, kocham sie dopiero ktorys raz. Moze to jest problemem? Moze ja jestem za bardzo spieta, a moze nie potrafie sie skupic? Mial moze ktos taki problem. Bardzo mi zalezy zeby poczuc sie z nim przyjemnie.. Jemu z reszta tez..

Aha, i na tym się kończy? Zamiast się denerwować, niech ci w tym pomoże, są różne sposoby doprowadzenia kobiety do orgazmu...
arrabbiata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 13:17   #3
aguciocfaniaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 186
GG do aguciocfaniaczek
Dot.: Bez orgazmu, za szybko?

Cytat:
Napisane przez arrabbiata Pokaż wiadomość
Aha, i na tym się kończy? Zamiast się denerwować, niech ci w tym pomoże, są różne sposoby doprowadzenia kobiety do orgazmu...
Absolutnie się z tym zgadzam. Musi pamiętać też, że kobiecie trudno jest osiągnąć orgazm podczas samego stosunku, szczególnie na początku. Czytałam kiedyś, że wyćwiczenie takiej 'umiejętności' jak orgazm z mężczyzną może zająć od ok. 6 miesięcy do 2 lat.
aguciocfaniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 13:30   #4
Ewik86
Zakorzenienie
 
Avatar Ewik86
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 6 051
Dot.: Bez orgazmu, za szybko?

Cytat:
Napisane przez aguciocfaniaczek Pokaż wiadomość
Absolutnie się z tym zgadzam. Musi pamiętać też, że kobiecie trudno jest osiągnąć orgazm podczas samego stosunku, szczególnie na początku. Czytałam kiedyś, że wyćwiczenie takiej 'umiejętności' jak orgazm z mężczyzną może zająć od ok. 6 miesięcy do 2 lat.
Ja współżyję od 7 lat i jeszcze tej umiejętności nie udało mi się wykształcić

Skoro Twój partner za szybko dochodzi pozostaje Wam rozpocząć drugi raz- mój zawsze mówi, że drugi raz ma bardzo długi
__________________
Niebo czuwa nad tymi, którzy odeszli.





Dominika

Alicja
Ewik86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 15:28   #5
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Bez orgazmu, za szybko?

Wyszukiwarka...
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 18:48   #6
mona2007
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: zachodnipomorskie
Wiadomości: 2 523
Dot.: Bez orgazmu, za szybko?

niemartw sie, narazie jest to wszystko dla ciebie cos nowego a jesli kochając sie znim bedziesz ciągle mysleć o orgazmie no to miła moja nigdy go nie bedziesz miała, musicie sie narazie nauczyć siebie wlasnych ciał, zamiast przechodzić do stosunku końcowego i szybkiego końca poswięcie czas na pieszczoty na dotyk itd. a jesli juz nawet sie kochacie to facet wie kiedy zbliza sie koniec u niego wiec zawsze moze sie troszeczke wycofać i pochwili kontynuować to wydłuza czas stosunku ,
ja zaczynając przygode z seksem to przez długi czas niewiedziałam co to orgazm, jakie to jest uczucie ,było przyjemnie miło , i nieraz myślałam ze przeżyłam to ale dopiero tak po 2 latach doznałam prawdziwej rozkoszy, . nie wiem ile masz lat, wiecniezabardzo wiem jak ci ponóc ale wiedz ze do pewnych spraw trzeba poprostu dojrzeć psychicznie,
niepolece ci konkretnej pozycji ani nic z tych rzeczy bo każda kobieta ma inaczej, musisz mu mówić co ci sprawia przyjemność w których miejscach lubisz być dotykana, nie mysl tylko w ten sposób ze jesli facetowi dobrze czyli wszystko ok, nie jest tak, a przedewszytkim niepróbój udawać orgazmu bo wtedy bedzie ci jeszcze gorzej,

wierze ze zakosztujesz tej niesamowitej rozkoszy, ale poprostu troche cierpliwosci
mona2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 20:28   #7
studi
Zakorzenienie
 
Avatar studi
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: żółty domek
Wiadomości: 9 336
Dot.: Bez orgazmu, za szybko?

