Amla- indyjskie olejki do włosów - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-17, 14:20   #2701
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

a ja mam właśnie dylemat, nie wiem czy zamówić na helfy.pl Sese czy Heenare.... pomóżcie
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-17, 18:45   #2702
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez sylvi300 Pokaż wiadomość
a ja mam właśnie dylemat, nie wiem czy zamówić na helfy.pl Sese czy Heenare.... pomóżcie
i jedną i drugą :P A tak na poważnie to j wolę sese. Ładniejszy zapach i mam wrażenie, że na moich włosach lepiej się sprawdza
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-17, 22:42   #2703
magdaavon
Raczkowanie
 
Avatar magdaavon
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 335
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cześć dziewczynki
Olejki odkryłam niedawno ( nie licząc o.rycynowego). Stosuję aktualnie na zmianę Vatike kokosowa, Dabur amla i puder amla Khadi.
Czy polecicie coś na siwe włoski? Żeby je przyciemnić i ewentualnie opóźnić siwienie? Niby amla ma takie właściwości, ale nie mogę przyzwyczaić sie do tego zapachu i chętnie zamieniłabym ja na inny olejek.
Mam dopiero niespelna 22lata, a juz siwulce zaczely wyłazić, przez co zaczęłam farbować i włosy troszkę się osłabiły. Chciałabym przestać malować i jakos naturalnie przyciemnić te siwe włoski.

Edytowane przez magdaavon
Czas edycji: 2011-05-17 o 22:45
magdaavon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-18, 05:37   #2704
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
i jedną i drugą :P A tak na poważnie to j wolę sese. Ładniejszy zapach i mam wrażenie, że na moich włosach lepiej się sprawdza
hehe miałam taki zamiar aaby wziąć i jedną i drugą, ale wyszło, że muszę zainwestować jeszcze w tusz i narazie tylko Heenare zamówiłam. Innym razem wypróbuje Sesy

magdaavon ja mam 22 lata i też mam siwe włosy, nie dużo, ale są i to na grzywce ;/ nie wiem czy da sie je naturalnie przyciemnić, już zaczynam w to wątpić ja od kilku lat je farbuje tak czy siak, tak co 2-3 miesiące Castingiem Loreala. Nie chcę już niszczyć włosów tymi chemikaliami dlatego na allegro zamówiłam naturalną farbę do włosów Biokap, podobno nie niszczy włosów, bynajmniej nie tak na pewno jak te chemiczne. Zobaczymy co z tego będzie
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/

Edytowane przez sylvi300
Czas edycji: 2011-05-18 o 05:41
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-18, 11:11   #2705
magdaavon
Raczkowanie
 
Avatar magdaavon
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 335
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez sylvi300 Pokaż wiadomość

magdaavon ja mam 22 lata i też mam siwe włosy, nie dużo, ale są i to na grzywce ;/ nie wiem czy da sie je naturalnie przyciemnić, już zaczynam w to wątpić ja od kilku lat je farbuje tak czy siak, tak co 2-3 miesiące Castingiem Loreala. Nie chcę już niszczyć włosów tymi chemikaliami dlatego na allegro zamówiłam naturalną farbę do włosów Biokap, podobno nie niszczy włosów, bynajmniej nie tak na pewno jak te chemiczne. Zobaczymy co z tego będzie
Ja Castingiem musiałam malować co miesiąc, bo już były widoczne, a może jestem tak strasznie przewrażliwiona na tym punkcie
Czytałam o tych naturalnych farbach (biokap, sanotint), ale boje się kombinować, bo już próbowałam z henna i z koloru nie jestem zadowolona. w efekcie czeka mnie teraz fryzjer, na którego wydam 150zl żeby zrobił porządek z moim kolorem, bo za nic nie dało się przykryć rudych odrostów(!) co jest tez efektem kobinowania z kolorami castinga
Ale mam nadzieje, ze jednak jakieś olejki są, które dają super efekty na siwych włoskach

Edytowane przez magdaavon
Czas edycji: 2011-05-18 o 11:14
magdaavon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-18, 23:39   #2706
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Właśnie kupiłam i opłaciłam nowy olejek. Tym razem amla plus, zakupiona pod wplywem filmiku na youtubie. Kupiłam, bo byłam grzeczna, żadnych nowych olejów do wlosów w tym roku nie kupowałam, a te do twarzy się nie liczą

Edytowane przez 201605090958
Czas edycji: 2011-05-19 o 00:38
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 07:43   #2707
ston3d
Zadomowienie
 
