Do znawczyń Aliena-ostatnie nuty... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-24, 12:10   #1
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323

Do znawczyń Aliena-ostatnie nuty...


Dość długo testuję Aliena (EDP) i generalnie zaczyna mi się coraz bardziej podobać,ale.....najbardzi ej podobają mi się ostatnie akordy, czyli to co czuję pod koniec dnia na skórze, na włosach czy ubraniach....Nie do końca znam się na nutach i nie zawsze potrafię je nazwać.Najbardziej kocham to słodkie i aksamitne zakończenie Aliena, niestety nie wiem co to za nuty...?Tak pięknie skomponowane "zamknięcie" zapachu pchnęło mnie w stronę poszukiwać perfum ,które zawierałyby głównie właśnie to zakończenie Aliena....Jest to nutka kojarząca mi się troszkę z pierwiastkiem męskim. Czy może któraś z Wizażanek wie o co mi chodzi...? Czy znacie jakieś perfumy które pachną od początku jak koniec Aliena...??
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-24, 12:56   #2
vilka80
Wtajemniczenie
 
Avatar vilka80
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 842
Dot.: Do znawczyń Aliena-ostatnie nuty...

W nutach bazy Alien ma ambrę (żywicę bursztynową) więc może to to . Zapachów stricte ambrowych jest całe mnóstwo. W sumie to nie pamiętam jak pachnie końcówka Aliena (dawno go już nie używałam) więc trudno coś mi poradzić.
__________________


vilka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-24, 13:37   #3
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Do znawczyń Aliena-ostatnie nuty...

Cytat:
Napisane przez vilka80 Pokaż wiadomość
W nutach bazy Alien ma ambrę (żywicę bursztynową) więc może to to . Zapachów stricte ambrowych jest całe mnóstwo. W sumie to nie pamiętam jak pachnie końcówka Aliena (dawno go już nie używałam) więc trudno coś mi poradzić.
Kurczę też myślałam że to może ambra...Przesiedziałam teraz ostatnie godziny z nosem w rękawie wczorajszego swetra wiszącego na krześle i chyba znalazłam! Te ostatnie nuty mają coś wspólnego z Flash Jimmy Choo(jaśmin, drewno kaszmirowe) i co dziwne Obsession Night C.K. (jaśmin, białe drewno,żywica bursztynowa). Wszystko mi krąży wokół tego...Oczywiście to nie są zapachy podobne do Aliena, ale te wspólne nuty gdzieś mi tam zagrały....
Mimo wszystko czekam na propozycję, może jeszcze któraś z Was wpadnie na jakiś pomysł podobieństwa tych nut?
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-24, 16:08   #4
8d6bb8e295b6f8a6661e98cda8040e22ff42086f_6577a3bfbbbd4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 526
Dot.: Do znawczyń Aliena-ostatnie nuty...

Ładną ambrę ma Jessica Parker 'Twilight'
8d6bb8e295b6f8a6661e98cda8040e22ff42086f_6577a3bfbbbd4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-24, 20:53   #5
Dharma88
Raczkowanie
 
Avatar Dharma88
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 130
Dot.: Do znawczyń Aliena-ostatnie nuty...

Ambra to nie żywica

http://pl.wikipedia.org/wiki/Ambra
__________________
Nigdy, przenigdy się nie poddawaj!

.
Dharma88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-25, 12:06   #6
8d6bb8e295b6f8a6661e98cda8040e22ff42086f_6577a3bfbbbd4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 526
Dot.: Do znawczyń Aliena-ostatnie nuty...

Heh... Alien po refolmulacji to nie to, co było Pamiętam, miałam próbkę z 10 lat temu, to ten jaśmin o mało co nie zabił mnie na migrenę
Teraz po latach wypróbowałam i zaniemówiłam-Alien wersja soft... Ułagodzony przez tę ambrę, zero siły rażenia. Bliskoskórny. Mam 60ml, ale jednak wolałabym teraz zmierzyc się jeszcze raz z tamtą wersją...
Wg mnie obecny Alien nie zasługuje już na miano killera. Jest piękny, to fakt

Edytowane przez 8d6bb8e295b6f8a6661e98cda8040e22ff42086f_6577a3bfbbbd4
Czas edycji: 2014-10-25 o 12:10
8d6bb8e295b6f8a6661e98cda8040e22ff42086f_6577a3bfbbbd4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-25, 15:07   #7
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Do znawczyń Aliena-ostatnie nuty...

