jak przekonać chłopaka żeby poczekał i uszanował decyzje - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-30, 11:47   #1
xxkachnaxxx
Przyczajenie
 
Avatar xxkachnaxxx
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10

jak przekonać chłopaka żeby poczekał i uszanował decyzje


Witam. Mam 15 lat... mój chłopak jest ode mnie starszy o rok... chce już to zrobić i bardzo mnie namawia do tego... ja jednak myśle, że jestem jeszcze za młoda inie gotowa psychicznie do tego... po za tym boje się wpady i tego, że będzie bolało... Chłopak upiera się przy swoim... nie chcę z tego zrezygnować... nie wiem co robić pomóżcie!!! kocham go bardzo mocno... zna dobrze moje ciało i jesteśmy już ze sobą blisko... po za tym mówi, że jesteśmy już ze sobą bardzo długo (9 miesięcy)
jak go można skutecznie odwieść od tej myśli, a może można jakoś skutecznie zaspokoić jego pragnienia nie uprawiając seksu?

Edytowane przez xxkachnaxxx
Czas edycji: 2009-08-30 o 11:49
xxkachnaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 11:53   #2
oluniunka
Raczkowanie
 
Avatar oluniunka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 251
Dot.: jak przekonać chłopaka żeby poczekał i uszanował decyzje

Przede wszystkim nie rób tego co Ci każe tym bardziej, że jesteś bardzo młoda. Zrobisz to jak będziesz gotowa. Zamiast seksu możesz go zaspakajać poprzez pieszczenie i seks oralny. Mówi Tobie, że jesteście ze soba bardzo długo - 9 miesięcy? Wbrew pozorom to jest krótki staż. pOwiedz mu szczerze, że nie czujesz się do końca gotowa i może spróbujemy np.za rok
oluniunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 11:57   #3
xxkachnaxxx
Przyczajenie
 
Avatar xxkachnaxxx
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10
Dot.: jak przekonać chłopaka żeby poczekał i uszanował decyzje

cały czas mu tłumacze, że żeby zrobić taki wielki krok trzeba to dobrze przemyśleć... ja zawsze mu mówiłam, że 17 lat to dla mnie dobry wiek... ale on nie będzie tyle czekał, po za tym facetowi to nie zależy, a jeśli dojdzie do tego i wpadniemy to je bedę poszkodowana... tylko nie wiem, jak go przekonać do tego że są różne fajne rzeczy a przede wszystkim bezpieczne dla mnie...
xxkachnaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 11:58   #4
LittleStar
Zadomowienie
 
Avatar LittleStar
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 506
Dot.: jak przekonać chłopaka żeby poczekał i uszanował decyzje

Jeśli nie szanuje twojej decyzji, to nie szanuje również i ciebie. 'Gołym okiem ' widać, że nie jest wart tego żebyś z nim była.
A .. 9 miesięcy to wcale nie jest powód żeby pójścia do łóżka.
Pozdrawiam!
LittleStar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 12:02   #5
xxkachnaxxx
Przyczajenie
 
Avatar xxkachnaxxx
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10
Dot.: jak przekonać chłopaka żeby poczekał i uszanował decyzje

tylko, że ja nie chcę go zostawić... kocham go

---------- Dopisano o 13:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:01 ----------

tylko, że to wszystko jednak zależy ode mnie... siłą tego nie zrobi... A jak w ciekawy sposób można chłopaka zaspokoić... nie mówiąc o "lodzie"
xxkachnaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 12:03   #6
Eper
Raczkowanie
 
Avatar Eper
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 174
Dot.: jak przekonać chłopaka żeby poczekał i uszanował decyzje

Chłopak, który naprawdę kocha swoją dziewczynę szanuje jej decyzje, szczególnie w takiej kwestii.
Jeśli wasza miłość jest prawdziwa to warto abyście poczekali aż będziesz na to w pełni gotowa i będzie to dla Was wspaniała, niezapomniana chwila - bo i Tobie i Twojemu chłopakowi sprawi to o wiele więcej przyjemności, jeśli zrobisz to z przekonaniem. Jeśli natomiast to jest tylko zauroczenie, to za jakiś czas będziesz się cieszyła, że nie zrobiłaś tego z kimś nieodpowiednim.
__________________
Czy takim mnie chcesz, jakim ja jestem sam, czy chcesz mnie takim jakim Ty byś chciał?
Eper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 12:04   #7
oluniunka
Raczkowanie
 
