wszystko o samoopalaczu-jak nakładać, zmywać, opinie, wrażenia. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-25, 14:07   #601
rysia5
Raczkowanie
 
Avatar rysia5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wielkie Drogi
Wiadomości: 73
Send a message via Skype™ to rysia5
Dot.: Samoopalacz - pomocy!!!

Cytat:
Napisane przez oluśkaaaaa
Skoro jesteśmy w temacie to może móglby ktoś mi powiedzieć czy przy zmanach trądzikowych mogę stosować samoopalacz? Mam trochę krostek na twarzy i plecach, i boję sie zaryzykować.
Droga Oluś dopominasz sie zeby Ci ktos odpowiedzial, więc może ja to zrobię. Szczerze powiedziawszy nie znam się na zmianach tradzikowych więc profesjonalnej odpowiedzi dać nie mogę, ale może wypróbowałabyś jakiś samoopalacz na niewielkiej partii skóry w miejscu niewidocznym, np. właśnie na plecach. Jeśli nie zauważysz żadnych niekorzystnych efektów może zdecydujesz się na używanie samoopalacza
__________________
"Bo teraz serca mam dwa..." Oliwka i Lenka
rysia5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 14:11   #602
rysia5
Raczkowanie
 
Avatar rysia5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wielkie Drogi
Wiadomości: 73
Send a message via Skype™ to rysia5
Dot.: Samoopalacz - pomocy!!!

a tak ogólnie wypowiadając się o samoopalaczach to mogę powiedzieć, że już od dłuższego czasu używam właśnie tego z dax cosmetics w piance i jestem z niego bardzo zadowolona. Cio prawda stosuję go w połaczeniu z solarium dlatego też efekty są bardzo ładne. Tyle, że efekty po posmarowaniu widać dopiero po odczekaniu okolo 10 godzin :/ nio ale ja sobie z tym problemem radze w ten sposób że smaruje się raz w piątek wieczorem, a potem w sobotę rano i na sobotni wieczór już moge gdzieś wyskoczyć))
__________________
"Bo teraz serca mam dwa..." Oliwka i Lenka
rysia5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 14:14   #603
aga_xy
Wtajemniczenie
 
Avatar aga_xy
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 454
GG do aga_xy Send a message via Skype™ to aga_xy
Dot.: Samoopalacz - pomocy!!!

Cytat:
Napisane przez oluśkaaaaa
Skoro jesteśmy w temacie to może móglby ktoś mi powiedzieć czy przy zmanach trądzikowych mogę stosować samoopalacz? Mam trochę krostek na twarzy i plecach, i boję sie zaryzykować.
Oluśkaaaaa wszystko zależy od tego jak "ostre" to zmiany,jeżeli tylko kilka krosteczek,to naprawdę nie widzę przeciwskazań, natomiast osobiście wstrzymałabym się przy ostrzejszych zmianach trądzikowych.
duża buźka
Aga
aga_xy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 14:23   #604
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Samoopalacz - pomocy!!!

Witam
Nie lubię i nie polecam J&J - okazuje się, że J&J do ciała i do twarzy to jedno i to samo - na innym forum jedna "foremka" wczytała się w skład i nie znalazła żadnej różnicy-tylko pozycje są pozamieniane
Poza tym J&J nieładnie pachnie.
Moj sposób na ładną opaleniznę to Dove-do ciemnej karnacji-używam go 3 razy w tygodniu, przed każdym nałożeniem robię peeling; oprócz Dove używam Perfecta-Karmel br ązujacy do ciała-pięknie pachnie, nawet po kilku godzinach i nadaje bardzo ładny, delikatny kolor; nie stosuję tylko Dove, bo nie chce wyglądać, jak marchewka - niestety po każdym samoopalaczu długo użwyanym skóra nabiera nieładnego koloru- i dlatego używam Perfectę
Pozdrawiam.
Ps. co do trądziku-radziłabym się skonsultować z dermatologiem- pewne sybstancje zawarte w samoopalaczach mogą podrażnić trądzikową skórę.
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 14:33   #605
Puniax
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 683
Dot.: Samoopalacz - pomocy!!!

