Pytanie do Smoczycy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-10-25, 19:01   #1
monika_t
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 908

Pytanie do Smoczycy


Z tego co czytam, jestes bardzo dobrze obeznana w tym temacie , wiec prosze o pomoc.
Szukam (na prezent) jakiegos dobrego pudru (sypkiego), ktory bedzie ladnie rozswietlal buzie (ale nie taki polyskliwy jak Revlon Skinlights Face Illuminator). Taki, ktory ladnie rozpromieni twarz, uczyni ja swieza, bedzie naturalny, optycznie wygladzi skore. Potrzebuje dla osoby o juz widocznych zmarszczkach, z blada cera.
Oczywiscie przegladnelam KW, ale mimo wszystko dalej jestem w kropce.

monika_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-26, 08:34   #2
monika_t
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 908
Re: Pytanie do Smoczycy

up, zebym nie zginela w tlumie
monika_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-26, 13:30   #3
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: Pytanie do Smoczycy

Dziękuję za uznanie nie zauważyłam wcześniej twojego posta, jakoś w biegu ostatnio zaglądam na wizaż...

W pierwszym odruchu chciałam polecić Ci genuialny Gentle Light Powder Clinique, ale już go nie ma jak upolować (wycofany). Niektórym szczęśliwcom jeszcze udało się w wakacje nabyc w perfumerii

Obejrzyj dwa poniższe:
- Lucidity, Estee Lauder
- oraz sypki Chanel - jest tylko jeden, poudre universelle libre, dla jasnej skóry odcień 20 clair. Przyznam się szczerze że to chyba mój najukochańszy puder - skończył mi się już dawno, używam teraz innych, ale tęsknię za Chanelem - nie moge się doczekać kiedy znów kupię

Buziaki
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-26, 14:00   #4
monika_t
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 908
Re: Pytanie do Smoczycy

Droga Smoczyco,
wlasnie tak patrzylam na Lauder i sa dwa: Lucidity i So Ingenious Multi-Dimension. Tego Clinique to nie wiem czy gdziekolwiek jeszcze dostane, ale jest Blended Face Powder & Brush, wyglada (zewnetrznie) calkiem podobnie do Gentle Light, ale na ile mozna je przyrownac?
Chanel......hm.......moze faktycznie Chanel??? Lancome ma jeszcze 2 puderki czy Clarins (jeden).

Jakbym miala tylko miedzy dwoma do wyboru, ulatwilo by mi to zycie, ale jest ich wiecej i juz komplikuje

Wielkie dzieki za propozycje z Twojej strony, popatrze jeszcze na zywo, "powacham" . Bezpieczniej jest zawsze kupowac, gdy ktos juz uzywal i moze wypowiedziec sie na temat (w tym przypadku) pudru, a co najwazniejsze jest to osoba, ktorej ocena z pewnoscia jest wiarygodna .

Pozdrawiam

monika_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-26, 21:41   #5
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: Pytanie do Smoczycy

hello

Lucity to bardzo porządny i przyzwoity puder, So Ingenious nie znam - pamiętam tylko ze kiedyś oglądałam, ale coś z kolorami mi jakoś nie dograło... ciężko dobrać chyba - zdaje się ze nie tylko ja mam taki problem, Maguśka tez mi kiedyś pisała, że wybrała za ciemny

Co do gentle Light to nie ma go już nigdzie, Asinek mi pisała że w Niemczech też nie ma - ponoć źle się sprzedawał - panie w perfumerii powiedziały mi że tylko w Polsce był taki popularny. Blended Face ogladałam, nie znam, ale on raczej nie rozświetla. Ja mam jeszcze Guerlaina - matuje najlepiej ze wszystkich, ale nie ma właściwości rozświetlających. Clarinsa nie znam - z tej firmy uznaję tylko pielęgnację oraz podkłady
Co do Lancome - no, radzę Ci uważąć... kolorówka Lancome jest bardzo nierówna. Są rzeczy dobre i bardzo marne. Miałam puder Photogenic, wprawdzie nie sypki, ale sprasowany - bardzo nie pasował mi, niestety, zmieniał okropnie kolor na twarzy - a niby miał tego nei robić! Miałam jeszcze taki GWP jakiegoś pudru mini tej firmy i też na twarzy ciemniał - zraziłam się...

