picie mięty! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-25, 10:34   #1
drzazga11
Raczkowanie
 
Avatar drzazga11
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Puszcza Niepołomicka
Wiadomości: 260

picie mięty!


jeśli jest gdzieś już taki wątek to przepraszam ale przeszukałam po swojemu i nie mam jasnej odpowiedzi chodzi mi o oto że poszukuje informacji czy mięty można pić za dużo?? bo ostatnio bardzo ja sobie upodobałam i pije 4-5 kubków dziennie bo mi po prostu smakuje. znalazłam niedawno artykuł o tym ze "blokuje" odrastanie włosów i faktycznie u mnie zdecydowanie mniej włosów jest na nogach i na linii pod pępkiem... i nie wmawiam tego sobie tylko to widać w artykule było napisane ze niedawno stwierdzono ze wspomaga leczenie hirsutyzmu wiec może to przez to ale czy ma wpływ na włosy na głowie? od dawna walczę z wypadaniem i teraz się właśnie tak zastanawiam czy picie mięty może szkodzić włosom na glowie...:/ na razie ciężko mi zaobserwować czy wypada ich więcej czy nie... wie ktoś coś na ten temat?proszę o pomoc
drzazga11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 19:18   #2
sarkastiko
Rozeznanie
 
Avatar sarkastiko
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 892
Dot.: picie mięty!

Hej, z tego co wiem, to każde ziółka należy stosować z przerwami czyli przykładowo pijesz je około 3 tyg. i robisz sobie przerwę na ok 2-3 tyg. Niestety nie jest wskazane picie ich w dużych ilościach i to codziennie a picie 4-5 kubków dziennie to stanowczo za dużo, niestety:/
__________________
Amor incipit ab ego
sarkastiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:52.