Starania o dziecko od 2022 - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2022-07-24, 09:56   #3121
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez natkurka Pokaż wiadomość
My jestesmy na spontanicznym wyjezdzie i generanie nie planujemy specjalnie dzialac w kontekscie dzieci ( mimo se sie tu udzielam to nasze starania sa jeszcze narazie nie jakos super zaawansowane) niemniej mialam w plecaku test owulacyjny z facelle ktory wzielam na wyjazd w maju i dzisiaj go zrobilam, a jestem dopiero w 12dc i wyszed pozytywny czy mi sie zdaje? Z reguly wychodzil pozytywny w 15/16 dniu.. a dodam ze to jeden jedyny zrobiony test i pik? Nie wiem co o tym myslec.. Załącznik 7776329


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Jeden test nie jest wyznacznikiem. Trzeba ich robić kilka po kolei i porównywać ze sobą. Ten jest pozytywny, ale możliwe, że kreska na kolejnym byłaby jeszcze wyraźniejsza. Niemniej warto działać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-24, 10:03   #3122
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Starania o dziecko od 2022

natkurka zdecydowanie czas działać przy takim teście i trzymać kciuki za 2 tyg.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-24, 10:11   #3123
natkurka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
Jeden test nie jest wyznacznikiem. Trzeba ich robić kilka po kolei i porównywać ze sobą. Ten jest pozytywny, ale możliwe, że kreska na kolejnym byłaby jeszcze wyraźniejsza. Niemniej warto działać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Tak wiem, z reguly robilam juz od 10 cyklu ale ten cykl odpuscilam i jakos specjalnie sie nie obserwowalam, zrobilam ten test poprostu z ciekawosci i zauwazylam pik. Napewno jeszcze zrobie dzisiaj test bo w domu mam chyba jeszcze dwa wiec zobacze aczkolwiek zawsze robie te testy facelle i mam porownanie kiedy jest pik i to mi wyglada na pik ale w sumie jestem zaskoczona ze w tym dniu bo wczesniej bylo znacznie pozniej


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 09:11 ---------- Poprzedni post napisano o 09:05 ----------

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
natkurka zdecydowanie czas działać przy takim teście i trzymać kciuki za 2 tyg.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Tak dzisiaj z rana cos podziałalismy i planujemy jeszcze jutro i pojutrze cos podzialac rozmawialam tez z mężem i w sumie stwierdził ze powinnismy dzialac. Powiedzialam mu ze w zasadzie to nie jest tak ze ja chce miec dziecko juz teraz zaraz ( bo maz ma teraz bardzo duzo pracy, rozwija swoj biznes wiec mysle ze jeszcze z rok charówki minimum) ale ze w zasadzie to nie mamy zadnego pogladu bo moze byc tak ze sie szybko uda ale niestety moze byc tak ze bedziemy dlugo czekac a wlasnie oboje jestesmy juz po 30 mąż to wogole 38 skonczyl wiec wiadomo. No i ustalilismy ze warto działać ( oczywiscie na tyle ile to mozliwe bo nie planujemy np wyjazdow dopasowywac pod to) bo nie wiemy co i jak a warto miec czas na ewentualna diagnostyke i leczenie. O tyle dziewczyny o ile wy czy wiekszosc dziewczyn z reguly zastanawia sie czy wszystko z Nami okej i zaczynamy diagnostyke od siebie o tyle ja sie martwie o męża i jego nasienie bo przez pandemie przezyl bardzo duzo stresu zwiazanego z jego firma i mysle ze to byl naprawde spory stresss. Na plus to ze zdrowo sie odzywia i uprawia sporty no ale martwie sie tzn nie jakos bardzo zebym obsesyjnie o tym myslala ale chcialabym zaczac sie starac tak na 100pro zeby sprawdzic co i jak


