Starania o dziecko od 2022 - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2022-07-26, 17:29   #3301
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez Mazi00 Pokaż wiadomość
Ja robiłam horieny, miały dobrą cenę za opakowanie 30 sztuk

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Faktycznie dobra cena i dużo ich .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-26, 17:36   #3302
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez magdamarysia84 Pokaż wiadomość
Ja, jeśli wszystko będzie ok, to urodzę miesiąc przed 39 urodzinami. Pierwsze dziecko. Kiedyś nie chciałam mieć dzieci, a i mojego męża poznałam niecałe 3 lata temu... Mąż młodszy o 6 lat...
Myślicie, że to już trochę za późno na dziecko? Wg mnie to ostatni dzwonek...
Z drugiej strony jestem na grupie na fb babek około 40 i naprawdę wiele ma malutkie dzieci lub jest w ciąży...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiesz to wszystko zależy niektóre kobiety rodzą grubo po 40 i dobrze im z tym. Ja jako ja jestem przeciwniczką z racji tego że moja mama była grubi po 40 i wszyscy mylili ja z babcią przez co czułam się bardzo źle. Ale wiadomo czasy się zmieniły kolejna kwestia to kobieta musi się czuc z tym dobrze więc to od ciebie zależy kiedy urodzisz a ja za to nikogo nie neguje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-26, 17:40   #3303
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez magdamarysia84 Pokaż wiadomość
Zajść się udało. Teraz byle donosić zdrowo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:37 ---------- Poprzedni post napisano o 15:36 ----------

Też tak myślę. Mam stabilną sytuację, wiem, czego chcę, zdążyłam się "wyszaleć"...



Do dziewczyn, które były lub są w ciąży - czy na samym początku czułyście kłucie w podbrzuszu? Ja właśnie coś takiego czuję, ból, a raczej dyskomfort, inny niż na okres. Jestem w 4. tygodniu ciąży.
Tak ja czułam ogółem długo bóle podbrzusza kłócia jajnika i takie jakby uczucie że zaraz dostane okres. Z tym że mi ginekolog wdrożył odrazu dupka potem luteina żeby te bóle ustały

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:40 ---------- Poprzedni post napisano o 18:37 ----------

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
Dziewczyny jakie testy owu oprócz Facelle polecacie? Domowe laboratorium? Facelle juz mam przetestowane, ale chciałabym sprawdzić jakieś jeszcze inne. Lubię testować haha.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiesz co ja używałam kiedyś domowe laboratorium i mi pasowały. Teraz wychodzą drogo i ciężko je dostać ja używam Quick Check i jestem bardzo zadowolona. Z horienow wogole niebylam zadowolona mimo że używałam teraz i w poprzedniej ciąży. Ale wiem że są dwa rodzaje różowe i niebieskie i te różowe są lepsze podobno.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-26, 18:18   #3304
natkurka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
Dziewczyny jakie testy owu oprócz Facelle polecacie? Domowe laboratorium? Facelle juz mam przetestowane, ale chciałabym sprawdzić jakieś jeszcze inne. Lubię testować haha.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Na innych forach dziewczyny mowia ze te horieny sie bardzo zle wybarwiaja i ciezko wylapac pik. Ja zostaje przy facelle bo sa ideollo

Jeszcze dziewczyny polecaly takie:

1. https://www.amazon.pl/najwy%C5%BCsza...ps%2C85&sr=8-2

2. https://www.amazon.pl/Easy-Home-pask...ps%2C85&sr=8-1
natkurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-26, 18:24   #3305
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Dziękuję kochane dziewczyny za odzew w sprawie owulaków Przy okazji jeszcze kliknę suple Pueria Uno, bo Pregna mi się kończy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-26, 18:26   #3306
magdamarysia84
Raczkowanie
 
Avatar magdamarysia84
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 375
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez MadziQ6 Pokaż wiadomość
Tak ja czułam ogółem długo bóle podbrzusza kłócia jajnika i takie jakby uczucie że zaraz dostane okres. Z tym że mi ginekolog wdrożył odrazu dupka potem luteina żeby te bóle ustały


