Si³ownia i Fitness. CEL->perfekcyjne cia³o - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubi± aktywno¶æ fizyczn± i chc± spaliæ zbêdne kalorie. Wejd¼, poznaj ¶wiat fitnessu i ró¿ne rodzaje aktywno¶ci fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2012-02-25, 09:22   #1
Liyiah
Raczkowanie
 
Avatar Liyiah
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 191

Si³ownia i Fitness. CEL->perfekcyjne cia³o


Cze¶æ dziewczynki, nie znalaz³am podobnego w±tku wiêc zak³adam nowy - je¶li dublujê WYBACZCIE

Chodzicie na si³owniê i fitness? Jak d³ugo? Jakie efekty zauwa¿y³y¶cie u siebie? Jakie robicie æwiczenia i jak czêsto? Stosujecie jak±¶ dietkê?

U mnie marzec bêdzie 5. miesi±cem odk±d zaczê³am æwiczyæ. Najpierw moim celem by³o schudn±æ (straciæ na wadze ;P ) I rzeczywi¶cie na pocz±tku traci³am powolutku u³amki kilogramów. Ale potem przesta³am a nawet przybiera³am... przy czym zaczyna³am widzieæ wyra¼ne, pozytywne zmiany w swoim wygl±dzie Dlatego teraz moim celem jest zbudowanie silnego, umiê¶nionego cia³a, zamiana tkanki t³uszczowej na miê¶nie (oczywi¶cie bez przesady, nie chcê wygl±daæ jak kulturystka)
I nurtuje mnie bardzo ile czasu mi to wszystko zajmie...

Podzielcie siê proszê ze mn± swoimi do¶wiadczeniami
Liyiah jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-25, 09:49   #2
Tinka*
Wtajemniczenie
 
Avatar Tinka*
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdañsk
Wiadomo¶ci: 2 136
Dot.: Si³ownia i Fitness. CEL->perfekcyjne cia³o

Hej
Zapewne jest wiele tematów o podobnym problemie.

Ja równie¿ niedawno zacze³am uczêszczaæ na si³ownie i fitness. Od pocz±tku grudnia tylko fitness (zumba równie¿) a pod koniec grudnia sama si³ka. Po si³owni widzê lepsze efekty i zrezygnowa³am praktycznie z fitnesu.
Cwiczê dopiero nieca³y 2 mc ale widzê efekty. Na wadze s³abe ale w wygl±dzie. Przyty³am 2 kg na pocz±tku które ju¿ zrzuci³am. Ale dalej stoje na wadze i nie chce drgn±æ.
Natomiast np. w pasie zgubi³am 5cm w miesiac.
Jestem z natury szczup³a ale troche zat³uszczona i na tym siê skupiam. Umiê¶niæ cia³o (z tym nie mam problemu, bo mam szybki przyrost tkanki miêsniowej) i ³adnie je wyrze¼biæ oraz wysmukliæ.

Co miesi±c robie sobie fotki sylwetki i rzeczywiscie s± efekty.
Co do æwiczen - mam trenera personalnego i to on mi je u³o¿y³. Ja siê do nich stosuje. A dieta - moim problemem by³o, ¿e za ma³o jad³am i sam badziew. Teraz jem czêsciej, czyli 5 posi³kow dziennie i zdrowo.
__________________
w ¿yciu potrzebne s± z m i a n y . . .



Edytowane przez Tinka*
Czas edycji: 2012-02-25 o 09:51
Tinka* jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-25, 10:34   #3
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomo¶ci: 12 040
Dot.: Si³ownia i Fitness. CEL->perfekcyjne cia³o

Cytat:
Napisane przez Tinka* Poka¿ wiadomo¶æ
Hej
Zapewne jest wiele tematów o podobnym problemie.

Ja równie¿ niedawno zacze³am uczêszczaæ na si³ownie i fitness. Od pocz±tku grudnia tylko fitness (zumba równie¿) a pod koniec grudnia sama si³ka. Po si³owni widzê lepsze efekty i zrezygnowa³am praktycznie z fitnesu.
Cwiczê dopiero nieca³y 2 mc ale widzê efekty. Na wadze s³abe ale w wygl±dzie. Przyty³am 2 kg na pocz±tku które ju¿ zrzuci³am. Ale dalej stoje na wadze i nie chce drgn±æ.
Natomiast np. w pasie zgubi³am 5cm w miesiac.
Jestem z natury szczup³a ale troche zat³uszczona i na tym siê skupiam. Umiê¶niæ cia³o (z tym nie mam problemu, bo mam szybki przyrost tkanki miêsniowej) i ³adnie je wyrze¼biæ oraz wysmukliæ.