[1=8d6bb8e295b6f8a6661e98c da8040e22ff42086f_6577a3b fbbbd4;48659435]Ładną ambrę ma Jessica Parker 'Twilight' [/QUOTE]

Czyli to ambra tak mi się pięknie układa na koniec?To muszę poszukać jakiś zapachów z duuużą ilością ambry
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-25, 15:50   #8
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Do znawczyń Aliena-ostatnie nuty...

Cytat:
Napisane przez AAAnka Pokaż wiadomość
Czyli to ambra tak mi się pięknie układa na koniec?To muszę poszukać jakiś zapachów z duuużą ilością ambry
Nie znajdziesz tego w ambrowcach
W Alienie to co czuć w bazie to musi być efekt połączenia różnych składników ale ambra to to nie jest, na bank nie taka znana mi z typowo ambrowych zapachów. Alien jest dla mnie zapachem mega zimnym a wszystkie ambry jakie znam są bardzo słodkie, niektóre słone do tego ale słodkie nadal, szarlotkowe, szarlotkowo-ziołowe, szarlotkowo-pudrowe, ziołowo-słone ale nie takie przejrzyste i chłodne. Ja w ogle bym w życiu nie powiedziała, że w bazie Aliena jest ambra... musi ona być w ilościach śladowych chyba
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-27, 06:22   #9
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Do znawczyń Aliena-ostatnie nuty...

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
Nie znajdziesz tego w ambrowcach
W Alienie to co czuć w bazie to musi być efekt połączenia różnych składników ale ambra to to nie jest, na bank nie taka znana mi z typowo ambrowych zapachów. Alien jest dla mnie zapachem mega zimnym a wszystkie ambry jakie znam są bardzo słodkie, niektóre słone do tego ale słodkie nadal, szarlotkowe, szarlotkowo-ziołowe, szarlotkowo-pudrowe, ziołowo-słone ale nie takie przejrzyste i chłodne. Ja w ogle bym w życiu nie powiedziała, że w bazie Aliena jest ambra... musi ona być w ilościach śladowych chyba
O kurczę!A widzisz-u mnie przy skórze Alien jest bardzo słodki, jest to wyraźna słodycz, ale faktycznie nie taka ciepła-jest to słodycz ciut męska (już gdzieś to czułam) i bym rzekła właśnie słona.Może to jednak ta ambra mnie tak urzeka....?
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-28, 16:36   #10
liselotta
lise-kotta
 
Avatar liselotta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 219
Dot.: Do znawczyń Aliena-ostatnie nuty...

zamiast klasycznego aliena spróbuj tego:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ambre-edt.html

__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
W skrócie: jeśli są jakieś granice desperacji, to już je przekroczyłaś i jesteś zagranico.
liselotta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-29, 06:14   #11
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Do znawczyń Aliena-ostatnie nuty...

Cytat:
Napisane przez liselotta Pokaż wiadomość
zamiast klasycznego aliena spróbuj tego:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ambre-edt.html

To limitowanka, będzie trudno


A tak przy okazji-jaki kolor płynu ma Alien edp?ja mam odlewkę i ma kolor herbaciany a gdzieś wyczytałam że fioletowawy?Czy ja mam wersję sprzed reformulacji???Jak tak to kicha bo spodobał mi się obłędnie....Jaki ma w końcu kolor edp aktualna???

Ps. Kurczę właśnie kliknęłam Aliena Bursztynowego....będę testować!No nie mogłam się oprzeć...zresztą juz wczesniej zwróciłam uwagę na właśnie tą limitowankę.Znowu kupiłam flaszkę..masakra...

Edytowane przez AAAnka
Czas edycji: 2014-10-29 o 07:06
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-29, 08:00   #12
liselotta
lise-kotta
 
Avatar liselotta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 219
Dot.: Do znawczyń Aliena-ostatnie nuty...

Uwierz mi, nie będziesz żałować Ten zapach jest jak wibrujące słońce i nie da się z niczym innym go porównać
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
W skrócie: jeśli są jakieś granice desperacji, to już je przekroczyłaś i jesteś zagranico.
liselotta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-29, 08:08   #13
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Do znawczyń Aliena-ostatnie nuty...

