Wasze ulubione perfumy - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-07, 19:46   #61
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Jakich perfum uzywacie?

aha,bardzo lubie perfumiki miniaturki i te z avonu(pur blanca).No i jak każda z nas chciałaby miec ich troche.
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 19:53   #62
aragosta
Rozeznanie
 
Avatar aragosta
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 863
Dot.: Jakich perfum uzywacie?

aktualnie:
1. Dolce Vita - od lat ukochane
2. 5th Avenue - tydzień temu koleżanka kupiła mi na Heathrow 125ml za 180 zł, w Polsce te same - 410 zł. TRAGEDIA!!!
aragosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 20:18   #63
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Cool Dot.: Jakich perfum uzywacie?

Mosqito,tak truskawkami pachnie Versus Time for pleasure(Versace)powąchaj i poczekaj aż się rozwinie.Pojemność 125ml.Sprawdż może jest na KWC.
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 20:29   #64
sylwónia
Zadomowienie
 
Avatar sylwónia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 557
Dot.: Jakich perfum uzywacie?

A właśnie jak to jest z tym mieszaniem zapachów Pomadko i inne dziewczyny które wiedza coś na ten temat. Jakie są zasady co sie miesza ze sobą a co nie, czy trzeba próbować metoda prób i błędów? Kiedyś czytałam artykuł , że jakaś firma wyprodukowała specjalny zestaw kilku buteleczke perfum, które można ze sobą dowolnie mieszać. Wiecie cosik o tym ?
__________________
"Jednocześnie muszę prać skarpetki i zastanawiać się nad Zagadką Wszechbytu. Rozpiętość, skala i wielość planów jest doprawdy wielka. Odbija mi się po jedzeniu oraz podobno mam duszę nieśmiertelną"


Widzisz błąd w mojej wypowiedzi? Proszę popraw mnie na PW, będę wdzięczna
sylwónia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 21:00   #65
Benita5
Raczkowanie
 
Avatar Benita5
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 360
Dot.: Jakich perfum uzywacie?

Jestem fanka i maniaczka perumeryjna,wiec ciezko wymienic jeden jedyny zapach.
W ostatnim tygodniu towarzyszyły mi:Hermesa Rouge eau delicate i Coloressence RElaxante Diora. Od dzis jestem szczesliwa posiadaczka nowego Angela ale o tym napisze wkrotce
Benita5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 21:08   #66
Pralinka
Rozeznanie
 
Avatar Pralinka
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 700
GG do Pralinka
Dot.: Jakich perfum uzywacie?

Aktualnie w uzyciu:

- Kenzo Flower (tylko czerwone! )
- Kenzo Jungle (słonik)
Generalnie Kenzo robi zapachy bardzo w moim guście
- Nina Ricci - Les Belles (zółte)
- na cieplejsze dni : Givenchy - Into the blue
- na chłodniejsze dni: Rochas - Alchimie

Poluje na:
- Feraud - Feraud
- Kenzo - La monde est beau
- Lacoste - Touch of pink lub YSL -In love again (ta nowsza wersja)
Pralinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 21:11   #67
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Smile Dot.: Jakich perfum uzywacie?

Cytat:
Napisane przez sylwónia
A właśnie jak to jest z tym mieszaniem zapachów Pomadko i inne dziewczyny które wiedza coś na ten temat. Jakie są zasady co sie miesza ze sobą a co nie, czy trzeba próbować metoda prób i błędów? Kiedyś czytałam artykuł , że jakaś firma wyprodukowała specjalny zestaw kilku buteleczke perfum, które można ze sobą dowolnie mieszać. Wiecie cosik o tym ?
Hej Sylwóniu

Ja mieszam czasami swoje zapachy m.więcej w podobniej nucie, czyli załózmy, że lubię wody z nutą wanili i takich mam najwęcej.
Więc mieszam jakby najabardziej "spokrewnione" ze sobą zapachy.
Cos koło tego.