Co miesi±c robie sobie fotki sylwetki i rzeczywiscie s± efekty.
Co do æwiczen - mam trenera personalnego i to on mi je u³o¿y³. Ja siê do nich stosuje. A dieta - moim problemem by³o, ¿e za ma³o jad³am i sam badziew. Teraz jem czêsciej, czyli 5 posi³kow dziennie i zdrowo.
o w morde
to tak jak ja
__________________
Narysuj mi co¶

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-25, 17:45   #4
Yazan
Raczkowanie
 
Avatar Yazan
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 34
Dot.: Si³ownia i Fitness. CEL->perfekcyjne cia³o

Cytat:
Napisane przez Tinka* Poka¿ wiadomo¶æ
Hej
Zapewne jest wiele tematów o podobnym problemie.

Ja równie¿ niedawno zacze³am uczêszczaæ na si³ownie i fitness. Od pocz±tku grudnia tylko fitness (zumba równie¿) a pod koniec grudnia sama si³ka. Po si³owni widzê lepsze efekty i zrezygnowa³am praktycznie z fitnesu.
Cwiczê dopiero nieca³y 2 mc ale widzê efekty. Na wadze s³abe ale w wygl±dzie. Przyty³am 2 kg na pocz±tku które ju¿ zrzuci³am. Ale dalej stoje na wadze i nie chce drgn±æ.
Natomiast np. w pasie zgubi³am 5cm w miesiac.
Jestem z natury szczup³a ale troche zat³uszczona i na tym siê skupiam. Umiê¶niæ cia³o (z tym nie mam problemu, bo mam szybki przyrost tkanki miêsniowej) i ³adnie je wyrze¼biæ oraz wysmukliæ.

Co miesi±c robie sobie fotki sylwetki i rzeczywiscie s± efekty.
Co do æwiczen - mam trenera personalnego i to on mi je u³o¿y³. Ja siê do nich stosuje. A dieta - moim problemem by³o, ¿e za ma³o jad³am i sam badziew. Teraz jem czêsciej, czyli 5 posi³kow dziennie i zdrowo.
Czy mo¿esz napisaæ mniej wiêcej jaki to plan? I jak czêsto æwiczysz? Ja chodzê 3 razy w tygodniu, niestety dostêpu do trenera nie mam, i zastanawiam siê czy robiê to dobrze...
Yazan jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-26, 07:22   #5
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Si³ownia i Fitness. CEL->perfekcyjne cia³o

Tinka, jak± masz dietê, czy mog³aby¶ napisaæ co jesz np. w poniedzia³ki?

Ja æwiczê dopiero drugi tydzieñ (6x w tygodniu).

3 x w tygodniu rower z obci±¿eniem + 3 x w tygodniu æwiczenia ze sztang± i sztangielkami. Kupi³am te¿ kremy ujêdrniaj±ce i po ka¿dym treningu smarujê nimi ty³ek, uda i brzuch . Najgorzej idzie mi z diet±, jem du¿o bia³ka, warzyw, ale nie wiem czy dobrze j± u³o¿y³am.

Co jesz po treningu i po jakim czasie od zakoñczenia æwiczeñ?
Madziorka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-26, 11:45   #6
Tinka*
Wtajemniczenie
 
Avatar Tinka*
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdañsk
Wiadomo¶ci: 2 136
Dot.: Si³ownia i Fitness. CEL->perfekcyjne cia³o

Ju¿ Wam odpowiadam

Po pierwsze nie jestem zadowolona z efektów. My¶lê, ¿e to wynik mojej diety. Nie chcia³am wprowadzaæ w ¿ycie czego¶ z czym bym siê mêczy³a. Nie jestem wytrwa³a w diecie i nie dam rady d³u¿ej ni¿ tydzieñ. Wysz³am z za³o¿enia, ¿e jem to co zawsze (a zawsze mia³am sk³onno¶ci do zdrowej ¿ywno¶ci) ale w wiêkszych ilo¶ciach. Doda³am przede wszystkim ¶niadanie, którego nigdy nie mia³am i dla mnie to ju¿ b. du¿a zmiana.

