balsam brązujący-WĄTEK ZBIORCZY(balsam vs samoopalacz, jak nakładać, kremy bez dha) - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Pokaż wyniki sondy: Jaką lubisz opaleniznę???
Chodzę na solarium 113 14,56%
Uzywam balsamu brązującego 319 41,11%
Używam pudru brązującego 34 4,38%
Smaruje się samoopalaczem 70 9,02%
Preferuję naturalną opaleniznę!!! 240 30,93%
Głosujący: 776. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-06, 00:23   #241
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: balsam do ciala brązujący:)

O jakim balsamie brązującym Loreala mówicie?
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-06, 09:20   #242
gusia2120
Raczkowanie
 
Avatar gusia2120
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 207
Dot.: balsam do ciala brązujący:)

Tylko nie kupujcie tego balsamu z Cztery Pory Roku!!!!!!
Ten "balsam brazujacy" nic dla was nie zrobi!
Dziadostwo i tyle
gusia2120 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-06, 09:43   #243
Julcik
Raczkowanie
 
Avatar Julcik
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 376
GG do Julcik
Dot.: balsam do ciala brązujący:)

Gusia... wiemy, wiemy juz dawno (przynajmniej przeze mnie zostal wyprobowany)

Gonia, chodzi nam o L'oreal sublime bronze. To jest zel brazujacy do twarzy i ciala. bardzio szybko daje pozadane efekty, ale jest troszke drogi (ok. 40 zl) Na rynku mozna znalezc tansze kosmetyki, ktore tez sa bardzo dobre. Dlatego wlasnie sie zastanawiam nad kupnem. A ile kosztuje ten Holiday skin J&J?? ma jakas przystepna cene?
__________________
www.julita.fotobus.pl
Julcik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-06, 10:14   #244
Natalyyya
Zakorzenienie
 
Avatar Natalyyya
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: irlandia
Wiadomości: 3 714
GG do Natalyyya
Dot.: balsam do ciala brązujący:)

a ja wam moge polecić balsam brązujący relaksujący z Ziaja serii Sopot jak dla mnie to naprawde daje super efekty juz po 3-4 godzinach nawet jest nie drogi bo kupiłam go w aptece za 8,40 zł http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pictures/161/182.jpg

Posiada wyciąg z orzecha włoskiego , bogaty w mikroelementy wyciąg z bursztynu wit.E i prowitaminy B5 jak dla mnie jest Ok i super nawilża
Natalyyya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-06, 10:16   #245
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: balsam do ciala brązujący:)

Cytat:
Napisane przez Pyra1990
Agabil1 napisalas że ,,efekt Holiday Skin jest wyraźny,dość mocny nawet po jednym użyciu są już efekty,zaś po kilku razach karaibska opalenizna " ale na serio ten efekt jest taki ciemniutki?? a masz moze jakieś informacje dodatkowe na temat tego specyfiku??
hmmm,a dokładniej co chcesz jeszcze wiedzieć?

Balsam brązuje skórę nadając jej naturalny ,brązowo-złocisty odcień.Pachnie cytrusami,potem zapach przypomina lekko typowy zapach samoopalacza.
Przyjemna konsystencja (śmietankowa) balsamu sprawia,że pozwala równo się rozprowadzić.Lekko nawilża.
Dostępny w dwóch wersjach: dla skóry jasnej oraz normalnej i ciemnej
250ml/10-12zł


*pięknie pachnie(wypaćkałam się w łazience i przyszłam do pokoju,a mąż zaczął mnie obwąchiwać z błogim wyrazem na pysku )

*ma gęstą,śmietankową konsystencję

*nie podrażnił mojej skóry !!!

