Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma! - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-02, 07:15   #481
agnieszka_pe25
Wtajemniczenie
 
Avatar agnieszka_pe25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 063
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Cytat:
Napisane przez Weredka Pokaż wiadomość
Teksty na dziś napisane. Powinnam jeszcze posprzątać, ale wolę się wyspać. W końcu bajzel nie ucieknie i jutro też będzie. Tak więc kolorowych snów...
Haha musze sobie to zapisac jako sentencje zyciowa ale sie usmialam
__________________
moich dwoch chlopcow<3
zaczynamy od nowa dietowanie
agnieszka_pe25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 07:58   #482
Weredka
Zadomowienie
 
Avatar Weredka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 003
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Cytat:
Napisane przez agnieszka_pe25 Pokaż wiadomość
Haha musze sobie to zapisac jako sentencje zyciowa ale sie usmialam
Najgorsze, że ja już tak od tygodnia mówię. Jestem straszną bałaganiarą. I nie lubię sprzątać... Nie lubię zresztą jak nie widać efektów pracy, a przy sprzątaniu nie widać. Bo pomyję gary w zlewie rano, a wieczorem znów tam są.
__________________
Czy jakąkolwiek inną radość na świecie można porównać z radością wywołaną przyjściem na świat dziecka?(C. Norton)
Moje córeczki
Ania 6 sierpnia 2007
Zuzia 31 maja 2011

Weredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 09:27   #483
migotka03
Zadomowienie
 
Avatar migotka03
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 1 145
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Cytat:
Napisane przez andziot Pokaż wiadomość
zasnęłam dziś na kanapie,
nikt mnie nie zabrał do łóżka
to przykre

Cytat:
Napisane przez moria44 Pokaż wiadomość
Miłego Dnia!! Dziś jest ciepło!!
A u mnie wieje że łeb moze urwać

Cytat:
Napisane przez Weredka Pokaż wiadomość
Najgorsze, że ja już tak od tygodnia mówię. Jestem straszną bałaganiarą. I nie lubię sprzątać... Nie lubię zresztą jak nie widać efektów pracy, a przy sprzątaniu nie widać. Bo pomyję gary w zlewie rano, a wieczorem znów tam są.
No właśnie. Ja ciagle sprzątam, i za chwile znowu to samo


Witam!
Ja na chwilę, bo mam dużo roboty. Zaraz jade po mamę. Będzie wielkie sprzątanie
__________________
żona
4 sierpnia 2007

mama
17 maja 2011
Paulinka

19 luty 2015
Krzyś


"Życie to tylko wieczna walka z czasem i pieniędzmi.." ~ Ł. Wejman

Edytowane przez migotka03
Czas edycji: 2012-03-02 o 09:29
migotka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 10:36   #484
moria44
Wtajemniczenie
 
Avatar moria44
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z chałupki
Wiadomości: 2 504
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Cytat:
Napisane przez Weredka Pokaż wiadomość
(...) Nie lubię zresztą jak nie widać efektów pracy, a przy sprzątaniu nie widać. Bo pomyję gary w zlewie rano, a wieczorem znów tam są.
Ha, Weredko! Jakbym o sobie czytała To jest mój odwieczny problem i ja nie wiem czy ja jestem za leniwa czy po prostu życiowo niezaradna Ciągle, wszędzie widzę brud i ciągle (wydaje mi się) sprzątam ale brud się mnoży a ja jeszcze mam taki talent, że czyszcząc jeden element brudzę drugi i tak sprzątanie ciągnie się bez końca.
A jeszcze mam tak, że np. myję podłogę, na kolanach bo wtedy lepiej widzę czy jest czysto no i przy okazji widzę, że ściana jest brudna no to lecę po gąbeczkę umyć ścianę ale patrzę a tu listwy zakurzone to lecę po nową ściereczkę i przecieram listwy, dochodzę do okna balkonowego - ojej! jakie brudne! lecę po zestaw do okien, myję okna, patrzę a tu zasłonka szara - ojej! muszę ją uprać, lecę po stołek, wchodzę na stołek ściągam zasłonkę, ojej jaki karnisz ubrudzony! ojej ile kurzu na szafce... i tak w kółko! Wszystko narozpie.przam, tysiąc ściereczek, ręczniki papierowe, orzechy, miska z wodą, pralka, Iga się w tym wszystkim gdzieś miota, zabiera mi ręcznik, jęczy bo już głodna więc muszę ją nakarmić, później usypianie ze 2 h, zasypia na 30 minut więc na szybko robię sobie obiad, szybko, szybko bo zaraz wstanie - syf w kuchni, blat brudny, okruchy na podłodze - karwa! dopiero odkurzałam! - jem szybko, chcę dalej myć podłogę póki Iga śpi a ta już się budzi.... i mam czasem takie dni, że ani nie jest posprzątane a więcej bałaganu mam, obiad dla TŻ'ta nie zrobiony, ja w piżamie albo dresach bez nawet minimalnego make-upu nadaję się już tylko do pierdyknięcia do łóżka a w domu ciągle syf

