Starania o dziecko od 2022 - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2022-07-12, 12:55   #2941
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez natkurka Pokaż wiadomość
U mnie dzisiaj wiec startujemy z nowym cyklem. W tym cyklu pogadam z mężem zebysmy sie zmobilizowali. Planuje też mierzyć temeprature żeby wylapac faktycznie owulacje do tej pory mierzylam kilka dni i przestawalo mi sie chciec


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
O kurcze szkodaale wierzę w twój nowy cyklja mierze choć nieukrywam że czasem jest to męczące ale już weszło mi w nawyk 🤣🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:54 ----------

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
Właśnie myślałam czy testujesz, ale widzę okres na czas masz jak i ja mam zawsze.
Działamy dalej


Zaczynam nową pracę od następnego miesiąca więc powiem wam, że jak się nie uda to przynajmniej pojadę na integrację . A jak się uda to poczuję się jakbym wygrała w lotto, serio.
A dlaczego nie robię przerwy w staraniach przez nową pracę? Bo nie mam na to czasu w tym wieku haha. A po drugie jakoś nie widzę tego żebyśmy nagle zaczęli uważać .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratuluję nowej pracy🥳w sumie niema co podporządkowywać całego życia pod starania, a nóż może się uda szybko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-12, 13:13   #2942
natkurka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
Taak warto co jakiś czas się rozglądać po rynku . Ja właśnie chciałam nowej firmy . I w końcu mam pakiet medyczny. Teraz może się przydać Ale to muszę ogarnąć co i jak.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

My tez mamy pakiet medyczny ale te pakiety medyczne ogolnie sa do dupy, wiecznie kolejki itp ale no nie marudze bo na nfz wieksze. Sporo badan w cenie a te ktora nie sa w pakiecie mamy 50% znizki. Ja teraz sie wzielam za badania, staram sie robic to zawsze raz w roku ale w tym roku chyba zbadam sobie jeszcze hormony bo ostatnio badalam je w 2017 roku teraz mi wypadaja wlosy wiec mam patent ze jak nie chce mi sie do biura to umawiam sie na badania i poprostu wtedy nie mam wyjscia jutro robie tsh ft3 ft4

Btw. Stwierdzam ze 1 dzien okresu jest w ciul lepszy niz czekanie na okres. Serio. Dzisiaj mam wiecej motywacji w sobie a taki okres od owu do to czekania i doszukiwanie sie objawow mimo ze czlowiek nie ma zadnych


