nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-24, 15:14   #151
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

i ja dzis kupilam Revlona Soft Flex (buff)- tak go zachwalacie a wlasnie skonczyl mi sie MF i wycofany odcien 101 ,wiec musialam go sprobowac zwlaszcza ze zalezy mi na bardzo dobrym kryciu ale przy tym nie na efekcie maski,jak pouzywam troche to napisze jak mi sie sprawuje

mam nadzieje ze bedzie dobrze kryl,mam cere raczej sucha i delikatna,wiec podklad moze byc ciezki troche jak dla niej ,ale co robic jak odcien moj i wlasciwosci chyba tez dobrze krujace ma
Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-24, 15:16   #152
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

soft flex jest wlasnie do skóry mieszanej i tłustej
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-24, 15:35   #153
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

wiem ze jest dla mieszanej i tlustej ale zaryzykowalam ,czesto kupuje podklady aby mi tylko odcien pasowal i byl hmm tresciwy,zadko kiedy ze ten jest dla tlustej ,tej dla suchej zobaczymy mam nadzieje ze nie bede zalowac
Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-24, 15:58   #154
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Kadunia Pokaż wiadomość
soft flex jest wlasnie do skóry mieszanej i tłustej
są dwa rodzaje softflexu, z czerwoną nakrętką jest do suchej
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-24, 15:58   #155
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

A ja nim nie jestem zachwycona.Spodziewałam sie czegoś lepszego,udoskonalonej poprzedniej wersji.
Niestety zawiodłam sie.Podkład bardzo szybko zastyga i trzeba go migusiem rosmarować.Fatalnie sie go wydobywa z butelki.Capi alkoholem niemiłosiernie.
pewnie bedzie wysuszał.Zdecydowanie lepszy jest Colorstay natural make up.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-24, 17:57   #156
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
są dwa rodzaje softflexu, z czerwoną nakrętką jest do suchej

a u nas w Polsce sa tez te z czerwona bo przyznam ze nie widzilam jak narazie
Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-24, 18:00   #157
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Brook Pokaż wiadomość
a u nas w Polsce sa tez te z czerwona bo przyznam ze nie widzilam jak narazie
nie mam pojęcia, mówię jedynie na podstawie Allegro - może któraś z dziewczyn oglądających Revlona w realu odpowie
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-24, 18:33   #158
malutka86
Raczkowanie
 
Avatar malutka86
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Zmc
Wiadomości: 356
GG do malutka86
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

jak kupowalam w GC w Lublinie, to nie bylo zadnego z czerwona zakretka.
malutka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-24, 20:32   #159
pocahontas69
Raczkowanie
 
Avatar pocahontas69
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 378
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez smileofangel Pokaż wiadomość
to szok :| ja buzie wiecznie pocieram i moge to robic przez 13h wykladow i pozniej nie boje sie jechac do TZa bo wiem ze podklad jest gdzie jest
smile- a może ty masz jakis rewelacyjny kremik, wspomagacz revlona, co , przyznaj sie, jaki stosujesz przed aplikacja softflexa a może nie jestes świadoma przedłużania przez kremik podkładu na buźce?
pocahontas69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-24, 22:15   #160
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

wlasnie nie stosuje kremu pod podklad... moja cera jest wybitnie dziwna nie lubi zadnych zeli do mycia buzi a wyprobowalam juz mase wstyd sie przyznac ale najlepiej jej robi mydelko w plynie i na noc krem Soraya C&C rano wstaje myje buzie mydelkiem wycieram papierowymi reczniczkami i siup podklad nie wiem czemu ale nie ufam kremom pod podkladem z Ziaji krem mi 'rolkowal' podklad a jak uzyje z Soray mam wrazenie ciezkosci makijazu i szybszego swiecenia mimo ze krem jest matujaco-nawilzajacy i nie zostawia tlustego filmu :| takze na dzien nico nie nakladam pod podklad
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-25, 11:22   #161
Anchela
Zadomowienie
 
