Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4 - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-10-24, 16:07   #121
spaghettii
Wtajemniczenie
 
Avatar spaghettii
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Oslo/Sopot
Wiadomości: 2 986
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

W 100% nie dziala nawet ta tabletka, ale szanse na ciaze sa baaardzo male, wiec mozesz spac spokojnie


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________





Moj blog
_________________________ ___

ZAPUSZCZAM WLOSY

pije pokrzywe-12.08.2012
lotion seboradin-25.08.2012
drozdze w tabletkach-28.08.2012
Cel I - do ramion



cwicze:
6.01.2013
spaghettii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-26, 08:35   #122
pewna mila wizazanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 26
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Hej dziewczyny Przez ostatni rok-dwa miałam dość regularne okresy, ale zdarzało się, że np. jeden mi "wypadł" (dużo podróżuję, czasem nie odżywiam się super, więc zazwyczaj to była zmiana klimatu/diety). Ostatni okres miałam pod koniec sierpnia. We wrześniu nie dostałam, a na początku pazdziernika miałam taką sytuację, że TŻ ocierał się penisem o moje posladki i tak doszedł , kończąc na pupie. Teoretycznie mogło coś się znaleźć w okolicach pochwy. Wcześniej natomiast trzymał członka tuż przy wejściu do pochwy, ale nie szczytował (jednak może trochę preejakulatu się dostało). Czytałam o cyklach bezowulacyjnych i zastanawiam się, czy jest jakakolwiek hipotetyczna możliwość, że dni płodne mi się "przesunęły" o kilka tygodni, czy też na pewno owulacji nie miałam? Dodam, że jak na razie nie mam ani objawów ciązy ani zblizającej sie miesiączki. tylko stresik
pewna mila wizazanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-26, 13:41   #123
Paproczek27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2
Dot.: Seks w okres

Okres się raz przyśpiesza a raz opóźnia.. nie zdarza się tak że przez wszystkie miesiące ma sie równo co 28 dni ... raz się dostanie po 28 a nie kiedy po 34 więc się nie masz czym przejmować :P
Paproczek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-26, 13:48   #124
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Seks w okres

Cytat:
Napisane przez Paproczek27 Pokaż wiadomość
Okres się raz przyśpiesza a raz opóźnia.. nie zdarza się tak że przez wszystkie miesiące ma sie równo co 28 dni ... raz się dostanie po 28 a nie kiedy po 34 więc się nie masz czym przejmować :P
Dla Ciebie 6 dni to niewielka różnica? Dla mnie to już nie jest regularny okres.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-26, 21:18   #125
KrwawaMary86
Zadomowienie
 
Avatar KrwawaMary86
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 067
Dot.: Seks w okres

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
Dla Ciebie 6 dni to niewielka różnica? Dla mnie to już nie jest regularny okres.
Wg kilku znanych mi ginekologów to jest regularny okres.
KrwawaMary86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-26, 21:32   #126
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez pewna mila wizazanka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Przez ostatni rok-dwa miałam dość regularne okresy, ale zdarzało się, że np. jeden mi "wypadł" (dużo podróżuję, czasem nie odżywiam się super, więc zazwyczaj to była zmiana klimatu/diety). Ostatni okres miałam pod koniec sierpnia. We wrześniu nie dostałam, a na początku pazdziernika miałam taką sytuację, że TŻ ocierał się penisem o moje posladki i tak doszedł , kończąc na pupie. Teoretycznie mogło coś się znaleźć w okolicach pochwy. Wcześniej natomiast trzymał członka tuż przy wejściu do pochwy, ale nie szczytował (jednak może trochę preejakulatu się dostało). Czytałam o cyklach bezowulacyjnych i zastanawiam się, czy jest jakakolwiek hipotetyczna możliwość, że dni płodne mi się "przesunęły" o kilka tygodni, czy też na pewno owulacji nie miałam? Dodam, że jak na razie nie mam ani objawów ciązy ani zblizającej sie miesiączki. tylko stresik
Od ocierania i trzymania w poblizu jeszcze nikt w ciaze niw zaszedl, serio.
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-27, 10:13   #127
natalia2203
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Hej !Mam do Was pytanie. Spoznia mi sie okres 5 dzien. Wczoraj robilam test i wyszly 2 kreski z czego ta druga nie wyrazna ale widoczna. zawsze rb testy i nigdy nie mialam 2 kresek. Uzywam zawsze tego samego testu. Co
sadzicie o tych kreskach?a i dodam ze mialam bole menstruacyjne i czuje taki dziwny ucisk w brzuchu . Moj chlopak i jego matka twierdza ze ta blada kreska nic nie oznacza tym bardziej ze ten ten jedt za 6zl . A ja mam watpliwosci . Czuje ze cos jest nie tak. Test rb wczoraj najpierw go zrb i wyszla 1kreska po czym go schowalam. I za 3min wyjelam zeby pokazac sis ze nie jestem a tu druga kreska...ta blada. Dzisiaj zrb 2test albo rano.ale co wy sadzcie
natalia2203 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-27, 10:43   #128
DzikaWozkowa
Rozeznanie
 
