Jak podkreślić jasną cerę? IV - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-07, 20:07   #3361
nicki86
Zadomowienie
 
Avatar nicki86
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Giżycko
Wiadomości: 1 713
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

natrix wyglądałaś naprawdę oryginalnie i nieziemsko i wielki plus za buty, na pewno wygodniej było Ci się bawić niż większości kobietek poza tym szałowy wianek... strasznie mi się podoba, sama się zastanawiam czemu nie miałam wianka?! ale za to miałam powciapywane we włosy białe orchidee

A co do sukienek jedna rada kobietki... najlepiej iść do różnych salonów i pomierzyć. Uwierzcie mi na słowo. Ja też byłam zakochana w takich elfickich sukienkach ze zwiewnymi długimi rękawami... i co? jak przymierzałam takie wyglądałam jak pulchny bałwanek. U mnie sprawdził się klasyczny wzór niestety, bo zrobił coś z moją nie do końca perfekcyjną figurą
A kolor u mnie to wypaliła tylko czysta biel, w jakimś capuccino, czy ecru wyglądałam delikatnie mówiąc niezdrowo

Kira ale zdjęcia zawaliłaś... oderwać wzroku nie mogę!! zwłaszcza ta pierwsza prawdziwa słowianka A co do ślubu i sukni... że nie chcesz białą to nie znaczy że żadnej nie możesz mieć przecież? kiedyś widziałam taką hmmm zieloną, ale miała przepiękny krój i była zwiewna...
nicki86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 20:28   #3362
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Natrix, jesteś moją inspiracją! Podoba mi się to połączenie czarnej góry z białym dekoltem. Wyglądałaś zjawiskowo i nieszablonowo
Chociaż na własny ślub zrezygnuję jednak z glanów na rzecz lżejszego obuwia
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 20:55   #3363
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Moja koleżanka miała ślub cywilny zorganizowany w hotelu, w którym było wesele - i miała piękną fioletową suknię

mi się też marzy elficki look a z butami no problemo jakieś płaskie balerinki lub sandałki
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 20:59   #3364
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Oooo matko moja! natrix wyglądałaś cudownie!!! Zerwałaś z tym całym sentymentalnym lookiem księżniczki i to mnie się podoba! Ojj bosko!

Ja do swojego ślubu (oczywiście cywilnego, bo z instytucją kościoła jestem rozwiedziona, no i o ile dotrwam do tego momentu ) chcę być ubrana na styl indyjski... lengha choli lub saree... To również potrafi dać nieziemski efekt z biżuterią i odpowiednim makijażem...

Poza tym też jestem za "normalną" fryzurą, która na poprawki nie zajmie więcej niż 5 minut... rozpuszczone, lekkie, naturalnie wyglądające fale... idealnie!

Co o tym myślicie?
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 20:59   #3365
mikia20
Ekspert GotowaniaNaGazie
 
Avatar mikia20
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wsi spokojna, wsi wesoła...
Wiadomości: 9 369
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

A ja miałam na odwrót niż nicki86 :P
Wymarzyłam sobie piękny klasyczny krój, a najbardziej mi przypasowała zwiewna suknia z falbankami

I do tej sukni delikatne sandałki na obcasie

Ten wianek to świetny pomysł, ale moi znajomi by padli ze śmiechu jakbym w takim wianku wystąpiła
mikia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 21:07   #3366
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
Oooo matko moja! natrix wyglądałaś cudownie!!! Zerwałaś z tym całym sentymentalnym lookiem księżniczki i to mnie się podoba! Ojj bosko!

Ja do swojego ślubu (oczywiście cywilnego, bo z instytucją kościoła jestem rozwiedziona, no i o ile dotrwam do tego momentu ) chcę być ubrana na styl indyjski... lengha choli lub saree... To również potrafi dać nieziemski efekt z biżuterią i odpowiednim makijażem...

Poza tym też jestem za "normalną" fryzurą, która na poprawki nie zajmie więcej niż 5 minut... rozpuszczone, lekkie, naturalnie wyglądające fale... idealnie!