Miewam odloty i mieszam czasem wszystko ze wszystkim np. 3 zapachy na raz. Jest to dość dowlona kwestia w moi przypadku i ciężko mi tutaj wstawić to w jakieś ramy, kryteria . Jakby spontanicznie działam ....
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-05-07, 21:12   #68
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Jakich perfum uzywacie?

Cytat:
Napisane przez ANKA20
Czy któraś z was zbiera miniaturki?
Żebym zbierała miniaturki to nie powiem - ale mam ich z kilkanaście w domu - ostatnio staram się kupować jak najmniejsze pojemności, bo jednak mam tych zapachów już zdecydowanie za dużo a ciągle coś kusi. Miniaturki w większości nie mają atomizera i są przez to dużo mniej trwałe, więc raczej staram się je zużywać dość regularnie no ładnie, właśnie policzyłam, mam ich 18 sztuk z pięć z nich to ekstrakty perfum, te zużywa się b. długo, bo wystarczy kropelka. Mam tez kilka flakonów o wygodnej torebkowej pojemności 15 ml, to mój ulubiony rozmiar perfum ostatnio
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 21:12   #69
Pralinka
Rozeznanie
 
Avatar Pralinka
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 700
GG do Pralinka
Dot.: Jakich perfum uzywacie?

Sylwóniu, chyba mówisz o serii Guerlain "Aqua Allegoria". Popatrz sobie w KWC.

Ja mam grejpfrucik z tej serii. czyli Aqua Allegoria Pamplelune.

Edytowane przez Pralinka
Czas edycji: 2005-05-07 o 21:15
Pralinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 21:17   #70
d'ou vient le vent
Zakorzenienie
 
Avatar d'ou vient le vent
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 880
Wink Dot.: Jakich perfum uzywacie?

Uwielbiam ziołowe zapachy - Nu YSL, Zen Shiseido (marzy mi się ostatnio zakup w/w ) z mniej znanych Eau De Garrigues Fragonarda. Z Yves Rocher mam ukochane Nature Millenaire i Neonatura Cocon (wow czekoladka z paczulą ). Przepadam też za Eau de Cartier Concentree i Black Cashmere Donny Karan. Ze słodkich slodyczy to uwielbiam Guerlaina Instant de Guerlain.
Kiedyś byłam fanką Hugo Bossa - Woman, New Woman, Deep Red (mam już wieki i nie mogę skończyć ) i Intense ale już mi chyba przeszło. Na razie rozglądam sie za Basier du Dragon Cartiera i jakimiś ziołowymi na wiosnę-lato (świeża trawa, wiatr, wiosenny deszcz w ogrodzie pełnym ziół).

Ogólnie lubię zapachy nietypowe - ekscentryczne i zwracające uwagę

PZDR Natalia
__________________

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 21:21   #71
d'ou vient le vent
Zakorzenienie
 
Avatar d'ou vient le vent
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 880
Dot.: Jakich perfum uzywacie?

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
Mam tez kilka flakonów o wygodnej torebkowej pojemności 15 ml, to mój ulubiony rozmiar perfum ostatnio
W ogóle dla pudernic powinien być oddzielny rozmiar perfumek - ja z trudem wykańczam nawet 15ml (tego Deep Red kupiłam 90ml.... co mnie napadło to nie wiem...)

PZDR Natalia
__________________

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-07, 21:23   #72
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: Jakich perfum uzywacie?

Fajny watek odkopalyscie
Ja obecnie szaleje za Sicily Dolce & Gabbana, a poza tym jestem milosniczka Angel, YSL Babydoll i Noa Cacharel Lubie rowniez zapaszki Escady (Sexy Graffitti mi sie podobalo, choc nigdy nie kupilam).
Generalnie baaaardzo rzadko zmieniam zapachy i rzadko poluje na nowosci, ale Sicily od razu mnie przekonal do siebie, choc jest dosc, hm, specyficzny
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 21:27   #73
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Jakich perfum uzywacie?

