Woda toaletowa a woda perfumowana - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-05-13, 14:01   #1
bialas55
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 28

Woda toaletowa a woda perfumowana


Właśnie kupiłem sobie perfumy chanel allure homme, niestety wode toaletową a nie perfumowaną. Jak później doczytałem to pierwsze jest słabsze, byłem pewien , że kupuje po prostu perfumy, jestem laikiem w tym temacie. Zwracać nie bede , a jak to wygląda w praktyce, duża jest różnica w trwałości i mocy zapachu ogólnie przy tych droższych perfumach?
bialas55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-13, 15:41   #2
KamilW
Raczkowanie
 
Avatar KamilW
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 85
Dot.: Woda toaletowa a woda perfumowana

Cytat:
Napisane przez bialas55 Pokaż wiadomość
Właśnie kupiłem sobie perfumy chanel allure homme, niestety wode toaletową a nie perfumowaną. Jak później doczytałem to pierwsze jest słabsze, byłem pewien , że kupuje po prostu perfumy, jestem laikiem w tym temacie. Zwracać nie bede , a jak to wygląda w praktyce, duża jest różnica w trwałości i mocy zapachu ogólnie przy tych droższych perfumach?
To, że kupiłeś wodę toaletową to akurat dobrze, bo CHANEL nie wypuściło Allure Homme w wodzie perfumowanej z tego co mi wiadomo. Wody toaletowe faktycznie mają mniejszą zawartość skoncentrowanego "zapachu" jednak nie zawsze oznacza to, że będzie to słabe/słabsze i jest na to milion przykładów. Większość męskich wód jest produkowana w wersjach toaletowych i wielu przypadkach nie ma alternatywnej wersji perfumowanej, kupujesz po prostu zapach w butelce potocznie nazywany perfumami Jeśli kupiłeś oryginalną toaletówkę Allure Homme to spokojnie będziesz się cieszył dobrą trwałością i projekcją (o ile Chanel nie prowadziło ostatnio reformulacji) i na prawdę ze swojej strony nie polecam gdybać nad wyższością wód perfumowanych nad toaletowymi. Przyjemnego użytkowania.
__________________
"𝕋𝕚𝕞𝕖 𝕒𝕟𝕕 𝕤𝕚𝕝𝕖𝕟𝕔𝕖 𝕒𝕣𝕖 𝕥𝕙𝕖 𝕞𝕠𝕤𝕥 𝕝𝕦𝕩𝕦𝕣𝕚𝕠𝕦𝕤 𝕥𝕙𝕚𝕟𝕘𝕤 𝕥𝕠𝕕𝕒𝕪"
𝕋𝕠𝕞 𝔽𝕠𝕣𝕕
KamilW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-13, 18:47   #3
bialas55
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 28
Dot.: Woda toaletowa a woda perfumowana

Na iperfumy cos niby znalazlem woda perfumowana chanel allure homme i jest droższa, a czy potwierdzacie to co się pisze, że najlepiej pryskać się w takich miejscach jak nadgarstki, szyja, skroń, bo w tych miejscach zapach będzie utrzymywał się najdłużej, a wcześniej posmarować te miejsca balsamem nawilżającym aby było czuć mocniej i dłużej?
bialas55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-13, 18:54   #4
lwia paszcza
Zakorzenienie
 
Avatar lwia paszcza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 722
Dot.: Woda toaletowa a woda perfumowana

Cytat:
Napisane przez bialas55 Pokaż wiadomość
Na iperfumy cos niby znalazlem woda perfumowana chanel allure homme i jest droższa, a czy potwierdzacie to co się pisze, że najlepiej pryskać się w takich miejscach jak nadgarstki, szyja, skroń, bo w tych miejscach zapach będzie utrzymywał się najdłużej, a wcześniej posmarować te miejsca balsamem nawilżającym aby było czuć mocniej i dłużej?
tak, to prawda, tylko pamiętaj, żeby ten balsam czy krem był bezzapachowy
lwia paszcza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-13 19:54:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:04.