Przyk³adowa rozpiska. Proszê nie wzorowaæ siê na mnie, ew. tylko dla porównania

I ¶niadanie:
- owsianka z startym jab³kiem i cynamonem
II ¶niadanie:
3-4 kromki chleba graham, twaro¿ek bia³y chudy, papryka/pomidor/ogórek

Po zjedzeniu wypijam czerwon± herbatê.
Pó¼niej mam lekki zastój bo II ¶niadanie jem o 13 a obiad dopiero po 17. Nie umiem tego zmieniæ.

Obiad:
- filet z kurczaka marynowany w czosnku, bazylii i oliwie z oliwek, wrzucony na patelnie. Dorzucam wszystkie warzywa: marchewkê, fasolkê czerwon±, kukurydzê, por i pomidory. Bardzo smaczne - czasem kasza kus kus.

Po godzinie - pó³torej idê na trening.
Trening sk³ada siê z kilku elementów. Napiszê Wam ogólnikowo jak to wygl±da bo nie mam ze sob± swojej rozpiski.

Kardio 15min (np. rowerek)
Si³ownia (np. same nogi, 2cw ka¿de 3 serie po 20-30 powtórzeñ)
Kardio 15 min (np. orbitrek)
Si³ownia (np. rêce 2 æw. ka¿de po 3 serie po 30 powtórzeñ)
Kardio 15 min (np. AMT)
Si³ownia (np. brzuszki æwiczenie 4 serie po 50 powtórzeñ)
Kardio 15 min - czasem robiê i d³u¿ej, np. biegam 10 min (prêdko¶æ 7,5) i 10 min chód

Po treningu czasem idê jeszcze na saunê a czasem ju¿ nie mam czasu.
30 min pó¼niej wypijam koktajl bia³kowy na si³owni zamiast kolacji. I tak wygl±da jeden z moich dni treningowych.

W styczniu by³am na si³ce 11x czyli 3x w tyg. W lutym jestem na antybiotyku i niestety czêstotliwo¶æ jest mniejsza

A jak u Was wygl±daj± dni treningowe? Mo¿e macie jakie¶ rady co do ¿ywienia?
Mi wyliczono ¿e zjada³am 700-800 kcal. A teraz musze 1500. Jest to ciê¿kie bo naprawdê mam ma³y ¿o³±dek.
__________________
w ¿yciu potrzebne s± z m i a n y . . .



Edytowane przez Tinka*
Czas edycji: 2012-02-26 o 11:47
Tinka* jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-26, 17:35   #7
kajtecek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 175
Dot.: Si³ownia i Fitness. CEL->perfekcyjne cia³o

Ja dopiero zaczê³am chodziæ na si³owniê,by³am 5 razy-zdecydowanie za ma³o Ale obiecujê sobie poprawê zw³aszcza ¿e lubiê to bardzo.Jak na razie jestem w fazie kiedy podoba mi sie wszystko i szukam swojej drogi.Du¿o czytam ogl±dam tez filmiki.Musze t± wiedzê usystematyzowaæ.Na razie w³±czy³am do treningu æwiczenia w domu na dni w które na si³ownie nie dotrê. Serie na brzuch,rêce i posladki.Jestem osob± szczup³± ok 53 w porywach do 55 kg,ci±gle s³yszê ¿e jestem za chuda-wzrost 165 cm. Marzê o bardziej rozbudowanej sylwetce i wyrzezbionych miê¶niach Mam nadziejê ¿e wytrwam .
kajtecek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2012-02-28, 07:20   #8
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Si³ownia i Fitness. CEL->perfekcyjne cia³o

Cytat:
Napisane przez Tinka* Poka¿ wiadomo¶æ



A jak u Was wygl±daj± dni treningowe? Mo¿e macie jakie¶ rady co do ¿ywienia?
Mi wyliczono ¿e zjada³am 700-800 kcal. A teraz musze 1500. Jest to ciê¿kie bo naprawdê mam ma³y ¿o³±dek.
Ja dopiero zaczê³am, drugi tydzieñ æwiczeñ mam za sob±.

