Starania o dziecko od 2022 - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2022-08-02, 17:54   #3451
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez Caro_Carolla Pokaż wiadomość
Supet, to trzymam kciuki za 2 kreski. Nam tez tu nalezy sie troche optymizmu i dobrej energii.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ojj zdecydowanie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-08-02, 20:06   #3452
farfarae
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 797
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Jiyongie, cześć, napisz coś o sobie ☺️



Mój TŻ był dziś u androloga/urologa. Okazało się, że ma żylaki moszny i to na 90% jest przyczyną złych wyników nasienia. Ma mieć zabieg, a właściwie to operację, i powinno to pomóc. Z jednej strony to dobre info, bo mamy (chyba) przyczynę, a z drugiej złe, bo czeka go operacja, no i minie trochę czasu, zanim wyniki się poprawią.
farfarae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-08-02, 20:24   #3453
natkurka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez farfarae Pokaż wiadomość
Jiyongie, cześć, napisz coś o sobie



Mój TŻ był dziś u androloga/urologa. Okazało się, że ma żylaki moszny i to na 90% jest przyczyną złych wyników nasienia. Ma mieć zabieg, a właściwie to operację, i powinno to pomóc. Z jednej strony to dobre info, bo mamy (chyba) przyczynę, a z drugiej złe, bo czeka go operacja, no i minie trochę czasu, zanim wyniki się poprawią.

Powiem ci ze w gruncie rzeczy to super wiadomosc. Podobno przy zylakach mega ciezko zajsc w ciaze wiec moze sie opozni ale przynjamniej macie wysoce prawdopodobna przyczyne

A u mnie mysle ze conajmniej dwa cykle z glowy. Dzisiaj po 1,5 roku czekania mialam wizyte w poradni kardiologicznej w Szpitalu Uniwersyteckim. Mam problemy z sercem od wielu lat - czestoskurcz napadowy. Zylam z tym ale bylo to dosc uciazliwe bo czasami jak mnie zlapal napad to bylam bliska omdlenia. Teraz juz jestem bardziej swiadoma i wiem co sie ze mna dzieje wiec od razu siadam lub sie klade ale za dziecka i jako nastolatka sie tego bardzo wstydzilam i jak mialam taki napad to potrafilam udawac ze nic mi nie jest i w sumie moglam sie wykonczyc. Nie mniej co jest dla mnie ogromnym SZOKIEM w szpitalu na NFZ spotkalam super lekarza i uwaga - mam operacje w przyszly poniedzialek. Takze musze sie polozyc na dwa trzy dni do szpitala. Pozniej okolo tydzien rekonwalescencji. Najgorzej ze boje sie ze okres mam centralnie miec od 6 sierpnia a zabieg 8 i nie wiem czy mi zrobia bo w sumie wyczytalam ze podczas operacji podaja wysokie dawki lekow przeciwzakrzepowych wiec moglabym dostac krwotoku. Ten lekarz byl tak mily ze poszedl ze mna do rejestracji i osobiscie poprosil o termin na operacje. I nie wiem co z tym glupim okresem. Moglby mnie zaskoczyc i przyjsc np jutro.. albo jesli juz to 9 sierpnia…

---------- Dopisano o 19:24 ---------- Poprzedni post napisano o 19:17 ----------

No w sensie pewnie nawet kilka cykli, z sercem mozna szybko wracac do pelnej sprawnosci tak mowil lekarz ale najgorzej z polipem, ktory czuje po brzuchu ze nie zamierz sie zluszczyc wiec z tym pewnie bedzie bujania sie
natkurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-08-02, 20:35   #3454
farfarae
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 797
Dot.: Starania o dziecko od 2022

natkurka, brzmi poważnie, ale w sumie dobrze, że zoperujesz się przed ciążą, która jakby nie było jest dużym obciążeniem dla układu krążenia i ogólnie organizmu.