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam wizytę 12.08, ale w piątek miałam wynik progesteronu 36,3, więc raczej mi dodatkowy niepotrzebny, ale zobaczymy co lekarz powie.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magdamarysia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-26, 19:52   #3307
natkurka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
Dziękuję kochane dziewczyny za odzew w sprawie owulaków Przy okazji jeszcze kliknę suple Pueria Uno, bo Pregna mi się kończy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja mialam pregne ale przy tych niedoborach okazalo sie ze duzo lepsza jest pueria bo ma wszyskie witaminy w wersji metylowanej czyli ta ktora na 100% sie przyjmie kazdej kobiecie. Zwykly kwas foliowy czy witamina B nie kazdemu sie przyjmuje chociaz o tym nie wiemy
natkurka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-07-26, 20:17   #3308
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez natkurka Pokaż wiadomość
Ja mialam pregne ale przy tych niedoborach okazalo sie ze duzo lepsza jest pueria bo ma wszyskie witaminy w wersji metylowanej czyli ta ktora na 100% sie przyjmie kazdej kobiecie. Zwykly kwas foliowy czy witamina B nie kazdemu sie przyjmuje chociaz o tym nie wiemy
Ja mam teraz te witaminy femibion dla starających się i tak właśnie jest część kwasu normalnego a część tego metylowanego czy jak się zwie.Jejku jak mi dzisiaj naparza ten jajnik jeden normalnie idzie oszalećzrobiłam test owu ale mam jakieś nowe i już wiem że są dziwne bo nawet tej drugiej kreski niebylo🤦🏽☠♀️🤦🏽☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-26, 20:26   #3309
Caro_Carolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 450
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Bylam u dentysty na leczenie kanałowa i tak mnie nap* po, a tu dziwna sytuacja i nie wiadomo czy bra" leki czy nie. Jak ja nie lubie niejasnych sytuacji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Caro_Carolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-26, 20:32   #3310
natkurka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez Caro_Carolla Pokaż wiadomość
Bylam u dentysty na leczenie kanałowa i tak mnie nap* po, a tu dziwna sytuacja i nie wiadomo czy bra" leki czy nie. Jak ja nie lubie niejasnych sytuacji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Jak masz jaki apap to wez, podobno to zupelnie nie grozne. Pewnie specjanie nie pomoze bo jednak paracetomol to dosc „ miękki” srodek przeciwbolowy ale napewno cos da
natkurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-26, 20:43   #3311
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez Caro_Carolla Pokaż wiadomość
Bylam u dentysty na leczenie kanałowa i tak mnie nap* po, a tu dziwna sytuacja i nie wiadomo czy bra" leki czy nie. Jak ja nie lubie niejasnych sytuacji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Współczuję ja przechodziłam kanałowe na koniec roku i trafiłam do pogotowia gdzie imbecyl robił mi bez znieczulenia🥴🥴

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:43 ---------- Poprzedni post napisano o 21:42 ----------

Tak leki , paracetamolem można spokojnie brać tylko problem w tym że one g**** dają

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-07-26, 20:49   #3312
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez MadziQ6 Pokaż wiadomość
Współczuję ja przechodziłam kanałowe na koniec roku i trafiłam do pogotowia gdzie imbecyl robił mi bez znieczulenia🥴🥴

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:43 ---------- Poprzedni post napisano o 21:42 ----------

Tak leki , paracetamolem można spokojnie brać tylko problem w tym że one g**** dają

