Bajery do pokoju :D - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-13, 14:35   #61
sieweczka
Rozeznanie
 
Avatar sieweczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Nibylandia...
Wiadomości: 566
Dot.: Bajery do pokoju :D

Bardzo efektownym i oryginalnym pomysłem jest pocięcie zwykłego, niedrogiego plakatu i umieszczenie go w wielu identycznych antyramach.
Dzięki takiemu zabiegowi uzyskamy kompozycję przypominającą dziecięcą układankę lub gigantyczny telewizyjny ekran, używany np. podczas plenerowych koncertów.
__________________
Jestem jaka jestem....

18.10.2010 - 82.7 kg
23.10.2010 - 81.2
6.11.2010 -

Waga wymarzona : 60-65 kg


Tabela naszych wymiarów z 18.10.2010.
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1287584942
sieweczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-13, 15:15   #62
izkaa11
Przyczajenie
 
Avatar izkaa11
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Pleszew ;)
Wiadomości: 9
GG do izkaa11
Smile Dot.: Bajery do pokoju :D

oooo to jest bardzo ciekawy pomysł ...
izkaa11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-13, 15:19   #63
izkaa11
Przyczajenie
 
Avatar izkaa11
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Pleszew ;)
Wiadomości: 9
GG do izkaa11
Wink Dot.: Bajery do pokoju :D

a moze macie jakiś pomysł ... na ozdobienie starej "meblościanki" ?? Albo jakies ciekawe ozdoby recznie robione ?? czekam na jakies propozycje całuje pa
izkaa11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 17:17   #64
Meyaku
Raczkowanie
 
Avatar Meyaku
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 69
Dot.: Bajery do pokoju :D

Ja w ppkoju nad luzkiem mam zrobiona pole i tm mam sowje ksiazki,figurki i jedna duuze rozowe pudlo z Ikei A na pudelku siedzi misiu i wlasnorecznie zroibony szmaciany aniolek .Mam powieszona czarownice obok (czyli na koncy polki)mam aniolka wypuklego z rozowa ramka no i w koncie wyslusozne liscieXD ...ale namalowalam sama obrazki tlyko potrzebuje jeszce 3 takiejsamej wielkosci ramki i pomalowac na rozowo i powiesic
Meyaku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 19:02   #65
Wojtusia
Zakorzenienie
 
Avatar Wojtusia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 456
Dot.: Bajery do pokoju :D

Jak zrobić coś takiego? języka nie znam , a z rysunków niewiele sie domyślam

Edytowane przez Wojtusia
Czas edycji: 2007-02-01 o 12:52
Wojtusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-15, 07:44   #66
one_shot
Zadomowienie
 
Avatar one_shot
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Września
Wiadomości: 1 186
GG do one_shot
Dot.: Bajery do pokoju :D

Cytat:
Napisane przez Wojtusia
Jak zrobić coś takiego? języka nie znam , a z rysunków niewiele sie domyślam
Wydaje mi się że jest to owinięta folia aluniniową stara ramka z wypukłym motywem, może się mylę...
__________________
ALBUMY


Zarobiona mama pracująca



Tylko nudne kobiety mają nieskazitelnie czyste domy.




Przez pierwsze dwa lata uczysz dzieci chodzić i mówić a przez
następne szesnaście lat marzysz o tym żeby usiadły spokojnie i się zamknęły !!!
one_shot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-15, 20:05   #67
lawenda-w-chodakach
Rozeznanie
 
Avatar lawenda-w-chodakach
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 751
Dot.: Bajery do pokoju :D

