makijaż permanentny- ZBIORCZY - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-01, 15:37   #901
anna paulinska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: akolor-warszawa ul. Łucka 15 lok.225
Wiadomości: 37
Send a message via Skype™ to anna paulinska
Dot.: makijaż permanentny brwi

[1=542942b10b98aefc608b751 431afece5be154cd7_658a178 224f65;10761483]Jako że wcześniej ktoś kiedyś pytał o salon new look w warszawie, chciałabym napisać kilka słów na temat moich wrażeń po ostatniej wizycie u linergistki na poprawieniu brwi. Poprzednia moja wypowiedź była chyba zbyt pozytywna. Otóż byłam tam już kilkakrotnie. Najpierw na pierwszym rysunku brwi, później na poprawce (standard), kolejnej poprawce żeby uzyskać pożądany przez siebie kształt brwi oraz pół roku później na jeszcze jednym dołożeniu pigmentu. Jestem zniesmaczona zachowaniem tamtejszej "pani specjalistki", która jest obrażona na klienta że ma czelność mu się coś nie podobać (zaznaczam że nie jestem typem awanturnika). Pomimo mojego spokojnego tonu oraz zrównoważonego podejścia do sprawy, kobieta traktowała mnie jak rozkapryszoną dziewuchę, która śmie podważać jej autorytet. Po ostatnim zabiegu wyszłam z makabrycznie pooranymi brwiami (stwierdziła że mam cienką skórę) aczkolwiek nie mam pewności czy specjalnie się nade mną nie znęcała...

Jestem prawie pewna że po tak nieprofesjonalnym podejściu do klienta, wybiorę inny salon na kolejny makijaż. Nie wiem tylko czy na starym makijażu permanentym robionym w jednym salonie, kolejna linergistka może coś zdziałać, tzn. czy można zmienić rysunek brwi czy trzeba czekać aż ten stary się całkowicie wyłuszczy? Jeśli któraś z Was wie, będę wdzięczna za podpowiedź...[/quote]
witam!!! Jesli chodzi o ratowanie makijazu, to mozna wykonac tzw. korekte za pomoca kamuflazy, barwnikow tylko do ratowania nieodpowiednich kolorow lub ksztaltow. Mam na swoim koncie kilka Pan, ktorym przynioslam pomoc, ale trzena dokladnie wiedziec jaki jest obecny efekt. Jesli barwnik jest mocny, mozna go zlagodzic lub uzyskac inny kolor, ale dopiero po wstepnej rozmowie mozna podjac decyzje.
www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠
Pozdrawiam.
__________________
Anna Paulińska

anna paulinska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 15:48   #902
anna paulinska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: akolor-warszawa ul. Łucka 15 lok.225
Wiadomości: 37
Send a message via Skype™ to anna paulinska
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez belfegoreczka Pokaż wiadomość
Ponawiam z wielką proźbą moje pytanie , czy orientujecie się może gdzie można dobrze zrobić makijaż permanentny w okolicach Katowic?
witam, jest Pani Wioletta kolo Katowic, ktora ma swietna opinie i ladnie robi makojaze permanentne. Tychy i okolice. Pozdrawiam www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠

www.makeupstyl.pl
__________________
Anna Paulińska

anna paulinska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 15:50   #903
anna paulinska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: akolor-warszawa ul. Łucka 15 lok.225
Wiadomości: 37
Send a message via Skype™ to anna paulinska
Dot.: makijaż permanentny brwi

www.makeupstyl.pl
To strona pani Wioli , prosze sprawdzic, podobno w kilku miejscach wykonuje makijaze.
__________________
Anna Paulińska

anna paulinska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 17:57   #904
leonka13
Przyczajenie
 
Avatar leonka13
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 9
Dot.: makijaż permanentny brwi

zalaczam fotki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg brewki1.jpg (6,8 KB, 244 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg brewki.jpg (12,8 KB, 380 załadowań)
leonka13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 17:59   #905
leonka13
Przyczajenie
 
