Październikowe PM :) - Strona 164 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-02, 08:58   #4891
nadya69
Raczkowanie
 
Avatar nadya69
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: SB
Wiadomości: 278
GG do nadya69
Dot.: Październikowe PM :)

Cytat:
Napisane przez @mik@ Pokaż wiadomość
cześć dziewczynki, dołączam do Was jako październikowa PM
1.10.11

z przygotowań to mamy lokal, foto i kam, wódkę, obrączki mamy zamówione, suknię mam wybraną, obmyślam zaproszenia które będę sama robiła,

musimy się do księdza jeszcze wybrać w najbliższym czasie, "odbębnić" nauki przedślubne,

mówicie że godzina 14:00 stanowczo za wcześnie, u mnie w okolicach to ta godzina jakaś taka "standardowa" jest....i teraz już sama nie wiem
Witam PM z tego samego dnia

Jeśli chodzi o mnie to:
Sala - zamówiona (jeden dzień)
Kamerzysta - jest
Zespół - jest
Wódka - załatwiona
Sukienka - zamówiona http://www.suknie.krakow.pl/nys.html (na żywo wygląda zupełnie inaczej i ładniej niż na modelce )
Buty - są
Nauki przedmałżeńskie - załatwione

Pisała koleżanka wcześniej o zamawianiu welonu i halki przez internet, ja też mam taki zamiar bo duuużo taniej wychodzi

A co reszty dodatków, to nie wiem jak Wy ale ja tak narazie wstępnie ustalone mam.

I powiedzcie mi, do księdza kiedy szłyście w/z z załatwianiem mszy (godziny). Bo u nas w/s sakramentu małżeństwa idzie się 3 miesiące przed ślubem, no ale wiadomo, godzinę mszy trzeba wcześniej znać żeby zaproszenia zrobić

Edytowane przez nadya69
Czas edycji: 2011-03-02 o 10:12
nadya69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 09:47   #4892
gitmartusia
Zadomowienie
 
Avatar gitmartusia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 1 058
Dot.: Październikowe PM :)

Cześć dziewczyny
Kurcze, ale piękna pogoda Uwielbiam słoneczko
Cytat:
Napisane przez Elfka86 Pokaż wiadomość
Moja suknia też będzie miała obniżony stan i dlatego mnie tak zastanawiają te halki zapytam jeszcze pani z salonu jak będę zamawiać suknię
Pokażę na modelce jaki planuję komplecik Bardotka jest identyczna jak na zdjęciu
No no sexy ta Twoja bielizna !!!
__________________
Ten wymarzony dzień-> 29.10.2011.
gitmartusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 10:38   #4893
Elfka86
Zakorzenienie
 
Avatar Elfka86
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 6 187
Dot.: Październikowe PM :)

Cytat:
Napisane przez gitmartusia Pokaż wiadomość
No no sexy ta Twoja bielizna !!!
Trzeba jakoś Pana Młodego zaskoczyć
__________________
M
M
Elfka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 11:36   #4894
gitmartusia
Zadomowienie
 
Avatar gitmartusia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 1 058
Dot.: Październikowe PM :)

Cytat:
Napisane przez nadya69 Pokaż wiadomość
Witam PM z tego samego dnia
Jeśli chodzi o mnie to:
Sala - zamówiona (jeden dzień)
Kamerzysta - jest
Zespół - jest
Wódka - załatwiona
Sukienka - zamówiona http://www.suknie.krakow.pl/nys.html (na żywo wygląda zupełnie inaczej i ładniej niż na modelce )
Buty - są
Nauki przedmałżeńskie - załatwione
Pisała koleżanka wcześniej o zamawianiu welonu i halki przez internet, ja też mam taki zamiar bo duuużo taniej wychodzi
A co reszty dodatków, to nie wiem jak Wy ale ja tak narazie wstępnie ustalone mam.
I powiedzcie mi, do księdza kiedy szłyście w/z z załatwianiem mszy (godziny). Bo u nas w/s sakramentu małżeństwa idzie się 3 miesiące przed ślubem, no ale wiadomo, godzinę mszy trzeba wcześniej znać żeby zaproszenia zrobić
Witaj Sporo macie już załatwione Jeśli chodzi o mszę to my zamawialiśmy około roku wcześniej, ponieważ u Nas jeśli chce się jakąś najbardziej rozchwytywaną godzinę, to niestety tak trzeba.
Cytat:
Napisane przez Elfka86 Pokaż wiadomość
Trzeba jakoś Pana Młodego zaskoczyć
Nie no jasne, że tak
__________________
Ten wymarzony dzień-> 29.10.2011.
gitmartusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 19:29   #4895
iflower
Raczkowanie
 
