Starania o dziecko od 2022 - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2022-08-05, 19:01   #3541
farfarae
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 797
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez natkurka Pokaż wiadomość
nagral mi wiadomosc ze „ no mowilem ze jak cos ne to raz a porzadnie” no nie wiem czy raz, moze w tym cyklu raz ale niech mu bedzie.

Ale ja go uprzedzilam bo niestety sie naczytalam i mu powiedzialam ze w sumie to ja nie wiem jak to wyglada, ze okres powinnam dostac jutro, ze dzisiaj mam pozywtyny test ale juz nie wiem czy ten test to moze byc pozytywny przez polipa ( bo podobno niektore zmiany w macicy daja pozytywny wynik) i powiedzialam ze w sumie to nic pewnego i ze jutro ide do lekarza. Wole tak niz potwierdzic ze na sto pro ciaza. Teraz pojechal na pepkowe do Warszawy do znajomych wiec w sumie to nie bylo jeszcze jakiejs ekscytacji ale my nie jestesmy z tych co jakos bardzo się w zyciu ekscytuja ja jestem raczej taka powsciagliwa w okazywaniu emocji, maz bardziej wylewny ale tak jak mowie on narazie ma wizje ze albo ciaza albi polip wiec narazie tak na chlodno

---------- Dopisano o 17:47 ---------- Poprzedni post napisano o 17:45 ----------




Super! To fajny lekarz. Niektorzy naprawde sie angazuja, przy moich problemach z sercem tez sie kiedys zdziwilam bo lekarz na mojej wizycie zadzwonil do jakiegos profesora ze szpitala i polaczyl sie z nim na wideo i interpretowali moje wyniki i az bylam w szoku ze tak fajnie sie mna zajal i napraede chcial pomoc i konsultowal sie z jakims profesorem.

Masz juz ten lek na wywolanie czy dzialasz na wlasna reke? Kiedy wizyta u lekarza?

---------- Dopisano o 17:51 ---------- Poprzedni post napisano o 17:47 ----------

wogole ja jestem typem czlowieka co nie nawidzi w zyciu zmian. Boje sie ich. I teraz mysle „ w jaki sposob rodzicom powiem zeby wyszlo naturalnie” „ a siostrą?” Na wszystkich mediach spolecznosciowych mam poukrywane jakies daty - urodziny itp bo nie lubie byc w centrum zainteresowania. Moj wlasny slub byl dla mnie koszmarem. Po co ja to zrobilam? Przeciez od poczatku wiedzialam ze bede umierac ze stresu i ze to bedzie dla mnie najbardziej niekomfortowa sytuacja w zyciu. I byla. A teraz jak wszystko pojdzie dobrze to tez bede zmuszona stanac przed ludzmi w rodzinie czy pracy i powiedziec o ciazy. I tez bede musiala byc w centrum, posluchac gratulacji itp. Wiecie to wszystko jest super mile ale jak ktos jest mocno introwertyczny to takie sytuacje sa stresujace. Najgorsze chyba w pracy.. ja wiem ze wybiegam w przyszlosc ze moze byc roznie, licze sie z tym bardzo i mam swiadomosc co i jak ale jednak glupia glowa robi jakies wycieczki w przyszlosc zeby jeszcze sobue stresu dolozyc

Wiem, co czujesz, też nienawidzę być w centrum uwagi i robić szum wokół siebie. Mnie pomaga myślenie, że nawet w takich sytuacjach jak ślub/wesele jest się w centrum uwagi innych przez chwilę, a potem każdy się zajmuje sobą i impreza toczy się własnym torem. Tak samo jak z informacją o ciąży - wszyscy pewnie pogratulują, wypytają o jakieś szczegóły i się uspokoją, co najwyżej będą pytać jak się czujesz/jak przygotowania do porodu co jakiś czas.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
farfarae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-08-05, 19:06   #3542
Caro_Carolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 450
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez natkurka Pokaż wiadomość
nagral mi wiadomosc ze „ no mowilem ze jak cos ne to raz a porzadnie” no nie wiem czy raz, moze w tym cyklu raz ale niech mu bedzie.

