Starania o dziecko od 2022 - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2022-07-15, 09:06   #3001
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez Caro_Carolla Pokaż wiadomość
Tak, kazdy ginekolog. Zwykle sie robi od 10dc co 2 dni. Od 10 bo zmiany endometrium sie tez sprawdza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki, to już wiem o co chodzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-15, 12:22   #3002
natkurka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 2 330
Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
W sumie muszę się zastanowić w którym dniu cyklu zacząć ten monitoring, skoro u mnie tak różnie to wypada.

Jeszcze pytanko dziewczyny czy taki monitoring stwierdzający owulację może wykonać każdy zwykły ginekolog?
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Idz sobie okolo 10 dnia. To jest tak ze z reguly do potwierdzenia owu potrzeba 3 spotkan. Ja tak mialam. Poszlam i bylam wedlug lekarza 2-3 dni przed owu ( wywnioskowa to na podstawie wielkosci pęcherzyka). Nastepnie kazal przyjsc za 3 zeby sprawdzic czy pękł. Okazało się ze nie ale pecherzyk byl juz naprawde duzy. Przyszlam po dwoch dniach i wtedy tez nie pekl ale mowil ze to nastapi za 12h max lub krocej bo brzegi pecherzyka wygladaly na poszarpane/ postrzepione pozapadane wiec powiedzial ze to juz lada moment. I faktycznie za dwa dni już widział plyn w zatoce Douglasa.

Mysle ze monitoring owulacji to jest podstawa do rozpoczecia badan diagnostycznych. Mozna sie wtedy dowiedziec czy faktycznie ma sie swoje owulacje/ czy pecherzyk nie ma problemu z pęknieciem itp. Jesli wszystko jest okej to wtedy zaczelabym powazniejsza diagnostyke. Badania hormonalne itp. Ale mysle ze warto sie dowiedziec czy w kwestii owulacji wszystko wporzadku. Polecam

Jeszcze tak dodam, fajnie znalezc lekarza ktory ma w miare tanii monitoring bo szkoda placic ciagle za usg.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
natkurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-15, 12:43   #3003
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Dzięki natkurka Będę się orientować jak wygląda koszt monitoringu w moim pakiecie Medicover w nowej pracy. Nie korzystałam nigdy z pakietów, może będzie korzystniej.

Tymczasem mój mężczyzna zapowiedział, że dzisiaj jeszcze działamy .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-15, 14:16   #3004
natkurka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez natkurka Pokaż wiadomość
Idz sobie okolo 10 dnia. To jest tak ze z reguly do potwierdzenia owu potrzeba 3 spotkan. Ja tak mialam. Poszlam i bylam wedlug lekarza 2-3 dni przed owu ( wywnioskowa to na podstawie wielkosci pęcherzyka). Nastepnie kazal przyjsc za 3 zeby sprawdzic czy pękł. Okazało się ze nie ale pecherzyk byl juz naprawde duzy. Przyszlam po dwoch dniach i wtedy tez nie pekl ale mowil ze to nastapi za 12h max lub krocej bo brzegi pecherzyka wygladaly na poszarpane/ postrzepione pozapadane wiec powiedzial ze to juz lada moment. I faktycznie za dwa dni już widział plyn w zatoce Douglasa.

Mysle ze monitoring owulacji to jest podstawa do rozpoczecia badan diagnostycznych. Mozna sie wtedy dowiedziec czy faktycznie ma sie swoje owulacje/ czy pecherzyk nie ma problemu z pęknieciem itp. Jesli wszystko jest okej to wtedy zaczelabym powazniejsza diagnostyke. Badania hormonalne itp. Ale mysle ze warto sie dowiedziec czy w kwestii owulacji wszystko wporzadku. Polecam

Jeszcze tak dodam, fajnie znalezc lekarza ktory ma w miare tanii monitoring bo szkoda placic ciagle za usg.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

No to piękny maraton
No to czekamy za niedlugo na rezultaty


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
natkurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-15, 14:18   #3005
miszel92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 378
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez milka_70 Pokaż wiadomość
A ok. To ja nigdy nie rozważałam takiej opcji. Praca jest dla mnie bardzo ważna, wiele lat się uczyłam i dlatego min nie zdecydowaliśmy się wcześniej na drugie dziecko... a teraz już jestem wygodna