Avatar iflower
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 161
Dot.: Październikowe PM :)

Cytat:
Napisane przez gitmartusia Pokaż wiadomość
Witam
Widzę, że coś zaczyna się dziać na wątku
iflower ta halkę i welon zamówiłaś nowe? Jeśli tak to ceny naprawdę super. Mnie koszta dodatków przerażają. Za welon w salonie w którym mierzyłam suknie trzeba zapłacić 250 zł Masakra normalnie.
tak tak nowa
wydaje mi się, że w salonie są takie ceny bo poprostu muszą się jakoś utrzymać... nawet pani w salonie w Chrzanowie Kambelina doradziła mi, żeby obejrzeć katalog w internecie a buty z Growikaru można zamówić samemu, odniosłam wrażenie, że odradzała mi zakup dodatków u niej, tym bardziej, że tam też trzeba czekać ponad miesiąc a jeszcze dodam, że moja przyjaciółka u krawcowej za welon płaciła 250zł tylko dlatego, że był delikatnie obszyty koronką taką jak na sukni...

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:25 ----------

Cytat:
Napisane przez nadya69 Pokaż wiadomość
Witam PM z tego samego dnia
I powiedzcie mi, do księdza kiedy szłyście w/z z załatwianiem mszy (godziny). Bo u nas w/s sakramentu małżeństwa idzie się 3 miesiące przed ślubem, no ale wiadomo, godzinę mszy trzeba wcześniej znać żeby zaproszenia zrobić
Kochana leć do księdza, my byliśmy w styczniu, to się okazało, że już jakaś para nas ubiegła i zamówiła naszą godzinę 15 i musieliśmy wybrać 14. Jak idziesz zamówić datę i godzinę to nic się nie płaci, ksiądz tylko zapisuje i tłumaczy kiedy i co trzeba przynieść na spisanie protokołu.
A 3 miesiące przed ślubem to spisuje się protokuł przedślubny i zanosi się wszystkie dokumenty
pozdrawiam
iflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 09:31   #4896
nadya69
Raczkowanie
 
Avatar nadya69
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: SB
Wiadomości: 278
GG do nadya69
Dot.: Październikowe PM :)

iflower dziękuję za radę

Mam nadzieję tylko, że w tym moim małym miasteczku nie będzie trudności w załatwieniu tego
nadya69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 09:48   #4897
Elfka86
Zakorzenienie
 
Avatar Elfka86
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 6 187
Dot.: Październikowe PM :)

Cytat:
Napisane przez nadya69 Pokaż wiadomość
iflower dziękuję za radę

Mam nadzieję tylko, że w tym moim małym miasteczku nie będzie trudności w załatwieniu tego
Nie martw się ja też jeszcze u księdza nie byłam ale u mnie na wsi to się praktycznie nie zdarza, żeby był więcej niż jeden ślub w tygodniu a w takich miesiącach jak październik to nawet jeden w miesiącu ale muszę się wybrać kiedyś, żeby mnie oświecił co mam mieć do spisania protokołu
__________________
M
M
Elfka86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-03, 11:47   #4898
nadya69
Raczkowanie
 
Avatar nadya69
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: SB
Wiadomości: 278
GG do nadya69
Angry Dot.: Październikowe PM :)

