Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma! - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-23, 18:00   #2101
Weredka
Zadomowienie
 
Avatar Weredka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 003
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Cytat:
Napisane przez Klaterina Pokaż wiadomość


kawki ??????
Ja poproszę
Cytat:
Napisane przez Paulizia Pokaż wiadomość

Ja weszlam w spodnie sprzed ciazy! Takie najwieksze, ktore mialam. TRoszke jeszcze sa przyciasne, ale zmierzamy ku dobremu. Sukienka, ktora mialam na chrzcinach Antosia jest za to na mnie za luzna
Podziwiam. Ja ogólnie wagę mam taką jak przed ciążą, ale mój brzuch to tragedia. Wyglądam jakbym znów w ciąży była... I nie umiem się zmotywować, żeby coś z tym zrobić...

Tu są dopiero ciekawe pomysły na odchudzanie
__________________
Czy jakąkolwiek inną radość na świecie można porównać z radością wywołaną przyjściem na świat dziecka?(C. Norton)
Moje córeczki
Ania 6 sierpnia 2007
Zuzia 31 maja 2011


Edytowane przez Weredka
Czas edycji: 2012-04-23 o 18:04
Weredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 18:15   #2102
Paulizia
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulizia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 795
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Weredka, ale sie usmialam z tego artykulu! Moze powinnam zaczac chodzic nago to wtedy schudne? a Ty z Ania na tance chodzisz? Poruszaj sie z nia, a brzuszek zniknie Moj wyglada coraz lepiej chociaz dalej jest nie taki jakbym chciala, ale obawialam sie ze bedzie gorzej.

Eve od wagi po ciazy, tej ktora sie zatrzymala, to 15 kilo. Zastosowalam MZ no i cwiczylam tez, ale mialam tez moment z przytyciem 5 kilo w Polsce czyli w sumie 20 kilo w 11 miesiecy. Nie moglam na siebie patrzec, nie czulam sie ze soba dobrze. Moje samopoczucie jest slilnie zwiazane z tym jak wygladam wiec zeby lepiej sie poczuc musialam cos ze soba zrobic. Jeszcze 8 kilo mi zostalo do wagi sprzed ciazy. Nie jest tez tak, ze wszytskiego sobie odmawiam, bo mam momenty ze zjem cos tuczacego lub slodkiego, ale wtedy staram sie to spalic. Jednak najlepsza to chyba jest Moria i Klaterina! One pieknie schudly i wygladaja oblednie

Mimbi wiecej wydasz na allegro na ''rozowiusia sukienusie dla malusiej ksiezczniczusi''
__________________
''...Look at me! I Just can’t believe what they’ve done to me. We could never get free. I just wanna be! I just wanna dream...''
Paulizia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 18:32   #2103
amarcia
Wtajemniczenie
 
Avatar amarcia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 001
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Jestem!

o mamo co za dzień! pojęcia nie macie gdzie ja byyyyyyyyyyyłaaaaaaaaaaaa m

ania masz już inne bolerko czy rozpissać ci wzorek?

buziamy
__________________
Karolinka 03-06-2011
Wiktoria 18-10-2006
moje królewny
amarcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 18:35   #2104
andziot
Zakorzenienie
 
Avatar andziot
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 180
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Dobry wieczór dziewczynki !

Gabrysia już pięknie śpi,
Zosia w kąpieli z tatusiem,
ja już w szlafroczku

uwielbiam jak jest ciepło !!!!
mam nawet siłę żeby wyjść na dwór z dziewczynami po pracy,
Gabrynia jak tylko widzi, że się szykujemy to się aż cała trzęsie z radości

też przeglądam allegro za ciuszkami,
ale dla Zosi ,
jakoś nie umiem upolować jakiś super okazji
__________________
Trzy rzeczy pozostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka...
Dante Alighieri


andziot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 18:37   #2105
Weredka
Zadomowienie
 
