makijaż permanentny- ZBIORCZY - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-19, 20:20   #2071
EVOLLET
Raczkowanie
 
Avatar EVOLLET
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 45
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Kurcze nie znam sie i naciskałam bardzo na naturalny efekt bo sie bałam bardzo ;-/ ze wyjda jakies takie nie naturalne. Moze teraz przy poprawce powinnam wybrac mocniejszy odcień?, Jaki on powinien być Twoim zdaniem?
EVOLLET jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-19, 23:11   #2072
nasti88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 14
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

czesc
czy znacie Instytut Urody Noblesse w Poznaniu?
ide tam na masaz i zastanawiam sie czy nie zrobic sobie przy okazji makijazu per. powiek. prosze o odpowiedz osoby,ktore korzystaly z uslug tego instytutu
nasti88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 06:44   #2073
majoniza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Głowa do góry! Będzie lepiej już po paru dniach!

Cytat:
Napisane przez EVOLLET Pokaż wiadomość
Dziewczyny help help... zrobiłam wczoraj kontur ust z cieniowaniem. Chciałam bardzo delikatnie a wyszły mega duże te usta jakies brazowe jakbym po chamsku gruba konturówka objechała ;(((((( płakac mi sie chce. Dzisiaj wziełam urlop na zadanie. Powiedzcie czy to mi zejdzie po paru dniach? Pani mowila ze tak no ale co miala mi powiedziec.

Siedze i tylko płacze tak sie oszpeciłam ;((((((((((((((
__________________
śmieszne esy na każdą okazję:

http://rymki.pl/zyczenia-dla_zakochanych-aS4Tj
majoniza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 08:47   #2074
ZARA BEAUTY LINE
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 47
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez EVOLLET Pokaż wiadomość
Kurcze nie znam sie i naciskałam bardzo na naturalny efekt bo sie bałam bardzo ;-/ ze wyjda jakies takie nie naturalne. Moze teraz przy poprawce powinnam wybrac mocniejszy odcień?, Jaki on powinien być Twoim zdaniem?
Nie chodzi o to, żeby był mocniejszy. To musi być coś takiego, co najlepiej podkreśli Twoją naturalną urodę. Pewnie robiłaś u kosmetyczki, która niewiele ma wspólnego z wizażem, sztuką, malarstwem, lub chociaż podstawami kolorymetrii. To nigdy dobrze nie rokuje.
Jeśli chcesz znać moją opinię:
zara.beautyline@interia.p l -dołącz zdjęcie całej twarzy bez makijażu w świetle dziennym.
Nie martw się. W makijażu permanentnym nie ma rzeczy nieodwracalnych i dobry specjalista powinien poradzić sobie ze wszystkim, a zmiana odcienia ust to akurat jedna z łatwiejszych rzeczy.
Pozdrawiam
__________________
ZARA
ZARA BEAUTY LINE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 18:08   #2075
barabera99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Witajcie,
ja chcialabym podzielic sie moimi doznaniami na temat makijazu trwalego...mam zrobiony makijaz brwi metoda włosa mieszana i usta kontur z wycieniem....powiem wam tak...od roku moja kolezanka mnie namawiala i wreszcie sie zdecydowalam...iiii nie żaluje))) makijaz mam wykonany sprzetem i brawnikami Long Time liner ..wiem , ze najlepszy na swiecie i jedyny sprzet z atestem medycznym!!!!...duzo czytalam zani, dalam sobie zrobic tak nieodwracalny zabieg i wybralam Long Time Linera.Bezpieczenstwo i to pod kazdym wzgledem ..poczawszy od klasy barwnikow A0/A1 stopien czystosci..tymi barwnikami nie trzeba robic prób uczuleniowych no i jedyne, ktore sa dla Nas bezpieczne bo nie zawieraja tlenku żelaza, parabenow..dltego tez mozna robic bezpiecznie rezonans magnetyczny .Zaplacilam sporo ale powiem Wam , ze wogole nie czulam bólu..spalam na brwiach...a usta na sam koniec juz odczuwalam..ale myslalam , ze bedzie duzo gorzej....
Dziewczyny!!! Pamietajcie, ze za jakosc trzeba zaplacic.Nie rzucajcie sie na mega przeceny, okazje itd..bo znam duzo osbo , ktore pojechaly gdzies w polske bo bylo tanio i maja tragedie kompletna na twarzy..a tu chodzi o twarz przeciez!!!!Dla zainteresowanych osbo moge wkleic zdjecia oczywiscie.
Pozdrawiam)
barabera99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-31, 11:14   #2076
lucy lu
Raczkowanie
 