Chanel często polecam, bo spełnia warunki jakie oczekujemy od dobrego drogiego pudru - świetnie utrwala makijaż, dobrze matuje, jest delikatny i na buzi niewidoczny. Moimz daniem wart swej ceny, co nie zawsze się sprawdza w przypadku luksusowych kosmetyków (dla mnie Lancome np wart nie jest takich cen, pasuje mi jeden podkład i tusze do rzęs tylko).
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-27, 08:49   #6
monika_t
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 908
Re: Pytanie do Smoczycy

Smoczyco, dziekuje Ci bardzo pieknie za wyczerpujaca wypowiedz (znalazlo sie w niej kilka "niespodzianek", ktore warto wiedziec). Jak znajde wolna chwile, to biegne do sklepu i popatrze za faworytami (bedzie to pewnie Chanel lub Lucidity)


Pozdrawiam
monika_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-27, 09:02   #7
monika_t
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 908
Re: Pytanie do Smoczycy

Smoczyco, jeszcze Cie chwilke pomecze, czy te kolorki tego Lauder sa takie ciemne jak na tych zdjeciach http://www.douglas.de/DGKategorieSec...FiWle8g%3d%3d, czy one odbiegaja od rzeczywistosci?
Bo z tego co widac (na zdjeciach - http://www.douglas.de/DGCatProductPa...Product_Id=404), to Chanel ma jakas lepsza palete. Czy ja to tylko tak widze?
monika_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-10-27, 12:01   #8
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: Pytanie do Smoczycy

Monika Clinique mozna na ebay dostac ale dla mnie to on za mocno sie blyszczy, wole meteroity. Ale jesli szukasz cos jak ten w kulkach od Manhattanu ta letnia kolekcja co mialas to Clinique cos podobnie sie blyszczy. ja tez sie na kulki Manhattanu skusilam ale ten blask na twarzy mi nie odpowiadal i wlasnie zrobilam dla mamy paczke i wysylam do do PL. Ale Clinique widzialam jak wyglada i dla mnie polysk jest identyczny czyli za mocny, popatrz na ebay jest tam go calkiem sporo
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-27, 12:52   #9
monika_t
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 908
Re: Pytanie do Smoczycy

Moni, w ebayu patrze caly czas co sie pojawia i jak na razie, to widze same podroby (tak mi sie wydaje). Takiego opakowania to ten Gentle Light (jesli o nim piszesz) nie mial, nie chce ryzykowac, kupowac takich niepewniakow i byle czego. Nie przekonuje mnie, ze sprzedawca zapewnia, ze jest to oryginalny produkt z USA i tak niby tam ten Clinique wyglada i jest to jakies specjalne opakowanie (wg mnie paskudne).
Zanim jednak kupie jakis puder, wole najpierw go zobaczyc na zywo, wiec na ile ktory jak sie swieci sama sie przekonam (mam nadzieje)
Link do tej aukcji (http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?...sPageName=WDVW), ten ktos sprzedaje tego cale mnostwo, co chwila sie pojawia, ale mnie to jakos nie przekonuje. Jest kilka osob, ktore poznaly sie na tych niby oryginalach, ktore ta osoba sprzedaje i dostala przez to negatywna ocene, pewnie by ich bylo wiecej, jakby sie po prostu ludzie znali na danych produktach. Oryginaly z tego Gentle Light bywaly rzadko i teraz ich w ogole nie widze, a i byly rozchwytywane.
Dobrze, ze sie zmieniaja przepisy w ebay´u, jesli zalicytujesz, a okaze sie, ze nie jest to oryginal, to mozesz wycofac sie z aukcji. Ebay juz dla mnie nie jest takim super tanim "sklepem", jesli ktos sie nie orientuje w cenach, to z przesylka mozna zaplacic wiecej jak w sklepie, do tego ostatnio widzialam program, gdzie testowali te niby oryginaly kupowane z ebaya i szacuja, ze 90% sprzedawanych firmowych rzeczy, to zwyczajne podroby. Latwo sie dac zlapac na oszustwie, szczegolnie jak sie nie zna/znalo modeli roznych rzeczy i sie nie wie, co tak na prawde oryginalne firmy wypuszczaja na rynek. Stad ta zmiana w przepisach w ebayu.