Ok, no to teraz właśnie zdążyłam zjeść II śniadanie, napić się kawy, strzelić posta i Iga się budzi. Żeby nie było, że dziś nic nie zrobiłam (bo jakby wsadzić głowę do kompa i luknąć na moje mieszkanie to jest syf!) to usprawiedliwię się, iż, gdyż, wstawiłam dziś pranie, ba! prawie je wyjęłam i rozwiesiłam , umyłam blaty w kuchni, zrobiłam zdjęcia na aukcje allegro, 7 razy odciągnęłam Iguśce gile, zbudowałam 600 razy wieżę z klocków, którą Iga 600 razy obróciła w niwecz i usypiałam ją 1h i 10 minut z zegarkiem w ręku

Lecęęęęęęęęę
__________________
Iguśka

God couldn’t be everywhere, so he created mothers


Edytowane przez moria44
Czas edycji: 2012-03-02 o 10:37
moria44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 10:52   #485
agnieszka_pe25
Wtajemniczenie
 
Avatar agnieszka_pe25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 063
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Hahaha ale sie usmialam!
Wlasnie rodzinnie skladamy milion pran,
I tz opowiada mi ze wcz jak poszedl po domi do przedszkola
To domi powital go slowami: "tato haha wygladasz jak wieźnik"!
Tz zdembial, i mowi: domi slucham?! Tak niewolno!
A domi: "no wiesz jak ci panowie we wiezieniu"
(Tz mial koszulke w poziome paski)

Kocham slowotworstwo dzieci!!
__________________
moich dwoch chlopcow<3
zaczynamy od nowa dietowanie
agnieszka_pe25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 11:33   #486
kasia 605
Raczkowanie
 
Avatar kasia 605
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 341
GG do kasia 605
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Cytat:
Napisane przez moria44 Pokaż wiadomość
Ha, Weredko! Jakbym o sobie czytała To jest mój odwieczny problem i ja nie wiem czy ja jestem za leniwa czy po prostu życiowo niezaradna Ciągle, wszędzie widzę brud i ciągle (wydaje mi się) sprzątam ale brud się mnoży a ja jeszcze mam taki talent, że czyszcząc jeden element brudzę drugi i tak sprzątanie ciągnie się bez końca.
A jeszcze mam tak, że np. myję podłogę, na kolanach bo wtedy lepiej widzę czy jest czysto no i przy okazji widzę, że ściana jest brudna no to lecę po gąbeczkę umyć ścianę ale patrzę a tu listwy zakurzone to lecę po nową ściereczkę i przecieram listwy, dochodzę do okna balkonowego - ojej! jakie brudne! lecę po zestaw do okien, myję okna, patrzę a tu zasłonka szara - ojej! muszę ją uprać, lecę po stołek, wchodzę na stołek ściągam zasłonkę, ojej jaki karnisz ubrudzony! ojej ile kurzu na szafce... i tak w kółko! Wszystko narozpie.przam, tysiąc ściereczek, ręczniki papierowe, orzechy, miska z wodą, pralka, Iga się w tym wszystkim gdzieś miota, zabiera mi ręcznik, jęczy bo już głodna więc muszę ją nakarmić, później usypianie ze 2 h, zasypia na 30 minut więc na szybko robię sobie obiad, szybko, szybko bo zaraz wstanie - syf w kuchni, blat brudny, okruchy na podłodze - karwa! dopiero odkurzałam! - jem szybko, chcę dalej myć podłogę póki Iga śpi a ta już się budzi.... i mam czasem takie dni, że ani nie jest posprzątane a więcej bałaganu mam, obiad dla TŻ'ta nie zrobiony, ja w piżamie albo dresach bez nawet minimalnego make-upu nadaję się już tylko do pierdyknięcia do łóżka a w domu ciągle syf