Wysłane z mojego SM-A536B przy użyciu Tapatalka
Cały czas Was podczytuję i trzymam kciuki za Wasze dwie kreski!
Co do pracy bo obecnie na świeżo wałkuję temat... Moje studia trwały 6 lat, były bardzo ciężkie i wymagające. Byłam dobra w tym co robiłam i kochałam swoją pracę. Kiedy zaszłam w pierwszą ciążę upierałam się, że będę pracowała jak najdłużej się da. Niestety tak się wydarzyło, że mieliśmy bardzo dużo komplikacji i lekarka powiedziała albo dziecko albo praca. Chcąc nie chcąc w 14 tyg musiałam pójść na zwolnienie. Obiecywałam sobie, że jak tylko mały skończy roczek wracam do zawodu. Ale urodził się, mieliśmy z nim ogrom problemów które po roczku się nie skończyły. Oprócz tego przeprowadziliśmy się do innego miasta więc pracy musiałabym szukać od nowa. Nigdy nie chcieliśmy żeby synek był jedynakiem i żeby nie było między nimi różnicy więcej niż 3 lata bo z opowiadań znajomych większa różnica już jest przepaścią jeżeli chodzi o wspólne zabawy itp. O drugą ciążę staraliśmy się na luzie już od kilku miesięcy ale nic z tego nie wychodziło. Temat odpuściliśmy, ja zaczęłam szukać pracy i bam, okazało się, że jestem w ciąży ️ Teraz kiedy informuję znajomych z zawodu, że czekamy na drugie słyszę "ojej, wpadka?" "Ojej, a chcieliście tak szybko (różnica 2,5 roku)?" "Pewnie już nigdy nie wrócisz do pracy". Otóż nie, wrócę bo bardzo wiele kosztowało mnie skończenie studiów, przejście wszystkich stażów i pierwsze 2 lata w zawodzie. Ale teraz jest czas na rodzinę i dzieci a jak odchowam drugie skupię się już w 100% na pracy i dalszym rozwoju Bardzo mnie boli kiedy ludzie przez to, że od 2 lat nie pracuję w zawodzie uważają, że osiadłam na laurach i już nigdy do pracy nie wrócę tylko będę siedziała w domu z dziećmi i żerowała na socjalach od państwa.
Wiadomo, każda większa przerwa może spowodować, że człowiek lekko wypadnie z obiegu. Ale da się to nadrobić, jak nie jeden pracodawca to drugi albo nawet własna działalność
Piszę to dlatego, że sama jeszcze kilka miesięcy temu stałam przed takim dylematem. Ale właśnie wydaje mi się, że im dłużej człowiek zwleka z kolejnym dzieckiem tym gorzej. W pracy nigdy nie będzie "dobrego" momentu, bo to projekty, pacjenci itd. Musicie się zastanowić czy naprawdę chcecie drugiego dziecka Praca nie jest przeszkodą. Szczególnie jeżeli masz fajnego zaufanego pracodawcę dla którego byłaś lojalna tyle lat. Jeżeli chcecie mieć drugie dziecko musisz pomyśleć o Was a do pracy jeszcze zdążysz wrócić i się napracować
Życzę dobrej, przemyślanej i najlepszej dla Was decyzji!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
miszel92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-15, 14:26   #3006
milka_70
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 2 273
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez miszel92 Pokaż wiadomość
Cały czas Was podczytuję i trzymam kciuki za Wasze dwie kreski!
Co do pracy bo obecnie na świeżo wałkuję temat... Moje studia trwały 6 lat, były bardzo ciężkie i wymagające. Byłam dobra w tym co robiłam i kochałam swoją pracę. Kiedy zaszłam w pierwszą ciążę upierałam się, że będę pracowała jak najdłużej się da. Niestety tak się wydarzyło, że mieliśmy bardzo dużo komplikacji i lekarka powiedziała albo dziecko albo praca. Chcąc nie chcąc w 14 tyg musiałam pójść na zwolnienie. Obiecywałam sobie, że jak tylko mały skończy roczek wracam do zawodu. Ale urodził się, mieliśmy z nim ogrom problemów które po roczku się nie skończyły. Oprócz tego przeprowadziliśmy się do innego miasta więc pracy musiałabym szukać od nowa. Nigdy nie chcieliśmy żeby synek był jedynakiem i żeby nie było między nimi różnicy więcej niż 3 lata bo z opowiadań znajomych większa różnica już jest przepaścią jeżeli chodzi o wspólne zabawy itp. O drugą ciążę staraliśmy się na luzie już od kilku miesięcy ale nic z tego nie wychodziło. Temat odpuściliśmy, ja zaczęłam szukać pracy i bam, okazało się, że jestem w ciąży ️ Teraz kiedy informuję znajomych z zawodu, że czekamy na drugie słyszę "ojej, wpadka?" "Ojej, a chcieliście tak szybko (różnica 2,5 roku)?" "Pewnie już nigdy nie wrócisz do pracy". Otóż nie, wrócę bo bardzo wiele kosztowało mnie skończenie studiów, przejście wszystkich stażów i pierwsze 2 lata w zawodzie. Ale teraz jest czas na rodzinę i dzieci a jak odchowam drugie skupię się już w 100% na pracy i dalszym rozwoju Bardzo mnie boli kiedy ludzie przez to, że od 2 lat nie pracuję w zawodzie uważają, że osiadłam na laurach i już nigdy do pracy nie wrócę tylko będę siedziała w domu z dziećmi i żerowała na socjalach od państwa.
Wiadomo, każda większa przerwa może spowodować, że człowiek lekko wypadnie z obiegu. Ale da się to nadrobić, jak nie jeden pracodawca to drugi albo nawet własna działalność
Piszę to dlatego, że sama jeszcze kilka miesięcy temu stałam przed takim dylematem. Ale właśnie wydaje mi się, że im dłużej człowiek zwleka z kolejnym dzieckiem tym gorzej. W pracy nigdy nie będzie "dobrego" momentu, bo to projekty, pacjenci itd. Musicie się zastanowić czy naprawdę chcecie drugiego dziecka Praca nie jest przeszkodą. Szczególnie jeżeli masz fajnego zaufanego pracodawcę dla którego byłaś lojalna tyle lat. Jeżeli chcecie mieć drugie dziecko musisz pomyśleć o Was a do pracy jeszcze zdążysz wrócić i się napracować
Życzę dobrej, przemyślanej i najlepszej dla Was decyzji!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję Ci za ten post

