Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4 - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-10-15, 18:53   #91
SniperWolf
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 59
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Jak dla mnie prawdopodobienstwo zajscia w ciaze w takiej sytuacji jest minimalne. Jesli chcesz, mozesz dmuchac na zimne i wziac tabletke, ale to nie jest sytuacja podbramkowa.

Nie chce tez Cie umoralniac, ale podczas uprawiania seksu zawsze jest szansa na zajscie w ciaze. Musisz podchodzic do tego odpowiedzialnie, bo tabletek "po" nie wolno lykac jak cukierki.
SniperWolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 19:02   #92
201605170931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 490
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Wiem, że panikara ze mnie, zresztą nie tylko na tym polu. Dzięki za odpowiedź
201605170931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 19:04   #93
SniperWolf
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 59
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Jesli panikujesz, to daj sobie spokoj z seksem. Bo co bedzie, jak prezerwatywa zsunie sie 3 razy pod rzad? 3 razy pobiegniesz po tabletke?
SniperWolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-17, 16:16   #94
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Laski, nie panikować, od tego się pojawiają zmarszczki!
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-17, 21:55   #95
Elisava
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 46
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Dziewczyny, powiedzcie mi jak długo mogą plemniki przeżyć wewnątrz mnie po wytrysku? Zawsze myślałam że max 3 dni. Gdzies natknęłam sie na informację że skubane są bardzo żywotne. To jak to wreszcie jest?
Elisava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-17, 22:13   #96
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez Elisava Pokaż wiadomość
Dziewczyny, powiedzcie mi jak długo mogą plemniki przeżyć wewnątrz mnie po wytrysku? Zawsze myślałam że max 3 dni. Gdzies natknęłam sie na informację że skubane są bardzo żywotne. To jak to wreszcie jest?
Jedne zapewne przeżyją mniej niż 3 dni, inne więcej. Ile dokładnie - nikt Ci tego nie powie, każda "dawka" nasienia może posiadać inną "żywotność".
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-17, 22:56   #97
Mateusz124
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 6
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Hej... potrzebuje pilnie pomocy bo oszaleje... kochalem sie z dziewczyna w 36 dzien cyklu... nie skonczylem w niej, ale gumy nie mialem. Jest realne wpasc w tak poznym czasie cyklu? Teraz ma 43 dzien i nic. Nawet objawow... jedyne co to żółte uplawy... nie wiem co myśleć. Nie boje sie ale po prostu zjada mnie ciekawość czy istnieje taka możliwość pozdrawiam!
Mateusz124 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-18, 00:24   #98
panterarozyczka
Zadomowienie
 
Avatar panterarozyczka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 823
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez Mateusz124 Pokaż wiadomość
Hej... potrzebuje pilnie pomocy bo oszaleje... kochalem sie z dziewczyna w 36 dzien cyklu... nie skonczylem w niej, ale gumy nie mialem. Jest realne wpasc w tak poznym czasie cyklu? Teraz ma 43 dzien i nic. Nawet objawow... jedyne co to żółte uplawy... nie wiem co myśleć. Nie boje sie ale po prostu zjada mnie ciekawość czy istnieje taka możliwość pozdrawiam!


Wpaść można zawsze a stosunek przerywany nie jest skuteczna antykoncepcja. Jesli ma zolte uplawy to radzilabym zahaczyć o ginekologa, bo jest to prawdopodobnie infekcja a przy okazji dowie sie co z jej miesiaczka.
panterarozyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-18, 15:20   #99
olka94xd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 32
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Witam, mam problem, oczywiscie dotyczący ciąży. Przyznam szczerze, że jestem spanikowana strasznie, nie wiem co robić. Nie wiem czy ciąży nie mylę z jakims zatruciem. Od paru dni bylo mi strasznie niedobrze, jednak nie mogłam zwymiotować. Dzisiaj jednak to zrobilam.. ale nic nie pomoglo, dalej mi strasznie niedobrze. w nocy nie mogłam spać na brzuchu, bo mnie bolał. z moim tż zawsze uprawiamy seks przerywany, bez zabezpieczenia i on twierdzi, ze nie było sytuacji, zeby on skonczyl we mnie ani, zeby cos wyciekło. poczytalam sobie oczywiscie w googlach, i sa dwie wersje, albo jakies zatrucie, albo ciąża.. ale wole sie tu spytac, bo nie wytrzymam do jutra,bo zrobie test ciazowy. prosze o pomoc, jakies rady...
olka94xd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-19, 22:05   #100
KrwawaMary86
Zadomowienie
 