Avatar lucy lu
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 212
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

barabera99 wklej fotki
lucy lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-31, 11:28   #2077
lidiaslawa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 12
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez barabera99 Pokaż wiadomość
Witajcie,
ja chcialabym podzielic sie moimi doznaniami na temat makijazu trwalego...mam zrobiony makijaz brwi metoda włosa mieszana i usta kontur z wycieniem....powiem wam tak...od roku moja kolezanka mnie namawiala i wreszcie sie zdecydowalam...iiii nie żaluje))) makijaz mam wykonany sprzetem i brawnikami Long Time liner ..wiem , ze najlepszy na swiecie i jedyny sprzet z atestem medycznym!!!!...duzo czytalam zani, dalam sobie zrobic tak nieodwracalny zabieg i wybralam Long Time Linera.Bezpieczenstwo i to pod kazdym wzgledem ..poczawszy od klasy barwnikow A0/A1 stopien czystosci..tymi barwnikami nie trzeba robic prób uczuleniowych no i jedyne, ktore sa dla Nas bezpieczne bo nie zawieraja tlenku żelaza, parabenow..dltego tez mozna robic bezpiecznie rezonans magnetyczny .Zaplacilam sporo ale powiem Wam , ze wogole nie czulam bólu..spalam na brwiach...a usta na sam koniec juz odczuwalam..ale myslalam , ze bedzie duzo gorzej....
Dziewczyny!!! Pamietajcie, ze za jakosc trzeba zaplacic.Nie rzucajcie sie na mega przeceny, okazje itd..bo znam duzo osbo , ktore pojechaly gdzies w polske bo bylo tanio i maja tragedie kompletna na twarzy..a tu chodzi o twarz przeciez!!!!Dla zainteresowanych osbo moge wkleic zdjecia oczywiscie.
Pozdrawiam)
Witaj. Chętnie zobaczę zdjęcia Twoich brwi i ust. Napisz gdzie robiłaś makijaż. Pozdrawiam.
lidiaslawa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-03, 11:52   #2078
barabera99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Makijaz robilam u Violetty Drozdz w Wodzisławiu Sl.ona od listopada pracuje na tym nowym sprzecie Long Time lIner ..wszystkie informacje ma na stronie www.makeupstyl.pl wiem , ze pracuje rowniez w Tychach, Rybniku.Ja jestem bardzo zadowolona z efektu.
Pozdrawiam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg brwi przed.jpg (8,4 KB, 263 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg brwi kafe wloskowe.jpg (11,2 KB, 387 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg usta przed.JPG (18,1 KB, 235 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg usta amarylis.JPG (14,5 KB, 694 załadowań)
barabera99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 19:39   #2079
nemezis1982
Raczkowanie
 