Cytat:
Napisane przez rysia5
a tak ogólnie wypowiadając się o samoopalaczach to mogę powiedzieć, że już od dłuższego czasu używam właśnie tego z dax cosmetics w piance i jestem z niego bardzo zadowolona. Cio prawda stosuję go w połaczeniu z solarium dlatego też efekty są bardzo ładne. Tyle, że efekty po posmarowaniu widać dopiero po odczekaniu okolo 10 godzin :/ nio ale ja sobie z tym problemem radze w ten sposób że smaruje się raz w piątek wieczorem, a potem w sobotę rano i na sobotni wieczór już moge gdzieś wyskoczyć))
Słyszałam, że ten samoopalacz w piance jest nawet fajny, ale ja go nigdzie nie mogę spotkać, bo chętnie bym spróbowała... Gdzie go kupujesz?
Puniax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 14:44   #606
mafdalena
Raczkowanie
 
Avatar mafdalena
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 116
GG do mafdalena
Dot.: Samoopalacz - pomocy!!!

Cytat:
Napisane przez Mikusia_1
Ja oczywiscie POlecam samoopalacz z Delii i Sopot
o JEZU...ja nie polecam, on dopiero zatyka pory ;/ masakra...używam kolastynki i jest super, fakt trzeba uzyć z dwa razy by uzyskać BRĄZ ale efekt utrzymuje sie przynajmnij tydzień bez smarowania przy codziennym prysznicu (tak jest u mnie) pozdro
__________________
Makeup is my passion
mafdalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 07:01   #607
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Samoopalacz - pomocy!!!

Mnie dziewczyny polecały ten balsam brązujący Dove Daje lekką opaleniznę dla jasnej karnacji, więc dobry jest na początek, bo podobno nie tworzy zacieków i ładnie leciutko brązuje J&J też jest podobno dobry

Miałam sobie wczoraj kupić Dove, ale już jestem opalona od słońca, więc samoopalacza mi nie potrzeba narazie
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-02, 12:13   #608
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Re: Samoopalacz a wlasna opalenizna ??

To jest bardzo dobry pomysł
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-02, 16:28   #609
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Re: Samoopalacz a wlasna opalenizna ??

Oczywiście że jeśli się opalisz to wszystko zostanie, zejdzie tylko sztuczna opalenizna a ta naturalna zostanie
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-02, 16:42   #610
Daenerys
Wtajemniczenie
 
Avatar Daenerys
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kiedys Wlkp teraz Eng
Wiadomości: 2 898
Dot.: Samoopalacz a wlasna opalenizna ??

No właśnie mnie też to nurtuje i to bardzo.
Podam przykład. W zeszłym roku byłam z siostrą i koleżanką na jeden dzień nad morzem. Dzien wcześniej samoopalacz pięknie przeze mnie nałożony, parę warstw - 'opalenizna' bardzo ładna. Siostra i koleżanka samoopalacza nie używają, miały wtedy trochę swojej opalenizny.
Wystawiłyśmy się trzy na słońce - cały dzień bez filtra tzn malutki filtr z olejku do opalania. I jakie były rezultaty wieczorem - siostra czerwona, koleżanka czerwona, ja nic Oglądałam się ze wszystkich stron i nic nie widziałam
Skórę swoją naturalną mam bladą i opalam się na czerwono, więc gdyby mnie coś złapało to byłabym czerwona a nie byłam, przysięgam.
Wiem, że to co piszę jest nielogiczne, bo samoopalacz nie ma żadnego filtra przecież i nie może on blokować opalenizny prawda?
Pytanie pozostaje czemu ja nie byłam czerwona a reszta była?
Jest możliwość, że samoopalacz ukrył tę czerwoność i jej nie widziałam, już sama nie wiem co mam myśleć. Może ktos zna jakieś logiczne uzasadnienie tego?
__________________




Daenerys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 12:58   #611
*Agata*
Raczkowanie
 
Avatar *Agata*
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 64
GG do *Agata*
Nadmiar samoopalacza na rękach... :(

A więc, Drogie Dziewczy, mam taki problem...