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
natkurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-24, 12:02   #3124
Caro_Carolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 450
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez natkurka Pokaż wiadomość
Tak wiem, z reguly robilam juz od 10 cyklu ale ten cykl odpuscilam i jakos specjalnie sie nie obserwowalam, zrobilam ten test poprostu z ciekawosci i zauwazylam pik. Napewno jeszcze zrobie dzisiaj test bo w domu mam chyba jeszcze dwa wiec zobacze aczkolwiek zawsze robie te testy facelle i mam porownanie kiedy jest pik i to mi wyglada na pik ale w sumie jestem zaskoczona ze w tym dniu bo wczesniej bylo znacznie pozniej


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 09:11 ---------- Poprzedni post napisano o 09:05 ----------




Tak dzisiaj z rana cos podziałalismy i planujemy jeszcze jutro i pojutrze cos podzialac rozmawialam tez z mężem i w sumie stwierdził ze powinnismy dzialac. Powiedzialam mu ze w zasadzie to nie jest tak ze ja chce miec dziecko juz teraz zaraz ( bo maz ma teraz bardzo duzo pracy, rozwija swoj biznes wiec mysle ze jeszcze z rok charówki minimum) ale ze w zasadzie to nie mamy zadnego pogladu bo moze byc tak ze sie szybko uda ale niestety moze byc tak ze bedziemy dlugo czekac a wlasnie oboje jestesmy juz po 30 mąż to wogole 38 skonczyl wiec wiadomo. No i ustalilismy ze warto działać ( oczywiscie na tyle ile to mozliwe bo nie planujemy np wyjazdow dopasowywac pod to) bo nie wiemy co i jak a warto miec czas na ewentualna diagnostyke i leczenie. O tyle dziewczyny o ile wy czy wiekszosc dziewczyn z reguly zastanawia sie czy wszystko z Nami okej i zaczynamy diagnostyke od siebie o tyle ja sie martwie o męża i jego nasienie bo przez pandemie przezyl bardzo duzo stresu zwiazanego z jego firma i mysle ze to byl naprawde spory stresss. Na plus to ze zdrowo sie odzywia i uprawia sporty no ale martwie sie tzn nie jakos bardzo zebym obsesyjnie o tym myslala ale chcialabym zaczac sie starac tak na 100pro zeby sprawdzic co i jak


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dobrze sprawdzić. Ja 7 cykli walczyłam, brałam hormony na wszelki wypadek i potem hsg bo moja lekarz uwazala, ze po co stresowac faceta jak ja mam 36 lat i warto tu podzialac. Tyle ze u mnie ok, poza torbiela, ktora nie wplywa a wyniki u TZ kiepskie i zaczynamy od nowa. Dobrze zrobic i od razu suplementowac jak trzeba.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Caro_Carolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-24, 12:08   #3125
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Starania o dziecko od 2022

U mnie niestety okres. No więc czas do lekarza. Nie poddaje się.

Caro trzymam kciuki, naprawdę ucieszyłyby mnie Twoje dwie kreski!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-24, 12:30   #3126
Caro_Carolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 450
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
U mnie niestety okres. No więc czas do lekarza. Nie poddaje się.

Caro trzymam kciuki, naprawdę ucieszyłyby mnie Twoje dwie kreski!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No przykro mi, szkoda... Ja czekałam na Twoje. Dziekuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Caro_Carolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-24, 12:51   #3127
natkurka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
U mnie niestety okres. No więc czas do lekarza. Nie poddaje się.

Caro trzymam kciuki, naprawdę ucieszyłyby mnie Twoje dwie kreski!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ooo nieee Myslalam ze bedzie dobrze, czyli jednak testy dobrze pokazywaly i pewnie jednak owu sie nie przesunela tylko cos śluz zwariowal. Kurcze szkoda

No to chyba pora na lekarza. Cokolwiek juz badalas?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
natkurka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-07-24, 13:04   #3128
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
U mnie niestety okres. No więc czas do lekarza. Nie poddaje się.

