Bardzo trwała farba, która???? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-24, 13:09   #1
Magdalena_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 217

Bardzo trwała farba, która????


Szukam farby który nie będzie się zmywała po kilku myciach tak jak to było w przypadku kilku firm które na moich włosach, któe wypłukały się dosłownie po tygodniu.
Czy macie jakies swoje sprawdzone nr 1 ??
Magdalena_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 06:59   #2
ycnan
Zadomowienie
 
Avatar ycnan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 322
Dot.: Bardzo trwała farba, która????

Wellatone, krem koloryzujacy, zmienil teraz opakowanie (stare bylo ladniejsze ) ale w srodku to samo. farbowalam przez 1,5 roku na ciemny braz, wychodzil praktycznie czarny i teraz nie mge sie go pozbyc Nie zmywal sie i nie zmywa, a po szamponie przeciwlupiezowym nawet troche nie zjasnial. Takze trwaly jest BARDZO
ycnan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 10:47   #3
Magdalena_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 217
Dot.: Bardzo trwała farba, która????

A co sądzicie o palette?
Czy sa tak samo trwałę, słyszałam ze nawet wżerają się we włosy.
Mi dokładnie chodzi o odcienie rudosci....
Magdalena_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 11:09   #4
roxsi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 175
Dot.: Bardzo trwała farba, która????

farby palette są bardzo mocnymi farbami ponieważ w ich skład wchodzi silikon , inne farby jak np. garnier też go mają ale nie aż w takiej ilości. osobiście farby palette nie polecam poneważ przez swoją trwałość bardzo niszczy włosy , a jeśli w przyszłości byś chciała kolor z palette rozjaśnić lub zdekoloryzować to będzie to bardzo trudne.
roxsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 11:11   #5
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Bardzo trwała farba, która????

rzeczywiście farby Palette są bardzo trwałe i trudne do usunięcia, nawet jak kolor Ci sie już znudzi to one trudno się wypłukują. Polecam L'oreal Recital Preference oraz Wellaton
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 11:21   #6
Magdalena_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 217
Dot.: Bardzo trwała farba, która????

O Recitalu czytałam na KWC ze są własnie bardzo nietrwałe.
Co do palette to maja chyba jescze jedną ceche.Nie mozna zamalowac ich koloru zadna inna farbą. Zauwazylyscie to?
Ja mam nalozony palette jasny zmieszany ze sredim brązem i chciałam nałozyc na to kasztan, jakis rudy i zauwazylam ze <szok> zadna farba nie trzyma się tych włosów które były pokryte palette.....czyli jestem zmuszona do palette teraz?


Cytat:
Napisane przez roxsi
farby palette są bardzo mocnymi farbami ponieważ w ich skład wchodzi silikon , inne farby jak np. garnier też go mają ale nie aż w takiej ilości. osobiście farby palette nie polecam poneważ przez swoją trwałość bardzo niszczy włosy , a jeśli w przyszłości byś chciała kolor z palette rozjaśnić lub zdekoloryzować to będzie to bardzo trudne.
Tak domyślam się, poniewaz farba palette ebz problemu pokryła moje wręcz białe rozjasniane włosy. Eh myśle ze juz nie będe chciala rozjasniac włosów, tyle co się namęczyłam z ich pielegnacją....a i tak od roku wcale nie rosną, bo się kruszą.
Magdalena_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 21:32   #7
wnika
Zadomowienie
 
Avatar wnika
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 991
Dot.: Bardzo trwała farba, która????

Cytat:
Napisane przez Magdalena_
Co do palette to maja chyba jescze jedną ceche.Nie mozna zamalowac ich koloru zadna inna farbą. Zauwazylyscie to?


ja od jakiegos roku farbuje wlasnie palette (szampon na 24 zmycia) w kolorze ciemnej czekolady... efekt jest taki ze wlosy bezposrednio po farbowaniu sa prawie czarne a potem delikatnie jasnieja i pozniej ciagle utrzymuje sie bardzo ciemny braz. niby mi to nie przeszkadza bo wlosy ladnie blyszcza, kolor nie matowieje i o dziwo nie sa zniszczone ale chcialabym je troszke rozjasnic no i tu pojawia sie problem... kumpela tez farbowala palette i teraz ma podobny problem bo wyplukanie tej farby z wlosow jest chyba niemozliwe
wnika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-02, 21:45   #8
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: Bardzo trwała farba, która????

ostatnio testowalam palette natural & easy.. i wlasnie liczylam na tą trwalosc, ale mnie zawiodła
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 12:10   #9
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Bardzo trwała farba, która????

ja jestem zadowolona z farb firmy alcantara. mozna je dostac na allegro. sprzedajacy uczciwy, bez problemu doradzi w doborze odcienia jak i utleniacza do farby. Ja farbowalam sie ponad dwa miesiace temu na czarno i nastepnego dnia robilam czerwone pasemka (alcantara) bez problemu wyszło tak, jak wyjść powinno. Czerwien dopiero teraz stracila swoj czerwony odcien (ale bez problemu pogę ją odzyzskac rozjaśniaczem ) a czarny jak czarny byl, tak jest. farba nie zniszczyla mi włosów, były miekkie jak po zwyklym umyciu szamponem. i co najważniejsze - nie miały zapachu farbowanych wlosów!!
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-01, 14:10   #10
monikaaa123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2
Dot.: Bardzo trwała farba, która????

hej mój problem polega na tym, że mam cienkie i przetłuszczające się włosy. i muszę je myć codziennie :/ jaką farbę mogłybyście mi polecić, żeby nie zniszczyć za bardzo włosów, ale też żeby się utrzymała na nich jak najdłużej?
monikaaa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:08.