Avatar leonka13
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 9
Dot.: makijaż permanentny brwi

to zdjecia(mojej mamci ) przed i po,brwi zrobione w szczecinie u p.Albiny,za tydzien poprawki

Edytowane przez leonka13
Czas edycji: 2009-02-01 o 18:08
leonka13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 22:53   #906
BasiaDaisy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 11
Dot.: makijaż permanentny brwi

hej
w okolicach Katowic? nie wiem czy będzie to dla Ciebie blisko czy daleko...w każdym razie warto podjechać do Żywca - tam w profesjonalnym gabinecie Long Time Liner kobieta robi rewelacyjnie makijaż permanentny. Polecam, bo sama mam tam zrobiony i kilka mich znajomych - wszystkie są zadowolone i to bardzo. Makijaż bardzo dobry, babka ma niesamowitą rękę.
Polecam serdecznie, zawłaszcza, że sama się zastanawiałam zanim zrobiłam a teraz jestem zadowolona
pozdrawiam
BasiaDaisy
BasiaDaisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 22:56   #907
BasiaDaisy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 11
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez belfegoreczka Pokaż wiadomość
Ponawiam z wielką proźbą moje pytanie , czy orientujecie się może gdzie można dobrze zrobić makijaż permanentny w okolicach Katowic?
hej
w okolicach Katowic? nie wiem czy będzie to dla Ciebie blisko czy daleko...w każdym razie warto podjechać do Żywca - tam w profesjonalnym gabinecie Long Time Liner kobieta robi rewelacyjnie makijaż permanentny. Polecam, bo sama mam tam zrobiony i kilka mich znajomych - wszystkie są zadowolone i to bardzo. Makijaż bardzo dobry, babka ma niesamowitą rękę.
Polecam serdecznie, zawłaszcza, że sama się zastanawiałam zanim zrobiłam a teraz jestem zadowolona
pozdrawiam
BasiaDaisy
BasiaDaisy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-02, 09:33   #908
prostowniczka
Raczkowanie
 
Avatar prostowniczka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 152
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez BasiaDaisy Pokaż wiadomość
hej
w okolicach Katowic? nie wiem czy będzie to dla Ciebie blisko czy daleko...w każdym razie warto podjechać do Żywca - tam w profesjonalnym gabinecie Long Time Liner kobieta robi rewelacyjnie makijaż permanentny. Polecam, bo sama mam tam zrobiony i kilka mich znajomych - wszystkie są zadowolone i to bardzo. Makijaż bardzo dobry, babka ma niesamowitą rękę.
Polecam serdecznie, zawłaszcza, że sama się zastanawiałam zanim zrobiłam a teraz jestem zadowolona
pozdrawiam
BasiaDaisy
Tu sa zdjecia z tego salonu... http://www.makijaztrwaly.com/makijaz.php mysle ze warto je dolaczyc przy doradzaniu go komus bo np wg mnie zadna z tych pan nie ma go zrobionego ladnie, jedne maja te brwi nierownomierne a Pani na 1 foto wyglada w nich jak mezczyzna mimo ze wczesniej wygladala delikatnie...ja bym tego salonu nikomu nie polecila,a wrecz przeciwnie -aczkolwiek to tylko moje zdanie
__________________
"Przez higienę mózgu wystrzegam się przede wszystkim kontaktu z durniami"


prostowniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 10:54   #909
Fanaberja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 17
Dot.: makijaż permanentny brwi

Goska 2110- Bardzo proszę o zdjęcia Jestem z Jeleniej Góry i od kilku miesięcy poszukuję kogoś do makijażu pernamentnego z Dolnegośląska. Niestety wizażanki polecają wiele salonów, ale żadna nie jest w stanie polecić salonu z moich okolic. Do Wrocławia mam niedaleko, do Bolesławca też, więc może zrobię tam gdzie ty. Pozdrawiam i czekam z niecierpliwością na foto. Dodam, że cena nie gra dla mnie roli. Zapłacę tyle ile będzie trzeba, tylko chcę mnieć pewność że zrobi to profesjonalistka
Fanaberja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 18:43   #910
Mila_W
Przyczajenie
 