Cytat:
Napisane przez liselotta Pokaż wiadomość
Uwierz mi, nie będziesz żałować Ten zapach jest jak wibrujące słońce i nie da się z niczym innym go porównać
Już nie mogę się doczekać
A wiesz cos może na temat koloru płynu w klasycznej edp?
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-29, 08:11   #14
Quinn
Zakorzenienie
 
Avatar Quinn
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 3 514
Dot.: Do znawczyń Aliena-ostatnie nuty...

Klasyczny teraz ma taki właśnie herbaciany kolor
__________________
tak pachnę
Quinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-29, 08:13   #15
liselotta
lise-kotta
 
Avatar liselotta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 219
Dot.: Do znawczyń Aliena-ostatnie nuty...

Nie mam klasyka bo mi z Aliena najbardziej podobają się flankery Sunessence ale szczerze mówiąc byłabym zdziwiona jakby płyn rzeczywiście był fioletowy.

Same płyny zazwyczaj są bursztynowe, różowawe, błękitne, słomkowe i oprócz perfum lady gagi nie kojarzę żadnego zapachu o jakimś dramatycznym odcieniu....
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
W skrócie: jeśli są jakieś granice desperacji, to już je przekroczyłaś i jesteś zagranico.
liselotta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-29, 08:58   #16
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Do znawczyń Aliena-ostatnie nuty...

Cytat:
Napisane przez Quinn Pokaż wiadomość
Klasyczny teraz ma taki właśnie herbaciany kolor
Kurczę, czytam na Wizażu i czytam i wyczytałam o kolorze właśnie fioletowym!Wklejam fragment wypowiedzi uzytkownika cbr:
"wcześniej na zlocie łódzkim omawiałam ten problem bodajże z Sasią, bo zamówione przez nią próbeczki Aliena też były przezroczyste, ewentualnie leciuteńko fioletowawe (a i jej wcześniejsze alienowe próbasy, i moje, były fioletowe),"

Moje edp nie ma z fioletem nic wspólnego.Po prostu zloto-herbaciany...Próbka(odlew ka) zakupiona w zaufanej perfumerii. Czy pomylili Alieny?To może ja sie zachwycam jakimś innym Alienem?
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-29, 12:18   #17
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Do znawczyń Aliena-ostatnie nuty...

Cytat:
Napisane przez AAAnka Pokaż wiadomość
Kurczę, czytam na Wizażu i czytam i wyczytałam o kolorze właśnie fioletowym!Wklejam fragment wypowiedzi uzytkownika cbr:
"wcześniej na zlocie łódzkim omawiałam ten problem bodajże z Sasią, bo zamówione przez nią próbeczki Aliena też były przezroczyste, ewentualnie leciuteńko fioletowawe (a i jej wcześniejsze alienowe próbasy, i moje, były fioletowe),"

Moje edp nie ma z fioletem nic wspólnego.Po prostu zloto-herbaciany...Próbka(odlew ka) zakupiona w zaufanej perfumerii. Czy pomylili Alieny?To może ja sie zachwycam jakimś innym Alienem?
Ja mam próbke Aliena edp odpsikana na moich oczach przez konsultantke w Sephorze i jest złoto-herbaciany, nic a nic fioletowy
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-29, 14:22   #18
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Do znawczyń Aliena-ostatnie nuty...

Kiedyś Alien był fioletowy, zapach też był mocniejszy
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-29, 18:22   #19
karinkaa
Wtajemniczenie
 
Avatar karinkaa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: K.......
Wiadomości: 2 062
Dot.: Do znawczyń Aliena-ostatnie nuty...

Cudowny zapach, mega trwały
Koncowe nuty to m.in żywica bursztynowa w połączeniu z wanilią

PRzypomina mi Gabriela sabatini "gabriela sabatini"
__________________
Moje zapachy http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/7148/

"One of the things i love the most about you is the fact that you don't need me for anything. And yet, you find yourself needing me."


Wymienię :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1277186
karinkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-31, 07:27   #20
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Do znawczyń Aliena-ostatnie nuty...