Avatar Anchela
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 146
GG do Anchela
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Są dwie wersje tego podkladu, ale nie wiem czy dostępne w Polsce. Ja tak prawdę powiedziawszy nie widzę jakiejś szczególnej różnicy między starym a tym nowym. Specjalnie pomalowałam połowę buźki jednym i połowę drugim a różnicy nie widzę
Anchela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-25, 13:37   #162
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

wiec z podkladu jak n adzis dzien jestem zadowolona- ładny jednoloty kolor- dobrze dobrany,skora zmatiowona i ukryte wszelkie czerownosci- moze super nie jest kryjacy ,ale mi ukrywa co chce


pod podklad ja rowniez kremow nie uzywam- rano jak wstane nakladam nawilzajacy, a po jakis 40 minutach zmywam nawilzajacym tonikiem go zeby podklad sie nie rolowal mi

dobry jest pod podklad krem happyderm szybko sie wchlania i nie zostawia filmu na skorze
Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-25, 14:35   #163
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Ja tez nie widziałam tego z czerwoną zakrętką
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-25, 16:23   #164
Joasiaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Joasiaa
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 2 150
GG do Joasiaa
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Chwalę pod niebiosa Revlona. Jak dla mnie ideał. Matuje moją mega tłustą cerę na 6h spokojnie. Później świecę się ale nie tak jak przy innych podkładach. Nawet gdy nałożę go sporo to o efekcie maski nie ma mowy. Polecam go osobą z problematycznymi cerami bo krycie jest dosyć mocne.
__________________
Zapraszam na mój blog turystyczny:
http://blog.palcem-po-mapie.pl/


"Ludzie nie zdają sobie sprawy jak mało istnieją" Leo Lipski
Joasiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-25, 22:34   #165
mops
Przyczajenie
 
Avatar mops
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 8
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Moim zdaniem Revlon jest supernie znam co prawda poprzednich wersji ale ta bardzo mi pasuje. Matuje - moją naprawdę tłustą cerę, trzyma się cały dzionek, ładnie kryje a przy tym stapia się fajnie z cerą i co ważne nie podkreśla skórek Zapach ma paskudny to fakt ale...nie wącham a czego się nie robi dla urody no i jeszcze ten słoiczek niezbyt praktyczny ale ogólnie jak dla mnie super
mops jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-02, 19:38   #166
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

mógłby ktos porównać krycie revlona colorstaya do r.c. softflex'a? Pani w g.c. powiedziła mi, że kryje tak samo, kupiłam, jeszcze nie otworzyłam, czytam wasze opinie i już zwątpiłam...
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-02, 20:24   #167
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

A moze ktoras z Was skusila sie na zakup Revlon ColorStay Active?

http://allegro.pl/item136851145_nowo...al_beige_.html

zaciekawil mnie ten podklad

chociaz musze dorwac nowa wersje SoftFlex zeby przekonac sie na wlasnej skorze jaki jest pomimo,ze sklad mnie nie zacheca to wiem,ze musze przeprowadzic na sobie ten eksperyment
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-03, 09:25   #168
kate_rossi
Zadomowienie
 
Avatar kate_rossi
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 490
GG do kate_rossi
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
nie mam pojęcia, mówię jedynie na podstawie Allegro - może któraś z dziewczyn oglądających Revlona w realu odpowie
ja kupilam na allegro softflex dla skory suchej (ten z czerwona nakretka). spodziewam sie go na dniach wiec kiedy przybedzie do mnie zdam relacje.
wybrobowalam probki dla skory mieszanej wczesniej wiec bede miala porownanie
__________________
kate_rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-03, 11:19   #169
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
mógłby ktos porównać krycie revlona colorstaya do r.c. softflex'a?
softflex kryje troszkę mniej niż stara wersja.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-03, 11:25   #170
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Justy Pokaż wiadomość
softflex kryje troszkę mniej niż stara wersja.
A mozesz porownac konsystencje oraz rozprowadzanie podkladu?Mam nadzieje,ze nie robi takiego tynku jak jego poprzednik
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-03, 11:31   #171
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

