Starania o dziecko od 2022 - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2022-07-28, 09:10   #3361
Caro_Carolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 450
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Czy ktoś jeszcze czeka na @ pozs mną? Zronie 2 test bo może 1 byl za szybko. Juz mi sie dluzy....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Caro_Carolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-28, 09:25   #3362
Oska87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 2 101
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez Caro_Carolla Pokaż wiadomość
Czy ktoś jeszcze czeka na @ pozs mną? Zronie 2 test bo może 1 byl za szybko. Juz mi sie dluzy....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Testuj!
Trzymam kciuki

Wysłane z mojego SM-M317F przy użyciu Tapatalka
Oska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-28, 09:40   #3363
natkurka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez hey_You Pokaż wiadomość
Właśnie w szpitalu, w którym miałabym mieć robiony zabieg czas oczekiwania to około 3-4 miesiące. I dla mnie to strasznie długo było, dlatego byłam gotowa iść prywatnie. Bo zabieg odwlekł by w czasie leczenie immunologiczne, które już miałam ustawione przez docenta i nie chciałam czekać znów. Trzymam kciuki żeby się udało i żeby skończyło się jak u mnie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Widze ze pod wzgledem cierpliwosci jestesmy podobne ja juz sie waham czy skonsultowac sie z innym gienkologiem czy czekac do miesiaczki ale czekam. Szkoda mi kasy zeby uslyszec to samo - albo sie zluszczy albo zabieg.

Ja też mysle ze ten czas oczekiwania wlasnie bedzie kilku miesieczny wiec juz pytalam meza czy ktos z jego pracy nie ma jakichs znajomosci w szpitalu czy nie da sie tego przyspieszyc itp i tez juz ptrzylam na ceny prywatnie ale kurcze strasznie to drogie.z w jednej klinice widzialam 5000. Nie wiem czy mozna to zeobic taniej bo jak zobaczylam te cene to przestalam grzebac

---------- Dopisano o 08:40 ---------- Poprzedni post napisano o 08:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Caro_Carolla Pokaż wiadomość
Czy ktoś jeszcze czeka na @ pozs mną? Zronie 2 test bo może 1 byl za szybko. Juz mi sie dluzy....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

ktory to dzien cyklu? Ja bym nie testowala wolalabym zyc nadzieją aczkolwiek kusiloby mnie strasznie a druga sprawa w sumie gdyby byl pozytywny test to martwilabym sie czy nie trzeba wdrozyc jakichs lekow itp np dubhstonu. Zrob jutro rano z porannego moczu.
natkurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-28, 09:44   #3364
Caro_Carolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 450
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez natkurka Pokaż wiadomość
Widze ze pod wzgledem cierpliwosci jestesmy podobne ja juz sie waham czy skonsultowac sie z innym gienkologiem czy czekac do miesiaczki ale czekam. Szkoda mi kasy zeby uslyszec to samo - albo sie zluszczy albo zabieg.

Ja też mysle ze ten czas oczekiwania wlasnie bedzie kilku miesieczny wiec juz pytalam meza czy ktos z jego pracy nie ma jakichs znajomosci w szpitalu czy nie da sie tego przyspieszyc itp i tez juz ptrzylam na ceny prywatnie ale kurcze strasznie to drogie.z w jednej klinice widzialam 5000. Nie wiem czy mozna to zeobic taniej bo jak zobaczylam te cene to przestalam grzebac

---------- Dopisano o 08:40 ---------- Poprzedni post napisano o 08:39 ----------




ktory to dzien cyklu? Ja bym nie testowala wolalabym zyc nadzieją aczkolwiek kusiloby mnie strasznie a druga sprawa w sumie gdyby byl pozytywny test to martwilabym sie czy nie trzeba wdrozyc jakichs lekow itp np dubhstonu. Zrob jutro rano z porannego moczu.
Jestem w 32dc a cykle 26-28. W 28 negatywny ale nic nie wskazuje na okres. Wkurza mnie to strasznie, ze wszystko takie niejednoznaczne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Caro_Carolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-28, 09:45   #3365
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Myślę, że już tyle po terminie okresu wyjdzie nawet nie z porannego moczu Testowalabym śmiało.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-28, 09:55   #3366
natkurka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Starania o dziecko od 2022

A wlasnie no faktycznie, przeciez juz sporo po terminie. To moze testuj?