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
natkurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-12, 13:21   #2943
Caro_Carolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 450
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Bylam u lekarza, przygarnie mnie jako pacjentke i budzi zaufanie ze jest plan. Kolejny mc po miesiaczce mam isc na usg monitorujące cykl, a potem laparoskopia tego wodniaka jajowodu bo to trzeba zbadac i udroznic ten fragment w razie co jeśli reszta jajnika jest ok. Entuzjazm opadl ale trudno musze sie temu poddac. Poki co mam nic nie liczyc, nie myślec tylko kochac caly mc co 2 dni a diagnostyka pod katem nieplodnosci będzie szla swoim torem. Wszystko sie przeciagnie i ogólnie lipa bo zabieg w ogólnym znieczuleniu, ale nic juz nie poradze. Ratuje mnie ciaza w tym miesiącu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Caro_Carolla
Czas edycji: 2022-07-12 o 13:30
Caro_Carolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-12, 13:31   #2944
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez Caro_Carolla Pokaż wiadomość
Bylam u lekarza, przygarnie mnie jako pacjentke i budzi zaufanie ze jest plan. Kolejny mc po miesiaczce mam isc na usg monitorujące cykl, a potem laparoskopia tego wodniaka jajowodu bo to trzeba zbadac i udroznic ten fragment w razie co jeśli reszta jajnika jest ok. Entuzjazm opadl ale trudno musze sie temu poddac. Poki co mam nic nie liczyc, nie myślec tylko kochac caly mc co 2 dni a diagnostyka pod katem nieplodnosci będzie szla swoim torem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cały miesiąc co 2 dni..trudne, ale próbujcie Super, że znalazłaś lekarza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-12, 13:52   #2945
natkurka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez Caro_Carolla Pokaż wiadomość
Bylam u lekarza, przygarnie mnie jako pacjentke i budzi zaufanie ze jest plan. Kolejny mc po miesiaczce mam isc na usg monitorujące cykl, a potem laparoskopia tego wodniaka jajowodu bo to trzeba zbadac i udroznic ten fragment w razie co jeśli reszta jajnika jest ok. Entuzjazm opadl ale trudno musze sie temu poddac. Poki co mam nic nie liczyc, nie myślec tylko kochac caly mc co 2 dni a diagnostyka pod katem nieplodnosci będzie szla swoim torem. Wszystko sie przeciagnie i ogólnie lipa bo zabieg w ogólnym znieczuleniu, ale nic juz nie poradze. Ratuje mnie ciaza w tym miesiącu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Caly miesiac co dwa dni dla mnie brzmi fatalnie przy moim libido ale wlasnie tak sobie mysle ze moze brak mierzenia temperatury, testy owu itp to pomoze psychicznie. Gdzies czytalam ze dziewczyna pisala ze jej lekarka zamiast po 12msc nieudanych prob diagnozuje ludzi juz od 9 i prowadzi stystyki ktore potwierdzaja to ze jak ludzie zaczynaja sie badac, oczekuja na wyniki i jak wiedza ze napewno sie nie uda to nagle zachodza w ciaze. Mozna w to wierzyc lub nie ale glowa naprawde duzo robi - produkuje stres statystyki tej lekarki to potwierdzaja - ludzie dowiaduja sie ze cos nie tak i ze nalezy cos wykluczyc zeby sie udalo i odpuszczaja takie psychiczne zaangazowanie.

Będzie dobrze! fajnie ze bedziecie miec na to jakis plan. Bylas sflustrowana ta sytuacja ze sie nie udaje wiec wydaje mi sie ze idziesz w dobrym kierunku mimo informacji ktore dostajesz. Bez tego bylabys jeszcze bardziej sflustrowana


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
natkurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-12, 14:53   #2946
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Ja nie wyłapałam piku w tym miesiącu. Może nie było, a może był w nocy parę godzin po pozytywie Dzis juz kreski bledsze. Za 2 tygodnie efekty.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-12, 14:55   #2947
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
Ja nie wyłapałam piku w tym miesiącu. Może nie było, a może był w nocy parę godzin po pozytywie Dzis juz kreski bledsze. Za 2 tygodnie efekty.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O kurde dziwne może pik był w nocy taka dość krótka owulacja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-07-12, 15:04   #2948
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez Caro_Carolla Pokaż wiadomość
Bylam u lekarza, przygarnie mnie jako pacjentke i budzi zaufanie ze jest plan. Kolejny mc po miesiaczce mam isc na usg monitorujące cykl, a potem laparoskopia tego wodniaka jajowodu bo to trzeba zbadac i udroznic ten fragment w razie co jeśli reszta jajnika jest ok. Entuzjazm opadl ale trudno musze sie temu poddac. Poki co mam nic nie liczyc, nie myślec tylko kochac caly mc co 2 dni a diagnostyka pod katem nieplodnosci będzie szla swoim torem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dobrze, że cokolwiek wiadomo, że są jakieś podejrzenia co do tego co może być nie tak i będziecie działać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-12, 15:13   #2949
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez MadziQ6 Pokaż wiadomość
O kurde dziwne może pik był w nocy taka dość krótka owulacja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie wiem. W każdym razie wczoraj wieczorem działaliśmy sobie . Na pewno nie będę tego analizować, bo po tym cyklu idę do gin i niech ona poanalizuje . Chciałabym chociaż jeden monitoring.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-12, 15:19   #2950
natkurka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
Nie wiem. W każdym razie wczoraj wieczorem działaliśmy sobie . Na pewno nie będę tego analizować, bo po tym cyklu idę do gin i niech ona poanalizuje . Chciałabym chociaż jeden monitoring.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Kurcze a to dziwne w sumie, zdarzylo ci sie tak kiedys? Nawet chyba przy bezowulacyjnym sa piki tylko nie dochodzi do pekniecia. O ktorej robisz testy?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
natkurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-12, 15:39   #2951
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez natkurka Pokaż wiadomość
Kurcze a to dziwne w sumie, zdarzylo ci sie tak kiedys? Nawet chyba przy bezowulacyjnym sa piki tylko nie dochodzi do pekniecia. O ktorej robisz testy?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nie, nie miałam tak. Ale też nie boli mnie brzuch, a zazwyczaj mam mocny ból owulacyjny. Moze trafil sie cykl bezowu zwyczajnie. Faktem jest, że nie pilnowałam płynów przed testowaniem i piłam normalnie Godzinowo też bardzo różnie. Raczej do południa. Serio nie ma co analizować będzie co będzie .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-07-12, 20:10   #2952
natkurka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
Nie, nie miałam tak. Ale też nie boli mnie brzuch, a zazwyczaj mam mocny ból owulacyjny. Moze trafil sie cykl bezowu zwyczajnie. Faktem jest, że nie pilnowałam płynów przed testowaniem i piłam normalnie Godzinowo też bardzo różnie. Raczej do południa. Serio nie ma co analizować będzie co będzie .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