Ale ja go uprzedzilam bo niestety sie naczytalam i mu powiedzialam ze w sumie to ja nie wiem jak to wyglada, ze okres powinnam dostac jutro, ze dzisiaj mam pozywtyny test ale juz nie wiem czy ten test to moze byc pozytywny przez polipa ( bo podobno niektore zmiany w macicy daja pozytywny wynik) i powiedzialam ze w sumie to nic pewnego i ze jutro ide do lekarza. Wole tak niz potwierdzic ze na sto pro ciaza. Teraz pojechal na pepkowe do Warszawy do znajomych wiec w sumie to nie bylo jeszcze jakiejs ekscytacji ale my nie jestesmy z tych co jakos bardzo się w zyciu ekscytuja ja jestem raczej taka powsciagliwa w okazywaniu emocji, maz bardziej wylewny ale tak jak mowie on narazie ma wizje ze albo ciaza albi polip wiec narazie tak na chlodno

---------- Dopisano o 17:47 ---------- Poprzedni post napisano o 17:45 ----------




Super! To fajny lekarz. Niektorzy naprawde sie angazuja, przy moich problemach z sercem tez sie kiedys zdziwilam bo lekarz na mojej wizycie zadzwonil do jakiegos profesora ze szpitala i polaczyl sie z nim na wideo i interpretowali moje wyniki i az bylam w szoku ze tak fajnie sie mna zajal i napraede chcial pomoc i konsultowal sie z jakims profesorem.

Masz juz ten lek na wywolanie czy dzialasz na wlasna reke? Kiedy wizyta u lekarza?

---------- Dopisano o 17:51 ---------- Poprzedni post napisano o 17:47 ----------

wogole ja jestem typem czlowieka co nie nawidzi w zyciu zmian. Boje sie ich. I teraz mysle „ w jaki sposob rodzicom powiem zeby wyszlo naturalnie” „ a siostrą?” Na wszystkich mediach spolecznosciowych mam poukrywane jakies daty - urodziny itp bo nie lubie byc w centrum zainteresowania. Moj wlasny slub byl dla mnie koszmarem. Po co ja to zrobilam? Przeciez od poczatku wiedzialam ze bede umierac ze stresu i ze to bedzie dla mnie najbardziej niekomfortowa sytuacja w zyciu. I byla. A teraz jak wszystko pojdzie dobrze to tez bede zmuszona stanac przed ludzmi w rodzinie czy pracy i powiedziec o ciazy. I tez bede musiala byc w centrum, posluchac gratulacji itp. Wiecie to wszystko jest super mile ale jak ktos jest mocno introwertyczny to takie sytuacje sa stresujace. Najgorsze chyba w pracy.. ja wiem ze wybiegam w przyszlosc ze moze byc roznie, licze sie z tym bardzo i mam swiadomosc co i jak ale jednak glupia glowa robi jakies wycieczki w przyszlosc zeby jeszcze sobue stresu dolozyc
Byłam dziś, usg w normie, torbiel sie wchlania a kwestie tej niby wody w jajniku trzeba ustalic w innym czasie cuklu. Ok mam sie nie martwic i wywolac okres. Lek miała ze stymulacji cyklu a tylko potwierdzilam to.

Milo, bo wczoraj dzwonilam zapytac czy moge wywolac to mnie dzis wpisal na usg zeby pochopnie nic nie robic na tel.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:06 ---------- Poprzedni post napisano o 19:04 ----------

Cytat:
Napisane przez maja5433 Pokaż wiadomość
jak dlugo musisz brac? jak to sie robi? nigdy tego nie robilam
Tryb jest jak przy wspomaganiu 2 czesci cyklu. Bierze sie 10 dni po 1 tabletce (czasem 2) i odstawia i okres powinien byc. Tym razem typowo pod odstawienie wezme, ale wczesniej biorac mialam na 2 dzien i raz na 8 cos sie przesunelo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Caro_Carolla
Czas edycji: 2022-08-05 o 19:07
Caro_Carolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-08-05, 19:11   #3543
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Starania o dziecko od 2022

natkurka kochana trochę rozumiem takie analizowanie rzeczywistości. Ale też znajdź przestrzeń aby się cieszyć Rodzina na pewno się ucieszy, a pracą w ogóle bym się nie przejmowała.