Elfka86 ja też mieszkam na wsi i jeśli chodzi o mój kościół to myślę, że nie byłoby problemu, ale u mnie od czerwca w kościele jest remont i wiem, że do października się nie wyrobią (a ja nie chce mieć ślubu, zdjęć itp. w rusztowaniach) więc z tego względu chce mieć ślub w parafii mojego narzeczonego. Mam tylko nadzieję, że wszystko się uda, choć znając mojego proboszcza to boję się, że może mi robić problemy, że nie chce mieć ślubu w mojej parafii i może chcieć jeszcze jakiejś "rekompensaty".
Dla mnie to jest nienormalne, bo jeśli o mnie chodzi to ślub mogę mieć wszędzie bo Bóg jest wszędzie i to my sobie sami udzielamy sakramentu (tak nas sami uczyli na naukach) a nie ksiądz, on nam tylko pomaga.
nadya69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-10, 19:20   #4899
iflower
Raczkowanie
 
Avatar iflower
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 161
Dot.: Październikowe PM :)

hej
nadal cisza na wątku
do mnie dzis zadzwonila nasza pani od cateringu w sprawie wodki weselnej, zamowione jest 110 butelek wyborowej za 19.70zl
przyszedl welon (troche dziwnie odstaje, nie wiem czy to się prasuje i wtedy się lepiej układa) a halka jest w porządku
co tam u Was?
iflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-10, 19:37   #4900
nadya69
Raczkowanie
 
Avatar nadya69
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: SB
Wiadomości: 278
GG do nadya69
Dot.: Październikowe PM :)

Cytat:
Napisane przez iflower Pokaż wiadomość
hej
nadal cisza na wątku
do mnie dzis zadzwonila nasza pani od cateringu w sprawie wodki weselnej, zamowione jest 110 butelek wyborowej za 19.70zl
przyszedl welon (troche dziwnie odstaje, nie wiem czy to się prasuje i wtedy się lepiej układa) a halka jest w porządku
co tam u Was?
A jaki welon zamawiałaś? Długi czy krótki? Najlepiej to pokaż
nadya69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-10, 20:07   #4901
anialox
Raczkowanie
 
Avatar anialox
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 100
Dot.: Październikowe PM :)

Dołączam do grona październikowych PM
anialox jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-11, 10:00   #4902
iflower
Raczkowanie
 
Avatar iflower
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 161
Dot.: Październikowe PM :)

Cytat:
Napisane przez anialox Pokaż wiadomość
Dołączam do grona październikowych PM
Witam
napisz może coś o sobie?
wybrałaś już może sukienkę? jak tak to koniecznie się pochwal


nadya
w załączniku jest mój welon, właśnie nie wiem co zrobić czy kupić nowy w salonie albo szyć u krawcowej czy da się coś z nim zrobić. Na modelce wygląda pięknie niestety na mnie już gorzej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1473368955.jpg (21,1 KB, 17 załadowań)
iflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-11, 14:19   #4903
gitmartusia
Zadomowienie
 
Avatar gitmartusia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 1 058
Dot.: Październikowe PM :)

Cześć dziewczyny
Cytat:
Napisane przez iflower Pokaż wiadomość
hej
nadal cisza na wątku
do mnie dzis zadzwonila nasza pani od cateringu w sprawie wodki weselnej, zamowione jest 110 butelek wyborowej za 19.70zl
przyszedl welon (troche dziwnie odstaje, nie wiem czy to się prasuje i wtedy się lepiej układa) a halka jest w porządku
co tam u Was?
No niestety cisza
za wódkę. A ile będziecie mieli gości, że tylko tyle butelek? My planujemy 300 kupić na dwudniowe wesele na 150 osób.
No i za zakupy też Co do welonu to może musi się jakoś uleżeć
Cytat:
Napisane przez anialox Pokaż wiadomość
Dołączam do grona październikowych PM
Witaj Opowiedz coś o Was? Ile się znacie, ile macie lat, kiedy były zaręczyny i jak wyglądały, kiedy dokładnie Wasz ślub, co już macie załatwione i w ogóle !!!
Cytat:
Napisane przez iflower Pokaż wiadomość
w załączniku jest mój welon, właśnie nie wiem co zrobić czy kupić nowy w salonie albo szyć u krawcowej czy da się coś z nim zrobić. Na modelce wygląda pięknie niestety na mnie już gorzej
Na zdjęciu faktycznie ładnie wygląda. Może rzeczywiści spróbuj go przez jakąś ściereczkę lekko przyprasować. Albo zwilż go lekko mgiełką to może opadnie