Avatar nemezis1982
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 70
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Mnie sie wydaje ze brwi masz za bardzo idące w dół i przez to masz takie smutne oczy i taki wyraz twarzy spaniela. .
..
i jeszcze jedno do wszystkich osob ktore twierdza ze makijaz per. jest na 5 lat.. to klamstwo..
u mnie mija 3 rok i juz nic mi z makijazu permanentnego brwi nie zostalo. robilam go w sharleyu w warszawie.. jak komus sie chce poszperac to wiele stron wczesniej sa zdjecia.
teraz musze zrobic je jeszcze raz i chyba zrobie jeszcze raz w tym salonie bo choc szybko mi zeszło i drogo to jednak ksztalt brwi idealny. chyba ze znajde fajniejszy salon moze ktos cos poleci
co do salonu Perfect Line to odwiedzilam wlasnie stronie i jesli chodzi o brwi to tam sa tylko 2 zdjecia i u jednej pani brwi wykonane przyzwoicie, u drugiej beznadziejnie.. wiec chyba ten salon sobie odpuszcze, a szkoda bo maja teraz promocje 650 za brwi ..
pozdrawiam wszystkie maniaczki makijazu permanentnego
__________________
Whoever said money can't buy happiness simply didn't know where to go shopping
nemezis1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 09:58   #2080
anna paulinska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: akolor-warszawa ul. Łucka 15 lok.225
Wiadomości: 37
Send a message via Skype™ to anna paulinska
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

menezis. Masz racje, makijaz permanentny utrzymuje sie do 3 lat, sa osoby, ktorym barwnik utrzymuje sie dlugo, ale to zalezy od głebokosci wprowadzenia go. Nasza skora w naturalny sposob zluszcza sie i dodatkowe np. opalanie powoduje, ze szybciej kolor np. brwi staje sie slabszy. Oczywiscie z kazdym rokiem kolor staje sie delikatniejszy, wiec nalezy go dopelniac np. po 2 latach. wazne, aby calkowicie nie zniknal makijaz, bo wowczas nie mozemy jednorazowo potraktowac zabiegu. Jesli chcemy, aby makijaz calkowicie zniknal, musimy poczekac i nie poprawiac makijazu. Nieraz barwnik utlenia i zmienia kolor, to jest zank, ze nalezy zabieg powtorzyc i stosowac korektory niwelujace np. kolor pomaranczowy lub lososiowy, ktory pojawil sie . Nie powino tak sie dziac, w chlodnych kolorach nie ma trego problemu i w barwnikach wysokiej jakosci. Pozdrawiam.

---------- Dopisano o 10:58 ---------- Poprzedni post napisano o 10:57 ----------

menezis. Masz racje, makijaz permanentny utrzymuje sie do 3 lat, sa osoby, ktorym barwnik utrzymuje sie dlugo, ale to zalezy od głebokosci wprowadzenia go. Nasza skora w naturalny sposob zluszcza sie i dodatkowe np. opalanie powoduje, ze szybciej kolor np. brwi staje sie slabszy. Oczywiscie z kazdym rokiem kolor staje sie delikatniejszy, wiec nalezy go dopelniac np. po 2 latach. wazne, aby calkowicie nie zniknal makijaz, bo wowczas nie mozemy jednorazowo potraktowac zabiegu. Jesli chcemy, aby makijaz calkowicie zniknal, musimy poczekac i nie poprawiac makijazu. Nieraz barwnik utlenia i zmienia kolor, to jest zank, ze nalezy zabieg powtorzyc i stosowac korektory niwelujace np. kolor pomaranczowy lub lososiowy, ktory pojawil sie . Nie powino tak sie dziac, w chlodnych kolorach nie ma tego problemu i w barwnikach wysokiej jakosci. Pozdrawiam.
__________________
Anna Paulińska

anna paulinska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 17:44   #2081
_Playmate_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 7
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

co sądzicie o moim z wtorku ? :/http://i54.tinypic.com/zmmuep.jpg

Edytowane przez _Playmate_
Czas edycji: 2011-01-07 o 17:48
_Playmate_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-07, 20:54   #2082
anna paulinska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: akolor-warszawa ul. Łucka 15 lok.225
Wiadomości: 37
Send a message via Skype™ to anna paulinska
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

zdjecia jak dla mnie ........... hm. Co mam powiedziec? Mocne. Pokaz za 3 tygodnie.
www.**********
__________________
Anna Paulińska

anna paulinska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 21:56   #2083
_Playmate_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 7
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Już mi góra cała zeszła. pod spodem jest baardzo delikatny róż;| jutro wstawię zdjęcia.
_Playmate_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 21:32   #2084
_Rooose_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: okolice Wrocławia:)
Wiadomości: 15
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

