Kosmetyki M.A.C. cz.10 - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-02, 22:05   #571
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja co nowa limitka to załuję, ze nie ma na nie znizki No, ale cóz, nie mozna miec wszystkiego,za dobrze by było

Myslalam o jednym cieniu fioletowym, ale do wykorzystania tylko na dolna powiekę, jednak to chyba nieopłacalne ... ale i tak musiałąbym polmacac najpierw w salonie, bo w ciemno nie wezmę.

AFU mi się bardzo podoba na kimś, ale to raczej nie jest mój kolor, bo Impassioned wybitnie mi nie pasowała, a one sa podobne.
Chociaż musiałabym tez sprawdzić teraz do jasnych włosów.

ER nie bierzesz?
Jakoś netowo mnie ER nie kusi...
Cienie to ja na bank wykorzystam

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Ojezusicku, ale popłynęłam

Cudna jest ta kolekcja, naprawdę

Wzięłam Evening Rendezvous (jest jak Goddess of the Sea, tylko matowa), różowy Lip Bag, Oh, Darling (złoto wcale nie wypada chamsko i nie odcina się od mojej cery, co mnie pozytywnie zdziwiło) i nadprogramowo zestaw fioletowych błyszczyków, bo są absolutnie boskie. I teraz modlę się, żeby błyszczyk Narcissus wrócił kiedyś w pełnowymiarowym opakowaniu, bo to totalnie mój kolor
może mogłabyś wrzucić swatche różowego lip baga? strasznie mało zdjęć w necie
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-02, 22:37   #572
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
To naprawdę przyjemny fluidek ale przetestuj najpierw, żeby nie było na mnie potem w razie czego

To już dziś
Przetestuję, bez macania nie biorę

---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Ojezusicku, ale popłynęłam

Cudna jest ta kolekcja, naprawdę

Wzięłam Evening Rendezvous (jest jak Goddess of the Sea, tylko matowa), różowy Lip Bag, Oh, Darling (złoto wcale nie wypada chamsko i nie odcina się od mojej cery, co mnie pozytywnie zdziwiło) i nadprogramowo zestaw fioletowych błyszczyków, bo są absolutnie boskie. I teraz modlę się, żeby błyszczyk Narcissus wrócił kiedyś w pełnowymiarowym opakowaniu, bo to totalnie mój kolor

No, to teraz mam bana na wchodzenie do MACa co najmniej do końca tego roku

@ Ala - Goodbye Kiss jest duuużo bardziej intensywna niż Loverlorn. Bardziej przypomina Pink Nouveau, tylko jest jednak mniej jaskrawa. Jest chłodniejsza niż Speed Dial, która sama w sobie wydawała mi się zawsze dość chłodna, ale przy GK wypada wręcz ciepło. GK jest dość wyrazista i jaskrawa, ale fajnie chłodna i u mnie wygląda bardzo dobrze (choć więcej jaskrawości bym już nie przyjęła). U Ciebie, jako że masz większą niż ja tolerancję na jaskrawe kolory, powinna być idealna wręcz
Ja już mam swój lip bag, chociaż jeszcze wczoraj zastanawiałam się, czy go nie oddać, a za to nie wziąć sobie jakichś dwóch pomadek, ale jak go zobaczyłam, otworzyłam, to nie chcę oddawać... Pomadka rzeczywiście jest piękna, choć na ustach jeszcze nie testowałam, kredka też mi się przyda, a błyszczyk również prezentuje się noszalnie, także chyba sobie zostawię Chodzą za mną jeszcze te Patentpolishe...
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-03, 07:39   #573
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość

Co do LE to mam podobne wrażenie. Wszystko super, ale jak się tak dokładniej przyjrzeć, to chcę może ze 2 rzeczy
Cieszę się tylko, że wcześniej nie kupiłam AFU, bo też bym jej nie dublowała. Jakiej konturówki do niej używasz? Może też Beet? Ostatnio ją tak nakładałam i wydaje mi się, że to pasowało

Gdzie ten Lip Bag, ja się pytam? Mam nadzieję, że przyjdzie w tym tygodniu.
Beet do AFU nie próbowałam szczerze mówiąc, więc niestety się nie wypowiem .
W sumie do większości czerwieni używam zamiennie Cherry i Trust in Red, choć dużo częściej tę drugą, bo jest chłodniejsza niż Cherry, taka wpadająca w malinę nieco.

Cytat:
Napisane przez i_want_you_exclusive Pokaż wiadomość
Ile idzie taka przesyłka z MAC-a?
Różnie, zwykle 3-5 dni.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-03, 08:16   #574
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Poka zdjęcia. Ja też już nic nie kupuję do końca roku.
Za dużo zachodu żeby wszystkie te łupy na ustach/twarzy pokazywać, trochę tego jest
No a ban na zakupy jest niezaprzeczalny

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
może mogłabyś wrzucić swatche różowego lip baga? strasznie mało zdjęć w necie
Załączam 2 zdjęcia. Od lewej: Lovelorn, Goodbye Kiss, Speed Dial. Na górze konturówka. Błyszczyka nie dawałam, bo na ręce niewiele będzie widać.
To jedyne szminki z MAC, z którymi mogę ją zestawić - najlepiej byłoby z Pink Nouveau i Candy Yum Yum, ale ja ich nie mam i mieć nie będę