*po dwóch zastosowaniach byłam pięknie opalona Balsam nadał skórze zdrowego i naturalnego złocisto-brązowego koloru,wyglądam jakbym wróciła z Majorki

*przez kilka dni nie stosowałam balsamu,by zobaczyć jak schodzi.Otóż nie robią się plamy,efekt opalenizny schodzi równomiernie,skóra po prostu blaknie

*mam wersję do skóry normalnej i ciemnej,ciekawe jak sprawowałaby się wersja do jasnej?

* z czystym sumieniem polecam i stwierdzam,że nigdy nie byłam tak bardzo zadowolona zarówno z ceny,aplikacji oraz efektu jeśli chodzi o wszelkei balsamy brązujące czy samoopalacze

* jeśli teraz nagle by powiedziano,że za miesiąc będzie on wycofany-kupiłabym spory zapasik
BARDZO POLECAM !!!
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-06, 10:19   #246
Julcik
Raczkowanie
 
Avatar Julcik
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 376
GG do Julcik
Dot.: balsam do ciala brązujący:)

AAA tylko nie Sopot!!! nie dosc, ze strasznie smierdzi (smrod niemilosierny, zawiera duzo DHA) Kiepsko sie rozsmarowuje, pozostawia smugi. Balsam... raczej nazwalabym to kiepskim samoopalaczem. Zdecydowanie odradzam. Moj faworym jak dotychczas to kolastynka z wyciagiem z kakao
__________________
www.julita.fotobus.pl
Julcik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-06, 10:23   #247
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: balsam do ciala brązujący:)

och-ja też odradzam Sopot
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-07-06, 10:27   #248
maja_s
Rozeznanie
 
Avatar maja_s
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 801
GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s
Dot.: balsam do ciala brązujący:)

oj tak tak sopot na stos sopot na stos !! hiihih
maja_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-06, 10:44   #249
Szczepcio
BAN stały
 
Avatar Szczepcio
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 978
Dot.: balsam do ciala brązujący:)

Ja miałam balsam brązujący z firmy Mona Liza. Ślicznie pachnie, posiada wyciąg z orzecha włoskiego i orzecha kokosowego. Efekty widać już po kilku dniach Polecam
Szczepcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-06, 11:25   #250
nnia***
Raczkowanie
 
Avatar nnia***
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: z uroczego małego miasteczka ;)
Wiadomości: 467
GG do nnia***
Dot.: balsam do ciala brązujący:)

Agabilku ja kiedys mialam sopot i bylam zadowolona z efektow brazujacych ale nie moglam zniesc tego smrodu a czy ten balsam j&j do ciemnej karnacji daje takie same efekty jak sopot czy jest jasniejszy?
nnia*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-06, 11:29   #251
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: balsam do ciala brązujący:)

Anulka -daje podobne,dość mocne efekty brązujące ale przede wszystkim nie zapycha tak porów ,nie uczula mnie jak Sopot .Odcień "opalenizny" też jest bardziej naturalny
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-06, 12:03   #252
czekoladka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: moje miasto;P
Wiadomości: 1 073
Talking Dot.: balsam do ciala brązujący:)

Cytat:
Napisane przez agabil1
hmmm,a dokładniej co chcesz jeszcze wiedzieć?

Balsam brązuje skórę nadając jej naturalny ,brązowo-złocisty odcień.Pachnie cytrusami,potem zapach przypomina lekko typowy zapach samoopalacza.
Przyjemna konsystencja (śmietankowa) balsamu sprawia,że pozwala równo się rozprowadzić.Lekko nawilża.
Dostępny w dwóch wersjach: dla skóry jasnej oraz normalnej i ciemnej
250ml/10-12zł


*pięknie pachnie(wypaćkałam się w łazience i przyszłam do pokoju,a mąż zaczął mnie obwąchiwać z błogim wyrazem na pysku )

*ma gęstą,śmietankową konsystencję

*nie podrażnił mojej skóry !!!