Lecęęęęęęęęę
ale się uśmiałam,

a już myślałam że tylko moje dni tak wyglądają.
Troszkę słońca wyszło i zaczął się temat sprzątania...
wczoraj pralka chodziła 7 razy....piorę wszystko co się da...jeszcze tylko firanki zostały.
nawet Leny zabawki są już wyprane. może coś wyprać?
Lenuś śpi. Kilka minut dla siebie.
kasia 605 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 15:11   #487
---AgA---
Raczkowanie
 
Avatar ---AgA---
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 83
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

migotka03-
Cytat:
Ja też muszę, ale kompletnie mi to nie wychodzi. Gdybym nie siedziała taka zdołowana sama w domu to pewnie byłoby łatwiej
Skąd ja to znam....

bzyczka1- Allle narobiłaś mi ochoty tymi muffinami teraz pewnie będą chodzily z mną.....

moria44-
---AgA--- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-02, 16:15   #488
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Cześć i czołem
Tymek obudził się dzisiaj raz na mleko i raz z płaczkami a dla mnie to już było hoho dużo za dużo Jak to się człowiek szybko do dobrego przyzwyczaja i pomyśleć, że kiedyś marzyłam o takich nockach (Gusiu )

Bzyczka, muffiny
Dzisiaj kupiłam chrom aby się trochę ograniczyć z podjadania. Ciekawe czy toto coś pomoże Brałyście kiedyś?

Moria, jakbym czytała o sobie ale Ty i tak jesteś mega skoro tyle sprzątasz! Ja się nie wypowiadam na temat mojego bajzlu w domu

Weredka, przybij pionę? Tekst roku
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 18:12   #489
Klaterina
Zadomowienie
 
Avatar Klaterina
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 755
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

helołłłł

WEEKEND JEST NARRRRRESZCIE

Weredko
Twój tekst przywieszę sobie wydrukowany na lodówce

moria
toż Ty kobieto całymi dniami sprzątasz i widzę oczami wyobraźni jak masz motorek w d*pce

agnieszko zamierzam sobie wszystkie takie nowe słówka zapisywać i młody na pamiątkę kiedyś dostanie

no dobra idę sprzątać ..... tak tak, też odwalam tą czarną robotę właśnie i czekam aż mi podłoga wyschnie w przedpokoju, żebym mogła od laptopa w kuchni odejść
__________________
nareszcie mammmma 3-6-11
Klaterina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 18:49   #490
andziot
Zakorzenienie
 
Avatar andziot
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 180
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

moria ja nie lubię bartków - są baaardzo sztywne, jak dla mnie za sztywne dla tak malutkich stópek, podeszwy prawie się nie zginają, ja polecam buciki Ecco - co prawda jeszcze droższe, ale jak się kupuje z poprzedniej kolekcji to można w cenie bartków kupić,
ja pamiętam, że pierwsze buciki Zosi to były jakieś tanie sandałki z CCC (ale ona latem ruszyła) potem jak już pewnie chodziła to jej kupiłam Ecco

fajne są też buciki Elephant z Deichmanna - kosztują coś koło 100zl a są skórzane i fajnie wyprofilowane
w necie jest parę fotek - TU

co do sprzątania się nie wypowiadam
dziś byłam wynieść 3worki śmieci



idę wypić za Wasze zdrowie
__________________
Trzy rzeczy pozostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka...
Dante Alighieri



Edytowane przez andziot
Czas edycji: 2012-03-02 o 18:50
andziot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 19:19   #491
Klaterina
Zadomowienie
 