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Ja już mam swój lip bag, chociaż jeszcze wczoraj zastanawiałam się, czy go nie oddać, a za to nie wziąć sobie jakichś dwóch pomadek, ale jak go zobaczyłam, otworzyłam, to nie chcę oddawać... Pomadka rzeczywiście jest piękna, choć na ustach jeszcze nie testowałam, kredka też mi się przyda, a błyszczyk również prezentuje się noszalnie, także chyba sobie zostawię Chodzą za mną jeszcze te Patentpolishe...
O, no to cieszę się, że przypadł Ci do gustu Mi bardzo też (poza kolorem) odpowiada wykończenie tej szminki. Trochę przypomina Estee Lauder Sculpting Lipstick - taka trochę kremowa i z super kryciem. A kredka kompletnie nie pasuje do reszty, ale przyda się - choćby do kolorów w okolicach Plumful
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg swatche1 (1).jpg (55,3 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg swatche1 (2).jpg (68,3 KB, 25 załadowań)
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-03, 10:57   #575
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Potwierdzam, że do D for Danger bardzo ładnie pasuje Beet

-----

I ja dziś wpadłam do MAC.
Podsumowanie wrażeń - większość rzeczy mogłabym mieć, ale niczego w takim stopniu, żeby wyciągnąć dziś portfel . Poza tym to, co stwierdziłam, że chcę mieć, zamówiłam online .

Podobał mi się chyba najbardziej czerwony lip bag, ale konturówkę Beet już mam, czerwonych błyszczyków za często nie używam (kilka mam i leżą zapomniane), a szminka jest dość podobna do innych moich czerwieni. Zastanawiałam się nad AFU w limitowanym opakowaniu, ale stwierdziłam, że skoro ją mam prawie całą, to głupotą będzie dublowanie odcienia tylko dla bulletu. Najchętniej wzięłabym solo szminkę z czerwonego zestawu - miałabym świąteczne opakowanie i limitowany odcień
W różowym lip bagu szminka okazała się jednak dla mnie zbyt jaskrawa - przeszła mi faza na takie odcienie. Konturówka niezła, błyszczyk też, ale mimo wszystko jakoś średnio mi te wszystkie 3 rzeczy ze sobą grają, ale pewnie ja się nie znam
Zestawy pędzli ładnie wyglądały, zwłaszcza biały, ale jakoś nie mam zaufania do jakości tych wersji.
MACówki bardzo zachwalaly Oh Darling, ale dla mnie to zbyt ciepłe, wręcz żółte, złoto. Drugiego rozświetlacza, podobnie jak cieni, nawet nie macałam.
Zerknęłam jeszcze na błyszczyki i spodobał mi się różowy zestaw, ale najładniejszy z nich - Narcissus już mam, więc na razie odpuściłam.
I to chyba tyle - chyba jestem chora, bo wyszłam dziś bez niczego



D for Danger i Beet to piękny zestaw


Zdrówka zatem i zero domowych horrorów
No widzisz, jeszcze ten zdrowy rozsądek jest. W sumie ta kolekcja świąteczna, okazała się taka se, niby dużo rzeczy weszło, ale mi oprócz rozświetlacza, nic innego nie podeszło.
Dziękuję.
Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Szkoda
Też muszę pokombinować z nakładaniem błyszczyka na szminkę, może to sprawi, że fiolety będą dla mnie bardziej noszalne - np. czerwony błyszczyk do Heroine albo UTA

To mnie też przekonało do zakupu Lip Baga

Pomogło Utwierdziłam się tylko, że ze świątecznej LE chciałam tylko AFU i czerwonego Lip Baga

Oj, zdrowiej szybko

Dziękuję

Co do LE to mam podobne wrażenie. Wszystko super, ale jak się tak dokładniej przyjrzeć, to chcę może ze 2 rzeczy
Cieszę się tylko, że wcześniej nie kupiłam AFU, bo też bym jej nie dublowała. Jakiej konturówki do niej używasz? Może też Beet? Ostatnio ją tak nakładałam i wydaje mi się, że to pasowało

Gdzie ten Lip Bag, ja się pytam? Mam nadzieję, że przyjdzie w tym tygodniu.
Gratki Nakładam błyszyk na środek ust i daje fajny efekt.
Dziękuję, czuję się już lepiej. Ostatnia paka przyszła szybko, zamówiłam w czwartek, a przyszła w poniedziałek.
Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Za dużo zachodu żeby wszystkie te łupy na ustach/twarzy pokazywać, trochę tego jest
No a ban na zakupy jest niezaprzeczalny



Załączam 2 zdjęcia. Od lewej: Lovelorn, Goodbye Kiss, Speed Dial. Na górze konturówka. Błyszczyka nie dawałam, bo na ręce niewiele będzie widać.
To jedyne szminki z MAC, z którymi mogę ją zestawić - najlepiej byłoby z Pink Nouveau i Candy Yum Yum, ale ja ich nie mam i mieć nie będę