Ps. Na sama mysl ze masz testowac stresuje sie za ciebie
natkurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-28, 10:03   #3367
Anastazja3208
Zadomowienie
 
Avatar Anastazja3208
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 023
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez Caro_Carolla Pokaż wiadomość
Jestem w 32dc a cykle 26-28. W 28 negatywny ale nic nie wskazuje na okres. Wkurza mnie to strasznie, ze wszystko takie niejednoznaczne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zrób test ewentualnie dla pewności zrób betę
Trzymam kciuki

Wysłane z mojego 2107113SG przy użyciu Tapatalka
Anastazja3208 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-07-28, 10:08   #3368
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Starania o dziecko od 2022

To zrób test jak jesteś tyle po terminie tylko właśnie niewiadomo czy ten zabieg nienamieszal ci w cyklu niemowili nic lekarze??teoretycznie tyle dni po terminie to test o każdej porze powinien wyjść ale ja bym do rana poczekała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-28, 10:12   #3369
natkurka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Caro - czytam ze raczej wydluzenie cyklu po hsg nie jest obserwowane. Jajowody chyba nie maja udzialu w mentruacji. Nie wiem tak wyczytalam. Wez moze faktycznie ten test zrob?

Btw dziewczyny tak na przyszlosc ogolnie zapytam - kto daje skierowanie na badanie droznosci, gdzie to sie odbywa i jakie sa wskazania. Ja wiadomo ze sie nie wybieram poki co ale ostatnio sie zastanawialam nad tym jak to sie odbywa
natkurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-28, 10:15   #3370
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez MadziQ6 Pokaż wiadomość
To zrób test jak jesteś tyle po terminie tylko właśnie niewiadomo czy ten zabieg nienamieszal ci w cyklu niemowili nic lekarze??teoretycznie tyle dni po terminie to test o każdej porze powinien wyjść ale ja bym do rana poczekała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to tak bym zrobiła. Zatestowala jutro rano, będzie 33dc więc test powinien dać odpowiedź.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-28, 11:08   #3371
Caro_Carolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 450
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez natkurka Pokaż wiadomość
Caro - czytam ze raczej wydluzenie cyklu po hsg nie jest obserwowane. Jajowody chyba nie maja udzialu w mentruacji. Nie wiem tak wyczytalam. Wez moze faktycznie ten test zrob?

Btw dziewczyny tak na przyszlosc ogolnie zapytam - kto daje skierowanie na badanie droznosci, gdzie to sie odbywa i jakie sa wskazania. Ja wiadomo ze sie nie wybieram poki co ale ostatnio sie zastanawialam nad tym jak to sie odbywa
Dziekuje Wszystkim za aptobate pomysłu. Zrobie i z glowy. Po tym negatywnym jakos nie wierze, ze bedzie pozytywnie ale cien nadziei jest.

U mnie HSG bylo wskazane bo pol roku nie zaszlam a reszta wynikow dobra. Ma 36 lat i niby wowczas nie czeka sie rok. Nie mielismy wtedy wynikow TZ zeby ustalic, ze to raczej po jego stronie. Zabieg odbywa się w szpitalu jeśli starszą metoda z RTG, a nowszą pod USG robia w gabinetach tyle, ze jest drogo - ponad 1000zl zwykle. Kolezanka z wizyta placila 1400 rok temu. Skierowanie daje ginekolog. Zapisujsz sie na oddzial po miesiaczce ale do 10dc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Caro_Carolla
Czas edycji: 2022-07-28 o 11:10
Caro_Carolla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-07-28, 12:40   #3372
natkurka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez Caro_Carolla Pokaż wiadomość
Dziekuje Wszystkim za aptobate pomysłu. Zrobie i z glowy. Po tym negatywnym jakos nie wierze, ze bedzie pozytywnie ale cien nadziei jest.