Caro super, że wizyta coś rozjaśniła.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-08-05, 19:43   #3544
natkurka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Praca sie troche przejmuje chociaz jakies 2msc temu moj bezporesni szef mi powiedzial ze w sumie to on czeka az zajde w ciaze, ze to naturalne itp. Bo chyba pomyslal ze moze cos nie tak bo jestesmy dwa lata po slubie. Zaczal mi opowiadac o jakims in vitro itp i w sumie smiac mi sie chcialo to bylo slodkie ze mnie tak zapewnial ze wszystko okej.

No ale pracuje w korpo i akurat ja mam samodzielne stanowisko ktore jest bezposrednio zwiazane z finansami. I jakos tak sie martwie bo do tego stanowiska nie da sie przyuczyc. Szczerze to dostalam to stanowisko przez lojalnosc bo jednak mialam duza z stycznosc z wynikami finansowymi, HRami etc i jakos tak probuje sobie w glowie ulozyc jak to ogarnac.

Rodzina sie napewno ucieszy bo tez tylko na to czekaja. Siostry mam dwie obie mlodsze. Jedna mlodsza rok a druga 9 lat i tak jak mowicie dziewczyny - niby tylko zdawkowa infirmacja i jakos szybko wszyscy sie oswoja ale dla mnie narazie stres. Jestem strasznie aspoleczna. Przyszlo mi to z wiekiem bo kiedys to bylam bardzo towarzyska
natkurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-08-06, 07:29   #3545
maja5433
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 231
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez natkurka Pokaż wiadomość
Praca sie troche przejmuje chociaz jakies 2msc temu moj bezporesni szef mi powiedzial ze w sumie to on czeka az zajde w ciaze, ze to naturalne itp. Bo chyba pomyslal ze moze cos nie tak bo jestesmy dwa lata po slubie. Zaczal mi opowiadac o jakims in vitro itp i w sumie smiac mi sie chcialo to bylo slodkie ze mnie tak zapewnial ze wszystko okej.

No ale pracuje w korpo i akurat ja mam samodzielne stanowisko ktore jest bezposrednio zwiazane z finansami. I jakos tak sie martwie bo do tego stanowiska nie da sie przyuczyc. Szczerze to dostalam to stanowisko przez lojalnosc bo jednak mialam duza z stycznosc z wynikami finansowymi, HRami etc i jakos tak probuje sobie w glowie ulozyc jak to ogarnac.

Rodzina sie napewno ucieszy bo tez tylko na to czekaja. Siostry mam dwie obie mlodsze. Jedna mlodsza rok a druga 9 lat i tak jak mowicie dziewczyny - niby tylko zdawkowa infirmacja i jakos szybko wszyscy sie oswoja ale dla mnie narazie stres. Jestem strasznie aspoleczna. Przyszlo mi to z wiekiem bo kiedys to bylam bardzo towarzyska


natkurka o ktorej wizyta? bede trzymac kciuki zeby polipa juz nie bylo
maja5433 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-08-06, 09:11   #3546
natkurka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Dziewczyny wszystko okej

Tzn Pani nawet nie robila usg bo mowi ze pod katem ciazy to nic nie zobaczy, dopiero za 2-3 tygodnie a w kontekscie polipa to nie ma to zadnego znaczenia. Jesli sie udalo zajsc w ciaze to olac temat zupelnie. Polip jedynie przeszkadza w zajsciu w ciaze a jak sie udalo zajsc to nie ma zadnego znaczenia czyli tak jak pisala Caro

Jutro jeszcze powtorze bete i mam jakies skierowania na badania ale jezu.. po mojej znizce w pracy 230zł.. powiedzcie mi czy mozna isc do przychodni na nfz ( do lekarza rodzinnego) i tam zrobic badania? Nie jestem sępem wrecz przeciwnie ale nuedawno tez robilam badania
natkurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-08-06, 09:13   #3547
Anastazja3208
Zadomowienie
 
Avatar Anastazja3208
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 023
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez natkurka Pokaż wiadomość
Dziewczyny wszystko okej