My ostatnio byliśmy oglądać obrączki. Jakoś większość dziwnie na moim palcu wygląda, ale chyba zdecydujemy się na klasyczne złote takie trochę ścięte.
__________________
Ten wymarzony dzień-> 29.10.2011.
gitmartusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-12, 14:34   #4904
iflower
Raczkowanie
 
Avatar iflower
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 161
Dot.: Październikowe PM :)

Cytat:
Napisane przez gitmartusia Pokaż wiadomość

No niestety cisza
za wódkę. A ile będziecie mieli gości, że tylko tyle butelek? My planujemy 300 kupić na dwudniowe wesele na 150 osób.

gości jest 80 i wesele jednodniowe, stąd taka ilość butelek to i tak o 30 więcej (na tzw. bramy, spodziewamy się ich dużo

Na zdjęciu faktycznie ładnie wygląda. Może rzeczywiści spróbuj go przez jakąś ściereczkę lekko przyprasować. Albo zwilż go lekko mgiełką to może opadnie
dzięki za radę spróbuje tak zrobić, bo szkoda go bo ładny
jeśli się nie uda to będę go miała jako drugi do rzucania

My ostatnio byliśmy oglądać obrączki. Jakoś większość dziwnie na moim palcu wygląda, ale chyba zdecydujemy się na klasyczne złote takie trochę ścięte.
klasyczne obrączki najlepsze!!!!! My mamy właśnie takie, nawet gdy moda na tzw. kolorowe i pasiaste przeminie to nasze będą niezmiennie piękne
pozdrowienia
iflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 08:09   #4905
slonce00
Zadomowienie
 
Avatar slonce00
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 1 291
Dot.: Październikowe PM :)

.
__________________


Edytowane przez slonce00
Czas edycji: 2011-03-16 o 08:16
slonce00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 08:16   #4906
slonce00
Zadomowienie
 
Avatar slonce00
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 1 291
Dot.: Październikowe PM :)

Dziewczęta dołączę do Was. Mój ślub odbędzie się 15 października 2011. Generalnie wszystko mamy załatwione, tzn. salę, kamerzysta, fotograf, fryzjer, makijaż i moja suknia również zamówiona Na obrączki tylko zerkaliśmy. Konkretnie pewnie pod koniec wakacji coś wybierzemy. No i muszę zaciągnąć mojego TŻ na mierzenie garniturów. Pochwalę się również swoją suknią, a co tam Będzie w kolorze Ivory. Dołączam również fryzurkę o jakiej myślałam Pozdrawiam (przepraszam za post pod postem, ale coś z kompem mi chwilowo się stało)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (38,8 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (35,6 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 849_15.jpg (39,6 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a6eb849d001997354b64c21.jpg (59,2 KB, 18 załadowań)
__________________


Edytowane przez slonce00
Czas edycji: 2011-03-16 o 08:17
slonce00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 09:16   #4907
nadya69
Raczkowanie
 
Avatar nadya69
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: SB
Wiadomości: 278
GG do nadya69
Dot.: Październikowe PM :)

Cytat:
Napisane przez slonce00 Pokaż wiadomość
Dziewczęta dołączę do Was. Mój ślub odbędzie się 15 października 2011. Generalnie wszystko mamy załatwione, tzn. salę, kamerzysta, fotograf, fryzjer, makijaż i moja suknia również zamówiona Na obrączki tylko zerkaliśmy. Konkretnie pewnie pod koniec wakacji coś wybierzemy. No i muszę zaciągnąć mojego TŻ na mierzenie garniturów. Pochwalę się również swoją suknią, a co tam Będzie w kolorze Ivory. Dołączam również fryzurkę o jakiej myślałam Pozdrawiam (przepraszam za post pod postem, ale coś z kompem mi chwilowo się stało)

Witamy, witamy
Suknia piękna jak wszystkie tutaj
A co dp fryzurki, to samej mi się podoba tylko musiałabym zobaczyć jakby to na mnie to wyglądało