Cytat:
Napisane przez sylwónia
A właśnie jak to jest z tym mieszaniem zapachów Pomadko i inne dziewczyny które wiedza coś na ten temat. Jakie są zasady co sie miesza ze sobą a co nie, czy trzeba próbować metoda prób i błędów? Kiedyś czytałam artykuł , że jakaś firma wyprodukowała specjalny zestaw kilku buteleczke perfum, które można ze sobą dowolnie mieszać. Wiecie cosik o tym ?

Kiedyś Montana miał coś takiego, wody w małych buteleczkach, które się mieszało. Ale to było dawno, już ich dawno nie ma. Kojarzy mi się że dawna seria Givenchy Oblique też dopuszczała mieszaniny?
Thierry Mugler dopuszcza mieszanie Amena i Angela z swoją Cologne (że niby ma nadać lekkości, ale dla mnie to idiotyczny pomysł).
Aqua Allegoria chyba jednak nie powinny być mieszane, są dość różne i nieprzewidywalne. W zamyśle miały to być zapachy uniseks dla obu płci

Na stronach dla perfumiarzy można znaleźć jakieś zalecenia nosów, co ewentualnie z czym zmieszać - przyznaję się że jestem sceptyczna, nie lubię mieszać - ale raz dla dobra ludzkości i testów się poświęciłam i pomieszałam Angela i Eau d'orange Verte
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 21:31   #74
aga01
Zakorzenienie
 
Avatar aga01
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Rawa Maz./Łódź
Wiadomości: 4 621
Dot.: Jakich perfum uzywacie?

Paco Rabanne "ULTRAVIOLET"
__________________
Żona z mężem w restauracji. Żona zamawia:
- Stek, pieczone ziemniaczki i lampkę wina...
- A warzywo? - pyta kelner.
- On? To samo co ja.
aga01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 21:33   #75
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Smile Dot.: Jakich perfum uzywacie?

Cytat:
Napisane przez sylwónia
A właśnie jak to jest z tym mieszaniem zapachów Pomadko i inne dziewczyny które wiedza coś na ten temat. Jakie są zasady co sie miesza ze sobą a co nie, czy trzeba próbować metoda prób i błędów? Kiedyś czytałam artykuł , że jakaś firma wyprodukowała specjalny zestaw kilku buteleczke perfum, które można ze sobą dowolnie mieszać. Wiecie cosik o tym ?
A może Sephora i jej wody "jednonutowe" ? Specjalnie do mieszania, w zestawie jest kilka różnych- bodajże róża, piwonia, fiołek...(nie chcę się mądrzyć, bo szczerze mówiąc nie pamiętam dokładnie).Ale na pewno coś takiego istnieje.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 22:22   #76
sylwónia
Zadomowienie
 
Avatar sylwónia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 557
Dot.: Jakich perfum uzywacie?

Stronach dla perfumiarzy Smoczyco? Tzn.? Zaczyna mnie wciągać kocepcja posiadania zupelnie własnego zapachu Takiego niepowtarzalnego na ulicach
__________________
"Jednocześnie muszę prać skarpetki i zastanawiać się nad Zagadką Wszechbytu. Rozpiętość, skala i wielość planów jest doprawdy wielka. Odbija mi się po jedzeniu oraz podobno mam duszę nieśmiertelną"


Widzisz błąd w mojej wypowiedzi? Proszę popraw mnie na PW, będę wdzięczna
sylwónia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-08, 09:53   #77
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: Jakich perfum uzywacie?

Cytat:
Napisane przez d'ou vient le vent
W ogóle dla pudernic powinien być oddzielny rozmiar perfumek - ja z trudem wykańczam nawet 15ml (tego Deep Red kupiłam 90ml.... co mnie napadło to nie wiem...)

PZDR Natalia
skąd ja to znam , dlatego najbardziej wole miniaturkie, bo kilka z nich to ekstrakty perfum własnie i schodzą powoli bo:
-wystarczy kropelka
-szkoda mi zużywać

Jakbym miała coś większego to bym do końca życia nie zużyła :P:
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-08, 10:01   #78
d'ou vient le vent
Zakorzenienie
 
Avatar d'ou vient le vent
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 880
Dot.: Jakich perfum uzywacie?

