Jak podkreślić jasną cerę? IV - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-09, 08:49   #2521
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Rab, bylam zdziwiona jego recenzjami, bo byly albo super-hiper, albo totalne dno. Mi bardzo pasuje, przede wszystkim za kolor.
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 09:47   #2522
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Rzeczywiście Pharmaceris Ivory nie jest zły jeśli chodzi o jasność (dla porównania używam też Olive Fair z EDM) - i nie ciemnieje na twarzy, co jest bardzo istotne, i jest przyjemnie kryjący bez robienia maski - byłby niemal ideałem, gdyby nie to, że nie jest na mojej twarzy zbyt trwały... Ale po przeczytaniu wielu niepochlebnych recenzji na KWC byłam pozytywnie zaskoczona kiedy go kupiłam
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 10:40   #2523
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Widziałyście?

http://www.zeberka.pl/art.php?id=7407
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 12:02   #2524
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Widziałysmy Niestety u nas tego nie będzie

Jestem w trakcie testów Pharmacerisa. Kolor ok, dla mnie trochę za ciepły,a le poradzę sobie z tym. Strasznie się po nim świecę, muszę się pudrować co godzinę (na filtrze go mam), ale kolor i krycie spoko.
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 13:38   #2525
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Rab, bylam zdziwiona jego recenzjami, bo byly albo super-hiper, albo totalne dno. Mi bardzo pasuje, przede wszystkim za kolor.
Ja chyba wolę nie podchodzić aż tak serio do tych recenzji bo różnie to bywa... Dzisiaj byłam w aptece i dokładnie mu się przyjrzałam - kolorek b. ładny i sama zaufana Pani z apteki wypowiadała się na jego temat bardzo dobrze ponieważ sama go używa. Jedyne co mnie zaniepokoiło to fakt, że podobno u niej troszkę ciemnieje na buzi... Tak czy siak po wykończeniu moich True Matchy, kolejnym będzie Pharmaceris

Odnośnie poszukiwań balsamów rozświetlających ze srebrnymi drobinkami - natknęłam się na takowy z Ziaji, żółta (złota?) buteleczka, płaska w takie gwiazdeczki http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...m-do-ciala.htm dokładnie ten... Nie miałam, nie testowałam Czysta informacja.
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 15:51   #2526
tynas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 378
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

.
__________________
ODWYK KOSMETYCZNY,mam:
próbki: bylo18,jest 5 dąże do 0
kolorowe: bylo27,jest 28 dąże do 15
pielęgnacja: bylo54,jest 46 dąże do 35

Wkręcam się w mineraly

WYMIANA :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=411397

Edytowane przez tynas
Czas edycji: 2010-05-15 o 14:43
tynas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 15:56   #2527
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość

Odnośnie poszukiwań balsamów rozświetlających ze srebrnymi drobinkami - natknęłam się na takowy z Ziaji, żółta (złota?) buteleczka, płaska w takie gwiazdeczki http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...m-do-ciala.htm dokładnie ten... Nie miałam, nie testowałam Czysta informacja.
Ja go mam, ale drobinki ma takie delikatniutkie i jednak nie do końca srebrne takie złoto- srebrne. On jest taki bardzie letni, na wieczór się nie nadaje, w ogóle go nie widać
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-09, 17:10   #2528
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez tynas Pokaż wiadomość
Raboussami,wiem w której aptece u mnie są próbki tego Pharmacerisa,sama taką dostalam,więc jeżeli chcesz mogę spróbować dla Ciebie zdobyć -od pn będe we Wr to najwyżej się spotkamy.
więc próbki ogólnie są
Ooo dobrze wiedzieć Tylko, że ja póki co jestem poza Wrocławiem i nie wiem kiedy wrócę Ale dziękuję Ci To bardzo miłe z Twojej strony

elianka hmm, nie miałam pojęcia jak skondensowane są te drobinki bo nie używałam tego balsamu... podałam tylko do wiadomości Niby jest napisane "perłowe pigmenty", ale tyle tam tej perły co kot napłakał...
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 17:33   #2529
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Kupiłam w pon. Pharmaceris F, O1 Ivory i rzeczywiście jest super!