Tzn Pani nawet nie robila usg bo mowi ze pod katem ciazy to nic nie zobaczy, dopiero za 2-3 tygodnie a w kontekscie polipa to nie ma to zadnego znaczenia. Jesli sie udalo zajsc w ciaze to olac temat zupelnie. Polip jedynie przeszkadza w zajsciu w ciaze a jak sie udalo zajsc to nie ma zadnego znaczenia czyli tak jak pisala Caro

Jutro jeszcze powtorze bete i mam jakies skierowania na badania ale jezu.. po mojej znizce w pracy 230zł.. powiedzcie mi czy mozna isc do przychodni na nfz ( do lekarza rodzinnego) i tam zrobic badania? Nie jestem sępem wrecz przeciwnie ale nuedawno tez robilam badania
Podstawowe badania krew mocz tak ale już typowe pod kątem ciąży to raczej od ginekologa

Wysłane z mojego 2107113SG przy użyciu Tapatalka
Anastazja3208 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-08-06, 09:59   #3548
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Starania o dziecko od 2022

natkurka no widzisz wszystko super cieszę się


Co do testów owu to powiem wam, że faktycznie te niebieskie Horien słabo się wybarwiaja. Nie wytrzymałam i dokupiłam sprawdzone facellaki kreska zdecydowanie na nich ciemnieje. Na Horienach niby też, ale to zupełnie nie ta widocznosc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-08-06, 10:02   #3549
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
natkurka no widzisz wszystko super cieszę się


Co do testów owu to powiem wam, że faktycznie te niebieskie Horien słabo się wybarwiaja. Nie wytrzymałam i dokupiłam sprawdzone facellaki kreska zdecydowanie na nich ciemnieje. Na Horienach niby też, ale to zupełnie nie ta widocznosc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niestety jest mega różnica między Horienami a falacelle i bardzo widoczna różnica

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-08-06, 10:03   #3550
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Dwa testy owulacyjne robione z tej samej próbki moczu, pol godziny po kawie. No jest różnica. Wczoraj też robiłam.20220806_104912.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-08-06, 10:04   #3551
maja5433
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 231
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez natkurka Pokaż wiadomość
Dziewczyny wszystko okej

Tzn Pani nawet nie robila usg bo mowi ze pod katem ciazy to nic nie zobaczy, dopiero za 2-3 tygodnie a w kontekscie polipa to nie ma to zadnego znaczenia. Jesli sie udalo zajsc w ciaze to olac temat zupelnie. Polip jedynie przeszkadza w zajsciu w ciaze a jak sie udalo zajsc to nie ma zadnego znaczenia czyli tak jak pisala Caro

Jutro jeszcze powtorze bete i mam jakies skierowania na badania ale jezu.. po mojej znizce w pracy 230zł.. powiedzcie mi czy mozna isc do przychodni na nfz ( do lekarza rodzinnego) i tam zrobic badania? Nie jestem sępem wrecz przeciwnie ale nuedawno tez robilam badania

O ale jednak szkoda ze nie zrobiła usg? Może tej starszej lekarce się przewidziało a byłabyś dużo spokojniejsza
maja5433 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-08-06, 10:05   #3552
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez natkurka Pokaż wiadomość
Dziewczyny wszystko okej

Tzn Pani nawet nie robila usg bo mowi ze pod katem ciazy to nic nie zobaczy, dopiero za 2-3 tygodnie a w kontekscie polipa to nie ma to zadnego znaczenia. Jesli sie udalo zajsc w ciaze to olac temat zupelnie. Polip jedynie przeszkadza w zajsciu w ciaze a jak sie udalo zajsc to nie ma zadnego znaczenia czyli tak jak pisala Caro