Avatar DzikaWozkowa
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 552
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez natalia2203 Pokaż wiadomość
Hej !Mam do Was pytanie. Spoznia mi sie okres 5 dzien. Wczoraj robilam test i wyszly 2 kreski z czego ta druga nie wyrazna ale widoczna. zawsze rb testy i nigdy nie mialam 2 kresek. Uzywam zawsze tego samego testu. Co
sadzicie o tych kreskach?a i dodam ze mialam bole menstruacyjne i czuje taki dziwny ucisk w brzuchu . Moj chlopak i jego matka twierdza ze ta blada kreska nic nie oznacza tym bardziej ze ten ten jedt za 6zl . A ja mam watpliwosci . Czuje ze cos jest nie tak. Test rb wczoraj najpierw go zrb i wyszla 1kreska po czym go schowalam. I za 3min wyjelam zeby pokazac sis ze nie jestem a tu druga kreska...ta blada. Dzisiaj zrb 2test albo rano.ale co wy sadzcie
Druga, nawet blada kreska oznacza wynik pozytywny. Dla pewności betę zrób.
__________________
Instagram.
DzikaWozkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-27, 12:15   #129
Marcysi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

I ja opiszę moją historię która mi spędza sen z powiek. Może jakoś dacię radę mnie uspokoić bo już sobie nie radzę. Po 2mies. stosowaniu tabletek antykoncepcyjnych odstawiłam je i planowanego okresu dostałam 4 paź. W nocy z 17 na 18 wraz z chłopakiem trochę nas poniosło(bez zabezpieczenia) co prawda nie doszedł we mnie i wchodził we mnie bardzo bardzo płytko. Z moich obserwacji do owulacji doszło 21 paź. ale to też nic pewnego.Cykle miałam zawsze równe 34dni.Teoretycznie nie mam żadnych typowych objawów ciąży to bardziej moja psychika daje mi takie sygnały(a raz mnie boli krzyż po prawej stronie na dole, z kolej innego dnia była senna,to bardziej przez stres a teraz z rana delikatnie bolą mnie piersi). Proszę powiedźcie jaką mamy szansę zaliczenia wpadki, jestem już na skraju wyczerpania, a to nie pomaga w racjonalnym patrzeniu na tą sprawę.