Avatar Klaterina
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 755
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

skończyłam porządki zrobiłam nawet więcej - wyczyściłam kąt, w którym od pół roku leżały rzeczy do wyniesienia do piwnicy ułożyłam wszystko pod drzwiami wejściowymi z kartką - "do piwnicy" więc mężu się ucieszy jak to zobaczy

pranie zrobione, Radek śpi więc w zasadzie to mam wolne, ale wskoczę na steper jeszcze, żeby nie było że się wymiguję od mojego postanowienia

miłego wieczoru dziewczyny
__________________
nareszcie mammmma 3-6-11
Klaterina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-02, 19:23   #492
antropia
Wtajemniczenie
 
Avatar antropia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 2 173
GG do antropia
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Witam

moria mam nadzieje, że mi wybaczysz, ale dziś Twojego psta czytałam na głos mojemu tżtow,i co by się pośmiał razem ze mną i nie myślał sobie, że wszystkie młodem mamy, oprócz mnie, sa perfekcyjnymi paniami domu

andziot


Bardzo się cieszę, że poruszyłyście temat pierwszych bucików Już nie raz się zastanawiałam do jakiego sklepu się wybrać bo pierwszą parę

Dziś miałam dzień dziecka
zjadłam cukierka idwa gryzy wafelka od małża
ALe byłam i w tesco, upolowałam bluzeczkę i nowe leginsy
Jak cudownie, jak wspaniale brać z wieszaka dwa rozmiary mniejsze lalalal :P i nawet leżą jak na człowieku
__________________
ღPiotruśღ
04.06.2011
antropia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 19:31   #493
agnieszka_pe25
Wtajemniczenie
 
Avatar agnieszka_pe25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 063
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

[B[/B]]klaterina[/B] tych nowych slowek jest mnostwo! Spisuj spisuj ja nie spisywalam i zaluje

moria gdzies mi umknal twoj poprzedni post! Dopiero jak andziotka ci odpowiedziala to dokopalam sie do postu.
Temat bucikow to ciezki temat w tym dziwnym wieku jeszcze nie chodzenia
Wlasnie mialam sie pytac o te papucie igulka, dzisiaj zwiedzilam cale miasto i nic! Kurde no! Ogladalam te skorzane i mysle ze u nas by sie nie sprawdzily. Norbi NIIENAWIDZI butow , niewiem co to bedzie yhh

andziot gosc dojechal?



antropus gratuluje!!! U mnie minus 4
__________________
moich dwoch chlopcow<3
zaczynamy od nowa dietowanie

Edytowane przez agnieszka_pe25
Czas edycji: 2012-03-02 o 19:33
agnieszka_pe25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 19:33   #494
migotka03
Zadomowienie
 
Avatar migotka03
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 1 145
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Widzę że jeden temat na tapecie
Ja dzis sie nasprzątałam za wszystkie czasy, a mama zajmowała sie Pauliną. Jak przyjechał dziadek, przejął "obowiązki" babci i wtedy mama pomogła mi w sprzątaniu. I przyznam że potem nabałaganiliśmy trochę robieniem kolacji
Nogi mi w włażą. Paulinie wypadła jedna drzemka, a teraz nie mogła zasnąć. Ile ryku było. Mam nadzieję ze już będzie smacznie spać
No i ja zaraz zmykam, bo muszę odpocząć.
Dobrej nocy
__________________
żona
4 sierpnia 2007

mama
17 maja 2011
Paulinka

19 luty 2015
Krzyś


"Życie to tylko wieczna walka z czasem i pieniędzmi.." ~ Ł. Wejman
migotka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 19:40   #495
Weredka
Zadomowienie
 
Avatar Weredka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 003
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Cytat:
Napisane przez migotka03 Pokaż wiadomość