Avatar KrwawaMary86
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 067
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez olka94xd Pokaż wiadomość
Witam, mam problem, oczywiscie dotyczący ciąży. Przyznam szczerze, że jestem spanikowana strasznie, nie wiem co robić. Nie wiem czy ciąży nie mylę z jakims zatruciem. Od paru dni bylo mi strasznie niedobrze, jednak nie mogłam zwymiotować. Dzisiaj jednak to zrobilam.. ale nic nie pomoglo, dalej mi strasznie niedobrze. w nocy nie mogłam spać na brzuchu, bo mnie bolał. z moim tż zawsze uprawiamy seks przerywany, bez zabezpieczenia i on twierdzi, ze nie było sytuacji, zeby on skonczyl we mnie ani, zeby cos wyciekło. poczytalam sobie oczywiscie w googlach, i sa dwie wersje, albo jakies zatrucie, albo ciąża.. ale wole sie tu spytac, bo nie wytrzymam do jutra,bo zrobie test ciazowy. prosze o pomoc, jakies rady...
Tak. Możesz być w ciąży. Każdy stosunek niezabezpieczony niesie ze sobą to ryzyko (w sumie zabezpieczony też, ale jest ono dużo mniejsze). On sobie twierdzić może, ale nigdy nie będzie mieć pewności. Oboje zachowujecie się nieodpowiedzialnie, bo rozumiem, że o potomka się nie staracie. Taki to wielki problem kupić prezerwatywy? Nie ogarniam.
KrwawaMary86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-20, 01:42   #101
olka94xd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 32
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Prosilam o rade, a nie o mowienie mi, czy odpowiedzialna jestem czy nie.. To czy ktos sie kocha z zabezpieczeniem czy bez to osobista sprawa kazdego. Chcialam tylko uzyskac szybka odpowiedz, bo bylam ciekawa i lekko zaniepokojona stanem w ktorym bylam pierwszy raz. Zrobilam test i nie jestem. Dziekuje za bardzo NIEPRZYJEMNA odpowiedz.
olka94xd jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-20, 08:49   #102
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez olka94xd Pokaż wiadomość
Prosilam o rade, a nie o mowienie mi, czy odpowiedzialna jestem czy nie.. To czy ktos sie kocha z zabezpieczeniem czy bez to osobista sprawa kazdego. Chcialam tylko uzyskac szybka odpowiedz, bo bylam ciekawa i lekko zaniepokojona stanem w ktorym bylam pierwszy raz. Zrobilam test i nie jestem. Dziekuje za bardzo NIEPRZYJEMNA odpowiedz.
To forum, tu trzeba się spodziewać, że nie będziemy za głupoty głaskani po głowie.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-20, 11:47   #103
messaa
Raczkowanie
 
Avatar messaa
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 172
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Witajcie
Mam pytanko , wczoraj wziełam tabletke anty ok 21/22 , a dziś zabawiałam się z moim ok 10/11 i ''do końca we mnie" Jaka jest szansa na ciąże ?

Mam nadzieje ze fakt że byłam ''u góry'' nie zmniejsza szans
__________________
''I'm sorry '' K.B. 23.02.2014 14:32[*]

Wymiana (+ moja lista ) https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=46160139
messaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-20, 14:45   #104
KrwawaMary86
Zadomowienie
 
Avatar KrwawaMary86
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 067
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez olka94xd Pokaż wiadomość
Prosilam o rade, a nie o mowienie mi, czy odpowiedzialna jestem czy nie.. To czy ktos sie kocha z zabezpieczeniem czy bez to osobista sprawa kazdego. Chcialam tylko uzyskac szybka odpowiedz, bo bylam ciekawa i lekko zaniepokojona stanem w ktorym bylam pierwszy raz. Zrobilam test i nie jestem. Dziekuje za bardzo NIEPRZYJEMNA odpowiedz.
Bardzo proszę. To jest forum i mogę na nim pisać co chcę pod warunkiem, że nikogo nie obrażam. Ocenić sytuację też mi wolno. Skoro więc uważasz, że seks bez zabezpieczenia jest taki super odpowiedzialny to nie rozumiem dlaczego nagle się boisz, że możesz być w ciąży. Trzeba się z ciążą liczyć i ewentualne konsekwencje seksu bez zabezpieczenia przyjąć na klatę.

