Kosmetyki M.A.C. cz.10 - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-25, 10:14   #3271
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Jakoś inaczej sobie wyobrażałam ten odcień. MAC go opisywał chyba jako mid ton rosy nude ... nie podoba mi się
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg MAC-Finally-Free-Lipstick-swatches-review-caitlyn-jenner.jpg (14,2 KB, 33 załadowań)
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 10:35   #3272
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Ech, to przydałoby się kupić Copperplate na zapas Mam tylko malucha w 9-tce Navy, a to za mało...
No ja właśnie zamówiłam zapas w postaci Blanc Type, Mylar i Copperplate... Tzn. Blanc Type już i tak mi się kończył, Mylar denkuję, więc taki typowy backup zrobiłam tylko Copperplate. Nie wiem, gdzie ja znajdę zastępstwo dla tych cieni...

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Że co?!? Jeśli to prawda, to chyba powariowali już całkiem.
No ja jeszcze się łudzę, że to dotyczy tylko rynku amerykańskiego, ale zwykle u nas były wycofywane te same produkty, co u nich.. Oczywiście w MACu jest totalna dezinformacja, każdy mówi co innego. Ale Krysia pisała, że dostała takie info od kogoś z MAC, czytałam też na jakimś forum posta pracownicy MAC, która to potwierdza (ona wspominała też o tych kosztach produkcji), więc szczypta prawdy jednak w tym musi być...
Mam nadzieję, że to jednak odkręcą/coś się zmieni, bo to są jedne z moich ulubionych i najczęściej używanych przeze mnie cieni MAC...
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 10:55   #3273
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
No ja właśnie zamówiłam zapas w postaci Blanc Type, Mylar i Copperplate... Tzn. Blanc Type już i tak mi się kończył, Mylar denkuję, więc taki typowy backup zrobiłam tylko Copperplate. Nie wiem, gdzie ja znajdę zastępstwo dla tych cieni...



No ja jeszcze się łudzę, że to dotyczy tylko rynku amerykańskiego, ale zwykle u nas były wycofywane te same produkty, co u nich.. Oczywiście w MACu jest totalna dezinformacja, każdy mówi co innego. Ale Krysia pisała, że dostała takie info od kogoś z MAC, czytałam też na jakimś forum posta pracownicy MAC, która to potwierdza (ona wspominała też o tych kosztach produkcji), więc szczypta prawdy jednak w tym musi być...
Mam nadzieję, że to jednak odkręcą/coś się zmieni, bo to są jedne z moich ulubionych i najczęściej używanych przeze mnie cieni MAC...
Nie no to jest jakaś masakra naprawdę mam nadzieje, że mac się opamięta. Copperplate i Blanc type katuje non stop. Dobry pomysł z tym zapasem i też tak zrobię.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 10:57   #3274
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość

Fajnie, że Ci pasuje

dzisiaj mam go na sobie i ładnie wygląda
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 13:07   #3275
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Dokładnie tak
On na dłoni wypada dość ciemno, aż się przeraziłam, ale na twarzy rozprowadza się dużo jaśniejszy - nie mam pojęcia, na czym to polega, ale się nie zrażaj po wstępnych swatchach

Oraz czytałam w różnych źródłach, że kilka moich ukochanych cieni ma być wycofanych ze sprzedaży Mylar, Mystery, Blanc Type. A ostatecznie wszystkie Matte2, czyli np. Copperplate Nie wiem, czy chodzi tylko o wkłady, czy o wszystkie formy tych odcieni.
Czemu oni zawsze muszą wywalać to, co dobre?
To jakaś paranoja. Zazwyczaj wycofywane są najlepsze kosmetyki, perfumy Matte2 to moje ulubione cienie ze wszystkich możliwych. Co tu teraz robić, zapasy, czy czekać?

---------- Dopisano o 14:05 ---------- Poprzedni post napisano o 14:02 ----------

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Właśnie nałożyłam jeszcze raz testowo Teint Miracle 005 i za ciemny jest skubaniec Dobrze, że mam wolne i jeśli gdzieś wyjdę, to tylko to spożywczaka

Czemu je wycofują? Formuła Matte2 jest w porządku przecież...