Avatar oluniunka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 251
Dot.: jak przekonać chłopaka żeby poczekał i uszanował decyzje

Chłopak Ciebie nie szanuje. Skoro stawia Cię pod ścianą i mówi, że nie będzie tyle czekał. Nie jest wart, a poza tym to młody gówniarz (sorki za okreslenie), ale takie niedojrzałe dzieciaki, które tak myslą i mówią denerwuja mnie niemiłosiernie
oluniunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-30, 12:08   #8
xxkachnaxxx
Przyczajenie
 
Avatar xxkachnaxxx
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10
Dot.: jak przekonać chłopaka żeby poczekał i uszanował decyzje

myślę, że sytuacje mam pod kontrolą... A z nim mi dobrze... I nie chcę go zostawić... Fakt faktem się upiera i przekonuje... ale robi to tak "delikatnie" żeby mnie nie urazić... więc jest ok...
xxkachnaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 12:09   #9
oluniunka
Raczkowanie
 
Avatar oluniunka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 251
Dot.: jak przekonać chłopaka żeby poczekał i uszanował decyzje

Jeżeli będzie nachalny i za często Tobie to powtarzał to daj mu ostra szkołę na ten temat
oluniunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 12:10   #10
xxkachnaxxx
Przyczajenie
 
Avatar xxkachnaxxx
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10
Dot.: jak przekonać chłopaka żeby poczekał i uszanował decyzje

a chciałabym, żeby n też miał trochę przyjemności z tych naszych spotkań... Bo jak narazie to czyje się jak egoistka... bo większość korzyści mam ja...
xxkachnaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 12:10   #11
Eper
Raczkowanie
 
Avatar Eper
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 174
Dot.: jak przekonać chłopaka żeby poczekał i uszanował decyzje

Cytat:
Napisane przez xxkachnaxxx Pokaż wiadomość
cały czas mu tłumacze, że żeby zrobić taki wielki krok trzeba to dobrze przemyśleć... ja zawsze mu mówiłam, że 17 lat to dla mnie dobry wiek... ale on nie będzie tyle czekał, po za tym facetowi to nie zależy, a jeśli dojdzie do tego i wpadniemy to je bedę poszkodowana... tylko nie wiem, jak go przekonać do tego że są różne fajne rzeczy a przede wszystkim bezpieczne dla mnie...
Nie przyszło Ci do głowy, że Cię nie kocha skoro nie jest w stanie poczekać, aż będziesz gotowa? Najwyraźniej ma gdzieś czy Tobie będzie dobrze.
Co do tego drugiego... brak mi słów. Sama piszesz, że jeśli wpadniecie to Ty będziesz poszkodowana, bo jemu nie zależy - czyli najpewniej oleje Cię jeśli to się zdarzy. I Ty się w ogóle zastanawiasz nad tym czy pójść z nim do łóżka?
__________________
Czy takim mnie chcesz, jakim ja jestem sam, czy chcesz mnie takim jakim Ty byś chciał?
Eper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-30, 12:11   #12
LittleStar
Zadomowienie
 
Avatar LittleStar
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 506
Dot.: jak przekonać chłopaka żeby poczekał i uszanował decyzje

Cytat:
Napisane przez xxkachnaxxx Pokaż wiadomość
myślę, że sytuacje mam pod kontrolą... A z nim mi dobrze... I nie chcę go zostawić... Fakt faktem się upiera i przekonuje... ale robi to tak "delikatnie" żeby mnie nie urazić... więc jest ok...
Jak jest ok i sytuacja jest pod kontrolą to po co te pytania jak go przekonać? Jeśli ci z tym dobrze, że naciska tylko ' delikatnie ' na twoją decyzje to sprawa z głowy ; )
LittleStar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 12:11   #13
xxkachnaxxx
Przyczajenie
 
Avatar xxkachnaxxx
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10
Dot.: jak przekonać chłopaka żeby poczekał i uszanował decyzje

tak, tak wtedy to ja postawie pod ścianą i nie będzie miał wyboru... Bo wiem że na pewno mnie nie zostawi więc będzie musiał czekać
xxkachnaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 12:11   #14
MrsCandy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 2 669
Dot.: jak przekonać chłopaka żeby poczekał i uszanował decyzje

