wolny brzeg pazura pod żelem, tipsem. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-07, 12:32   #1
FantaSy1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 97

wolny brzeg pazura pod żelem, tipsem.


Nosze pazury już długo z rok czasu. I swoje pod paznokciem żelowym mam dość długie, wiadomo czasem sie coś odwarstwi , odejdzie więc frezarką podpiłuje. Więc paznokcie pod żelem są nierównej długości, nie podoba mi się to, a nie chce spiłować ich bo jednak jest to jakieś dodatkowe utwardzenie, zwłaszcza, że pazurki są dość długie.
Co moge zrobić.

Kiedys myślałam zrobić coś w tym stylu http://www.google.pl/imgres?um=1&hl=...4&tx=100&ty=44 . Ale obawiam sie ze zaleje żelem całego swojego palucha hiihii.
pomóżcie, bo psuje mi to cała estetykę paznokci.



edit. dodam zdjęcie dla pokazania o co mi chodzi.
http://www16.zippyshare.com/v/18473473/file.html
brak tunelu, ale to dlatego ze jak zaczynałam robić paznokcie to nie umiałam wielu rzeczy. Trzymają się wiec nie poprawiam.

Edytowane przez FantaSy1
Czas edycji: 2013-02-07 o 12:52
FantaSy1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 08:57   #2
RedRouge
Raczkowanie
 
Avatar RedRouge
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 173
Dot.: wolny brzeg pazura pod żelem, tipsem.

Faktycznie wygląda to mało estetycznie, ogólnie dziwi mnie to, że naturalne paznokcie pod żelem (akrylem) się łamią? Jak to możliwe? Sama kiedyś bawiłam się żelem i akrylem ale naturalne paznokcie pod nimi zawsze miałam tej samej długości.

Co do tego co chciałabyś zrobić hmm cóż mi czasem przez przypadek tak zalewaly się paznokcie :P Nawet nie wiem czy ktoś robi taką operację specjalnie.

Wiem, że nie za bardzo pomogłam Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś kto Ci coś podpowie
__________________
Trening czyni mistrza!

http://www.redrouge-nailart.blogspot.com/
Zdobienie naturalnych paznokci wraz z filmikami
jak wykonać^^ (Hobby)
RedRouge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 12:32   #3
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: wolny brzeg pazura pod żelem, tipsem.

....
poprostu co kilka uzupełnień trzeba zdiąc mase,skrócic paznokcie i założyć od nowa....odrosnięty paznokiec pod masą jest przesuszony,kruchy zazwyczaj,a jeszcze jak sie odwarstwi od masy i przejedziesz go frezarą to w ogóle jest w złej kondycji... oczywiście obowiązkowo codziennie zapuszczamy oliwkę pod paznokcie ,żeby chociaz w ten sposób utrzymać ich elastycznośc.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 14:47   #4
FantaSy1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 97
Dot.: wolny brzeg pazura pod żelem, tipsem.

Cytat:
Napisane przez RedRouge Pokaż wiadomość
ogólnie dziwi mnie to, że naturalne paznokcie pod żelem (akrylem) się łamią? Jak to możliwe?
odchodzi mi pazurek od żelu, ten wolny brzeg. łamac sie to nie, ale taki odstajacy, odwarstwiający sie mnie denerwuje. Czasem go spiluje frezarka czasem zębami pociągne (wtyd sie przyznać )

ale jak ściągnę to automatycznie muszę skrócić długość, bo nie będą się tak dobrze trzymać, a jednak przyzwyczaiłam się do długich i w krótkich tak jakoś ''pusto'' mi .

Wzięłam dziś lakier czarny i pomalowałam na czarno pod spodem. Tak chwilowo, bo jednak oddychać tez muszą (chociaz te wystające ;p). Co dalej wymyśle nie wiem. Szkoda mi spiłowywac, bo nie chce skracać długości.

A oliwka to oczywiście zawsze smarowałam pod spodem jak i odrost

Edytowane przez FantaSy1
Czas edycji: 2013-02-08 o 14:52
FantaSy1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-09, 19:51   #5
ania226
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 117
Dot.: wolny brzeg pazura pod żelem, tipsem.