Wypada chyba dodać, że to pierwszy fluid w moim życiu : D

Używałam nie raz jakichś, ale własnego nie miałam. Nie spodziewałam się takiego efektu! Jako, że nie mogę nigdy dobrać idealnego koloru korektora, myślałam, że tu będzie podobnie, kupiłam zachęcona opiniami, a czaiłam się na niego już baardzo długo, jak tylko zobaczyłam pierwszą jego reklamę, ale pomyślałam po co mi on? Nie jestem przyzwyczajona używać podkładów, wolę sam korektor, no i z racji używania cały rok filtrów, tak jest wygodniej.

Wczoraj użyłam pierwszy raz Pharmacerisa i super efekt! Idealne krycie, zero maski, no i nie świecił się, bo tak pisało dużo dziewczyn, a na mojej cerze powinna być to już latarnia. Dziś rano użyłam go, na to Dry-flo i wszystko było w porządku. Co prawda po powrocie do domu już się trochę starł, ale trudno. Zamierzam go używać tylko na ważniejsze okazje Niedługo może wstawię zdjęcie : )
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 19:58   #2530
Klariss
Raczkowanie
 
Avatar Klariss
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 185
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

jejku dawno nie pisałam. Jakoś nieśmiało nie wiedziałam jak się wtrącić ale mam pytanie- chcę się wybielić. na twarz kupuję Pharmaceris Maxima intensywnie wybielający,ale chciałam coś do ciała. Jakiś balsam,czy krem .. znacie jakiś kosmetyk?Nie mogę nic znaleźć!
Klariss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 20:14   #2531
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Klariss, ja nie odpowiem na Twoje pytanie, ale sama zapytam Ciebie o ten Pharmaceris wybielający. Już raz pytałam o niego, ale nietety nie było odzewu. Mianowicie, orientujesz się może czy rozjaśnia ten specyfik przebarwienia po pryszczochach? Z góry dziękuję
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-10, 20:52   #2532
pazoorecek
Raczkowanie
 
Avatar pazoorecek
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 33
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

ciekawa jestem jakich używacie peelingów, tych domowych czy może jakichś specjalnych, widziałam ostatnio jakiś z wyciągami z cytrusów i zastanawiam się czy opłaca się kupować... możecie coś dobrego polecić?(;
pazoorecek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 21:02   #2533
Klariss
Raczkowanie
 
Avatar Klariss
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 185
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
Klariss, ja nie odpowiem na Twoje pytanie, ale sama zapytam Ciebie o ten Pharmaceris wybielający. Już raz pytałam o niego, ale nietety nie było odzewu. Mianowicie, orientujesz się może czy rozjaśnia ten specyfik przebarwienia po pryszczochach? Z góry dziękuję
Hm, przypuszczam, że może wybielić (ale nie gwarantuję) czytałam, że wybiela wszelkie przebarwienia na skórze.
Zainteresowała mnie jeszcze seria Ava http://www.dlalejdis.pl/uroda/artyku...kory,6408.html nic o niej nie słyszałam. Może wy coś wiecie na temat tej serii?
Klariss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 21:46   #2534
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Klariss Pokaż wiadomość
Hm, przypuszczam, że może wybielić (ale nie gwarantuję) czytałam, że wybiela wszelkie przebarwienia na skórze.
Zainteresowała mnie jeszcze seria Ava http://www.dlalejdis.pl/uroda/artyku...kory,6408.html nic o niej nie słyszałam. Może wy coś wiecie na temat tej serii?
Ja już kilka postów wcześniej pisałam o tej serii White Skin z Avy, ale niestety nie było odzewu
Ja już na swojej liście mam Farmonę, Avę i właśnie Pharmaceris, o którym pisała Klariss

pazoorecek ja na ciało używam zwykłego cukru z kawą (mocno ścierny, ale ja takie uwielbiam!) a do twarzy zazwyczaj czegoś drobnoziarnistego Dopiero później zaczynam smarowanie wybielaczami albo i nie...