Wysłane z mojego SM-A536B przy użyciu Tapatalka
milka_70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-15, 19:09   #3007
kaaarii
Zakorzenienie
 
Avatar kaaarii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 21 107
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez Anastazja3208 Pokaż wiadomość
Jak się czujesz?
U mnie już zostało tylko 37 dni. I już się nie mogę doczekać druga ciąża bardziej mi podkowiec dokucza

Wysłane z mojego 2107113SG przy użyciu Tapatalka
U mnie ogólnie nie jest źle. Wiadomo w upały było gorzej jak było ponad 30 stopni. Na razie mega dokuczają mi żylaki na wargach sromowych, bo jednak jak się ruszam to pojawia się takie uczucie jak bym była wiecznie odparzona, ale tak to jest w miarę.
Cytat:
Napisane przez MadziQ6 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny jak tam u was??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:16 ---------- Poprzedni post napisano o 13:16 ----------

Ojaaa to już bliziutkoim bliżej porodu tym gorzej niestety

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:16 ----------

To już ostatnie tygodnie w dwupaku naodpoczywaj się póki można

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie dokładnie 8 tygodni, bo cc w 38 tygodniu się szykuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaaarii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-07-15, 20:17   #3008
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez natkurka Pokaż wiadomość
No to piękny maraton
No to czekamy za niedlugo na rezultaty