Ja też myślę, że to jest dobre info, lekarz wprost powiedział, że aktualne wyniki badań nasienia są złe i w zasadzie to przy nich albo musielibyśmy mieć super szczęście, żeby zajść, albo in vitro. A po operacji na 80-90% ma nastąpić szybka poprawa. Lepsze to niż zalecenie w stylu „proszę zdrowo się odżywiać i brać suple, zapraszam do kontroli za rok”.
farfarae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-08-02, 20:43   #3455
maja5433
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 231
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez farfarae Pokaż wiadomość
natkurka, brzmi poważnie, ale w sumie dobrze, że zoperujesz się przed ciążą, która jakby nie było jest dużym obciążeniem dla układu krążenia i ogólnie organizmu.



Ja też myślę, że to jest dobre info, lekarz wprost powiedział, że aktualne wyniki badań nasienia są złe i w zasadzie to przy nich albo musielibyśmy mieć super szczęście, żeby zajść, albo in vitro. A po operacji na 80-90% ma nastąpić szybka poprawa. Lepsze to niż zalecenie w stylu „proszę zdrowo się odżywiać i brać suple, zapraszam do kontroli za rok”.

a on nigdy nie wymacal sobie tych zylakow?? czy tego nie czuc?

natkurka, dobrze ze przed ciaza to ogarniesz jesli teraz nie jestes juz hihi bo z tego co pamietam to akcja w owulke byla
maja5433 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-08-02, 21:03   #3456
farfarae
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 797
Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez maja5433 Pokaż wiadomość
a on nigdy nie wymacal sobie tych zylakow?? czy tego nie czuc?

natkurka, dobrze ze przed ciaza to ogarniesz jesli teraz nie jestes juz hihi bo z tego co pamietam to akcja w owulke byla

No właśnie nie miał nigdy żadnych objawów bólowych ani innych z tych, które potem wyczytaliśmy w necie, nic nie było widać na jego oko i na moje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez farfarae
Czas edycji: 2022-08-03 o 06:23
farfarae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-08-02, 21:24   #3457
natkurka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez maja5433 Pokaż wiadomość
a on nigdy nie wymacal sobie tych zylakow?? czy tego nie czuc?

natkurka, dobrze ze przed ciaza to ogarniesz jesli teraz nie jestes juz hihi bo z tego co pamietam to akcja w owulke byla

no wlasnie byla akcja ale ja mam tego polipa 9mm. Mysle ze na 100% sie nie udalo ale troche sie boje. Tzn okres mam dostac na dniach bo dzisiaj jakos 10 dni po owu. Mysle ze jak zrobie test w czwartek piatek to na 100% bedzie wiadomo. Kupilam ten test tylko ze wzgledu na to ze moze jakies 2% szans jest bo alcja byla w owulacje ale szczerze to wolalabym dostac okres bo generalnie wiadomo jak na nfz wyglada leczenie wiec wole jesli mam opcje na to aby te kwestie zalatwic juz teraz. To nie odracza staran zupelnie bo lekarz mowil ze na tydzien od zabiegu mozna juz wszystko robic uprawiac sport itp wiec gdyby moze to bylo jakies zawieszenie na pol roku to moze ale szczerze, wolalabym to zamknac teraz jesli tak szybko dali mi ten termin takze test kupilam tylko po to zeby ciaze wykluczyc bo lekarz o to pytal dwa razy czy napewno nie jestem. ale brzuch juz pobolewa wiec tak sie łudze ze moze przyjdzie dzisiaj czy jutro.. to by bylo idealne rozwiazanie
natkurka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-08-02, 21:31   #3458
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez natkurka Pokaż wiadomość
Powiem ci ze w gruncie rzeczy to super wiadomosc. Podobno przy zylakach mega ciezko zajsc w ciaze wiec moze sie opozni ale przynjamniej macie wysoce prawdopodobna przyczyne