Edytowane przez Marcysi
Czas edycji: 2014-10-27 o 12:23
Marcysi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-27, 14:52   #130
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez Marcysi Pokaż wiadomość
I ja opiszę moją historię która mi spędza sen z powiek. Może jakoś dacię radę mnie uspokoić bo już sobie nie radzę. Po 2mies. stosowaniu tabletek antykoncepcyjnych odstawiłam je i planowanego okresu dostałam 4 paź. W nocy z 17 na 18 wraz z chłopakiem trochę nas poniosło(bez zabezpieczenia) co prawda nie doszedł we mnie i wchodził we mnie bardzo bardzo płytko. Z moich obserwacji do owulacji doszło 21 paź. ale to też nic pewnego.Cykle miałam zawsze równe 34dni.Teoretycznie nie mam żadnych typowych objawów ciąży to bardziej moja psychika daje mi takie sygnały(a raz mnie boli krzyż po prawej stronie na dole, z kolej innego dnia była senna,to bardziej przez stres a teraz z rana delikatnie bolą mnie piersi). Proszę powiedźcie jaką mamy szansę zaliczenia wpadki, jestem już na skraju wyczerpania, a to nie pomaga w racjonalnym patrzeniu na tą sprawę.
A co ma ta plytkosc do rzeczy?
Cykle MIALAS zawsze regularne, ale te tabletki mogly go przestawic. Tak. Macie szanse zaliczyc wpadke. Jak dla mnie bardziej mniejsza niz wieksza, ale jest.
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 13:58   #131
telimeka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 3
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Moj problem polega na tym, ze 19.10 kochalam sie z moim chlopakiem bez zabezpieczenia. Ostatnia miesiaczka zaczela mi sie 09.10, wiec z moich wyliczen wynika, ze byl to moj pierwszy dzien plodny (miesiaczke zawsze mam regularnie co do dnia), a 24.10 powinnam miec planowana owulacje. Nie jestem pewna czy stosunek przerywany okazal sie dobrym wyjsciem. On twierdzi, ze zdazyl w ostatnim momencie i jesli nawet dostala sie jakas ilosc nasienia do mojej pochwy to byla ona nieznaczna. Dodam jescze, ze gdy wytarlam z siebie nasienie i zalozylam czysta bielizne nie bylo na niej zadnych znakow. Nie planuje poki co ciazy i troszeczke sie obawiam.. przeczytalam jednak w internecie, ze plemniki moga zyc od 2 do 5 dni. W moim przypadku musialyby zyc 5. Duze jest wiec prawdopodobienstwo ciazy?
telimeka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-28, 14:24   #132
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez telimeka Pokaż wiadomość
Moj problem polega na tym, ze 19.10 kochalam sie z moim chlopakiem bez zabezpieczenia. Ostatnia miesiaczka zaczela mi sie 09.10, wiec z moich wyliczen wynika, ze byl to moj pierwszy dzien plodny (miesiaczke zawsze mam regularnie co do dnia), a 24.10 powinnam miec planowana owulacje. Nie jestem pewna czy stosunek przerywany okazal sie dobrym wyjsciem. On twierdzi, ze zdazyl w ostatnim momencie i jesli nawet dostala sie jakas ilosc nasienia do mojej pochwy to byla ona nieznaczna. Dodam jescze, ze gdy wytarlam z siebie nasienie i zalozylam czysta bielizne nie bylo na niej zadnych znakow. Nie planuje poki co ciazy i troszeczke sie obawiam.. przeczytalam jednak w internecie, ze plemniki moga zyc od 2 do 5 dni. W moim przypadku musialyby zyc 5. Duze jest wiec prawdopodobienstwo ciazy?
Czy jest duże zależy od faktycznej ilości zdolnego do zapłodnienia nasienia (jeśli nie doszło do wytrysku to prawdopodobnie w ogóle go nie było) i od faktycznego okresu dni płodnych. Jeśli prowadzisz od dłuższego czasu obserwację śluzu i temperatury i na tej podstawie go wyznaczyłaś oczywiście.