P.S. Podroby = podróby, nie mylic z podrobami z drobiu . Tak to jest jak sie nie ma polskich liter
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg clinique.jpg (10,0 KB, 7 załadowań)
monika_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-27, 16:29   #10
monika_t
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 908
Re: Pytanie do Smoczycy

moni napisał(a):
> Monika Clinique mozna na ebay dostac ale dla mnie to on za mocno sie blyszczy, wole meteroity. Ale jesli szukasz cos jak ten w kulkach od Manhattanu ta letnia kolekcja co mialas to Clinique cos podobnie sie blyszczy. ja tez sie na kulki Manhattanu skusilam ale ten blask na twarzy mi nie odpowiadal i wlasnie zrobilam dla mamy paczke i wysylam do do PL. Ale Clinique widzialam jak wyglada i dla mnie polysk jest identyczny czyli za mocny, popatrz na ebay jest tam go calkiem sporo

Co do tych kulek Manhattana, to dla mnie jest to jeden wielki niewypal (nawet nie wart tej swojej marnej ceny), nie chodzi o polysk (ktorego u mnie i tak nie bylo widac ), a o to, ze on po prostu nic nie robil, czy z nim czy bez niego jednakowy efekt, wiec lezy i tak sie zastanawiam, moze do czegos sie przyda to pudelko po nim (?).
A jesli tak wolno spytac Moni, masz/uzywasz/uzywalas tego Clinique? Piszesz, ze oba maja jednakowy "blysk".
monika_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-27, 17:37   #11
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: Pytanie do Smoczycy

kupilam go dla jednej z wizazanek i to nie w tym opakowaniu co podajesz aukcje (chodz sama myslalam ze moze w USA maja takie opakowania , trzeba by bylo znalezsc amerykanska stronke i porownac) , ale w tym normalnym jaki byl w sklepie. Puderek byl raz uzyty i nie przeszkadzalo to wizazance, wiec na prosbe kupilam. Jak przyszedl to sobie raz sprobowalam bo jakos tak juz w opakowaniu mi sie blyszczal i efekt na mojej buzi mi sie nie podobal(miejmy nadzieje ze wízazanka jest zadowolona, sprawdz post o zyczliwosci na plotkowym). wedlug mnie swiecil sie za mocno nawet troche mocniej niz te kulki Manhattanu, a po jakims czasie jak sie buzka przetluscila to jak lampa neonowa, wiec jak by sloneczko swiecilo to ja nie wiem jaby to wygladalo, az dziwi mnie ze takie zachwyty na KWC. No, ale co sie jednemu podoba to nie musi drugiemu. Ja jestem za subtelnym polyskiem ktorego nie widac najwyzej pod sloneczko i chodz Meteority od Guerlaina kupilam w ciemno jestem zadowolona.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-10-27, 17:58   #12
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
do MonikiT

widziałam na allegro Cliniqua Gentle Light ale powiem szczerze że się nieznam i niewiem czy to nie podróbki bo tyle się słyszy o tym na allegro , sama tam nie kupuję bo jakoś nie mam zaufania.zobacz tam a nóż to bedzie ok
__________________
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-27, 18:03   #13
monika_t
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 908
Re: do MonikiT

ewunia2 napisał(a):
> widziałam na allegro Cliniqua Gentle Light ale powiem szczerze że się nieznam i niewiem czy to nie podróbki bo tyle się słyszy o tym na allegro , sama tam nie kupuję bo jakoś nie mam zaufania.zobacz tam a nóż to bedzie ok