O, no to cieszę się, że przypadł Ci do gustu Mi bardzo też (poza kolorem) odpowiada wykończenie tej szminki. Trochę przypomina Estee Lauder Sculpting Lipstick - taka trochę kremowa i z super kryciem. A kredka kompletnie nie pasuje do reszty, ale przyda się - choćby do kolorów w okolicach Plumful
To może kiedyś przy okazji. Lovelorn i speed dial śliczne.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-03, 11:34   #576
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Beet do AFU nie próbowałam szczerze mówiąc, więc niestety się nie wypowiem .
W sumie do większości czerwieni używam zamiennie Cherry i Trust in Red, choć dużo częściej tę drugą, bo jest chłodniejsza niż Cherry, taka wpadająca w malinę nieco.
Macowe konturówki będę mieć dopiero 3 - Ruby Woo, Magenta i Beet jak przyjdzie. Pro Longowych nie miałam jeszcze i nie kuszą mnie specjalnie, bo dobrze pracuje mi się z Golden Rose

Trust in Red Macówka mi polecała chyba, ale wypróbowałam wtedy Beet, bo wiedziałam, że ją będę miała i spisała się do AFU całkiem nieźle.

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Gratki Nakładam błyszyk na środek ust i daje fajny efekt.
Dziękuję, czuję się już lepiej. Ostatnia paka przyszła szybko, zamówiłam w czwartek, a przyszła w poniedziałek.
No to czekam na Lip Baga, bo mam tylko mlecznoróżowy błyszczyk, a nnim nic nie zwojuję

Dręczy mnie ta D for Danger jeszcze. Wypadałoby kupić już teraz, bo to taki jesienny kolor

Wiadomo coś o Ellie Goulding? Rzeczywiście w grudniu ma być?
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-03, 13:31   #577
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Ja w tym roku z maca z limitek chce juz tylko szminke Mariah Carey, wrecz sie jej nie moge doczekać
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-03, 14:00   #578
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Macowe konturówki będę mieć dopiero 3 - Ruby Woo, Magenta i Beet jak przyjdzie. Pro Longowych nie miałam jeszcze i nie kuszą mnie specjalnie, bo dobrze pracuje mi się z Golden Rose

Trust in Red Macówka mi polecała chyba, ale wypróbowałam wtedy Beet, bo wiedziałam, że ją będę miała i spisała się do AFU całkiem nieźle.


No to czekam na Lip Baga, bo mam tylko mlecznoróżowy błyszczyk, a nnim nic nie zwojuję

Dręczy mnie ta D for Danger jeszcze. Wypadałoby kupić już teraz, bo to taki jesienny kolor

Wiadomo coś o Ellie Goulding? Rzeczywiście w grudniu ma być?
Ponoć ma wejść w grudniu, ale to nieoficjalne info, wyczytane na trenmoodzie.

Edytowane przez Merys
Czas edycji: 2015-11-03 o 15:04
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-03, 14:13   #579
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

A i byłabym zapomniała ta szminka z zestawu Pink Lip Bag niemal identyczna z Pink Nouveau, tylko ta ostatnia bardziej żywsza, a z lip bagu przytłumiona. W sumie u mnie to ona za nudziaka spokojnie robiła na ustach
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-03, 14:59   #580
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja w tym roku z maca z limitek chce juz tylko szminke Mariah Carey, wrecz sie jej nie moge doczekać
Ona będzie chyba tylko online, a wolałabym pomacać hmm...

---------- Dopisano o 15:56 ---------- Poprzedni post napisano o 15:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Ponoć ma wejść w grudniu, ale to nie oficjalne info, wyczytane na trenmoodzie.


Jak wyjdzie później to też się nic nie stanie w sumie



Ja i tak powinnam mieć bana na zakupy, bo wracam do domu z DfD

---------- Dopisano o 15:59 ---------- Poprzedni post napisano o 15:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A i byłabym zapomniała ta szminka z zestawu Pink Lip Bag niemal identyczna z Pink Nouveau, tylko ta ostatnia bardziej żywsza, a z lip bagu przytłumiona. W sumie u mnie to ona za nudziaka spokojnie robiła na ustach

Tak, podobne są A że w PN nie było mi najlepiej, to i w tej wyglądałam tak sobie.
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-03, 16:55   #581
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Ja i tak powinnam mieć bana na zakupy, bo wracam do domu z DfD

Będzie Pani zadowolna
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-03, 17:05   #582
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Ja i tak powinnam mieć bana na zakupy, bo wracam do domu z DfD
Ja to dopiero powinnam mieć bana!!
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-03, 17:09   #583
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość

Będzie Pani zadowolna
Wiem Mam ją na ustach w bdb stanie, a jadłam obiad

Testowałam jeszcze Divę i jest Nawet Macówki nie wiedziały, która lepsza Trochę się waham, bo to już konkretnie ciemny kolor i nie wiem czy będę miała okazję ją nosić.

---------- Dopisano o 18:09 ---------- Poprzedni post napisano o 18:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja to dopiero powinnam mieć bana!!
Co kupiłaś?
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-03, 17:15   #584
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Wiem Mam ją na ustach w bdb stanie, a jadłam obiad

Testowałam jeszcze Divę i jest Nawet Macówki nie wiedziały, która lepsza Trochę się waham, bo to już konkretnie ciemny kolor i nie wiem czy będę miała okazję ją nosić.
Divę obsatwiałam, a jak testowałas i Ci pasuje, to ja bym się nie zastanawiała
Mozna ja dac subtelniej przecież.