A my nie wiemy jak było z tym nasieniem ani jak wyznaczyłaś dzień płodny, także nic konkretnego powiedzieć nie możemy, poza tym, że jakieś ryzyko ciąży jest, a ludzie, którzy nie chcą mieć dziecka nie stosują stosunku przerywanego.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 17:53   #133
highhope
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 166
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Mam takie pytanie : czy powinnam sie martwic jesli na koncu, przy wyjmowaniu go ze mnie, zsunela sie prezerwatywa w taki sposób ze tylko sama jej koncóweczka zostala we mnie i co nie co wylalo sie na prześcieradło? Chlopak mówi ze jakos wypadla mu z rąk..i widzial ze wylalo sie po prostu na posciel;/ Wyjal reszte i była do połowy pełna...
Moje cykle trwaja zwykle 24 dni i jesli ten tez, to mialam dni nieplodne. Ale jesli wystapi duzy stres albo przeziebienie/ infekcja to bywa ze jest to nawet 29 dni.
dodam,że mam objawy przedokresowe: ból piersi, zwiększony apetyt, trądzik, senność
Dlatego nie wiem czy nie panikuje...
highhope jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 17:57   #134
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Nie stwierdza się dni płodnych na podstawie długości cyklu, na boga.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 17:58   #135
highhope
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 166
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

majac regularne cykle mozna przeciez mniej wiecej zorientowac się kiedy hipotetycznie ma sie dni nieplodne- dni przed miesiączką
highhope jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 18:00   #136
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez highhope Pokaż wiadomość
majac regularne cykle mozna przeciez mniej wiecej zorientowac się kiedy hipotetycznie ma sie dni nieplodne- dni przed miesiączką
nie, nie można. Najpierw się doedukuj a potem bierz się za seks a nie bierzesz się za coś nie mając wiedzy PODSTAWOWEJ.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 18:03   #137
highhope
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 166
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

a dlaczego? Wiadomo ze nie ma sie 100% pewnosci. Ale niektore kobiety są w stanie oszacowac jesli maja cykle regularne. Przecież kilka dni przed sama miesiączka to dni nieplodne
highhope jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 18:05   #138
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez highhope Pokaż wiadomość
a dlaczego? Wiadomo ze nie ma sie 100% pewnosci. Ale niektore kobiety są w stanie oszacowac jesli maja cykle regularne. Przecież kilka dni przed sama miesiączka to dni nieplodne
Każda kobieta może sama się dowiedzieć kiedy ma dni płodne a kiedy nie ale poprzez samoobserwację i to przez jakiś czas a nie jednorazowo. Nie wyliczysz kiedy masz bo się nie da. Owulacja mogła Ci się przesunąć i od razu masz dni płodne kilka dni później/wcześniej i co?
A jak wytłumaczysz fakt, że i na kilka dni przed okresem a także w jego trakcie można zajść w ciążę? Pewnie stwierdzisz, że w trakcie okresu się w ciążę nie zachodzi.

Wracaj na biologię dziecko i dopiero się bierz za seks jak się dowiesz przynajmniej jak działa Twój organizm.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 18:08   #139
highhope
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 166
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

spokojnie. rozumiem.Chodzilo mi tylko o to,że mozna jedynie hipotetycznie zalozyc/oszacowac,ze bezpieczniej jest kochac sie przed samym okresem, wiadomo ze nie majac 100% pewnosci. Nawet 50%.
Nie jestme dzieckiem mam juz troche sporo lat.
highhope jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-28, 18:10   #140
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez highhope Pokaż wiadomość
spokojnie. rozumiem.Chodzilo mi tylko o to,że mozna jedynie hipotetycznie zalozyc/oszacowac,ze bezpieczniej jest kochac sie przed samym okresem, wiadomo ze nie majac 100% pewnosci. Nawet 50%.
Nie jestme dzieckiem mam juz troche sporo lat.
Nie, nie można oszacować. Nie musisz mieć lat "nastu" żeby być dzieckiem, dorosłość nie przychodzi z wiekiem.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 18:12   #141
highhope
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 166
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

cóż no sa rózne zdania na roznych forach. I to jest troche problematyczne
highhope jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 18:14   #142
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez highhope Pokaż wiadomość
cóż no sa rózne zdania na roznych forach. I to jest troche problematyczne
Cóż, pytaj w google o takie rzeczy to szybko zajdziesz w ciążę a i w gratisie się dowiesz, że masz raka. Dziewczyno, odrobinę inteligencji i instynktu samozachowawczego. Nie wiesz, to idź do ginekologa. Tak, istnieje taki lekarz.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 18:16   #143
highhope
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 166
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