U mnie HSG bylo wskazane bo pol roku nie zaszlam a reszta wynikow dobra. Ma 36 lat i niby wowczas nie czeka sie rok. Nie mielismy wtedy wynikow TZ zeby ustalic, ze to raczej po jego stronie. Zabieg odbywa się w szpitalu jeśli starszą metoda z RTG, a nowszą pod USG robia w gabinetach tyle, ze jest drogo - ponad 1000zl zwykle. Kolezanka z wizyta placila 1400 rok temu. Skierowanie daje ginekolog. Zapisujsz sie na oddzial po miesiaczce ale do 10dc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

okej dziekuje za informacje czekam na Twoj test
natkurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-28, 12:59   #3373
Caro_Carolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 450
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez natkurka Pokaż wiadomość
okej dziekuje za informacje czekam na Twoj test
Dziekuje Pojade po pracy kupic, ale to tskie stresujaco bo niby jeszcze jest cien nadziei, ale te testy sa na tyle czule, ze jak 28dc nie bylo 2 kresek to i pewnie teraz nie bedzie. Taki brak @ tylko blokuje monitoring i dalsza akcje.

Jakie testy są lepsze paskowe czy płytkowe?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Caro_Carolla
Czas edycji: 2022-07-28 o 13:02
Caro_Carolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-28, 13:00   #3374
Oska87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 2 101
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez Caro_Carolla Pokaż wiadomość
Dziekuje Pojade po pracy kupic, ale to tskie stresujaco bo niby jeszcze jest cien nadziei, ale te testy sa na tyle czule, ze jak 28dc nie bylo 2 kresek to i pewnie teraz nie bedzie. Taki brak @ tylko blokuje monitoring i dalsza akcje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie ma Ci gdybac, zrobisz i daj znaka

Wysłane z mojego SM-M317F przy użyciu Tapatalka
Oska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-28, 13:03   #3375
maja5433
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 231
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez Caro_Carolla Pokaż wiadomość
Dziekuje Pojade po pracy kupic, ale to tskie stresujaco bo niby jeszcze jest cien nadziei, ale te testy sa na tyle czule, ze jak 28dc nie bylo 2 kresek to i pewnie teraz nie bedzie. Taki brak @ tylko blokuje monitoring i dalsza akcje.

Jakie testy są lepsze paskowe czy płytkowe?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kup jakis z czuloscia 10
maja5433 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-28, 13:09   #3376
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Kupiłabym od razu 2 różnych firm
Ale emocje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-28, 13:36   #3377
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Właśnie kup z czułością 10 i jak możesz dwóch firm 🤣🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-28, 13:36   #3378
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Starania o dziecko od 2022

U mnie intensywniejsza grzybica pochwy opóźnia miesiączkę, także ten...
Dzisiaj boli mnie głowa, tak jakbym za dwa dni miała dostać okres, ale wypada mi raczej na poniedziałek/wtorek, więc tak średnio jeśli tak będzie mnie głowa bolała kolejne pięć dni
W ogóle odkąd się staramy, to zauważyłam ciekawą rzecz. Nie wiem, czy to psychika tak działa, czy akurat zeszły się w czasie zmiany w moim cyklu, ale odkąd się staramy o ciążę, to nie mam typowego pmsu jak wcześniej... Wcześniej właśnie trochę bolała mnie głowa, ale psychicznie byłam kompletnie rozchwiana, ból piersi taki, że jak sobie nie docisnęłam biustonosza to ledwo chodziłam. Teraz został tylko ten ból głowy, kilka napadów płaczu z byle powodu i tyle. Bólu piersi zero (to akurat dobrze, tak samo jak brak dolegliwości... psychicznych). Mam nadzieję, że to dobrze, a nie że jakieś problemy z hormonami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-28, 15:22   #3379
Caro_Carolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 450
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Wspolczuje doznań w związku z infekcja.
Ja przez lata bralam tabsy to żadnego PMS i okres 3 dni. Teraz jest masakra i "walki mnie na głowę" a do tego mogę jeść non stop. Na teraz objawów brak. Nie wiem czy dobrze, ze sie matwie, ze zachowuje sie normalnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Caro_Carolla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-07-28, 15:23   #3380
natkurka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez Caro_Carolla Pokaż wiadomość
Wspolczuje doznań w związku z infekcja.
Ja przez lata bralam tabsy to żadnego PMS i okres 3 dni. Teraz jest masakra i "walki mnie na głowę" a do tego mogę jeść non stop. Na teraz objawów brak. Nie wiem czy dobrze, ze sie matwie, ze zachowuje sie normalnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