No właśnie. Ja ciagle sprzątam, i za chwile znowu to samo
Cytat:
Napisane przez moria44 Pokaż wiadomość
Ha, Weredko! Jakbym o sobie czytała To jest mój odwieczny problem i ja nie wiem czy ja jestem za leniwa czy po prostu życiowo niezaradna Ciągle, wszędzie widzę brud i ciągle (wydaje mi się) sprzątam ale brud się mnoży a ja jeszcze mam taki talent, że czyszcząc jeden element brudzę drugi i tak sprzątanie ciągnie się bez końca.
A jeszcze mam tak, że np. myję podłogę, na kolanach bo wtedy lepiej widzę czy jest czysto no i przy okazji widzę, że ściana jest brudna no to lecę po gąbeczkę umyć ścianę ale patrzę a tu listwy zakurzone to lecę po nową ściereczkę i przecieram listwy, dochodzę do okna balkonowego - ojej! jakie brudne! lecę po zestaw do okien, myję okna, patrzę a tu zasłonka szara - ojej! muszę ją uprać, lecę po stołek, wchodzę na stołek ściągam zasłonkę, ojej jaki karnisz ubrudzony! ojej ile kurzu na szafce... i tak w kółko! Wszystko narozpie.przam, tysiąc ściereczek, ręczniki papierowe, orzechy, miska z wodą, pralka, Iga się w tym wszystkim gdzieś miota, zabiera mi ręcznik, jęczy bo już głodna więc muszę ją nakarmić, później usypianie ze 2 h, zasypia na 30 minut więc na szybko robię sobie obiad, szybko, szybko bo zaraz wstanie - syf w kuchni, blat brudny, okruchy na podłodze - karwa! dopiero odkurzałam! - jem szybko, chcę dalej myć podłogę póki Iga śpi a ta już się budzi.... i mam czasem takie dni, że ani nie jest posprzątane a więcej bałaganu mam, obiad dla TŻ'ta nie zrobiony, ja w piżamie albo dresach bez nawet minimalnego make-upu nadaję się już tylko do pierdyknięcia do łóżka a w domu ciągle syf
Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość

Weredka, przybij pionę? Tekst roku
Cytat:
Napisane przez Klaterina Pokaż wiadomość
helołłłł



Weredko
Twój tekst przywieszę sobie wydrukowany na lodówce
Heh, dziewczyny, sprzątanie to na mojej liście priorytetów ostatnia rzecz do zrobienia. Moja mama bardzo rzadko wchodzi na moje piętro, żeby się niepotrzebnie nie denerwować.
Cytat:
Napisane przez andziot Pokaż wiadomość


co do sprzątania się nie wypowiadam
dziś byłam wynieść 3worki śmieci
Ja też zwykle tyle wynoszę


Dziś już prawie 9, a ja jeszcze nie mam ani jednego tekstu. Romansidła mi się zachciało czytać No to pędzę pisać.
__________________
Czy jakąkolwiek inną radość na świecie można porównać z radością wywołaną przyjściem na świat dziecka?(C. Norton)
Moje córeczki
Ania 6 sierpnia 2007
Zuzia 31 maja 2011

Weredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 19:43   #496
andziot
Zakorzenienie
 
Avatar andziot
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 180
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Cytat:
Napisane przez agnieszka_pe25 Pokaż wiadomość

andziot gosc dojechal?
jutro przyjeżdża
__________________
Trzy rzeczy pozostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka...
Dante Alighieri


andziot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 19:55   #497
antropia
Wtajemniczenie
 
Avatar antropia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 2 173
GG do antropia
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

aga_pe ładnie, ładnie ja jestem już na półmetku swojej walki :P nawet nie wiem kiedy to zleciało


dzisiejszy wieczór sponsoruje czarna farba do włosów tylko o której ja miałam zmyć to cholerstwo
__________________
ღPiotruśღ
04.06.2011

Edytowane przez antropia
Czas edycji: 2012-03-02 o 19:56
antropia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 20:15   #498
Weredka
Zadomowienie
 
Avatar Weredka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 003
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Perfidny demot: TU

A teraz idę pisać i potem do wyrka. Pa!

