Kosmetyki naturalne - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-03, 12:26   #2521
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
anula dostałamdziękuje bardzo jeszcze razi jeszcze jaki miły liścik napisałaś

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:09 ----------

Buuu właśnie dojrzałam,że sanoflore należy do lorealaa ja loreala nienawidzę
OOOO! To super dopiero teraz przeczytałam ta radosna nowinę cieszę się bardzo i życze miłego używania sobie
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-03, 12:50   #2522
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Kosmetyki naturalne

A właśnie Dziewczyny. Nie orientujecie się czy te kosmetyki z NB są wycofane tylko z Polski czy w ogóle?
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-03, 12:57   #2523
lulaluna
Rozeznanie
 
Avatar lulaluna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 630
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość


Dostalaś próbki AA Eco kremów?????? Mozesz napisać coś więcej, który wypadl najlepiej i dlaczego?
Korah, dostałam 3 próbki kremów do twarzy, róża, rokitnik i śliwka oraz balsamu do ciała z dynią, którego jeszcze nie próbowałam. Kremy są leciutkie, wchłaniają się szybko, nadają się pod oczy. Podczas smarowania najbardziej treściwa wydawała mi się śliwka, ale to róża najlepiej nawilża i już ją kupiłam. Ogólnie od dawna używam tłustych kremów, bo z lekkim po nocy zawsze mam suchą cerę. Róża świetnie wytrzymała całą noc. Po żadnym z tych kremów nic mi nie wyskoczyło, a na to co miałam położyłam olejek keja, który polecałaś i jest cool. Kremy pachną bardzo delikatnie, róża chyba najintensywniej ale nie różą tylko czymś słodkim, ale nie jest to jakiś mocny zapach jak np. alterra. Przyjemny i delikatny. Śliwka prawie wcale nie pachnie. Róża pod oczami sprawuje się świetnie, w sumie żaen nie podrażnił, ale jak mam coś polecić to różę. Czyli wcale się nie myliłaś, bo kiedyś pamiętam że pisałaś, że miałaś na nią ochotę.

Biorąc pod uwgę konsystencję i działanie tych kremów, tajemniczy parfum musi być czymś sztucznym, niestety. Myślę, że gdyby był eco, to miałby eco cert, taka firma jak aa mogłaby sobie na to pozwolić, tymbardziej że inne polskie firmy już go mają. Ponieważ ostatnio jestem bardziej liberalna, przymknęłam na to oko.
lulaluna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-03, 13:07   #2524
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez lulaluna Pokaż wiadomość
Korah, dostałam 3 próbki kremów do twarzy, róża, rokitnik i śliwka oraz balsamu do ciała z dynią, którego jeszcze nie próbowałam. Kremy są leciutkie, wchłaniają się szybko, nadają się pod oczy. Podczas smarowania najbardziej treściwa wydawała mi się śliwka, ale to róża najlepiej nawilża i już ją kupiłam. Ogólnie od dawna używam tłustych kremów, bo z lekkim po nocy zawsze mam suchą cerę. Róża świetnie wytrzymała całą noc. Po żadnym z tych kremów nic mi nie wyskoczyło, a na to co miałam położyłam olejek keja, który polecałaś i jest cool. Kremy pachną bardzo delikatnie, róża chyba najintensywniej ale nie różą tylko czymś słodkim, ale nie jest to jakiś mocny zapach jak np. alterra. Przyjemny i delikatny. Śliwka prawie wcale nie pachnie. Róża pod oczami sprawuje się świetnie, w sumie żaen nie podrażnił, ale jak mam coś polecić to różę. Czyli wcale się nie myliłaś, bo kiedyś pamiętam że pisałaś, że miałaś na nią ochotę.

.
Korah właśnie w analizach napisała,że śliwka będzie najbardziej treściwa
A jaką masz cerę?
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-03, 13:12   #2525
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
A właśnie Dziewczyny. Nie orientujecie się czy te kosmetyki z NB są wycofane tylko z Polski czy w ogóle?
Nie mam pojęcia A jak tam zakupy?