Moje jedzenie wygl±da podobnie do twojego. Odk±d zaczê³am æwiczyæ starsznie spuch³y mi uda, wygladaj± jak balony . Mam nadzieje, ¿e to zejdzie. Praktycznie ca³y czas mam zakwasy, a jak ju¿ my¶lê, ¿e ich nie mam, to na drugi dzieñ okazuje siê, ¿e jednak s± .

Tym razem zapar³am siê i bêde æwiczyæ. Generalnie jestem szczup³± osob±, tylko jêdrno¶ci brak. No i oponka na brzuchu siê pojawi³a.

Edytowane przez Madziorka
Czas edycji: 2012-02-28 o 07:22
Madziorka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-28, 10:27   #9
kasiag-01
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiag-01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 912
Dot.: Si³ownia i Fitness. CEL->perfekcyjne cia³o

cze¶æ dziewczyny mam pytanie, zacze³am cwiczyc, mam do zgubienia ok 15 kg, powiedzcie czy powinnam brac jakies odzywki abym organizmowi dostarcza³a energi a zarazem przyspieszy³a spalanie t³uszu.
Mozecie mi co¶ polecic, bierzecie cos?
kasiag-01 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-28, 13:32   #10
Tinka*
Wtajemniczenie
 
Avatar Tinka*
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdañsk
Wiadomo¶ci: 2 136
Dot.: Si³ownia i Fitness. CEL->perfekcyjne cia³o

Cytat:
Napisane przez Madziorka Poka¿ wiadomo¶æ
Odk±d zaczê³am æwiczyæ starsznie spuch³y mi uda, wygladaj± jak balony . Mam nadzieje, ¿e to zejdzie. Praktycznie ca³y czas mam zakwasy, a jak ju¿ my¶lê, ¿e ich nie mam, to na drugi dzieñ okazuje siê, ¿e jednak s± .
Nie przejmuj siê, ja te¿ jestem spuchniêta po mocnym treningu. Na pocz±tku tak mia³am.. teraz ju¿ rzadziej ale zdarza siê.
Ja mia³am spuchniête rêce, nogi mo¿e te¿ troche bo ociera³am wew. udami co mnie strasznie dra¿ni³o i wiem, ¿e to opuchniêcie.

Zakwasy mia³am raz tylko, a teraz ani razu moze jaki¶ terminator jestem no i walcze z brzuszkiem równie¿. Ju¿ ³adnie mi siê wyrze¼bi³ i wysmukla³ ale teraz po @ srednio wygl±da.

---------- Dopisano o 14:32 ---------- Poprzedni post napisano o 14:31 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiag-01 Poka¿ wiadomo¶æ
cze¶æ dziewczyny mam pytanie, zacze³am cwiczyc, mam do zgubienia ok 15 kg, powiedzcie czy powinnam brac jakies odzywki abym organizmowi dostarcza³a energi a zarazem przyspieszy³a spalanie t³uszu.
Mozecie mi co¶ polecic, bierzecie cos?
Chcia³am wzi±æ BIO C.L.A DUO ale siê wacham czy mi to naprawdê potrzebne..
__________________
w ¿yciu potrzebne s± z m i a n y . . .


Tinka* jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-28, 17:06   #11
Lady_Kala
Rozeznanie
 
Avatar Lady_Kala
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 809
Dot.: Si³ownia i Fitness. CEL->perfekcyjne cia³o

Jedno jest pewne-bez odpowiedniej diety osi±gniêcie równocze¶nie szczup³ego i umiê¶nionego cia³a jest niemo¿liwe przy czym wcale taka dieta nie musi byæ wielkim ciê¿arem i problemem (ja np nie narzekam a jem tak od ponad 3 lat).

Je¶li kto¶ jest nastawiony tylko na treningi a nie chce wprowadziæ zmian w swoim sposobie ¿ywienia to mija siê to z celem.

Ka¿demu porz±dnie æwicz±cemu polecam branie BCAA przed i po treningu. T taka jakby "Biblia" od¿ywek-najwa¿niejsza substancja, powinno siê j± braæ stale (nie cyklicznie) i jest bardzo istotna przy treningach. Aminokwasy BCAA poprawiaj± regeneracjê organizmu, uzupe³niaj± pulê wolnych aminokwasów we krwi, podnosz± wydolno¶æ i si³ê a co najwa¿niejsze chroni± mie¶nie przed rozpadem katabolicznym a wrêcz pomagaj± je nadbudowaæ. Warto zainwestowaæ w jaki¶ dobry preparat bcaa o profilu aminokwasowym 2:1:1.