Avatar Mila_W
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna
Wiadomości: 20
GG do Mila_W
Dot.: makijaż permanentny brwi

[1=542942b10b98aefc608b751 431afece5be154cd7_658a178 224f65;10761483]Jako że wcześniej ktoś kiedyś pytał o salon new look w warszawie, chciałabym napisać kilka słów na temat moich wrażeń po ostatniej wizycie u linergistki na poprawieniu brwi. Poprzednia moja wypowiedź była chyba zbyt pozytywna. Otóż byłam tam już kilkakrotnie. Najpierw na pierwszym rysunku brwi, później na poprawce (standard), kolejnej poprawce żeby uzyskać pożądany przez siebie kształt brwi oraz pół roku później na jeszcze jednym dołożeniu pigmentu. Jestem zniesmaczona zachowaniem tamtejszej "pani specjalistki", która jest obrażona na klienta że ma czelność mu się coś nie podobać (zaznaczam że nie jestem typem awanturnika). Pomimo mojego spokojnego tonu oraz zrównoważonego podejścia do sprawy, kobieta traktowała mnie jak rozkapryszoną dziewuchę, która śmie podważać jej autorytet. Po ostatnim zabiegu wyszłam z makabrycznie pooranymi brwiami (stwierdziła że mam cienką skórę) aczkolwiek nie mam pewności czy specjalnie się nade mną nie znęcała...

Jestem prawie pewna że po tak nieprofesjonalnym podejściu do klienta, wybiorę inny salon na kolejny makijaż. Nie wiem tylko czy na starym makijażu permanentym robionym w jednym salonie, kolejna linergistka może coś zdziałać, tzn. czy można zmienić rysunek brwi czy trzeba czekać aż ten stary się całkowicie wyłuszczy? Jeśli któraś z Was wie, będę wdzięczna za podpowiedź...[/quote]


Witaj. Można takie rzeczy robić, ale potrzeba być ostrożnym. Efekt tak naprawdę widoczny jest dopiero po zagojeniu. Są przeznaczone do tego typu pracy specjalne pigmenty, które są w stanie wyretuszować niepożądany kształt.
__________________
Mila

www.bellamila.pl
Mila_W jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 22:02   #911
kiciusia1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 7
Dot.: makijaż permanentny brwi

Ja jestem bardzo zadowolona zaplacilam 500zlotych 1 dnia mialam lekko zaczerwienienione dookola brwi ale doslownie nie bylo tego widac w piatek juz bylam na tej korekcie(poprawie) poprzednio strupki zeszly mi po tygodniu smarowalam alantanem teraz takze je smaruje wybralam jednak kolor ciut ciemniejszy od poprzedniego poniewaz jestem brunetka i musi byc zachowana odpowiednia kolorystyka
kiciusia1988 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-02, 22:43   #912
mogwaica
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 521
GG do mogwaica
Dot.: makijaż permanentny brwi

Czy ktos wie coś na temat salonu "La Perla"w Bielsku Białej??
Bardzo mi zależy na opinii.Chciałam zrobic tam sobie korekte a nie chce wtopić
__________________
Im niższa kultura tym naśladownictwo bardziej rozwinięte...