A u mnie mysle ze conajmniej dwa cykle z glowy. Dzisiaj po 1,5 roku czekania mialam wizyte w poradni kardiologicznej w Szpitalu Uniwersyteckim. Mam problemy z sercem od wielu lat - czestoskurcz napadowy. Zylam z tym ale bylo to dosc uciazliwe bo czasami jak mnie zlapal napad to bylam bliska omdlenia. Teraz juz jestem bardziej swiadoma i wiem co sie ze mna dzieje wiec od razu siadam lub sie klade ale za dziecka i jako nastolatka sie tego bardzo wstydzilam i jak mialam taki napad to potrafilam udawac ze nic mi nie jest i w sumie moglam sie wykonczyc. Nie mniej co jest dla mnie ogromnym SZOKIEM w szpitalu na NFZ spotkalam super lekarza i uwaga - mam operacje w przyszly poniedzialek. Takze musze sie polozyc na dwa trzy dni do szpitala. Pozniej okolo tydzien rekonwalescencji. Najgorzej ze boje sie ze okres mam centralnie miec od 6 sierpnia a zabieg 8 i nie wiem czy mi zrobia bo w sumie wyczytalam ze podczas operacji podaja wysokie dawki lekow przeciwzakrzepowych wiec moglabym dostac krwotoku. Ten lekarz byl tak mily ze poszedl ze mna do rejestracji i osobiscie poprosil o termin na operacje. I nie wiem co z tym glupim okresem. Moglby mnie zaskoczyc i przyjsc np jutro.. albo jesli juz to 9 sierpnia…

---------- Dopisano o 19:24 ---------- Poprzedni post napisano o 19:17 ----------

No w sensie pewnie nawet kilka cykli, z sercem mozna szybko wracac do pelnej sprawnosci tak mowil lekarz ale najgorzej z polipem, ktory czuje po brzuchu ze nie zamierz sie zluszczyc wiec z tym pewnie bedzie bujania sie
Ojej natkurka, ale masz akcje..Zdrowie najważniejsze. Niech okres w takim razie szybko przychodzi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-08-02, 21:32   #3459
maja5433
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 231
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez natkurka Pokaż wiadomość
no wlasnie byla akcja ale ja mam tego polipa 9mm. Mysle ze na 100% sie nie udalo ale troche sie boje. Tzn okres mam dostac na dniach bo dzisiaj jakos 10 dni po owu. Mysle ze jak zrobie test w czwartek piatek to na 100% bedzie wiadomo. Kupilam ten test tylko ze wzgledu na to ze moze jakies 2% szans jest bo alcja byla w owulacje ale szczerze to wolalabym dostac okres bo generalnie wiadomo jak na nfz wyglada leczenie wiec wole jesli mam opcje na to aby te kwestie zalatwic juz teraz. To nie odracza staran zupelnie bo lekarz mowil ze na tydzien od zabiegu mozna juz wszystko robic uprawiac sport itp wiec gdyby moze to bylo jakies zawieszenie na pol roku to moze ale szczerze, wolalabym to zamknac teraz jesli tak szybko dali mi ten termin takze test kupilam tylko po to zeby ciaze wykluczyc bo lekarz o to pytal dwa razy czy napewno nie jestem. ale brzuch juz pobolewa wiec tak sie łudze ze moze przyjdzie dzisiaj czy jutro.. to by bylo idealne rozwiazanie
moze na bete z krwi pojdz w nd, zeby miec pewnosc i ewent nie zaszkodzic ewentualnej ciazy. ja jakos tak zaufania 100% nie mam do tych testow szczegolnie w tak wczesnym okresie

---------- Dopisano o 21:32 ---------- Poprzedni post napisano o 21:32 ----------

Cytat:
Napisane przez farfarae Pokaż wiadomość
No właśnie nie miał nigdy żadnych objawów bólowych ani innych z tych, które potem wyczytaliśmy w necie, nic nie było widać na jego oko i na jego


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
a lekarz mu zrobil usg? czy jak odkryl?
maja5433 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-08-02, 21:33   #3460
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez farfarae Pokaż wiadomość
natkurka, brzmi poważnie, ale w sumie dobrze, że zoperujesz się przed ciążą, która jakby nie było jest dużym obciążeniem dla układu krążenia i ogólnie organizmu.



Ja też myślę, że to jest dobre info, lekarz wprost powiedział, że aktualne wyniki badań nasienia są złe i w zasadzie to przy nich albo musielibyśmy mieć super szczęście, żeby zajść, albo in vitro. A po operacji na 80-90% ma nastąpić szybka poprawa. Lepsze to niż zalecenie w stylu „proszę zdrowo się odżywiać i brać suple, zapraszam do kontroli za rok”.
Na pewno wszystko będzie dobrze! Macie przyczynę i to już krok do przodu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-08-02, 21:41   #3461
farfarae
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 797
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez maja5433 Pokaż wiadomość
moze na bete z krwi pojdz w nd, zeby miec pewnosc i ewent nie zaszkodzic ewentualnej ciazy. ja jakos tak zaufania 100% nie mam do tych testow szczegolnie w tak wczesnym okresie

---------- Dopisano o 21:32 ---------- Poprzedni post napisano o 21:32 ----------



a lekarz mu zrobil usg? czy jak odkryl?

