Podkłady AVON - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-30, 15:47   #1
M-ka
Raczkowanie
 
Avatar M-ka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 96
Wink

Podkłady AVON


Hej Dziewczyny! Chciałabym się dowiedzieć co sądzicie o podkładach z Avonu. Chodzi mi konkretnie o podkład matujący o konsystencji mussu i o podkład w płynie.Który z nich jest lepszy według Was? Zastanawiam sie nad kupnem no i teraz który?! Mam cerę mieszaną i zalezy mi na naturalnym, swieżym wyglądzie, nie musi to być jakiś super mat na cały dzień. Nie lubie trudno nakładających sie podkładów, dlatego też powiedzcie czy dobrze się rozsmarowują na buzi i czy robia te okropne smugi... I co wazne to oczywiście kolory-bo w katalogu to za każdym razem wyglądają inaczej. Mam jasną karnację, a obecnie używam Rimmel Recover nr 100 i jest idealny. Tak więc wskażcie mi jakiś kolor, bo myslałam o "nude" lub o "almond" i nie moge sie zdecydować
M-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 15:59   #2
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Podkłady AVON

Po pierwsze sprawdz oceny w KWC, po drugie poproś konsultantkę o próbkę podkładu w płynie. Możliwe że ma swój podkład lub jakiś tester, albo popytaj koleżanek, czymożesz wypróbować podkład. Skąd jesteś? Jeśli jest w waszym mieście Cok to poproś żeby Cię do niego zabrała i przetestuj podkłady na dłoni.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 16:02   #3
women20
Raczkowanie
 
Avatar women20
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 476
Dot.: Podkłady AVON

z tych które ja uzywalam antystresowy byl chyba nalepszy bo ten o konsystencji musu tez jest okej ale chyba za jasny kolor mam
women20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 16:15   #4
M-ka
Raczkowanie
 
Avatar M-ka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 96
Dot.: Podkłady AVON

Cytat:
Napisane przez Estella
Po pierwsze sprawdz oceny w KWC, po drugie poproś konsultantkę o próbkę podkładu w płynie. Możliwe że ma swój podkład lub jakiś tester, albo popytaj koleżanek, czymożesz wypróbować podkład. Skąd jesteś? Jeśli jest w waszym mieście Cok to poproś żeby Cię do niego zabrała i przetestuj podkłady na dłoni.
Przeczytałam wszystko na ich temat na KWC, a jesli chodzi o próbki to oczywiście żadna z moich konsultantek ich nie ma!! A nie chce zamawiać próbki bo zanim dojdzie to już po promocji!
M-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 16:34   #5
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Podkłady AVON

Odcien Nude wpada ma domieszke zoltego a Almond rozu;nie wiem jak wypada Rimmel Recover 100 i jaka masz karnacje wiec trudno jest tak dobrac w ciemno.

Mialam okazje testowac podklad w musie Avonu i zrobil na mnie dobre wrazenie,lepiej sie rozprowadza niz mus Maybelline i nie podkresla suchych partii.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 20:42   #6
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Podkłady AVON

M-ka na te podkłady praktycznie ciągle są promocje. podkład w płynie w katalogu 9 będzie za 19,90; mus nie jest w promocji.
Ja mus testowałam tylko na dłoni, ma dość śliską konsystencję, ładnie sie rozprowadził na skórze.
Przez net ciężko doradzić zastanów się jaką konsystencję wolisz, poza tym mus będzie lepiej matowił(takie jest jego przeznaczenie)
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 20:48   #7
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Podkłady AVON

Ja polecam podkład w płynie, bardzo gu lubię i uważam, że za tą cenę jest świetny. Wygląda naturalnie, nie brudzi, nie podkreśla skórek, łatwo się rozprowadza. Więcej jest w mojej recenzji na KWC
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:45.