Starania o dziecko od 2022 - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2022-07-24, 21:55   #3151
natkurka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez MadziQ6 Pokaż wiadomość
U mnie dziewczyny były o tyle łaskawe że pierwsza wogole niewstawala w nocy,druga musieliśmy wybudzać co 3godz na jedzenie przez pierwszy miesiąc potem jak miała 2,5msc to spala całą noc, trzecia była większym hardcorem bo jednak długo miała pobudki ale to były maks 2 jak skończyła 5msc przestała się budzić i niewstaje. Za to lubi wcześnie wstawać koło 7-8

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Jezu jest nadzieja


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
natkurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-24, 21:58   #3152
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez natkurka Pokaż wiadomość
Jezu jest nadzieja


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Niektóre potrafią non stop wstawać i to przez rok dwa a inne od małego spać ładnie ale to też może zależy od karmienia bo dzieci na kp podobno lubią wisieć na cycku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-24, 22:02   #3153
natkurka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez MadziQ6 Pokaż wiadomość
Niektóre potrafią non stop wstawać i to przez rok dwa a inne od małego spać ładnie ale to też może zależy od karmienia bo dzieci na kp podobno lubią wisieć na cycku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Licze ze jak sie trafi to takie jak twoje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
natkurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-24, 22:07   #3154
miszel92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 378
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez MadziQ6 Pokaż wiadomość
Niektóre potrafią non stop wstawać i to przez rok dwa a inne od małego spać ładnie ale to też może zależy od karmienia bo dzieci na kp podobno lubią wisieć na cycku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Potwierdzam, karmiłam synka piersią prawie 2 lata i jak miałam 3-4 pobudki w nocy to byłam mega wyspana i uważałam, że to była mega noc A jak zaczęło się ząbkowanie to już w ogóle było milion pobudek, czasami miałam wrażenie, że nawet nie zdążyłam zasnąć a już znowu jęczał. Odkąd go odstawiłam są noce, że prześpi całą ale są też takie, że co chwilę woła mama także jak widać dzieci są różne, można trafić tak jak nam przypadło 🤣 A przyznaję, że też byłam meeeeega śpiochem, kiedyś dzień wolny od pracy potrafiłam spędzić cały w łóżku śpiąc i oglądając seriale na zmianę Początki z małym już w szpitalu były dla mnie mega zderzeniem z rzeczywistością, wyłam cały pobyt, że chcę już do domu bo nie ogarniam Ale organizm mamy jest tak skonstruowany, że dla swojego dziecka może nie spać 3 dni i da radę Teraz jak prześpię 4h ciągiem to mogłabym wstawać bo jestem już wyspana

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
miszel92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-24, 22:28   #3155
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez miszel92 Pokaż wiadomość
Potwierdzam, karmiłam synka piersią prawie 2 lata i jak miałam 3-4 pobudki w nocy to byłam mega wyspana i uważałam, że to była mega noc A jak zaczęło się ząbkowanie to już w ogóle było milion pobudek, czasami miałam wrażenie, że nawet nie zdążyłam zasnąć a już znowu jęczał. Odkąd go odstawiłam są noce, że prześpi całą ale są też takie, że co chwilę woła mama także jak widać dzieci są różne, można trafić tak jak nam przypadło 🤣 A przyznaję, że też byłam meeeeega śpiochem, kiedyś dzień wolny od pracy potrafiłam spędzić cały w łóżku śpiąc i oglądając seriale na zmianę Początki z małym już w szpitalu były dla mnie mega zderzeniem z rzeczywistością, wyłam cały pobyt, że chcę już do domu bo nie ogarniam Ale organizm mamy jest tak skonstruowany, że dla swojego dziecka może nie spać 3 dni i da radę Teraz jak prześpię 4h ciągiem to mogłabym wstawać bo jestem już wyspana