No jasne albo jeszcze cie uraczy owulacja


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
natkurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-12, 20:57   #2953
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Tak jakoś wyszło, że w końcu i u mnie było te 2 dni pod rząd Jakoś tak dziś spontanicznie nas naszło na poprawienie wczoraj. A, że Flo krzyczy, że dziś owu..zawsze to szansa do przodu .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-12, 20:59   #2954
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
Tak jakoś wyszło, że w końcu i u mnie było te 2 dni pod rząd Jakoś tak dziś spontanicznie nas naszło na poprawienie wczoraj. A, że Flo krzyczy, że dziś owu..zawsze to szansa do przodu .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A jak jak jest okazja trzeba korzystać🤭

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-12, 21:03   #2955
natkurka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
Tak jakoś wyszło, że w końcu i u mnie było te 2 dni pod rząd Jakoś tak dziś spontanicznie nas naszło na poprawienie wczoraj. A, że Flo krzyczy, że dziś owu..zawsze to szansa do przodu .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Eeee no to superancko no to czekam na wasze dwie krechy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
natkurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-13, 07:19   #2956
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Dla mnie paradoksalnie ta druga faza cyklu jest lepsza, bo już na nic nie mam wpływu. Chociaż wiadomo, że czekanie dłuży się. Ale u mnie już wtedy nie ma stresu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-13, 08:05   #2957
Caro_Carolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 450
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez natkurka Pokaż wiadomość
Caly miesiac co dwa dni dla mnie brzmi fatalnie przy moim libido ale wlasnie tak sobie mysle ze moze brak mierzenia temperatury, testy owu itp to pomoze psychicznie. Gdzies czytalam ze dziewczyna pisala ze jej lekarka zamiast po 12msc nieudanych prob diagnozuje ludzi juz od 9 i prowadzi stystyki ktore potwierdzaja to ze jak ludzie zaczynaja sie badac, oczekuja na wyniki i jak wiedza ze napewno sie nie uda to nagle zachodza w ciaze. Mozna w to wierzyc lub nie ale glowa naprawde duzo robi - produkuje stres statystyki tej lekarki to potwierdzaja - ludzie dowiaduja sie ze cos nie tak i ze nalezy cos wykluczyc zeby sie udalo i odpuszczaja takie psychiczne zaangazowanie.