Cytat:
Napisane przez sylwónia
Stronach dla perfumiarzy Smoczyco? Tzn.? Zaczyna mnie wciągać kocepcja posiadania zupelnie własnego zapachu Takiego niepowtarzalnego na ulicach
Sylwóniu - na stronie głownej wizażu jest link do artykułów o olejkach eterycznych w kosmetyce:
http://www.wizaz.pl/?content=category&id=32
i jest co nieco o samodzielnej produkcji perfum
Sklepy dla perfumiarzy znajdziesz przez google.
Powodzenia,

PZDR Natalia
__________________

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-08, 10:24   #79
Baubo
Rozeznanie
 
Avatar Baubo
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Już nie Śląsk -teraz Brighton
Wiadomości: 555
Dot.: Jakich perfum uzywacie?

Zimą uzywalam Apparition Ungaro. Cudny i bardzo slodki! No i po nim nic juz nie jest wystarczajaco słodkie i apetyczne Aktualnie psikam się Red Jeans Versace i czasami Mira Bai. No i mam kilka miniaturek i próbeczek, ale nic specjalnie mi nie podchodzi...
Baubo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-08, 10:40   #80
sousa
Raczkowanie
 
Avatar sousa
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 378
Dot.: Jakich perfum uzywacie?

ja uzywam J'adore Christiana Diora.delikatne,subtelne-mniamciu!
sousa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-08, 11:04   #81
sylwónia
Zadomowienie
 
Avatar sylwónia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 557
Dot.: Jakich perfum uzywacie?

Cytat:
Napisane przez d'ou vient le vent
Sylwóniu - na stronie głownej wizażu jest link do artykułów o olejkach eterycznych w kosmetyce:
http://www.wizaz.pl/?content=category&id=32
i jest co nieco o samodzielnej produkcji perfum
Sklepy dla perfumiarzy znajdziesz przez google.
Powodzenia,

PZDR Natalia
Natalio- dziekuję
__________________
"Jednocześnie muszę prać skarpetki i zastanawiać się nad Zagadką Wszechbytu. Rozpiętość, skala i wielość planów jest doprawdy wielka. Odbija mi się po jedzeniu oraz podobno mam duszę nieśmiertelną"


Widzisz błąd w mojej wypowiedzi? Proszę popraw mnie na PW, będę wdzięczna
sylwónia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-13, 14:31   #82
martiene
Raczkowanie
 
Avatar martiene
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 461
Dot.: Jakich perfum uzywacie?

ja szybko sie nudze, wiec mam wiele napoczetych zapachow, ktore czekaja na zmilowanie - lubie baby doll YSL, in love again YSl, chociaz od tego mnie czasem mdli, nie wiem dlaczego... Aqua allegoria Pamplelune i Herba Fresca, Versus time for energy, a na specjalne okazje Boudoir V Westwood, na narty Kenzo Flower biały, na wspomnienia CK One na gorace dni Aromatonic Lancome (chociaz to w sumie nie perfumy). Zastanawiam sie tylko, droga Smoczyco, tu glownie do Ciebie: skad znacie takie mniej znane zapachy, ja nie mam pojecia gdzie moglabym je przetestowac Mieszkam niby w duzym miescie, a w perfumeriach sa same nowosci Marionnaud, Sephora, Incognito, Douglas - nigdzie nie ma Libertine ani Anglomanii Vivienne Westwood chociaz bardzo chcialabym je powachac, nie ma tez Annick Goutal, nie ma Tentations Palomy Picasso, nie ma nawet Boudoir, a juz widze dno w butelce Przeciez nie kupie na Dionecie dla samego powachania
__________________
"Nawet i to nie". (Odeta Delarue)
martiene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-13, 14:51   #83
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: Jakich perfum uzywacie?

A ja uzywam J'adore....śliczny zapach lepszego nie znalazlam ! Zarowno perfum i woda toaletowa pachna przepięknie...i jak dzialaja na facetow
Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-13, 15:10   #84
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Jakich perfum uzywacie?