Edytowane przez mogwaica
Czas edycji: 2009-02-03 o 08:42
mogwaica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 09:05   #913
Aischa83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 62
Dot.: makijaż permanentny brwi

Svinecka, umowiłam sie do Agi juz w pazdzierniku 2008, termin mam na .....połowe wrzesnia 2009
__________________
Asia z Nikolą 11.01.2002 i Norbertem 01.02.2007
Moje dzieci
Aischa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 18:47   #914
542942b10b98aefc608b751431afece5be154cd7_658a178224f65
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 657
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez Mila_W Pokaż wiadomość
Witaj. Można takie rzeczy robić, ale potrzeba być ostrożnym. Efekt tak naprawdę widoczny jest dopiero po zagojeniu. Są przeznaczone do tego typu pracy specjalne pigmenty, które są w stanie wyretuszować niepożądany kształt.
Dzięki za odp. Miałam na myśli zmianę w dłuższej perspektywie czasu. Jestem zadowolona z kształtu brwi, lecz nie do końca z ich grubości, a już na pewno nie z opryskliwej obsługi. Zastanawiałam się czy można zmienić linergistkę po upływie ok. roku (kiedy będzie trzeba je "odświeżyć"), nie chodziło mi o zmianę brwi od razu teraz.
542942b10b98aefc608b751431afece5be154cd7_658a178224f65 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 18:57   #915
542942b10b98aefc608b751431afece5be154cd7_658a178224f65
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 657
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez kiciusia1988 Pokaż wiadomość
Ja jestem bardzo zadowolona zaplacilam 500zlotych 1 dnia mialam lekko zaczerwienienione dookola brwi ale doslownie nie bylo tego widac w piatek juz bylam na tej korekcie(poprawie) poprzednio strupki zeszly mi po tygodniu smarowalam alantanem teraz takze je smaruje wybralam jednak kolor ciut ciemniejszy od poprzedniego poniewaz jestem brunetka i musi byc zachowana odpowiednia kolorystyka
Może miałaś robione brwi po raz pierwszy. Za pierwszym razem u mnie też było wszystko ok. Elegancja francja. Kolejne moje wizyty były już trochę mniej przyjemne z racji tego iż moje wyobrażenie o moich brwiach różniło się od wyobrażenia kosmetyczki. Widziałam że bardzo jej przeszkadza ta odmienność. Poza tym podobno "klient nasz Pan" więc podejście sfochowanej laluni uważam za karygodne. A wszelkie różnice zdaniowe można wytłumaczyć na spokojnie. Ja za swoje własne pieniądze nie muszę znosić bólu ani czyichś niczym nieuzasadnionych nerwów. Po prostu jestem na nie!
542942b10b98aefc608b751431afece5be154cd7_658a178224f65 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 22:14   #916
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 345
Dot.: makijaż permanentny brwi

Przy okazji - ile się goi dolna kreska oka? Dłużej niż brwi czy krócej i co bardziej boli?
__________________
Akuku
yedanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 09:38   #917
mogwaica
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 521
GG do mogwaica
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez yedanna Pokaż wiadomość
Przy okazji - ile się goi dolna kreska oka? Dłużej niż brwi czy krócej i co bardziej boli?
Ok 7dni ( przynajmniej u mnie)Brwi nie robiłam dlatego nie mam porównania...
__________________
Im niższa kultura tym naśladownictwo bardziej rozwinięte...


mogwaica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 13:28   #918
Mila_W
Przyczajenie
 
Avatar Mila_W
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna
Wiadomości: 20
GG do Mila_W
Dot.: makijaż permanentny brwi

[1=542942b10b98aefc608b751 431afece5be154cd7_658a178 224f65;10806502]Dzięki za odp. Miałam na myśli zmianę w dłuższej perspektywie czasu. Jestem zadowolona z kształtu brwi, lecz nie do końca z ich grubości, a już na pewno nie z opryskliwej obsługi. Zastanawiałam się czy można zmienić linergistkę po upływie ok. roku (kiedy będzie trzeba je "odświeżyć"), nie chodziło mi o zmianę brwi od razu teraz.[/quote]