Cytat:
Napisane przez lulaluna Pokaż wiadomość
Korah, dostałam 3 próbki kremów do twarzy, róża, rokitnik i śliwka oraz balsamu do ciała z dynią, którego jeszcze nie próbowałam. Kremy są leciutkie, wchłaniają się szybko, nadają się pod oczy. Podczas smarowania najbardziej treściwa wydawała mi się śliwka, ale to róża najlepiej nawilża i już ją kupiłam. Ogólnie od dawna używam tłustych kremów, bo z lekkim po nocy zawsze mam suchą cerę. Róża świetnie wytrzymała całą noc. Po żadnym z tych kremów nic mi nie wyskoczyło, a na to co miałam położyłam olejek keja, który polecałaś i jest cool. Kremy pachną bardzo delikatnie, róża chyba najintensywniej ale nie różą tylko czymś słodkim, ale nie jest to jakiś mocny zapach jak np. alterra. Przyjemny i delikatny. Śliwka prawie wcale nie pachnie. Róża pod oczami sprawuje się świetnie, w sumie żaen nie podrażnił, ale jak mam coś polecić to różę. Czyli wcale się nie myliłaś, bo kiedyś pamiętam że pisałaś, że miałaś na nią ochotę.

Biorąc pod uwgę konsystencję i działanie tych kremów, tajemniczy parfum musi być czymś sztucznym, niestety. Myślę, że gdyby był eco, to miałby eco cert, taka firma jak aa mogłaby sobie na to pozwolić, tymbardziej że inne polskie firmy już go mają. Ponieważ ostatnio jestem bardziej liberalna, przymknęłam na to oko.

Dzięki Nie dowiemy się na 100%, jak to jest z tym parfum, producent zapewnia, że to skladnik naturalny i hypoalergiczny, w ogóle produkty są robione pod wymagania alergików, z tego co zauwazylam w deklaracjach producenta. Ja mu wierzę, bo micel jest jak dla mnie esencją lagodności i w zapachu i w dzialaniu. Co do kremów to jak patrzylam w aptece na sklady, to tez mi się najbardziej spodobal różany, ten przeciwzmarszczkowy chyba. Będę na niego polowac, ale narazie BASTA z zakupami !!!!!!!
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-03, 13:16   #2526
lulaluna
Rozeznanie
 
Avatar lulaluna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 630
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Korah właśnie w analizach napisała,że śliwka będzie najbardziej treściwa
A jaką masz cerę?
No bo Korah to kosmetyczna wróżka, wszystko potrafi przepowiedzieć.

Uprzedzam że śliwka, mimo tej wyczuwalnej treściwości podczas nakładania, nie nawilżyła mnie tak jak róża, tzn rano czułam lekki dyskomfort.

Cerę mam post trądzikową, z dużą skłonnością do zaskórników i wykwitów, jednocześnie z wiekiem coraz bardziej suchą, nad czym ubolewam.
lulaluna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-03, 13:17   #2527
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Nie mam pojęcia A jak tam zakupy?
Dobrze. W kremie już się zakochałam chociać jeszcze nie użyłam. Głównie ze względu na zapach, bo ma inny niż reszta balsamów do stóp, nie ma tego charakterystycznego czegoś.
A kosmetyki chyba tylko z Polski wycofane, bo na stronie Niemiec nadal funkcjonuje sklep.
http://www.naturkosmetik-online.com/

A tak w ogóle pomyślałam, że może was zainteresować (trafiłam przypadkiem szukając czegoś zupełnie innego): http://kosmetykinaturalneblog.pl/144...iwy-fluor.html
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2011-06-03 o 13:28
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-03, 13:29   #2528
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość

Dzięki Nie dowiemy się na 100%, jak to jest z tym parfum, producent zapewnia, że to skladnik naturalny i hypoalergiczny, w ogóle produkty są robione pod wymagania alergików, z tego co zauwazylam w deklaracjach producenta. Ja mu wierzę, bo micel jest jak dla mnie esencją lagodności i w zapachu i w dzialaniu. Co do kremów to jak patrzylam w aptece na sklady, to tez mi się najbardziej spodobal różany, ten przeciwzmarszczkowy chyba. Będę na niego polowac, ale narazie BASTA z zakupami !!!!!!!
Ja też powinnam zrobić sobie szlaban,niech mnie ktoś trzyma
Cytat:
Napisane przez lulaluna Pokaż wiadomość
No bo Korah to kosmetyczna wróżka, wszystko potrafi przepowiedzieć.