Cytat:
Napisane przez Joskelyn Pokaż wiadomość
Ja mam próbke Aliena edp odpsikana na moich oczach przez konsultantke w Sephorze i jest złoto-herbaciany, nic a nic fioletowy
Dzięki, czyli wszystko jest ok
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-31, 22:06   #21
kokakola
Zakorzenienie
 
Avatar kokakola
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: here in my head
Wiadomości: 3 235
Dot.: Do znawczyń Aliena-ostatnie nuty...

potwierdzam - stara wersja Aliena byla fioletowa. dowod: poplamil mi nie raz biala bluzke.

Happy Halloweeen!
__________________
"Mrs.Dalloway said she would buy the flowers herself."
---
'and with the way they talk, and with the way they smile'
http://www.youtube.com/watch?v=LETsi4eAtho
kokakola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-01, 19:09   #22
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: Do znawczyń Aliena-ostatnie nuty...

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
Nie znajdziesz tego w ambrowcach
W Alienie to co czuć w bazie to musi być efekt połączenia różnych składników ale ambra to to nie jest, na bank nie taka znana mi z typowo ambrowych zapachów. Alien jest dla mnie zapachem mega zimnym a wszystkie ambry jakie znam są bardzo słodkie, niektóre słone do tego ale słodkie nadal, szarlotkowe, szarlotkowo-ziołowe, szarlotkowo-pudrowe, ziołowo-słone ale nie takie przejrzyste i chłodne. Ja w ogle bym w życiu nie powiedziała, że w bazie Aliena jest ambra... musi ona być w ilościach śladowych chyba
na mnie - na przykład - ambra raczej nie jest słodka

---------- Dopisano o 20:09 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------

[1=8d6bb8e295b6f8a6661e98c da8040e22ff42086f_6577a3b fbbbd4;48668245]Heh... Alien po refolmulacji to nie to, co było Pamiętam, miałam próbkę z 10 lat temu, to ten jaśmin o mało co nie zabił mnie na migrenę
[/QUOTE]

Zgadzam się pamiętam jak pokazał się w perfumeriach , zrobiłam test nadgarstkowy i nie mogłam oderwac nosa, cały autobus nim pachniał jak jechałam do domu a to były tylko dwa psiki
__________________
WYMIANA Pearl mancera
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-01, 19:15   #23
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Do znawczyń Aliena-ostatnie nuty...

Cytat:
Napisane przez ROZ-ter-KA Pokaż wiadomość
na mnie - na przykład - ambra raczej nie jest słodka
Ja albo testowałam i posiadam tylko słodkie, moja skóra je wysładza albo tak odczuwam . Bo nawet te słonawe i ziołowe są na mnie/dla mnie słodkie. A jakie ambry np. nie są słodkie? Pytam bo chciałabym taka przetestować na sobie . Tzn. poza Alienem bo ma w składzie ambrę a na mnie jest chłodny, wręcz zimny .
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-02, 09:29   #24
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Do znawczyń Aliena-ostatnie nuty...

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
Ja albo testowałam i posiadam tylko słodkie, moja skóra je wysładza albo tak odczuwam . Bo nawet te słonawe i ziołowe są na mnie/dla mnie słodkie. A jakie ambry np. nie są słodkie? Pytam bo chciałabym taka przetestować na sobie . Tzn. poza Alienem bo ma w składzie ambrę a na mnie jest chłodny, wręcz zimny .
No na mojej skórze ambra też wychodzi na słodko-słono.Jak przeanalizowałam te zapachy co mam i mają one ambrę, to wszystkie na mnie ewoluują właśnie do słodkości(na sam koniec)

---------- Dopisano o 10:29 ---------- Poprzedni post napisano o 10:18 ----------

Alien moc ma niesamowitą, nawet nie śmiem sobie wyobrazić jak mocarny musiał być sprzed reformulacji!Moja próbka "zapachniła" mi całą szafkę łazienkową.Ostatnio w pracy mimo że miałam na sobie Aniołka ciągle coś zalatywało mi Alienem...Niuchałam jak głupia aż wywąchałam go ......na podłokietniku(plastikowym !) od mojego fotela.......A miałam go jakieś dwa dni wcześniej na sobie w pracy....szok.Teraz czekam na próbkę edt, oraz bursztynowego edt, coś czuję że zaraz będę się rozglądać za flaszką edp. Nie wiem jak to się dzieję, testowałam go już dwa razy i tak jak Angel zrobił na mnie wrażenie od pierwszego testu tak Aliena zdyskwalifikowałam dwa razy.Tylko w tej szafce unosił mi się tak śliczny aromat, grzebałam w próbkach i dwa razy stwierdziłam że to chyba z tej fiolki Alienowej.....Dałam szansę.Trzecia próba okazała się strzałem amora i jestem trochę zła bo wcześniej odetchnęłam z ulgą kiedy mi się nie spodobał(o jeden zapach mniej do "chcenia"!)......ale cóż, celna była ta strzała ;-)
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-02, 10:04   #25
8d6bb8e295b6f8a6661e98cda8040e22ff42086f_6577a3bfbbbd4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 526
Dot.: Do znawczyń Aliena-ostatnie nuty...