Wiem, że ci nic nie podpowiadam ale mam wiele klientek które noszą nie rok a...15lat bez przerwy nie zdejmując nawet na chwilę! I nie zakraplają oliwką bo twierdzą że nie po to sobie robią żel czy akryl żeby go pielęgnować. No, to tyle w tym temacie
ania226 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-09, 19:54   #6
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: wolny brzeg pazura pod żelem, tipsem.

Cytat:
Napisane przez ania226 Pokaż wiadomość
Wiem, że ci nic nie podpowiadam ale mam wiele klientek które noszą nie rok a...15lat bez przerwy nie zdejmując nawet na chwilę! I nie zakraplają oliwką bo twierdzą że nie po to sobie robią żel czy akryl żeby go pielęgnować. No, to tyle w tym temacie
...
a jak coś sie stanie z pozanokciem pod masą<odspoli się,wykruszy itd..> to co z nim robisz?
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-09, 20:38   #7
RedRouge
Raczkowanie
 
Avatar RedRouge
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 173
Dot.: wolny brzeg pazura pod żelem, tipsem.

Kurczę, a to dziwne, że w ogóle odchodzi Ci paznokieć od tipsa? (czy żelu? bo nie wiem jaką metodą robisz) Nie powinny one się "odklejać" jeśli są prawidłowo zrobione, widocznie jakieś zapowietrzenia się dostają czy coś No ja niestety jak pisałam więcej nie pomogę gdyż paznokcie żelowe porzuciłam już jakiś czas temu a specem i tak nigdy nie byłam :P
__________________
Trening czyni mistrza!

http://www.redrouge-nailart.blogspot.com/
Zdobienie naturalnych paznokci wraz z filmikami
jak wykonać^^ (Hobby)
RedRouge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-10, 06:21   #8
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: wolny brzeg pazura pod żelem, tipsem.

Cytat:
Napisane przez RedRouge Pokaż wiadomość
Kurczę, a to dziwne, że w ogóle odchodzi Ci paznokieć od tipsa? (czy żelu? bo nie wiem jaką metodą robisz) Nie powinny one się "odklejać" jeśli są prawidłowo zrobione, widocznie jakieś zapowietrzenia się dostają czy coś No ja niestety jak pisałam więcej nie pomogę gdyż paznokcie żelowe porzuciłam już jakiś czas temu a specem i tak nigdy nie byłam :P
...
nie przesadzaj,to zupełnie normalne zjawisko,że cos się moze dziac z długim podsuszonym pazurem pod spodem,zwłaszcza jak babeczki nie dbają o pazury w domu...a zwłaszcza jak ich własne paznokcie pozostawiają kondycyjnie wiele do życzenia...szczególnie na odspolenie są narażone paznokcie naturalne typu ''rurka'' zwłaszcza jak sporo odrosną.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2013-02-10 o 06:22
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-10, 11:05   #9
RedRouge
Raczkowanie
 
Avatar RedRouge
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 173
Dot.: wolny brzeg pazura pod żelem, tipsem.

Dziwię się gdyż nigdy nie spotkałam takiego zjawiska Choć jak zaznaczyłam żadnym specem nie jestem więc napisałam co wiem ja.
Chociaż faktycznie jeśli ktoś ma paznokcie typu rurka jak to ładnie ujęłaś, mogą one odchodzić od masy bądź tipsa.
__________________
Trening czyni mistrza!

http://www.redrouge-nailart.blogspot.com/
Zdobienie naturalnych paznokci wraz z filmikami
jak wykonać^^ (Hobby)
RedRouge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-11, 11:30   #10
maarlin
Rozeznanie
 
Avatar maarlin
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Z końca świata
Wiadomości: 516
Dot.: wolny brzeg pazura pod żelem, tipsem.