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Taak, ten płodny tydzień był wykorzystany na maxa..Jestem dobrej myśli.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-15, 20:39   #3009
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
Taak, ten płodny tydzień był wykorzystany na maxa..Jestem dobrej myśli.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To super to teraz czekac tylko na dwie kreseczki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-15, 20:50   #3010
Caro_Carolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 450
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
Taak, ten płodny tydzień był wykorzystany na maxa..Jestem dobrej myśli.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas też max jak dotychczas i liczę, że oszukam system i da sie np z drugiego jajnika a HSG to wsparło. Okaże się. Ludzie łyżeczki siłą woli zaginają to ja zajdę w ciąże. Na dniach badanie nasienia i jest lekki stresik ale jestem dobrej myśli.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Caro_Carolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-17, 09:22   #3011
natkurka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Ktora kiedy testuje?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
natkurka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-07-17, 10:08   #3012
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez natkurka Pokaż wiadomość
Ktora kiedy testuje?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
U mnie kilka dni zostało ale nietestuje przed bo niechce rozczarowania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-17, 10:11   #3013
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Ja nie mam pojęcia kiedy miałam owu więc nie wiem .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:11 ---------- Poprzedni post napisano o 09:10 ----------

Cytat:
Napisane przez MadziQ6 Pokaż wiadomość
U mnie kilka dni zostało ale nietestuje przed bo niechce rozczarowania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A masz takie bóle jak miesiąc temu czy cisza?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-17, 11:06   #3014
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
Ja nie mam pojęcia kiedy miałam owu więc nie wiem .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:11 ---------- Poprzedni post napisano o 09:10 ----------

A masz takie bóle jak miesiąc temu czy cisza?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie niemam nic a nic żadnych boli nic mnie nie boli czasem plecy🤷🏼☠♀️🤷🏼☠♀️🤷🏼☠♀️i tak jest dobrze bo miesiąc temu już miałam okres ten przyspieszony

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 12:05 ----------

Daj spokój z tą owu ta apka ciągle mi przesuwa ta owu 🤬najpierw miałam na czwartek potem zmieniła na piątek teraz mam na sobotę a czasem na niedzielę przerzuca 🤦🏽☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-17, 17:48   #3015
Caro_Carolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 450
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez natkurka Pokaż wiadomość
Ktora kiedy testuje?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Mi jeszcze tydzień został do @ jakby liczyć cykl 28 dni. Jutro badania nasienia, to sie wynik zbiegnie bo sie do tyg czeka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Caro_Carolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-17, 18:25   #3016
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Mi Flo wyznaczyło okres na 24 lipca.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-17, 18:48   #3017
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez Caro_Carolla Pokaż wiadomość
Mi jeszcze tydzień został do @ jakby liczyć cykl 28 dni. Jutro badania nasienia, to sie wynik zbiegnie bo sie do tyg czeka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kciuki za jutrzejsze badanie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:48 ----------

Opryszczka mi wyskoczyła na domiar złego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-17, 21:46   #3018
Caro_Carolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 450
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez MadziQ6 Pokaż wiadomość
Kciuki za jutrzejsze badanie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:48 ----------

Opryszczka mi wyskoczyła na domiar złego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziekuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Caro_Carolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-18, 10:00   #3019
farfarae
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 797
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Powodzenia na badaniach, trzymam kciuki za wyniki!
farfarae jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-07-18, 12:19   #3020
natkurka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
Mi Flo wyznaczyło okres na 24 lipca.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