Tak, miał robione USG Ogólnie miał też badanie palpacyjne.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
farfarae jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-08-02, 22:03   #3462
natkurka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez maja5433 Pokaż wiadomość
moze na bete z krwi pojdz w nd, zeby miec pewnosc i ewent nie zaszkodzic ewentualnej ciazy. ja jakos tak zaufania 100% nie mam do tych testow szczegolnie w tak wczesnym okresie

---------- Dopisano o 21:32 ---------- Poprzedni post napisano o 21:32 ----------



a lekarz mu zrobil usg? czy jak odkryl?

I tak chyba beta zrobiona w niedziele to wynik w pon

Wogóle Pani z rejestracji powiedziala ze jutro potwierdzi wizytę ( o ile dobrze zrozumiałam) bo mozliwe ze cos sie przesunie w czasie i nie bedzie wolnego łożka bo ktos byc moze bedzie musial zostac dluzej. Mi by bylo na reke tak z dwa dni pozniej
natkurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-08-03, 09:35   #3463
Mazi00
Raczkowanie
 
Avatar Mazi00
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 99
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Natkurka super że trafiłaś na takiego lekarza, czyli na NFZ tez się da i nie trzeba czekać pół roku dużo zdrówka dla Ciebie.

Farfarae i dla męża też bardzo dobrze że znacie przyczynę i możecie działać. A takie żylaki oprócz pogorszenia nasienia mogą sprawiać jakieś inne problemy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mazi00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-08-03, 10:13   #3464
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Starania o dziecko od 2022

A ja ponieważ przyszlo mi dużo testów owu, bawię się apką Premom, która porównuje testy na podstawie zdjęć. Korzystacie? Fajna sprawa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-08-03, 10:27   #3465
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
A ja ponieważ przyszlo mi dużo testów owu, bawię się apką Premom, która porównuje testy na podstawie zdjęć. Korzystacie? Fajna sprawa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak korzystam i wrzucam tam testy i ona mi pokazuje kiedy był pik

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-08-03, 10:59   #3466
natkurka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
A ja ponieważ przyszlo mi dużo testów owu, bawię się apką Premom, która porównuje testy na podstawie zdjęć. Korzystacie? Fajna sprawa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

A jakie testy wkoncu kupilas?
natkurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-08-03, 11:01   #3467
natkurka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 2 330
Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez Mazi00 Pokaż wiadomość
Natkurka super że trafiłaś na takiego lekarza, czyli na NFZ tez się da i nie trzeba czekać pół roku dużo zdrówka dla Ciebie.

Farfarae i dla męża też bardzo dobrze że znacie przyczynę i możecie działać. A takie żylaki oprócz pogorszenia nasienia mogą sprawiać jakieś inne problemy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Mazi00 - tak to chyba taka forma rehabilitacji ze teraz mam krotki termin bo na wizyte do poradni czekalam 1,5 roku wiec gdybym miala powazne problemy to pewnie w tym czasie moglabym umrzec.
Chyba za bardzo sie pochwalilam w sensie za bardzo pochwailam NFZ bo Pani mowila ze te zabiegi planowane prawie nigdy nie odbywaja sie w terminie, bo jesli tego dnia na SOR trafi np pacjent z zawalem to wiadomo ze lozko jest dla niego a nie dla osoby ktora moze zyc takze jeszcze nie wiadomo co sie okaze trafie na liste oczekujacych

Edytowane przez natkurka
Czas edycji: 2022-08-03 o 11:03
natkurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-08-03, 11:14   #3468
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez MadziQ6 Pokaż wiadomość
Tak korzystam i wrzucam tam testy i ona mi pokazuje kiedy był pik