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Taaak początki w szpitalu i dla mnie były koszmarem bo wtedy jako pierwsza musiałam temu stawić czoła i wiadomo że po urodzeniu dziecka tryb się przestawia i nawet jak się śpi krotko to się nieodczuwa aż tak zmęczenia. Więc Naturka głową do góry organizm szybko się przestawia
Kolejna sprawa ja w każdej ciąży cierpiałam na bezsenność potrafiłam wstać o 2-3 wyspana i gotowa do życia 🤣powiem ci że po urodzeniu było dużo łatwiej bo wcześniej już niesoalam i to wstawanie niebylo męczące

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-24, 22:49   #3156
Caro_Carolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 450
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
Ja jedną "muszę" wypić. Wcześniej piłam dwie, ale uznałam, że ta druga nie jest mi do niczego potrzebna. Jednak z tej porannej trudno zrezygnować, tym bardziej jeśli według zegara biologicznego najlepiej wstaje się o 8:30, a do pracy trzeba zwlec się najpóźniej o 6:40.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Suplementuje, ale kawę pije z 1. Wstaje 5.15 🤪 Mi straszliwie wychodzą wlosy chyba po odstawieniu tabletek anty bo wyniki ok, pije litry pokrzywy itp a jest dramat. Nie wiem kiedy to sie ustabilizuje, ale wolałabym nie byc lysa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Caro_Carolla
Czas edycji: 2022-07-24 o 23:12
Caro_Carolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-25, 07:32   #3157
natkurka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez Caro_Carolla Pokaż wiadomość
Suplementuje, ale kawę pije z 1. Wstaje 5.15 Mi straszliwie wychodzą wlosy chyba po odstawieniu tabletek anty bo wyniki ok, pije litry pokrzywy itp a jest dramat. Nie wiem kiedy to sie ustabilizuje, ale wolałabym nie byc lysa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja tez bym wolala nie byc lysa ale juz mnie to przeraża niestety


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
natkurka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-07-25, 08:58   #3158
natkurka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Ja mam coś z glowa

W sobote testy owu pozytywne, w niedziele rano działalismy no i dzisiaj maz rano sie spieszyl do pracy i jestem jakas taka wkurzona… wieczorem to i tak pewnie juz bedzie za pozno. Bez sensu sie na tym skupiam i analizuje bo pozniej mam nerwa ze do niczego nie doszlo wtedy kiedy ja chcialam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
natkurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-25, 09:15   #3159
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez natkurka Pokaż wiadomość
Ja mam coś z glowa

W sobote testy owu pozytywne, w niedziele rano działalismy no i dzisiaj maz rano sie spieszyl do pracy i jestem jakas taka wkurzona… wieczorem to i tak pewnie juz bedzie za pozno. Bez sensu sie na tym skupiam i analizuje bo pozniej mam nerwa ze do niczego nie doszlo wtedy kiedy ja chcialam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Normalnie jesteś moją bratnia dusza 🤣🤣ja mam tak samo dosłownie tak samo!jak u mnie mieliśmy działac w konkretne dni a niebylo nic chodziłam wkurzona potem płakałam i juz te czarne myśli że się nieudalo🤦🏽☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-25, 09:25   #3160
natkurka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez MadziQ6 Pokaż wiadomość
Normalnie jesteś moją bratnia dusza ja mam tak samo dosłownie tak samo!jak u mnie mieliśmy działac w konkretne dni a niebylo nic chodziłam wkurzona potem płakałam i juz te czarne myśli że się nieudalo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

No weźź chore jestesmy ale dobrze znalezc podobna do siebie
My pewnie wieczorem podziałamy ale widzisz ja sobie juz wmowilam ze wieczorem to za pozno bo owulacja pewnie byla wczoraj ( chociaz pewnosci nie mam bo przeciez od pozytywnego testu owu moze byc 12-36h) no i ze dzisiaj rano byloby okej ale nic nie bylo wiec juz jestem wnerwiona


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
natkurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-25, 09:41   #3161
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez natkurka Pokaż wiadomość
No weźź chore jestesmy ale dobrze znalezc podobna do siebie
My pewnie wieczorem podziałamy ale widzisz ja sobie juz wmowilam ze wieczorem to za pozno bo owulacja pewnie byla wczoraj ( chociaz pewnosci nie mam bo przeciez od pozytywnego testu owu moze byc 12-36h) no i ze dzisiaj rano byloby okej ale nic nie bylo wiec juz jestem wnerwiona