Caro trzymam kciuki, naprawdę ucieszyłyby mnie Twoje dwie kreski!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Buuuu tulę mocnoa miałam nadzieję że ci się udało.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-24, 13:07   #3129
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Jeszcze nic nie badałam.
Z jednej strony spadł mi kłopot zaczynania nowej pracy w ciąży. Zawsze jakiś plus I chyba zaplanuję nam jakiś wyjazd nad morze na długi weekend sierpniowy. Mam wenę jakaś przy tym okresie .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-24, 13:23   #3130
natkurka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
Jeszcze nic nie badałam.
Z jednej strony spadł mi kłopot zaczynania nowej pracy w ciąży. Zawsze jakiś plus I chyba zaplanuję nam jakiś wyjazd nad morze na długi weekend sierpniowy. Mam wenę jakaś przy tym okresie .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

No mysle ze warto sobie porobic badania. Ja z glupa bo wypadaja mi wlosy zrobilam wobie witamine 12, kwas foliowy itp i wyszlo mi ze mam niedobory mimo ze przyjmowalam te witaminy takze musialam sie przerzucic na metylowane formy. Zbadalam tez tarczyce itp. Niby wszystko okej ale TSH mam 1,7 a laski pisze ze przy staraniach 1,5 max. Pare paramentrow tez srednich mi wyszlo wiec sie suplementuje. Monitoring tez zrobilam przy okazji rutynowej kontroli. Mysle ze warto cos zaczac sie badac bo w sumie moze sie okazac ze niewiele i ze mozna to suplementami wyrownac i zaskoczy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
natkurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-24, 13:30   #3131
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez natkurka Pokaż wiadomość
No mysle ze warto sobie porobic badania. Ja z glupa bo wypadaja mi wlosy zrobilam wobie witamine 12, kwas foliowy itp i wyszlo mi ze mam niedobory mimo ze przyjmowalam te witaminy takze musialam sie przerzucic na metylowane formy. Zbadalam tez tarczyce itp. Niby wszystko okej ale TSH mam 1,7 a laski pisze ze przy staraniach 1,5 max. Pare paramentrow tez srednich mi wyszlo wiec sie suplementuje. Monitoring tez zrobilam przy okazji rutynowej kontroli. Mysle ze warto cos zaczac sie badac bo w sumie moze sie okazac ze niewiele i ze mozna to suplementami wyrownac i zaskoczy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Z tym TSH to chyba niema reguły bo ja jak zachodziłam miałam ponad 2,5 bo zawsze robiłam przed staraniami kontrolnie i udawało się szybko. W sensie miałam w tej normie zawsze. Albo może ja miałam jakieś takie szczęście

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-07-24, 13:46   #3132
natkurka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez MadziQ6 Pokaż wiadomość
Z tym TSH to chyba niema reguły bo ja jak zachodziłam miałam ponad 2,5 bo zawsze robiłam przed staraniami kontrolnie i udawało się szybko. W sensie miałam w tej normie zawsze. Albo może ja miałam jakieś takie szczęście

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja tez sie wogole nie przejmuje tym narazie, robilam tylko pod katem wlosow bo myslalam ze mam jakies problemy z tarczyca wiec wogole nie zamierzam sie pakowac w jakies leki

Ty to masz super szczescie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
natkurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-24, 14:11   #3133
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez natkurka Pokaż wiadomość
Ja tez sie wogole nie przejmuje tym narazie, robilam tylko pod katem wlosow bo myslalam ze mam jakies problemy z tarczyca wiec wogole nie zamierzam sie pakowac w jakies leki

Ty to masz super szczescie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Coś ostatnio mnie opuściłoto mi też bardzo leciały ale po porodzie i nieważne ci bym brała nic niedzialalo🤷🏼☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-24, 14:51   #3134
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez MadziQ6 Pokaż wiadomość
Z tym TSH to chyba niema reguły bo ja jak zachodziłam miałam ponad 2,5 bo zawsze robiłam przed staraniami kontrolnie i udawało się szybko. W sensie miałam w tej normie zawsze. Albo może ja miałam jakieś takie szczęście