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na pewno wygodniej wrzucić test do aplikacji i go wyrzucić niż je gdzieś trzymać i porównywać
Cytat:
Napisane przez natkurka Pokaż wiadomość
A jakie testy wkoncu kupilas?
HorienMedical. Mam ich 30. Wiem, że ponoć się słabo wybarwiają, ale dziś już zaczęła się pojawiać kreska, której wczoraj nie było więc coś się zaczyna dziać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-08-03, 11:53   #3469
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
Na pewno wygodniej wrzucić test do aplikacji i go wyrzucić niż je gdzieś trzymać i porównywać HorienMedical. Mam ich 30. Wiem, że ponoć się słabo wybarwiają, ale dziś już zaczęła się pojawiać kreska, której wczoraj nie było więc coś się zaczyna dziać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja ci powiem że ja miałam je w poprzedniej ciąży przy staraniach i bardzo je sobie chwaliłam w tej używałam i dla mnie były beznadziejne bo nawet jak kreska była to ledwo widoczna ciężki do wyłapania pik a po piku taki spadek że na teście nic niewidac prawie było. Ale wiem że są też różowe tej firmy i są o niebo lepsze. Ja jestem zadowolona z Ovi check czy jakoś tak i na drugim miejscu te z rosmana fajnie się je robi ładnie pokazują tylko problem cena🤷🏼☠♀️🤷🏼☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-08-03, 11:57   #3470
Mazi00
Raczkowanie
 
Avatar Mazi00
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 99
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
Na pewno wygodniej wrzucić test do aplikacji i go wyrzucić niż je gdzieś trzymać i porównywać HorienMedical. Mam ich 30. Wiem, że ponoć się słabo wybarwiają, ale dziś już zaczęła się pojawiać kreska, której wczoraj nie było więc coś się zaczyna dziać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam te niebieskie horieny i w zeszłym miesiącu bez problemu wykryły mi pik kiedyś używałam różowych i dla mnie wybarwiają się tak samo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:57 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------

Cytat:
Napisane przez natkurka Pokaż wiadomość
Mazi00 - tak to chyba taka forma rehabilitacji ze teraz mam krotki termin bo na wizyte do poradni czekalam 1,5 roku wiec gdybym miala powazne problemy to pewnie w tym czasie moglabym umrzec.
Chyba za bardzo sie pochwalilam w sensie za bardzo pochwailam NFZ bo Pani mowila ze te zabiegi planowane prawie nigdy nie odbywaja sie w terminie, bo jesli tego dnia na SOR trafi np pacjent z zawalem to wiadomo ze lozko jest dla niego a nie dla osoby ktora moze zyc takze jeszcze nie wiadomo co sie okaze trafie na liste oczekujacych
To jest straszne...ostatnio gdzieś widziałam że rekord w kolejce do endokrynologa to 8 lat
No to trzymam kciuki żebyś miała to szybko z głowy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mazi00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-08-03, 12:01   #3471
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Tak, ja właśnie mam te niebieskie Horrieny.

Starania staraniami, ale właśnie postanowilismy po nowym roku udać się na wyczekany wyjazd na poludnie Hiszpanii. Także swoją uwagę skupiam teraz na tym celu A jak się trafi po drodze ciąża, to też fajnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-08-03, 12:07   #3472
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez Mazi00 Pokaż wiadomość
Ja mam te niebieskie horieny i w zeszłym miesiącu bez problemu wykryły mi pik kiedyś używałam różowych i dla mnie wybarwiają się tak samo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:57 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------

To jest straszne...ostatnio gdzieś widziałam że rekord w kolejce do endokrynologa to 8 lat
No to trzymam kciuki żebyś miała to szybko z głowy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Widziałam wczoraj taki mem że kolejka do niego trwa 8 lat a zrobienie specjalizacji 5 lat więc lepiej opłaca się zrobić specjalizacje niż czekać na termin 🤭ja wiem że to śmiech przez łzy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-08-03, 12:18   #3473
natkurka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez MadziQ6 Pokaż wiadomość
Ja ci powiem że ja miałam je w poprzedniej ciąży przy staraniach i bardzo je sobie chwaliłam w tej używałam i dla mnie były beznadziejne bo nawet jak kreska była to ledwo widoczna ciężki do wyłapania pik a po piku taki spadek że na teście nic niewidac prawie było. Ale wiem że są też różowe tej firmy i są o niebo lepsze. Ja jestem zadowolona z Ovi check czy jakoś tak i na drugim miejscu te z rosmana fajnie się je robi ładnie pokazują tylko problem cena