Po pierwsze kwestia czas, a po drugie techniki, niech sie chłopaczyna troche wysili i da coś wiecej od siebie
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
studi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-22, 10:07   #8
1czuczi1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1
Dot.: Bez orgazmu, za szybko?

też mam taki problem, mam 21 lat, już ponad 2 lata się kochamy i ani razu nie miałam orgazmu spowodowanego stosunkiem, tylko pieszczoty łechtaczki mogą go wywołać, ale na to nie zawsze jest czas i odpowiednie miejsce... Także rzadko mam jakąś przyjemnośc. Mój TŻ może długo,ale po jakimś tam czasie już mnie piecze i jest jeszcze gorzej. Ogólnie mam troche zahamowania psychiczne, bo u mnie w domu jest to temat tabu. Ale mój chłopak jest otwarty i chętny na wszysko,przy nim zapomina się o swoich kompleksach-chociaż on ich nie ma(ma wszystko idealne-hehehe- takiemu to dobrze). Ale i tak jest problem, bo on od razu zasypia i nie rozmawia ze mną o tym jak było i jak być powinno i takie jego zachowanie zniechęca mnie to stosunków,ja poświęcam się,żeby było mu dobrze a on nie docenia tego. Często jak mnie tym zdenerwuje, to nie śpie do rana ze złości i zawodu, a on rano wstaje i myśli,że wszystko jest ok. Długo by pisać..hehe dość tych moich użalań. Jakos muszę z tym żyć,bo nie oddałabym go za skarby świata, poza tym jest najwspanialszym facetem na świecie, tylko muszę poznać go od kazdej strony, bo przyznam,że po 2 i pół rocznym związku ciągle dowiaduje się o nim nowych rzeczy.
1czuczi1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 09:47   #9
kukurydzianka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 140
GG do kukurydzianka
Dot.: Bez orgazmu, za szybko?

Ja podobnie, jak reszta dziewczyn, uważam, że to normalne, że trudno ci dojść (lubię to słowo). Mam 19 lat, kilka miesięcy temu pierwszy raz sie kochałam i jak na razie mam tylko orgazm łechtaczkowy. Z tym chłopakiem już się nie dowiem, jak to jest, bo się rozstaliśmy w niedziele ale też się troszkę martwił, że nie mogę dojść, ale mu tłumaczyłam tłumaczyłam, budowałam ego i wtedy jest spokojniejszy, znaczy był, i mi było przyjemniej. Tak żałuję, że te czasy mam już za sobą, ale to nie temat wątku.
__________________




kukurydzianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 10:16   #10
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Bez orgazmu, za szybko?

Cytat:
Napisane przez 1czuczi1988 Pokaż wiadomość
też mam taki problem, mam 21 lat, już ponad 2 lata się kochamy i ani razu nie miałam orgazmu spowodowanego stosunkiem, tylko pieszczoty łechtaczki mogą go wywołać, ale na to nie zawsze jest czas i odpowiednie miejsce... Także rzadko mam jakąś przyjemnośc. Mój TŻ może długo,ale po jakimś tam czasie już mnie piecze i jest jeszcze gorzej. Ogólnie mam troche zahamowania psychiczne, bo u mnie w domu jest to temat tabu. Ale mój chłopak jest otwarty i chętny na wszysko,przy nim zapomina się o swoich kompleksach-chociaż on ich nie ma(ma wszystko idealne-hehehe- takiemu to dobrze). Ale i tak jest problem, bo on od razu zasypia i nie rozmawia ze mną o tym jak było i jak być powinno i takie jego zachowanie zniechęca mnie to stosunków,ja poświęcam się,żeby było mu dobrze a on nie docenia tego. Często jak mnie tym zdenerwuje, to nie śpie do rana ze złości i zawodu, a on rano wstaje i myśli,że wszystko jest ok. Długo by pisać..hehe dość tych moich użalań. Jakos muszę z tym żyć,bo nie oddałabym go za skarby świata, poza tym jest najwspanialszym facetem na świecie, tylko muszę poznać go od kazdej strony, bo przyznam,że po 2 i pół rocznym związku ciągle dowiaduje się o nim nowych rzeczy.