Co o tym myślicie?
Podoba mi się taki pomysł

Cytat:
Napisane przez mikia20 Pokaż wiadomość
A ja miałam na odwrót niż nicki86 :P
Wymarzyłam sobie piękny klasyczny krój, a najbardziej mi przypasowała zwiewna suknia z falbankami

I do tej sukni delikatne sandałki na obcasie

Ten wianek to świetny pomysł, ale moi znajomi by padli ze śmiechu jakbym w takim wianku wystąpiła
znajomymi się przejmujesz?
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 21:13   #3367
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Nicki86 ostatnio przeglądam zdjęcia na Deviant Art i tam jest całe mnóstwo zdjęć bladych piękności znacznie więcej niż sztucznie opalonych Widać biel jest' artystyczna'

Sukienka na ślub cywilny? Może...ale chyba pozostanę przy jakimś bardziej formalnym wdzianku Zresztą do tego jeszcze daleeeko

Kolejne kilka zdjęć:

http://fc04.deviantart.net/fs47/i/20...dChemicalX.jpg

http://fc08.deviantart.net/fs51/i/20...ristanSoul.jpg

http://fc05.deviantart.net/fs71/f/20...e6fc26739c.jpg

http://fc01.deviantart.net/fs27/f/20...57635bda1f.jpg

http://fc03.deviantart.net/fs5/i/200...shionllama.jpg




http://fc02.deviantart.net/fs41/f/20...0a8685557d.jpg
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-07, 21:15   #3368
mikia20
Ekspert GotowaniaNaGazie
 
Avatar mikia20
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wsi spokojna, wsi wesoła...
Wiadomości: 9 369
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Nie, ale by mnie rozpraszali na własnym weselu :P
Napisałam to z dużą dawka humoru, naprawdę

Ja sama na wianek raczej się nie odważę. Kwiaty we włosach będę miała inaczej ułożone.

I tak nie będę miała solarki, tipsów, sukni bezy, farbowanych włosów, diademu z błyszczących koralików... co dla niektórych już wydaje się niebezpiecznym odstępstwem od normy :xd
mikia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 21:19   #3369
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
Oooo matko moja! natrix wyglądałaś cudownie!!! Zerwałaś z tym całym sentymentalnym lookiem księżniczki i to mnie się podoba! Ojj bosko!

Ja do swojego ślubu (oczywiście cywilnego, bo z instytucją kościoła jestem rozwiedziona, no i o ile dotrwam do tego momentu ) chcę być ubrana na styl indyjski... lengha choli lub saree... To również potrafi dać nieziemski efekt z biżuterią i odpowiednim makijażem...

Poza tym też jestem za "normalną" fryzurą, która na poprawki nie zajmie więcej niż 5 minut... rozpuszczone, lekkie, naturalnie wyglądające fale... idealnie!

Co o tym myślicie?
Bardzo fajne I do takich błyskotek i oryginalnych sukienek koniecznie skromniejsza fryzura
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 21:22   #3370
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez mikia20 Pokaż wiadomość
I tak nie będę miała solarki, tipsów, sukni bezy, farbowanych włosów, diademu z błyszczących koralików... co dla niektórych już wydaje się niebezpiecznym odstępstwem od normy :xd
zawsze mnie zastanawiało skąd się wzięła moda na pomarańczową skórę i tipsy i wszystko to co wymieniłaś.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 21:25   #3371
mikia20
Ekspert GotowaniaNaGazie
 
Avatar mikia20
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wsi spokojna, wsi wesoła...
Wiadomości: 9 369
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Dziewczyny, fajne jesteście... z własnym stylem...
Czemu ja nie mam takiej koleżanki w realu...

Dziewczyny w moim otoczeniu traktują mnie jak odszczepieńca. Że mam dziwne pomysły, głupie itp - tutaj mówię tylko o kwestii mody czy makijażu.
O innych rzeczach nie wspominam.

Dziwne, bo na tym forum spotkałam się ze zrozumieniem...
mikia20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-07, 21:27   #3372
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
zawsze mnie zastanawiało skąd się wzięła moda na pomarańczową skórę i tipsy i wszystko to co wymieniłaś.
Ja lubię takie zdobienia a'la grzybica/żałoba pod paznokciami:

http://www.alllacqueredup.com/wp-con...-nails-nat.jpg



---------- Dopisano o 22:27 ---------- Poprzedni post napisano o 22:26 ----------

Cytat:
Napisane przez mikia20 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, fajne jesteście... z własnym stylem...
Czemu ja nie mam takiej koleżanki w realu...