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Tak te facelle sie fenomenalnie wybarwiaja ale cena faktycznie wysoka. 20zeta za 5 sztuk. Nie mniej ja ich uzywam tylko 5 na cykl. Zaczynam od 10/11 dnia. Ale gdybym chciala wczesniej to cenowo troche drogo
natkurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-08-03, 12:30   #3474
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez natkurka Pokaż wiadomość
Tak te facelle sie fenomenalnie wybarwiaja ale cena faktycznie wysoka. 20zeta za 5 sztuk. Nie mniej ja ich uzywam tylko 5 na cykl. Zaczynam od 10/11 dnia. Ale gdybym chciala wczesniej to cenowo troche drogo
Ja robię 2x dziennie no wiadomo trzeba liczyć te 5 dni minimum i już daje kwotę 40zl a jakby mi się owu obsunęła to wiadomo więcej wychodzi i cena wyższa. Ja też zaczynam koło 9-10dc bo raz miałam owu 11/12 DC a w kolejnym 13/14 DC więc żeby nieprzegapic tego pika to robię 2x dziennie. I jak dla mnie narazie są najlepsze więc niewiem czy w nstp cyklu niepostawie na nie i tylko na nie🤷🏼☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:30 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------

Teraz miałam jakieś Nova coś tam i te moje Ovi i te drugie niedosc że kosztowały chyba z 10zl za 10testow plus 2 ciążowe to ani razu kreski mi niepokazaly grubej a czasem to wogole żadnej ani testowej ani kontrolnej🤣🤣🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-08-03, 13:10   #3475
Jiyongie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 31
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Korzystałam ostatnio z testów LH vitam, 14 zł za 5 pasków. Zaczęłam robić od 11 dnia cyklu, najpierw druga kreska była blada, potem co raz ciemniejsza, a 14 dnia był wyraźnie wynik pozytywny
Jiyongie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-08-03, 13:14   #3476
Oska87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 2 101
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
Tak, ja właśnie mam te niebieskie Horrieny.

Starania staraniami, ale właśnie postanowilismy po nowym roku udać się na wyczekany wyjazd na poludnie Hiszpanii. Także swoją uwagę skupiam teraz na tym celu A jak się trafi po drodze ciąża, to też fajnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nooo fajne sa wyjazdy,, mi się szykuje wyjazd we wrześniu na ten cypr. I osobiście mam mieszane uczucia czy jechac czy nie. Ale jedziemy z rodzicami i bratem i mnie namawiają żeby jechać. Sama nie jestem do końca przekonana. Najbardziej goraczka i w sumie średnia frajda. No ale z perspektywy ze teraz albo za kilka lat, wygląda bardziej różowo.
Jak tam dziewczyny są jakieś 2 kreski?
Ja czekam na wizytę na 10.08 I jak będzie wsio ok, to powiem w pracy

Wysłane z mojego SM-M317F przy użyciu Tapatalka
Oska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-08-03, 14:44   #3477
natkurka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 2 330
Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez MadziQ6 Pokaż wiadomość
Ja robię 2x dziennie no wiadomo trzeba liczyć te 5 dni minimum i już daje kwotę 40zl a jakby mi się owu obsunęła to wiadomo więcej wychodzi i cena wyższa. Ja też zaczynam koło 9-10dc bo raz miałam owu 11/12 DC a w kolejnym 13/14 DC więc żeby nieprzegapic tego pika to robię 2x dziennie. I jak dla mnie narazie są najlepsze więc niewiem czy w nstp cyklu niepostawie na nie i tylko na nie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:30 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------

Teraz miałam jakieś Nova coś tam i te moje Ovi i te drugie niedosc że kosztowały chyba z 10zl za 10testow plus 2 ciążowe to ani razu kreski mi niepokazaly grubej a czasem to wogole żadnej ani testowej ani kontrolnej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Wiesz co ja cie nie chce namawiac bo masz swoja metode ale przy tych z facelle wystarczy robic raz dziennie test wieczorem okolo 21-22 bez picia przed okolo 3h. Ja ich nie robie dwa razy dziennie i ani razu nie przegapilam piku. Poprostu wedlug mnie robiac wieczorem nie da sie tego przegapic bo po piku owu zawsze jest po 24-36h a one sie wybarwiaja bardzo dobrze. Wydaje mi sie ze problem z slabo wybarwiajacymi sie testami = robienie testow dwa razy dziennie ale tutaj to totalnie bez sensu.