ojej wiem wiem. Jakbym w googlach wszystkiego szukala to bym juz dawno zdiagnozowala nie wiadomo co ;p
Bądźmy troche milsze dla siebie.. ja tu chcialam zasięgnąć porady. Do gin. juz jestme umówiona
highhope jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 18:17   #144
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez highhope Pokaż wiadomość
ojej wiem wiem. Jakbym w googlach wszystkiego szukala to bym juz dawno zdiagnozowala nie wiadomo co ;p
Bądźmy troche milsze dla siebie.. ja tu chcialam zasięgnąć porady. Do gin. juz jestme umówiona
Sorry, nie toleruję braku wiedzy podstawowej
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 18:21   #145
highhope
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 166
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

wiem ze powinno sie obserwowac sluz, temp. wtedy dopiero ew.mozna jako tako zorientowac się mniej wiecej kiedy sie ma jakie dni. WIerz mi ta moja sytuacja byla jednorazowa bo normalnie to zazywam tabletki( tylko mialam w nich przerwę killa msc, musialam)wiec traktuje seks powaznie
highhope jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-29, 06:55   #146
messaa
Raczkowanie
 
Avatar messaa
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 172
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez spaghettii Pokaż wiadomość
Po co tak naskakiwac na dziewczyne? Lekarze czesto przepisuja tabletki na uregulowanie cyklu, i to oni sa od tego, zeby doradzic i znac sie na tym a nie pacjentka. Pozatym skoro dziewczyna mowi, ze bierze tylko po to, a ciaza nie jest dla niej problemem to raczej to, ze pominela kilka tabletek nie znaczy, ze jest nieodpowiedzialna.

Ja bym jednak radzila zrobic test za jakis, bo jesli jednak zaszlas w ciaze to tabletki jak najsYbciej bedziesz musiala odstawic


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Dziękuje
bo widze ze tutaj na forum to Panie wszystkowiedzące i pouczające sa tylko .
to moja sprawa czy bede w ciązy czy nie , Jestem dorosła nie potrzebuje waszych pouczeń .
__________________
''I'm sorry '' K.B. 23.02.2014 14:32[*]

Wymiana (+ moja lista ) https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=46160139
messaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-29, 07:25   #147
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez messaa Pokaż wiadomość
Dziękuje
bo widze ze tutaj na forum to Panie wszystkowiedzące i pouczające sa tylko .
to moja sprawa czy bede w ciązy czy nie , Jestem dorosła nie potrzebuje waszych pouczeń .
Skoro jesteś taka dorosła to co robisz na forum zamiast u lekarza?
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-29, 09:07   #148
Sprytna Madzia
Raczkowanie
 
Avatar Sprytna Madzia
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 38
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Nie wolno łączyć antybiotyków i antykoncepcji!!!
Sprytna Madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-29, 09:29   #149
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez Sprytna Madzia Pokaż wiadomość
Nie wolno łączyć antybiotyków i antykoncepcji!!!
Skąd to stwierdzenie? Oczywiście, że można, tylko trzeba kontrolować czy antybiotyk nie osłabia działania antykoncepcji i się dodatkowo zabezpieczać jeśli tak jest.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-29, 16:34   #150
Pejsik
Raczkowanie
 
Avatar Pejsik
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 197
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
Skąd to stwierdzenie? Oczywiście, że można, tylko trzeba kontrolować czy antybiotyk nie osłabia działania antykoncepcji i się dodatkowo zabezpieczać jeśli tak jest.
Wszystko ją osłabia - nawet zwykłe przeziębienie....
__________________
"Sodomitą to może być byle żak, mnich, żebrak, chłop czy inny łazęga. O książętach i dostojnikach Kościoła mówimy natomiast, że w sprawach miłości cielesnej wznoszą się ponad zwyczajowe standardy kultywowane przez większość społeczności." - Ja Inkwizytor. Wieże do nieba (Jacek Piekara)
Pejsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-02 21:57:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:50.