Uprzedzam że śliwka, mimo tej wyczuwalnej treściwości podczas nakładania, nie nawilżyła mnie tak jak róża, tzn rano czułam lekki dyskomfort.

Cerę mam post trądzikową, z dużą skłonnością do zaskórników i wykwitów, jednocześnie z wiekiem coraz bardziej suchą, nad czym ubolewam.
Ja mam śliwkę i się boję że zapcha,ale może nie będzie tak zle.Wiem,że co cera to inaczej,ale u Ciebie było ok to mam nadzieję,że i u mnie będzie dobrze.

Wachlarzyk co Cię widzę to z innym avem-szalejesz kobieto
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-03, 19:20   #2529
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

Anakazar, już dawno miałam Ci to powiedzieć - cytat w Twoim podpisie chwyta mnie za serce i wzrusza za każdym razem .......
To jest kwintesencja macierzyńskich uczuć zamknięta w jednym, pieknym zdaniu, coś wspaniałego
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-03, 22:15   #2530
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość

[/COLOR]Buuu właśnie dojrzałam,że sanoflore należy do lorealaa ja loreala nienawidzę
Dzięki za informację, już więcej nie spojrzę na te kosmetyki. Nie cierpię takich wielkich koncernów, tak samo jak Ty.
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-04, 11:11   #2531
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Pusia84 Pokaż wiadomość
Możecie polecić jakiś naturalny krem do cery naczynkowej? znalazłam w zasadzie tylko Phenome ale jest dość drogi
Niestety nie mogę polecić, ale sama się rozglądałam za takowym. Pękło mi naczynko jedno jakiś rok temu na policzku, czy należy z tego powodu używać specjalnych specyfików? Koniecznie wysoki filtr i krem do cery naczynkowej? Mam fataaalnie bladą buzię, nie opala się po prostu jak reszta ciała. To jest istna udręka, mówię Wam.
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-04, 11:54   #2532
bossy162
Raczkowanie
 
Avatar bossy162
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 99
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Niestety nie mogę polecić, ale sama się rozglądałam za takowym. Pękło mi naczynko jedno jakiś rok temu na policzku, czy należy z tego powodu używać specjalnych specyfików? Koniecznie wysoki filtr i krem do cery naczynkowej? Mam fataaalnie bladą buzię, nie opala się po prostu jak reszta ciała. To jest istna udręka, mówię Wam.
Mam dokładnie to samo.Od dzieciństwa miałam bardzo ładny ciepły kolor skóryi na ciele nadal taki mam,ale na twarzy już nie,tak gdzieś od 15 roku życia,kiedt to derma przypisała mi differin i nie wiedziałam ,że nie można się z tym opalać.I tak uwrażliwiła mi się moja buźka.Zaczęlam stosować aptecne kosmetyki,bo mnie nie uczulały , no a teraz wiadomo...natura i tak też zostałam bledziochem
bossy162 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-04, 14:20   #2533
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Buuu właśnie dojrzałam,że sanoflore należy do lorealaa ja loreala nienawidzę
Dopiero teraz to doczytałam - ja też nie wiedzialam. Wcale się nie zainteresowałam kupując, kto jest dystrybutorem zresztą wpadłam tylko do apteki, powiedziałam, że są dla mnie 2 odłożone, zaplaciłam i pobiegłam do samochodu, bo na mnie czekali.
Mam wyrzuty sumienia, że przeze mnie kupiłaś ten krem i że nie będziesz zadowolona...
A pomijając, że od loreala, to jakie masz wrażenia z jego używania?
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-04, 14:42   #2534
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Anakazar, już dawno miałam Ci to powiedzieć - cytat w Twoim podpisie chwyta mnie za serce i wzrusza za każdym razem .......
To jest kwintesencja macierzyńskich uczuć zamknięta w jednym, pieknym zdaniu, coś wspaniałego

Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
Dzięki za informację, już więcej nie spojrzę na te kosmetyki. Nie cierpię takich wielkich koncernów, tak samo jak Ty.