Avatar ston3d
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 538
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez magdaavon Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki
Olejki odkryłam niedawno ( nie licząc o.rycynowego). Stosuję aktualnie na zmianę Vatike kokosowa, Dabur amla i puder amla Khadi.
Czy polecicie coś na siwe włoski? Żeby je przyciemnić i ewentualnie opóźnić siwienie? Niby amla ma takie właściwości, ale nie mogę przyzwyczaić sie do tego zapachu i chętnie zamieniłabym ja na inny olejek.
Mam dopiero niespelna 22lata, a juz siwulce zaczely wyłazić, przez co zaczęłam farbować i włosy troszkę się osłabiły. Chciałabym przestać malować i jakos naturalnie przyciemnić te siwe włoski.
Płukanka z szałwii.
__________________
Włosomaniaczka
Obecnie: ~60 cm
Cel I: do ziemi
Cel II: żeby ukochany mógł wejść po nich na 3 piętro



Fakty nie przestają istnieć z powodu ich ignorowania.

ston3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-20, 12:42   #2708
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

dziewczyny, na allegro dla zainteresowanych pojawił się olejek heenara
http://allegro.pl/heenara-hair-oil-d...625792579.html
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 14:46   #2709
milena798
Rozeznanie
 
Avatar milena798
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 886
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

o super nigdy nie widziałam heenary na all u tego samego sprzedawcy pojawiła sie Amla w pudrze;d
milena798 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 15:24   #2710
Dink
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 874
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Szkoda, że nie ma 100 ml nigdzie Heenary bo zawsze to taniej na spróbowanie, chociaż i tak na razie mnie nie stać na nowy olejek.
Dink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 15:48   #2711
magdaavon
Raczkowanie
 
Avatar magdaavon
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 335
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Wiem, ze nie jest to watek wymiankowy i z gory przepraszam, ale moze ktos chcialby sie wymienic.
Mam olejek Dabur Amla - 300ml (ubytek niewielki, prawie nie wdoczny po butelce).
i mam tez amle khadi w pudrze jest ok polowa opakowania).
NIe przekonalam sie do tego. Olejek ma dla mnie drazniacy zapach i wydaje mi sie, ze wlosy jeszcze bardziej mi wypadaja:/
jakby ktos chcial sie wymienic na inne olejki, czy tez naturalne kosmetyki do wlosow to piszcie na priv.

Edytowane przez magdaavon
Czas edycji: 2011-05-20 o 17:27
magdaavon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-20, 21:18   #2712
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez magdaavon Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki
Olejki odkryłam niedawno ( nie licząc o.rycynowego). Stosuję aktualnie na zmianę Vatike kokosowa, Dabur amla i puder amla Khadi.
Czy polecicie coś na siwe włoski? Żeby je przyciemnić i ewentualnie opóźnić siwienie? Niby amla ma takie właściwości, ale nie mogę przyzwyczaić sie do tego zapachu i chętnie zamieniłabym ja na inny olejek.
Mam dopiero niespelna 22lata, a juz siwulce zaczely wyłazić, przez co zaczęłam farbować i włosy troszkę się osłabiły. Chciałabym przestać malować i jakos naturalnie przyciemnić te siwe włoski.

Mam dokładnie ten sam problem i próbowałam wielu rzeczy. Amla i kalpi tone w pudrze lekko przyciemnia ale nietrwale. Musiałabyś kłaść non stop a to dość droga impreza. Słyszałam o szałwi,że ma dobre efekty na siwych i nawet zrobiłam sobie ocet do wcierania ale jeszcze nie próbowałam tak na powaznie go systematycznie stosować.
Dla odmiany próbuję teraz rozjaśniania naturalnego. Powiem Ci, że jak do tej pory niezłe efekty daje miód po każdym myciu z odżywką na pół godziny i płukanie rumiankiem, ale nie można mieć zbyt ciemnych włosów, bo dużej zmiany nie spowoduje. U mnie na siwkach daje efekt lekkiego przyżółcenia co razem z cassią , barwiącą również na żółto nieco je maskuje, bo przypomina to nieco pasemka.
Robiłam też gloss z henny i też było ok bo zrównywało całość kolorystycznie i dość długo siedziało na siwkach ale dla mnie jednak w rudościach jest fatalnie.
Moim zdaniem olej amla siwków nie złapie. Skoro sam puder łapie na krótko i tylko troszkę to tym bardziej olej nie pomoże.