Mnie najbardziej szkodzi caprylic/capric triglyceride, a w Mineralize chyba jest, jak kiedyś sprawdzałam. Choćby ten składnik był gdzieś na końcu składu, to i tak mam gwarancję, że pryszcze się pojawią

Akurat zestawienie kolorów w podwójnym korektorze bardzo mi pasuje, bo całkiem ładnie kryje cienie. Gorzej, że znika mi spod oczu, warzy się, zbiera

Myślałam, że F&B będzie bardziej trwały. Chciałabym coś lekkiego, letniego, ale jednak trwałego - mission impossible
Teint Miracle jest świetny, ale fakt, ciemny i różowy do tego Może na lato się nada? Z jakimś jasnym pudrem?
Ja sobie chyba kupię ten nowy podkład Bourjois, City Radiance, żeby mieć coś nowego, a kasy nie wydawać HM Serum uwielbiałam, może i ten się sprawdzi. Z takich rozświetlających mam też Clarins True Radiance, ale też ciemny.

---------- Dopisano o 14:07 ---------- Poprzedni post napisano o 14:05 ----------

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Dla mnie lekkie i trwałe są azjatyckie bb kremy Dla mnie best ever jest Lioele Triple Solution, bo mi w nim wszystko pasuje (a najbardziej kolor - ochre, aczkolwiek jest dosyć kryjący jak na bb). A teraz się czaję na Chanel CC cream 50, ale nie wiem co z jego dostępnością
A ten Lioele jest jasny i żółtawy? Nie zapycha? Muszę przetestować.
__________________

Edytowane przez MissScareAll
Czas edycji: 2016-03-25 o 13:09
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 13:09   #3276
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Wyjątkowo w tej sytuacji się cieszę, że nie zdążyłam się z nimi zaprzyjaźnić
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 13:21   #3277
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
To jakaś paranoja. Zazwyczaj wycofywane są najlepsze kosmetyki, perfumy Matte2 to moje ulubione cienie ze wszystkich możliwych. Co tu teraz robić, zapasy, czy czekać?
Ja zamówiłam zapas, bo raz, że kończą mi się i tak 2 z tych cieni, a dwa, że jestem paranoiczką i ogarnia mnie panika na myśl o egzystencji bez Blanc Type czy Copperplate Ale tak racjonalnie myśląc to uważam, że nawet jeśli to okaże się prawdą, to trochę to wszystko jednak potrwa i te cienie nie uciekną raz, dwa. Ale warto sprawdzać co jakiś czas, jak się sprawy mają i może popytać w MACu (na razie nie mają żadnego info o wycofaniu tych cieni, bo dzwoniłam i pytałam).
vine jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-25, 16:01   #3278
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
To jakaś paranoja. Zazwyczaj wycofywane są najlepsze kosmetyki, perfumy Matte2 to moje ulubione cienie ze wszystkich możliwych. Co tu teraz robić, zapasy, czy czekać?

---------- Dopisano o 14:05 ---------- Poprzedni post napisano o 14:02 ----------



Teint Miracle jest świetny, ale fakt, ciemny i różowy do tego Może na lato się nada? Z jakimś jasnym pudrem?
Ja sobie chyba kupię ten nowy podkład Bourjois, City Radiance, żeby mieć coś nowego, a kasy nie wydawać HM Serum uwielbiałam, może i ten się sprawdzi. Z takich rozświetlających mam też Clarins True Radiance, ale też ciemny.

---------- Dopisano o 14:07 ---------- Poprzedni post napisano o 14:05 ----------