Ja w pokoju mam taką mieszaninę, że szok. Ściany mam w kolorze łososiowym (dla mnie i tak to brudny róż ) okno mam na calutką jedną ścianę i parapet pod tą częścią co się nie otwiera mam obłożony takim lekko czerwonym pluszem krótkowłosym (drogi bo drogi ale jaki efekt ) i tam urządziłam sobie mini-toaletkę tzn. lustro takie wielkości A4 ramka była zwyczajna drewniana, poprzyklejałam na nią muszelki a obok lustra stoi pudełko takie kartonowe jak kiedys w ikei były takie zwyczjane to obkleiłam je sobie jakims plakatem i w tym pudełku różne bajery do włosów a obok stoi sobie "trzymak" na szczotkę do włosów (zrobiony z butelki Actimela obrobionej masą solną i pomalowany ). W doniczki z kwiatkami też zainwestowałam i szarpnęłam się na taki droższy plusz długowłosy biały i doniczki są nim obłożone (muszę uważać przy podlewaniu na nie ) firanki nie mam, mam żaluzje a na kółkach od firanek (na karniszu) mam zawieszone na cienkiej mulinie płyty CD na które nakleiłam różne obrazki (z gazet, jedna jest z odciskami moich ust, inna z odciskami palców a jeszcze inna jest ozdobiona odbiciem mojej ręki ). Na ścianach mam wiadomo obrazki od komuni itp a oprócz tego zamawiałam takie różne katalogi biur podróży (dziewczyny od free samples wiedzą o co chodzi ) i tam śliczne obrazki są np. zachodów słońca. Ciach ciach + ramki wygrzebane ze strychu u babci i są obrazki (malować nie umię :P). Tablica korkowa jak już ktoś wyżej pisał - ja też mam obklejoną kawałkami dżinsów ale różne tak jakby gatunki bo z 3 par różnych dżinsów (moje, mamy i wujka ) chciałam też pluszem, ale po 1 nie było mnie już stać (i tak plusz miałam trochę taniej, bo zmówiłam się z panią sprzedającą na resztki materiałów , a po 2 nie mogę mieć wszystkiego w pluszu . łóżko miałam w dziecinne wzorki, babcia zrobiła mi narzutę z krótkowłosego pluszu (nie ma to jak babcia). Na jednej z półek mam "wystawkę" tzn różne zdjęcia w ramkach, moje małe "prace" i gdzieniegdzie położone są piórka kolorowe i takie "niteczki" z kwiaciarni. Aha i na ścianie mam też taki obrazek pop-artowy z odciskami rąk na różnokolorowych tłach). Żyrandol jest w stylu indyjskim tzn taka "kula" z papierowym indyjskim abażurem (oczywiście dołączyłam różne koraliki na sznurku itp) I chyba ostatnia rzecz (i tak ciągle dokładam coś nowego ) to w kąciku moich zwierzątek (Myszoskoczka Luna i Rybka sztuk 1 )
wykorzystałam lampkę taką co się nad akwarium daje i obkleiłam ją czerwoną cienką bibułą jak się włącza lampkę to się romantycznie robi

Ogólnie cały pokój mam w czerwieni w mieszanych stylach pop-art z indyjskim głównie

Pozdrawiam
__________________

nie zrażam się.

lawenda-w-chodakach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-15, 20:06   #68
lawenda-w-chodakach
Rozeznanie
 
Avatar lawenda-w-chodakach
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 751
Dot.: Bajery do pokoju :D

A co do tego obrazka Wojtusi(a) to fajny taki pomysł oblepić coś folią do pieczenia
I na pewno to wykorzystam

Zapomniałam dopisać, że nie mam cyfrówki ale może uda mi się załatwić i dam zdjęcia :P
__________________

nie zrażam się.

lawenda-w-chodakach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-15, 21:20   #69
91584e3a0ddee98d7bf35013566e27d0b839b1c7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 511
Dot.: Bajery do pokoju :D

Lawena zdjęcie zdjęcie koniecznie <tuptup> !!!!!!!!
91584e3a0ddee98d7bf35013566e27d0b839b1c7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-16, 15:00   #70
Wojtusia
Zakorzenienie
 
Avatar Wojtusia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 456
Dot.: Bajery do pokoju :D

Tak, tak Lawenda czekamy na zdjęcia!
Wojtusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-16, 15:13   #71
lawenda-w-chodakach
Rozeznanie
 
Avatar lawenda-w-chodakach
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 751
Dot.: Bajery do pokoju :D

Ja chętnie zdjęcia tylko nie posiadam cyfrówki może uda mi się załatwić od kolegi ale nie obiecuję :tuptup:
__________________

nie zrażam się.

lawenda-w-chodakach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-16, 21:40   #72
91584e3a0ddee98d7bf35013566e27d0b839b1c7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 511
Dot.: Bajery do pokoju :D

Użyj swojego uroku :P:P:P
91584e3a0ddee98d7bf35013566e27d0b839b1c7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-18, 11:51   #73
izkaa11
Przyczajenie
 