Edytowane przez majreg
Czas edycji: 2011-05-20 o 21:20
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-21, 13:26   #2713
magdaavon
Raczkowanie
 
Avatar magdaavon
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 335
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

tak, o tej szałwi tez kiedyś czytałam i miałam zamiar stosować, ale na planach sie skonczylo.
chyba rzeczywiscie sprobuje regularnie stosowac.
a moze sa jakies olejki na bazie szałwi?



Znalazłam przepis na taką „farbę” do siwych włosów: Zmiksować łyżkę listków herbaty z łyżką suszonych liści szałwii i zalać pół litrem wrzącej wody. Gotować na małym ogniu około dwu godzin, uzupełniając wyparowaną wodę. Przechowując, do konserwacji dodać trochę wody kolońskiej, spirytusu lub wódki. Wcierać we włosy i skórę głowy raz dziennie, kolejno przez 5 dni w tygodniu. Stopniowo zniknie siwizna, a włosy będą brunatne, gęstsze i wzmocnione, bo dodatkowo szałwia działa przeciw łupieżowi i pobudza cebulki włosowe.

Edytowane przez magdaavon
Czas edycji: 2011-05-21 o 13:35
magdaavon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 22:02   #2714
phenomena
Zakorzenienie
 
Avatar phenomena
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 272
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

dziewczyny, jakim szamponem i ile razy zmywacie amlę dabur? zamówiłam ja w weekend i czekam!
phenomena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 22:55   #2715
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez phenomena Pokaż wiadomość
dziewczyny, jakim szamponem i ile razy zmywacie amlę dabur? zamówiłam ja w weekend i czekam!
Obojętnie jakim bez silikonów i zmywam jeden raz-nakładam na suche i na suchych myję, a wodą właściwie tylko spłukuję
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-24, 12:21   #2716
milena798
Rozeznanie
 
Avatar milena798
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 886
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

ja tez raz i wszystko sie dobrze zmywa
milena798 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-26, 08:47   #2717
phenomena
Zakorzenienie
 
Avatar phenomena
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 272
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Rano listonosz przyniósł mi Amlę Dabur Zdziwiłam się otwierając kopertę, gdyż zamawiałam 200ml a dostałam 240. Zapach ma rzeczywiście niezbyt ciekawy
Powiedzcie mi, czy wasze Amle miały jakieś dodatkowe zabezpieczenia pod nakrętką?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1708.jpg (23,5 KB, 50 załadowań)
phenomena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-26, 10:21   #2718
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Nie miala, nalezy uwazac. Uzylam nie cale pol od 2 mies i od gory na tym zlaczeniu butelka jest pęknięta.
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-26, 11:05   #2719
milena798
Rozeznanie
 
Avatar milena798
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 886
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

oni nigdy nie zabezpieczaja tych olejkówi chyba wiekszosci innych kosmetyków tez nie ostatnio zamawiałam paste do zebów Dabur i równiez nie było zabezpieczone
milena798 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-26, 11:33   #2720
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez milena798 Pokaż wiadomość
oni nigdy nie zabezpieczaja tych olejkówi chyba wiekszosci innych kosmetyków tez nie ostatnio zamawiałam paste do zebów Dabur i równiez nie było zabezpieczone
Kupuję amlę na allegro i zawsze ma foliowe zabezpieczenie pod nakrętką, niezależnie czy to zwykłą czy jaśminowa. Ostatnio kupiłam amlę plus, ale ona ma pod zamykaniem takie przewężenie, ze łatwo wlać potrzebną ilość bez obawy chluśniecia na włosy
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-26, 15:23   #2721
phenomena
Zakorzenienie
 
Avatar phenomena
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 272
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Kupuję amlę na allegro i zawsze ma foliowe zabezpieczenie pod nakrętką, niezależnie czy to zwykłą czy jaśminowa. Ostatnio kupiłam amlę plus, ale ona ma pod zamykaniem takie przewężenie, ze łatwo wlać potrzebną ilość bez obawy chluśniecia na włosy
hm, ja tez zamawiałam na allegro..
phenomena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-26, 15:38   #2722
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

a ja ostatnio zamówiłam Heenare i Sesę Efekty po nich są, włosy odrazu miałam lśniące i miękkie, zapach Heenary jest boski, a zapachu Sesy nie cierpię, dobrze, że to tylko 90ml, strasznie śmierdzi wg mnie:P już olę zapach Amli Dabura niż Sesy :P Ale trzeba się poświęcić dla dobra włosów
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-26, 15:38   #2723
magdaavon
Raczkowanie
 