wiesz zamiast się użalać radzę z nim o tym SZCZERZE POROZMAWIAĆ, jak mu o tym nie powiesz to on zapewne Jasnowidzem nie jest i na to sam nie wpadnie a jeśli mu powiesz a on Cie kocha i zalezy mu na Tobie zapewne będzie chciał temu zaradzić
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 12:08   #11
Renfrii
Raczkowanie
 
Avatar Renfrii
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 187
Dot.: Bez orgazmu, za szybko?

Ja mam taki sam poblem... ale zapewniam Cie, ze z czasem będzie coraz lepiej i przyjemniej. A mój sposób: pieszczoty w trakcie stosunku to działa!
__________________
mój suwaczek: http://www.przewodnikmp.pl/img-070420060493.png



Jeśli trzymasz miłość zbyt słabo, odleci. Jeśli ją ściśniesz za mocno, umrze.

- T. Hall
Renfrii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-24, 18:40   #12
katarzynasz
Zadomowienie
 
Avatar katarzynasz
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Bum Bum
Wiadomości: 1 037
Wink Dot.: Bez orgazmu, za szybko?

Cytat:
Napisane przez Zadziora Pokaż wiadomość
Witam. Mam pewien problem.. Kocham sie z chłopakiem, ale on za szybko dochodzi, ja nie mam orgazmu, On sie denerwuje ze nie mogl mi sprawic przyjemnosci.. Dla mnie to nie jest najwazniejsze ,ale chcialabym zeby nam sie w koncu udalo.. Dodam jeszcze ze niedawno stracilam dziewictwo, kocham sie dopiero ktorys raz. Moze to jest problemem? Moze ja jestem za bardzo spieta, a moze nie potrafie sie skupic? Mial moze ktos taki problem. Bardzo mi zalezy zeby poczuc sie z nim przyjemnie.. Jemu z reszta tez..

a może by tak zacząć od pieszczot ?? ) jeśli on za szybko dochodzi to albo zakupcie prezerwatywy które przedłużają stosunek, ale niech on Cię pieści aż będziesz wystarczająco "dopieszczona" i dopiero wtedy spróbujcie albo w druga stronę to Ty go zacznij pieścić niech osiągnie orgazm a później zmiana i w czasie kiedy on będzie pieścił Ciebie bedzie regenerować siły na stosunek )
__________________
Ty nie jesteś kobietą, Ty jesteś wyzwaniem
katarzynasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-24, 22:26   #13
mona2007
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: zachodnipomorskie
Wiadomości: 2 523
Dot.: Bez orgazmu, za szybko?

Cytat:
Napisane przez katarzynasz Pokaż wiadomość
a może by tak zacząć od pieszczot ?? ) jeśli on za szybko dochodzi to albo zakupcie prezerwatywy które przedłużają stosunek, ale niech on Cię pieści aż będziesz wystarczająco "dopieszczona" i dopiero wtedy spróbujcie albo w druga stronę to Ty go zacznij pieścić niech osiągnie orgazm a później zmiana i w czasie kiedy on będzie pieścił Ciebie bedzie regenerować siły na stosunek )
też jest to jakiś sposób, niech sie chłopaczyna troche wysili, jest was dwoje, wiec niech pomyśli tez o tobie.................... ..
__________________

CHCE CZUĆ SIĘ DOBRZE PATRZĄC NA SIEBIE, I CHCE ABY PATRZONO NA MNIE I WIDZIANO ATRAKCYJNĄ KOBIETE



a ja czekam, i czekam na niego





mona2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 21:32   #14
Kleo24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 275
Dot.: Bez orgazmu, za szybko?