Avatar Weredka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 003
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Cytat:
Napisane przez Paulizia Pokaż wiadomość
Weredka, ale sie usmialam z tego artykulu! Moze powinnam zaczac chodzic nago to wtedy schudne? a Ty z Ania na tance chodzisz? Poruszaj sie z nia, a brzuszek zniknie Moj wyglada coraz lepiej chociaz dalej jest nie taki jakbym chciala, ale obawialam sie ze bedzie gorzej.
Ania chodzi na tańce, ja w tym czasie piję kawkę z teściową Żałuję, że tam nie ma w tym czasie jakichś zajęć, bo bym skorzystała na pewno. Zuzię miałabym gdzie zostawić, Ania na tańcach, to i ja mogłabym pośmigać
__________________
Czy jakąkolwiek inną radość na świecie można porównać z radością wywołaną przyjściem na świat dziecka?(C. Norton)
Moje córeczki
Ania 6 sierpnia 2007
Zuzia 31 maja 2011

Weredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 18:37   #2106
andziot
Zakorzenienie
 
Avatar andziot
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 180
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Cytat:
Napisane przez amarcia Pokaż wiadomość
pojęcia nie macie gdzie ja byyyyyyyyyyyłaaaaaaaaaaaa m
gdzieeeeeeeeee ?
__________________
Trzy rzeczy pozostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka...
Dante Alighieri


andziot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 18:37   #2107
Paulizia
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulizia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 795
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Amarciu ja doskonale wiem gdzie Ty bylas!!! Za kare, ze tak incognito prosze tutaj zdjecia pokazywac tym, ktorzy sa stesknieni za spotkaniem takich fajnych dziewczyn


Gusiu ja wiem gdzie kupilas sukienke!!!!!! W Next tak? Widzialam dzis identyczna i byla tez w zoltym kolorze. Sa naprawde piekne. Z tego samego materialu mam kiecke tez z Nexta i bardzo lubie


jakby ktos chcial to wrzucilam swierze fotki do albumu
__________________
''...Look at me! I Just can’t believe what they’ve done to me. We could never get free. I just wanna be! I just wanna dream...''
Paulizia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-23, 18:40   #2108
amarcia
Wtajemniczenie
 
Avatar amarcia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 001
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

heheheheheeheheheheeeeeee eeeeeeeeeeeeee....

ale było fajnie!
zdjęć jest mało, bo się zadagalyśmy na maxa i szkoda było czasu! naprawdę!
ale na nich nie tylko moje dziecko, więc muszę się zgłosić do wyższej instancji i pozwoleństwo na publikacyję
__________________
Karolinka 03-06-2011
Wiktoria 18-10-2006
moje królewny
amarcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 18:41   #2109
Paulizia
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulizia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 795
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Andziot zazdraszczam pogody!!! Ja bez folii przeciwdeszczowej sie teraz nie ruszam. Wczoraj zakladalam ja migiem podkulona, bo we mnie grad nawalal, a Antek jak w spa nie wiem kiedy sie u nas polepszy... tylko deszcz, grad, wiatr i minimum slonca

Weredka no to moze przyjma Cie do grupy Anulki?

Ide kapac smrodka
__________________
''...Look at me! I Just can’t believe what they’ve done to me. We could never get free. I just wanna be! I just wanna dream...''
Paulizia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 18:53   #2110
amarcia
Wtajemniczenie
 
Avatar amarcia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 001
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Cytat:
Napisane przez Paulizia Pokaż wiadomość
Amarciu ja doskonale wiem gdzie Ty bylas!!! Za kare, ze tak incognito prosze tutaj zdjecia pokazywac tym, ktorzy sa stesknieni za spotkaniem takich fajnych dziewczyn
o masz ci los... już wygadała...

proszę mnie tu przekopiować i wkleić z F jak mnie obsmarowała kochana koleżanka w trybie natychmiastowym!
__________________
Karolinka 03-06-2011
Wiktoria 18-10-2006
moje królewny
amarcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 18:56   #2111
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Bzyka, pyszności

Paulizia, gratuluję spadku wagi i trzymam kciukasy aby Antosiowi uczulenie zeszło

Moje dziecko zjadło dzisiaj dwa obiadki za to jak dałam mu odrobinę ziemniaczka z masłem z mojego obiadu to zaczął się dławić i zwymiotował ja już nie mam pomysłu na niego Kurde, nie zmuszę go przecież żeby jadł normalne jedzenie...
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-23, 19:01   #2112
Weredka
Zadomowienie
 
Avatar Weredka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 003
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Cytat:
Napisane przez Paulizia Pokaż wiadomość