*po dwóch zastosowaniach byłam pięknie opalona Balsam nadał skórze zdrowego i naturalnego złocisto-brązowego koloru,wyglądam jakbym wróciła z Majorki

*przez kilka dni nie stosowałam balsamu,by zobaczyć jak schodzi.Otóż nie robią się plamy,efekt opalenizny schodzi równomiernie,skóra po prostu blaknie

*mam wersję do skóry normalnej i ciemnej,ciekawe jak sprawowałaby się wersja do jasnej?

* z czystym sumieniem polecam i stwierdzam,że nigdy nie byłam tak bardzo zadowolona zarówno z ceny,aplikacji oraz efektu jeśli chodzi o wszelkei balsamy brązujące czy samoopalacze

* jeśli teraz nagle by powiedziano,że za miesiąc będzie on wycofany-kupiłabym spory zapasik
BARDZO POLECAM !!!
Aga, sorry, że Cię męczę o ten balsam... Kupilam go ostatnio -ten do ciemnej karnacji - ale użylam tylko raz, bo i tak nic by nie było widać, gdyż jestem opalona na maxa. Napisz mi, kochana, czy ten balsamik daje kolorek bardziej brązowy czy bardziej żółty???? Jestem teraz opalona na brąz (na słoneczku leżalam jeden dzionek), taki bardzo ciemny brąz, i troszke się boję użyć tego Johnsona, żeby mi nie "zżółcił" opalenizny...A poza tym, jeśli okaze się , ze balsam ten daje kolorek brązowy, bedę go używala zimą (-:, a jeśli mi napiszesz, ze opalenizna ma odcień żółty, to zrezygnuję z niego.

Nie cierpię żółtego odcienia oplaenizny, wrrrrrrrrrrrrrr... albo pomarańczowego, brrrrrwrrrrrrr - a takowy się robił, kiedy na opalone cialko stosowalam różne balsamy brązujące...Wtedy mialam wrazenie, że opalenizna jaśnieje...Dziwne to...
Aha, Aga, napsiz mi, czy ten balsam daje odcień zółtawy czy raczej brazowawy na NIEOPALONEJ SKORZE, blagammmmmmmm!!!
P.S. JULITKO, FAJNĄ MASZ STRONKE INTERNETOWĄ (-:, TRAFIŁAM PRZYPADKIEM (-:
czekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-06, 12:09   #253
Julcik
Raczkowanie
 
Avatar Julcik
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 376
GG do Julcik
Dot.: balsam do ciala brązujący:)

czekoladka www.julka1234.fotka.pl ?

moje zdjecia sa w kilku miejscach w sieci
__________________
www.julita.fotobus.pl
Julcik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-06, 12:23   #254
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Balsam brązujący - proszę o porady

Drogie Wizażanki, należę do grona blokeromaniaków, więc opalanie ani na słońcu ani w solarium nie wchodzi u mnie w grę . Przeczytałam ostatnio pilnie wszystkie dostępne informacje o blasamach brązujących (samooplaczy się boję) i mimo to mam kilka wątpliwości. Bardzo proszę użytkowniczki takich produktów (ja sama nigdy nie używałam) o kilka porad praktycznych i rozwianie moich wątpliwości .

Wątpliwość pierwsza: jaki balsam polecacie początkującym? Chodzi mi o taki, który nie robi smug.

Wątpliwość druga: mam bardzo jasną skórę, nie muśniętą słońcem, który balsam wybrać do takiej karnacji?

Wątpliwość trzecia: Technika nakładania. Rozumiem, że najlepiej zastosować na noc, po uprzednio wykonanym peelingu. I co potem: zwykły balsam, taki nawilżający i na to brązujący? Z tego co wyczytałam, nie trzeba stosować codziennie. Czy to oznacza, że gdybym używała codziennie byłabym coraz ciemniejsza?

Wątpliwość czwarta: czy mam się wysmarować tym balsamem od stóp do głów? Czy gdybym np. posmarowała tylko to co wystaje spod ciuchów, to to czego nie posmarowałam będzie się odcinało trupią bladością?