Rozumiem, penie że można zmienić linergistkę po dłuższym czasie .
Dziewczyna, która wie co robi na pewno da radę sprostać Twoim wymaganiom i zmniejszyć brwi. Ja też zwężałam swoje przy korekcie i jest ok
__________________
Mila

www.bellamila.pl
Mila_W jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 13:30   #919
Mila_W
Przyczajenie
 
Avatar Mila_W
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna
Wiadomości: 20
GG do Mila_W
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez yedanna Pokaż wiadomość
Przy okazji - ile się goi dolna kreska oka? Dłużej niż brwi czy krócej i co bardziej boli?
Ból skóry nie powinien się różnić. Wiem, że przy oczkach może być mniej przyjemnie, bo tam wywierany jest drobny nacisk na gałkę i oczko trochę łzawi - to jedyna różnica.
__________________
Mila

www.bellamila.pl
Mila_W jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-04, 14:27   #920
suzix
Raczkowanie
 
Avatar suzix
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 38
GG do suzix
Dot.: makijaż permanentny brwi

Hej Dziewczynki. Czy możecie mi polecić jakąś Panią z Sharleya? Zapewne kaa z Pan to 100% profeski, ale moacie jakas szczegolnie godna polecenia? Pozdrawiam!

Edytowane przez suzix
Czas edycji: 2009-02-04 o 14:27 Powód: bo sie wyslalao za wczesnie, zanim dokonczylam posta
suzix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 19:30   #921
542942b10b98aefc608b751431afece5be154cd7_658a178224f65
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 657
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez Mila_W Pokaż wiadomość
Rozumiem, penie że można zmienić linergistkę po dłuższym czasie .
Dziewczyna, która wie co robi na pewno da radę sprostać Twoim wymaganiom i zmniejszyć brwi. Ja też zwężałam swoje przy korekcie i jest ok
Ha, ha, to dopiero się dogadałyśmy akurat chodzi mi o pogrubienie wydaje mi się że grubsze brwi wyglądają na bardziej naturalne...ale może się mylę.
542942b10b98aefc608b751431afece5be154cd7_658a178224f65 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 23:12   #922
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 345
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez mogwaica Pokaż wiadomość
Ok 7dni ( przynajmniej u mnie)Brwi nie robiłam dlatego nie mam porównania...

Ajć
A da się światu pokazać czy lepiej nie?
__________________
Akuku
yedanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 14:29   #923
mogwaica
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 521
GG do mogwaica
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez yedanna Pokaż wiadomość

Ajć
A da się światu pokazać czy lepiej nie?
W tym samym dniu się pokazałam.Kreski są bardziej czarne , wyraziste poprostu.Tylko rano jak się obudziłam to miałam powieki jak balony ale to ze względu że miałam góre i dół.Ale po paru godzinkach schodzi.Tu sie robi tylko jeden cieniutki strupek nie tak jak przy brwiach.
__________________
Im niższa kultura tym naśladownictwo bardziej rozwinięte...



Edytowane przez mogwaica
Czas edycji: 2009-02-05 o 14:30
mogwaica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 19:10   #924
gwareczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 39
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez suzix Pokaż wiadomość
Hej Dziewczynki. Czy możecie mi polecić jakąś Panią z Sharleya? Zapewne kaa z Pan to 100% profeski, ale moacie jakas szczegolnie godna polecenia? Pozdrawiam!
Z czym sumieniem mogę polacić Panią Beatę z Sharleya
Fantastyczne podejście do klientki - ja, obsesyjna perfekcjonistka ma temat brwi, nie miałam się do czego przyczepić! przy czym rabat 50% jeśli już raz robiłam dany makijaż w Sharleyu!
Robiłam u Niej usta + oczy + brwi i z całą pewności będę u p.Beaty robić poprawki po "x" latach
pozdr.
Gosia
gwareczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 20:39   #925
masakrina
Przyczajenie
 
Avatar masakrina
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 21
Dot.: Makijaż pernamentny?

hmm, a może Ktoś wie gdzie taki makijaż zrobie w okolicy Katowic? napaliłam się na górne kreski na powiekach .. jakie są ceny takiego zabiegu?
__________________
agu
masakrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 01:20   #926
Kisstyla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 37
Dot.: Makijaż pernamentny?