Klariss do ciała na polskim rynku niestety nic wybielającego nie dostaniesz, chyba, że chciałabyś smarować ciałko kremami do twarzy Zawsze jest też możliwość zmontowania czegoś ze specyfików oferowanych na BU. Gdzieś tutaj przewinął się mail jaki dostałam od nich na moje pytanie o specyfik wybielający do ciała
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 22:53   #2535
Delave
Raczkowanie
 
Avatar Delave
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: groch pod siódmym materacem
Wiadomości: 394
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Ja na rozjaśnienie ciała stosuję cevikap wymieszany z balsamem. Czytałam, że można namoczyć ręcznik w mleku i nacierać ciało, po jakimś czasie trzeba zmyć bo ściąga skórę.
inne sposoby na wybielenie
-raz na dobę jogurt plus cytryna
-maseczka z kurkumy - Raboussamai wspominała ja znalazłam przepis opcjonalny z oliwą i mąką z ciecierzycy
-masaż połówką cytryny, po 20 min zmywamy-dla mnie niestety absolutnie nie, zbyt agresywne jak dla mnie.
-sandalwood past(nie wiem co to jest ), sok pomidorowy, z ogórka i cytryny
-podobno rozjaśnia także ekstrakt z lukrecji

zródłahttp://free-beauty-tips.glam.com/natural_ways_to_lighten_y our_skin.html

http://www.wikihow.com/Lighten-Your-Skin
__________________
ehhh
Delave jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 09:48   #2536
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Dziewczyny, jakie kolory włosów prócz ciemnych podkreślają bladośc? Moje naturalne to średni brąz, farbuję na ciemny brąz, ale znudzil juz mi się, chciałabym cos innego. W ogole marzy mi się taki jasny rudy, ale jestem kolorystycznym latem, więc chyba nici z tego...moze jakies sugestie?
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 10:03   #2537
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Delave Pokaż wiadomość
-sandalwood past(nie wiem co to jest )
Pasta z drzewa sandałowego? Ale pasta z drzewa...?? :P
Wydaje mi się, że to działa na zasadzie zmieszania olejku z drzewa sandałowego z "czymś" co da nam konsystencję papki
http://www.alibaba.com/product-free/...lwood_oil.html
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 10:10   #2538
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jakie kolory włosów prócz ciemnych podkreślają bladośc? Moje naturalne to średni brąz, farbuję na ciemny brąz, ale znudzil juz mi się, chciałabym cos innego. W ogole marzy mi się taki jasny rudy, ale jestem kolorystycznym latem, więc chyba nici z tego...moze jakies sugestie?

mnie naszlo na blond pasemka wyszly mi niektore prawie biale, i znajomi mowia na mnie per "siwa"
Czy podkreslaja bladosc? Niewiem, ale mam wrazenie, ze musze mocniej oczy malowac,zeby byc bardziej widoczna
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 10:20   #2539
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
mnie naszlo na blond pasemka wyszly mi niektore prawie biale, i znajomi mowia na mnie per "siwa"
Czy podkreslaja bladosc? Niewiem, ale mam wrazenie, ze musze mocniej oczy malowac,zeby byc bardziej widoczna
az weszlam na mm zobaczyć i...Ishi, pięknie a z tą zielenią na powiece to juz w ogole cud miód

Ja chcialabym jakies "jednokolorowe" Nudno mi juz ciągle z brązowymi, ten jasnorudy mnie korci strasznie, ale mam ciemnobrązowe oczy i moze byc nieciekawie chyba.
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-11, 10:26   #2540
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

dzieki Mila
Może na forum fryzjerskim jak dasz fotke to dziewczyny cos doradza?
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 10:37   #2541
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
Ja chcialabym jakies "jednokolorowe" Nudno mi juz ciągle z brązowymi, ten jasnorudy mnie korci strasznie, ale mam ciemnobrązowe oczy i moze byc nieciekawie chyba.
A takie płomienno rude?
Osobiście jestem zakochana w kolorze włosów Bonnie Wright, dokładnie tutaj:

A sama kiedyś chciałam się zrobić na jeden z tych kolorów farb L'oreala...