---------- Dopisano o 13:44 ---------- Poprzedni post napisano o 13:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Oska87 Pokaż wiadomość
Nooo fajne sa wyjazdy,, mi się szykuje wyjazd we wrześniu na ten cypr. I osobiście mam mieszane uczucia czy jechac czy nie. Ale jedziemy z rodzicami i bratem i mnie namawiają żeby jechać. Sama nie jestem do końca przekonana. Najbardziej goraczka i w sumie średnia frajda. No ale z perspektywy ze teraz albo za kilka lat, wygląda bardziej różowo.
Jak tam dziewczyny są jakieś 2 kreski?
Ja czekam na wizytę na 10.08 I jak będzie wsio ok, to powiem w pracy

Wysłane z mojego SM-M317F przy użyciu Tapatalka

Jedz! Upal bedzie duzy ale zawsze mozesz np rezygnowac z czegos za to twoj parnert z rodzicami i bratem moga zwiedzac bez ciebie a ty mozesz czytac sobie ksiazke w ciueniu przy basenie z frapuccino w rece. Ja bym napewno jechala

Edytowane przez natkurka
Czas edycji: 2022-08-03 o 14:46
natkurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-08-03, 14:55   #3478
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez natkurka Pokaż wiadomość
Wiesz co ja cie nie chce namawiac bo masz swoja metode ale przy tych z facelle wystarczy robic raz dziennie test wieczorem okolo 21-22 bez picia przed okolo 3h. Ja ich nie robie dwa razy dziennie i ani razu nie przegapilam piku. Poprostu wedlug mnie robiac wieczorem nie da sie tego przegapic bo po piku owu zawsze jest po 24-36h a one sie wybarwiaja bardzo dobrze. Wydaje mi sie ze problem z slabo wybarwiajacymi sie testami = robienie testow dwa razy dziennie ale tutaj to totalnie bez sensu.

---------- Dopisano o 13:44 ---------- Poprzedni post napisano o 13:42 ----------




Jedz! Upal bedzie duzy ale zawsze mozesz np rezygnowac z czegos za to twoj parnert z rodzicami i bratem moga zwiedzac bez ciebie a ty mozesz czytac sobie ksiazke w ciueniu przy basenie z frapuccino w rece. Ja bym napewno jechala
No niema szans żebym tyle niepila wieczorem jak chodzę spać koło 21.30-22 a kolacje jemy po 20 i niepic przy jedzeniu bądź po odpada ja wytrzymuje bez picia 1-1,5max więc zazwyczaj po kolacji już niepije i tuz przed snem robię test. Dlatego robię rano i wieczorem wtedy mam lepsze wyniki bo czasem może być tak że tego moczu mniej wyprodukuje rano a wieczorem jest tresciwszy. Po południu niemam szans jak robić bo ciągle coś i tak się zapomina żeby wstrzymywać niepic itd

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-08-03, 15:11   #3479
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Z tym picie przed testem wg mnie to mit. W jednym z cykli wyszedl mi wyraźny pik zaraz po wypiciu dużej ilości płynów. Mówię o facelle.
Ja się nie stosuje do tego niepicia bo bym nie wytrzymała. Ciągle chleje wodę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-08-03, 15:17   #3480
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
Z tym picie przed testem wg mnie to mit. W jednym z cykli wyszedl mi wyraźny pik zaraz po wypiciu dużej ilości płynów. Mówię o facelle.
Ja się nie stosuje do tego niepicia bo bym nie wytrzymała. Ciągle chleje wodę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To ja się stosuje ale nie aż tyle godzin bo, zauważyłam że jak pije i sikam to ten mocz przezroczysty a jak wstrzymuje to taki głębszy kolor ma jakkolwiek to brzmi 🤣🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-02-01 21:25:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:16.