Może masz jeszcze wersję sprzed reformulacji
Tamta była nie do zmycia szczotką, czułam go przez sen, wypiłam 3 tabletki od bólu głowy, taką miał moc...teraz muszę nadgarstek przyłożyc do nosa, żeby coś poczuc najchętniej bym za te grzebanie w składach, ech...
8d6bb8e295b6f8a6661e98cda8040e22ff42086f_6577a3bfbbbd4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-03, 07:00   #26
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Do znawczyń Aliena-ostatnie nuty...

[1=8d6bb8e295b6f8a6661e98c da8040e22ff42086f_6577a3b fbbbd4;48766929]Może masz jeszcze wersję sprzed reformulacji
Tamta była nie do zmycia szczotką, czułam go przez sen, wypiłam 3 tabletki od bólu głowy, taką miał moc...teraz muszę nadgarstek przyłożyc do nosa, żeby coś poczuc najchętniej bym za te grzebanie w składach, ech...[/QUOTE]

Nie,nie-próbeczka miała herbaciany kolor, ale i tak moc ma dla mnie piekielną
Wiem że grzebanie w zapachach to "mord na perfumach",ale myślę że za trwałośc musiał odpowiadac jakiś składnik o zabójczej mocy (dosłownie i w przenośni). Pewnie rakotwórczy
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-03, 10:24   #27
karinkaa
Wtajemniczenie
 
Avatar karinkaa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: K.......
Wiadomości: 2 062
Dot.: Do znawczyń Aliena-ostatnie nuty...

Moj tez jest podobno po reformulacji a jest mega trwaly. To zalezy,bo na kazdym zapach utrzymuje sie inaczej
__________________
Moje zapachy http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/7148/

"One of the things i love the most about you is the fact that you don't need me for anything. And yet, you find yourself needing me."


Wymienię :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1277186
karinkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-05, 06:45   #28
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Do znawczyń Aliena-ostatnie nuty...

Cytat:
Napisane przez liselotta Pokaż wiadomość
Uwierz mi, nie będziesz żałować Ten zapach jest jak wibrujące słońce i nie da się z niczym innym go porównać
Kupiłam zapach w ciemno i niestety nie spodobał mi się....Troszkę się zawiodłam, mogłam poczekać i kupić klasycznego edp...Chyba wolę jednak tę moc klasycznego.....
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-05, 06:51   #29
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Do znawczyń Aliena-ostatnie nuty...

Cytat:
Napisane przez AAAnka Pokaż wiadomość
Kupiłam zapach w ciemno i niestety nie spodobał mi się....Troszkę się zawiodłam, mogłam poczekać i kupić klasycznego edp...Chyba wolę jednak tę moc klasycznego.....
Moim zdaniem to najsłabszy Alien no ale ma też swoje wielbicielki także szansa, że się spodoba zawsze była , sprzedaj i kup sprawdzone EDP
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-05, 07:27   #30
liselotta
lise-kotta
 
Avatar liselotta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 219
Dot.: Do znawczyń Aliena-ostatnie nuty...

Cytat:
Napisane przez AAAnka Pokaż wiadomość
Kupiłam zapach w ciemno i niestety nie spodobał mi się....Troszkę się zawiodłam, mogłam poczekać i kupić klasycznego edp...Chyba wolę jednak tę moc klasycznego.....


szkoda ja go uwielbiam i chętnie bym go od ciebie wzięła ale chwilowo nie mam żadnego pełnego flakonu na wymianę
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
W skrócie: jeśli są jakieś granice desperacji, to już je przekroczyłaś i jesteś zagranico.
liselotta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-21 18:59:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:39.