---------- Dopisano o 18:06 ---------- Poprzedni post napisano o 17:55 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiag-01 Poka¿ wiadomo¶æ
cze¶æ dziewczyny mam pytanie, zacze³am cwiczyc, mam do zgubienia ok 15 kg, powiedzcie czy powinnam brac jakies odzywki abym organizmowi dostarcza³a energi a zarazem przyspieszy³a spalanie t³uszu.
Mozecie mi co¶ polecic, bierzecie cos?
1sza i najwa¿niejsza rzecz to dieta redukcyjna. Je¶li ju¿ takow± sobie ustalisz to trzymaj siê jej i ciesz siê utrat± kilogramów, bo organizm zawsze silnie reaguje na nowe bod¼ce-w tym przypadku aktywno¶æ fizyczna+dieta z ujemnym bilansem kalorycznym to naprawdê du¿y "kop" dla Twojego organizmu i na pewno kg bêd± lecia³y w dó³.
Dopiero po tym pierwszym szoku, gdy organizm siê ju¿ przyzwyczai i staniesz w miejscu, nie bêdziesz chud³a i ciê¿ko bêdzie wyrwaæ siê z tej stagnacji to jest moment na siêgniêcie po spalacze-ale nie te apteczne pic na wodê tylko porz±dny spalacz t³uszczu ze sklepu z od¿ywkami.
Tylko wcze¶niej skonsultuj siê z lekarzem czy mo¿esz braæ-ale o ile nie masz problemów z sercem czy ci¶nieniem nie powinno to zaszkodziæ.
Z takich wartych polecenia mogê wymieniæ:
Thermal Pro Femme
Muscletech Hydroxycut
Lipo 6
Ripped Freak
Dymatize Viper
__________________
Blogujê o perfumach:
https://olfaktoryczna-swiatynia.blogspot.com/
***
ADOPT! SAVE A LIFE!
Life saved: 2 Milka Draka
Dwie syberian husky
Lady_Kala jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-29, 08:27   #12
kasiag-01
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiag-01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 912
Dot.: Si³ownia i Fitness. CEL->perfekcyjne cia³o

Lady_Kala
jestem na diecie, ale chodzi³o mi o jaki¶ preparat po którym np bede miala wiecej energi na æwiczeniach i szybciej spale t³uszczyk.
kasiag-01 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-29, 21:24   #13
Liyiah
Raczkowanie
 
Avatar Liyiah
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 191
Dot.: Si³ownia i Fitness. CEL->perfekcyjne cia³o

no w³a¶nie... ja nie stosujê diet WCALE. Tzn staram siê je¶c tych 5 posi³ków dziennie, bogatych w bia³ko, z ograniczeniem s³odyczy do minimum... ale tak mo¿e raz w tygodniu mi siê to udaje...?! :/ ;P

TINKA Twój jad³ospis wygl±da fajnie... ja niestety nie bardzo mam czas i mo¿liwo¶ci szykowania sobie takich rzeczy.

A no i wieczorami te¿ mam problem z powstrzymaniem sie od zjedzenia czego¶ zbêdnego. Przed chwila np. zjad³am ca³y kawa³ ciasta rafaello, które zrobi³am 2 dni temu pyyyycha ;P

Ale na fitnessie dzisiaj oczywi¶cie by³am !
Liyiah jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-29, 22:36   #14
Tinka*
Wtajemniczenie
 
Avatar Tinka*
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdañsk
Wiadomo¶ci: 2 136
Dot.: Si³ownia i Fitness. CEL->perfekcyjne cia³o

To ciekawe, bo ja odkad zacze³am cwiczyæ nie mam kompletnie ochoty na s³odkie. Czekolada, ciasteczka mog± dla mnie nie istnieæ. A wcze¶niej zjada³am tonami. Tabliczka czekolady dla mnie by³a jak cukierek.
Nie mam zapotrzebowania na s³odkie od ponad 3 miesiêcy.

A z tym BCAA poczytam powa¿nie bo mo¿e zabieram siê od ... strony.
__________________
w ¿yciu potrzebne s± z m i a n y . . .