Robiłam brwi, w Krakowie w Dermedzie. Jestem bardzo zadowolona.
Miałam problem z lewą brwią, na górze łuku brwi były bardzo rzadkie i zanikały.

Z makijażem wyglądam naturalnie, pięknie.
Słyszałam komplement na temat brwi od ponad 8 osób, a mam je dopiero 3 miesiące.
Kisstyla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 08:08   #927
suzix
Raczkowanie
 
Avatar suzix
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 38
GG do suzix
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez gwareczek Pokaż wiadomość
Z czym sumieniem mogę polacić Panią Beatę z Sharleya
Fantastyczne podejście do klientki - ja, obsesyjna perfekcjonistka ma temat brwi, nie miałam się do czego przyczepić! przy czym rabat 50% jeśli już raz robiłam dany makijaż w Sharleyu!
Robiłam u Niej usta + oczy + brwi i z całą pewności będę u p.Beaty robić poprawki po "x" latach
pozdr.
Gosia
Gwareczku a wyslesz mi na maila efekt pracy Pani Beatki? Dziękuję z góry, Suzix
suzix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 00:56   #928
prostowniczka
Raczkowanie
 
Avatar prostowniczka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 152
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez suzix Pokaż wiadomość
Gwareczku a wyslesz mi na maila efekt pracy Pani Beatki? Dziękuję z góry, Suzix
Jesli mozna prosic to nie na maila tylko na watku zeby wszyscy mogli zobaczyc
__________________
"Przez higienę mózgu wystrzegam się przede wszystkim kontaktu z durniami"


prostowniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 17:20   #929
Anna Berger
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1
Exclamation Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez anna paulinska Pokaż wiadomość
witam serdecznie!!! Prosze zobaczyc oferte na stronie www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠. jestem szkoleniowcem i duze doswiadczenie, moze akurat bedzie miala pani ochote porozmawiac. Zapewniam bezbolesny makojaz. Milego dnia.
anna
Witam,
ponieważ przymierzam się do wykonania kresek, czytam różne fora i zachęcam do przeczytania ciekawej dyskusji pani Anny z Akolor na forum http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3207574&start=930
Nie widziałam jeszcze, żeby ktoś tak nachalnie reklamował się na wszystkich możliwych forach i jednocześnie obrażał ludzi, którzy mają w jakimś zakresie inne zdanie.

Nie wiem jeszcze, gdzie zrobię zabieg - ale na pewno nie w Akolor...
Anna Berger jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 19:50   #930
prostowniczka
Raczkowanie
 
Avatar prostowniczka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 152
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez Anna Berger Pokaż wiadomość
Witam,
ponieważ przymierzam się do wykonania kresek, czytam różne fora i zachęcam do przeczytania ciekawej dyskusji pani Anny z Akolor na forum http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3207574&start=930
Nie widziałam jeszcze, żeby ktoś tak nachalnie reklamował się na wszystkich możliwych forach i jednocześnie obrażał ludzi, którzy mają w jakimś zakresie inne zdanie.

Nie wiem jeszcze, gdzie zrobię zabieg - ale na pewno nie w Akolor...
Dokladnie!! Tej kobiety jest wszedzie pelno!! A na Kafeterii osmiesza sie rownie mocno- juz dawno tam dostrzeglam jej posty Pani z Akolor chciala miec reklame to juz sobie zrobila PIĘKNĄ jak widac
__________________
"Przez higienę mózgu wystrzegam się przede wszystkim kontaktu z durniami"



Edytowane przez prostowniczka
Czas edycji: 2009-02-08 o 19:51
prostowniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-04 18:17:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:14.