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
nie przesadzaj,to zupełnie normalne zjawisko,że cos się moze dziac z długim podsuszonym pazurem pod spodem,zwłaszcza jak babeczki nie dbają o pazury w domu...a zwłaszcza jak ich własne paznokcie pozostawiają kondycyjnie wiele do życzenia...szczególnie na odspolenie są narażone paznokcie naturalne typu ''rurka'' zwłaszcza jak sporo odrosną.
Pazurkami dopiero zaczęłam się zajmowac,więc niestety nie pomogę,wpisuję się dlatego, bo zaczynam miec taki właśnie problem. Przejrzałam forum i może jakoś się da wykombinowac z szablonem może?Macie jakieś pomysły???
maarlin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-11, 14:25   #11
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: wolny brzeg pazura pod żelem, tipsem.

Cytat:
Napisane przez maarlin Pokaż wiadomość
Pazurkami dopiero zaczęłam się zajmowac,więc niestety nie pomogę,wpisuję się dlatego, bo zaczynam miec taki właśnie problem. Przejrzałam forum i może jakoś się da wykombinowac z szablonem może?Macie jakieś pomysły???
....
ale jak z szablonem... jedynie wefrezowanie od spodu pomoże na chwile,no i natłuszczanie oliwką jako pielęgnacja w domu.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-14, 10:18   #12
maarlin
Rozeznanie
 
Avatar maarlin
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Z końca świata
Wiadomości: 516
Dot.: wolny brzeg pazura pod żelem, tipsem.

Dobrze,że nic nie kombinowałam, bobym narobiła Zostawię jak jest-plus oliwkaDziękuję darko1.
maarlin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-15, 17:58   #13
FantaSy1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 97
Dot.: wolny brzeg pazura pod żelem, tipsem.

no i ja dałam sb spokój z cudownymi pomysłami. Podpiłowałam frezarką to co wystawało, pomalowałam lakierem pod spodem pod kolor żelu i niech tak zostanie.
Uwielbiam zmiany wiec planuje dać tylko warstwę budującego, wypolerować, wygładzić i malować lakierami. Zwykle po tygodniu czy dwóch pazury mi się nudzą a tak lakierami mogę zmieniać do woli (pod spodem maluje) bez obaw o to ze moja płytka moich szaleństw pazurkowych nie wytrzyma. dodatkowo czasem jakis wzorek farbką i koniec z rutyną na pazurach jeden wzór przez 3 tygodnie
FantaSy1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 19:15   #14
lynx71
Raczkowanie
 
Avatar lynx71
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 282
Dot.: wolny brzeg pazura pod żelem, tipsem.

dziewczyny co to za bzdury paznokiec jest martwym wytworem naskórka on nie musi oddychac a pod masą płytka jest wysuszona i nieestetycznie to wyglada no niestety tak jest jak sie amatorki biora za paznokcie. do paznokci naturalnych sa specjalne zele tyu easy off a twardy zel bedzie odchodzil przy wolnym brzegu i tyle bo masa nie jest elastyczna a paznokiec jest szczegolnie jak jest kruchy bo taki sie robi bedac pod zelem czy akrylem. nie kazde pazurki da sie pod masa zapuscicpozdrawiam
__________________
Patrycja Demichowicz
Studio Nailspa Wrocław 💅


🎀💜 SPN Nails Team 💜🎀.
lynx71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 19:34   #15
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: wolny brzeg pazura pod żelem, tipsem.

Cytat:
Napisane przez lynx71 Pokaż wiadomość
dziewczyny co to za bzdury paznokiec jest martwym wytworem naskórka on nie musi oddychac a pod masą płytka jest wysuszona i nieestetycznie to wyglada no niestety tak jest jak sie amatorki biora za paznokcie. do paznokci naturalnych sa specjalne zele tyu easy off a twardy zel bedzie odchodzil przy wolnym brzegu i tyle bo masa nie jest elastyczna a paznokiec jest szczegolnie jak jest kruchy bo taki sie robi bedac pod zelem czy akrylem. nie kazde pazurki da sie pod masa zapuscicpozdrawiam
.....
dokładnie,któtko i tresciwie.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:27.