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiedyś mówiło się, że do 2 powinno być, teraz już ponoć do 3 jest spoko i nie trzeba zbijać, więc nie wiem skąd niektórzy biorą te 1,5.
Ja na początku miałam 3,15, ginekolog poleciła powtórzyć i jak będzie poniżej 3 to się nie przejmować. Wyszło 2,7, więc się nie przejmuję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-24, 15:14   #3135
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
Kiedyś mówiło się, że do 2 powinno być, teraz już ponoć do 3 jest spoko i nie trzeba zbijać, więc nie wiem skąd niektórzy biorą te 1,5.
Ja na początku miałam 3,15, ginekolog poleciła powtórzyć i jak będzie poniżej 3 to się nie przejmować. Wyszło 2,7, więc się nie przejmuję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie o to to!a zaraz to będzie trzeba mieć 0 żeby było dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-24, 15:39   #3136
natkurka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Starania o dziecko od 2022

No najgorzej wlasnie tak panikowac ja tylko zaczelam suplementowac ten kwas foliowy i witamine b metylowana i tyle. No bo faktycznie to tez moze wplywac na moje wlosy ktore doprowadzaja mnie do szału bo sa doslownie wszedzie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
natkurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-24, 15:51   #3137
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez natkurka Pokaż wiadomość
No najgorzej wlasnie tak panikowac ja tylko zaczelam suplementowac ten kwas foliowy i witamine b metylowana i tyle. No bo faktycznie to tez moze wplywac na moje wlosy ktore doprowadzaja mnie do szału bo sa doslownie wszedzie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja wcześniej brałam magneB6, tran, olej z wiesiołka, witaminę C, D no i oczywiście foliany. Teraz biorę już tylko foliany i wiesiołek jak mi się przypomni, jesienią wrócę do witaminy D. Nie chce mi się wykupywać połowy apteki i rano łykać garści pigułek. Nie wiem, czy to nie przez to zaczął boleć mnie brzuch i miałam jakieś kolki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-24, 16:00   #3138
natkurka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
Ja wcześniej brałam magneB6, tran, olej z wiesiołka, witaminę C, D no i oczywiście foliany. Teraz biorę już tylko foliany i wiesiołek jak mi się przypomni, jesienią wrócę do witaminy D. Nie chce mi się wykupywać połowy apteki i rano łykać garści pigułek. Nie wiem, czy to nie przez to zaczął boleć mnie brzuch i miałam jakieś kolki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Kurde ja magnezu wogole nie biore a codziennie pije kawe a na weekendzie nawet 3. Musze to ogarnac


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
natkurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-24, 16:29   #3139
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Starania o dziecko od 2022

To ja teraz biorę witaminy dla kobiet starających się,cynk+selen witaminę c i kwasy omega 3-6-9

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:29 ---------- Poprzedni post napisano o 17:12 ----------

Co do kawy to ja jedna dziennie pije nie wiecej a są dni kiedy zapomne o niej 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-07-24, 16:46   #3140
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez MadziQ6 Pokaż wiadomość
To ja teraz biorę witaminy dla kobiet starających się,cynk+selen witaminę c i kwasy omega 3-6-9

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:29 ---------- Poprzedni post napisano o 17:12 ----------

Co do kawy to ja jedna dziennie pije nie wiecej a są dni kiedy zapomne o niej 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja jedną "muszę" wypić. Wcześniej piłam dwie, ale uznałam, że ta druga nie jest mi do niczego potrzebna. Jednak z tej porannej trudno zrezygnować, tym bardziej jeśli według zegara biologicznego najlepiej wstaje się o 8:30, a do pracy trzeba zwlec się najpóźniej o 6:40.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-24, 17:19   #3141
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
Ja jedną "muszę" wypić. Wcześniej piłam dwie, ale uznałam, że ta druga nie jest mi do niczego potrzebna. Jednak z tej porannej trudno zrezygnować, tym bardziej jeśli według zegara biologicznego najlepiej wstaje się o 8:30, a do pracy trzeba zwlec się najpóźniej o 6:40.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O kurcze to wcześnieja to pije zazwyczaj między 11 a 13. A najlepiej się sprawdza po nieprzespanej nocy przy dzieeciach 🥴

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-24, 18:13   #3142
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez MadziQ6 Pokaż wiadomość
O kurcze to wcześnieja to pije zazwyczaj między 11 a 13. A najlepiej się sprawdza po nieprzespanej nocy przy dzieeciach 🥴