Jaki tu spokój...
__________________
Czy jakąkolwiek inną radość na świecie można porównać z radością wywołaną przyjściem na świat dziecka?(C. Norton)
Moje córeczki
Ania 6 sierpnia 2007
Zuzia 31 maja 2011


Edytowane przez Weredka
Czas edycji: 2012-03-02 o 21:30
Weredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 21:45   #499
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

bylam z Olą u lekarza, bo kaszelek jej nie opuszcza, ale osłuchowo czysta, wszystko w porzadku i duuuzo spacerowac

co do bucików - pytalam lekarza, jak zaczyna chodzic i sie slizga na skarpetach lub czyms podobnym, zalozyc buciki ze sztywną piętką
wzielam sobie dzisiaj w firmie "wolne" i od razu mamy sukcesy - Oleńka śmigala pol dnia w paputkach i nawet zrobila siusiu do nocnika

a wczoraj jej wyszla gorna dwójna i druga juz widac
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-03, 06:18   #500
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Dzień dobry
Czemu moje dziecko codziennie zaczyna dzień o 6 Ja co prawda dociągnęłam do 6.30 ale pospałoby się jeszcze :ziewa:

Mam dzisiaj furę sprzątania ale to dopiero jak mąż wstanie
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 07:19   #501
Klaterina
Zadomowienie
 
Avatar Klaterina
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 755
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

dzień dobryyyy

ach jaki piękny dziś dzień, słońce cudownie świeci więc będzie długi spacerek

antropia, agnieszka gratuluję Waszych sukcesów

agus no proszę jaki owocny dzionek

usiłuję złożyć krzesełko do karmienia, które dostaliśmy bez instrukcji obsługi od znajomych, okazuje się patrząc na inne obrazki na necie, że nie mam dwóch czy trzech kijków, teraz nie wiem czy nie było czy wcisnęłam gdzieś w mieszkaniu i nie pamiętam gdzie

MoniaK my wstajemy podobnie, szkoda że dzieci nie potrafią zrozumieć, że rodzice by chętnie pospali ech
__________________
nareszcie mammmma 3-6-11
Klaterina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 07:35   #502
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Klaterina, ja myślę że dzieciaki się budzą jak jest już po prostu jasno kurczę, kiedyś się budził o siódmej.
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 08:48   #503
Weredka
Zadomowienie
 
Avatar Weredka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 003
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Czemu moje dziecko codziennie zaczyna dzień o 6 Ja co prawda dociągnęłam do 6.30 ale pospałoby się jeszcze :ziewa:

Mam dzisiaj furę sprzątania ale to dopiero jak mąż wstanie
Witaj w klubie zaczynających dzień o 6.00

---------- Dopisano o 09:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
Klaterina, ja myślę że dzieciaki się budzą jak jest już po prostu jasno kurczę, kiedyś się budził o siódmej.
U nas to raczej nie to. Mamy dość ciemno w sypialni, bo mam granatową roletę i nieduże okno
__________________
Czy jakąkolwiek inną radość na świecie można porównać z radością wywołaną przyjściem na świat dziecka?(C. Norton)
Moje córeczki
Ania 6 sierpnia 2007
Zuzia 31 maja 2011

Weredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 08:53   #504
Klaterina
Zadomowienie
 
Avatar Klaterina
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 755
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

z tym, że jest jasno to ciężko mi się tak do końca zgodzić, gdyż mamy prawie zawsze zasłonięte zasłony i jest w pokoju ciemno, no może ciut różnicy między 3 a 7 rano jest. Może to bardziej przyzwyczajenie ? One w końcu mają też swój wewnętrzny zegar

pierwszy raz od dawna piję kawkę tak dla czystej przyjemności a nie żeby postawiła mnie na nogi
__________________
nareszcie mammmma 3-6-11
Klaterina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 09:19   #505
ania2631
Wtajemniczenie
 
Avatar ania2631
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Morze
Wiadomości: 2 645
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Dzień dobry.

Czy ktoś tu mówił coś o sprzątaniu ...Nienawidzę garów w zlewie i dlatego mam zmywarkę, urządzenie które uwielbiam..

Kawka sie parzy dla przyjemności też,a nie na obudzenie.

Moria-jesteś moim guru w sprzątaniu

Moje dziecko wczoraj pierwszy raz stanęło w łóżeczku oczywiście się trzymając szczebli
__________________
ania2631 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 10:38   #506
dorkabl
Zadomowienie
 
Avatar dorkabl
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Radom
Wiadomości: 1 348
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Czesc Miski

Tesciówka poszła z Olkiem na spacer 2-gi raz w zyciu...
Pewnie coś od nas chce...