---------- Dopisano o 18:15 ---------- Poprzedni post napisano o 18:10 ----------

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Co kupiłaś?
No wróciłam z ER I.. aaaa to innym razem


A propo - z ciekawosci az sprawdziłam konturówkę Pink Lip Baga razem ze szminka, bo było tutaj dużo narzekania, ze nie pasuje. Jak nie pasuje? Na ustach idealnie współgra, minimalnie ciemniejsza, ale nie mocno bo ona delikatniejsza - duet w porządku

A i oczywiście pędzelek z białego seta Brushowego to nie 135 a 133, nie wiem czemu pisało mi się odwotnie Pytałam Macóweczki jakie dla niego by widziała zastosowanie i ona mówi ze do rozswietlacza by go używała. Na stronie pisze, ze to mini blush i w sumie tez moze byc do tego dobry. Mnie się widzi do kulek nowych swiatecznych Bo jest delikatniejszy niz ten oryginalny dedykowany meteorytom Ale najbardziej do kulek to mi sie widzi 135 - idealny puchaty. Gdyby nie cena, bym go juz capneła
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-03, 17:44   #585
i_want_you_exclusive
Rozeznanie
 
Avatar i_want_you_exclusive
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Gorzów
Wiadomości: 937
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Laseczki wiecie może kiedy wychodzą te nowe błyszczyki Huggable Glass?
__________________







i_want_you_exclusive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-03, 18:11   #586
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Divę obsatwiałam, a jak testowałas i Ci pasuje, to ja bym się nie zastanawiała
Mozna ja dac subtelniej przecież.

---------- Dopisano o 18:15 ---------- Poprzedni post napisano o 18:10 ----------



No wróciłam z ER I.. aaaa to innym razem


A propo - z ciekawosci az sprawdziłam konturówkę Pink Lip Baga razem ze szminka, bo było tutaj dużo narzekania, ze nie pasuje. Jak nie pasuje? Na ustach idealnie współgra, minimalnie ciemniejsza, ale nie mocno bo ona delikatniejsza - duet w porządku

A i oczywiście pędzelek z białego seta Brushowego to nie 135 a 133, nie wiem czemu pisało mi się odwotnie Pytałam Macóweczki jakie dla niego by widziała zastosowanie i ona mówi ze do rozswietlacza by go używała. Na stronie pisze, ze to mini blush i w sumie tez moze byc do tego dobry. Mnie się widzi do kulek nowych swiatecznych Bo jest delikatniejszy niz ten oryginalny dedykowany meteorytom Ale najbardziej do kulek to mi sie widzi 135 - idealny puchaty. Gdyby nie cena, bym go juz capneła
Divę pewnie kupię w swoim czasie

Tobie pasują fiolety, a ta jest trochę inna jednak. No i w takim opakowaniu szkoda było nie brać

Mnie ten różowy Lip Bag w ogóle nie leżał Jak swatchowałam szminkę koło konturówki, to wydała mi się za ciepła. U jakiejś blogerki też tak to wyglądało. Może to zależy od pigmentacji ust?

A 126 z W&D? Sprawdza Ci się?

Podpytywałam Macówki, co mogę zrobić z Heroine, żeby była bardziej twarzowa dla mnie i proponowała nakładać ją na Beet. Ma to sens bo powinna wyjść trochę cieplej. Muszę spróbować, jak Lip Bag przyjdzie.

Edytowane przez neath
Czas edycji: 2015-11-03 o 18:18
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-03, 18:20   #587
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Ja i tak powinnam mieć bana na zakupy, bo wracam do domu z DfD

Oj tam, po takim w pełni usprawiedliwionym (bo sorry, szminka jest boska!) zakupie bana nie ma

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Tak, podobne są A że w PN nie było mi najlepiej, to i w tej wyglądałam tak sobie.
One są faktycznie podobne, ale np. u mnie różnica na ustach jest dziwnie znacząca. Do tego stopnia, że w PN dosłownie straszę, a GK jest ciutkę zbyt jaskrawa żeby była ideałem, ale naprawdę fajnie wygląda

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No wróciłam z ER I.. aaaa to innym razem
No proszę, czyli jednak zmiana frontu

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A propo - z ciekawosci az sprawdziłam konturówkę Pink Lip Baga razem ze szminka, bo było tutaj dużo narzekania, ze nie pasuje. Jak nie pasuje? Na ustach idealnie współgra, minimalnie ciemniejsza, ale nie mocno bo ona delikatniejsza - duet w porządku
Nie było "narzekania", tylko stwierdzenie faktu, bo ta konturówka po prostu nie pasuje i już Widać to i na tych moich kiepskiej jakości zdjęciach, i wyraźnie tutaj: http://swatchandreview.com/mac-cosme...g-pink-review/
Kompletnie inne kolory, a za ciemna konturówka do tej szminki (i do każdej innej) wygląda dość komicznie, jak zresztą widać na zdjęciach z tego bloga. Ale nie narzekam, bo kolor konturówki jest fajny i przyda się na pewno, a do tej szminki znajdę inną kredkę.
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-03, 18:34   #588
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Divę pewnie kupię w swoim czasie

Tobie pasują fiolety, a ta jest trochę inna jednak. No i w takim opakowaniu szkoda było nie brać

Mnie ten różowy Lip Bag w ogóle nie leżał Jak swatchowałam szminkę koło konturówki, to wydała mi się za ciepła. U jakiejś blogerki też tak to wyglądało. Może to zależy od pigmentacji ust?