Wątpliwość czwarta: czy są jakieś przeciwwskazania do nakładania innego kosmetyku na balsam brązujący (mam na myśli krem z filtrem, którego używam codziennie rano).
Dziewczyny, proszę o poradę dla kompletnego laika ! Inaczej skończy się jak z pudrem brązującym, przez który spóźniłam się pół godziny do pracy, bo musiałam zmyć cały makijaż i malować się od nowa. I proszę nie śmiejcie się ze mnie! Zawsze musi być ten pierwszy raz!
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-06, 12:46   #255
Szczepcio
BAN stały
 
Avatar Szczepcio
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 978
Dot.: Balsam brązujący - proszę o porady

Ja też mam bardzo jasną karnacje i stosowałam balsam z Mona Lizy z wyciagiem z orzecha włoskiego i orzecha kokosowego. Ślicznie pachnie, a efekty są widoczne już po kilku dniach
Pozdrawiam
Szczepcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-06, 12:53   #256
Pyra1990
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 7 527
Dot.: Balsam brązujący - proszę o porady

ja z 2 dni temu tez zalozyłam watek o balsamie brązującym moglas spojrzeć ponizej na forum dla ułatwienia to ten link http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=58458 może znajdziesz tam odp na pytania bo ja andal nie wiem jaki kupic ale chyba skusze sie na ten johnoson&johnson zreszta jeszcze pomysle
Pyra1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-06, 12:56   #257
lucja25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 65
Dot.: Balsam brązujący - proszę o porady

Ja z natury jestem b. blada, ostatnio używam balsamu Dax'a karmelowego na zmianę z samoopalaczem. Ten balsam nie brązuje za bardzo (przymnajmniej po pierwszym razie mozna się wkurzyc bo nie ma efektu - ale efekt jest - skóra jest mniej blada, ale ciagle nie opalona). Jesli stosuję balsam częściej tzn. codziennie, to widać opaleniznę, ale oczywiście sztuczną tzn. trochę żóltą (ale nie wierz w zapewnienia, że samoopalcze lub balsamy brązujące wyglądaja jak prawdziwa opalenizna, sa po prostu bardziej lub mniej żółte). Myślę, że balsam jest jak rozcieńczony samoopalacz.
Technika była juz gdzieś opisywana, ja dodam, że trzeba bardzo uważać na okolice kostek, stopy itp., nadgrastki, łokcie, kolana - najpierw dobrze nawilżyć, można nawilżyć całe ciało, potem cieniutko smarować. Mam taką technikę (dotyczy to tez twojego innego pytania o smarowanie wybranych części ciała) - z reguły wiemy które części jak się oplają naturalnie więc ja próbuję to skopiować - np. wiadomo, że wierzch przedramion opala się bardziej niz np. pod pachami czy chociażby na zgięciu łokci, więc tam nakładam grubiej, nie smaruję przecież pach. Albo jeszcze jeden trik - po posmarowaniu, wycieram wilgotnym ręcznikiem miejsca które powinny pozostać jaśniejsze. Trzeba rozsmarować granicę pomiędzy tym co ma być ciemniejsze a resztą.

Na balsam można nakładać flitry, tylko poczekać, aż balsam się wchłonie. Ja nakłdam jeszcze czasem balsam nawilżający lub oliwkę. Nie smaruję się na noc a np. w weekend, kiedy sprzątam - moge założyć coś lżejszego, któro nie ściska, nie obciera itp. Można kontrolować stan zbrązowienia na bieżąco i ciemne placki, których nie chcemy, przecierac wilgotnym ręcznikiem (uwaga na jasne ręczniki
lucja25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-06, 12:59   #258
Pyra1990
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 7 527
Dot.: balsam do ciala brązujący:)