Przedwczoraj po raz pierwszy użyłam samoopalacza (w piance, firmy Dax Cosmetics). Wszystko było prawie OK, plamy miałam tylko w niewidocznych miejscach (na klatce piersiowej, plecach)... Po użyciu oczywiście umyłam sobie ręce. Ale rano zauważyłam, że są bledsze od całego ciała.
Więc wczoraj wieczorem postanowiłam znowu użyć tego preparatu, tym razem nie myjąc na końcu rąk... I to był błąd! Dzisiaj rano obudziłam się z brązowymi palcami! Wygląda to OKROPNIE! Palce brązowe, jak u mulatki, wierzch dłoni bladziutki, a za nadgarstkiem skóra ładnie i lekko opalona...

Proszę, pomóżcie!
Co mam robić, aby samoopalacz jak najszybciej zszedł?
Macie może jakieś sposoby?
*Agata* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-04, 13:24   #612
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Nadmiar samoopalacza na rękach... :(

Wyszoruj szczoteczką z mydłem
Przetrzyj cytryną bądź wodą utlenioną
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 13:42   #613
*Agata*
Raczkowanie
 
Avatar *Agata*
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 64
GG do *Agata*
Dot.: Nadmiar samoopalacza na rękach... :(

Dziękuję

Szczoteczką z mydłem szoruję co jakiś czas, wodą utlenioną też już przecierałam, pozostaje cytryna...
*Agata* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 15:03   #614
nutka85
Wtajemniczenie
 
Avatar nutka85
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 243
Dot.: Nadmiar samoopalacza na rękach... :(

a ja zawsze robię tak... po aplikacji (w moim przypadku balsamu brązującego) myję dłonie mydełkiem, wycieram w ręcznik.... mimo to zawsze skóra pozostaje nieznacznie wilgotna, więc potem rozcieram granicę między dłońmi a rękami, tak żeby nie było zacieków na nadgarstkach...nie wiem jak to wytłumaczyć, robię tak, jakbym wsmarowywała krem w dłonie, wiesz cio mam na myśli?
__________________
Miłość to nagroda otrzymana bez zasługi ...
nutka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 16:04   #615
*Agata*
Raczkowanie
 
Avatar *Agata*
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 64
GG do *Agata*
Dot.: Nadmiar samoopalacza na rękach... :(

Tak, wiem... Następnym razem wypróbuję Twoją metodę.
Ale chodzi mi teraz o to, jak mam ten samoopalacz usunąć z rąk?

Robię to, co napisała kuki9, jest troszeczkę lepiej
*Agata* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 16:37   #616
Gosiaxx111
Rozeznanie
 
Avatar Gosiaxx111
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 770
Dot.: Nadmiar samoopalacza na rękach... :(

na smugi, plamy itd po samoopalaczu
polecam wycisnac sobie sok z cytryny i przy pomocy wacika przetrzec sobie te miejsca
Gosiaxx111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 17:51   #617
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nadmiar samoopalacza na rękach... :(

Ja po nałożeniu samoopalacza albo balsamu brązującego dokładanie myję ręce-zwłaszcza skóre między palcami, wycieram i nakładam minimalna ilość kremu brązującego na dłonie.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 21:18   #618
*Agata*
Raczkowanie
 
Avatar *Agata*
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 64
GG do *Agata*
Dot.: Nadmiar samoopalacza na rękach... :(

Gosiaxx111, dzięki za radę
Już jest coraz lepiej

Od tej pory do końca życia będę pamiętać, że po użyciu samoopalacza czy czegokolwiek brązującego należy dokładnie umyć ręce!
*Agata* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 09:08   #619
M-ka
Raczkowanie
 
Avatar M-ka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 96
samoopalacz

Czy w czasie ciąży można stosować kremy samoopalające?
M-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-05, 11:15   #620
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: samoopalacz

myślę, że można, działa on tylko na naskórek.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 20:18   #621
złotowłosa
Raczkowanie
 
Avatar złotowłosa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 170
Samoopalacz - Instruktaż :-)

Mam pytanie do wszystkich maniaczek i wiebicielek opalenizny z tubki lub chusteczki. Jakie są Wasze sprawdzone sposoby na równe rozsmarowanie samoopalacza. Jak smarujecie twarz, jakimi ruchami i od czego zaczynacie