Weredka no to moze przyjma Cie do grupy Anulki?
Oj chciałabym. Taniec to zawsze było moje marzenie. Uwielbiam tańczyć! Ale zawyżyłabym znacząco średnią wieku
__________________
Czy jakąkolwiek inną radość na świecie można porównać z radością wywołaną przyjściem na świat dziecka?(C. Norton)
Moje córeczki
Ania 6 sierpnia 2007
Zuzia 31 maja 2011

Weredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 19:17   #2113
Paulizia
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulizia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 795
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Dziewczyny Antek ma jeszcze gorsze uczulenie niz mial wczesniej. Totalna wysypka na zgieciach, brzuszku, pleckach, za uszkami... czyli tam gdzie smarowalam. Jestem zalamana!!! Jak mozna byc tak bezmyslnym i dawac dziecku cos co moze jeszcze pogorszyc jego stan????

Amarciu ja tylko wyczytalam same ''achy i ochy'' nie moglo byc inaczej

Weredko ja tez kocham tanczyc!!! Tanczylam 5 lat funky/hh i modern i to bylo najwspanialsze 5 lat. Z glupoty zrezygnowalam i zaluje do dzisiaj! Eeee tam mysle, ze smialo moglabys robic za starsza siostre Anki

MoniaK lo matenko to Tymus ma problem z wiekszymi kawalkami? Biedulek... trzeba chyba trenowc i trenowac. Moze niech sam sprobuje jesc np. takie male kawaleczki kanapki z maselkiem i szynka? jabluszko? Kurcze nie wiem... trzymam kciuki!
__________________
''...Look at me! I Just can’t believe what they’ve done to me. We could never get free. I just wanna be! I just wanna dream...''
Paulizia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 19:24   #2114
moria44
Wtajemniczenie
 
Avatar moria44
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z chałupki
Wiadomości: 2 504
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Cytat:
Napisane przez Paulizia Pokaż wiadomość
Jednak najlepsza to chyba jest Moria i Klaterina! One pieknie schudly i wygladaja oblednie
Pauliziu zdecydowanie stoisz z nami na podium
Bardzo się cieszę z Twojego sukcesu i aż nabrałam chęci aby dalej zrzucać balast U mnie jest dycha do zrzutu abym czuła się dobrze

amarcia ja "wszytko" wiem!! I czekam niecierpliwie na pierwszy ząbek Loli, sesesesese
__________________
Iguśka

God couldn’t be everywhere, so he created mothers

moria44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 19:33   #2115
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Cytat:
Napisane przez Paulizia Pokaż wiadomość
Dziewczyny Antek ma jeszcze gorsze uczulenie niz mial wczesniej. Totalna wysypka na zgieciach, brzuszku, pleckach, za uszkami... czyli tam gdzie smarowalam. Jestem zalamana!!! Jak mozna byc tak bezmyslnym i dawac dziecku cos co moze jeszcze pogorszyc jego stan????
Kochanie zobacz czy w skladzie jest mocznik - urea. Czasami bardzo pomaga, czasami okropnie uczula. Moze to jego wina?
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 19:41   #2116
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Cytat:
Napisane przez Paulizia Pokaż wiadomość
MoniaK lo matenko to Tymus ma problem z wiekszymi kawalkami? Biedulek... trzeba chyba trenowc i trenowac. Moze niech sam sprobuje jesc np. takie male kawaleczki kanapki z maselkiem i szynka? jabluszko? Kurcze nie wiem... trzymam kciuki!
nie mam pojęcia o co chodzi, bo przecież w tych obiadkach słoiczkowych są większe kawałki i takie zjada co do kanapeczki, nie ma mowy żeby zjadł dławi się
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 19:47   #2117
ania2631
Wtajemniczenie
 
Avatar ania2631
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Morze
Wiadomości: 2 645
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Cytat:
Napisane przez amarcia Pokaż wiadomość
Jestem!

o mamo co za dzień! pojęcia nie macie gdzie ja byyyyyyyyyyyłaaaaaaaaaaaa m

ania masz już inne bolerko czy rozpissać ci wzorek?

buziamy
Amarcia-dziargam inne..Wzór podobny.... zobaczymy co wyjdzie
__________________
ania2631 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 19:53   #2118
Paulizia
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulizia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 795
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Mimbi nie ma tego w skladzie. To jest emollient cream... wczesniej nigdy nic takiego nie bylo przy sklepowych emolientach, a ten dostalismy na recepte!
Jutro zgladze ich tam chyba, bonormalnie zrobili krzywde mojemu dziecku...moimi rekoma. Najlepsze jest to, ze na nadgarstkach mam identyczne swedzace kropy jak Antek, bo sobie tez apki smarowalam

MoniaK kurcze moze mu przejdzie niedlugo tylko musi trenowac... a pytalas pedietre o to?