Będzie dobrze! fajnie ze bedziecie miec na to jakis plan. Bylas sflustrowana ta sytuacja ze sie nie udaje wiec wydaje mi sie ze idziesz w dobrym kierunku mimo informacji ktore dostajesz. Bez tego bylabys jeszcze bardziej sflustrowana


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Pewnie coś w tym jest. Moj nowy lekarz tez stwierdzil, ze organizm w stresie ma sygnał, zeby sie nie rozmnazac bo jest zagrozenie. Mam nic nie liczyc poki co, tylko regularny sex i czekac bez myslenia o tym. Czekam na kolejny cykl to zrobimy porzadny monitoring. Teraz wracam do gry na oko i kalendarzowo wczoraj byla ovu. Nadal jestem glebokiej wiary, ze moze samo sie jakos uda. Oby

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Caro_Carolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-13, 08:16   #2958
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Starania o dziecko od 2022

U mnie to cykl pod szczęśliwą siódemką.
7 cykl starań, 7 miesiąc roku, miesiąc naszej rocznicy związku. 7 mi towarzyszy cale życie więc.. mam jakieś tam nadzieje. A poza tym bardzo nie chce iść się diagnozować .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-13, 08:49   #2959
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
U mnie to cykl pod szczęśliwą siódemką.
7 cykl starań, 7 miesiąc roku, miesiąc naszej rocznicy związku. 7 mi towarzyszy cale życie więc.. mam jakieś tam nadzieje. A poza tym bardzo nie chce iść się diagnozować .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oooo ale fajnie moja liczba ulubiona to też 7 więc o to przyniósł ci szczęście

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-07-13, 15:06   #2960
Caro_Carolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 450
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
U mnie to cykl pod szczęśliwą siódemką.
7 cykl starań, 7 miesiąc roku, miesiąc naszej rocznicy związku. 7 mi towarzyszy cale życie więc.. mam jakieś tam nadzieje. A poza tym bardzo nie chce iść się diagnozować .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moj tez 7 i licze, ze moze i dla mnie bedzie to szczęśliwa liczba

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Caro_Carolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-14, 07:52   #2961
farfarae
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 797
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Ja w tym cyklu (5 cykl starań) odpuściłam monitorowanie i rejestrowanie objawów, stosunków itp. Strasznie mnie to zmęczyło psychicznie, ja lubię czuć sprawczość, a tu nic nie zależy praktycznie ode mnie. Plus pojawiają mi się myśli, czy na pewno będę dobrą matką, czy jestem gotowa na to, żeby być praktycznie do końca życia odpowiedzialna za drugiego człowieka. Usunęłam FLO, w aplikacji Zdrowie wyłączyłam info o dniach płodnych i owulacji. Nagle mam bardzo dużo czasu teraz 🤡 Zazdroszczę ludziom, którzy potrafią podejść do starań na (chociażby względnym) luzie. Mnie to czekanie strasznie przytłacza.
farfarae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-14, 09:35   #2962
kaaarii
Zakorzenienie
 
Avatar kaaarii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 21 107
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Gratulacje dla nowych kreseczek, za staraczki trzymam kciuki! Powodzenia

U mnie dzisiaj wybił 30 tydzień, więc już bliżej niż dalej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaaarii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-14, 12:04   #2963
Anastazja3208
Zadomowienie
 
Avatar Anastazja3208
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 023
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez kaaarii Pokaż wiadomość
Gratulacje dla nowych kreseczek, za staraczki trzymam kciuki! Powodzenia

U mnie dzisiaj wybił 30 tydzień, więc już bliżej niż dalej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak się czujesz?
U mnie już zostało tylko 37 dni. I już się nie mogę doczekać druga ciąża bardziej mi podkowiec dokucza