Edytowane przez * Raboussamai *
Czas edycji: 2010-02-11 o 10:42
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 10:42   #2542
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

oo, też ładne

Płomienne są śliczne ale u mnie dawałaby za "mocny" efekt, myślałam bardziej o kolorze Nicole Kidman kiedy była młoda, cos takiego:
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 12:57   #2543
Delave
Raczkowanie
 
Avatar Delave
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: groch pod siódmym materacem
Wiadomości: 394
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

też tak myślałam, że to coś podobnego tylko, że wszystkie składniki płynne są to jak pasta ma być ale raczej tego nie wypróbuję

widziałam dziś w czytelni (sesja, widomo ) dziewczynę o rudo-blond włosach i mega jasnej cerze.. wyglądała przepięknie, tak delikatnie i porcelanowo.
Ja mam bardzo podobny kolor do Bonnie, niestety moje włosy nie są tak błyszczące i efekt przez to też zupełnie inny..
__________________
ehhh
Delave jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 13:46   #2544
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

wlasnie takie jasne rude baardzo mi się podobają ale boje się straszliwie
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 14:35   #2545
Klariss
Raczkowanie
 
Avatar Klariss
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 185
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

przepraszam, że zmienię temat..ale mam poważny problem. Niecały miesiąc temu zamówiłam sobie podkład kryolanu, bardzo, bardzo jasny(może pamiętacie ) i co mnie przeraziło- ten podkad strasznie wysusza! mam suchą cere,więc to wygląda strasznie. takie suche placki i mam pytanie..co do podkładu loreal true match.Jak już jakimś cudem znajdę te najjaśniejsze kolory<w1,n1,c1>to czy nadaje się do mojej suchej cery?wiem,że Raboussamai miała ten podkład

---------- Dopisano o 15:35 ---------- Poprzedni post napisano o 15:30 ----------

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
wlasnie takie jasne rude baardzo mi się podobają ale boje się straszliwie
czego się boisz kochana? do odważnych świat należy! ^^

Edytowane przez Klariss
Czas edycji: 2010-02-11 o 14:39
Klariss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 16:23   #2546
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Klariss Pokaż wiadomość
przepraszam, że zmienię temat..ale mam poważny problem. Niecały miesiąc temu zamówiłam sobie podkład kryolanu, bardzo, bardzo jasny(może pamiętacie ) i co mnie przeraziło- ten podkad strasznie wysusza! mam suchą cere,więc to wygląda strasznie. takie suche placki i mam pytanie..co do podkładu loreal true match.Jak już jakimś cudem znajdę te najjaśniejsze kolory<w1,n1,c1>to czy nadaje się do mojej suchej cery?wiem,że Raboussamai miała ten podkład
Miała, ma nadal i bardzo sobie chwali Jestem w posiadaniu N1 i W2.

Mam cerę normalną... no może troszkę mieszaną Osobiście nie zauważyłam żadnego wysuszenia, ale co wieczór wklepuję w buzię dużo kremu HLC z Ziaji i rano AA Minerały przed nałożeniem podkładu, więc może to i zasługa tej "kołderki", że moja buzia nie jest wysuszona
Tak czy siak polecam wypróbować bo podkład fajny...
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 16:30   #2547
pazoorecek
Raczkowanie
 