Niestety allegro nie dla mnie (nie mieszkam w Polsce), a i nie chce kombinowac z przekazem pieniedzy i przesylkami.
monika_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-27, 18:36   #14
monika_t
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 908
Re: Pytanie do Smoczycy

moni napisał(a):
> kupilam go dla jednej z wizazanek i to nie w tym opakowaniu co podajesz aukcje (chodz sama myslalam ze moze w USA maja takie opakowania , trzeba by bylo znalezsc amerykanska stronke i porownac

Wlasnie sprawdzilam, w Stanach jest ten puder (jeszcze) w sklepach i ma takie opakowanie jak to europejskie. Sa zreszta oba: Blended Face Powder i Gentle Light. Ow sprzedawca z ebaya jest dla mnie niewiarygodny, przejrzalam z ciekawosci oceny i prawie kazdy kosmetyk sprzedany (przez ta osobe) w swoim opisie ma dodatek, ze "dostalam w prezencie, nie jest to tester itd..." (to niezle tych prezentow dostaje?), a jednak ten puder wyglada inaczej. No coz ja sie nie porywam nawet na cos takiego.
Przejrzalam tez aukcje w Stanach i tam tez sprzedaja niektorzy ten puder w tym tandetnym opakowaniu i jest tez zdjecie otwartego. Po otworzeniu jest "od razu" puder, bez zadnej oslonki z dziurkami czy czegos takiego.
monika_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-30, 22:20   #15
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: Pytanie do Smoczycy

Droga Moniko (przepraszam za poślizg, umknął mi ten wątek), kolory Estee Lauder w Polsce są akurat koszmarnie ciemne, a ja jestem bledziuch jakich mało - ja Estee Lauder kupuję zawsze od zaufanej sprzedawczyni na allegro, znam ją od dawna, jest uczciwa i ma zawsze świezutkie kosmetyki - ma kolorówkę EL ze Stanów, i tam są jasne kolory. Co do tego co u nas - słabo kojarzę, ale akurat Lucidity miało u nas dość jasne odcienie, z So Ingenious było gorzej - nie pamiętam dokładnie, musiałabym sprawdzić. Co do tego linku z Ebaya - wydaje mi się że produkt oryginalny może być, ale na pewno to nie jest pelnowymiarowe opakowanie, raczej takie mini GWP. U nas nie tak dawno był wysyp na allegro czegoś co wygląda b. przekonywująco - puder sypki Clinique, "nabłyszczający" według tego co pisali sprzedawcy - dziwne tylko jest to że puder nazywał się Superblended... takiego czegoś nie znajdzie się na zadnej stronie Clinique. Clinique ma Blended Face Powder (matowy) oraz Gentle Light (błyszczący). Generalnie na allegro pojawia sie coraz więcej jakiś dziwnych produktów, także Clinique, choć zawsze wydawało mi się, że to firma niezbyt popularna wśród podrabiaczy. W sumie nadal kupuję na allegro, bo lubię ale mniej niż wcześniej, dość rzadko sprawdzam też aukcje - ale mam siostrę która jest namiętną allegrowiczką i podsyła mi zawsze co ciekawszego. Moniko, gdybyś coś chciała kupić na allegro, to może mogłabym jakoś pomóc, możesz śmiało napisać w razie co

A Gentle Light jest mocno połyskliwy i na pewno nie nadaje się do tłustej cery. Ja mam mieszaną, w dodatku non stop używam dość ciężkich blokerów, co siłą rzeczy zmienia trwałość makijażu i przyśpiesza świecenie, a mimo to puder na mojej skórze wygląda bosko, że tak nieskromnie powiem. Codziennie zachwycam się nim na nowo. Bardzo dziwię się, że został wycofany, ale ponoć w europie nie cieszył się popularnością. Jak nie chcę zbyt dużego blasku, mieszam go ze wzykłym, matowym puder sypkim i jest ok
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-31, 08:46   #16
monika_t
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 908
Re: Pytanie do Smoczycy