A 126 z W&D? Sprawdza Ci się?

Podpytywałam Macówki, co mogę zrobić z Heroine, żeby była bardziej twarzowa dla mnie i proponowała nakładać ją na Beet. Ma to sens bo powinna wyjść trochę cieplej. Muszę spróbować, jak Lip Bag przyjdzie.
Najlepiej uzbieraj na B2M i będziesz miała za free

Tez tak sobie pokrętnie tłumaczyłam, ze nieco inna jest
A wiesz, dzisiaj jak byłam, siedziała przed lustrem Pani w srednim wieku i Macóweczka nakładała jej jakis róż, a na ustach Pani miała fioletowa pomadkę, nie wiem którą, ale bardzo mi sie podobała w tej szmince, kapitalnie jej w niej było, co zreszta jej powiedziałam
Potem poszła do kasy, cos wziela, ale nie wiem czy róz, czy szminke, czy obie rzeczy bo skupiłam sie na testowaniua szminek na sobie

Na ręce po zeswatchowaniu tez myslalam, ale ciekawość mnie pchneła do nalozenia obu na usta i bardzo dobrze współpracowały u mnie Ale fakt, ten kolor niekoniecznie będzie kazdemu pasował. U mnie, jak psiałam za nudziaka robił

A wiesz, ze dawno jzu nie uzywałam 126?
Generalnie sięgam po te co przed zakupem tych z W&D, czyli najczęsciej po 159, 129, 116

Jakis to jest pomysł Mnie by sie nie chciało tak bawić,ja lubie nałozyć szminke, ewentualnie konturówkę i sru, ale spróbuj, a nuż widelec bedzie dobrze


Te kosmetyczki bardzo mi sie podobaja, juz do torebki mam spakowana

---------- Dopisano o 19:34 ---------- Poprzedni post napisano o 19:31 ----------

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
No proszę, czyli jednak zmiana frontu



Nie było "narzekania", tylko stwierdzenie faktu, bo ta konturówka po prostu nie pasuje i już Widać to i na tych moich kiepskiej jakości zdjęciach, i wyraźnie tutaj: http://swatchandreview.com/mac-cosme...g-pink-review/
Kompletnie inne kolory, a za ciemna konturówka do tej szminki (i do każdej innej) wygląda dość komicznie, jak zresztą widać na zdjęciach z tego bloga. Ale nie narzekam, bo kolor konturówki jest fajny i przyda się na pewno, a do tej szminki znajdę inną kredkę.
Raczej owczy pęd tego wątku i kompulsywny macoholizm Nie wiem, jak to jest, ale tyle razy obiecuje sobie ze tyko to i to, a wychodzi jak zawsze czyli za duzo Watek tez generuje rozne chcenia

Na ręce mi nie pasowały, na ustach mi fajnie sie zgrywa. Być moze jest to kwestia pigmentacji ust, jak pisała wyzej Neath Tak czy siak, u mnie nie wygladała tak mało ciekawie, jak na tej Dziewczynie z bloga, w podanym linku
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-03, 19:33   #589
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

No i mam red lip baga
Pomacałam wszystko i nic nie moje - nawet zielony pojedynczy cień.
Jestem zdziwiona jakością kosmetyczki - wygląda bardzo porządnie
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-03, 20:18   #590
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

A ja zmacalam kolekcje i nic mnie nie porwalo Rozswietlacze owszem, bardzo ladne (chyba nawet Shaft of Gold ladniejszy, mniej drobinkowy), ale po wyjsciu na swiatlo dzienne mam watpliwosci, bo Oh Darling dal na skorze efekt takiej zasuszonej skorupki, kolor sie nie odcinal, ale ta skorupka... Moze nie chcial wspolgrac z moim pudrem, mialam makijaz juz kilka godzin na sobie, no ale mimo wszystko mam teraz watpliwosci... I pewnie znow bede tak dlugo sie zastanawiac, az mi go wykupia.

Jakosci cieni to nawet lepiej nie komentowac.
Pedzle tez na 100% odpuszczam.
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-03, 21:21   #591
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość

Oj tam, po takim w pełni usprawiedliwionym (bo sorry, szminka jest boska!) zakupie bana nie ma
Czuję się rozgrzeszona, przynajmniej częściowo

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Najlepiej uzbieraj na B2M i będziesz miała za free

Tez tak sobie pokrętnie tłumaczyłam, ze nieco inna jest
A wiesz, dzisiaj jak byłam, siedziała przed lustrem Pani w srednim wieku i Macóweczka nakładała jej jakis róż, a na ustach Pani miała fioletowa pomadkę, nie wiem którą, ale bardzo mi sie podobała w tej szmince, kapitalnie jej w niej było, co zreszta jej powiedziałam
Potem poszła do kasy, cos wziela, ale nie wiem czy róz, czy szminke, czy obie rzeczy bo skupiłam sie na testowaniua szminek na sobie

Na ręce po zeswatchowaniu tez myslalam, ale ciekawość mnie pchneła do nalozenia obu na usta i bardzo dobrze współpracowały u mnie Ale fakt, ten kolor niekoniecznie będzie kazdemu pasował. U mnie, jak psiałam za nudziaka robił

A wiesz, ze dawno jzu nie uzywałam 126?
Generalnie sięgam po te co przed zakupem tych z W&D, czyli najczęsciej po 159, 129, 116

Jakis to jest pomysł Mnie by sie nie chciało tak bawić,ja lubie nałozyć szminke, ewentualnie konturówkę i sru, ale spróbuj, a nuż widelec bedzie dobrze

Te kosmetyczki bardzo mi sie podobaja, juz do torebki mam spakowana
Ciężko mi się denkuje Maca, bo wszystko jest bardzo wydajne. Z jednej strony to dobrze, bo wiem za co płacę, a z drugiej strony jest Back2Mac

Fioletowe pomadki są takie piękne dlatego jeszcze z nimi popróbuję. Jak nic mi nie pomoże to najwyżej polecą w świat.

