Pilne!!! Pomózcie mi!!! Odpowiedzcie na te kilka pytań... Proszę... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-03, 13:31   #1
Harpi
Raczkowanie
 
Avatar Harpi
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 80
Exclamation

Pilne!!! Pomózcie mi!!! Odpowiedzcie na te kilka pytań... Proszę...


Cześć dziewczyny
Wy z tego co zauważyłam jesteście już to dobrze obeznane i nieżle wysportowane dlatego chciałabym abyście odpowiedziały mi na kilka pytań... z górki diękuje za pomoc
1. Czy jeżdząc na rowerku stacjonarnym pozbęde sie tkanki tłuszczowej z brzucha i ud?
2. Jak powinno byc ustawione siodełko (chodzi mi o wysokość wzgledem kierownicy)?
3. Czy czerwona herbatka pomoże mi zlikwidować celulit?
4. Czy spacerując też moge niezle spalic tkanke tłuszczowa z brzucha?
5. Jaka diete zastosować
6. Czy moge stosować tak na początek ćwiczenia a6w tzn chodzi mi o to ze np przez tydzień będę wykonywać to pierwsze ćwiczenie (50 powtórzeń) w drugim tygodniu nastepne ćwiczenie, itd... a od stycznia zaczne a6w tak jak należy (najpierw chce przygotować brzuchol na męke:P)
7. Czy te ćwiczenia z a6w pomagaja spalać smalec z brzucha:P?
8. Po jakim czasie widać jakieś efekty jeśli chodzi o jazde na rowerze?
9. Czy znacie jakiś dobry i na prawde skuteczny sposób na w miare szybkie pozbycie sie smalcu z brzucha?? (ok 2 miesięcy)
10. Czy pomożecie mi coś zrobić z tym brzucholem?

Ja na serio mam dośc tego smalcu chce sie go pozbyć za wszelką cene, prosze pomóżcie mi Pozdrawiam
Harpi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-03, 14:16   #2
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Thumbs up Dot.: Pilne!!! Pomózcie mi!!! Odpowiedzcie na te kilka pytań... Proszę...

Cytat:
Napisane przez Harpi
Cześć dziewczyny
Wy z tego co zauważyłam jesteście już to dobrze obeznane i nieżle wysportowane dlatego chciałabym abyście odpowiedziały mi na kilka pytań... z górki diękuje za pomoc
1. Czy jeżdząc na rowerku stacjonarnym pozbęde sie tkanki tłuszczowej z brzucha i ud?
2. Jak powinno byc ustawione siodełko (chodzi mi o wysokość wzgledem kierownicy)?
3. Czy czerwona herbatka pomoże mi zlikwidować celulit?
4. Czy spacerując też moge niezle spalic tkanke tłuszczowa z brzucha?
5. Jaka diete zastosować
6. Czy moge stosować tak na początek ćwiczenia a6w tzn chodzi mi o to ze np przez tydzień będę wykonywać to pierwsze ćwiczenie (50 powtórzeń) w drugim tygodniu nastepne ćwiczenie, itd... a od stycznia zaczne a6w tak jak należy (najpierw chce przygotować brzuchol na męke:P)
7. Czy te ćwiczenia z a6w pomagaja spalać smalec z brzucha:P?
8. Po jakim czasie widać jakieś efekty jeśli chodzi o jazde na rowerze?
9. Czy znacie jakiś dobry i na prawde skuteczny sposób na w miare szybkie pozbycie sie smalcu z brzucha?? (ok 2 miesięcy)
10. Czy pomożecie mi coś zrobić z tym brzucholem?

Ja na serio mam dośc tego smalcu chce sie go pozbyć za wszelką cene, prosze pomóżcie mi Pozdrawiam
1. Tak. Aeroby spalają tłuszczyk z całego ciała
2. Podejrzewam, że tak jak w zwykłym rowerze
3. W jakimś stopniu tak ale nie licz na cuda
4. Jak w pkt. 1
5. Przeczytaj post podwieszony "Artykuły" - tam znajdziesz dużo wskazówek
6. A6W jest tak ułożona, że możesz zacząć robić całość od razu (z tego co pamiętam zaczyna się od jednej serii)
7. Po to właśnie są
8. Zalezy od organizmu, od czasu ćwiczeń i intensywności - zwykle około miesiąca
9. Dieta, aeroby i trening siłowy
10. Na pewno możesz liczyć na wsparcie, pomoc i dobre rady


Powodzenia
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-03, 15:06   #3
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: Pilne!!! Pomózcie mi!!! Odpowiedzcie na te kilka pytań... Proszę...

Na wszystkie pytania nie odpowiem, bo o wysokości siodełka to na przykład nic nie wiem. A nie powinno być ustawione tak, żeby Ci było wygodnie??
1) Jeżdżąc na rowerku stacjonarnym spalisz tłuszcz, ale jeśli będziesz jeździć dość szybko przez ponad 30 min. A przy takim czasie regularnych ćwiczeń przede wszystkim wyrobisz mięśnie.
3) Sama czerwona herbata na pewno w żadnym stopniu nie wpłynie na cellulit. Może trochę wraz z ćwiczeniami. Na pewno jakoś pomoże, jeśli zastąpisz nią kawę.
5) Dietę stosować odpowiednią do zapotrzebowania kalorycznego - jesli chcesz jednocześnie ćwiczyć na rowerku i jeszcze A6W, prowadząc przy tym normalny tryb życia, to nie możesz jeść 1000 kalorii. Zależy też, o ile chcesz schudnąć.
8) Zależy, ile ważysz, ile masz wzrostu (tzn. jak duża jest Twoja nadwaga) - przy dużej efekty widać szybciej niż przy leciutkiej. No i po pierwsze to zalezy od tego, ile czasu dziennie będziesz ćwiczyć.
10) Pomożemy!
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:56.