---------- Dopisano o 10:16 ---------- Poprzedni post napisano o 10:03 ----------

Drogie wizażystki, chciałabym przy okazji prosić o pomoc.
Jeśli już gdzieś był ten wątek to proszę o odesłanie mnie do niego a jeśli nie to proszę o odpowiedź.
Wcześniej załączałam zdjęcie mojej sukienki. Ma ona cienkie warstwy muślinu i z tego względu nie orientuje się kompletnie jaką mam bieliznę do tego dobrać
Pani w salonie powiedziała, że koniecznie cielista (biustonosza to tak wogóle nie będę mieć tylko sam dół) a jak nie to ewentualnie pomyślimy nad jakąś halką. No i tu mam problem bo nie wiem jaką mam kupić, wszędzie widzę tylko jakieś koronki białe, body lub jakieś gorsety wyszczuplające pod sam biust same białe
nadya69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 07:32   #4908
slonce00
Zadomowienie
 
Avatar slonce00
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 1 291
Dot.: Październikowe PM :)

Hej tutaj jest wątek o sukniach ślubnych z muślinu, dziewczyny pisały o bieliźnie bezszwowej. Swoją drogą może w katalogach sklepu jest bielizna, którą mogliby dla Ciebie sprowadzić w odpowiednim dla Ciebie kolorze i fasonie
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=295682
__________________

slonce00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-27, 14:55   #4909
elaine-blath
Zakorzenienie
 
Avatar elaine-blath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9 904
GG do elaine-blath
Dot.: Październikowe PM :)

Slonceoo: fajna fryzurka - niebanalna i cos sie w niej dzieje

Mi sie w koncu udalo wybrac suknie - załaczam - na zdjęciu jest biała moja będzie jasny ecru bo w białym wypadam zbyt blado.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg gown_390.jpg (24,9 KB, 33 załadowań)
__________________
Zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto

https://instagram.com/rudymspojrzeniem
http://www.rudymspojrzeniem.pl

Galeria pazurkowa:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1692
elaine-blath jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-29, 19:01   #4910
gitmartusia
Zadomowienie
 
Avatar gitmartusia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 1 058
Dot.: Październikowe PM :)

Cytat:
Napisane przez elaine-blath Pokaż wiadomość
Slonceoo: fajna fryzurka - niebanalna i cos sie w niej dzieje

Mi sie w koncu udalo wybrac suknie - załaczam - na zdjęciu jest biała moja będzie jasny ecru bo w białym wypadam zbyt blado.
Bardzo ładna suknia A jak układa się na biuście, bo na modelce nie wygląda zbyt fajnie Mi się bardzo podobają koronkowe suknie, ale niestety nie wyglądam w nich zbyt dobrze
__________________
Ten wymarzony dzień-> 29.10.2011.
gitmartusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 17:31   #4911
elaine-blath
Zakorzenienie
 
Avatar elaine-blath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9 904
GG do elaine-blath
Dot.: Październikowe PM :)

Gitmartusia: no właśnie wygląda sztywno na tym zdjęciu i na modelce, a ja mam dość mały biust więc trochę obawiałam się czy będzie dobrze to wyglądać. Przymierzyłam ja tylko dlatego że w salonie mają 3 modele z takim samym dołem ale góra jest inna i zastanawiałam się nad jedną ale dla porównania chciałam przymierzyć jeszcze pozostałe i w tej się zakochałam. I nie jest taka sztywna na górze jak się wydaję.
__________________
Zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto

https://instagram.com/rudymspojrzeniem
http://www.rudymspojrzeniem.pl

Galeria pazurkowa:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1692

Edytowane przez elaine-blath
Czas edycji: 2011-03-30 o 17:32
elaine-blath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-31, 08:20   #4912
vainilla
Zakorzenienie
 
Avatar vainilla
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: miasto bandyckiej miłości
Wiadomości: 3 291
Dot.: Październikowe PM :)