Avatar izkaa11
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Pleszew ;)
Wiadomości: 9
GG do izkaa11
Dot.: Bajery do pokoju :D

Cytat:
Napisane przez lawenda-w-chodakach
Ja w pokoju mam taką mieszaninę, że szok. Ściany mam w kolorze łososiowym (dla mnie i tak to brudny róż ) okno mam na calutką jedną ścianę i parapet pod tą częścią co się nie otwiera mam obłożony takim lekko czerwonym pluszem krótkowłosym (drogi bo drogi ale jaki efekt ) i tam urządziłam sobie mini-toaletkę tzn. lustro takie wielkości A4 ramka była zwyczajna drewniana, poprzyklejałam na nią muszelki a obok lustra stoi pudełko takie kartonowe jak kiedys w ikei były takie zwyczjane to obkleiłam je sobie jakims plakatem i w tym pudełku różne bajery do włosów a obok stoi sobie "trzymak" na szczotkę do włosów (zrobiony z butelki Actimela obrobionej masą solną i pomalowany ). W doniczki z kwiatkami też zainwestowałam i szarpnęłam się na taki droższy plusz długowłosy biały i doniczki są nim obłożone (muszę uważać przy podlewaniu na nie ) firanki nie mam, mam żaluzje a na kółkach od firanek (na karniszu) mam zawieszone na cienkiej mulinie płyty CD na które nakleiłam różne obrazki (z gazet, jedna jest z odciskami moich ust, inna z odciskami palców a jeszcze inna jest ozdobiona odbiciem mojej ręki ). Na ścianach mam wiadomo obrazki od komuni itp a oprócz tego zamawiałam takie różne katalogi biur podróży (dziewczyny od free samples wiedzą o co chodzi ) i tam śliczne obrazki są np. zachodów słońca. Ciach ciach + ramki wygrzebane ze strychu u babci i są obrazki (malować nie umię :P). Tablica korkowa jak już ktoś wyżej pisał - ja też mam obklejoną kawałkami dżinsów ale różne tak jakby gatunki bo z 3 par różnych dżinsów (moje, mamy i wujka ) chciałam też pluszem, ale po 1 nie było mnie już stać (i tak plusz miałam trochę taniej, bo zmówiłam się z panią sprzedającą na resztki materiałów , a po 2 nie mogę mieć wszystkiego w pluszu . łóżko miałam w dziecinne wzorki, babcia zrobiła mi narzutę z krótkowłosego pluszu (nie ma to jak babcia). Na jednej z półek mam "wystawkę" tzn różne zdjęcia w ramkach, moje małe "prace" i gdzieniegdzie położone są piórka kolorowe i takie "niteczki" z kwiaciarni. Aha i na ścianie mam też taki obrazek pop-artowy z odciskami rąk na różnokolorowych tłach). Żyrandol jest w stylu indyjskim tzn taka "kula" z papierowym indyjskim abażurem (oczywiście dołączyłam różne koraliki na sznurku itp) I chyba ostatnia rzecz (i tak ciągle dokładam coś nowego ) to w kąciku moich zwierzątek (Myszoskoczka Luna i Rybka sztuk 1 )
wykorzystałam lampkę taką co się nad akwarium daje i obkleiłam ją czerwoną cienką bibułą jak się włącza lampkę to się romantycznie robi

Ogólnie cały pokój mam w czerwieni w mieszanych stylach pop-art z indyjskim głównie

Pozdrawiam
cze dodaj koniecznie kilka fotek ... bo nie umiem sobie tego wyobrazic .... wiec dodaj foteczki czekamy !!!!!!! )
izkaa11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-18, 12:03   #74
Joanna22
Zadomowienie
 
Avatar Joanna22
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Miasto cudów
Wiadomości: 1 655
GG do Joanna22
Dot.: Bajery do pokoju :D

Sieweczko skad wzielas te pomysly? Moze podasz strone.