Droga Smoczyco, jam cierpliwa i nie musisz przepraszac za poslizgi.
Pobiegalam wczoraj po sklepach i teraz sama za bardzo nie wiem. Chanel jak i Lauder (Lucidity), oba mi sie spodobaly (choc po dzisiejszej nocy , sklaniam sie chyba ku Chanel), poprobowalam, poogladalam i jak na razie nie kupilam (jeszcze mam czas).
Przypudrowalam dlonie (tymi kolorami, ktore wchodzily w gre) i przygladnelam sie tez na zewnatrz (chodzilam tam i z powrotem, az sie na mnie dziwnie patrzyli), zeby zobaczyc, jakie i czy daja widoczne odcienie na skorze (ja tez bledzioch), zaden wlasciwie nie wydawal mi sie za ciemny (nawet dla bladej buzi). W swietle sztucznym (oswietlenie bylo bardzo dobre), roznila ich za to intensywnosc i kolor polyskow (Chanela kolor Clair, Peche czy Naturel). Lucidity jako tako nie wykazywal wielkiej roznicy, mimo iz w ofercie sa (tylko) 3 odcienie i wydawaloby sie, ze dosyc ciemne.

W ebayu pojawil sie Gentle Light, ale na zdjeciu jest ten drugi nowy puder i w opisie jest kolor, ktorego nie ma w ogole (nawet w Stanach). Pytalam z ciekawosci sprzedawczynie, moze przekrecila cos i zle wpisala, ale nie odpisala na moje pytania. A w sklepach o Gentle Light mozna tylko pomarzyc.
Ten Clinique z aukcji, ktorego zalaczylam zdjecie nie bardzo chce nawet kupowac, bo i na prezent mi sie nie za bardzo widzi (opakowanie malo atrakcyjne), do tego jego ilosc nie jest taka jak w oryginale i tak na prawde nie wiem co to dokladnie za puder, a do tego kolor tylko ciemniejszy.
Z tym swieceniem to nie przeszkadza tak bardzo, bo osoba (z cera sucha, dojrzala), dla ktorej ma to byc na pewno ucieszy sie z czegos rozswietlajacego.
Ja osobiscie (z cera mieszana) nie lubie plaskiej, zbyt matowej twarzy, wole cos co nada twarzy "bryle", a nie wyglada jak plaskie, matowe, plotno

Smoczyco, bardzo dziekuje Ci za propozycje, ale niestety nie wiem jak moglabym Ci przekazac pieniadze, nie posiadam konta w Polsce, a przekazy miedzynarodowe mimo wszystko nie bardzo sie oplacaja i do tego trwaja dosyc dlugo, zostalaby tylko koperta (a to z kolei chyba ryzyko).

Pozdrawiam
monika_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-31, 10:49   #17
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Re: Pytanie do Smoczycy

Smoczyco, czy mogłabyś podać nick tej sprzedawczyni z Allegro od kosmetyków Estee Lauder? Byłabym bardzo wdzieczna bo akurat na EL poluje
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-31, 10:58   #18
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: Pytanie do Smoczycy

Droga Moniko no tak, Estee Lauder ma coraz ciemniejsze odcienie u nas... ech ja z Chanel miałam 20 Clair ale przyznaję że i odcień 50 Peche mnie kusił - moim zdaniem jest strasznie twarzowy i nadaje się chyba dla osoby o jasnej karnacji
Oczywiście skoro kupujesz puder na prezent, to nie ma sensu kupowac tej wersji mini na allegro...
Ja też jestem zwolenniczką twarzy żywej, wiele razy podkreślałam iż nie znosze płaskiego matu - mam całą kolekcję kremowych rozświetlaczy, płynną bazę Guerlaina ze złotymi drobinkami, którą mieszam z podkladem meteoryty sprasowane oraz w kulkach, Luminizing Color Shiseido, pryzymy Givenchy, mocno polysliwy puder sypki L'Occitane, ale ze mnie maniak