Cytat:
Napisane przez gitmartusia Pokaż wiadomość
Bardzo ładna suknia A jak układa się na biuście, bo na modelce nie wygląda zbyt fajnie Mi się bardzo podobają koronkowe suknie, ale niestety nie wyglądam w nich zbyt dobrze
to tak jak ja, koronka jest cudowna ale nie dla mnie sama buzia, wygląda super, jak obok jest coś koronkowego, ale na mnie reszta..... po prostu odpada, nie ta figura, nie ten styl

też jestem październikowa, i tak jak nadyi,moja przyszla suknia jest z muślinu pociesza mnie to bo zastanawiałam się czy muślin w październiku to dobra opcja. nasz slub jest 8.10.2011 (chciałam 01.10.2011 ale sie nie udało:P)

i Witam wszystkie październikowe PM
__________________


Si no tienes nada que ofrecer, ofrece una sonrisa


vainilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-31, 09:49   #4913
nadya69
Raczkowanie
 
Avatar nadya69
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: SB
Wiadomości: 278
GG do nadya69
Dot.: Październikowe PM :)

Cytat:
Napisane przez vainilla Pokaż wiadomość
to tak jak ja, koronka jest cudowna ale nie dla mnie sama buzia, wygląda super, jak obok jest coś koronkowego, ale na mnie reszta..... po prostu odpada, nie ta figura, nie ten styl

też jestem październikowa, i tak jak nadyi,moja przyszla suknia jest z muślinu pociesza mnie to bo zastanawiałam się czy muślin w październiku to dobra opcja. nasz slub jest 8.10.2011 (chciałam 01.10.2011 ale sie nie udało:P)

i Witam wszystkie październikowe PM
Witaj
Powiem Ci kochana, że jak sobie chodziłam po salonach to raczej nikt mi nie odradzał, ale niektóre Pani pytały czy zdaję sobie sprawę z tego, że to październik a jedna wręcz zganiła mnie tym, że fatalnie wybieram, bo skoro podobają mi się takie sukienki na jedno ramię (wcześniej załączałam) to czym ja chcę się okryć na ten październik!
Ale ja i tak już od dawna chciałam sukienkę z muślinu, wzięłabym ją nawet jakby były trzaskające mrozy
Zawsze jest możliwość dodania takiej jakby dodatkowej warstwy pod spód.
Ja po prostu postanowiłam, że chcę taką i już! Inne i tak mi się nie podobają.
nadya69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-31, 10:58   #4914
gitmartusia
Zadomowienie
 
Avatar gitmartusia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 1 058
Dot.: Październikowe PM :)

Cytat:
Napisane przez vainilla Pokaż wiadomość
to tak jak ja, koronka jest cudowna ale nie dla mnie sama buzia, wygląda super, jak obok jest coś koronkowego, ale na mnie reszta..... po prostu odpada, nie ta figura, nie ten styl

też jestem październikowa, i tak jak nadyi,moja przyszla suknia jest z muślinu pociesza mnie to bo zastanawiałam się czy muślin w październiku to dobra opcja. nasz slub jest 8.10.2011 (chciałam 01.10.2011 ale sie nie udało:P)

i Witam wszystkie październikowe PM
Witaj

Opowiedz coś o Was Ile jesteście razem, jak wyglądały zaręczyny, co macie już załatwione?

Kurcze właśnie dziewczyny jak tak czytam, że Wy macie już suknie to troszkę się przyłamuję, bo ja nadal nie mogę się zdecydować. I już sama nie wiem czy wybierać spośród tych które jakoś tam mi się widzą, są wygodne i dobrze w nich wyglądam czy dalej szukać tej jedynej Troszkę pomału przestaję wierzyć, że poczuje to coś i będę wiedziała, że to ta jedyna. Wy tak miałyście?
__________________
Ten wymarzony dzień-> 29.10.2011.
gitmartusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-31, 11:40   #4915
nadya69
Raczkowanie
 
Avatar nadya69
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: SB
Wiadomości: 278
GG do nadya69
Dot.: Październikowe PM :)

Cytat:
Napisane przez gitmartusia Pokaż wiadomość
Witaj

Opowiedz coś o Was Ile jesteście razem, jak wyglądały zaręczyny, co macie już załatwione?