A ten Lioele jest jasny i żółtawy? Nie zapycha? Muszę przetestować.
Kojarzę jakieś bardzo niekorzystne recenzje Bourjois Radiance
Lioele jest bardzo chłodno beżowy, nie jest mocno żółtawy stąd u mnie podbija dobre tony i skóra wygląda zdrowo. Myślę, że tu jest bardzo dobry swatch: http://www.bellitkaa.com/wp-content/...9/DSC_0032.jpg
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 17:43   #3279
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Kojarzę jakieś bardzo niekorzystne recenzje Bourjois Radiance
Lioele jest bardzo chłodno beżowy, nie jest mocno żółtawy stąd u mnie podbija dobre tony i skóra wygląda zdrowo. Myślę, że tu jest bardzo dobry swatch: http://www.bellitkaa.com/wp-content/...9/DSC_0032.jpg
Air Mat w Bourjois też ma słabe opinie, a ja go bardzo lubię, bo daje mocny mat. Jedyne co mam mu do zarzucenia, to trochę za bardzo w żółty wpada (ale niektórzy to lubią). Nie wiem czasem kto te opinie pisze, bo rozumiem, że podkłady nie wszystkim pasują, ale no ludzie nie rozumieją, że matujący to matujący, nie rozświetli im nic, a co więcej pewnie podkreśli suche skórki

Też myślę nad tym City Radiance, tylko od razu najjaśniejszy, bo z Air Mata kupiłam 02 i ten... zalega mi już
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 18:35   #3280
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Info o możliwym wycofaniu Matte2 naprawdę mnie załamało
Czym prędzej będę musiała zrobić zapas co najmniej Blanc Type.
Swoją drogą raz parę lat temu już była taka akcja z wycofaniem części odcieni w tej formule. Wtedy zniknął m.in. przepiękny Poison Pen. Nie potrafię pojąć dlaczego, zwłaszcza, że MAC aż tak dużo tego typu odcieni nie ma.
Nie, no kaszana
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 20:42   #3281
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
No ja właśnie zamówiłam zapas w postaci Blanc Type, Mylar i Copperplate... Tzn. Blanc Type już i tak mi się kończył, Mylar denkuję, więc taki typowy backup zrobiłam tylko Copperplate. Nie wiem, gdzie ja znajdę zastępstwo dla tych cieni...



No ja jeszcze się łudzę, że to dotyczy tylko rynku amerykańskiego, ale zwykle u nas były wycofywane te same produkty, co u nich.. Oczywiście w MACu jest totalna dezinformacja, każdy mówi co innego. Ale Krysia pisała, że dostała takie info od kogoś z MAC, czytałam też na jakimś forum posta pracownicy MAC, która to potwierdza (ona wspominała też o tych kosztach produkcji), więc szczypta prawdy jednak w tym musi być...
Mam nadzieję, że to jednak odkręcą/coś się zmieni, bo to są jedne z moich ulubionych i najczęściej używanych przeze mnie cieni MAC...
copperplate to również jeden z moich ulubionych cieni, nie robię zapasów póki co, bo żadnego cienia jeszcze nie zużyłam do końca
dodatkowo cień Bobbi Brown Slate to bardzo dobry odpowiednik dla Copperplate
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-25, 20:52   #3282
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Mnei wiadomosć jakoś nie zmartwiła, bo marna szansa, zebym przy tulu cieniach zuzyła ktoryś Matte 2 do końca
Ale w sumie dziwne, ze wycofują, bo to naprawde fajna formuła.
Moze w zamian coś innego będzie?
W UK zmienili strone maca na taka, jak w USA. Ciekawe, czy u nas tez tak z zcasem zrobia
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 21:25   #3283
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
dodatkowo cień Bobbi Brown Slate to bardzo dobry odpowiednik dla Copperplate
Bobbik jest 2 razy droższy więc chyba wolę zrobić zapas Copperplate.
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
W UK zmienili strone maca na taka, jak w USA. Ciekawe, czy u nas tez tak z zcasem zrobia
Pewnie też zmienią, oby nie za szybko, bo jakoś nie lubię tej amerykańskiej
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 21:26   #3284
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Pewnie też zmienią, oby nie za szybko, bo jakoś nie lubię tej amerykańskiej
Ja tez nie - dla mnie ona chaotyczna
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 22:13   #3285
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Mój Blanc Type z kolei już czeka w zapasie, bo umęczyłam poprzedni prawie do końca. Mój ulubiony cień, właściwie zawsze go używam.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-26, 06:56   #3286
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Bobbik jest 2 razy droższy więc chyba wolę zrobić zapas Copperplate.