Kiedy ja zaczęłam współżyć ze swoim TŻem mieliśmy podobnie. Często wtedy nasze stosunki były krótkie, że nie zdążyłam osiągnąć orgazmu. To był dla nas też problem - TŻ czuł się słaby, a ja momentami sfrustrowana. Kochaliśmy się więc wtedy krótko ale częściej. Myślę, że jest to spowodowane wiekiem. My takie problemy mieliśmy gdy TŻ miał 18 lat. Z czasem to przeminęło, nawet dość szybko. Taki problem dotyka bardzo dużą część młodych mężczyzn, ale większość z nich z tego "wyrasta". Np. mój TŻ jest teraz boskim kochankiem i nie ma opcji, żebym nie miała orgazmu podczas sexu. Tak więc głowa do góry
Zawsze możecie pocwiczyć - odpowiednia pozycja, kiedy to Ty bedziesz kontrolowac ruchy - polecam na jeźdźca, no i wspólna masturbacja TŻ i przestawanie kiedy mu się robi przyjemnie.
Kleo24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 10:56   #15
Renfrii
Raczkowanie
 
Avatar Renfrii
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 187
Dot.: Bez orgazmu, za szybko?

Tak, przy odrobinie starań Wasz seks na pewno zmieni się na lepsze.
__________________
mój suwaczek: http://www.przewodnikmp.pl/img-070420060493.png



Jeśli trzymasz miłość zbyt słabo, odleci. Jeśli ją ściśniesz za mocno, umrze.

- T. Hall
Renfrii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 18:22   #16
mysiacek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 20
GG do mysiacek
Dot.: Bez orgazmu, za szybko?

a co jak ktos jeszcze nigdy nie doszedl poprzez seks ani tez nie doszedl poprzez pieszczoty?
__________________
http://malutkas.mybrute.com
mysiacek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 18:54   #17
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Bez orgazmu, za szybko?

Wszystko przed nim
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 20:08   #18
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Bez orgazmu, za szybko?

Nie zrozumcie mnie źle.
Chodzi o orgazm łechtaczkowy? Tak się domyślam, bo wiadomo jak to jest z tym drugim.
Współżyję ze swoim TŻ'em od niedawna, ale orgazm (oczywiście mowa o łechtaczkowym) towarzyszy mi niemal od początku.

Wiele, nawet doświadczonych kobiet ma z tym problem, dlatego zastanawiam się czy ze mną wszystko jest ok (sama jestem początkująca)

A może po prostu mylę się w swoich odczuciach?


Nie... tego się chyba nie da pomylić
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019

Edytowane przez voice_of_silence
Czas edycji: 2009-08-05 o 20:10
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 22:38   #19
julietta0611
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4
Dot.: Bez orgazmu, za szybko?

a czy zalezy to od wieku od ilosci stosunkow ja mam podobny problem moj partner dochodzi do orgazmu a ja nie moge kochamy sie od 7 miesiecy razem stracilimy dzwiewictwo on dochodzi a ja nie nie wiem co to jest jakie to uczucie owszem czuje prog ze nie wiem gdzie jestem ale to z 5 sekund on dochodzi a ja nie moge utrzymac sie w tym stanie. ostatnio odmawiam bo nie chce aby on doszedl chodz tak bym chciala przezyc jak to bylo na poczatku ze mialam dreszcze to bylo cos pieknego teraz zniklo
julietta0611 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-06, 15:12   #20
BlackPerline
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: -
Wiadomości: 50
Dot.: Bez orgazmu, za szybko?

Z czasem samo ci przyjdzie przeżywanie orgazmu .
Jeżeli nie dochodzisz podczas stosunku , niech on po zrobi ci minetkę
Albo zabierzcie się za to 2 raz , aż do skutku.
Kobieta uczy się osiągać orgazm , wyćwicz mięsień Kegla , może akurat pomoże Pozdrawiam
BlackPerline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:09.