witam,
robilam makijaz perm ust i niestety kolor wyszedl za ciemny, strasznie zle sie z tym czuje, jak to mozna poprawic?
slyszlam ze albo naklada sie bardzo jasny barwnik albo robi sie zabieg sama maszynka, bez uzycia barwnika zeby znowu sie zrobil strupek i ten kolor wyjdzie bardziej przez to
_Rooose_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 23:29   #2085
Peanut 1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 130
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez _Rooose_ Pokaż wiadomość
witam,
robilam makijaz perm ust i niestety kolor wyszedl za ciemny, strasznie zle sie z tym czuje, jak to mozna poprawic?
slyszlam ze albo naklada sie bardzo jasny barwnik albo robi sie zabieg sama maszynka, bez uzycia barwnika zeby znowu sie zrobil strupek i ten kolor wyjdzie bardziej przez to
Najwazniejsze pytanie , to kiedy zrobilas makijaz ?
Peanut 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 23:31   #2086
_Rooose_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: okolice Wrocławia:)
Wiadomości: 15
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

5 dni temu, strupki juz dawno zeszly itd
_Rooose_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 05:36   #2087
anna paulinska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: akolor-warszawa ul. Łucka 15 lok.225
Wiadomości: 37
Send a message via Skype™ to anna paulinska
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Roose, nie mart sie 5 dni, to krotki czas. Jesli ten kolor jest faktycznie bardzo, bardzo intensywny, to mozna go rozjasnic, ale musisz teraz poczekac az naskorek zregeneruje sie. Pani wykonujaca makijaz powinna wiedziec jak rozjasnic i jakim kolorem, to zalezy jaki barwnik masz wprowadzony i odcien. Mam taka nadzieje. Porozmawiaj z nia, zadzwon i powiedz o swoich obawach, zeby byla przygotowana i udzieli Ci fachowej odpowiedzi. Bez paniki, barwnik jeszcze sie ksztaltuje i ostateczny efekt przed Toba za kilka dni.- Akolor-. Buziaki
__________________
Anna Paulińska

anna paulinska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 16:47   #2088
_Playmate_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 7
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

a to mój po odejściu strupków.. http://img521.imageshack.us/i/ustadzis.jpg/
_Playmate_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 20:37   #2089
Czarnulka 27
Przyczajenie
 
Avatar Czarnulka 27
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 24
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Hej może ktoś mi poleci dobry gabinet lub osobę która wykonuje makijaż permanentny brwi w Inowrocławiu?Z góry dziekuję
Czarnulka 27 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-11, 15:06   #2090
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

kurcze naprawde nikogo z łodzi dobrego nie ma ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 21:58   #2091
mitasa
Raczkowanie
 
Avatar mitasa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 410
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

hejka.

Chciałabym zrobić brwi metodą Taffy (piórkowa, włoskowa) w Krakowie. Wyszukałam 3 salony gdzie jest wykonywany taki makijaż :

1. Desiie, ul Starowiślna
2. Ginger Mini Spa, ul. Gęsia
3. Le Premier City, ul. Wadowicka

Czy któraś z Was robiła w którymś z tych salonów brwi tą metodą ? A może znacie jakiś inny salon w Krakowie, który robi takie brwi i możecie go polecić ?
__________________
Ślub: 24.09.2016.
Oczekiwanie na syna : 08.06.2017.
mitasa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 09:00   #2092
izacat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez mitasa Pokaż wiadomość
hejka.