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
To mam tak samo🤷🏼☠♀️u mnie poprzednio były pozytywy czwartek piątek i miało być działanie sobota jeszcze wieczorem a było w niedzielę nad ranem i też tłumaczyłam sobie że przecież mam te 12-36h ale z tyłu głowy wiedziałam że to miała być sobota i koniec

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-07-25, 09:49   #3162
Caro_Carolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 450
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Bez paniki, plemniki zyja ze 2 dni to mozna trafic z poprzedzajacej akcji a spina nie sluzy prokreacji. To taka madra wypowiedź ale ogolnie tez licze dni i pilnuje nie robie testow co by sie nie stresowac, ale okolo zawsze sie staramy ogarnac temat. Moj juz pyta romantycznie: kiedy w tym miesiacu tryskamy 🤪 zeby sobie poplanowac roznosci. Glowa (i nogi) do gory, wieczorem jest pewnie jeszcze szansa. Ja nadal czekam na @ - 29dc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Caro_Carolla
Czas edycji: 2022-07-25 o 09:50
Caro_Carolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-25, 10:55   #3163
natkurka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez Caro_Carolla Pokaż wiadomość
Bez paniki, plemniki zyja ze 2 dni to mozna trafic z poprzedzajacej akcji a spina nie sluzy prokreacji. To taka madra wypowiedź ale ogolnie tez licze dni i pilnuje nie robie testow co by sie nie stresowac, ale okolo zawsze sie staramy ogarnac temat. Moj juz pyta romantycznie: kiedy w tym miesiacu tryskamy zeby sobie poplanowac roznosci. Glowa (i nogi) do gory, wieczorem jest pewnie jeszcze szansa. Ja nadal czekam na @ - 29dc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

No tez mysle ze wieczorem nadal moze byc szansa bo jesli owulacja byla wczoraj to tez nie wiem czy wczoraj w nocy czy wieczorem itp. Zazwyczaj od pozytywnego testu jest do 36h wiec wiadomo natomiast czlowiek taki wkurzony podswiadomie

Moj mąż tez ostatnio mi mowil ze jesli chcemy sie starac to wlasnie zeby faktycznie dac znac kiedy mamy to okno pogodowe. Powiedzialam mu w sobote po pozytywnym tescie ze kolejne 3-4 dni musimy dzialac no i dzialalismy ale ja juz sobie wynyslilam ze dzisiaj rano a nie wieczorem i juz jestem zla musze pracowac nad soba bo lubie jak jest po mojemu dlatego sie irytuje bo tutaj do tanga trzeba dwojga


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 09:55 ---------- Poprzedni post napisano o 09:28 ----------

Wogole u mnie dzisiaj w pracy( przychodnia w biurze na dole) zwolnil sie termin na monitoring owulacji a ze akurat jestem w biurze to sobie podejde bo koszt to 30zl

Z reguly trzeba sie duzo wczesniej umawiac ale chyba ktos zrezygnowal


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
natkurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-25, 10:58   #3164
Oska87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 2 101
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez Caro_Carolla Pokaż wiadomość
Bez paniki, plemniki zyja ze 2 dni to mozna trafic z poprzedzajacej akcji a spina nie sluzy prokreacji. To taka madra wypowiedź ale ogolnie tez licze dni i pilnuje nie robie testow co by sie nie stresowac, ale okolo zawsze sie staramy ogarnac temat. Moj juz pyta romantycznie: kiedy w tym miesiacu tryskamy zeby sobie poplanowac roznosci. Glowa (i nogi) do gory, wieczorem jest pewnie jeszcze szansa. Ja nadal czekam na @ - 29dc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może warto testować? Trzymam kciuki