Dziewczyny w moim otoczeniu traktują mnie jak odszczepieńca. Że mam dziwne pomysły, głupie itp - tutaj mówię tylko o kwestii mody czy makijażu.
O innych rzeczach nie wspominam.

Dziwne, bo na tym forum spotkałam się ze zrozumieniem...
Jeżeli to Cię pocieszy, to powiem tylko, że ja nie mam w ogóle koleżanek tylko dwie znajome z roku i koniec. Nie jestem w stanie się porozumieć z przedstawicielkami płci pięknej, które mnie otaczają. No skaż mnie Bóg, za Chiny się nie dogadam...
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 21:31   #3373
mikia20
Ekspert GotowaniaNaGazie
 
Avatar mikia20
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wsi spokojna, wsi wesoła...
Wiadomości: 9 369
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Kiedyś poszłam na spotkanie tzw "regionalne". Tutaj, z forum.

Trochę dziwnie się czułam... niby fajnie, ale jeszcze "to nie to".

Lepsze są chyba znajomości z wątków "tematycznych" :P

Moim najlepszym przyjacielem jest obecnie TŻ. Ale z nim nie pogadam o sposobie wybielania cery :P i nietypowych ciuchach.
mikia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 21:41   #3374
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez mikia20 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, fajne jesteście... z własnym stylem...
Czemu ja nie mam takiej koleżanki w realu...

Dziewczyny w moim otoczeniu traktują mnie jak odszczepieńca. Że mam dziwne pomysły, głupie itp - tutaj mówię tylko o kwestii mody czy makijażu.
O innych rzeczach nie wspominam.

Dziwne, bo na tym forum spotkałam się ze zrozumieniem...
nie przejmuj się najważniejsze to nie dać się stłamsić

jak mi ktoś dogaduje żem blada czy coś w tym stylu to zawsze mówię że wolę wyglądać jak córka młynarza niż jakbym z sianokosów wróciła.
A jak się nie podoba mój styl ubierania - to mówię że patrzyć przecież nie trzeba

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
Ja lubię takie zdobienia a'la grzybica/żałoba pod paznokciami:

http://www.alllacqueredup.com/wp-con...-nails-nat.jpg



---------- Dopisano o 22:27 ---------- Poprzedni post napisano o 22:26 ----------



Jeżeli to Cię pocieszy, to powiem tylko, że ja nie mam w ogóle koleżanek tylko dwie znajome z roku i koniec. Nie jestem w stanie się porozumieć z przedstawicielkami płci pięknej, które mnie otaczają. No skaż mnie Bóg, za Chiny się nie dogadam...
jakie pazury - bleee
a co do koleżanek - lepiej mieć ich mało a sprawdzone niż stado pseudo przyjaciółek
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 21:53   #3375
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
a co do koleżanek - lepiej mieć ich mało a sprawdzone niż stado pseudo przyjaciółek

Potwierdzam!

Poza tym ja też jestem jakimś dziwnym typem... w towarzystwie zawsze w centrum uwagi, ale jednak czuję się odmieńcem, uwielbiam ten czas kiedy siedzę sama, we własnym świecie, z ulubioną muzyką i czasami nawet nie czuję potrzeby integrowania się ludźmi... wolę pogadać z psami Mój TŻ mówi, że jestem rozrywką sama dla siebie... coś w tym jest Zawsze muszę mieć jakieś SWOJE miejsce, azyl do którego uciekam przed potworami

mikia20 bycie innym, wcale nie oznacza gorszym... a skoro inni tego nie pojmują - to ich problem. Może to nie Ty jesteś dziwna, a Ci ludzie? Chodzi przede wszystkim o to by nam było wygodnie we własnym ciele i dobrze z własnymi myślami. Nie ma nic gorszego jak podążanie za jednolitym tłumem