Tinka* jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-01, 18:55   #15
Liyiah
Raczkowanie
 
Avatar Liyiah
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 191
Dot.: Si³ownia i Fitness. CEL->perfekcyjne cia³o

Cytat:
Napisane przez Tinka* Poka¿ wiadomo¶æ
To ciekawe, bo ja odkad zacze³am cwiczyæ nie mam kompletnie ochoty na s³odkie. Czekolada, ciasteczka mog± dla mnie nie istnieæ. A wcze¶niej zjada³am tonami. Tabliczka czekolady dla mnie by³a jak cukierek.
Nie mam zapotrzebowania na s³odkie od ponad 3 miesiêcy.

A z tym BCAA poczytam powa¿nie bo mo¿e zabieram siê od ... strony.

To naprawdê zazdroszczê. Ja zawsze mia³am s³abo¶æ do s³odyczy i ju¿ chyba nic tego nie zmieni :/

Chocia¿... musze przyznaæ, ¿e przez pierwsze 2 miesi±ce æwiczeñ mia³am ogólnie du¿o mniejszy apetyt. Pewnie dlatego, ¿e treningi tak mnie mêczy³y, ¿e ju¿ nie mia³am si³y je¶æ.
Ale w ok 3 m-cu wszystko wróci³o do "normy" :/ ;P

Dziewczyny, a czy robicie jakies æwiczenia na rêce/ ramiona? Jesli tak to jakie?
Liyiah jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-01, 20:08   #16
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Si³ownia i Fitness. CEL->perfekcyjne cia³o

Cytat:
Napisane przez Liyiah Poka¿ wiadomo¶æ

Dziewczyny, a czy robicie jakies æwiczenia na rêce/ ramiona? Jesli tak to jakie?
Ja robie wyciskanie sztangielek, unoszenie sztangielek bokiem w górê, uginanie ramion ze sztangielkami, oraz wyciskanie sztangielki jednor±cz w siadzie.

Tutaj s± ilustracje:

http://www.kulturystyka.pl/atlas/ramiona.asp

http://www.kulturystyka.pl/atlas/naramienne.asp

Edytowane przez Madziorka
Czas edycji: 2012-03-01 o 20:09
Madziorka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-01, 21:55   #17
Tinka*
Wtajemniczenie
 
Avatar Tinka*
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdañsk
Wiadomo¶ci: 2 136
Dot.: Si³ownia i Fitness. CEL->perfekcyjne cia³o

Tak, równie¿ wykonujê na rêce æwiczenia.

Rozpiêtki, modlitewnik, wyciskanie na maszynie (klatka i barki), unoszenie sztangielek bokiem w górê le¿±c/stoj±c, unoszenie sztangielek w opadzie tu³owia, prostowanie ramienia podchwytem na wyci±gu stoj±c.

Przepisa³am wg tej strony któr± Madziorka poda³a.

Cytat:
Ale w ok 3 m-cu wszystko wróci³o do "normy" :/ ;P
Czyli jeszcze nie jest powiedziane ¿e u mnie tak siê nie skoñczy. Mi dopiero teraz zaczyna siê 3 miesi±c
__________________
w ¿yciu potrzebne s± z m i a n y . . .


Tinka* jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-02, 07:17   #18
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Si³ownia i Fitness. CEL->perfekcyjne cia³o

Z tymi s³odko¶ciami, to rzeczywi¶cie czasem mo¿na zwariowaæ . Je¶li chodzi o mnie, przez ca³y tydzieñ staram siê bacznie trzymaæ diety, a w dzieñ wolny od æwiczeñ je¶li mam tak± ochotê, to pozwalam sobie na zjedzenie cukierka, albo na obiad u rodziców . Oczywi¶cie nie jem w ilo¶ciach nie wiadomo jakich, tylko w granicach rozs±dku .
Madziorka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-02, 12:07   #19
ninitoja
Rozeznanie
 
Avatar ninitoja
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dolny ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 782
Dot.: Si³ownia i Fitness. CEL->perfekcyjne cia³o