Wysłane z mojego SM-M317F przy użyciu Tapatalka
Oska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-25, 11:08   #3165
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Mój mąż to mnie w pewnym momencie zaczynał unikać. Jak tylko widzę płodny śluz, to wkraczam do akcji. Kolejnego dnia też jest płodny, no to hopla. Kolejny dzień owulacja - koniecznie! Po owulacji też koniecznie, bo przecież komórka żyje nawet dobę! A potem to też trzeba, a nuż coś mi się pomyliło. No i w końcu mąż ma dość xD
W tym miesiącu miałam urlop, więc siłę rzeczy wyluzowałam, już wcześniej postanowiłam, że co drugi dzień, nie częściej. Mam tylko nadzieję, że obecna choroba nie przeszkodziła. No i przez to też się trochę rozjechały nam stosunki - dzień po domniemanej owulacji coś tam było, ale już potem nie, bo ja chora, potem on zmęczony itp.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-25, 11:11   #3166
Caro_Carolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 450
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez natkurka Pokaż wiadomość
No tez mysle ze wieczorem nadal moze byc szansa bo jesli owulacja byla wczoraj to tez nie wiem czy wczoraj w nocy czy wieczorem itp. Zazwyczaj od pozytywnego testu jest do 36h wiec wiadomo natomiast czlowiek taki wkurzony podswiadomie

Moj mąż tez ostatnio mi mowil ze jesli chcemy sie starac to wlasnie zeby faktycznie dac znac kiedy mamy to okno pogodowe. Powiedzialam mu w sobote po pozytywnym tescie ze kolejne 3-4 dni musimy dzialac no i dzialalismy ale ja juz sobie wynyslilam ze dzisiaj rano a nie wieczorem i juz jestem zla musze pracowac nad soba bo lubie jak jest po mojemu dlatego sie irytuje bo tutaj do tanga trzeba dwojga


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 09:55 ---------- Poprzedni post napisano o 09:28 ----------

Wogole u mnie dzisiaj w pracy( przychodnia w biurze na dole) zwolnil sie termin na monitoring owulacji a ze akurat jestem w biurze to sobie podejde bo koszt to 30zl

Z reguly trzeba sie duzo wczesniej umawiac ale chyba ktos zrezygnowal


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Fajna okazja i warto skorzystac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:11 ---------- Poprzedni post napisano o 11:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Oska87 Pokaż wiadomość
Może warto testować? Trzymam kciuki

Wysłane z mojego SM-M317F przy użyciu Tapatalka
No tak się zastanawiam czy nie testować bo nie czuje, zeby sie cos szykowalo z @ ale tez mam maly optymizm i boje sie rozczarowac. Pomysle, moze kupie test wracajac z pracy jak nic sie nie zadzieje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Caro_Carolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-25, 11:18   #3167
natkurka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez Caro_Carolla Pokaż wiadomość
Fajna okazja i warto skorzystac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:11 ---------- Poprzedni post napisano o 11:09 ----------

No tak się zastanawiam czy nie testować bo nie czuje, zeby sie cos szykowalo z @ ale tez mam maly optymizm i boje sie rozczarowac. Pomysle, moze kupie test wracajac z pracy jak nic sie nie zadzieje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

A owu kiedy mialas? Testowalas owulakami czy nie? Moze zrob test aczkolwiek chyba czasem lepiej nie wiedziec niz sie rozczarowac przynajmniej ja tak mam bo dopoki nie ma okresu to jest nadzieja


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
natkurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-25, 11:27   #3168
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez natkurka Pokaż wiadomość
A owu kiedy mialas? Testowalas owulakami czy nie? Moze zrob test aczkolwiek chyba czasem lepiej nie wiedziec niz sie rozczarowac przynajmniej ja tak mam bo dopoki nie ma okresu to jest nadzieja


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Mam podobnie dlatego niejestem fanką robienia wcześniej testów bo tak człowiek żyje nadzieja a jak wyjdzie biel to niby niby gdzieś tam daleko jest ta iskierka nadziei że za wcześnie ale z tyłu głowy wiem że niema szans

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-25, 11:29   #3169
Oska87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 2 101
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez Caro_Carolla Pokaż wiadomość
Fajna okazja i warto skorzystac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:11 ---------- Poprzedni post napisano o 11:09 ----------

No tak się zastanawiam czy nie testować bo nie czuje, zeby sie cos szykowalo z @ ale tez mam maly optymizm i boje sie rozczarowac. Pomysle, moze kupie test wracajac z pracy jak nic sie nie zadzieje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zrób jak nie przyjdzie @. Nie ma co zyc w niepewności, a nóż będzie radość koniecznie daj znaka.