Jutro jeszcze powtorze bete i mam jakies skierowania na badania ale jezu.. po mojej znizce w pracy 230zł.. powiedzcie mi czy mozna isc do przychodni na nfz ( do lekarza rodzinnego) i tam zrobic badania? Nie jestem sępem wrecz przeciwnie ale nuedawno tez robilam badania
Cieszę się że wszystko dobrze a co do badań to krew,mocz da ci zwykły rodzinny natomiast resztę już niebardzo i z tym do ginekologa byś musiała iść na NFZ. Wiem że dużo dziewczyn chodzi właśnie na wizyty tu i tu bo prywatnie mają lepszą opiekę a na NFZ chodzą żeby mieć skierowania bo te początkowe badania drogo wychodzą. A nawet jak robiłaś jakieś tam badania przed ciążą choćby miesiąc wcześniej to w ciąży i tak trzeba na nowo wszystko robic🤷🏼☠♀️nawet grupę krwi trzeba robić co ciążę tak jakby miała się zmienić🤣🤣🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-08-06, 10:07   #3553
Caro_Carolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 450
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez natkurka Pokaż wiadomość
Dziewczyny wszystko okej

Tzn Pani nawet nie robila usg bo mowi ze pod katem ciazy to nic nie zobaczy, dopiero za 2-3 tygodnie a w kontekscie polipa to nie ma to zadnego znaczenia. Jesli sie udalo zajsc w ciaze to olac temat zupelnie. Polip jedynie przeszkadza w zajsciu w ciaze a jak sie udalo zajsc to nie ma zadnego znaczenia czyli tak jak pisala Caro

Jutro jeszcze powtorze bete i mam jakies skierowania na badania ale jezu.. po mojej znizce w pracy 230zł.. powiedzcie mi czy mozna isc do przychodni na nfz ( do lekarza rodzinnego) i tam zrobic badania? Nie jestem sępem wrecz przeciwnie ale nuedawno tez robilam badania
Super, cieszę się, że wszystko dobrze i zmartwienie polipem minęło. Trzymaj się zdrowo i ciesz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Caro_Carolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-08-06, 10:07   #3554
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Ilość badań w ciąży to jest coś co lekko mnie przeraża jeszcze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-08-06, 10:34   #3555
natkurka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Starania o dziecko od 2022

wlasnie mnie te badania w ciazy tez zdziwily ile tego jest. Tzn nie orientowalam sie bo nie potrzebiwalam ale teraz dostalam liste, czesc rzeczy mam w pakiecie a poza pakietem 50% i wyszlo ponad 230 zl po znizce.. strasznie duzo.

A co do usg to ona widziala na zdjeciu polipa. Ona mowi ze to moze nawet nie jest polip tylko takie zgrubienie w blonie bo to bardzo czesto sie zdarza i to zaden powod do niepokoju. Mowi ze gdybym sie tym zajela po miesiaczce to wyciecie tego na NFZ to obecnie okolo 12msc bo przez pandemie byly obsuwy itp. Mowi ze gdyby to bylo cos groznego to terminy byly szybkie a tu swobodnie mozna z tym zyc tylko utrudnia ciaze. Jak mi to powiedziala to w sumie nie potrzebowalam usg. Od razu uspokoila zeby olac temat po ciazy sie wchlonie.

A co do testow. Tak te facelle sa fenomenalne. Nie uzywalam innych ale dziewczyny wrzuvaly zdjecia i bylo widac jak slabo sie wybarwiaja a te super. A ja spanikowalam bo w mojej drogerii ich nie bylo a na stronie mozna bylo kupic tylko 2 sztuki bo wiecej nie bylo i kupilam pare dni temu opakowanie na zapas wiec w sumie mam z poprzedniego cyklu 2 testy i teraz 5. Moglabym ktorejs oddac za free ( za paczkomat)
natkurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-08-06, 10:42   #3556
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez natkurka Pokaż wiadomość
wlasnie mnie te badania w ciazy tez zdziwily ile tego jest. Tzn nie orientowalam sie bo nie potrzebiwalam ale teraz dostalam liste, czesc rzeczy mam w pakiecie a poza pakietem 50% i wyszlo ponad 230 zl po znizce.. strasznie duzo.

A co do usg to ona widziala na zdjeciu polipa. Ona mowi ze to moze nawet nie jest polip tylko takie zgrubienie w blonie bo to bardzo czesto sie zdarza i to zaden powod do niepokoju. Mowi ze gdybym sie tym zajela po miesiaczce to wyciecie tego na NFZ to obecnie okolo 12msc bo przez pandemie byly obsuwy itp. Mowi ze gdyby to bylo cos groznego to terminy byly szybkie a tu swobodnie mozna z tym zyc tylko utrudnia ciaze. Jak mi to powiedziala to w sumie nie potrzebowalam usg. Od razu uspokoila zeby olac temat po ciazy sie wchlonie.