Kurcze właśnie dziewczyny jak tak czytam, że Wy macie już suknie to troszkę się przyłamuję, bo ja nadal nie mogę się zdecydować. I już sama nie wiem czy wybierać spośród tych które jakoś tam mi się widzą, są wygodne i dobrze w nich wyglądam czy dalej szukać tej jedynej Troszkę pomału przestaję wierzyć, że poczuje to coś i będę wiedziała, że to ta jedyna. Wy tak miałyście?

Nie łam się
Ja też październikowa PM i mam sukienkę, ale powiem Ci, tylko z takiego względu, że chciałam mieć ją wcześniej. Chodziłam, szukałam, jeździłam naprawdę wszędzie gdzie można było i nic mi się nie podobało. Zaczęłam tracić nadzieję, że coś znajdę, bo już w lutym skończyli przywozić nowe kolekcje, z których też nic mi się nie podobało. Aż tu nagle, jak poszłam już taka zrezygnowana po sukienkę, o której myślałam, że może być i mi się w miarę podoba, zauważyłam właśnie "TĄ". Okazało się, że niedawno przywieźli.
I za tydzień była już moja
nadya69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-31, 11:46   #4916
vainilla
Zakorzenienie
 
Avatar vainilla
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: miasto bandyckiej miłości
Wiadomości: 3 291
Dot.: Październikowe PM :)

Nadya, u mnie nikt mi nie zwracał uwagi na to że jest październik i ze typ sukni nie pasuje, sama zaczęłam o tym myśleć. ale są za piękne żeby z nich zrezygnować! w innym wątku dziewczyny super doradziły - fajnie może wyglądac do tego etola z cienkiego futerka albo taki cienki futerkowy szal. i tak zrobię
suknia którą wybrałam: https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...5&d=1301494683

my jesteśmy razem dośc krótko - 1,5 roku. ślub bedzie po prawie 2 latach znajomości. bardzo się kochamy, i ja jestem pewna że TŻ to TEN facet! zaręczliśmy się w górach, w Wiśle. TŻ był romantyczny i zrobił to na górze - Równicy mamy załatwioną tylko salę, fotografa. kamerzysty nie będzie. suknię wybralam nawet jej nie mierząc bo wiem że to TA, w poniedziałek dopiero jadę ją zobaczyć i zamówić. to trochę daleko - jakieś 100 km, no ale czego nie zrobi się dla tej jedynej sukni

ja jak ją zobaczyłam wiedziałam że to TA. najpierw obejrzalam ich setki, przymierzyłam dziesiątki i nic nie współgrało ze mną i z efektem jaki chciałam osiągnąć - a chciałam powagi, elegancji, takiej klasy. a ona to wszystko ma. i jest przy tym lekka, prosta i skromna. taka jak ja



październik daleko a ja sie nie moge już doczekać!

edt-nadya widze w podpisie 1.10. ja chciałam ten sam termin ale już na sali terminu nie było a tż się uparł na TA i koniec
__________________


Si no tienes nada que ofrecer, ofrece una sonrisa



Edytowane przez vainilla
Czas edycji: 2011-03-31 o 11:54
vainilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-31, 12:17   #4917
nadya69
Raczkowanie
 
Avatar nadya69
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: SB
Wiadomości: 278
GG do nadya69
Dot.: Październikowe PM :)

Cytat:
Napisane przez vainilla Pokaż wiadomość
Nadya, u mnie nikt mi nie zwracał uwagi na to że jest październik i ze typ sukni nie pasuje, sama zaczęłam o tym myśleć. ale są za piękne żeby z nich zrezygnować! w innym wątku dziewczyny super doradziły - fajnie może wyglądac do tego etola z cienkiego futerka albo taki cienki futerkowy szal. i tak zrobię
suknia którą wybrałam: https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...5&d=1301494683

my jesteśmy razem dośc krótko - 1,5 roku. ślub bedzie po prawie 2 latach znajomości. bardzo się kochamy, i ja jestem pewna że TŻ to TEN facet! zaręczliśmy się w górach, w Wiśle. TŻ był romantyczny i zrobił to na górze - Równicy mamy załatwioną tylko salę, fotografa. kamerzysty nie będzie. suknię wybralam nawet jej nie mierząc bo wiem że to TA, w poniedziałek dopiero jadę ją zobaczyć i zamówić. to trochę daleko - jakieś 100 km, no ale czego nie zrobi się dla tej jedynej sukni