Cytat:
Napisane przez martiene
Zastanawiam sie tylko, droga Smoczyco, tu glownie do Ciebie: skad znacie takie mniej znane zapachy, ja nie mam pojecia gdzie moglabym je przetestowac Mieszkam niby w duzym miescie, a w perfumeriach sa same nowosci Marionnaud, Sephora, Incognito, Douglas - nigdzie nie ma Libertine ani Anglomanii Vivienne Westwood chociaz bardzo chcialabym je powachac, nie ma tez Annick Goutal, nie ma Tentations Palomy Picasso, nie ma nawet Boudoir, a juz widze dno w butelce Przeciez nie kupie na Dionecie dla samego powachania
Marteczko kochana przede wszystkim, jeśli szukasz czegoś mniej popualnego od Bossa, Chanel czy Lacoste, to szerokim łukiem omijaj Sephory, Douglasy itd - mają ograniczony asortyment, tylko największe hity są. Starsze czy mniej popularne zapachy można czasem znaleźć w perfumeriach niesieciowych, ba można tam niezłe zakupy porobić, jak się coś wycofuje ze sprzedaZy - tak miałam ze starą Manią Armaniego, Organzą Indecence Bardzo dużo zapachów poznałam dzięki innym prawdziwym wielkim znawcom perfum - wielka szkoda, że już nie zaglądają na wizaż - Coralin, Madlen, Elve. Wiele zapachów niszowych lub zupełnie u nas nieznanych mam właśnie dzięki dobrym ludziom, którzy potrafią czysto bezinteresownie psikać we fioleczki i wysyłać poleconym, żeby ktoś inny równie nawiedzony mógł nabyć. Tydzień temu wysyłałam próbkę do Szarady, dziś wysłałam cały pęczek próbek do bliskiej duszy i mojej zapachowej "bliźniaczki". Jeśli coś mi się podoba, stanę na głowie by to zdobyć, perfumy Fragonarda przywiozła mi z Francji przyjaciółka Cleo Wzrusza mnie strasznie taka bezinteresownośc, naprawdę...
A Annick Goutal jest tylko w Warszawie, w perfumerii Quality (za zbójecką zresztą cenę). Libertine i Boudoir były w Polsce, wąchałam Libertine dla przypomnienia niedawno w jednej w perfumerii niesieciowej - wyprzedawane są. Anglomanii nie było i nie sądzę by się pojawiły, marka chyba znika z Polski.
NIe dalej jak w tę niedzielę wybrałam się na wódeczkę do Sopotu i weszłam do jednej z kultowych perfumerii w naszej mieścinie, powąchałam między innymi klasyczne Caleche i przypomniałam sobie Hiris... Paloma tyż była, ale tego nie wąchałam, bo kojarzę dość dobrze i nie szaleję za nią

Jednym słowem Marta... jak coś chcesz to trza tylko rzec... zawsze mogą się znaleźć ofiarne dusze co Ci przepsikają do małej fioleczki. Ostatnio przy każdych zakupach w Sephorze proszę o te małe puste fioleczki do perfum na szczęście w ulubionej sephorze jest swój człowiek - czytaj wizażanka! - która mi zawsze te fioleczki daje (Kasiu, jeśli czytasz, to ja serdecznie pozdrawiam!).

Buziaki Martuś - jak się czujesz? Trzymam kciuki za Ciebie
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-13, 16:04   #85
martiene
Raczkowanie
 
Avatar martiene
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 461
Dot.: Jakich perfum uzywacie?