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A mi dają. Nie na każdy ból, ale pomagają na bóle głowy, mięśni, stawów, ostatnio był super na ból gardła. Na pewno nie działa na bóle menstruacyjne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-26, 20:54   #3313
maja5433
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 231
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez Caro_Carolla Pokaż wiadomość
Bylam u dentysty na leczenie kanałowa i tak mnie nap* po, a tu dziwna sytuacja i nie wiadomo czy bra" leki czy nie. Jak ja nie lubie niejasnych sytuacji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Caro ja Cie podziwiam ze dajesz rade nie powtarzac testu 🙈
ja to bym po 2 dziennie robila przy braku okresu ahahah
maja5433 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-26, 20:55   #3314
natkurka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Kurde dobrze ze przypomnialas o dentyscie, bylam niedawno na przegladzie ale Pani mowila zeby sciagnac sobie kamien. No i tak to odkladam… a zdaloby sie zerknac na zęby
natkurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-26, 20:57   #3315
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez natkurka Pokaż wiadomość
Kurde dobrze ze przypomnialas o dentyscie, bylam niedawno na przegladzie ale Pani mowila zeby sciagnac sobie kamien. No i tak to odkladam… a zdaloby sie zerknac na zęby
Jak ja nie cierpię ściągania kamienia..Byłam ostatnio i później jeszcze przez tydzień miałam takie bolące, biedne dziąsła. No ale trzeba ten raz w roku pójść.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-26, 21:01   #3316
natkurka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
Jak ja nie cierpię ściągania kamienia..Byłam ostatnio i później jeszcze przez tydzień miałam takie bolące, biedne dziąsła. No ale trzeba ten raz w roku pójść.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Wlasnie ja ostatnio w 2020 bylam przed slubem, pozniej pandemia, pare msc temi na przeglad no i musze isc. Ja tez nie lubie bardzo
natkurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-26, 21:36   #3317
Caro_Carolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 450
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez natkurka Pokaż wiadomość
Jak masz jaki apap to wez, podobno to zupelnie nie grozne. Pewnie specjanie nie pomoze bo jednak paracetomol to dosc „ miękki” srodek przeciwbolowy ale napewno cos da
Dziekuje. Juz bralam i bez efektu. Trudno, przeżyje to jakos. Podobno max dwa dni tak moze byc, wiec juz ku lepszemu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Caro_Carolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-27, 05:54   #3318
farfarae
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 797
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cześć, gratulacje dla wszystkich nowych przyszłych mam U mnie niestety lipa, mam dziś 27 dzień cyklu (zwykle 28-31 dni) i zrobiłam super czuły test. Wyszedł negatywny, także czekam na okres.
farfarae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-27, 06:56   #3319
Caro_Carolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 450
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez farfarae Pokaż wiadomość
Cześć, gratulacje dla wszystkich nowych przyszłych mam U mnie niestety lipa, mam dziś 27 dzień cyklu (zwykle 28-31 dni) i zrobiłam super czuły test. Wyszedł negatywny, także czekam na okres.
Łącze sie w oczekiwaniu. Ja mam 26-28, dzis 31 i nic. W 29 test negatywny. Czekam. Jak bralam duphason to mi przesunal, ale teraz powinno byc ok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Caro_Carolla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-07-27, 07:42   #3320
natkurka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez farfarae Pokaż wiadomość
Cześć, gratulacje dla wszystkich nowych przyszłych mam U mnie niestety lipa, mam dziś 27 dzień cyklu (zwykle 28-31 dni) i zrobiłam super czuły test. Wyszedł negatywny, także czekam na okres.

Ehhh
natkurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-27, 08:28   #3321
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez farfarae Pokaż wiadomość
Cześć, gratulacje dla wszystkich nowych przyszłych mam U mnie niestety lipa, mam dziś 27 dzień cyklu (zwykle 28-31 dni) i zrobiłam super czuły test. Wyszedł negatywny, także czekam na okres.
Przykro mi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-27, 10:25   #3322
natkurka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Madziq wlasnie mnie w poprzednim cyklu przez spory okres czasu bolal jajnik, nie byl to jakis strasznie duzy ból ale taki nudzący, non stop to czułam i mam tego polipa wlasnie..

U ciebie moze to strike na owulacje
natkurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-27, 10:29   #3323
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez natkurka Pokaż wiadomość
Madziq wlasnie mnie w poprzednim cyklu przez spory okres czasu bolal jajnik, nie byl to jakis strasznie duzy ból ale taki nudzący, non stop to czułam i mam tego polipa wlasnie..