Moria senk ju senk ju musze Ci sie przyznac, ze tez bylas moja motywacja i tez chcialam schudnac jak Ty

Amarciu ja tez czekam na zabka Loli!
__________________
''...Look at me! I Just can’t believe what they’ve done to me. We could never get free. I just wanna be! I just wanna dream...''
Paulizia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 19:57   #2119
Lolka1212
Zadomowienie
 
Avatar Lolka1212
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 765
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Dobry

Roroczki sypią się i sypią, cudownieee Dziś rzeczywiście pusto, ale tak jak piszecie też jestem pewna, że przy okazji świętownaia urodzinek naszych maluchów więcej mamusiek będzie sie pojawiać

U nas weekend boski! Byliśmy na weekend w Monachium, spędziliśmy tam dwa intensywne dzionki i w niedzielę pojechaliśmy w góry. Alpy przepiękne, a widoki niezapomniane, zwiedziliśmy zamek Disneyowski.. to znaczy ten , na którym Disney się wzorował i zawsze pojawia się jego obrazeczek przez bajkami Ogólnie cała Bawaria jest niesamowita..

Mango
dzięki kochana za sugestie w sprawie wakacji. Jestem pewna, że Portugalii jeszcze pojedziemy, ale jednak nie tym razem.. w ogóle to najchętnie pojechałabym tam autem, bo nigdy w tym kraju nie byłam, a wiadomo że z własnym autkiem to jednak większe możlwiości do zwiedzania i większego poznania kraju. A teraz planujecie w trójkę jakieś wakacje? Jakieś pomysły?

Delicateza biedronki to szczeście! Ale sie Wikusiowi trafiło skoro sama do niego przyleciała ..ale też twierdzę, że jednka biedronki to jednak nie do jedzenia

Klaterina, Gusia do sprzątania to ja też sił nie mam.. ciagle sprzątam i ciągle bałagan Zawsze wydawało mi się, że mam czyste mieszkanie i porządnisia ze mnie, a odkąd jest Antuś to nie dość, że sprzątam codziennie to i tak jest nieład

Zosiaa kupiłam Nikona D5100, podobno w sam raz dla amatorów, więc mam nadzieję, że dobrze będzie mi służył.. choc tak na prawde póki co z obsługa jestem w lesie Super, że będziesz częście z nami! Bardzo brakuje tu Ciebie i avatarka z Matim

Migotka jak Paulinka? Zabawki do piaskownicy nadal się podobają? Zajmie się już malutka troszkę sama sobą, czy nadal pojękuje?

AgnieszkaM ja uważam, że Grecja to piękny kraj i baaardzo polecam na wakacje! Z uwagi, że już byłam wiele razy to na razie się nie wybieramy, ale jestem pewna, że Wam też sę tam spodoba! Z wysp to rzeczywiście Kreta jest najatrakcyjniesza, bo najwięcej rzeczy do zwiedzenia w porównaniu z resztą wysp

Bassienka Oliwka cudna na fotce Śle spóźnione, ale szczery życoznka urodzinowe

Mimbi
ale szał zakupowy

Paulizia buuu Przykro mi, że tak wysypało Antolka, mam nadzieję, że szybko przejdzie.. I też gratuluję utraty wagi i tzrmam kciuki za powrót do wymarzonej wagi

Amarcia ja mam pojęcie gdzie byłyście z Lolcia Fajowsko, że się spotkałyście dziewczyny A to taki wypad przy okazji czy od dawna zaplanowany wyjazd?