Wysłane z mojego SM-M317F przy użyciu Tapatalka
Oska87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-07-25, 11:29   #3170
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
Mój mąż to mnie w pewnym momencie zaczynał unikać. Jak tylko widzę płodny śluz, to wkraczam do akcji. Kolejnego dnia też jest płodny, no to hopla. Kolejny dzień owulacja - koniecznie! Po owulacji też koniecznie, bo przecież komórka żyje nawet dobę! A potem to też trzeba, a nuż coś mi się pomyliło. No i w końcu mąż ma dość xD
W tym miesiącu miałam urlop, więc siłę rzeczy wyluzowałam, już wcześniej postanowiłam, że co drugi dzień, nie częściej. Mam tylko nadzieję, że obecna choroba nie przeszkodziła. No i przez to też się trochę rozjechały nam stosunki - dzień po domniemanej owulacji coś tam było, ale już potem nie, bo ja chora, potem on zmęczony itp.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To mój mąż w poprzednim cyklu też tak uciekał 🤣🤣bo wiedziałam że musi być przed i musi być po aż miał dość haha 🤣🤣🤣🤣
Ale jak widać i tak się niewstrzelilismy 🤷🏼☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-25, 11:38   #3171
Oska87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 2 101
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez Oska87 Pokaż wiadomość
Zrób jak nie przyjdzie @. Nie ma co zyc w niepewności, a nóż będzie radość koniecznie daj znaka.

Wysłane z mojego SM-M317F przy użyciu Tapatalka
Poza tym u mnie też nic nie wskazywało żeby @ miala nadejść. Z tym że ja kilka dni przed robilam test
No i teraz siedzę jak na szpilkach i czekam na środę. Aczkolwiek patrząc na różne przypadki, nie wiadomo jak się wszystko potoczy... ale staram się być optymistka.

Wysłane z mojego SM-M317F przy użyciu Tapatalka
Oska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-25, 11:39   #3172
natkurka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez Oska87 Pokaż wiadomość
Poza tym u mnie też nic nie wskazywało żeby @ miala nadejść. Z tym że ja kilka dni przed robilam test
No i teraz siedzę jak na szpilkach i czekam na środę. Aczkolwiek patrząc na różne przypadki, nie wiadomo jak się wszystko potoczy... ale staram się być optymistka.

Wysłane z mojego SM-M317F przy użyciu Tapatalka

Wlasnie mialam pytac jak nastroj przed badaniami ze to w sumie juz za niedlugo

Bedzie dobrze, lecicie na Cypr?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
natkurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-25, 11:53   #3173
Oska87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 2 101
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez natkurka Pokaż wiadomość
Wlasnie mialam pytac jak nastroj przed badaniami ze to w sumie juz za niedlugo

Bedzie dobrze, lecicie na Cypr?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Przerażona jestem, jak pisałam nawet serduszko nie gwarantuje szczęśliwego rozwiązania
Ale staram się, mimo wszystko być dobrej myśli.
Profilaktycznie ten prywatny gin zapisal mi progesteron na podtrzymanie choć nie ma wskazań, tylko zebym spokojniejsza była, a w środę mam zapytać tego drugiego czy nadal brać.
Nie wiemy jeszcze, bo tam teraz powrót maseczek itd, zastanawiamy się jeszcze. Do połowy sierpnia trza wpłacić resztę kasy, więc jeszcze chwilka jest na myślenie. W sobotę mam imprezę imieninowa, wtedy mysle się wyjaśni.