Jeśli nie jesteś gotowa, to nie rób tego tylko dlatego, że On chce. Tak jak ktoś wcześniej już napisał, jeśli nie szanuje Twojej decyzji, to nie szanuje Ciebie. Jeśli Cię kocha, to powinien zrozumieć i uszanować Twoją decyzje i zrozumieć, że dla Ciebie to za wcześnie. Jeśli nie poczeka na moment aż będziesz gotowa, to znaczy, że wcale Cię nie kocha. Więc nie rób nic wbrew sobie, po to by Go nie stracić. Lepiej poczekać i przekonać się, czy jest tego wart, jeśli nie, to znaczy, że nie był dla Ciebie i zasługujesz na lepszego. Pozdrawiam.
__________________
'Zemsta jest najlepsza gdy krew jeszcze ciepła.'
MrsCandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 12:12   #15
xxkachnaxxx
Przyczajenie
 
Avatar xxkachnaxxx
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10
Dot.: jak przekonać chłopaka żeby poczekał i uszanował decyzje

tak tylko chcę ten temat mieć już za sobą i nie rozmawiać już z nim na temat seksu...
xxkachnaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 12:13   #16
MrsCandy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 2 669
Dot.: jak przekonać chłopaka żeby poczekał i uszanował decyzje

Cytat:
Napisane przez xxkachnaxxx Pokaż wiadomość
tak, tak wtedy to ja postawie pod ścianą i nie będzie miał wyboru... Bo wiem że na pewno mnie nie zostawi więc będzie musiał czekać
Jeszcze niedawno napisalaś, że nie będzie czekał ;/
__________________
'Zemsta jest najlepsza gdy krew jeszcze ciepła.'
MrsCandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 12:16   #17
xxkachnaxxx
Przyczajenie
 
Avatar xxkachnaxxx
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10
Dot.: jak przekonać chłopaka żeby poczekał i uszanował decyzje

ja się nie zastanawiam... ja wiem, że tego nie zrobię... tylko nie wiem jak skutecznie i raz na zawsze zakończyć ten temat

---------- Dopisano o 13:16 ---------- Poprzedni post napisano o 13:15 ----------

bo on mówi, że nie chcę czekać... ale wiem że mnie kocha i mnie nie zostawi, więc nie będzie miał wyjścia...
xxkachnaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 12:17   #18
oluniunka
Raczkowanie
 
Avatar oluniunka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 251
Dot.: jak przekonać chłopaka żeby poczekał i uszanował decyzje

Cytat:
Napisane przez xxkachnaxxx Pokaż wiadomość
tak, tak wtedy to ja postawie pod ścianą i nie będzie miał wyboru... Bo wiem że na pewno mnie nie zostawi więc będzie musiał czekać
Kilka minut temu napisałaś, że Cie zastawi, teraz że nie...
Widać, że mu nie zależy, więc i tak to pewnie zrobi
oluniunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 12:19   #19
MrsCandy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 2 669
Dot.: jak przekonać chłopaka żeby poczekał i uszanował decyzje

Powiedz mu twardo, że nie jesteś gotowa na seks, że chcesz jeszcze poczekać, że dla Ciebie to za wcześnie i dodaj, że póki co nie chcesz rozmawiać i wchodzić na tego typu tematy, żeby to w końcu zrozumiał.
Jeśli tego nie zrozumie, to zastanów się nad tym czy przypadkiem nie jest z Tobą właśnie tylko z tego powodu. W tym wieku jest to norma.

Owszem będzie miał wyjście takie, że Cię zostawi.
__________________
'Zemsta jest najlepsza gdy krew jeszcze ciepła.'
MrsCandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-30, 12:26   #20
patricia13
Wtajemniczenie
 
Avatar patricia13
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 312
Dot.: jak przekonać chłopaka żeby poczekał i uszanował decyzje

ło matko i córko
co za dupek
szantaż 16latka na 15latce o seks
w jakim świecie my żyjemy

powiedz mu, żeby uzbierał na prostytutke, skoro nie może wytrzymać i musi sie kumplom pochwalić
__________________
nawrócony zakupoholizm w ramach odkurzonej kobiecości
patricia13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 12:26   #21
aga24zuzia
Rozeznanie
 