U ciebie moze to strike na owulacje
Nawet mnie niestrasz bo ja już uruchomiłam dr google i same czarne scenariusze tam są🤦🏽☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-27, 10:52   #3324
Caro_Carolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 450
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Mnie ciagle bolalo po prawej i sadzilam, ze taka piękna owulacja itp a po hsg wyszlo, ze wodniak jajnika + torbiel. Czeka mnie laparoskopia. Takze entuzjazmu brak. Warto sprawdzac takie rzeczy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Caro_Carolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-27, 11:08   #3325
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Teraz to już jestem dobita

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-27, 11:16   #3326
Oska87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 2 101
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez MadziQ6 Pokaż wiadomość
Teraz to już jestem dobita

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja zwykle nie czytam wujka Google bo zaraz tysiące najgorszych chorób sobie człowiek wkręca. A często, gęsto okazuje się że zupełnie niepotrzebnie

Wysłane z mojego SM-M317F przy użyciu Tapatalka
Oska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-27, 11:52   #3327
natkurka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez MadziQ6 Pokaż wiadomość
Teraz to już jestem dobita

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Nie nie nie doluj sie absolutnie.

Ja tylko mowie ze ja np nigdy nie mialam zadnych boli oprocz takich lekkich boli jajnika okolo owulacji ( takie cmienie, absolutnie nie jakis bol). Pozniej po owulacji dlugo czulam jajniki, raz jeden raz drugi i wogole google mi pokazalo ze to objaw ciązy. Wiec oczywiscie ja nie łączylam tego z niczym innym jak to ze byc moze cos tam sie dzieje a teraz po tej wizycie polaczylam kropki - to nie byl zaden bol okołociązowy tylko cos tam sie dzialo mialam tez plamienia na jeden dzien przed okresem ( dwa cykle) i tez z niczym tego nie łączylam a teraz dobija mnie fakt ze skoro to mam dwa cykle przynjamniej to na bank i w tym cyklu sie nie zluszczy ( bo niby czemu teraz?) no i czuje taki zawód bo jesli sie nie zluszczy to czekanie na jakis zabieg a wiadomo ze nfz to dlugi czas oczekiwania a prywatnie znowu duzy koszty
natkurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-27, 12:00   #3328
Caro_Carolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 450
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez MadziQ6 Pokaż wiadomość
Teraz to już jestem dobita

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie dołuj się bo u Ciebie moze byc inaczej. Pisze o tym, bo warto szukac przyczyn i leczyc jak trzeba. Czasem to moze nyc problem i lepiej wiedziec i cos zrobic niz zyc w nieświadomości. Nie kazde czucie jajnikow musi oznaczac problem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Caro_Carolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-27, 12:13   #3329
natkurka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Dokladnie

Zalezy tez jaki rodzaj bolu masz. Czy lekkie czucie jak pisze Caro czy faktycznie cie boli. Jesli boli to ja napewno bym to skonsultowala z lekarzem zwlaszcza jak wczesniej ten problem nie wystepowal.

Mnie wlasnie też dzisiaj boli jakby lewy jajnik i zastanawiam sie czy nie isc wczesniej do lekarza niz dopiero po okresie i nie powiedziec ze dluzej to mam bo moze lekarz by podzialal cos i szybciej wystawil jakies skierowanie do szpitala? . Zawsze pozniej znow moznaby sprawdzic to na usg po okresie czy dalej jest czy jednak sie zluszczylo. Jesli sie zluszczy to poprostu nie skorzystam z skierowania a jesli sie nie zluszczy to bede do przodu z czasem..
natkurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-27, 12:37   #3330
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez natkurka Pokaż wiadomość
Dokladnie

Zalezy tez jaki rodzaj bolu masz. Czy lekkie czucie jak pisze Caro czy faktycznie cie boli. Jesli boli to ja napewno bym to skonsultowala z lekarzem zwlaszcza jak wczesniej ten problem nie wystepowal.

Mnie wlasnie też dzisiaj boli jakby lewy jajnik i zastanawiam sie czy nie isc wczesniej do lekarza niz dopiero po okresie i nie powiedziec ze dluzej to mam bo moze lekarz by podzialal cos i szybciej wystawil jakies skierowanie do szpitala? . Zawsze pozniej znow moznaby sprawdzic to na usg po okresie czy dalej jest czy jednak sie zluszczylo. Jesli sie zluszczy to poprostu nie skorzystam z skierowania a jesli sie nie zluszczy to bede do przodu z czasem..
A co się dzieje z takim polipem gdybys teraz zaszła w ciążę?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-02-01 21:25:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:12.