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Dopiero teraz to doczytałam - ja też nie wiedzialam. Wcale się nie zainteresowałam kupując, kto jest dystrybutorem zresztą wpadłam tylko do apteki, powiedziałam, że są dla mnie 2 odłożone, zaplaciłam i pobiegłam do samochodu, bo na mnie czekali.
Mam wyrzuty sumienia, że przeze mnie kupiłaś ten krem i że nie będziesz zadowolona...
A pomijając, że od loreala, to jakie masz wrażenia z jego używania?
Bo Ci nakopię do pupsztalaJa bardzo chciałam ten krem i sama bym go również kupiła,a pewnie po fakcie w domu bym się doczytała,że on od lorealano nic-więcej na sanoflore nie spojrzę(chyba,że ten krem będzie obłędnie cudownie zachwycający) i bardzo nie chciałabym nabijać kasy tym wstręciuchom
Mam nadzieję,że będę zadowolona z niego-jeszcze nie otworzyłamNajpierw wypróbowałam Twój zestaw AMB i maseczka mi się podoba i kremik również
Buzię mam od paru dni takąi sama nie wiem why

Czekam tak niecierpliwie na poniedziałek-pewnie dostanę zamówienie z kosmetykinatury,a tam dla mnie lotion AMB
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-04, 14:58   #2535
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość




Bo Ci nakopię do pupsztalaJa bardzo chciałam ten krem i sama bym go również kupiła,a pewnie po fakcie w domu bym się doczytała,że on od lorealano nic-więcej na sanoflore nie spojrzę(chyba,że ten krem będzie obłędnie cudownie zachwycający) i bardzo nie chciałabym nabijać kasy tym wstręciuchom
Mam nadzieję,że będę zadowolona z niego-jeszcze nie otworzyłamNajpierw wypróbowałam Twój zestaw AMB i maseczka mi się podoba i kremik również
Buzię mam od paru dni takąi sama nie wiem why

Czekam tak niecierpliwie na poniedziałek-pewnie dostanę zamówienie z kosmetykinatury,a tam dla mnie lotion AMB

Może znowu kosiłaś trawnik i stąd ta śliczna paszcza
A ja przez francuzzkę znowu sie napaliłam na ten lekki krem do cery mieszanej AMB... W ogóle AMB strasznie lubię - ma też balsam do rąk i jest boski i 3 próbki innych kremów, które koniecznie muszę wreszcie użyć!
A powiem, że mi póki co krem sanoflore służy dobrze zapach mi nie przypadł do gustu, ale nie jest trwały. Ważne, że nie mam efektu pocenia się twarzy po nim, super się wchłania, ładnie matuje, wygładza i chyba faktycznie zwęża pory!

Często mi sie zdarza, że po kilku minutach od nałożenia kremu mam zroszoną drobnymi kropelkami potu skórę na nosie i czole czy któraś z Was też tak ma i wytłumaczy mi o co kaman???
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-04, 15:30   #2536
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez bossy162 Pokaż wiadomość
Mam dokładnie to samo.Od dzieciństwa miałam bardzo ładny ciepły kolor skóryi na ciele nadal taki mam,ale na twarzy już nie,tak gdzieś od 15 roku życia,kiedt to derma przypisała mi differin i nie wiedziałam ,że nie można się z tym opalać.I tak uwrażliwiła mi się moja buźka.Zaczęlam stosować aptecne kosmetyki,bo mnie nie uczulały , no a teraz wiadomo...natura i tak też zostałam bledziochem
Można polubić bladość, jak mówią na niej mniej defektów widać. Chociaż się nie do końca zgadzam z tym... Cóż, ja troszkę się opalać staram, nie za długo, z filtrami. Mam opaleniznę żółtą, taka dziwna. Pewnie od balsamów deliaktnie brazujacych (od 3 lat się nimi maziam)
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość




Bo Ci nakopię do pupsztalaJa bardzo chciałam ten krem i sama bym go również kupiła,a pewnie po fakcie w domu bym się doczytała,że on od lorealano nic-więcej na sanoflore nie spojrzę(chyba,że ten krem będzie obłędnie cudownie zachwycający) i bardzo nie chciałabym nabijać kasy tym wstręciuchom
Mam nadzieję,że będę zadowolona z niego-jeszcze nie otworzyłamNajpierw wypróbowałam Twój zestaw AMB i maseczka mi się podoba i kremik również
Buzię mam od paru dni takąi sama nie wiem why

Czekam tak niecierpliwie na poniedziałek-pewnie dostanę zamówienie z kosmetykinatury,a tam dla mnie lotion AMB
Jajjjj zazdroszczę wielce skóry! Moja nie jest piękna, bo aktualnie mam PMS i się buntuje wszem i wobec Sudocrem niewiele wysuszył pryszcza eh! Zamówię w zsk co nieco... nigdy tam nie składałam zamówienia. Ale mam ochotę również na micelka, aaaaaaj no i właśnie na olejek herbaciany. Tam chyba najopłacalniej mi wyjdzie złożenie zamówienia.. Z bu nic jeszcze nie potrzebuję.
Kocham i nienawidzę zarazem tego wątku
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-04, 16:13   #2537
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Często mi sie zdarza, że po kilku minutach od nałożenia kremu mam zroszoną drobnymi kropelkami potu skórę na nosie i czole czy któraś z Was też tak ma i wytłumaczy mi o co kaman???
Zdarza mi sie to samo, ale tylko wtedy, gdy wymoczę się w zbyt nagrzanej wodzie, czy to w kąpieli czy pod prysznicem. Jeśli jestem po prostu rozgrzana i jeśli w lazience jest pelno pary, dlatego zawsze po wyjściu z wanny otwieram drzwi, żeby chlodu nalecialo.

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Zamówię w zsk co nieco... nigdy tam nie składałam zamówienia. Ale mam ochotę również na micelka, aaaaaaj no i właśnie na olejek herbaciany. Tam chyba najopłacalniej mi wyjdzie złożenie zamówienia.. Z bu nic jeszcze nie potrzebuję.
Kocham i nienawidzę zarazem tego wątku
Tylko nie zamawiaj na ZSK olejków hydrofilnych, to synonimy tych myjących z BU. Ponoć są beznadziejne.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-04, 16:25   #2538
amiien_
Raczkowanie
 
Avatar amiien_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 212
Dot.: Kosmetyki naturalne

witam
ja ostatnio odkryłam świetną pianke Bioeulen firmy Aboca.
Jestem z niej bardzo zadowolona!
Przede wszystkim fajny skład, ziołowy zapach, delikatna konsystencja pianki,
ładne opakowanie, cena również ok jak na taki skład-ok 24zł.
Pianka jest przeznaczona dla dzieci ze skóra alergiczna , wrażliwą.
Stosuje ją na twarz, cera jest gładka, miękka, bez podrażnień.
U mnie sprawdziła się pięknie-zostanę przy tym produkcie.
amiien_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-04, 16:26   #2539
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Kosmetyki naturalne

Dziewczyny czym mogę wyczyścić drewnianą szpachelkę? Normalnie pod wodę?
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-04, 18:39   #2540
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Tylko nie zamawiaj na ZSK olejków hydrofilnych, to synonimy tych myjących z BU. Ponoć są beznadziejne.
A właśnie oglądałam na ZSK olejki do demakijażu, i zastanawiałam się czym się różnią, bo te z BU chyba normalnie myją twarz, a te z ZSK miały napisaną instrukcję, aby mokry wacik, z olejkiem przykładać do oka. Znasz kogoś kto je testował? Bo te z BU są opiewane i same zachwyty nad nimi
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-04, 19:08   #2541
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Dziewczyny czym mogę wyczyścić drewnianą szpachelkę? Normalnie pod wodę?
Szorstką ściereczką i odrobiną wody?