No to chyba w wolnym czasie polece i kupie ten Johnsona a mam jescze jedno pytanko w porównaniu do johnsona ktory ma 250ml i kosztuje ok 12zł jak wyglądają cenowo balsamiki np kolastynki czy ziaji??
Pyra1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-06, 13:02   #259
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: balsam do ciala brązujący:)

J&J kosztuje w Rossmannie ok.8-9zł
Absolutnie opalenizna nie jest żółta !!! jest taka ...złocisto-brązowa
Ja nie znoszę żółtego i pomarańczowego odciania skóry po większości samoopalaczy.W przypadku J&J nie muszę się o to martwić

__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-06, 13:17   #260
Julcik
Raczkowanie
 
Avatar Julcik
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 376
GG do Julcik
Dot.: balsam do ciala brązujący:)

kolastyna kosztuje 8 zl
ziaja... jesli zdecydujesz sie na okropny Sopot, to kosztuje 9 zl
a maslo kakaowe... nie wiem
__________________
www.julita.fotobus.pl
Julcik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-06, 13:25   #261
201607150859
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 851
Dot.: balsam do ciala brązujący:)

Cytat:
Napisane przez agabil1
Holiday Skin J&J wprawdzie nie połyskuje,ale nadaje bardzo naturalny kolor opalenizny i jest najlepszym balsamem brązującym jaki miałam przyjemność użyć
Zgadzam się w 100%. Świetny balsam.
201607150859 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-06, 13:30   #262
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Dot.: Balsam brązujący - proszę o porady

Dziewczyny, dzięki serdeczne za podpowiedzi. Pyro, Twój wątek również przeglądałam, ale mimo to zostało mi sporo pytań, które zawarłam w swoim wątku. Z opisów na KW i na forum najbardziej podoba mi się chyba Soraya, ale obawiam się trochę efektu, bo ja jestem naprawdę biała i kompletnie nie mam doświadczenia z tego typu produktami. Nie używałam nigdy czegoś takiego nawet na próbę.
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-06, 13:38   #263
satine
Zadomowienie
 
Avatar satine
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 875
Dot.: Balsam brązujący - proszę o porady

Cytat:
Napisane przez nan
Dziewczyny, dzięki serdeczne za podpowiedzi. Pyro, Twój wątek również przeglądałam, ale mimo to zostało mi sporo pytań, które zawarłam w swoim wątku. Z opisów na KW i na forum najbardziej podoba mi się chyba Soraya, ale obawiam się trochę efektu, bo ja jestem naprawdę biała i kompletnie nie mam doświadczenia z tego typu produktami. Nie używałam nigdy czegoś takiego nawet na próbę.
Myślę że jesli jestes bardzo biała to na poczatek najlepiej karmelek Dax'a albo własnie Soraya bo nie zostawiają smug i delikatnie brązują. Za to J&J w twoim przypadku może narobić więcej szkody bo intensywnie brązuje ( zawiera samoopalacz) i wtedy twarz będzie się odcinala od calego ciala i będzie to wyglądać strasznie nienaturalnie W dodatku jesli nie używałaś nigdy samoopalacza to mozesz narobić pełno smug.
__________________


satine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-06, 13:52   #264
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Dot.: Balsam brązujący - proszę o porady

No właśnie o to mi chodziło. Pojęcia nie mam jak to działa i chodzi mi o delkatny efekt, nie mam bowiem zamiaru zmienić sobie karnacji o 6 tonów. Spróbuję użyć tej Sorayi. Co do smug, to jestem 100% pewna, że bym ich narobiła, bo takie już moje szczęście, że jak można coś zrobić nie tak, uzyskując efekt upiorny zamiast wymarzonego, to ja na pewno to zrobię Tak już mam i nie wiem z czego wynika.
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-06, 14:00   #265
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Balsam brązujący - proszę o porady