Moria jeszcze dycha??? Teraz wyglądasz super A wagę masz już sprzed ciaży? Czy jeszcze musisz walczyć? Tak czy tak podziwiam



Patrzę i patrzę za wakacjami i na dzień dzisiejszy zostaje Hiszpania. Dobrze i źle.. niefajnie, bo już byłam i wolałabym pojechać gdzieś gdzie jeszcze mnie nie widzieli (np. Malta), ale też i fajnie, bo w tej syutacji pojedziemy ze znajomymi. W sumie to oni nas namawiają na H., bo kolega pochodzi z Barcelony i przekonuje nas, że będą to wyjątkowe wakacje Ja jeszcze myślę..
__________________
Antonek
Lolka1212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-23, 20:01   #2120
Klaterina
Zadomowienie
 
Avatar Klaterina
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 755
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

mogę iść spać, na dziś mam dość

Paulizia
lofciam Cię

Weredko kawka w towarzystwie dwa razy pyszniejsza

bzyczko z ciasta robilam mini zawiniątka z morelami z puszki, ta wersja tez całkiem smacznie wyglada

od wczoraj bolą mnie ramiona, czułam się po pod wieczór ciut jak wielbłąd
__________________
nareszcie mammmma 3-6-11
Klaterina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 20:12   #2121
moria44
Wtajemniczenie
 
Avatar moria44
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z chałupki
Wiadomości: 2 504
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
nie mam pojęcia o co chodzi, bo przecież w tych obiadkach słoiczkowych są większe kawałki i takie zjada co do kanapeczki, nie ma mowy żeby zjadł dławi się
Moniu, widocznie Tymuś tak ma, może mu się odwidzi za tydzień, miesiąc... a może tak jak mój kuzyn będzie popijał arbuza herbatą

Lolka sprzed ciąży tak, ale przytyłam 15 kg zanim zaszłam w ciąże więc jeszcze nie jestem sobą ale dziękuję i Paulizi też
__________________
Iguśka

God couldn’t be everywhere, so he created mothers

moria44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 20:39   #2122
gusiagatko
Zakorzenienie
 
Avatar gusiagatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 3 202
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Paulizia Strzał w 10!! NEXT! Zolta, rzeczywiście, tez była
Biedny Antos Kurcze, jak Ciebie swędzi, to jego tez Mam nadzieje, ze da się szybko zaradzić Dodam, ze Nadie tez wysypało na plecach, czerwonymi, suchymi plamkami

Amarcia Ja tez wiem

Andziot Śniło mi się, ze wygrałam konkurs na opiekunkę dla Twoich dziewczynek

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------

Mimbi Ja tez na początku chciałam Synka. Jak patrze teraz na Nadie, to aż mi głupio. Kocham sukienki i tuniki
__________________

06.07.2011
06:06
gusiagatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 05:52   #2123
Weredka
Zadomowienie
 
Avatar Weredka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 003
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!



Jemy śniadanko.
__________________
Czy jakąkolwiek inną radość na świecie można porównać z radością wywołaną przyjściem na świat dziecka?(C. Norton)
Moje córeczki
Ania 6 sierpnia 2007
Zuzia 31 maja 2011

Weredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 05:52   #2124
andziot
Zakorzenienie
 
Avatar andziot
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 180
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Pauliziu kurcze kiszka z tym kremem, a swędzi Antosia ? biedaczek
amarcia ja też czekm na Lolci ząbka z utęsknieniem wielkim
Loluś Hiszpania - super ! ze znajomymi czasem różnie bywa , zdarza się, że nie chcą iść tam gdzie Wy i na odwrót, a to dzieciaci są ???
moria Twój avatar mnie kładzie na łopatki za każdym razem jak na niego patrzę
gusia byłabyś najwspanialszą opiekunką pod słońcem !!!!!!!!!!!!!!!! chcesz ?


Dzieńdoberek !

---------------------



chwila przerwy nastąpiła,
bo musiałam nakarmić Głody


Gardło mnie boli od wczoraj
__________________
Trzy rzeczy pozostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka...
Dante Alighieri


andziot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 07:54   #2125
migotka03
Zadomowienie
 
Avatar migotka03
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 1 145
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Cytat:
Napisane przez Lolka1212 Pokaż wiadomość
Migotka jak Paulinka? Zabawki do piaskownicy nadal się podobają? Zajmie się już malutka troszkę sama sobą, czy nadal pojękuje?
Zabawki już mniej w użytku ale nadal jeszcze sie bawi.
Jęczy dość często, ale potafi sama się pobawić, tylko że nie wtedy kiedy ja coś robie. Stoi mi wtedy przy nodze i płacze, tak jak na przykład teraz
Dziękuję za pamięć

Cytat:
Napisane przez Klaterina Pokaż wiadomość
z ciasta robilam mini zawiniątka z morelami z puszki, ta wersja tez całkiem smacznie wyglada
Brzmi ciekawie. Jak to robisz?