ja tez dzieki wizazowi dolaczylam do grona zwolenniczek Revlona Zachecona opiniami kupilam te nowa wersje colorstay'a z softflexem i musze powiedziec,ze jestem bardzo zadowolona. Wczesniej przez kilka dni testowalam go z probki zrobionej w drogerii i bardzo fajnie sie spisywal,wiec kupilam cale opakowanie. Zdecydowalam sie na odcien Sand Beige-ladnie,choc nieidealnie kryje,dlugo utrzymuje sie na skorze,nie sciera sie,nie pozostawia smug i na mojej buzi calkiem niezle sie rozprowadza.No a co najwazniejsze-twarz wyglada siwezo i naturalnie<opinia kolezanek>. Jak dla mnie to jest on porownywalny z EL Double Wear, jesli chodzi o krycie,przy czym o wiele latwiej go rownomiernie nalozyc i uniknac efektu maski. Jedyne co bym w nim zmienila to opakowanie-mialam wczesniej Revlona Sine Control w takim plastikowym opakowaniu,cos jak tubko-sloiczek zakonczony zwezajacym sie dziubkiem,jak przy lejku i powiem szczerze,ze byl o wiele latwieszy w uzyciu-zakretka sie tak nie brudzila i latwiej bylo go wydobyc..
no ale nie ma rzecyz idealnych

p.s. dziewczyny z tym roznym poziomem krycia nowego Revlona to prawda-testujac dwa zblizone odcienie Buff i Sand Beige musze powiedziec,ze ten drugi sprawuje sie o niebo lepiej.Potwierdzila to tez pani z Douglasa,mowiac,ze w przypadku Revlona im jasniejszy odcien tym trudniej o pelne krycie...widac,cos w tym jest...
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-03, 15:33   #172
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

nie wytrzymałam i wypróbowałam
i stwierdzam, że jest nieżle, może nie kryje na maksa, ale efekt generalnie ładny. Trzyma się tak samo długo na twarzy jak poprzednia wersja colorstay'a (tzw. jest niezniszczalny ). efekt na twazry jest ogólnie naturalniejszy, ale... wydaje mi się, że ja sama go bardziej czuje na twarzy, jakby mocniej wysuszał, ściągał skórę. Kupiłam buff, bo w zimie bledzioch się ze mnie robi i stwierdzam, ze kolorek jest śliczny, taki bezyk delikatniutki. Naprawdę fajny podkładzik
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-03, 16:06   #173
marcia77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 75
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Witajcie
Po przeczytaniu całego watku takze chyba skusze sie na ten podkład .Stry mi sie skonczyał.Wybrałm barwe sand beige.Jakiego pudru uzwyacie do tego podkładu tez musze zakupic ,bo mojego juz jest resztka miałm z maibelline byłam srednio zadwolona .Szukam czegos o odcieniu bezowym pasujacym do tego podkładu ,czy mozecie cos polecic?
marcia77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-03, 17:26   #174
Ashia
Rozeznanie
 
Avatar Ashia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Warszawa/Dublin
Wiadomości: 639
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez marcia77 Pokaż wiadomość
Witajcie
Po przeczytaniu całego watku takze chyba skusze sie na ten podkład .Stry mi sie skonczyał.Wybrałm barwe sand beige.Jakiego pudru uzwyacie do tego podkładu tez musze zakupic ,bo mojego juz jest resztka miałm z maibelline byłam srednio zadwolona .Szukam czegos o odcieniu bezowym pasujacym do tego podkładu ,czy mozecie cos polecic?
Hej! Ja też mam sand beige, ale z Colorstay Natural, dla mnie idealny (kWC ). A puder jeśli muszę, chociaż przy tym podkładzie praktycznie się to nie zdarza to używam w kamieniu Lumene. Też miałam Maybelinne ale p. w drogerii powiedziała, że on bardzo wysusza.
Ashia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-03, 19:05   #175
Joasiaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Joasiaa
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 2 150
GG do Joasiaa
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez marcia77 Pokaż wiadomość
Witajcie
Po przeczytaniu całego watku takze chyba skusze sie na ten podkład .Stry mi sie skonczyał.Wybrałm barwe sand beige.Jakiego pudru uzwyacie do tego podkładu tez musze zakupic ,bo mojego juz jest resztka miałm z maibelline byłam srednio zadwolona .Szukam czegos o odcieniu bezowym pasujacym do tego podkładu ,czy mozecie cos polecic?
Ja używam do niego bourjois poudre exquise, puder ma bardzo delikatny kolor. Matuje nim tylko nos i okolice, więcej nie trzeba.
__________________
Zapraszam na mój blog turystyczny:
http://blog.palcem-po-mapie.pl/