Wysłane z mojego SM-M317F przy użyciu Tapatalka
Oska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-25, 12:06   #3174
Caro_Carolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 450
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez natkurka Pokaż wiadomość
A owu kiedy mialas? Testowalas owulakami czy nie? Moze zrob test aczkolwiek chyba czasem lepiej nie wiedziec niz sie rozczarowac przynajmniej ja tak mam bo dopoki nie ma okresu to jest nadzieja


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nie wiem kiedy bonie robiłam testów a w 10dc miałam HSG i krwawiłam do 14go wiec nie wiem ani jaki śluz ani czy coś czułam bo ogólnie mnie bolało. Zakładałam, że tak w polowie ovu i poszlo na czuja.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 12:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Oska87 Pokaż wiadomość
Przerażona jestem, jak pisałam nawet serduszko nie gwarantuje szczęśliwego rozwiązania
Ale staram się, mimo wszystko być dobrej myśli.
Profilaktycznie ten prywatny gin zapisal mi progesteron na podtrzymanie choć nie ma wskazań, tylko zebym spokojniejsza była, a w środę mam zapytać tego drugiego czy nadal brać.
Nie wiemy jeszcze, bo tam teraz powrót maseczek itd, zastanawiamy się jeszcze. Do połowy sierpnia trza wpłacić resztę kasy, więc jeszcze chwilka jest na myślenie. W sobotę mam imprezę imieninowa, wtedy mysle się wyjaśni.

Wysłane z mojego SM-M317F przy użyciu Tapatalka
Trzymam kciuki, zeby wszystko było dobrze. Nie stresuj sie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Caro_Carolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-25, 13:21   #3175
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Starania o dziecko od 2022

A wiecie może jakie badania z krwi dobrze żebym już miała idąc do gina? Czy iść bez niczego i niech ona mi zleci.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-25, 13:29   #3176
Caro_Carolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 450
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
A wiecie może jakie badania z krwi dobrze żebym już miała idąc do gina? Czy iść bez niczego i niech ona mi zleci.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Proponuję isc do gina to zleci tez w oparciu o wywiad i obciazenie chorobami itp. poza tymi standardowymi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Caro_Carolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-25, 14:07   #3177
natkurka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 2 330
Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
A wiecie może jakie badania z krwi dobrze żebym już miała idąc do gina? Czy iść bez niczego i niech ona mi zleci.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja bym na poczatek zrobila podstawowe - morfologia, poziom witaminy B12, kwas foliowy, zelazo, tsh, ft3,ft4

Ja jak cos diagnozuje to z reguly szukam sobie badan ktore zrobic bo mi np szkoda terminu zeby isc do lekarza- on mi tylko zleci badania i skasuje hajs wiec z reguly staram sie juz cos tam ze soba miec zeby mogl rzucic okiem i zlecic cos jeszcze extra bo niestety czesto to tak wyglada ze karza zrobic badania i wrocic spowrotem - kase skasują i jeszcze termin oczekiwania na kolejna wizyte spory.Napewno bym zrobila progesteron 7dpo, moze prolaktyne. Takie podstawowe badania a wszystkie inne to napewno zleci ci lekarz


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez natkurka
Czas edycji: 2022-07-25 o 14:12
natkurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-25, 14:28   #3178
Caro_Carolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 450
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Ja poza ogolnymi i tsh dodatkowo robiłam estradiol w 3dc i fsh.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Caro_Carolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-25, 14:41   #3179
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Ok, to tarczycę na pewno zrobię przed wizytą. Prolaktynę i progesteron też.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-25, 14:46   #3180
magdamarysia84
Raczkowanie
 
Avatar magdamarysia84
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 375
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Ja przed rozpoczęciem starań zrobiłam morfologię, TSH, FT3, FT4, wit. D, B12, kwas foliowy, ferrytynę, elektrolity... Z hormonami płciowymi się wstrzymałam, bo odstawiłam antykoncepcję hormonalną i chciałam poczekać, aż mi się wszystko unormuje...

Zrobiłam dziś betę (w piątek było 11,1) - wynik 70,7, więc chyba ok rośnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magdamarysia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-02-01 21:25:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:15.