Bardzo podobaja mi sie przedstawione przez Ciebie "bajery do pokoju"
__________________
" Każdy krok zostawia ślad.
Pracuj wytrwale a osiągniesz postępy "



Joanna22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-18, 12:13   #75
asia84
Rozeznanie
 
Avatar asia84
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 594
GG do asia84
Dot.: Bajery do pokoju :D

Cytat:
Napisane przez canile
ojej śliczny ten obraz ci wyszedł! jak go kopiowałaś? tak po prostu patrzyłaś i rysowałaś? ojej też bym taki obraz chciała =( a masz może ten obraz w dużym formacie żeby to wydrukowac i przerysować? naprawdę, bardzo mi sie podoba
Cieszę się, że Ci się podoba Niestety nie mam dużego formatu Ale przerysowanie nie jest trudne. Trzeba mieć sposób Wydrukuj wybrany obrazek na kartce A4, podziel go ołówkiem np. na 20 równych kwadratów (np. 4*5) albo na mniej lub więcej - to już zależy od Ciebie. Duży brystol, na którym będziesz malować, też podziel na tyle samo kwadratów i potem staraj się przemalowywać obraz kwadrat po kwadracie. Tak jest dużo łatwiej i masz pewność, że wyjdzie Ci na środku Mam nadzieję, że wiesz o co mi chodzi. Kiedyś w niektórych kolorowankach była taka zabawa, żeby przerysować mały obrazek w większe kratki - tu robisz dokładnie to samo. Pozdrawiam
asia84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-18, 13:27   #76
wrona666
Raczkowanie
 
Avatar wrona666
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 122
Dot.: Bajery do pokoju :D

Cytat:
Napisane przez lawenda-w-chodakach
obok lustra stoi pudełko takie kartonowe jak kiedys w ikei były takie zwyczjane to obkleiłam je sobie jakims plakatem i w tym pudełku różne bajery do włosów a obok stoi sobie "trzymak" na szczotkę do włosów (zrobiony z butelki Actimela obrobionej masą solną i pomalowany ).

Ogólnie cały pokój mam w czerwieni w mieszanych stylach pop-art z indyjskim głównie
Pozdrawiam
jak to trzymak na szczotke z butelki?
wklej jakies zdjecia z motywami indyjskimi- ta lampe
plizzzzzzzz
__________________
Wciąż jesteśmy tacy sami. Beznadziejni...

Zakładam płaszcz... Udaję, że jestem silna..
wrona666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-19, 17:09   #77
zyziaa
Raczkowanie
 
Avatar zyziaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 85
GG do zyziaa
Dot.: Bajery do pokoju :D

e no zadnych zdjec nie wklejacie a ja taka ciekawa jestem jak to wsyztsko wyglada :P
zyziaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-15, 12:17   #78
Agu5ka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Oleśnica
Wiadomości: 77
Dot.: Bajery do pokoju :D

OOoo ja tez chce zdjecia !!! Lawenda to ty musisz miec super pokoj !! Zalatw jakos zdjecia pliiiiiiiiiiiiiiiisssss
A wiecie moze jak zrobic takie cos =>http://www.wizaz.pl/forum/attachment...8&d=1121724119

ktos to juz tu wklejal i wlasnie bardzo mi sie spodobalo ale nie wiem jak to zrobic.. ma ktos jakis pomysl??
Agu5ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-15, 13:32   #79
eM!
Zadomowienie
 
Avatar eM!
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 044
Wink Dot.: Bajery do pokoju :D

Widze, ze kilka z Was zastanawialo sie jak zrobic pudeleczka i ramki za pomoca folii aluminiowej itd. Tez nie znam niemieckiego, ale dysponuje gazetką, wiec jesli ktoras z wizazanek zna jezyk i ma ochote, wklejam w zalaczniku tekst Wydaje mi sie, ze cala filozofia polega na oklejeniu przedmiotu folią, a potem pomalowaniu jej farbą, i wytarciu wacikiem. Farba zostaje w zagnieceniach a reszta sie wyciera, i takie oto cudo poswtaje. Ale moge sie mylic..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tekst.JPG (45,5 KB, 218 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg stepbystep.JPG (30,7 KB, 1073 załadowań)
__________________
-
eM! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-15, 13:40   #80
eM!
Zadomowienie
 
Avatar eM!
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 044
Wink Dot.: Bajery do pokoju :D

A z mojego pokoju, kilka pomyslow:

Na scianie przy drzwiach powiesilam sobie pionowo trzy antyramki A4 w ktore wlozylam moje rysunki z czasow przedszkola, pod obrazkami wlozylam niebieski, lub fioletowy papier kolorowy (moj pokoj jest urzadzony w odcieniach fioletu). Nad lozkiem powiesilam w ogromnej antyramie ukladanke ktora przedstawia mape swiata. Ale nie jest to zwyczajna mapa, poniewaz na kazdym pojedynczym kawalku ukladanki znajduje sie kilkanascie malutkich obrazkow w roznych kolorach (znalazlam w necie, dodaje w zalczniku). Hm.. co by tu jeszcze. Mam tez sporo roznych butelek, w ktore wlozylam suszone kwiaty, zazwyczaj roze, tez ladnie sie to prezentuje.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mapka.jpg (37,7 KB, 708 załadowań)
__________________
-
eM! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-15, 14:02   #81
martuko
Wtajemniczenie
 
Avatar martuko
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 140
Dot.: Bajery do pokoju :D

Cytat:
Napisane przez Agu5ka
A wiecie moze jak zrobic takie cos =>http://www.wizaz.pl/forum/attachment...8&d=1121724119
ma ktos jakis pomysl??
ja bym zrobila to tak -
1. znajdujesz sobie pudełeczko z pokrywką (ewentualnie sama robisz z brystolu całe pudełko lub dorabiasz pokrywkę - podobnym sposobem jak się robi bryły na lekcje matematyki..)
2. w pokrywce robisz otwór dowolnego kształtu i wielkości -
3. jesli pudelko jest wiotkie możesz je dodatkowo usztywnić doklejając od środka grubszą tekturę na każdą ściankę (jesli pogrubiasz wieczko pamiętaj żeby tak je obliczyć żeby dało się założyć ...)pogrubienie do wieczka musi mieć taki sam otwor ale na razie go nie przyklejaj....
4. przygotowujesz coś do wypełnienia dziury - siatka druciana, może tez być zwykła siatkowa firanka, myślę że można ją usztywnić przez pomalowanie jakimś lakierem albo sprayem
5. naklejasz materiał na wieczko od spodu i doklejasz druga warstwą tekturki
6. ozdabiasz pudeleczko jak chcesz - malując, przyklejając różne elementy itp.
mam nadzieję że pomogłam, pozdrawiam

teraz widzę że malowanie pokrywki lepiej uskutecznić przed zaklejeniem otworu - żeby brzeg ładnie wyglądał
martuko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-15, 14:07   #82
Agu5ka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Oleśnica
Wiadomości: 77
Dot.: Bajery do pokoju :D

Cytat:
Napisane przez martuko
ja bym zrobila to tak -
1. znajdujesz sobie pudełeczko z pokrywką (ewentualnie sama robisz z brystolu całe pudełko lub dorabiasz pokrywkę - podobnym sposobem jak się robi bryły na lekcje matematyki..)
2. w pokrywce robisz otwór dowolnego kształtu i wielkości -
3. jesli pudelko jest wiotkie możesz je dodatkowo usztywnić doklejając od środka grubszą tekturę na każdą ściankę (jesli pogrubiasz wieczko pamiętaj żeby tak je obliczyć żeby dało się założyć ...)pogrubienie do wieczka musi mieć taki sam otwor ale na razie go nie przyklejaj....
4. przygotowujesz coś do wypełnienia dziury - siatka druciana, może tez być zwykła siatkowa firanka, myślę że można ją usztywnić przez pomalowanie jakimś lakierem albo sprayem
5. naklejasz materiał na wieczko od spodu i doklejasz druga warstwą tekturki
6. ozdabiasz pudeleczko jak chcesz - malując, przyklejając różne elementy itp.
mam nadzieję że pomogłam, pozdrawiam

teraz widzę że malowanie pokrywki lepiej uskutecznić przed zaklejeniem otworu - żeby brzeg ładnie wyglądał
Dziekuje bardzo poprobuje i zobaczymy co mi wyjdzie pozdrawiam
Agu5ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-15, 15:00   #83
Agu5ka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Oleśnica
Wiadomości: 77
Dot.: Bajery do pokoju :D