No to mo¿e i ja co¶ o sobie.... Na fitness chodzê ponad dwa miesi±ce. Z si³owni prawie nie korzystam, choæ mam rozpisany trening. Zgadzam siê z tym, ¿e to jednak na si³owni mo¿na uzyskaæ najlepsze efekty, oczywi¶cie przy odpowiedniej diecie.
Przy wzro¶cie 163 cm wa¿ê 51 kg i to jest i tak dobrze jak na mnie . Bardzo d³ugo walczy³am aby dobiæ do 48 kg. Takie geny. Teraz przemiana materii trochê zwolni³a, praca za biurkiem, T¯ który nie pomaga w zdrowym od¿ywianiu i opona na brzuchu jak ta lala. Ciê¿ko mi siê z tym pogodziæ bo zawsze mia³am p³aski brzuch nawet o niego zbytnio nie dbaj±c.
Ale na fitness chodzê z innego powodu- kocham ruch i lubiê w ten sposób spêdzaæ czas. Wcze¶niej czasami æwiczy³am w domu np. z Jillian. My¶lê, ¿e fitness nigdy nie da spektakularnych efektów- poprawa kondycji, wzmocnienie miê¶ni i niewiele wiêcej. Nawet us³ysza³am ostatnio rozmowê pañ w szatni, ¿e mimo i¿ chodz± na zajêcia od kilku m-cy to nic nie zrzuci³y (tu mo¿e byæ te¿ byæ problemem brak zmian w diecie).
Chodzê ka¿dego dnia (oprócz niedzieli) na inne zajêcia: Zumba, ATB, Atak na brzuch, Body Pump, Cellu Stop, Fit Ball, do tego przed zajêciami idê na 20 min rowerka, a pó¼niej na 15 min orbitreka. Mo¿e od przysz³ego tygodnia bêdê chodziæ na jedna zajêcia fitness i jedne zajêcia rowerowe.
Problem mam niestety z diet±. Ogólnie staram siê od¿ywiaæ zdrowo- je¶æ warzywa, rybki, miêsko, ale jem straaaasznie du¿o (tyle co mój wa¿±cy 94 kg ma³¿onek ) i czêsto bardzo pó¼no. No i te s³odycze..... Co tydzieñ planujê ograniczyæ i nic z tego. Teraz przez æwiczenia jeszcze bardziej mnie ssie i do¿eram byle co. Muszê nad sob± popracowaæ!

Mam pytanie do Lady_Kala: gdzie najlepiej zakupiæ BCAA? Na si³owni, w necie, w sklepie z od¿ywkami? Jaki jest mniej wiêcej koszt? Zastanawiam siê czy piæ takie koktajle, ale z drugie strony jak mam pod¿eraæ byle co to chyba lepiej piæ co¶ co mi tylko pomo¿e. Niestety w kwestii od¿ywek jestem zielona...
__________________
15.08.2003 -
12.03.2010 -
20.08.2011 -



Edytowane przez ninitoja
Czas edycji: 2012-03-02 o 12:09
ninitoja jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-17, 07:42   #20
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Si³ownia i Fitness. CEL->perfekcyjne cia³o

Hallo, co tu taka cisza ? Jak tam wasze treningi?
Madziorka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-17, 20:20   #21
Tinka*
Wtajemniczenie
 
Avatar Tinka*
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdañsk
Wiadomo¶ci: 2 136
Dot.: Si³ownia i Fitness. CEL->perfekcyjne cia³o

Moje treningi maja siê dobrze

W koncu waga mi spad³a. Cwicze co 2-3 dni regularnie i jest dobrze. A jak u Ciebie?
__________________
w ¿yciu potrzebne s± z m i a n y . . .


Tinka* jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-18, 06:54   #22
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Si³ownia i Fitness. CEL->perfekcyjne cia³o

Cytat:
Napisane przez Tinka* Poka¿ wiadomo¶æ
Moje treningi maja siê dobrze

W koncu waga mi spad³a. Cwicze co 2-3 dni regularnie i jest dobrze. A jak u Ciebie?

No to super

Moje treningi te¿ maj± siê dobrze, powoli zaczynam widzieæ pierwsze efekty, bardziej jêdrne cia³o, znacznie mniej celulitu, - 2 kg , a¿ siê ma ochotê dalej æwiczyæ. Tylko nie mam ju¿ pomys³u na posi³ki z bia³kiem, ci±gle to samo. Jajka zjadam w rekordowych ilo¶ciach. Zdecydowa³am siê na zakup od¿ywki bia³kowej, przynajmniej po treningu nie bêdê wcinaæ jaja
Madziorka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:26.