A wpisalas sobie i zaznaczylas recznie ze byc moze owu mialas pozniej? Wspomnialas ze kilka dni po tym co pokazywaly testy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
natkurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-18, 12:48   #3021
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez natkurka Pokaż wiadomość
A wpisalas sobie i zaznaczylas recznie ze byc moze owu mialas pozniej? Wspomnialas ze kilka dni po tym co pokazywaly testy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Wiesz co nawet nie widzę takiej opcji żeby ręcznie ustawić.
Ja wiem, że mogła być później dlatego taki minimalny termin okresu przyjmuję ten 24 lipca. Ale bardzo bardzo mam nadzieję, że nie przylezie wcale.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-18, 13:15   #3022
natkurka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
Wiesz co nawet nie widzę takiej opcji żeby ręcznie ustawić.
Ja wiem, że mogła być później dlatego taki minimalny termin okresu przyjmuję ten 24 lipca. Ale bardzo bardzo mam nadzieję, że nie przylezie wcale.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja tez mam taka nadzieje ze u Ciebie nie przyjdzie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
natkurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-18, 13:17   #3023
Caro_Carolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 450
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Ja co mc sobie obiecuje, ze bede racjonalna, ze nie bede sledzic kiedy okres a potem tydz do niego juz mi sie straaaasznie dluzy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Caro_Carolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-18, 14:32   #3024
natkurka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez Caro_Carolla Pokaż wiadomość
Ja co mc sobie obiecuje, ze bede racjonalna, ze nie bede sledzic kiedy okres a potem tydz do niego juz mi sie straaaasznie dluzy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja chce sie od tego uwolnic ale nie wiem jak duzo gadam a niestety w poprzednim cyklu zdarzylo mi sie doszukiwac objawow a jak to robie to glowa dziala podswiadomie i mi sie wydluzaja cykle… serio jestem w szoku jak mocno glowa dziala. Kiedys idealnie ksiazkowo 26/27 a teraz 27 nastepny 31 i tak. Wiem ze to wciaz norma ale jak mialam wszystko w dupie to i cykle byly jak nalezy. Nie wiem czy jest opcja sie od tego odciac. Pewnie nie- ten cykl odpyszczamy ale w kolejnym napewno bede robic to samo. Niby nie bede sie doszukiwac ale gdzies podswiadomie cos piknie, zaboli i czlowiek juz sobie mysli


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
natkurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-19, 06:41   #3025
Caro_Carolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 450
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Mam 23dc i nap* mnie jajnik. Serio boli. Nie wiem co to znaczy, ale to ten w którym sie plyn zbiera. Oby to minęło. Juz czekamy niecierpliwie na okres zeby w kolejnym cyklu zrobic monitoring.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Caro_Carolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-19, 07:27   #3026
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez Caro_Carolla Pokaż wiadomość
Mam 23dc i nap* mnie jajnik. Serio boli. Nie wiem co to znaczy, ale to ten w którym sie plyn zbiera. Oby to minęło. Juz czekamy niecierpliwie na okres zeby w kolejnym cyklu zrobic monitoring.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też dziś 23dc. Wszystko jest jeszcze możliwe. Nie czekajmy na okres

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-19, 07:48   #3027
Caro_Carolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 450
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
Ja też dziś 23dc. Wszystko jest jeszcze możliwe. Nie czekajmy na okres

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jestem małej wiary, chociaż to HSG moze cos da przy okazji. No zobaczymy. Milo, ze tez masz 23cd

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Caro_Carolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-19, 08:14   #3028
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez Caro_Carolla Pokaż wiadomość
Jestem małej wiary, chociaż to HSG moze cos da przy okazji. No zobaczymy. Milo, ze tez masz 23cd

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak 23, tylko u mnie z owu mogło być różnie, wg Flo 12 lipca, ale objawy wskazywały na 15 Czekamy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-19, 11:46   #3029
Caro_Carolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 450
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Tez nie wiem kiedy bo mi sie cykl rozjechał po tym progesteronie. Licze, ze idealistycznie przy 28 dniach, ovu bylaby 11-12. Tym razem nic nie czulam bo jeszcze krwawilam po HSG wiec sluzu nie widac, a bolalo mnie po zabiegu. Cykl jakby go nie bylo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 10:32 ----------

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
Tak 23, tylko u mnie z owu mogło być różnie, wg Flo 12 lipca, ale objawy wskazywały na 15 Czekamy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Będziesz szybciej testowała czy czekasz do @?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Caro_Carolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-19, 11:56   #3030
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez Caro_Carolla Pokaż wiadomość
Tez nie wiem kiedy bo mi sie cykl rozjechał po tym progesteronie. Licze, ze idealistycznie przy 28 dniach, ovu bylaby 11-12. Tym razem nic nie czulam bo jeszcze krwawilam po HSG wiec sluzu nie widac, a bolalo mnie po zabiegu. Cykl jakby go nie bylo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 10:32 ----------

Będziesz szybciej testowała czy czekasz do @?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czekam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-02-01 21:25:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:03.