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja piję już w pracy, zazwyczaj koło 9. W domu rzadko, chyba że jestem naprawdę niewyspana. Jak nie wypiję to łapię takie zawiechy, że robotę którą zazwyczaj robię w trzy godziny, robię w pięć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-24, 18:34   #3143
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Starania o dziecko od 2022

To ja piję 1 kawę i 1 pokrzywę. Od pokrzywy jestem uzależniona .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-24, 19:43   #3144
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
To ja piję 1 kawę i 1 pokrzywę. Od pokrzywy jestem uzależniona .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To ja jestem tak uzależniona od zielonej herbaty piję tylko na i wodę 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-24, 19:58   #3145
natkurka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Jezu dla mnie dzien bez kawy to porazka. Niestety ale to juz uzalezenienie bo ja rano bez kawy nie zrobie nic musze wypic zeby cokolwiek zrobic bo jestem tak cholernie zaspana. Powiem Wam ze ja jestem typem czlowieka co uwielbia spanie, niektorzy wstaja wczesniej zeby nie zmarnowac dnia a dla mnie im pozniej tym lepiej. Pracuje zdalnie wiec moglabym wstawac o 7 konczyc o 15 no ale cozz.. wstaje 8:55 a o 9 zaczynam prace w weekendy to spanie do oporu aczkolwiek z wiekiem zauwazylam ze do 10 max jestem w stanie dospac a kiedys do 13:00. I wiecie co mnie najbardziej przeraza w dziecku? Sen. Dla mnie sen to zycie, kocham spac kocham spedzac czas w lozku. I czasem tak sobie mysle w sobote ze to wszystko sie skonczy jak pojawia sie dzieci. Wczoraj rano wstalam o 10:30. Sniadanie i powrot z kawa do łóżka. O 12:00 z niego wyszlam. Takze mysle ze dziecko to bedzie dla mnie piorunujaca zmiana. Czasem przez to zamilowanie do snu sobie mysle ze latwo mi bedzie popasc w jakas depresje poporodowa czy jakies wahania nastroju bo jednak przy dziecku wszystko wyglada inaczej


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
natkurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-24, 20:05   #3146
Anastazja3208
Zadomowienie
 
Avatar Anastazja3208
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 023
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez natkurka Pokaż wiadomość
Jezu dla mnie dzien bez kawy to porazka. Niestety ale to juz uzalezenienie bo ja rano bez kawy nie zrobie nic musze wypic zeby cokolwiek zrobic bo jestem tak cholernie zaspana. Powiem Wam ze ja jestem typem czlowieka co uwielbia spanie, niektorzy wstaja wczesniej zeby nie zmarnowac dnia a dla mnie im pozniej tym lepiej. Pracuje zdalnie wiec moglabym wstawac o 7 konczyc o 15 no ale cozz.. wstaje 8:55 a o 9 zaczynam prace w weekendy to spanie do oporu aczkolwiek z wiekiem zauwazylam ze do 10 max jestem w stanie dospac a kiedys do 13:00. I wiecie co mnie najbardziej przeraza w dziecku? Sen. Dla mnie sen to zycie, kocham spac kocham spedzac czas w lozku. I czasem tak sobie mysle w sobote ze to wszystko sie skonczy jak pojawia sie dzieci. Wczoraj rano wstalam o 10:30. Sniadanie i powrot z kawa do łóżka. O 12:00 z niego wyszlam. Takze mysle ze dziecko to bedzie dla mnie piorunujaca zmiana. Czasem przez to zamilowanie do snu sobie mysle ze latwo mi bedzie popasc w jakas depresje poporodowa czy jakies wahania nastroju bo jednak przy dziecku wszystko wyglada inaczej


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Zanim pojawił się mój synek to też mogliśmy z mężem spać do 12 a teraz od 6 potrafię być na nogach i to sama się przebudzam. A spać idę o 22.
Dziecko wiele zmienia

Wysłane z mojego 2107113SG przy użyciu Tapatalka
Anastazja3208 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-24, 20:25   #3147
natkurka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Hope so narazie to cieżko sobie wyobrazic. Na wakacjach bylismy ze znajomymi i ich 6 miesieczna corka w tamtym roku i mała nie mogla sie przestawic i pol nocy wyła i zastanawialam sie jak ta kolezanka funkcjonuje. Duzo jej pomagalismy ale za nią się nie dalo wyspac.