a ja,jeśli jesteś "początkująca", polecam Karmel Daxa. naprawdę nie mozna sobie nim zrobić krzywdy - ja się nim smaruję codziennie, bez wykonywania uprzednio peelingu i jeszcze nie zdarzyło mi się mieć smug. aha, po tym codziennym smarowaniu nie wyglądam jakbym leżała plackiem w solarium, tylko po prostu nie straszę bladością. poza tym on jest dobry, bo jak się zmywa, to nie robi zacieków. myślę, ze jeśli masz jasną skórę, to na pewno zauważysz efekt. u mnie był juz po pierwszym użyciu, przy czym trudno z tym balsamem doprowadzic do tego, że twarz będzie ci się odcinac od ciała (ja tez stosuje wysoki filtr), bo on brązuje tak naturalnie i subtelnie. a mnie kolor się bardzo podoba i wcale nie uważam, ze jest żółty czy jeszcze gorzej pomarańczowy jak po Sopocie Ziaji.
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-06, 14:09   #266
Pyra1990
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 7 527
Dot.: balsam do ciala brązujący:)

no to skoro tak zachwalacie tego J&J to polece go kupić tylko mam nadzieje ze bedzie bo czasem w tych drogeriach to mozna na łeb dostac a ten sopot hehe to juz u mnie ejst troszeczke przegrany bo wsyztskie mu taka opinkę robicie ze hoho lepiej nie naraże mojej skóry na jego działanie
Pyra1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-06, 14:11   #267
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: Balsam brązujący - proszę o porady

Cytat:
Napisane przez nan
No właśnie o to mi chodziło. Pojęcia nie mam jak to działa i chodzi mi o delkatny efekt, nie mam bowiem zamiaru zmienić sobie karnacji o 6 tonów. Spróbuję użyć tej Sorayi. Co do smug, to jestem 100% pewna, że bym ich narobiła, bo takie już moje szczęście, że jak można coś zrobić nie tak, uzyskując efekt upiorny zamiast wymarzonego, to ja na pewno to zrobię Tak już mam i nie wiem z czego wynika.
To soraya bedzie najlepsza...
mialam problem jak ty, kompletna bladosc i niechec do opalania. Kupilam najpierw daxa porazka, ziaja jedzie samoopalaczem choc go lubie to jednak szukam innego. Riviera Poleny Evy jest bardzo mocna, mozna sobie zaszkodzic, Soraya narazie jest ok, uzywam jej z 3 tygodnie i jestem zadowolona, ale musisz na poczatku przynajmniej uzywac jej codziennie zeby miec jakis efekt. jak dla mnie nie jest daje sztucznego efektu, nie bawie sie ze gdzies trzeba nalozyc mniej bo tam sie nie opalam, smaruje rowno a skora jakos tak sama ciemnieje bardziej tam gdzie powinna i mniej tam gdzie powinna byc jasniejsza...

Korci mnie Johnson, ale to jak sie skonczy soraya.
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-06, 14:14   #268
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: balsam do ciala brązujący:)

Cytat:
Napisane przez agabil1

*przez kilka dni nie stosowałam balsamu,by zobaczyć jak schodzi.Otóż nie robią się plamy,efekt opalenizny schodzi równomiernie,skóra po prostu blaknie

no to bedzie lepszy od sorayi bo po nim niestety mam plamy - jakos tak nierowno zlazi.
a zanim uzyje robie piling, no moze sie nie nawilzam innym balsamem i tutaj lezy problem?
nie wiem, ale dam znac, jak kupie J&J do jasnej karnacji, jak sie sprawuje
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-06, 14:17   #269
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: balsam do ciala brązujący:)

Cytat:
Napisane przez agabil1
J&J kosztuje w Rossmannie ok.8-9zł
ładna cena.... ale wczoraj jak patrzylam to na slasku jest drozej jakies 14 zł
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-06, 14:30   #270
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Smile Dot.: Balsam brązujący - proszę o porady

ja tez uzywam Soraya i jestem zadowolona..efekt jest juz nastepnego dni po nalozeniu..





nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-22 20:41:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:55.