ja jak ją zobaczyłam wiedziałam że to TA. najpierw obejrzalam ich setki, przymierzyłam dziesiątki i nic nie współgrało ze mną i z efektem jaki chciałam osiągnąć - a chciałam powagi, elegancji, takiej klasy. a ona to wszystko ma. i jest przy tym lekka, prosta i skromna. taka jak ja



październik daleko a ja sie nie moge już doczekać!

edt-nadya widze w podpisie 1.10. ja chciałam ten sam termin ale już na sali terminu nie było a tż się uparł na TA i koniec

Nie patrzyłam po innych wątkach co dziewczyny doradzały bo ja właśnie od początku chciałam mieć etolkę lub szal z muślinu.
A co do sukienki - piękna

PS. Też nie mogę się już doczekać
nadya69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-31, 12:24   #4918
vainilla
Zakorzenienie
 
Avatar vainilla
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: miasto bandyckiej miłości
Wiadomości: 3 291
Dot.: Październikowe PM :)

Cytat:
Napisane przez nadya69 Pokaż wiadomość
Nie patrzyłam po innych wątkach co dziewczyny doradzały bo ja właśnie od początku chciałam mieć etolkę lub szal z muślinu.
A co do sukienki - piękna

PS. Też nie mogę się już doczekać
też na bank będę miała szal z muślinu ale jako opcję na salę. chodzi o to ze 8 października - to już jest czas kiedy codzień jest zimniej i nie wiem jaka będzie pogoda. poza tym kościół w ktorym będziemy mieć ślub jest gotycki, grube i zimne mury - tam nawet przy 30 st. upale jest zimno.
nie ma więc opcji żebym nie miała czegoś na ramiona, zastanawiałam się tylko co oprócz szalu pasuje do tak lekkiej sukni - kurteczka mi się nie widzi, etolka z grubego futra? no też nie. ale z cienkiego futerka czemu nie
__________________


Si no tienes nada que ofrecer, ofrece una sonrisa


vainilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-31, 13:18   #4919
Elfka86
Zakorzenienie
 
Avatar Elfka86
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 6 187
Dot.: Październikowe PM :)

Cytat:
Napisane przez vainilla Pokaż wiadomość
to tak jak ja, koronka jest cudowna ale nie dla mnie sama buzia, wygląda super, jak obok jest coś koronkowego, ale na mnie reszta..... po prostu odpada, nie ta figura, nie ten styl

też jestem październikowa, i tak jak nadyi,moja przyszla suknia jest z muślinu pociesza mnie to bo zastanawiałam się czy muślin w październiku to dobra opcja. nasz slub jest 8.10.2011 (chciałam 01.10.2011 ale sie nie udało:P)

i Witam wszystkie październikowe PM
O ja też 8 październik i wcale się nie zamierzam przejmować pogodą emocje mnie rozgrzeją i tak
__________________
M
M
Elfka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-31, 14:59   #4920
vainilla
Zakorzenienie
 
Avatar vainilla
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: miasto bandyckiej miłości
Wiadomości: 3 291
Dot.: Październikowe PM :)

Cytat:
Napisane przez Elfka86 Pokaż wiadomość
O ja też 8 październik i wcale się nie zamierzam przejmować pogodą emocje mnie rozgrzeją i tak

o jak fajnie że ktoś tego samego dnia - odliczamy razem. i może jak za pogode będziemy trzymac kciuki razem to to coś da, zwłaszcza że ty niedaleko ode mnie - ja jestem ze śląskiego, ale z północy śląskiego ja wiesz, nie przejmuje sie tym że może być zimno - ale że będzie lało i ubłocę sukienke jeszcze przed kościołem:p
__________________


Si no tienes nada que ofrecer, ofrece una sonrisa



Edytowane przez vainilla
Czas edycji: 2011-03-31 o 15:09
vainilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:43.