Wysłane z mojego 2107113SG przy użyciu Tapatalka
Anastazja3208 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-14, 12:17   #2964
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Hej dziewczyny jak tam u was??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:16 ---------- Poprzedni post napisano o 13:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Anastazja3208 Pokaż wiadomość
Jak się czujesz?
U mnie już zostało tylko 37 dni. I już się nie mogę doczekać druga ciąża bardziej mi podkowiec dokucza

Wysłane z mojego 2107113SG przy użyciu Tapatalka
Ojaaa to już bliziutkoim bliżej porodu tym gorzej niestety

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:16 ----------

Cytat:
Napisane przez kaaarii Pokaż wiadomość
Gratulacje dla nowych kreseczek, za staraczki trzymam kciuki! Powodzenia

U mnie dzisiaj wybił 30 tydzień, więc już bliżej niż dalej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To już ostatnie tygodnie w dwupaku naodpoczywaj się póki można

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-14, 12:26   #2965
Caro_Carolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 450
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Super, ze Maluszki rosna i zaraz beda na swiecie w pelni.

Ja troche odpuscilam z monitorowaniem i cudami, czekam na badania faceta bo to juz na dniach i psychiczne nastawiam sie na laparoskopie. W tle wierze, ze moze sie uda jednak i nie musze jej robic. Do miesiaczki 12 dni.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

Cytat:
Napisane przez farfarae Pokaż wiadomość
Ja w tym cyklu (5 cykl starań) odpuściłam monitorowanie i rejestrowanie objawów, stosunków itp. Strasznie mnie to zmęczyło psychicznie, ja lubię czuć sprawczość, a tu nic nie zależy praktycznie ode mnie. Plus pojawiają mi się myśli, czy na pewno będę dobrą matką, czy jestem gotowa na to, żeby być praktycznie do końca życia odpowiedzialna za drugiego człowieka. Usunęłam FLO, w aplikacji Zdrowie wyłączyłam info o dniach płodnych i owulacji. Nagle mam bardzo dużo czasu teraz 🤡 Zazdroszczę ludziom, którzy potrafią podejść do starań na (chociażby względnym) luzie. Mnie to czekanie strasznie przytłacza.
Tez mam takie mysli + to, ze moze to znak, ze nie powinnam byc mama bo sie nie nadaje itp. Troche sie martwie o finanse, ze wszystko jest dynamiczne i moze bylny lepszy czas na dziecko. Z drugiej strony w taki sposob to sie nigdy nie zdecyduje. Mentlik w głowie i mnostwo obaw.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Caro_Carolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-14, 12:30   #2966
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Oj ja też mam obawy. Kto ich nie ma?
Najbardziej, że biorę odpowiedzialność za wychowanie nowego człowieka. Patrząc ile ludzi teraz przepracowuje dzieciństwo na terapiach, jest to przytłaczające.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-14, 13:56   #2967
Caro_Carolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 450
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Dziewczyny, a jak sprawdzacie pik to bol ovu jesli macie pokrywa sie z tym czy to jest jakos pobocznie przed lub po?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Caro_Carolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-14, 13:57   #2968
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez Caro_Carolla Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jak sprawdzacie pik to bol ovu jesli macie pokrywa sie z tym czy to jest jakos pobocznie przed lub po?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W poprzednich cyklach miałam wyraźny pik w dzien mocnego bólu jajnika.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-14, 14:14   #2969
Caro_Carolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 450
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
W poprzednich cyklach miałam wyraźny pik w dzien mocnego bólu jajnika.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziekuje za info bo tak dumam, ze ciekawe jak to jest. Mnie kolo dni ovu boli zwykle jajnik ale tez troche podbrzusze jak na okres.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Caro_Carolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-14, 14:20   #2970
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez Caro_Carolla Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jak sprawdzacie pik to bol ovu jesli macie pokrywa sie z tym czy to jest jakos pobocznie przed lub po?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie pik był czwartek piątek a bóle mocne miałam w nocy z piątku na sobotę i w sobotę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-02-01 21:25:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:49.