Aaaa! Zapomniałabym! Dziewczyny czy widziałyście sesję zdjęciową autorstwa Justyny Steczkowskiej w najnowszym Glamour? Zobaczcie... ja jestem zachwycona

Edytowane przez * Raboussamai *
Czas edycji: 2010-04-07 o 21:57
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 21:57   #3376
mikia20
Ekspert GotowaniaNaGazie
 
Avatar mikia20
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wsi spokojna, wsi wesoła...
Wiadomości: 9 369
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Ależ ja się bardzo cieszę, że jestem inna...
Tylko czasami chciałoby się pogadać od serca z osobą, która też jest chociaż trochę ma podobne myślenie jak ja...
mikia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 06:44   #3377
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

ja mam jedną koleżankę filtromaniaczkę i bladolicą, którą się wymieniamy podkładami do testów jesteśmy wśród znajomych dwiema nieszkodliwymi dziwaczkami, ale wśród moich znajomych są sami dziwacy, np. koleś zafascynowany rycerstwem, który biega z mieczem po górach oraz zakupoholiczka, któa wydaje całą pensje do 15 a potem je sam suchy chleb Ja np. oprócz pielęgnowania bladości szyje ubranka dla lalek (hhii)

Wszyscy się na wzajem przyjaźnimy i szanujemy swoje odchyły, więc moje i koleżanki niepopularne pojmowanie piękna jest w pełni akceptowane Bardzo to sobie cenię, bo to jednak dodaje skrzydeł.



a co sadzicie o Coco Rocha? Nie jest idealnie jasna, ale ma mnóstwo cudnych śnieżkowych sesji zdjęciowych

Edytowane przez elianka
Czas edycji: 2010-04-08 o 07:01
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 13:07   #3378
antoninne0216
Zadomowienie
 
Avatar antoninne0216
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 941
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
a co sadzicie o Coco Rocha? Nie jest idealnie jasna, ale ma mnóstwo cudnych śnieżkowych sesji zdjęciowych
ja bardzo ją lubię

* Raboussamai *, w ogóle ty nadajesz się do takich indyjskich stylizacji jak zobaczyłam ciebie na avatarze to pomyślałam, że to foto jakieś bollywodzkiej gwiazdy ach, zazdroszczę ci tej urody na pewno będziesz ślicznie wyglądać w takiej stylizacji

co do ślubów... w małych miasteczkach jest tak, że wszystkie śluby są na jedno kopyto. bo co by powiedziały sąsiadki, gdyby ktoś miał jakiś inny pomysł na ślub?
ale to jest taki magiczny dzień, że trzeba myśleć tylko o sobie, bo to nie jest dzień gości, lecz twój. więc w tym dniu zalecane jest samolubstwo
antoninne0216 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 13:08   #3379
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Dziewczyny, mam hit Moja kolezanka opowiadała dzisiaj, ze poszła do kosmetyczki przed studniówką pomalować paznokcie i chciała zwykłego "frencha" a ta jej na to, ze nie bo jest za blada

A ja dzisiaj dorwałam miętowy lakier, bardzo ladnie wygląda przy jasnych dłoniach

Edytowane przez mila17
Czas edycji: 2010-04-08 o 13:09
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-08, 13:20   #3380
masia93
Raczkowanie
 
Avatar masia93
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 79
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

jakiej firmy masz ten miętowy lakier ? ja poluje na taki i nigdzie nie ma
obecnie mam żółte paznokcie i moim zdaniem też pasuje do bladych dłoni
masia93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 13:28   #3381
antoninne0216
Zadomowienie
 
Avatar antoninne0216
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 941
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
zawsze mnie zastanawiało skąd się wzięła moda na pomarańczową skórę i tipsy i wszystko to co wymieniłaś.
pewnie stąd, że pod koniec lat 90. i na początku XXI wieku było to modne w hollywood.
w kalifornii kto nie ma tlenionych włosów, tipsów do ziemi i pomarańczowej skóry nie istnieje. widziałyście "ekipę z new jersey" na mtv? wiem, program denny i na poziomie intelektualnym, takim, że można poczuć się einsteiniem ale warto sobie popatrzeć na te wszystkie opalone laski wyciągnięte żywcem spod skalpela chirurga plastycznego i chłopaków z tlenionymi irokezikami, żeby raz na zawsze odechciało się solarki, tipsików, plastikowych cycków i tlenionych włosków a'la paris hilton