Pewnie też zmienią, oby nie za szybko, bo jakoś nie lubię tej amerykańskiej
fakt, ale jest też większy ale najważniejsze że przy braku Copperplate daje praktycznie identyczny efekt i taki był cel mojej wypowiedzi - ja też częściej Maca używam
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-26, 07:14   #3287
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
fakt, ale jest też większy ale najważniejsze że przy braku Copperplate daje praktycznie identyczny efekt i taki był cel mojej wypowiedzi - ja też częściej Maca używam

Zawsze warto znać ewentualny zamiennik
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-26, 09:14   #3288
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Info o możliwym wycofaniu Matte2 naprawdę mnie załamało
Czym prędzej będę musiała zrobić zapas co najmniej Blanc Type.
Swoją drogą raz parę lat temu już była taka akcja z wycofaniem części odcieni w tej formule. Wtedy zniknął m.in. przepiękny Poison Pen. Nie potrafię pojąć dlaczego, zwłaszcza, że MAC aż tak dużo tego typu odcieni nie ma.
Nie, no kaszana
No mnie też to przybiło Aż zerknęłam na ten Poison Pen - jaki to był śliczny odcień! Ech, szkoda...

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
copperplate to również jeden z moich ulubionych cieni, nie robię zapasów póki co, bo żadnego cienia jeszcze nie zużyłam do końca
dodatkowo cień Bobbi Brown Slate to bardzo dobry odpowiednik dla Copperplate
Cieszę się, że Tobie cienie Bobbi odpowiadają (i mówię to z czystą zazdrością), bo u mnie z jakichś niewyjaśnionych przyczyn wszystkie te śliczne odcienie się ocieplają Miałam Cement - piękny w opakowaniu, na powiekach bure błotko. Mam teraz Cool Ivory - mega chłodny szary beż w opakowaniu, na powiekach 3/4 tego chłodu znika... A mój typ urody niestety ciepło mało toleruje. Tak więc ogólnie cienie Bobbi dla mnie odpadają, a szkoda, bo kolory w gamie są wspaniałe. Copperplate to jedyna opcja

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Mój Blanc Type z kolei już czeka w zapasie, bo umęczyłam poprzedni prawie do końca. Mój ulubiony cień, właściwie zawsze go używam.

Ja już też zbliżam się do końca, skrobię brzegi Używam go na całą powiekę, na łuk brwiowy, no do wszystkiego Cudny, taki maślany wręcz cień i ładny chłodny odcień (Brule już mi kompletnie nie pasuje, daje efekt zmęczonego oka. A Bisque wycofali...).
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-26, 10:54   #3289
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Mi jeszcze trochę ich zostało poczekam jeszcze, może akurat jakaś zniżka w deben się pojawi. A tak z innej beczki, jakich filtrów ochronnych do twarzy używacie?
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-26, 11:04   #3290
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
No mnie też to przybiło Aż zerknęłam na ten Poison Pen - jaki to był śliczny odcień! Ech, szkoda...



Cieszę się, że Tobie cienie Bobbi odpowiadają (i mówię to z czystą zazdrością), bo u mnie z jakichś niewyjaśnionych przyczyn wszystkie te śliczne odcienie się ocieplają Miałam Cement - piękny w opakowaniu, na powiekach bure błotko. Mam teraz Cool Ivory - mega chłodny szary beż w opakowaniu, na powiekach 3/4 tego chłodu znika... A mój typ urody niestety ciepło mało toleruje. Tak więc ogólnie cienie Bobbi dla mnie odpadają, a szkoda, bo kolory w gamie są wspaniałe. Copperplate to jedyna opcja




Ja już też zbliżam się do końca, skrobię brzegi Używam go na całą powiekę, na łuk brwiowy, no do wszystkiego Cudny, taki maślany wręcz cień i ładny chłodny odcień (Brule już mi kompletnie nie pasuje, daje efekt zmęczonego oka. A Bisque wycofali...).
O, to na pewno by Ci też pasował pigment Polished Ivory, zdaje się, też wycofany Pamiętam, że kiedyś był. Z czymś tam go mieszałam, chyba Provence i wychodził kolor idealny.
Jak faktycznie wycofają, to zrobienie zapasów będzie nieuniknione. Copperplate i Typographic też uwielbiam. Prussian nie używam, bo raczej maluję się tylko neutralami, ale czasem wyciągam żeby podziwiać Bardzo unikatowy kolor. Fig1 mnie kusi, ale też bym pewnie nie używała. Tete-a-tint był dla mnie za ciepły, ale sam w sobie śliczny. Jeszcze dokupię chyba Handwritten. Innych kolorów z tej formuły nie kojarzę.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-26, 11:22   #3291
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
A tak z innej beczki, jakich filtrów ochronnych do twarzy używacie?
Mój ulubiony to Kiehl's. Ma dla mnie idealną konsystencję - leciutką, niewyczuwalną, a SPF 50. Nie ingeruje w żaden sposób w makijaż, jakby go nie było.
Używam też czasem Vichy tej wersji matującej, ale to latem raczej, bo matowania nie potrzebuję za bardzo. Też bardzo dobry produkt.


Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
O, to na pewno by Ci też pasował pigment Polished Ivory, zdaje się, też wycofany Pamiętam, że kiedyś był. Z czymś tam go mieszałam, chyba Provence i wychodził kolor idealny.
Jak faktycznie wycofają, to zrobienie zapasów będzie nieuniknione. Copperplate i Typographic też uwielbiam. Prussian nie używam, bo raczej maluję się tylko neutralami, ale czasem wyciągam żeby podziwiać Bardzo unikatowy kolor. Fig1 mnie kusi, ale też bym pewnie nie używała. Tete-a-tint był dla mnie za ciepły, ale sam w sobie śliczny. Jeszcze dokupię chyba Handwritten. Innych kolorów z tej formuły nie kojarzę.
Ja z tej formuły używam tylko Blanc Type i Copperplate, ale jak na złość to są te najbardziej ulubione odcienie..

Edytowane przez vine
Czas edycji: 2016-03-26 o 11:49
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-26, 12:40   #3292
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Mój ulubiony to Kiehl's. Ma dla mnie idealną konsystencję - leciutką, niewyczuwalną, a SPF 50. Nie ingeruje w żaden sposób w makijaż, jakby go nie było.
Używam też czasem Vichy tej wersji matującej, ale to latem raczej, bo matowania nie potrzebuję za bardzo. Też bardzo dobry produkt.




Ja z tej formuły używam tylko Blanc Type i Copperplate, ale jak na złość to są te najbardziej ulubione odcienie..
Dziękuję
I to jest najgorsze. Skoro wycofują, to u nas też powinni obniżyć cenę, wtedy spokojnie można zrobić konkretny zapas.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-26, 20:17   #3293
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość

Cieszę się, że Tobie cienie Bobbi odpowiadają (i mówię to z czystą zazdrością), bo u mnie z jakichś niewyjaśnionych przyczyn wszystkie te śliczne odcienie się ocieplają Miałam Cement - piękny w opakowaniu, na powiekach bure błotko. Mam teraz Cool Ivory - mega chłodny szary beż w opakowaniu, na powiekach 3/4 tego chłodu znika... A mój typ urody niestety ciepło mało toleruje. Tak więc ogólnie cienie Bobbi dla mnie odpadają, a szkoda, bo kolory w gamie są wspaniałe. Copperplate to jedyna opcja




Ja już też zbliżam się do końca, skrobię brzegi Używam go na całą powiekę, na łuk brwiowy, no do wszystkiego Cudny, taki maślany wręcz cień i ładny chłodny odcień (Brule już mi kompletnie nie pasuje, daje efekt zmęczonego oka. A Bisque wycofali...).
no coś Ty... dobrze, że u mnie się dobrze sprawują

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Mój ulubiony to Kiehl's. Ma dla mnie idealną konsystencję - leciutką, niewyczuwalną, a SPF 50. Nie ingeruje w żaden sposób w makijaż, jakby go nie było.
Używam też czasem Vichy tej wersji matującej, ale to latem raczej, bo matowania nie potrzebuję za bardzo. Też bardzo dobry produkt.