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
A właśnie oglądałam na ZSK olejki do demakijażu, i zastanawiałam się czym się różnią, bo te z BU chyba normalnie myją twarz, a te z ZSK miały napisaną instrukcję, aby mokry wacik, z olejkiem przykładać do oka. Znasz kogoś kto je testował? Bo te z BU są opiewane i same zachwyty nad nimi
Moc oczyszczająca tych olejków polega na tym, że zawierają one emulgator, który w kontakcie z wodą lączy wodę i olej, przez co powstaje myjąca piana. BU i ZSK powinny być tak samo nakldane mokrym wacikiem lub na mokrą skórę. Olejek BU ma inny emulgator, ZSK inny i ten ZSK jest ponoć nic nie wart, osobiście o to pytalam na wątku 'Zrób sobie krem", warto tam zajrzeć.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-04, 19:53   #2542
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Moc oczyszczająca tych olejków polega na tym, że zawierają one emulgator, który w kontakcie z wodą lączy wodę i olej, przez co powstaje myjąca piana. BU i ZSK powinny być tak samo nakldane mokrym wacikiem lub na mokrą skórę. Olejek BU ma inny emulgator, ZSK inny i ten ZSK jest ponoć nic nie wart, osobiście o to pytalam na wątku 'Zrób sobie krem", warto tam zajrzeć.
A ja przez dobry rok sama robiłam sobie olejki myjące na bazie SLP (emulgator z ZSK, ten którego używaja w zestawach olejki hydrofilne) i byłam zadowolona. Miałam tez z BU i prawdę mówiąc nie zauwazyłam żeby te z ZSK były jakoś widocznie gorsze albo mniej skuteczne... Musiałabym się nad tym głębiej zastanowić....
Ja zawsze myłam nimi twarz po prysznicem - tak jak żelem do mycia twarzy. Nie robią piany, tylko taka emulsję.

---------- Dopisano o 20:53 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------

A jak już jesteśmy w temacie myjców do paszczy, co Korah myślisz o tym, jakbys była tak miła ocenić:
aqua, sorbitol, caprylyl/capryl glucoside, betaine, sodium coco-sulfate, cucumis sativus (cucumber), friut extract, ginko biloba leaf extract, coco glucoside, glyceryl, oleate, glycerin, coco alkohol, sodium sulfate, sodium chloride, citric acid, sodium benzoate, methylparaben, potassium sorbate, parfum.
To pianka do mycia paszczy. Pierwszą część chyba z grubsza łapię, paraben (fuj) i parfum też rozumiem, ale reszta co nieco tajemnicza dla mnie...
Robie porządki w łazience (wiecie, robię miejsce na nowe zapasy ) i nie wiem czy od razu wyrzucić, czy dokończyć...
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 08:03   #2543
mentha
Zadomowienie
 
Avatar mentha
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 247
Dot.: Kosmetyki naturalne

Sekretny Wachlarzu, Czarodzielnico, pH mydeł ma wynosić ok. 8. Wszystkie są przetłuszczone (tutaj pisze o swojej metodzie). Używają kompozycji zapachowej, nie pojedynczego olejku (błąd w opisie).

Co do bezpieczeństwa to "są badane" przez użytkowników, oni są testerami- tyle się dowiedziałam. Znalazłam jednak informację, że procedura dopuszczenia do obrotu wiąże się z koniecznością zgromadzenia odpowiedniej dokumentacji. Ponieważ właścicielka nie działa po partyzancku, więc wszystko chyba powinno być w porządku... O, reklamuje się, np. na
Slow Dizajn.

Zamówiłam kilka, mam nadzieję, że będą fajne, bo mam wizję , żeby używać czegoś lokalnego, nie żadnych dziwactw ściąganych zza siedmiu mórz.
mentha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 08:16   #2544
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez mentha Pokaż wiadomość
Sekretny Wachlarzu, Czarodzielnico, pH mydeł ma wynosić ok. 8. Wszystkie są przetłuszczone (tutaj pisze o swojej metodzie). Używają kompozycji zapachowej, nie pojedynczego olejku (błąd w opisie).