---------- Dopisano o 14:28 ---------- Poprzedni post napisano o 14:24 ----------

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam hit Moja kolezanka opowiadała dzisiaj, ze poszła do kosmetyczki przed studniówką pomalować paznokcie i chciała zwykłego "frencha" a ta jej na to, ze nie bo jest za blada

A ja dzisiaj dorwałam miętowy lakier, bardzo ladnie wygląda przy jasnych dłoniach
haha, no to kosmetyczka zabłyszczała chociaż, ja bym się ucieszyła z takiego komplementu
o tak, miętowy lakier dla bladolicych nadaje się jak najbardziej! "przymierzałam" też fiolet i granat i też dosyć ciekawie się prezentuje z bladą ręką
antoninne0216 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 14:14   #3382
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

masia, ja tez szukalam i w koncu znalazłam w małym kiosku z kosmetykami, kosztował mnie 2.50 Nazywa się sellene. Wiem, ze swego czasu były w H&M ale nie wiem jak teraz.

antonine gdzie dorwałas granat? Fiolet/sliwka rzeczywiscie swietnie wyglądają przy jasnych dloniach, ale granat byłby mistrzostwem
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 14:43   #3383
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Treść usunięta

Edytowane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Czas edycji: 2010-04-08 o 14:45
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 15:21   #3384
antoninne0216
Zadomowienie
 
Avatar antoninne0216
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 941
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość

antonine gdzie dorwałas granat? Fiolet/sliwka rzeczywiscie swietnie wyglądają przy jasnych dloniach, ale granat byłby mistrzostwem
u mojej ulubionej sprzedawczyni błagałam ją tak długo, żeby ściągnęła mi granat, aż go znalazła szukałam po sephorach, douglasach, a znalazłam w maluteńkiej drogeryjce
antoninne0216 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 16:02   #3385
Valie
Raczkowanie
 
Avatar Valie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 468
GG do Valie
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
masia, ja tez szukalam i w koncu znalazłam w małym kiosku z kosmetykami, kosztował mnie 2.50 Nazywa się sellene. Wiem, ze swego czasu były w H&M ale nie wiem jak teraz.
Mam lakier miss selene nr 154 i też kosztował 2,50 zł Może to te same?

Na całe szczęście moja klasa jest delikatnie mówiąc dziwna Na 14 dziewczyn w klasie do solarium uczęszcza 2, a absolutnie bladych (w ja ) jest nas z 4. Do tego dziwne ubiory, zwariowane pasje i żarty zrozumiałe tylko dla nas są na porządku dziennym. Będzie mi ich bardzo brakowało po maturze, bo tak pozytywnie zakręconych ludzi jest niestety niewiele.
__________________
Valie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 16:14   #3386
nicki86
Zadomowienie
 
Avatar nicki86
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Giżycko
Wiadomości: 1 713
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Kira Śnieżka stąd http://fc01.deviantart.net/fs27/f/20...57635bda1f.jpg zabójcza~!! a paznokcie rzeczywiście z grzybicą :P
Co do koleżanek to mam ich dość sporo i są bardzo różne... od takich "z grzybicą" i chodzących na solarium do takich bardzo normalnych "szarych myszek",wynika to chyba stąd że sama jestem dość tolerancyjna i nikt mi nie kupuje na urodziny samoopalaczy, a ja nikomu nie truje jaką on będzie miał skórę za kilka lat od opalania Ale za to przyjaciółka i mąż do normalnych (czyt. podporządkowujących się większości) nie należą i ich nic nie dziwi życzę Wam samych takich przyjaciół

kolor 205!! cudo!!