Ja z tej formuły używam tylko Blanc Type i Copperplate, ale jak na złość to są te najbardziej ulubione odcienie..
a który to filtr dokładnie
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-26, 20:38   #3294
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
no coś Ty... dobrze, że u mnie się dobrze sprawują



a który to filtr dokładnie

Vichy Ideal Soleil Mattifying Face Dry Touch SPF50 o ile się nie mylę Kiedyś się na niego czaiłam, ale nie mogłam go nigdzie znaleźć i odpuściłam.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-26, 20:45   #3295
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Mój ulubiony to Kiehl's. Ma dla mnie idealną konsystencję - leciutką, niewyczuwalną, a SPF 50. Nie ingeruje w żaden sposób w makijaż, jakby go nie było.
Używam też czasem Vichy tej wersji matującej, ale to latem raczej, bo matowania nie potrzebuję za bardzo. Też bardzo dobry produkt.
Który?

Vichy matujący też mam, ale nie pasuje mi szczególnie
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-27, 07:45   #3296
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość

Vichy Ideal Soleil Mattifying Face Dry Touch SPF50 o ile się nie mylę Kiedyś się na niego czaiłam, ale nie mogłam go nigdzie znaleźć i odpuściłam.
pytałam o ten Kiehl's
ja używam nieprzerwanie John Masters Organic i nie mam zastrzeżeń, ale w sumie chętnie wypróbuję coś innego
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-27, 10:09   #3297
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
pytałam o ten Kiehl's
ja używam nieprzerwanie John Masters Organic i nie mam zastrzeżeń, ale w sumie chętnie wypróbuję coś innego
ahh myślałam że chodzi o vichy, bo z tej serii jest kilka.
Ja właśnie testuje próbkę tego sławnego serum z kiehlsa. Bardzo sceptycznie do niego podeszłam, ale póki co miło mnie zaskoczył. Fajnie wygładza, buzia miła w dotyku i na razie nie uczula.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-27, 10:54   #3298
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

A ja tak sobie zrobiłam świąteczny przegląd szuflady kosmetycznej w sensie najbardziej ulubione kosmetyki i z rozświetlaczy bezapelacyjnie wygrał Forever Marilyn
Nad resztą myślę Bo cieni raczje nie podam konkretnych, bo nie mam ulubionego, wiele uwielbiam. Paletki też zadnej nie faworyzuję, bo sie nie da
Ze szminek tez ciezko jedną wskazać, bo byłoby to parę, na pewno La Vie En Rouge, All I Want, Ariana Grande, Heroine, Pleasurebomb, Nouvelle Vogue i pewno jeszcz epare innych
Z róży chyba najbardziej uwielbiam Chanelowy Sunkiss Ribbon.
Bronzer zaś to Burberrowy Earthy.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-27, 16:09   #3299
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
ahh myślałam że chodzi o vichy, bo z tej serii jest kilka.
Ja właśnie testuje próbkę tego sławnego serum z kiehlsa. Bardzo sceptycznie do niego podeszłam, ale póki co miło mnie zaskoczył. Fajnie wygładza, buzia miła w dotyku i na razie nie uczula.
ja ogólnie mam ochotę popróbować produkty Kiehl's - bardzo lubię Phenome, więc myślę że i z tą firmą będzie mi po drodze, ale jakoś się ociągam z zakupami, bo są jakieś drogie te antyaging'owe smarowidła

EDIT: ale widzę, ze mają różne pojemności - super pomysł, na pewno popróbuję - ktoś coś polecam oprócz kremu z awokado?
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------


Edytowane przez p4w
Czas edycji: 2016-03-27 o 16:36
p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-27, 17:08   #3300
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
ja ogólnie mam ochotę popróbować produkty Kiehl's - bardzo lubię Phenome, więc myślę że i z tą firmą będzie mi po drodze, ale jakoś się ociągam z zakupami, bo są jakieś drogie te antyaging'owe smarowidła

EDIT: ale widzę, ze mają różne pojemności - super pomysł, na pewno popróbuję - ktoś coś polecam oprócz kremu z awokado?
Też bardzo lubię Phenome i Kiehl's poza kremem z awocado pod oczy wypada przy nich marnie, wcale nie mają takich naturalnych składów, po wielu produktach mam wysyp albo uczulenie Nie próbuj przypadkiem serum na noc w niebieskiej buteleczce z pipetą, chyba, że będziesz bardzo ciekawa Po jednym użyciu się tydzień leczyłam.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-25 14:08:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:49.