Ostatnio wyczytałam w jakimś kobiecym pisemku, że tajemnym sposobem na równą opaleniznę jest wsmarowanie samoopalacza w lekko wilgotną skórę a na zakończenie przetarcie jej lekko wilgotnym ręcznikiem Zastanawia mnie tylko jak niby utrzymać wilgotność skóry przez parę minut podczas nakładania samoopalacza oraz to, że przecież jak kapnie woda na świeżo aplikowaną opaleniznę to zostają plamki Ciekawe co to za "cudowny" sposób
złotowłosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 20:35   #622
iziaczek
Zadomowienie
 
Avatar iziaczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 252
Dot.: Samoopalacz - Instruktaż :-)

Jak kolorek samoopalacza jest zbyt intensywny lub robi smugi to mieszam go z kremem nawilzającym(twarz) albo balsamem nawilzającym(ciało).
Nakładam na suchą twarz i jak smaruje twarz to biore odrobinke samoopalacza i dokładnie wsmarowuje,czekam chwilke i znowu następną.
Tak lepiej (przynajmniej dla mnie) dokładniej go rozsmarowac,bo jak na raz daje duzą porcje kremu to cięzko jest go dobrze rozprowadzic.
iziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 23:01   #623
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: Samoopalacz - Instruktaż :-)

ja tez sie wspomagam kremem nawilzającym , a rozprowadzam samoopalacz ruchami jak w masazu, to jakas taka moja technika, przy czym zawsze wycieram brwi zeby tam sie nie gromadzil samoopalacz i nie robil plam.
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 00:27   #624
Ewusia
Raczkowanie
 
Avatar Ewusia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 254
Dot.: Samoopalacz - Instruktaż :-)


Swietny temat!! Ponizej przedstawiam opis "Jak ja to robie". Nawet dobrze wychodzi, chociaz czasami zdarzaja sie wpadki. No ale na szczescie nie az takie, ze wstyd z domu wyjsc.

  • Zakladam rekawiczki, moga byc takie ze szpitala
  • Smaruje sie wszedzie, masujac cialo tak, aby samoopalacz byl wszedzie dobrze rozsmarowany. No ale to chyba jasne. I nigdy nie stosuje 'przed' kremow nawilzajacych.
  • Naturalnie oszczedzam krem na lokciach, kolanach oraz pozniej z tylu kolan i wew. lokcia (nie wiem jak to napisac :P Ale chyba wiadomo o co chodzi ) No i trzeba tez bardzo oszczednie wysmarowac stope.
  • Twarz smaruje tak samo jak krem, starajac sie nie dotknac brwi. Staram sie nakladac mniej kremu na brode i miejsce wokol ust, bo niby zawsze smaruje rownomiernie, to tam jest zawsze najbardziej brazowe. Tak samo troche mniej na szyji i wokol obojczyka.
  • Czasami wklepuje troche samoopalaczu na policzki, a po chwili dopiero rozsmarowywuje.
  • Pozniej gimnastykuje sie jakos i probuje posmarowac plecy, moj facet powiedzial, ze dobrze mi wychodzi i jest rowno. Nie wiem jakim cudem.
  • Nastepnie zdejmuje rekawiczki i nakladam oszczednie na zew. dloniach, aby za bardzo nie odznaczaly sie od reszty.
  • No i w koncu czekam az sie wchlonie. Wtedy staram sie nie siadac i nie nakladac ciuchow. Po jakichs 5-10 minutach nakladam jakas bardzo luzna, za duza koszulke i juz siadam, ale staram sie nei zakladac noga na noge...
Najczesciej uzywam samoopalaczy firmy Garnier, jednak ostatnio nie bylo, wiec wzielam Nivea. Wczesniej lubilam zel L'ORÈALa, ale bardzo wysuszal, no i wydawal sie troche zoltawy. Teraz jestem zadowolona z GARNIER i NIVEA. Chociaz NIVEA jest do jasniejszych typow, to rowniez ladnie opala. Moze nawet lepiej? Albo moze to ladnie wyglada, poniewaz wczesniej mialam juz lekka opalenizne z GARNIER. Trudno powiedziec.

Pozdrawiam!

Ze tez zachcialo mi sie pisac cos takiego tak pozno w nocy...