Witam!
Dziecko mi jęczy, wpadnę później
__________________
żona
4 sierpnia 2007

mama
17 maja 2011
Paulinka

19 luty 2015
Krzyś


"Życie to tylko wieczna walka z czasem i pieniędzmi.." ~ Ł. Wejman
migotka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 08:44   #2126
gusiagatko
Zakorzenienie
 
Avatar gusiagatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 3 202
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Cytat:
Napisane przez andziot Pokaż wiadomość
gusia byłabyś najwspanialszą opiekunką pod słońcem !!!!!!!!!!!!!!!! chcesz ?
Gdybym we Wrocku mieszkała, to bym się nawet nie zastanawiała
Proszę szybko gardło wyleczyć



Daisy Dostałam paczkę z Estee Lauder
Jednak odcień podkładu odrobinę za jasny (kobita w sklepie doradziła mi ecru, ale chyba jednak lepszy byłby desert beige).
Podkład jest jednak suuuper Przyjemna, płynna konsystencja, krycie, mat i trwałość
Tusz do rzęs rewelacja (próbkę dostałam i jestem zachwycona )





Od wczoraj zastanawiam się, co zrobić z moja sukienka ślubną
Raczej jej już nigdzie nie założę, mimo ze nie jest typowo ślubna!!
Sprzedać? Trochę smutno, ale po co ma zalegać w szafie!





wow, tyle posta, a jeszcze nic o córce nie napisałam
Nadia ma się dobrze, śpi dalej kiepsko, ząbków nowych brak, ale zdrowa i pełna energii



__________________

06.07.2011
06:06

Edytowane przez gusiagatko
Czas edycji: 2012-04-24 o 08:48
gusiagatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 08:48   #2127
amarcia
Wtajemniczenie
 
Avatar amarcia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 001
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Dobry
Ja tak chlapnęłam bez zastanowienia z tym ząbkiem... i tak jakoś wyszło... i Poziomka wypaplała... i co ja teraz zrobię

Komu kawy?

gusia poka kiecuchę, coś wymyślimy
__________________
Karolinka 03-06-2011
Wiktoria 18-10-2006
moje królewny

Edytowane przez amarcia
Czas edycji: 2012-04-24 o 08:51
amarcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 09:09   #2128
gusiagatko
Zakorzenienie
 
Avatar gusiagatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 3 202
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

amarciu a ja napije sie z Toba


Sukienka w zalaczniku
Ecru, Apart, roz. 34.....i jakby nie bylo prawie 4 lata w szafie leży
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Photo-0004.jpg (57,9 KB, 62 załadowań)
__________________

06.07.2011
06:06

Edytowane przez gusiagatko
Czas edycji: 2012-04-24 o 09:10
gusiagatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 09:15   #2129
amarcia
Wtajemniczenie
 
Avatar amarcia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 001
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

matko kochana! rozmiar 34...
muszę ochłonąć...

sukienka śliczna. Nie jest śnieżnobiała, więc pasuje na wiele okazji. Wystarczy zmienić żakiet na kolorowy i kolorowy pasek. Cud miód malina
__________________
Karolinka 03-06-2011
Wiktoria 18-10-2006
moje królewny
amarcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 09:19   #2130
Weredka
Zadomowienie
 
Avatar Weredka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 003
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Cytat:
Napisane przez amarcia Pokaż wiadomość
matko kochana! rozmiar 34...
muszę ochłonąć...

sukienka śliczna. Nie jest śnieżnobiała, więc pasuje na wiele okazji. Wystarczy zmienić żakiet na kolorowy i kolorowy pasek. Cud miód malina
Zgadzam się z Amarcią. Biel jest zawsze modna. Do tego trochę koloru i bomba!
__________________
Czy jakąkolwiek inną radość na świecie można porównać z radością wywołaną przyjściem na świat dziecka?(C. Norton)
Moje córeczki
Ania 6 sierpnia 2007
Zuzia 31 maja 2011

Weredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-08 15:15:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:08.