126 i 135 wydają mi się podobne kształtem, dlatego o niego zapytałam. Może też się sprawdzi, choć puchatkiem jest tylko w połowie
Z Twoich ulubieńców nie mam jeszcze żadnego, muszę potestować przy okazji. A z moich ostatnich zakupów polubiłam 128 Wygodnie się nim nakłada róż i konturuje.

Też chcę moją kosmetyczkę Pewnie jest jeszcze w niemcowni, bo śledzenie nie działa.
Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
No i mam red lip baga
Pomacałam wszystko i nic nie moje - nawet zielony pojedynczy cień.
Jestem zdziwiona jakością kosmetyczki - wygląda bardzo porządnie
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-03, 21:29   #592
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Ciężko mi się denkuje Maca, bo wszystko jest bardzo wydajne. Z jednej strony to dobrze, bo wiem za co płacę, a z drugiej strony jest Back2Mac

Fioletowe pomadki są takie piękne dlatego jeszcze z nimi popróbuję. Jak nic mi nie pomoże to najwyżej polecą w świat.

126 i 135 wydają mi się podobne kształtem, dlatego o niego zapytałam. Może też się sprawdzi, choć puchatkiem jest tylko w połowie
Z Twoich ulubieńców nie mam jeszcze żadnego, muszę potestować przy okazji. A z moich ostatnich zakupów polubiłam 128 Wygodnie się nim nakłada róż i konturuje.

Też chcę moją kosmetyczkę Pewnie jest jeszcze w niemcowni, bo śledzenie nie działa.
Mnie szybko ida podkłady, pudry, korektory, serum, kremy, brow sety - to szybko denkuje Poza tym dochodza opakowania po pojedyńczych cieniach, które depotuje, jak kupię takie.

Trzymam kciuki za fioletowe kominacje na ustach

Nie nie, 126 a 135 to dwa rozne pedzle. 135 sporo wiekszy i puchatszy. Taki własnie do kulek jest dla mnie idealny. No zbieram kase zatem na niego

Mnie tez jeszcze śledzenie nie działa, ale obstawiłam wczoraj czwartek i najprawdopodobniej tak własnie bedzie, a jutro dopiero pewno sledzenie bedzie aktywne.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-03, 22:07   #593
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Załączam 2 zdjęcia. Od lewej: Lovelorn, Goodbye Kiss, Speed Dial. Na górze konturówka. Błyszczyka nie dawałam, bo na ręce niewiele będzie widać.
To jedyne szminki z MAC, z którymi mogę ją zestawić - najlepiej byłoby z Pink Nouveau i Candy Yum Yum, ale ja ich nie mam i mieć nie będę
Dzięki!
Chyba oszczędziłam dzięki Tobie 150zł. Obawiam się, że będzie dla mnie za chłodna :/ Podobnie jak Pink Nouveu (jeżyno mam problem z francuskimi nazwami)

Mówiłam Wam, że odkopałam wczoraj moją Dark Side (z VV ) i uprzedzam pytania - nie wypaliła ust
Ale o mamo, tak coś podejrzewałam, idzie mi ostatnio na takie wampy i zakochałam się w niej
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-03, 22:34   #594
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość


Ja już mam swój lip bag, chociaż jeszcze wczoraj zastanawiałam się, czy go nie oddać, a za to nie wziąć sobie jakichś dwóch pomadek, ale jak go zobaczyłam, otworzyłam, to nie chcę oddawać... Pomadka rzeczywiście jest piękna, choć na ustach jeszcze nie testowałam, kredka też mi się przyda, a błyszczyk również prezentuje się noszalnie, także chyba sobie zostawię Chodzą za mną jeszcze te Patentpolishe...
Ja też mam już swój na stówę zostawiam!
cienie jednak chyba oddam, zamowiłam jeszcze ten zestaw cienie+pomadka+kredka+ błyszczyk, jak przyjdzie to sie ostatecznie zastanowię co oddac a co zostawic, ale zestaw do ust zostaje!

nie wiem tylko dlaczego w obu paczkach nie przysłali naklejek zwrotnych, dostałaś?