__________________
A moj wiatr walczy ze mna, gdy stawiam mu opor...
Ewusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 08:07   #625
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Samoopalacz - Instruktaż :-)

Dobrze jest zrobić peeling przed nałożeniem samoopalacza. Ja na twarz nakładam wcześniej krem nawilżający, dopiero potem samoopalacz. Należy dokładnie umyć dłonie - samoopalacz lubi robić plamy przy skórkach i pomiędzy palcami
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 09:02   #626
złotowłosa
Raczkowanie
 
Avatar złotowłosa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 170
Dot.: Samoopalacz - Instruktaż :-)

Ewusia ja zauważyłam to samo- na brodzie i wokól ust wychodzi ciemniej, a jak schodzi to zostawia "wąsik" nad górną wargą Ostatnio bardzo jestem zadowolona z chusteczki LRP i balsamu brązującego Dove.

Ja najpierw robię peeling ciała i twarzy, następnie na łokcie, kolana, brwi i nasadę włosów nakładam bogaty krem aby zabezpieczył mi te miejsca ptrzed działaniem samoopalacza. Biorę chusteczkę do ręki i przecieram najpierw czoło ruchami okrężnymi, póżniej powieki, nos, obydwa policzki z brodą później szyja, dekolt i kark. Resztę ciała traktuję balsamem brązującym wcierając ruchami okrężnymi.
Kiedyś próbowałam nałożyć krem nawilżajacy pod samoopalacz aby wyszedł delikatniej i równiej, ale niestety stało się zupełnie odwrotnie

Aaa i co ważne po peelingu a przed nałożeniem samoopalacza przecieram skórę twarzy i ciała tonikiem. Gdy skóra ma odczyn zasadowy opalenizna wygląda dużo ładniej i dłużej się trzyma -SPRAWDZONE!

Ciekawa jestem bardzo tego sposobu nakłądania samoopalacza na delikatnie zwilżoną skórę... Co o tym myślicie?
złotowłosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 09:42   #627
Ewusia
Raczkowanie
 
Avatar Ewusia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 254
Dot.: Samoopalacz - Instruktaż :-)

Cytat:
Napisane przez złotowłosa
Aaa i co ważne po peelingu a przed nałożeniem samoopalacza przecieram skórę twarzy i ciała tonikiem. Gdy skóra ma odczyn zasadowy opalenizna wygląda dużo ładniej i dłużej się trzyma -SPRAWDZONE!
OOo!! Tego musze sprobowac. Nawet ostatnio nad tym myslalam, ale nie chcialo mi sie. Jaki polecasz tonik do tego?

Cytat:
Napisane przez złotowłosa
Ciekawa jestem bardzo tego sposobu nakłądania samoopalacza na delikatnie zwilżoną skórę... Co o tym myślicie?
Ja tego tez sprobuje Ale w jakies dni, gdy nie bede musiala wychodzic z domu. Jesli ktoras z Was tego sprobuje, to opiszcie koniecznie!
__________________
A moj wiatr walczy ze mna, gdy stawiam mu opor...
Ewusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 10:19   #628
złotowłosa
Raczkowanie
 
Avatar złotowłosa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 170
Dot.: Samoopalacz - Instruktaż :-)

Myślę, że każdy tonik przywracający skórze odpowiednie PH będzie dobry. Ja uzywam z serii profesjonalnej Prosystem Erisa, jest świetny ale niedostępny w sklepach.

Napisz koniecznie jak wyszło na wilgotną skórę. Tylko ma byc lekko wilgotna, nie mokra a na zakończenie przetarta wilgotym (nie mokrym) ręcznikiem.
złotowłosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 12:59   #629
jennifer2006
Raczkowanie
 
Avatar jennifer2006
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 311
samoopalacz na słonce

Mam takie pytanie czy jesli naloze samooplacz a na drugi dzień pojde sie opalac na slonce to czy ta warstwa samoopalacza na skorze nie blokuje promieni slonecznych i czy sie wogole opale?
jennifer2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 13:07   #630
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: samoopalacz na słonce

Cytat:
Napisane przez jennifer2006
Mam takie pytanie czy jesli naloze samooplacz a na drugi dzień pojde sie opalac na slonce to czy ta warstwa samoopalacza na skorze nie blokuje promieni slonecznych i czy sie wogole opale?


http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=122990
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-27 17:57:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:03.