---------- Dopisano o 15:45 ---------- Poprzedni post napisano o 15:43 ----------

Cytat:
Napisane przez messaa Pokaż wiadomość
Witajcie
Mam pytanko , wczoraj wziełam tabletke anty ok 21/22 , a dziś zabawiałam się z moim ok 10/11 i ''do końca we mnie" Jaka jest szansa na ciąże ?

Mam nadzieje ze fakt że byłam ''u góry'' nie zmniejsza szans
A która to była tabletka z blistra?
Podczas rozpoczęcia stosowania tabletek antykoncepcyjnych pierwszą tabletkę należy przyjąć w pierwszy dzień miesiączki. Jeżeli pierwszą tabletkę przyjęłaś między 2 a 5 dniem cyklu (nie jestem pewna tych dni) to należy się zabezpieczać dodatkowo przez 7 dni prezerwatywą. Wszystko zapewne jest opisane w ulotce.

Edytowane przez KrwawaMary86
Czas edycji: 2014-10-20 o 15:00
KrwawaMary86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-20, 15:22   #105
messaa
Raczkowanie
 
Avatar messaa
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 172
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez KrwawaMary86 Pokaż wiadomość
Bardzo proszę. To jest forum i mogę na nim pisać co chcę pod warunkiem, że nikogo nie obrażam. Ocenić sytuację też mi wolno. Skoro więc uważasz, że seks bez zabezpieczenia jest taki super odpowiedzialny to nie rozumiem dlaczego nagle się boisz, że możesz być w ciąży. Trzeba się z ciążą liczyć i ewentualne konsekwencje seksu bez zabezpieczenia przyjąć na klatę.

---------- Dopisano o 15:45 ---------- Poprzedni post napisano o 15:43 ----------



A która to była tabletka z blistra?
Podczas rozpoczęcia stosowania tabletek antykoncepcyjnych pierwszą tabletkę należy przyjąć w pierwszy dzień miesiączki. Jeżeli pierwszą tabletkę przyjęłaś między 2 a 5 dniem cyklu (nie jestem pewna tych dni) to należy się zabezpieczać dodatkowo przez 7 dni prezerwatywą. Wszystko zapewne jest opisane w ulotce.
tabletki przyjmuje juz od ponad roku
tabletka 18 . z czego 5 pominiętych , bo zapominalam ...
i w sobote nie wzielamm , ale w niedziele tak o 21/22
__________________
''I'm sorry '' K.B. 23.02.2014 14:32[*]

Wymiana (+ moja lista ) https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=46160139
messaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-20, 15:25   #106
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez messaa Pokaż wiadomość
tabletki przyjmuje juz od ponad roku
tabletka 18 . z czego 5 pominiętych , bo zapominalam ...
i w sobote nie wzielamm , ale w niedziele tak o 21/22
5 zapomniałaś? To gratuluję! Już możesz przestać je brać bo to nie ma sensu.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-20, 15:30   #107
messaa
Raczkowanie
 
Avatar messaa
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 172
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
5 zapomniałaś? To gratuluję! Już możesz przestać je brać bo to nie ma sensu.
Tak , zapomniałam 5 w całym opakowaniu , pracuje na różne zmiany i np jak ide na nocke o 19 , zapominam zabrac czy wziasc szybciej . Zawsze biore ok 21 . i zdarza mi sie zapomniec.
A tabletki biore bardziej na uregulowanie miesiączki niż zabezpieczenie .
__________________
''I'm sorry '' K.B. 23.02.2014 14:32[*]

Wymiana (+ moja lista ) https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=46160139
messaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-20, 15:37   #108
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez messaa Pokaż wiadomość
Tak , zapomniałam 5 w całym opakowaniu , pracuje na różne zmiany i np jak ide na nocke o 19 , zapominam zabrac czy wziasc szybciej . Zawsze biore ok 21 . i zdarza mi sie zapomniec.
A tabletki biore bardziej na uregulowanie miesiączki niż zabezpieczenie .
Miesiączki się nie reguluje, na boga, tabletkami anty. A jak zapominasz, to logiczne, że będziesz zaraz w ciąży, skoro uprawiasz seks.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-20, 15:41   #109
xKlaudja
Zakorzenienie
 
Avatar xKlaudja
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 5 883
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
Miesiączki się nie reguluje, na boga, tabletkami anty. A jak zapominasz, to logiczne, że będziesz zaraz w ciąży, skoro uprawiasz seks.