A co do testow. Tak te facelle sa fenomenalne. Nie uzywalam innych ale dziewczyny wrzuvaly zdjecia i bylo widac jak slabo sie wybarwiaja a te super. A ja spanikowalam bo w mojej drogerii ich nie bylo a na stronie mozna bylo kupic tylko 2 sztuki bo wiecej nie bylo i kupilam pare dni temu opakowanie na zapas wiec w sumie mam z poprzedniego cyklu 2 testy i teraz 5. Moglabym ktorejs oddac za free ( za paczkomat)
Fajnie, że to piszesz bo się nastawiłam, że na pakiet to wszystko za free już będzie No ale 200 to nie 500, zawsze coś

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-08-06, 11:04   #3557
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez natkurka Pokaż wiadomość
wlasnie mnie te badania w ciazy tez zdziwily ile tego jest. Tzn nie orientowalam sie bo nie potrzebiwalam ale teraz dostalam liste, czesc rzeczy mam w pakiecie a poza pakietem 50% i wyszlo ponad 230 zl po znizce.. strasznie duzo.

A co do usg to ona widziala na zdjeciu polipa. Ona mowi ze to moze nawet nie jest polip tylko takie zgrubienie w blonie bo to bardzo czesto sie zdarza i to zaden powod do niepokoju. Mowi ze gdybym sie tym zajela po miesiaczce to wyciecie tego na NFZ to obecnie okolo 12msc bo przez pandemie byly obsuwy itp. Mowi ze gdyby to bylo cos groznego to terminy byly szybkie a tu swobodnie mozna z tym zyc tylko utrudnia ciaze. Jak mi to powiedziala to w sumie nie potrzebowalam usg. Od razu uspokoila zeby olac temat po ciazy sie wchlonie.

A co do testow. Tak te facelle sa fenomenalne. Nie uzywalam innych ale dziewczyny wrzuvaly zdjecia i bylo widac jak slabo sie wybarwiaja a te super. A ja spanikowalam bo w mojej drogerii ich nie bylo a na stronie mozna bylo kupic tylko 2 sztuki bo wiecej nie bylo i kupilam pare dni temu opakowanie na zapas wiec w sumie mam z poprzedniego cyklu 2 testy i teraz 5. Moglabym ktorejs oddac za free ( za paczkomat)
Najważniejsze że jesteś zadowolona z wizyty teraz możesz odetchnąć i najpiękniejsze w tym wszystkim jest to że udało wam się od jednego strzału

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-08-06, 11:07   #3558
natkurka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
Fajnie, że to piszesz bo się nastawiłam, że na pakiet to wszystko za free już będzie No ale 200 to nie 500, zawsze coś

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

zalezy od pakietu pewnie i akurat ja mam poza pakietem 50% zniznki ale strike pracownicznej nie wiem jak jest w Luxmed Scanmed czy Medicover. Ale wybulic 500 zeta to sporo. Zawsze to lepiej polowe.

---------- Dopisano o 10:07 ---------- Poprzedni post napisano o 10:07 ----------

Cytat:
Napisane przez MadziQ6 Pokaż wiadomość
Najważniejsze że jesteś zadowolona z wizyty teraz możesz odetchnąć i najpiękniejsze w tym wszystkim jest to że udało wam się od jednego strzału

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

I przy tym polipie. Nie wiem jak to mozliwe. Naprawde bo naczytalam sie sporo
natkurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-08-06, 11:14   #3559
maja5433
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 231
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez natkurka Pokaż wiadomość
zalezy od pakietu pewnie i akurat ja mam poza pakietem 50% zniznki ale strike pracownicznej nie wiem jak jest w Luxmed Scanmed czy Medicover. Ale wybulic 500 zeta to sporo. Zawsze to lepiej polowe.