Smoczyco kochana Ty moja... Ja nie wiem, skad sie takie dziewczyny biora... Jestes prawdziwym skarbem Czy dostalas moja kartke z Osmoz? dzieki Tobie poznalam suuuper strone o perfumach - dziekuje!
Jesli chodzi o probki to wiem, ze mozna liczyc na bratnie dusze, juz mi Pixie przyslala Youth Dew, Pixie to moj drugi skarb na wizazu Szukam probki Libertine, albo chocby psiknietego na papierek juz od paru dni na forum, oglaszam sie, podbijam i nic Czy mialabys mozliwosc i ochote zdobycia dla mnie probki (jak mowie, wystarczy na blotterze) Libertine lub Tentations? Bylabym wniebowzieta... Mowisz, ze Libertine wyprzedaja, czy to znaczy ze za nizsza cene, czy po prostu, ze zapach znika?
Ja w Poznaniu nie znam innych perfumerii niz sieciowe Kiedys byla Alicja na Ratajczaka w centrum, ale sie zwinela.
Co to za kultowa perfumeria w Sopocie? Czy maja duzo rzadkich zapachow?
Caluje Cie i dziekuje za pamiec, czuje sie srednio, ale to wina lowastatyny, ktora ma mi pomagac, a na razie szkodzi - efekty uboczne zaczynaja przewazac nad leczniczymi... W poniedzialek rezonans... Trzymaj kciuki bo padam z nerwow. Caluje!!!
Marta
__________________
"Nawet i to nie". (Odeta Delarue)
martiene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-13, 16:22   #86
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Jakich perfum uzywacie?

Martuś, nie mam ani Libertine ani Palomy. Paloma zdaje się jest tylko w Sopocie, ja tam bywam dość rzadko, ale jeśli zdarzy mi się tam pójść na zakupy, będę prosić... maja trochę fajnych zapachów - stare Hermesy, Cartiera, Carolinę Herrerę, Boucherona. Nie mogę CI nic obiecać z tymi próbkami, bo neinawidzę o nic prosić w sklepach, ale zrobię co się da przy okazji jakiś zakupów
Trzymam za Ciebie kciuki, bidulo

A kartkę dostałam, dziekuję! Zaraz jeszcze coś Ci na maila wyślę...
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-13, 16:50   #87
KasiiaP
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Lębork
Wiadomości: 87
GG do KasiiaP
Dot.: Jakich perfum uzywacie?

Trochę mi to zajmie))...o skromnośći!!!!
...hmm....mam wiele ulubionych zapachów, kocham krzykliwe zapachy Diora, nie wszystkie używam, ale uwielbiam Dolce Vite, Pure Poison i ostatnio straszliwie spodobał mi się Miss Dior Cherrie....jest przepiękny..bardzo mi się podoba..Ponadto na codzień do sportowego lecz eleganckiego stroju otulam się Baby Doll YSL lub Aqua di Gio Armaniego.Nigdy z tych zapachów nie zrezygnuję, bardzo się do nich przywiązałam.
Allure Chanel, Coco Chanel, Extravagance Givenchy, Organza Givenchy aaa i Eternity C.Kleina..to pełny asortyment.Od czasu do czasu podoba mi się coś nowego..ale szybko się nudzę..do swojego "menu" wpisuję kolejny wtedy kiedy czuję że spodobał mi się tak bardzo że nie mogę znaleźć się w żadnym z posiadanych.))..ostanio testuję Niny Ricci Love in Paris....na razie nie kupiłabym chodz jest interesujący....dlaczego? gdyż cieszy się zbyt dużą popularnością.Pozdrawiam. ))
__________________
Kate
KasiiaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-13, 17:07   #88
stowka
Rozeznanie
 
Avatar stowka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: HH/Stargard
Wiadomości: 753
GG do stowka
Dot.: Jakich perfum uzywacie?

Neomagic Naomi Cambell - uwielbiam je !!!!
stowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-13, 18:18   #89
Imagine
Magda
 
Avatar Imagine
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 620
Dot.: Jakich perfum uzywacie?

w zależności od nastroju: ultraviolet, touch of pink, sun moon stars lagerfelda

Pozdrawiam dziewczyny.. i narobiłyści mi smaka, żeby się iść psiknąć
Imagine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-09, 23:45   #90
sylwwiad00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 26
Dot.: Jakich perfum uzywacie?

Cytat:
Napisane przez ropuszka
Pytanie jak wyzej
jako konsultantka avon - z avon - wink, lyrical, surreal, a też c-thrue
sylwwiad00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-10 19:26:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:54.