Ściskam serdecznie
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-31, 11:06   #19
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: Pytanie do Smoczycy

Magdziu, coby tu nie siać propagandy, napiszę Ci na maila o kogo chodzi
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-10-31, 11:35   #20
sonne
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 30
GG do sonne
Re: Pytanie do Smoczycy

SMOCZYCO!
ja tez BARDZO prosiłabym o ten link na allegro!!! plizzz
pozdrawiam Kath
sonne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-31, 11:42   #21
sonne
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 30
GG do sonne
Re: Pytanie do Smoczycy

TZN. LINK/NICK
Z góry dziękuję
buziaki K.
sonne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-31, 12:07   #22
monika_t
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 908
Re: Pytanie do Smoczycy

Smoczyca napisał(a):
> ja z Chanel miałam 20 Clair ale przyznaję że i odcień 50 Peche mnie kusił - moim zdaniem jest strasznie twarzowy i nadaje się chyba dla osoby o jasnej karnacji

Kochana Smoczyco,
ten Peche dawal wg mnie najladniejszy efekt (najbardziej wyrazisty, ale nie az tak przesadny w blyskaniu jak Illuminator Revlona, temu w polysku malo ktory do piet dorasta ), zas Clair tak jak i Naturel polyskiwaly subtelniej. Ten Peche przyciagal moje oko najbardziej, a w tych sklepach, w ktorych wczoraj bylam ich akurat nie bylo (poza testerami), byly tylko najjasniejsze i najciemniejsze. Zostawilo mi to wiec wiecej czasu do namyslu, jak ich tam dalej nie bedzie to mam jeszcze kilka Douglasow do zaliczenia, moze w ktoryms wkoncu ten odcien sie znajdzie. Mam nadzieje, ze nie zrobia (Chanel) mi teraz numeru i okaze sie, ze zamienia kolekcje na inna

Pozdrawiam goraco
monika_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-31, 12:15   #23
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: Pytanie do Smoczycy

Kathy - wysłałam Ci linka na maila, bo nie chcę aby mnie tu ktoś posądzał o reklamę

Buźka
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-31, 12:20   #24
sonne
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 30
GG do sonne
Re: Pytanie do Smoczycy


BARDZO CI DZIĘKUJĘ , już dostałam!!!!! Super
na allegro kupowałam tylko ksiazki , jakoś z kosmetykami miałam pietra, różnie bywa. Wiec dziekuję jeszczez raz bardzo za godnego zaufania sprzedawce!!!
buziaki
Ps. My chyba mamy podobą profesje , ja jestem po AM WROCŁAW
sonne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-04, 20:08   #25
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Re: Pytanie do Smoczycy

A ja mysle, ze jest to puder oryginalny. To wersja miniaturowa pochodzaca z zestawu, tak jak pisze sprzedawca.

Na ebayu rzadko zdarzaja sie podrobki tak tandetne jak na allegro.

__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-08, 02:02   #26
u.zymek
Raczkowanie
 
Avatar u.zymek
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 116
Re: Pytanie do Smoczycy

Witaj jesli to nie klopot to rowniez prosze o nicka sprzedawcy EL na uzymek@o2.pl z gory dziekuje
Pozdrawiam
u.zymek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-08, 04:46   #27
mala-czarna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 950
GG do mala-czarna
Re: Pytanie do Smoczycy

Smoczyco! Dla mnie też nicka na maila, bardzo proszę.
Ale na: dagmara@onet.pl
Całusy
mala-czarna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-08, 06:20   #28
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Re: Pytanie do Smoczycy

Hej czy ja tez mogę ładnie prosić na e1977@interia.pl dziękuję
__________________
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-08, 06:37   #29
kunti
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 49
Re: Pytanie do Smoczycy

Biedna Smoczyca...ale jak już to też mogę prosić o nick?
kunti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-08, 09:06   #30
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Re: Pytanie do Smoczycy


nie będę wyłamywac się i też bardzo proszę... agabil1@o2.pl
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:56.