Avatar pazoorecek
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 33
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
Ja chcialabym jakies "jednokolorowe" Nudno mi juz ciągle z brązowymi, ten jasnorudy mnie korci strasznie, ale mam ciemnobrązowe oczy i moze byc nieciekawie chyba.
mi się wydaje, że takie połączenie dawałoby bardzo niespotykany efekt - blada cera, ciemne oczy i jasne rude włosy... musiałabyś trochę ewentualnie pokombinować z dobraniem odpowiedniego odcienia rudości do Twojej kolorystyki, ale to da się zrobić(; swoją drogą mi tez się znudziły moje czarne włosy i idę na całość i jutro farbuję je na blond, trochę drastycznie ale w końcu do odważnych i tak dalej(; kolor włosów najlepiej podkreślający bladość powinno się dobierać indywidualnie, mnie najbardziej podkreślał właśnie rudy. ostatecznie włosy zawsze odrosną;D
Raboussami dzięki za odp(;
Cytat:
Napisane przez Klariss Pokaż wiadomość
przepraszam, że zmienię temat..ale mam poważny problem. Niecały miesiąc temu zamówiłam sobie podkład kryolanu, bardzo, bardzo jasny(może pamiętacie ) i co mnie przeraziło- ten podkad strasznie wysusza! mam suchą cere,więc to wygląda strasznie. takie suche placki i mam pytanie..co do podkładu loreal true match.Jak już jakimś cudem znajdę te najjaśniejsze kolory<w1,n1,c1>to czy nadaje się do mojej suchej cery?wiem,że Raboussamai miała ten podkład
ja mam loreal true match amerykański w1 bodajże i mam suchą, wrażliwą i alergiczną cerę ale mnie nie wysusza(; jest trochę dziwny i śmieszny ale na pewno nie podrażnia itp

Edytowane przez pazoorecek
Czas edycji: 2010-02-11 o 16:57
pazoorecek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 16:46   #2548
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

jak już jesteśmy przy true match'u ma może któraś z Was porównanie w1 z n1? c1 był dla mnie duuużo za ciemny, aktualnie używam w1 (porcelain) i zaczynam mieć drobne wątpliwości co do odcienia, bo jeśli chodzi o jasność, to jest idealny, ale żeby wyglądać jednolicie, muszę nim smarować też szyję i część dekoltu żeby twarz nie była bardziej różowa, mimo że podkład sam w sobie jest żółtawy
__________________

Edytowane przez adrijah
Czas edycji: 2010-02-11 o 16:48
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 17:07   #2549
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość
jak już jesteśmy przy true match'u ma może któraś z Was porównanie w1 z n1? c1 był dla mnie duuużo za ciemny, aktualnie używam w1 (porcelain) i zaczynam mieć drobne wątpliwości co do odcienia, bo jeśli chodzi o jasność, to jest idealny, ale żeby wyglądać jednolicie, muszę nim smarować też szyję i część dekoltu żeby twarz nie była bardziej różowa, mimo że podkład sam w sobie jest żółtawy
Specjalnie dla Ciebie porównanie N1 i W2 (wybacz, ale W1 nie mam :P, a N1 jest troszkę jaśniejszy w rzeczywistości)
Zaznaczam, że u mnie oba jaśnieją po nałożeniu Nie wiem jak u innych, ale ja jestem z takiego biegu zdarzeń bardzo zadowolona

Edytowane przez * Raboussamai *
Czas edycji: 2010-02-11 o 17:08
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 17:12   #2550
OwocowaLandrynaax3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bialystok
Wiadomości: 158
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
Miała, ma nadal i bardzo sobie chwali Jestem w posiadaniu N1 i W2.

Mam cerę normalną... no może troszkę mieszaną Osobiście nie zauważyłam żadnego wysuszenia, ale co wieczór wklepuję w buzię dużo kremu HLC z Ziaji i rano AA Minerały przed nałożeniem podkładu, więc może to i zasługa tej "kołderki", że moja buzia nie jest wysuszona
Tak czy siak polecam wypróbować bo podkład fajny...
mowisz o nawilzajacym czy biolipidowym? jak juz o nim napisalas to podlapie temat, bo zaraz zapomne (nawilzajacy) nie piecze cie po nim twarz ani nic z tych rzeczy? nie ma parafiny, ani niczego z orzechow, migdalow itp. co mogloby mnie uczulac, wiec nie rozumiem skad mnie po nim piecze twarz przy minimalnej ilosci nie, ale takiej wiekszej pieczeee.. i oczy tez jak sie czasem dostanie..
__________________
Wystarczy landrynka Tak to jest gdy pomyslu na nick brak

Chanel Rouge Coco 05 Madmeoiselle !!! Wielbie !!!
OwocowaLandrynaax3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:41.