A kiedy test?
natkurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-28, 15:56   #3381
miszel92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 378
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez Caro_Carolla Pokaż wiadomość
Dziekuje Pojade po pracy kupic, ale to tskie stresujaco bo niby jeszcze jest cien nadziei, ale te testy sa na tyle czule, ze jak 28dc nie bylo 2 kresek to i pewnie teraz nie bedzie. Taki brak @ tylko blokuje monitoring i dalsza akcje.

Jakie testy są lepsze paskowe czy płytkowe?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja polecam paskowy Facelle z Rossmanna, bardzo czuły

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
miszel92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-28, 17:10   #3382
Caro_Carolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 450
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez natkurka Pokaż wiadomość
A kiedy test?
Dzis zrobie lub rano tylko musze po niego podjechac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Caro_Carolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-28, 17:56   #3383
farfarae
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 797
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Caro_Carolla, ja też jestem za tym, żebyś jutro zrobiła ten test 🙃 33 dni to już konkretne opóźnienie.



Ja czekam na okres, mam 28 dc (z reguły cykle tak 28-29 ostatnio jak zerkam w kalendarz, ale zdarzają się też po 26 czy 31). Natomiast bez jakiejś większej nadziei - TŻ tak spontanicznie umówił się na badania nasienia (5 miesięcy starań, planowaliśmy jakąś ew. diagnostykę dopiero pod koniec roku), no i wyszły… Źle. Plemników ma dużo, ale praktycznie się nie ruszają - ruch postępowy szybki to 0%, postępowy wolny 5%, a niepostępowy 25%. Także nieruchomych jest 70% (tych z ruchem postępowym powinno być ponad 32%). Do tego prawidłową budowę ma tylko 2% (a norma to minimum 4). Nie mamy pojęcia, skąd takie wyniki, bo prowadzi zdrowy tryb życia, praktycznie ograniczyliśmy alko, od 2 miesięcy bierze też suplementy pod kątem starań. Będziemy pogłębiać diagnostykę, ale morale znacznie spadły.
farfarae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-28, 18:02   #3384
natkurka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Dziewczyny ja wiem ze my dopiero zaczynamy ale jak Was czytam to az mam ochote męza wyslac na badania. Co z tego ze uprawia sport i je w miare zdrowo,nie pije nie pali jak ma tyle stresu ze czasem w nocy sie budzi przerazony… strasznie duzo mezczyzn teraz ma problemy
natkurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-28, 19:18   #3385
Caro_Carolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 450
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez farfarae Pokaż wiadomość
Caro_Carolla, ja też jestem za tym, żebyś jutro zrobiła ten test 33 dni to już konkretne opóźnienie.



Ja czekam na okres, mam 28 dc (z reguły cykle tak 28-29 ostatnio jak zerkam w kalendarz, ale zdarzają się też po 26 czy 31). Natomiast bez jakiejś większej nadziei - TŻ tak spontanicznie umówił się na badania nasienia (5 miesięcy starań, planowaliśmy jakąś ew. diagnostykę dopiero pod koniec roku), no i wyszły… Źle. Plemników ma dużo, ale praktycznie się nie ruszają - ruch postępowy szybki to 0%, postępowy wolny 5%, a niepostępowy 25%. Także nieruchomych jest 70% (tych z ruchem postępowym powinno być ponad 32%). Do tego prawidłową budowę ma tylko 2% (a norma to minimum 4). Nie mamy pojęcia, skąd takie wyniki, bo prowadzi zdrowy tryb życia, praktycznie ograniczyliśmy alko, od 2 miesięcy bierze też suplementy pod kątem starań. Będziemy pogłębiać diagnostykę, ale morale znacznie spadły.
Łączę się duchowo, u nas prawidlowych 1%... Ruch jeszcze słabszy a ilosc ok 9 mln wiec slabiutko. My juz 2 mies suplementacji i taki wynik. Plus, ze wiemy jak jest. Też będziemy sZukać przyczyny i rozwiązań.