---------- Dopisano o 22:34 ---------- Poprzedni post napisano o 22:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A i byłabym zapomniała ta szminka z zestawu Pink Lip Bag niemal identyczna z Pink Nouveau, tylko ta ostatnia bardziej żywsza, a z lip bagu przytłumiona. W sumie u mnie to ona za nudziaka spokojnie robiła na ustach
ja mam je obie i one na ustach wygladaja zupelnie inaczej w ogole nie podobne
poza tym Goodbye Kiss jest kremowa a PN jest sucha, satynowa, inny efekt
justitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-03, 22:44   #595
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość
Ja też mam już swój na stówę zostawiam!
cienie jednak chyba oddam, zamowiłam jeszcze ten zestaw cienie+pomadka+kredka+ błyszczyk, jak przyjdzie to sie ostatecznie zastanowię co oddac a co zostawic, ale zestaw do ust zostaje!

nie wiem tylko dlaczego w obu paczkach nie przysłali naklejek zwrotnych, dostałaś?
Dostałam taką kartkę do wypełnienia w razie zwrotu, te naklejki oni chyba w punkcie wysyłki drukują i wtedy dopiero się nakleja, ale nie wiem, bo jeszcze nigdy nic nie oddawałam w taki sposób.
Ja wciąż myślę intensywnie nad Patentpolishami
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 07:28   #596
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Dzięki!
Chyba oszczędziłam dzięki Tobie 150zł. Obawiam się, że będzie dla mnie za chłodna :/ Podobnie jak Pink Nouveu (jeżyno mam problem z francuskimi nazwami)
Haha, zawsze do usług
No ta pomadka jest naprawdę chłodna - zawsze wydawało mi się, że Speed Dial jest chłodnawa, ale jak je zestawiłam ze sobą, to SD wydaje się totalnym cieplakiem
U mnie jest tak na granicy noszalności, tzn. muszę dobrać do niej odpowiedni makijaż, żeby to wszystko trzymało się kupy, ale tak bardzo podoba mi się kolor, że na pewno będę go eksploatować Pink Nouveau za to u mnie odpada kompletnie - wyglądam w niej dosłownie dramatycznie

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Ja wciąż myślę intensywnie nad Patentpolishami
Moim zdaniem bierz je i się nie zastanawiaj Skoro i tak chciałaś wziąć Fearless i Kittenish, a tu masz 4 kredki w atrakcyjnej cenie (przynajmniej w PL jest atrakcyjna - 140 zł), to ja bym brała Na tej samej zasadzie wzięłam zestaw błyszczyków - 140 zł za 4 błyszczyki we wcale nie małej pojemności, w tym 3 kolory które mi się baaaardzo podobają i są jeszcze niedostępne w stałej sprzedaży... Musiałam wziąć
Jedyny minus jest taki, że z tego, co powiedziała mi MACówka, to na Back2MAC można te błyszczyki (i pewnie Patentpolishe na tej samej zasadzie) oddać tylko razem, w sensie 4 opakowania po nich są traktowane jako 1 produkt Co dla mnie jest trochę przegięciem, bo nie jest to jakaś miniaturka, no ale co zrobić... Choć podejrzewam, że znowu będzie co salon to inna polityka w kwestii Back2MAC Ale skoro u Ciebie przyjmują nawet miniatury, w ogóle nie masz się co martwić
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 07:50   #597
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Moim zdaniem bierz je i się nie zastanawiaj Skoro i tak chciałaś wziąć Fearless i Kittenish, a tu masz 4 kredki w atrakcyjnej cenie (przynajmniej w PL jest atrakcyjna - 140 zł), to ja bym brała Na tej samej zasadzie wzięłam zestaw błyszczyków - 140 zł za 4 błyszczyki we wcale nie małej pojemności, w tym 3 kolory które mi się baaaardzo podobają i są jeszcze niedostępne w stałej sprzedaży... Musiałam wziąć
Jedyny minus jest taki, że z tego, co powiedziała mi MACówka, to na Back2MAC można te błyszczyki (i pewnie Patentpolishe na tej samej zasadzie) oddać tylko razem, w sensie 4 opakowania po nich są traktowane jako 1 produkt Co dla mnie jest trochę przegięciem, bo nie jest to jakaś miniaturka, no ale co zrobić... Choć podejrzewam, że znowu będzie co salon to inna polityka w kwestii Back2MAC Ale skoro u Ciebie przyjmują nawet miniatury, w ogóle nie masz się co martwić
Brałabym od razu, gdyby nie fakt, że monetek brak, a za jakiś czas muszę sobie kupić tonik do twarzy i marzy mi się ten MACowy, co Ty polecałaś, także obawiam się, że budżet na razie nie udźwignie tego wydatku, chociaż zastanawiam się cały czas, skąd można by wziąć tą kasę...
U mnie ten zestaw kosztuje 28 funtów, czyli w sumie też nie drogo, no ale jednak trzeba to 28 funtów na zbyciu mieć
Jak ostatnio rozmawiałam z babką, to powiedziała, że owszem - travel size wchodzi do B2M, ale zestaw trzeba oddać cały, tak jak Ty mówisz, także aż tak dobrze nie mam, chociaż z drugiej strony dla mnie to trochę przesada też, bo jak mam zużyć 4 pigmenty, czy 4 patentpolishe? No jakaś szansa jest, ale mała...
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 08:08   #598
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mnie szybko ida podkłady, pudry, korektory, serum, kremy, brow sety - to szybko denkuje Poza tym dochodza opakowania po pojedyńczych cieniach, które depotuje, jak kupię takie.