Avatar magdaavon
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 335
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

ja zamawiałam na helfach i miała pod nakrętką folię
magdaavon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-26, 16:11   #2724
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Kurcze, a u mnie Amla chyba przestala dzialac, wlosy mi leca nadal poszukuje czegos na porost nowych wlosow.
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-26, 16:52   #2725
dwudziestolatka
Zakorzenienie
 
Avatar dwudziestolatka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 704
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Do mnie wczoraj przyszła Amla nałożyłam na 1,5godziny, fakt śmierdzi strasznie ale włosy po niej były takie fajne
__________________
dwudziestolatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-26, 17:21   #2726
Margotka_
Zadomowienie
 
Avatar Margotka_
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 1 139
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Hej Dziewczyny Podczytuję Was od czasu do czasu. Stworzyłyście bardzo ciekawy wątek na temat Vatiki, Amli i dbania o włosy
Ja od dawien dawna używam tradycyjnej Amli, z początku bardzo drażnił mnie jej zapach, ale jakoś się przyzwyczaiłam łączyłąm ją zazwyczaj z Vatiką olejkiem kokosowym. Teraz odkryłam u siebie różne rodzaje Vatiki, tak więc dziś zaczęłam kurację na wypadające włosy z Vatiką kaktusowo-czosnkowo (niezłe połączenie :P, ale uwierzcie, że pachnie cudownie) zakupiłam olejek i szampon.
Generalnie jestem bardzo zadowolona z olejków, włosy są takie puszyste i miękkie po nich, i wyczuwam, że jest ich "więcej"
Poluję jeszcze na Vatikę migdałową, choć u siebie jeszcze jej nie widziałam, jedynie dorwałam maskę na włosy migdałową - pachnie przepysznie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Dabur Vatika Enriched Hair Oil - Cactus.jpg (10,9 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DaburVatikaHoil2.jpg (29,7 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (7,4 KB, 9 załadowań)
__________________
Where the beauty of nature meets excellence in craft, only perfect things result.Like diamonds.Like us...
27.03.2009
1+1=3 29.02.2016
Margotka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-27, 09:03   #2727
chmurka80
Zadomowienie
 
Avatar chmurka80
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1 048
GG do chmurka80
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

ja właśnie kupiłam olejek sesa 180 ml na allegro nawet taniej wyszło bo zapłaciłam 46,50 razem z przesyłką kusi mnie jeszcze heenara.
__________________



non permettere al passato di "rubarti il futuro "


Edytowane przez chmurka80
Czas edycji: 2011-05-27 o 10:09
chmurka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-27, 09:42   #2728
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez chmurka80 Pokaż wiadomość
ja właśnie kupiłam olejek sesa 180 ml na allegro nawet tanij wyszło bo zapłaciłam 46,50 razem z przesyłką kusi mnie jeszcze heenara.
mnie też oba kusiły i kupiłam dwa :P narazie raz użyłam tego i tego. Nie denerwuje Cię zapach Sesy? mnie drażni strasznie, za to Heenara pachnie ładnie
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-27, 10:08   #2729
chmurka80
Zadomowienie
 
Avatar chmurka80
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1 048
GG do chmurka80
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez sylvi300 Pokaż wiadomość
mnie też oba kusiły i kupiłam dwa :P narazie raz użyłam tego i tego. Nie denerwuje Cię zapach Sesy? mnie drażni strasznie, za to Heenara pachnie ładnie
jak pierwszy raz powąchałam to sie załamałam, myślałam ze go wyrzuce ale sie przyzwyczaiłam ,chociaż mam strasznie wrażliwy nos i nawet olejek kokosowy mnie drażnił na początku,niestety sesa na noc odpada bo sie budziłam i przeszkadzał mi ten zapach dlatego nakładam olejek na jakieś 4 godz. przed myciem
__________________



non permettere al passato di "rubarti il futuro "

chmurka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-27, 10:10   #2730
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez chmurka80 Pokaż wiadomość
jak pierwszy raz powąchałam to sie załamałam, myślałam ze go wyrzuce ale sie przyzwyczaiłam ,chociaż mam strasznie wrażliwy nos i nawet olejek kokosowy mnie drażnił na początku,niestety sesa na noc odpada bo sie budziłam i przeszkadzał mi ten zapach dlatego nakładam olejek na jakieś 4 godz. przed myciem
też tak będę robić, strasznie drażni mnie zapach Sesy, raz nałozyłam na noc i dziękuję
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-11 21:38:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:50.