U mnie chyba po piku. Dzisiaj 13dc136470F1-C087-4803-81E4-1089B2007384.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
natkurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-24, 21:22   #3148
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez natkurka Pokaż wiadomość
Jezu dla mnie dzien bez kawy to porazka. Niestety ale to juz uzalezenienie bo ja rano bez kawy nie zrobie nic musze wypic zeby cokolwiek zrobic bo jestem tak cholernie zaspana. Powiem Wam ze ja jestem typem czlowieka co uwielbia spanie, niektorzy wstaja wczesniej zeby nie zmarnowac dnia a dla mnie im pozniej tym lepiej. Pracuje zdalnie wiec moglabym wstawac o 7 konczyc o 15 no ale cozz.. wstaje 8:55 a o 9 zaczynam prace w weekendy to spanie do oporu aczkolwiek z wiekiem zauwazylam ze do 10 max jestem w stanie dospac a kiedys do 13:00. I wiecie co mnie najbardziej przeraza w dziecku? Sen. Dla mnie sen to zycie, kocham spac kocham spedzac czas w lozku. I czasem tak sobie mysle w sobote ze to wszystko sie skonczy jak pojawia sie dzieci. Wczoraj rano wstalam o 10:30. Sniadanie i powrot z kawa do łóżka. O 12:00 z niego wyszlam. Takze mysle ze dziecko to bedzie dla mnie piorunujaca zmiana. Czasem przez to zamilowanie do snu sobie mysle ze latwo mi bedzie popasc w jakas depresje poporodowa czy jakies wahania nastroju bo jednak przy dziecku wszystko wyglada inaczej


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
O matulu jakbym czytała o sobie ja też uwielbiam spać wręcz kocham jak wstaje wcześnie chodzę nie w sosie i fuczew niedzielę mąż jest w domu i wtedy on wstaje do dziewczyn a ja często gęsto śpię do 10-11 uwielbiam spać i najgorsze przy dzieciach to było to wstawanie w nocy i rano wcześnie🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:21 ----------

Cytat:
Napisane przez natkurka Pokaż wiadomość
Hope so narazie to cieżko sobie wyobrazic. Na wakacjach bylismy ze znajomymi i ich 6 miesieczna corka w tamtym roku i mała nie mogla sie przestawic i pol nocy wyła i zastanawialam sie jak ta kolezanka funkcjonuje. Duzo jej pomagalismy ale za nią się nie dalo wyspac.

U mnie chyba po piku. Dzisiaj 13dcZałącznik 7776381


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
W 12 DC ewidentny pik

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-24, 21:31   #3149
natkurka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez MadziQ6 Pokaż wiadomość
O matulu jakbym czytała o sobie ja też uwielbiam spać wręcz kocham jak wstaje wcześnie chodzę nie w sosie i fuczew niedzielę mąż jest w domu i wtedy on wstaje do dziewczyn a ja często gęsto śpię do 10-11 uwielbiam spać i najgorsze przy dzieciach to było to wstawanie w nocy i rano wcześnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:21 ----------

W 12 DC ewidentny pik

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

A już nie musisz wstawac w nocy?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
natkurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-24, 21:47   #3150
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez natkurka Pokaż wiadomość
A już nie musisz wstawac w nocy?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
U mnie dziewczyny były o tyle łaskawe że pierwsza wogole niewstawala w nocy,druga musieliśmy wybudzać co 3godz na jedzenie przez pierwszy miesiąc potem jak miała 2,5msc to spala całą noc, trzecia była większym hardcorem bo jednak długo miała pobudki ale to były maks 2 jak skończyła 5msc przestała się budzić i niewstaje. Za to lubi wcześnie wstawać koło 7-8

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-02-01 21:25:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:22.