Trzymam kciuki za fioletowe kominacje na ustach

Nie nie, 126 a 135 to dwa rozne pedzle. 135 sporo wiekszy i puchatszy. Taki własnie do kulek jest dla mnie idealny. No zbieram kase zatem na niego

Mnie tez jeszcze śledzenie nie działa, ale obstawiłam wczoraj czwartek i najprawdopodobniej tak własnie bedzie, a jutro dopiero pewno sledzenie bedzie aktywne.
To ja jakaś dziwna jestem, bo bardzo ciężko denkuje mi się podkłady i pudry Z korektorami też nie jest łatwo, bo Pro Long i Studio Finish są bardzo wydajne. Pojedynczych cieni nie kupuję. Muszę jakiś tusz w końcu wypróbować, np. ten literkowy. No i coś podocznego, jak wykończę obecny.

Dzięki Mam nadzieję, że coś z tego wyjdzie.

135 bardziej mi się podoba niż 125, ale nie wiem czy do kulek nie byłby lepszy np. 138, tylko ta cena

Byle przed weekendem dotarły te paczki
Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Ja wciąż myślę intensywnie nad Patentpolishami
Jak już tyle myślisz nad nimi, to bierz Jak się wyprzedadzą, to będziesz żałować, że ich w porę nie capnęłaś.
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 08:08   #599
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Ciekawi mnie co będzie pierwsze sold out stacjonarnie np. w GK. Jak wczoraj byłam to macówka mówiła że niektórzych rzeczy już zostały 2-3 sztuki
No to ciekawa jestem ile ich dostali jezeli to prawda
Nie mniej jednak jestem bardzo zadowolona z czerwonego lip baga
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 08:26   #600
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Brałabym od razu, gdyby nie fakt, że monetek brak, a za jakiś czas muszę sobie kupić tonik do twarzy i marzy mi się ten MACowy, co Ty polecałaś, także obawiam się, że budżet na razie nie udźwignie tego wydatku, chociaż zastanawiam się cały czas, skąd można by wziąć tą kasę...
U mnie ten zestaw kosztuje 28 funtów, czyli w sumie też nie drogo, no ale jednak trzeba to 28 funtów na zbyciu mieć
Jak ostatnio rozmawiałam z babką, to powiedziała, że owszem - travel size wchodzi do B2M, ale zestaw trzeba oddać cały, tak jak Ty mówisz, także aż tak dobrze nie mam, chociaż z drugiej strony dla mnie to trochę przesada też, bo jak mam zużyć 4 pigmenty, czy 4 patentpolishe? No jakaś szansa jest, ale mała...
A, no to są obiektywne przeciwności, z którymi ciężko polemizować Niemniej jednak jeśli uda Ci się wygrzebać na to fundusze, to ja bym na Twoim miejscu ten zestaw wzięła, bo jest to coś, czego naprawdę od dłuższego czasu chciałaś, i to w promocyjnym zestawie.

Tonik dalej polecam bardzo Ja na szczęście mam jeszcze 3 (tak, dobrze przeczytałaś: TRZY) w zapasie, bo jak zmieniali formułę, tak spanikowałam, że go wycofają na dobre, że kupiłam 4 dodatkowe Nie komentujmy mojej kondycji psychicznej wtedy, proszę No ale plus jest taki, że teraz na dłuuugi czas mam spokój z kupowaniem tego cuda

A co do zużywania produktów to zestawu pigmentów w życiu bym nie zużyła, ale Patentpolishe myślę że spokojnie Sama widziałam, jak szybko zużywa mi się mój Make Me Proud, gdy eksploatowałam go jakieś 3 tygodnie temu praktycznie non stop. To jest taka kremowa, balsamowa formuła, która dość szybko się zużywa. Oczywiście nie jakoś błyskawicznie, ale na pewno szybciej niż maty czy satyny

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
To ja jakaś dziwna jestem, bo bardzo ciężko denkuje mi się podkłady i pudry Z korektorami też nie jest łatwo, bo Pro Long i Studio Finish są bardzo wydajne. Pojedynczych cieni nie kupuję. Muszę jakiś tusz w końcu wypróbować, np. ten literkowy. No i coś podocznego, jak wykończę obecny.
U mnie najszybciej idą Brush Cleansery, ale czyszczę nimi pędzle po każdym użyciu, więc to dlatego
Z korektorami czy podkładami też mi wolno idzie, a MSF zużywam już chyba 3 lata i nadal tylko lekko się spłaszczył Faktem jest, że używam go zamiennie z innymi pudrami, no ale bez przesady Natomiast udało mi się kiedyś wykończyć puder sypki Prep + Prime.
Ale to, co się faktycznie u mnie zużywa, to Brow Set (i tak musisz wywalić po paru miesiącach, bo robi się tzw. glut), Fix+, tonik, kremy, tusz do rzęs, wspomniany Brush Cleanser, odżywka do ust (ja kompulsywnie ciągle nakładam różne specyfiki na usta), baza Prep + Prime Lip (oddałam na Back2MAC już 2 w ciągu ostatnich 2 lat, bo używam jej pod każdą szminkę). Kiedyś wykończyłam duże opakowanie Strobe Cream i aż byłam z siebie dumna, bo szło mi chyba z 2 lata, takie to wydajne
W całym życiu zużyłam tylko 1 pomadkę (Patisserie) - brawo ja

====

A tak na marginesie to patrzcie, w Dougu się jednak ta kolekcja świąteczna wcale nie pojawiła (póki co)

Edytowane przez vine
Czas edycji: 2015-11-04 o 08:45
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-25 14:08:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:25.