Ja zawsze żyłam w przekonaniu że służą także do regulacji cyklu
__________________
piję kawę bez cukru od: 04.03.2014
xKlaudja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-20, 15:44   #110
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez xKlaudja Pokaż wiadomość
Ja zawsze żyłam w przekonaniu że służą także do regulacji cyklu
Są różne sposoby regulacji cyklu. Tabletki antykoncepcyjne jak Ci lekarz da na uregulowanie cyklu to jest bucem bo jak je odstawisz to znów będziesz miała nieregularne.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-20, 15:46   #111
messaa
Raczkowanie
 
Avatar messaa
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 172
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez xKlaudja Pokaż wiadomość
Ja zawsze żyłam w przekonaniu że służą także do regulacji cyklu
ja też bo lekarz mi je dlatego przepisal + nie zawsze miałam miesiączke
__________________
''I'm sorry '' K.B. 23.02.2014 14:32[*]

Wymiana (+ moja lista ) https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=46160139
messaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-20, 15:48   #112
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez messaa Pokaż wiadomość
ja też bo lekarz mi je dlatego przepisal + nie zawsze miałam miesiączke
Na wywołanie miesiączki to są leki specjalne, wiesz? A jak bierzesz tabletki antykoncepcyjne to nie masz okresu, na boga, w jakim Ty świecie żyjesz? bo dziewczyna 15-letnia ma większą wiedzę na temat antykoncepcji.
Rozumiem, że starasz się o dziecko?
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-20, 15:54   #113
xKlaudja
Zakorzenienie
 
Avatar xKlaudja
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 5 883
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
Na wywołanie miesiączki to są leki specjalne, wiesz? A jak bierzesz tabletki antykoncepcyjne to nie masz okresu, na boga, w jakim Ty świecie żyjesz? bo dziewczyna 15-letnia ma większą wiedzę na temat antykoncepcji.
Rozumiem, że starasz się o dziecko?

Ale skoro lekarz przepisał w takim celu a nie innym:confused;
__________________
piję kawę bez cukru od: 04.03.2014
xKlaudja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-20, 15:57   #114
messaa
Raczkowanie
 
Avatar messaa
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 172
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
Na wywołanie miesiączki to są leki specjalne, wiesz? A jak bierzesz tabletki antykoncepcyjne to nie masz okresu, na boga, w jakim Ty świecie żyjesz? bo dziewczyna 15-letnia ma większą wiedzę na temat antykoncepcji.
Rozumiem, że starasz się o dziecko?
Kobieto odkąd jak sie przyjmuje tabletki nie ma się miesiączki ? Ja przyjmuje , robie przerwe i o dziwo coś mi leci . Wydaje mi sie ze to wywołana sztucznie miesiączka . Nie sądze aby miała .
Jakoś nie specjalnie sie staramy , jak będzie to będzie , stać nas i jesteśmy gotowi .
__________________
''I'm sorry '' K.B. 23.02.2014 14:32[*]

Wymiana (+ moja lista ) https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=46160139
messaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-20, 16:05   #115
why_so
Rozeznanie
 
Avatar why_so
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 925
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez messaa Pokaż wiadomość
Tak , zapomniałam 5 w całym opakowaniu , pracuje na różne zmiany i np jak ide na nocke o 19 , zapominam zabrac czy wziasc szybciej . Zawsze biore ok 21 . i zdarza mi sie zapomniec.

A tabletki biore bardziej na uregulowanie miesiączki niż zabezpieczenie .

jak mozna zapomnieć 5 tabletek XD tu jest wlasnie idealny przyszklad na to, ze dla niektórych nawet pilnowanie zeby wziąć coś mega ważnego jest zbyt duża odpowiedzialnością. I paradoksalnie, potem taka osoba ma duże szanse na dziecko...
why_so jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-20, 16:10   #116
KrwawaMary86
Zadomowienie
 
Avatar KrwawaMary86
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 067
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez messaa Pokaż wiadomość
Kobieto odkąd jak sie przyjmuje tabletki nie ma się miesiączki ? Ja przyjmuje , robie przerwe i o dziwo coś mi leci . Wydaje mi sie ze to wywołana sztucznie miesiączka . Nie sądze aby miała .
Jakoś nie specjalnie sie staramy , jak będzie to będzie , stać nas i jesteśmy gotowi .
To krwawienie w czasie brania hormonów to nie jest w zasadzie miesiączka tylko tzw. krwawienie z odstawienia. Wprawdzie też tak jak w przypadku miesiączki dochodzi do złuszczenia endometrium, ale inny jest mechanizm powstania krwawienia z odstawienia a inny mechanizm miesiączki.
Głupotą jest przepisywanie hormonów na uregulowanie miesiączki, bo wprawdzie w trakcie brania hormonów jest wszystko regularnie, ale po pierwsze to nie jest miesiączka a po drugie po odstawieniu tabletek znowu pojawią się cykle nieregularne ponieważ nie została wyeliminowana przyczyna ich powstania np. problem z prolaktyną czy progesteronem.