A ja mam jeszcze pytanko do lawendy : Ile kosztuje taki plusz? bo pisalas cos tam o nim, ze masz taki w pokoju..
A co myslicie np: o takim mieciutkim puchatym dywaniku?? mi sie strasznie taki podoba tylko nie wiem ile kosztuje i gdzie taki mozna kupic.. i jaki kolor, bo pokoj mam w kolorach zieleni i zoltego.. ale taki dywanik to hmm.. nie wiem :P a wy co o tym myslicie?
Agu5ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-15, 21:14   #84
gohnia
Raczkowanie
 
Avatar gohnia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 302
Dot.: Bajery do pokoju :D

ja ostatnio nad drzwiami w moim pokoju namalowałam taką motywującą mnie sentencję. Najpierw dośc dużą czcionką wydrukowałam ją na papierze, następnie starannie wyciełam litery. Po przyklejeniu tego szablonu do ściany ostrożnie, delikatnie dotykając pędzlem(można też to zrobic sprayem ) namalowałam litery.

Teraz zawsze jak gdzieś wychodzę czytam tą sentencję
__________________
nic nie jest takie na jakie wygląda

12 czerwca 2010
gohnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-15, 22:09   #85
kolalight
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 629
Dot.: Bajery do pokoju :D

ja proponuje dyptyki lub tryptyki mnie się bardzo podobają i sama sobie takie namalowałam
wątek malowanie obrazów - bo nie mogę wkleić zdjęcia jakiś problem z netem chyba
kolalight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-30, 01:32   #86
maracuja
Raczkowanie
 
Avatar maracuja
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 76
Wyślij wiadomość przez ICQ do maracuja GG do maracuja
Lightbulb Dot.: Bajery do pokoju :D

Cytat:
Napisane przez zyziaa
a moze teraz jakies pomysly dot. tych nudnych tablic korkowych?


ja mam wprawdzie nie konkretnie tablicę korkową, ale to chyab wszystko jedno, chodzi o miejsce na wiadomości :P nie ja to wykonałam, tylko moja ciocia, ale mysle ze sie nie obrazi ze to tu umieszczę Właściwie nie ma co opisywac wszytsko widać na fotkach, rama ozdobna, kawałek deski obłożonej gabką lub czymś w tyms tylu, obijamy materiałem, tasiemki przekładamy na ukos i przybijamy pinezkami nie wiem dokładnie na jakiej zasadzie ta decha sie trzyma ramy, ale z tego co pamiętam to na gwozdzikach tylko trzeba ostroznie bo jak rama stara i słaba można pokruszyć :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Photo0098.jpg (118,1 KB, 499 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Photo0099.jpg (94,8 KB, 610 załadowań)
maracuja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-30, 01:46   #87
maracuja
Raczkowanie
 
Avatar maracuja
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 76
Wyślij wiadomość przez ICQ do maracuja GG do maracuja
Talking Dot.: Bajery do pokoju :D

aj musz esie poprawic :P Tak więc mam tablice korkową, ale w moim pokoju (tamta wyzej jest w przedpokoju-rodzinna:P) i niczym jej specjalnie nie upiekszałam tylko poprzyczepiałam mase najrozmaitszych śmieciUF I w ten sposób najlepiej mnie wyraża
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Photo0103.jpg (100,9 KB, 928 załadowań)
maracuja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-30, 07:58   #88
eM!
Zadomowienie
 
Avatar eM!
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 044
Wink Dot.: Bajery do pokoju :D

Maracuja fajny pomysł z tą ozdobną ramą..

Wątek o tablicach korkowych i więcej pomysłów w tej dziedzinie: http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ablica+korkowa
__________________
-
eM! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-30, 17:24   #89
Anul3k
Zakorzenienie
 
Avatar Anul3k
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 7 880
Wyślij wiadomość przez ICQ do Anul3k
Dot.: Bajery do pokoju :D

podbijam
Jestem bardzo ciekawa tyuch zdjęć Lawendy
__________________
Kontakt tylko via mail.
Anul3k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-30, 23:31   #90
Danaa
Raczkowanie
 
Avatar Danaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 169
Dot.: Bajery do pokoju :D

Cytat:
Napisane przez eM!
Pomysly z gazetki
czy możeasz zrobic zdjęcie opisu do zdjecia 3 (te rzeczy robione z folii aluminiowej)dziękuje
przepraszam , zobaczyłam teraz , ze juz pokazałas te ramki z folii pozdrawiam

Edytowane przez Danaa
Czas edycji: 2006-05-01 o 11:55
Danaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:48.