Chciałabym zrobić brwi metodą Taffy (piórkowa, włoskowa) w Krakowie. Wyszukałam 3 salony gdzie jest wykonywany taki makijaż :

1. Desiie, ul Starowiślna
2. Ginger Mini Spa, ul. Gęsia
3. Le Premier City, ul. Wadowicka

Czy któraś z Was robiła w którymś z tych salonów brwi tą metodą ? A może znacie jakiś inny salon w Krakowie, który robi takie brwi i możecie go polecić ?
Nie jestem z Krakowa, wiec nie polecę konkretnego salonu, ale chcąc zrobic brwi metodą wloskową, nie musisz szukac salonu z metodą Taffy.
Ja i moje znajome, a nawet mama, robiłyśmy brwi metodą włoskową w Siedlcach (Instytut Estetyki - Siedlce). Używają tam aparatu Nouveau Contour. Do rączki zakłada się specjalne moduły z igłami. Pani Ania robiąc nam metodę włoskową używała specjalnych modułów z igłami ułożonymi płasko (w rządku), tak jak w piórkach do metody Taffy. Z tego co wiem taki aparat ma specjalny procesor, który reguluje siłę nakłucia (a nie tylko szybkośc) i barwnik rozkłada sie bardziej równomiernie. Rozejrzyj się więc również po innych gabinetach z dobrymi aparatami.
izacat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 18:14   #2093
anio-lek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 7
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Trzy tygodnie temu miałam robiony makijaż permanentny ust. Miał być wykonany kontur z cieniowaniem...konturu nie ma, w kilku miejscach barwnik się dosłownie rozlał poza ustami, zamiast cieniowania są nieregularne plamy (przy okazji miał być zrobiony kamuflaż blizny po opryszczce...niestety blizna jak była, tak jest nadal). Pomijając cały ten dramat, na górnej wardze pojawiły mi się białe wyczuwalne grudki, widoczne po naciągnięciu skóry. Skóra na górnej wardze cały czas jest jakby spierzchnięta, ściągnięta, trochę piecze. Makijaż da się poprawić, jednak najbardziej martwią mnie właśnie te grudki, czy któraś z Was miała podobną sytuację po wykonanym makijażu permanentnym ust? Jest jakaś metoda, żeby się tego pozbyć, czy może po jakimś czasie grudki znikną same?
Jutro jestem umówiona na wykonanie pierwszej korekty, ale się zastanawiam czy to ma sens, po tym co mi zrobiono do tej pory nie spodziewam się, że makijażystka doznała nagle jakiegoś cudownego tchnienia i wszystko zrobi jak trzeba.
Chciałabym złożyć reklamację, boję się korekty, nie liczę na odzyskanie całej kwoty, ale obniżenie ceny usługi może dałoby się wynegocjować?
Doradźcie coś dziewczyny
I niech mi ktoś napisze jak się pozbyć białych grudek.
anio-lek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 10:09   #2094
anna paulinska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: akolor-warszawa ul. Łucka 15 lok.225
Wiadomości: 37
Send a message via Skype™ to anna paulinska
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

aniolek. Radze zrezygnowac z korekty jesli masz watpliwosci i w pierwszej kolejnosci nalezy wyleczyc usta, naskorek, skore. Czasem osoba zle wykonuje swoja prace, mocno wprowadza barwnik, gleboko i rani skore. Tak pracowac nie wolno!! koniecznie smarowac prosze mascias ochronna z wit.A lub zapytac w aptece o krem, masc na przerosty po skaleczeniu. Nie popelniaj bledu, okaleczenia ust kolejny raz. Moze Masz jakies przeciwskazania, jakies leki bralas lub jestes osoba, ktora odrzuca barwnik z organizmu. Wszystko jest wazne. Jak rozmawialyscie przed zabiegiem, jaki byl wywiad z Toba?
__________________
Anna Paulińska

anna paulinska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 15:16   #2095
anio-lek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 7
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Stomatolog przed znieczuleniem zapytała czy przyjmuję jakieś leki (nie przyjmuję) i to był cały wywiad. Zrezygnowałam z korekty. Dzisiaj osoba, która robiła mi makijaż powiedziała, że to są zrosty i trzeba je rozsmarowywać maścią z witaminą A (nic innego nie robię od 3 tygodni, naskórek mi zszedł już 3 razy) albo no-scarem (tym samym pozbędę się nieco barwnika, dowody zbrodni znikną)). Pamiętam dokładnie, że zostałam poinformowana o tym, że zrosty mogą się pojawić w sytuacji kiedy korekta zostanie wykonana za wcześnie i usta jeszcze nie będą zagojone. Anna, masz rację, makijażystka musiała się wkłuwać zbyt głęboko, za mocno...przez niemal 3 dni usta miałam jak ponton.
Za tydzień mam konsultację w innym salonie, zobaczymy co orzekną.
anio-lek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 13:59   #2096
czarnakredka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8
GG do czarnakredka
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Czy za zle zrobiony makijarz tez płacicie dziewczyny?Czy kosmetyczka zwraca kasę?Jak rozwiązałyscie ten problem ?
czarnakredka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 16:56   #2097
aquarius
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 31
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez mitasa Pokaż wiadomość
hejka.