Odpowiadając na Twoje pytanie odnośnie tabletek to tak, możesz być w ciąży, bo pominęłaś aż 5 tabletek. Czasami nawet w przypadku pominięcia jednej tabletki może dojść do odblokowania owulacji.
KrwawaMary86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-20, 16:14   #117
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez xKlaudja Pokaż wiadomość
Ale skoro lekarz przepisał w takim celu a nie innym:confused;
Ale skoro chodzi się do lekarza, którego powinno się unikać jak ognia bo jak widać nie wie co robi? Proponuję się zastanowić co to za lekarz, że idzie tak na łatwiznę.

---------- Dopisano o 17:12 ---------- Poprzedni post napisano o 17:11 ----------

Cytat:
Napisane przez messaa Pokaż wiadomość
Kobieto odkąd jak sie przyjmuje tabletki nie ma się miesiączki ? Ja przyjmuje , robie przerwe i o dziwo coś mi leci . Wydaje mi sie ze to wywołana sztucznie miesiączka . Nie sądze aby miała .
Jakoś nie specjalnie sie staramy , jak będzie to będzie , stać nas i jesteśmy gotowi .
OD ZAWSZE!!! Błagam, zabłyśnij nieco inteligencją bo zaczynam się martwić, że jak będzie więcej takich jak Ty to wyginiemy jak dinozaury, bo ktoś postanowi, że nie jesteśmy godni żyć.
Nie masz okresu przy tabletkach, tylko krwawienie z odstawienia spowodowane spadkiem hormonów w organizmie. Miesiączka to zupełnie coś innego. Sprawdź lepiej bo normalnie błyszczysz póki co głupotą.

---------- Dopisano o 17:14 ---------- Poprzedni post napisano o 17:12 ----------

Cytat:
Napisane przez messaa Pokaż wiadomość
Kobieto odkąd jak sie przyjmuje tabletki nie ma się miesiączki ? Ja przyjmuje , robie przerwe i o dziwo coś mi leci . Wydaje mi sie ze to wywołana sztucznie miesiączka . Nie sądze aby miała .
Jakoś nie specjalnie sie staramy , jak będzie to będzie , stać nas i jesteśmy gotowi .
I lepiej zacznij WIEDZIEĆ co bierzesz i po co, a co najważniejsze co to jest. Bo póki co skoro Ci się WYDAJE to ja nie mam pytań Zero edukacji seksualnej, ZERO.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-20, 21:58   #118
spaghettii
Wtajemniczenie
 
Avatar spaghettii
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Oslo/Sopot
Wiadomości: 2 986
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Po co tak naskakiwac na dziewczyne? Lekarze czesto przepisuja tabletki na uregulowanie cyklu, i to oni sa od tego, zeby doradzic i znac sie na tym a nie pacjentka. Pozatym skoro dziewczyna mowi, ze bierze tylko po to, a ciaza nie jest dla niej problemem to raczej to, ze pominela kilka tabletek nie znaczy, ze jest nieodpowiedzialna.

Ja bym jednak radzila zrobic test za jakis, bo jesli jednak zaszlas w ciaze to tabletki jak najsYbciej bedziesz musiala odstawic


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________





Moj blog
_________________________ ___

ZAPUSZCZAM WLOSY

pije pokrzywe-12.08.2012
lotion seboradin-25.08.2012
drozdze w tabletkach-28.08.2012
Cel I - do ramion



cwicze:
6.01.2013
spaghettii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 23:53   #119
barbi9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

wczoraj doszło do niezabezpieczonego, kontaktu seksualnego który ciężko było przewidzieć.
po mniej więcej 30 h zażyłam tabletkę escapelle, ale koleżanka nastraszyła mnie że jeśli miałam dni płodne niestety tabletka jest po nic.
w związku z tym, że mam nieregularny cykl ciężko powiedzieć czy był to dzień płodny czy nie, więc kupiłam test owulacyjny który wyszedł negatywny.
czy myślicie, że mogę spać spokojnie?
barbi9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 11:42   #120
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Powiedz koleżance, żeby się doedukowala i spij spokojnie
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-02 21:57:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:34.