Edytowane przez nicki86
Czas edycji: 2010-04-08 o 16:16
nicki86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 16:44   #3387
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Valie, dokladnie te! Numerek 154, w necie strasznie ciemno wygląda a na żywo to sliczna mięta Są troche mało kryjące, ale po 2-3 warstwach płytka jest juz mocno pokryta

Numerek 161 na żywo tez wygląda swietnie, kiedys go miałam, taka intensywna fuksja, matowy. Baardzo podkresla bladośc
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 16:53   #3388
Basiulek
Zakorzenienie
 
Avatar Basiulek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 680
GG do Basiulek
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Oprócz granatu na pazurach jeszcze bardzo fajnie wygląda chabrowy A ja aktualnie mam na stopiczach jakiś taki niebieski, ale też fajny, z Sephory : )
W ogóle to otrzymałam ironiczną ksywkę solara w klasie : D I usłyszałam, że pasuje idealnie komuś, kto jest blady jak ściana
Do dziewczyn używających Sandy Fair z EDM- nie wydaje Wam się, że on jest delikatnie różowawy? Może tylko na mnie przybiera taki odcień, ale ostatnio muszę go mieszać z Fair Neutral, żeby mi coś sensownego wyszło...
Basiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 17:00   #3389
Valie
Raczkowanie
 
Avatar Valie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 468
GG do Valie
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

mila17 Uwielbiam te lakierki, małe poręczne i fajne kolorki. Mam z 10 różnych kolorów.
Polecam zieleń 154 i jest taka wiosenna, że jak patrze na paznokcie to od razu robi mi się weselej
Niestety zdjęcie trochę przekłamuje kolorki, np. 142 to piękna malinowa czerwień, a na fotce strasznie ciemno wyszła.
__________________
Valie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 17:58   #3390
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość



Jeżeli to Cię pocieszy, to powiem tylko, że ja nie mam w ogóle koleżanek tylko dwie znajome z roku i koniec. Nie jestem w stanie się porozumieć z przedstawicielkami płci pięknej, które mnie otaczają. No skaż mnie Bóg, za Chiny się nie dogadam...
Mam podobnie dwie koleżanki i na tym koniec, inne znajome z roku są tak obłudne albo niemiłe, że nawet się z nimi gadać nie chce.

Cytat:
Napisane przez mikia20 Pokaż wiadomość
Kiedyś poszłam na spotkanie tzw "regionalne". Tutaj, z forum.

Trochę dziwnie się czułam... niby fajnie, ale jeszcze "to nie to".

Lepsze są chyba znajomości z wątków "tematycznych" :P

Moim najlepszym przyjacielem jest obecnie TŻ. Ale z nim nie pogadam o sposobie wybielania cery :P i nietypowych ciuchach.
o zgodzę się, też miałam iść na spotkanie regionalne, ale jakoś na wątku kiepsko mi się gadało z tamtymi dziewczynami, więc zrezygnowałam. Co prawda jedną dziewczynę z wizażu poznałam, chodzimy razem na joge i co tu dużo mówić jest rewelacyjna.


Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość

Ja do swojego ślubu (oczywiście cywilnego, bo z instytucją kościoła jestem rozwiedziona, no i o ile dotrwam do tego momentu ) chcę być ubrana na styl indyjski... lengha choli lub saree... To również potrafi dać nieziemski efekt z biżuterią i odpowiednim makijażem...

Poza tym też jestem za "normalną" fryzurą, która na poprawki nie zajmie więcej niż 5 minut... rozpuszczone, lekkie, naturalnie wyglądające fale... idealnie!

Co o tym myślicie?

Śliczne sari Marzy mi się takie, powiedz mi Rabu masz Sari ? Jeżeli tak to gdzie dorwałaś ?

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
masia, ja tez szukalam i w koncu znalazłam w małym kiosku z kosmetykami, kosztował mnie 2.50 Nazywa się sellene. Wiem, ze swego czasu były w H&M ale nie wiem jak teraz.

antonine gdzie dorwałas granat? Fiolet/sliwka rzeczywiscie swietnie wyglądają przy jasnych dloniach, ale granat byłby mistrzostwem
o potwierdzam, mam kilka granatów ( jeden z golden rose, drugi z limitowanki sesique) i jestem w nich zakochana, ślicznie wyglądają przy jasnych dłoniach, i mam wrażenie , że pasują do skórzanych kurtek które uwielbiam
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett

black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:31.