No z tymi butami to jest temat...no bo takie skarpety albo kapciuchy po domu mozna nosic ale na zewnątrz to bedzie zaraz trzeba buty zakładać.
Niech to dziecko wygląda jak człowiek !

morria
, nie wiem czy jest sens kupowania tych paputków skórzanych. Zobacz, pełnią one funkcje jak te z H&M (nie usztywniane czyli stopa moze spokojnie sobie rosnąc w jakim kierunku jej sie podoba ) a sa 2 razy droższe.
Z drugiej str w lato w takich skarpetach to moze byc za ciepło...zgłupiałam...
dorkabl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 10:47   #507
Klaterina
Zadomowienie
 
Avatar Klaterina
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 755
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

dorka u nas teść tak mówił i też był aż dwa razy
a w związku ze śliczną pogodą zaraz sami z Radziem wybywamy
__________________
nareszcie mammmma 3-6-11
Klaterina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 10:49   #508
dorkabl
Zadomowienie
 
Avatar dorkabl
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Radom
Wiadomości: 1 348
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

morria, wy macie z tej firmy Name It? Fajne są?
Czaje się na nie...Czy lepsze z H&M-a?

Nie wiem dlaczego nie chwale mojego chrabąszczyka tak jak wy...
Od 2 dni dziecko moje pięknie schodzi z pozycji"przy tapczanie" do pupy lub na czworakach
Taka jestem z niego dumna...juz nie piszczy zeby mu pomagac.

Wczoraj zjadł zupe z rozgotowanym ryzem, starta marchwią na małych oczkach (mięsko i kalafiorek były zmiksowane) i nie było przy tym ani pół wymiotów! Pięknie przełykał! Pięknie!

No i chyba czas kupic nocnik...ciekawe jak on na nim usiedzi Już to widze jak go gonie z gołą dupina po mieszkaniu.
dorkabl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 11:05   #509
andziot
Zakorzenienie
 
Avatar andziot
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 180
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Witam się !
mężu z Zosią pojechali po ciocie na dworzec
Gabunia padła po zupce buraczkowej
a ja się relaksuję, choć jest co robić w domu,
pobieżnie posprzątane, co by ciocia nie myślała, że brudasy jesteśmy


czy tylko ja nie mam parcia na nocnik ???
wydaje mi się to bez sensu na tym etapie...

na buty też nie mam parcia,
w domu śmiga w skarpetach z absem i uważam że to absolutnie wystarczy,
a jak zacznie chodzić (nie zamierzam prowadzać za rączki więc to jeszcze potrwa) to kupie buty
teraz zakładam dodatkowe grube frotowe skarpety i wystarcza, mam jeszcze po Zosi jakieś mięciutkie balerniki z H&m - ale to tak dla szpanu raczej


już nie mogę się doczekać,
aż wyjdę na dwór i puszczę obie dziewuszki na trawę i niech szaleją

wiecie, że Zosia jak była mała to się bała trawy
od razu zaczynała ryczeć albo uciekać na kocyk ,
trochę trwało przyzwyczajanie


miłego dnia !

---------- Dopisano o 12:05 ---------- Poprzedni post napisano o 12:02 ----------

ania2631 za pozycję pionową
dorka no właśnie musisz chwalić Olsona !!! kto jak nie mama widzisz a myślałaś, że nigdy nie nauczy się przełykać kawałków, na każde dziecko przychodzi pora
__________________
Trzy rzeczy pozostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka...
Dante Alighieri


andziot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 11:44   #510
gusiagatko
Zakorzenienie
 
Avatar gusiagatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 3 202
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

ania2631 BRAWO!
moria Twoj post o sprzątaniu rozbawił mnie do łez




Jaki my wczoraj piekny dzień mieliśmy
Byliśmy na spacerku od 11 do 17, postoje tylko na karmienia
Chce wiosnę!!!!!!!!!!!!!!!!!
__________________

06.07.2011
06:06
gusiagatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-08 15:15:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:52.