Avatar aga24zuzia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Santa Domingo
Wiadomości: 971
Dot.: jak przekonać chłopaka żeby poczekał i uszanował decyzje

zmien faceta
__________________
Dokąd idziesz mój aniele?
czy tam bedzie lepiej ci?
zostan tutaj zostan ze mną,
pomóż mi.
aga24zuzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 12:28   #22
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: jak przekonać chłopaka żeby poczekał i uszanował decyzje

Nie ma czegoś takiego jak dobry wiek do seksu. W świetle prawa możesz. A zrobisz, gdy będziesz chciała. Teraz nie chcesz, więc nie rób, facet chce, więc się rozstańcie bo jednego z drugim nijak nie połączysz. Nie chcę mi się tu wymyślać nic na temat czy jest ciebie wart czy nie jest. Tego nie wiem.
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 12:42   #23
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: jak przekonać chłopaka żeby poczekał i uszanował decyzje

chłopaka który kocha nie trzeba przekonywać... takie jest moje zdanie
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 12:45   #24
mabi84
Zakorzenienie
 
Avatar mabi84
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 5 262
GG do mabi84
Dot.: jak przekonać chłopaka żeby poczekał i uszanował decyzje

Cytat:
Napisane przez xxkachnaxxx Pokaż wiadomość
Witam. Mam 15 lat... mój chłopak jest ode mnie starszy o rok... chce już to zrobić i bardzo mnie namawia do tego... ja jednak myśle, że jestem jeszcze za młoda inie gotowa psychicznie do tego... po za tym boje się wpady i tego, że będzie bolało... Chłopak upiera się przy swoim... nie chcę z tego zrezygnować... nie wiem co robić pomóżcie!!! kocham go bardzo mocno... zna dobrze moje ciało i jesteśmy już ze sobą blisko... po za tym mówi, że jesteśmy już ze sobą bardzo długo (9 miesięcy)
jak go można skutecznie odwieść od tej myśli, a może można jakoś skutecznie zaspokoić jego pragnienia nie uprawiając seksu?
Bardzo dobrze wiem co czujesz bo sama to przezylam tyle ze bylam duzo STARSZA od ciebie /mialam 22lata/. Tez nie bylam na to jeszcze gotowa no ale glupio zakochana. Czulam na sobie wielka presje psychiczna. Wkoncu uleglam. Chlopak zostawil mnie wkrotce potem.Wtedy zrozumialam ze bylam jedna z wielu...
Dzis bardzo tego zaluje. A najbardziej dlatego ze moj obecny partner /od 3 lat/nie byl moim pierwszym. On tez tego zaluje. To twoje zycie ale zastanow sie czy warto?
pomijam fakt ze jesli nie masz ukonczonych 15 lat to za wspolzycie grozi prokurator
__________________
żonka i mama

Edytowane przez mabi84
Czas edycji: 2009-08-30 o 12:49
mabi84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 12:52   #25
misiskuku
Zadomowienie
 
Avatar misiskuku
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 432
Dot.: jak przekonać chłopaka żeby poczekał i uszanował decyzje

poczekaj.. sama mówisz, że nie jesteś gotowa i na pewno zdajesz sobie sprawę jakie mogą być konsekwencję współżycia. fakt, seks to piękna rzecz ale tylko jeśli jest się na to gotowym. a nie gdy będziesz się podczas stresowała..

a chłopak.. cóż masz szansę teraz sprawdzić jak szczere są jego uczucia względem Ciebie. jeśli mówi, że Cię kocha to poczeka, bo uszanuje Twoją decyzję. nie bój się rozmowy na ten temat. jeśli ucieknie.. wiem, że narazie sobie tego nie wyobrażasz ale kiedyś docenisz, że nie był Ciebie wart.

pisałaś też, że tylko on ma narazie przyjemności.. przecież możesz zaspokajać go oralnie lub rączką wierz mi, że przyjemności nie sprowadzają się tylko do seksu a może być naprawdę bardzo przyjemnie ) a Wasz staż wcale nie jest tak długi, żeby decydować się na seks. jesteś jeszcze bardzo młoda i masz czas na wszystko w odpowiednim dla Ciebie momencie.

powodzenia!
__________________
Alicja 12.09.2015 r.
misiskuku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 13:08   #26
Lea_
Wtajemniczenie
 
Avatar Lea_
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 984
Dot.: jak przekonać chłopaka żeby poczekał i uszanował decyzje

Dziewczyny atakujecie chlopaka ale on ma tylko 16 lat a w tym wieku ...pewnie same wiecie jak to jest z chlopakami w tym wieku, nie wykazuja sie zbyt duzym rozsadkiem. Nie popieram tego, ze on ja szantazuje i namawia do seksu, ale staram sie tez zrozumieć jego stronę i jego hormony
Porozmawiaj z nim, skoro nie czujesz sie gotowa na seks, boisz sie bolu i wpadki to moze ustalcie jakies pieszczoty, ktore Wam obojgu dadza satysfakcje , nam trudno "polecic" formy zaspokojenia twojego chlopaka, sami musicie o tym porozmawiać.