Zrobiłam test. Czułość 10, wiec pewnie wiarygodny. Niestety negatywny. Smutno bo liczylam, ze moze na fali HSG sie uda mimo wynikow TZ. Czekam na okres, zeby działać dalej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Caro_Carolla
Czas edycji: 2022-07-28 o 21:07
Caro_Carolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-28, 21:45   #3386
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez Caro_Carolla Pokaż wiadomość
Łączę się duchowo, u nas prawidlowych 1%... Ruch jeszcze słabszy a ilosc ok 9 mln wiec slabiutko. My juz 2 mies suplementacji i taki wynik. Plus, ze wiemy jak jest. Też będziemy sZukać przyczyny i rozwiązań.

Zrobiłam test. Czułość 10, wiec pewnie wiarygodny. Niestety negatywny. Smutno bo liczylam, ze moze na fali HSG sie uda mimo wynikow TZ. Czekam na okres, zeby działać dalej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Szkoda..Oby ten okres szybko przyszedł, takie zawieszenie najgorsze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-28, 21:54   #3387
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez Caro_Carolla Pokaż wiadomość
Łączę się duchowo, u nas prawidlowych 1%... Ruch jeszcze słabszy a ilosc ok 9 mln wiec slabiutko. My juz 2 mies suplementacji i taki wynik. Plus, ze wiemy jak jest. Też będziemy sZukać przyczyny i rozwiązań.

Zrobiłam test. Czułość 10, wiec pewnie wiarygodny. Niestety negatywny. Smutno bo liczylam, ze moze na fali HSG sie uda mimo wynikow TZ. Czekam na okres, zeby działać dalej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przykro mi kochana tulę ci mocno!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-28, 23:01   #3388
natkurka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Caro przykro mi, liczylam ze moze zaskoczylo
natkurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-29, 06:56   #3389
Caro_Carolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 450
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Dziekuje Wam.

Farfarae a macie już jakiś plan działania co do wyników badań?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:56 ---------- Poprzedni post napisano o 05:40 ----------

Natkurka wg mnie nie zaszkodzi sprawdzić, bo leczenie u mężczyzn dość długo trwa a mając wiedzę można zaczać diagnostykę i ewentualnie podjąć leczenie. My trochę załujemy, że od tego nie zaczęliśmy. Najpierw była wersja, że się nie spinamy i luz, potem skupiło się na mnie a 7 mies póżniej zaczynamy od nowa. Czeka nas diagnostyka co się dzieje bo jeszcze nie wiemy, a to specjalista, badanai itp. Wszystko to czas. Dla nas to akurat ważne ze względu na nasz wiek, ale też ogólnie z tego co piszą na forach to czasem miesiące trwa zanim się lekko wyniki podbiją, a z naszymi to musi być poprawa baaaardzo znaczna. Polecam zbadać TZ bo to jedna akcja i z głowy.

Edytowane przez Caro_Carolla
Czas edycji: 2022-07-29 o 06:57
Caro_Carolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-29, 07:08   #3390
farfarae
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 797
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Caro_Carolla, przykro mi z powodu testu Niech ten okres szybko przychodzi w takim razie. Ja nigdy nie miałam takich nieregularnych miesiączek jak podczas starań (od dwóch lat zapisuję daty w apce, także nie jest to tylko moje wrażenie). Myślę, że to stres.



Plan mamy taki, że partner się już zapisał do androloga/urologa na przyszły tydzień, pokaże mu wyniki i sprzęt 🤪, i w zależności od tego będziemy działać. Najgorsze jest to, że nie mamy za bardzo pola poprawy jeśli chodzi o styl życia. Tzn. wiadomo, zawsze można coś polepszyć, ale mój facet nie pali, mało pije, uprawia sport, zdrowo je, suplementuje się, chodzi w bokserkach itp. Wiem, że bardzo zależy mu na dziecku i zrobi wszystko, co zaleci lekarz, ale załamuje nas myśl, że być może długo trzeba będzie czekać na poprawę.



Spodziewałam się, że ewentualny problem może być po mojej stronie, a ty klops.
farfarae jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-02-01 21:25:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:34.