---------- Dopisano o 10:07 ---------- Poprzedni post napisano o 10:07 ----------




I przy tym polipie. Nie wiem jak to mozliwe. Naprawde bo naczytalam sie sporo

Natkurka a mogłabyś zrobić jeden test owu żeby potwierdzić hipotezę ze przy ciąży są one pozytywne (podobno czasem szybciej niż ciążowe)? Podobno Bhcg jest podobne do lh i wychwytuje
maja5433 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-08-06, 11:22   #3560
natkurka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Starania o dziecko od 2022

O kurcze faktycznie od razu sie pokazala mocna kreska jak pikIMG_6800.jpg
natkurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-08-06, 11:25   #3561
natkurka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Z bliska wyglada tak. Ale slyszalam ze niektorym tez to wychodzi nawet jak nie są w ciązy. Podobno przez @ znowu stęzenie LH wzrasta.

IMG_6802.jpg
natkurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-08-06, 11:34   #3562
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez maja5433 Pokaż wiadomość
Natkurka a mogłabyś zrobić jeden test owu żeby potwierdzić hipotezę ze przy ciąży są one pozytywne (podobno czasem szybciej niż ciążowe)? Podobno Bhcg jest podobne do lh i wychwytuje
Potwierdzam wychodzą ładne pozytywyrobiłam w poprzedniej ciąży i piękne grube krechy były.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:34 ---------- Poprzedni post napisano o 12:33 ----------

Cytat:
Napisane przez natkurka Pokaż wiadomość
zalezy od pakietu pewnie i akurat ja mam poza pakietem 50% zniznki ale strike pracownicznej nie wiem jak jest w Luxmed Scanmed czy Medicover. Ale wybulic 500 zeta to sporo. Zawsze to lepiej polowe.

---------- Dopisano o 10:07 ---------- Poprzedni post napisano o 10:07 ----------




I przy tym polipie. Nie wiem jak to mozliwe. Naprawde bo naczytalam sie sporo
Nic tylko się cieszyć i wkoncu przełamałas drogę na grupie oby teraz tylko II się sypały

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-08-06, 11:35   #3563
maja5433
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 231
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez natkurka Pokaż wiadomość
O kurcze faktycznie od razu sie pokazala mocna kreska jak pikZałącznik 7777039
O super dzięki.
Jak się czujesz?
Ja mam dziś 1dc. W tym mies zaczynamy
maja5433 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-08-06, 11:47   #3564
natkurka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Starania o dziecko od 2022

dobrze sie czuje, nie mam ani pol objawa, moze oprocz tego ze czuje sie troszke przeziebiona ale juz sama nie wiem czy jestem czy nie, boli mnie lekko gardlo. Musze znalezc jakiegos lekarza na te wizyte za 3 tygodnie. A w Krk troche sie czeka. Ta Pani co dzisiaj bylam nie ma terminow.. nie chce mi sie szukac
natkurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-08-06, 12:51   #3565
maja5433
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 231
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez natkurka Pokaż wiadomość
dobrze sie czuje, nie mam ani pol objawa, moze oprocz tego ze czuje sie troszke przeziebiona ale juz sama nie wiem czy jestem czy nie, boli mnie lekko gardlo. Musze znalezc jakiegos lekarza na te wizyte za 3 tygodnie. A w Krk troche sie czeka. Ta Pani co dzisiaj bylam nie ma terminow.. nie chce mi sie szukac
A na kiedy termin wypada? <3
maja5433 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-08-06, 13:32   #3566
natkurka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Starania o dziecko od 2022

O matko nie wiem nie sprawdzalam nic lekarz nie mowil itp
natkurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-08-06, 15:37   #3567
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez natkurka Pokaż wiadomość
O matko nie wiem nie sprawdzalam nic lekarz nie mowil itp
A w apce jaki ci pokazuje?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-08-06, 16:00   #3568
natkurka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Starania o dziecko od 2022

A nic nie zaznaczalam w apce jeszcze, jaka to apka?
natkurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-08-06, 16:26   #3569
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Starania o dziecko od 2022

W ovf wiem że pokazuje prognozowany termin tam gdzie detektor ciąży

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-08-06, 16:33   #3570
maja5433
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 231
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez MadziQ6 Pokaż wiadomość
W ovf wiem że pokazuje prognozowany termin tam gdzie detektor ciąży

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Albo kalkulator porodu wpisz w Google
maja5433 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-02-01 21:25:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:20.