---------- Dopisano o 14:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:06 ----------

Cytat:
Napisane przez misiskuku Pokaż wiadomość
poczekaj.. sama mówisz, że nie jesteś gotowa i na pewno zdajesz sobie sprawę jakie mogą być konsekwencję współżycia. fakt, seks to piękna rzecz ale tylko jeśli jest się na to gotowym. a nie gdy będziesz się podczas stresowała..

a chłopak.. cóż masz szansę teraz sprawdzić jak szczere są jego uczucia względem Ciebie. jeśli mówi, że Cię kocha to poczeka, bo uszanuje Twoją decyzję. nie bój się rozmowy na ten temat. jeśli ucieknie.. wiem, że narazie sobie tego nie wyobrażasz ale kiedyś docenisz, że nie był Ciebie wart.

pisałaś też, że tylko on ma narazie przyjemności.. przecież możesz zaspokajać go oralnie lub rączką wierz mi, że przyjemności nie sprowadzają się tylko do seksu a może być naprawdę bardzo przyjemnie ) a Wasz staż wcale nie jest tak długi, żeby decydować się na seks. jesteś jeszcze bardzo młoda i masz czas na wszystko w odpowiednim dla Ciebie momencie.

powodzenia!
Skoro dziewczyna nie jest gotowa ne seks klasyczny tym bardziej nie powinna probować oralnego, ktory jest duzo bardziej intymnym zblizeniem dwoch osob.
Lea_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 13:46   #27
kermitowa
Zadomowienie
 
Avatar kermitowa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 376
Dot.: jak przekonać chłopaka żeby poczekał i uszanował decyzje

jak przekonać chłopaka żeby poczekał i uszanował decyzje

Nie powinnas swojego chlopaka przekonywac, to On powinien uszanowac Twoje zdanie.
Jesli on na Ciebie wywiera presje nie ulegaj jej a najlepiej zastanow sie czy chcesz byc z kims kto nie szanuje Twojego zdania w tak waznej sprawie.
__________________
Nie masz żadnej szansy, ale ją wykorzystaj.
Arthur Schopenhauer
kermitowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 14:29   #28
zuni
Rozeznanie
 
Avatar zuni
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: z Wieliczki
Wiadomości: 993
GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni
Dot.: jak przekonać chłopaka żeby poczekał i uszanował decyzje

Jak kocha to poczeka.
zuni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 15:29   #29
LaylaDamment
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 579
Dot.: jak przekonać chłopaka żeby poczekał i uszanował decyzje

Mówisz,że go kochasz.Ale on nie kocha Ciebie.Wybacz,ale jeśli ktoś przymusza 'kochaną' osobę do współżycia to dla mnie zdrowe nie jest.Sama mam 15 lat,uprawiam seks,ale to była decyzja podjęta wspólnie,on na mnie czekał,aż poczuję się gotowa.
Jasne,seks jest ważny w związku,ale nie najważniejszy.Można bez niego żyć.Myśmy jakoś czekali sobie trochę i było nam wspaniale i bez tego.

Naprawdę,przemyśl to,czy warto z nim być.Odpowiedzialny,kochaj ący partner powinien szanować Twoje decyzje.
LaylaDamment jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 16:00   #30
arisa
Zadomowienie
 
Avatar arisa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 519
Dot.: jak przekonać chłopaka żeby poczekał i uszanował decyzje

Powiedz mu nie - to właśnie kończy temat. "Nie" to "nie", a nie "może" (za dużo tych przeczeń )
__________________
Co to jest miłość ? To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu. Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się, że przemókł do głębi serca

http://s3.suwaczek.com/20090530040117.png

http://www.suwaczki.com/tickers/p19ucsqvry96uqg4.png

15.12.2010 - prawo jazdy zdane
arisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:49.