"Ludzie nie zdają sobie sprawy jak mało istnieją" Leo Lipski
Joasiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-03, 19:49   #176
marcia77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 75
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Mam jeszcze pytanie odnosnie tego odcienia sannd beige czy on jest taki naturalny bezowy?Szukam wałsnieczegos takiego lub ewntualnie moze wpdac troszke w roż.Pudru tez waśłnie szukam w odcieniu bezu ,by tylko zmatowic .W sklepach zawsze mam problem z wybraniem odcieni
marcia77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-03, 20:55   #177
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
A mozesz porownac konsystencje oraz rozprowadzanie podkladu?Mam nadzieje,ze nie robi takiego tynku jak jego poprzednik
jest nieco gęstszy (więc nie wylewa sie tak łatwo ze słoiczka). nie zasycha natychmiast po nałożeniu- daje szansę na ewentualne poprawki. myślę, że łatwiej go nakładać. na skórze wygląda bardziej naturalnie niż stary. dla mnie- ma same zalety-> poprawiono wszystkie niedociągnięcia starej wersji (oprócz krycia).
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 00:08   #178
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Justy Pokaż wiadomość
jest nieco gęstszy (więc nie wylewa sie tak łatwo ze słoiczka). nie zasycha natychmiast po nałożeniu- daje szansę na ewentualne poprawki. myślę, że łatwiej go nakładać. na skórze wygląda bardziej naturalnie niż stary. dla mnie- ma same zalety-> poprawiono wszystkie niedociągnięcia starej wersji (oprócz krycia).

Dziekuje bardzo za opinie
Boje sie jedynie zeby mnie nie podraznil,nie do konca zachwyca mnie jego sklad ale chyba skusze sie na przetestowanie na wlasnej skorze
W poprzedniku bardzo mnie denerwowalo,ze szybko zastygal na twarzy,tworzyl maske-trudno bylo go nalozyc by uzyskac naturalne wykonczenie i...to krycie az za bardzo.Dlatego optymistycznie podchodze teraz do wersji SoftFlex po Twoich slowach
Dobrze rekomendujesz nowy podklad,dziekuje
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 09:24   #179
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

No i kurde... nie wchodziłam tyle czasu na wizaż bo zaczął pożerac mi mnóstwo pieniędzy. Wchodzę po przerwie i co... trafiam na ten watek i kupuje Revlona :P
Do rzeczy - kupilam sobie ten podkladzik bo chcialam cos ciezszego na zime, i jestem bardzo zadowolona. Kupilam w Galerii Krakowskiej gdzie bardzo mila pani odstapila mi swoj odłożony podkładzik w odcieniu Sand Beige, bo niestety na polce pozostaly jedynie Natural Beige (rozowy :/) i ciemniejsze. Bałam sie, że bedzie troche za ciemny ale jest super - a mam naprawdę blade lico. Mieszam go ciutke z emulsją skinlights. Faktycznie ten podkład nie ściera się - wycierałam nos chusteczką - czysta, ubrania czyste. I to do wieczora. Skórę mam suchą ale podkład nie podkreśla suchych partii ( a mam takie w okolicach ust ). Jestem bardzo zadowolona - a zapach jak zapach, znika po nałożeniu Mnie alkohol nie podrażnia mimo że mam teraz bardzo wrażliwą cerę. Nie wiem jak jest z kryciem bo duzo do krycia nie mam. Jedynie cienie pod oczami i z tym daje sobie rade.Mogę z czystym sumieniem polecic wszystkim którzy się wahają
April007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 11:40   #180
InsideMyOwnMind
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 40
GG do InsideMyOwnMind
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

ja mam właśnie natural beige 220 i nie uwazam zeby byl on rozowy.
co do samego podkładu uwazam, ze to ideal. bez porównania do poprzednika.
swietnie sie rozprowadza, stapia ze skóra, nie tworzy na twarzy maski, twarz jest wielowymiarowa, nie płaska jak to się dzieje w przypadku innych podkładów, trzyma sie bardzo dlugo.
mam wrażenie, ze ten podkład trzyma sie lepiej mojej buzi i dluzej na niej zostaje niz tradycyjny colorstay.
polecam bardzo. zwłaszcza na zime. świetnie ochroni bez teatralnego tynku na twarzy.
InsideMyOwnMind jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-17 08:33:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:48.