Wypadające włosy - koszmar: ( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-21, 21:24   #1
laurent93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 8

Wypadające włosy - koszmar: (


Witam wizażanki.

Zdecydowałam się, aby założyć nowy wątek, mimo iż mogę zostać skrytykowana za to że zakładam kolejny na ten sam temat ale bardzo mi zależy żeby ktoś zauważył mnie i odpowiedział Mam 19 lat i już chyba po raz 4 przechodzę piekło z moimi włosami, lecą mi garściami Nie wiem już co mam robić, znów szprycować się czym się dać ze wszystkich stron aby to pomogło na 2 miesiące i znów to samo;(

Przed chwilą zrobiłam zdjęcie, proszę niech ktoś mi napisze czy to normalne w takim okresie zima-wiosna. Bo mi wydaje się, że nie

Włosy wyjęte z sitka po 3 myciach. (samych myciach nie licze tych które fruwają po całym domu i sa na wszystkich szczotkach):
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG00045.jpg (46,1 KB, 51 załadowań)
laurent93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 21:37   #2
Synkopa
Raczkowanie
 
Avatar Synkopa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 463
Dot.: Wypadające włosy - koszmar: (

Mi zawsze zimą wypada więcej włosów.
W sumie to całkiem sporo. Ale nie przy myciu. Przy czesaniu. Mam bardzo długie włosy. Mniej więcej co tydzień wyciągam taką garstkę włosów. Ale myślę, że (w moim przypadku) to normalne. Co roku tak mam.
Teraz i tak jest lepiej niż kiedyś. Kiedyś wystarczyło że przeciągnęłam dłonią i miałam zawsze kilkanaście włosów "wyjętych".

Skoro są słabe zimą, to wzmacniaj je w tym okresie. A najlepiej zacznij już od jesieni
Synkopa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 21:53   #3
nynka_1987
Zadomowienie
 
Avatar nynka_1987
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecinek :/
Wiadomości: 1 269
Dot.: Wypadające włosy - koszmar: (

Przejrzyj sobie ten wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=543707
__________________
nynka_1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 22:27   #4
Asji
Zadomowienie
 
Avatar Asji
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 763
Dot.: Wypadające włosy - koszmar: (

A czym dokładnie się szprycujesz?

Podobno wiele osób obserwuje wzmożone wypadanie włosów w sezonie zimowym. Może Twoje włosy też są tak bardzo wrażliwe na zimową atmosferę.
Polecam wątek o suplementach na włosy (na forum urodowym), warto porównać sobie kilka z nich i wybrać najlepszy.
Asji jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 20:55   #5
laurent93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 8
Dot.: Wypadające włosy - koszmar: (

Kiedy w tamtym roku wypadały mi tak włosy to stosowałam w tym samym czasie tabletki Vitapil, Capivit piękne włosy (razem) do tego seboradin i jakiś steryd od dermatologa, także natarcie było spore, fakt faktem pomogło ale jak widać nie na długo
Wzmożone wypadanie włosów w okresie zimowym - brzmi znośnie, ale czy to normalne że cała garść włosów po 3 myciach? : (
laurent93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 14:36   #6
olayahoo
Raczkowanie
 
Avatar olayahoo
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 112
Dot.: Wypadające włosy - koszmar: (

zrob sobie badania hormonow,idz do lekarza dermatologa najlepiej,badania na tarczyce,hormony plciowe,testosteron
olayahoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 16:56   #7
Tepsa
Zakorzenienie
 
Avatar Tepsa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 15 988
Dot.: Wypadające włosy - koszmar: (

Stosujesz antykoncepcję, mi po jej odstawieniu tak wypadały włosy, kupiłam Capivit A plus Merz, do tego Biowax i po miesiąc włosy zaczęły odrastać
__________________
Mój blog, mój świat KLIK
Tepsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-02, 23:59   #8
margo87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 34
Dot.: Wypadające włosy - koszmar: (

Kochana, też miałam problem z włosami...zawsze były długie, zdrowe i lśniące a nagle zaczęły starsznie wypadać, dosłownie garściami...Myślałam że łysa zostanę bo dziennie wypadało mi ich ponad 300 (tak liczyłam). Były wszędzie...w wannie, na pododze, na ubraniach...koszmar. W sumie nie wiem co mi pomogło bo działałam z kilku stron: a więc: maseczki wax do wypadających włosów ( polecił mi fryzjer, ponoć stosują je osoby po chemioterapii), kupisz tylko w aptece; ponadto : loxon (wcierka) i neril (początkowo mogą wypadać bardziej, ale potem odrastają zdrowsze i sielniejsze) no i ja jesze łykałam dużo witamin na wzmocnienie bo często chorowałam wiec to dodatkowo osłabiało mój organizm, jakieś tabletki typu belissa, vitapil..
No i po jakimś czasie włosy przestały wypadać a na ich miejsce pojawiły się nowe, młode włoski, które po myciu odstawały jak antenki;p.
Do tej pory nie wiem co było przyczyną...może tabletki anty, może stres, może częste przeziębienia, anemia...powodów w moim przypadkumogło być wiele;p ale najważniejsze ze przestaly wypadac...
margo87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:58.