Co do bezpieczeństwa to "są badane" przez użytkowników, oni są testerami- tyle się dowiedziałam. Znalazłam jednak informację, że procedura dopuszczenia do obrotu wiąże się z koniecznością zgromadzenia odpowiedniej dokumentacji. Ponieważ właścicielka nie działa po partyzancku, więc wszystko chyba powinno być w porządku... O, reklamuje się, np. na
Slow Dizajn.

Zamówiłam kilka, mam nadzieję, że będą fajne, bo mam wizję , żeby używać czegoś lokalnego, nie żadnych dziwactw ściąganych zza siedmiu mórz.
Dziękujemy za informacje.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 08:17   #2545
mentha
Zadomowienie
 
Avatar mentha
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 247
Dot.: Kosmetyki naturalne

A propos nadkonsumpcji i dzieci, jakiś czas temu powstał fajny plakat. Pewnie widziałyście, ale i tak wrzucę.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg print-ad-stillad-wwfbaby.jpg (86,3 KB, 43 załadowań)
mentha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 08:22   #2546
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez mentha Pokaż wiadomość
A propos nadkonsumpcji i dzieci, jakiś czas temu powstał fajny plakat. Pewnie widziałyście, ale i tak wrzucę.
Ja nie widziałam, ale w związku z tym plakatem przypomniało mi się, co kiedyś miałam okazję widzieć. Jak już powoli wracałam z psem do domu to widziałam babcię z wnuczką, które wychodziły z podstawówki koło mojego domu. Babcia szczupła, niczego sobie, a ta dziewczynka (miała jakieś 8-9 lat, nie więcej) już otyła. W ręce trzymała opakowanie, w którym było 5 pączków i pochłonęła je w 2-3 minuty. One mnie minęły, ja weszłam do bramy z psem. Ojciec mnie jeszcze wysłał do sklepu po coś tam, to poszłam, a one akurat też były w tym sklepie i co widzę?! Babcia kupiła małej dłuuugą laskę jakiejś kiełbasy, którą mała zaczęła natychmiast pochłaniać. Nie winię dziecka, bo w takim wieku dziecko jeszcze nie jest świadome pewnych rzeczy, ale winię rodziców i/lub innych opiekunów, bo to jest świadome robienie dziecku krzywdy.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 08:34   #2547
francuzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 419
Dot.: Kosmetyki naturalne

czy używałyście może samoopalacza z Lavery lub jakiegoś innego naturalnego samoopalacza lub balsamu brązującego? Chcę sobie trochę nogi opalic
francuzzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 08:39   #2548
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez francuzzka Pokaż wiadomość
czy używałyście może samoopalacza z Lavery lub jakiegoś innego naturalnego samoopalacza lub balsamu brązującego? Chcę sobie trochę nogi opalic
Na zbiorowym swojego czasu dziewczyny pisały o samoopalaczu z Lavery.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 08:42   #2549
mentha
Zadomowienie
 
Avatar mentha
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 247
Dot.: Kosmetyki naturalne

To skoro i tak nie zajmuję się tym, czym powinnam (pracą...), to jeszcze filmik o jedzeniu kosmetyków, stworzony dla pudernic (mooocno przerysowany, ale zabawny). Smacznego

http://www.youtube.com/watch?v=6sU4L4wrFow
mentha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 09:03   #2550
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez mentha Pokaż wiadomość
To skoro i tak nie zajmuję się tym, czym powinnam (pracą...), to jeszcze filmik o jedzeniu kosmetyków, stworzony dla pudernic (mooocno przerysowany, ale zabawny). Smacznego

http://www.youtube.com/watch?v=6sU4L4wrFow
Mentha, dziękujemy za dochodzenie w sprawie mydeł
A filmik rewelacyjny
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-09 09:32:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:14.