Chciałabym zrobić brwi metodą Taffy (piórkowa, włoskowa) w Krakowie. Wyszukałam 3 salony gdzie jest wykonywany taki makijaż :

1. Desiie, ul Starowiślna
2. Ginger Mini Spa, ul. Gęsia
3. Le Premier City, ul. Wadowicka

Czy któraś z Was robiła w którymś z tych salonów brwi tą metodą ? A może znacie jakiś inny salon w Krakowie, który robi takie brwi i możecie go polecić ?

Hej!
Mogę Ci polecić gabinet Shee na ul. Szlak 50. Robiłam tam usta i kreski na górnych powiekach i jestem bardzo zadowolona. Brwi metodą włoskową również są tam do zrobienia. Jeśli chcesz więcej informacji to pisz śmiało
aquarius jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 22:40   #2098
misa11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 5
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Witam,

Mam pytanie, szukam kogoś w trojmiescie, kto robi dobrze makijaż permanentny. Czy możecie kogoś polecić ? Zastanawiam sie nad skorzystaniem z oferty Pani Magdaleny Wielgus, http://www.akademiamw.pl/, czy jest ktoś to tam robił makijaż permanentny. Jakieś opinie ?
misa11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 10:34   #2099
matylda111
Przyczajenie
 
Avatar matylda111
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

witam
i ja zaraziłam się MP
we wtorek miałam robiona górna kreskę na powiekach z efektem a'la kocie oko.
Na makijaż poszłam do centrum szkoleniowego Clarena w Szczecinie do pani Patrycji.
Teraz jestem na etapie gojenia i odpadania strupków, proszę napiszcie po ilu dniach można normalnie moczyć oczy, od dnia pigmentacji smaruję tylko neomycyną.
W Clarenie usłyszałam że nie wolno natłuszczać miejsc pigmentowanych tylko nawilżać sola fizjologiczną bo wtedy dłużej zostaje pigment. Co o tym myślicie?
Za miesiąc mam poprawkę, myślę nad brwiami, ale chyba będzie już za dużo i za bardzo naciapane...
to zdjęcia przed i zaraz po
http://www.fotka.pl/profil/matylda11/najnowsze

Edytowane przez matylda111
Czas edycji: 2011-01-20 o 11:12
matylda111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 21:11   #2100
martika0512
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1
Red face Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez misa11 Pokaż wiadomość
Witam,

Mam pytanie, szukam kogoś w trojmiescie, kto robi dobrze makijaż permanentny. Czy możecie kogoś polecić ? Zastanawiam sie nad skorzystaniem z oferty Pani Magdaleny Wielgus, http://www.akademiamw.pl/, czy jest ktoś to tam robił makijaż permanentny. Jakieś opinie ?
Ja robiłam niedawno makijaż permanentny brwi metodą piórkową w Gdańsku na Ujeścisku w salone LOOKSUS http://www.looksusgdansk.pl/
Makijaż robi przemiła pani Marzenka- bardzo kontaktowa osoba. Kobieta ma wprawę i nie jest początkującą lingerystką. Mój makijaż jest na etapie gojenia się więc czekam jeszcze na efekt końcowy. Miałam po części zrekonstruowane brwi i odbudowany ich kształt. Myślę, że bez wahania możesz zaufać pani Marzence. Metoda piórkowa kosztuje 500zł a cieniowa 600zł.
martika0512 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-04 18:17:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:52.