Ładne fryzurki dla panny młodej - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-10, 16:42   #3031
marioletka
Raczkowanie
 
Avatar marioletka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: wieś sielska-lubelska
Wiadomości: 94
Dot.: Ładne fryzurki dla panny młodej

Cytat:
Napisane przez ona911 Pokaż wiadomość
Aangelek super fryzurka i włosy masz przepiękne ale jak będzie upał to będzie Ci trochę gorąco w szyję ale czego się nie robi żeby pięknie wyglądać
Ja będę miała czesanie próbne za tydzień dokładnie o tej porze ale ja nic nie wybierałam sama. Idę do fryzjerki i niech ona się trudzi tym bardziej, że nie mam welonu tylko woalkę (jak na załączonym obrazku). Będę tam siedziała, aż zrobi mi coś co będzie mi się podobało Także będę robiła fotki i wrzucę po czesaniu A do tego zaraz po fryzjerze jestem umówiona z wizażystką więc fotki też będą
Hej, mam dwa pytanka związane z woalką Sama też chcę mieć woalkę, a nie welon, będę mieć krótką sukienkę i welon nijak mi nie pasuje. I mam pytanko: czy w trakcie ślubu woalkę się odsłania z twarzy? może to głupie pytanie, ale nie wiem
I dwa: gdzie znalazłaś taką cudną woalkę?
__________________
Mój fotoblog

marioletka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-10, 17:46   #3032
KuNu
Wtajemniczenie
 
Avatar KuNu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 883
Dot.: Ładne fryzurki dla panny młodej

Cytat:
Napisane przez Aangelek Pokaż wiadomość
dzwonilam wczoraj do fryzjerki zeby sie upewnic z tym myciem i powiedziala ze jak bede miec zupelnie swieze wlosy wsuwki moga gorzej trzymac. ewentualnie jak chce moge je sobie umyc wczesnie rano. takze mysle ze bedzie dobrze
a to moja probna fryzurka?co o niej sadzicie?
swietna fryzura (i piekne włosy tez bym taka chciała ale mam chyba za krótkie:/

Edytowane przez KuNu
Czas edycji: 2011-05-10 o 17:47
KuNu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-10, 19:12   #3033
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Ładne fryzurki dla panny młodej

Cytat:
Napisane przez Aangelek Pokaż wiadomość
ciesze sie bardzo ze sie podoba wlosy rzeczywiscie mam dlugie - od dawna specjalnie hodowane
Cudowna Też taką chcę,ale z braku moich własnych włosów (nigdy nie miałam, długich włosów i mieć nie będę) będę musiała sobie doczepić clipy.No ale czegóż się nie robi,żeby w dniu ślubu wyglądać tak,jak sobie wymarzyłyśmy
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-10, 19:19   #3034
Kala!
Zakorzenienie
 
Avatar Kala!
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 654
Dot.: Ładne fryzurki dla panny młodej

Aangelek - bardzo ładna fryzura, piękne włosy Wyglądają jakby było ich bardzo dużo.

Ja też mam długie włosy (ale chyba nie aż tak ) z tym że są bardzo ciężkie i nie wiem czy jakiekolwiek fale/loki utrzymają się dłużej niż kilka godzin...
__________________
Kala! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-10, 20:05   #3035
Elfka86
Zakorzenienie
 
Avatar Elfka86
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 6 187
Dot.: Ładne fryzurki dla panny młodej

Cytat:
Napisane przez Aangelek Pokaż wiadomość
a kiedy masz wesele? może jeszcze troche urosną a ja wlosy tez bede cieniowac przed weselem bo podobno loki beda wtedy jeszcze ladniejsze takze Twoje cieniowanie jest jak najbardziej wskazane
Wesele mam w październiku, więc jeszcze troszkę podrosną też chcę takie czesanie na bok tylko nie wiem jak do takiego podpiąć welon i czy w ogóle będzie to z welonem jakoś wyglądać
__________________
M
M
Elfka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-10, 20:16   #3036
marioletka
Raczkowanie
 
Avatar marioletka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: wieś sielska-lubelska
Wiadomości: 94
Dot.: Ładne fryzurki dla panny młodej

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Cudowna Też taką chcę,ale z braku moich własnych włosów (nigdy nie miałam, długich włosów i mieć nie będę) będę musiała sobie doczepić clipy.No ale czegóż się nie robi,żeby w dniu ślubu wyglądać tak,jak sobie wymarzyłyśmy
Kiedy bierzesz ślub? Sama się zastanawiam nad klipsami, ale nie mogę się zdecydować...
ty już kupiłaś, czy dopiero się przymierzasz?
__________________
Mój fotoblog

marioletka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-10, 23:10   #3037
ona911
Rozeznanie
 
Avatar ona911
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 753
Dot.: Ładne fryzurki dla panny młodej

Cytat:
Napisane przez Aangelek Pokaż wiadomość
pewnie bedzie mi goraco. ale wlasnie ze wzgledu na to ze hoduje wlosy od dawna i tez mi sie bardzo podobaja nie mam zamiaru ich w zaden sposob upinac i chowac. chce je po prostu pokazac to zycze powodzenia na czesaniu probnym. ja dopiero znalazlam swoja fruzure za 5 podejsciem.
O kurdeeee..no jamam sprawdzoną fryzjerkę i jej pomysły bardzo mi się podobają więc mam nadzieję, że nie będzie aż tak źle
Co do pokazania włosów to masz rację..masz co pokazywać
Cytat:
Napisane przez marioletka Pokaż wiadomość
Hej, mam dwa pytanka związane z woalką Sama też chcę mieć woalkę, a nie welon, będę mieć krótką sukienkę i welon nijak mi nie pasuje. I mam pytanko: czy w trakcie ślubu woalkę się odsłania z twarzy? może to głupie pytanie, ale nie wiem
I dwa: gdzie znalazłaś taką cudną woalkę?
Hehe pytanie nie głupie nie odsłania sie twarzy w czasie ślubu..może ktoś inny odsłania ale ja tego robić nie będę bo niby po co ?? przez wesele tez ja będę miała (chyba, że ją "podciągnę" trochę do góry, żeby mi nie przeszkadzała w jedzeniu ), aż do oczepin kiedy ją zdjmę i zostawie sma ten kwiatek z piórkami
A co do drugiego pytania..to nie kupuję jej gotowej tylko krawcowa mi ją będzie robiła kupiłam jej piórka i broszkę i kwiatek będzie wykonany tak jak ten tylko z koronki z której uszyta będzie (albo już jest ) moja sukienka..a woal (czyli ten kratkowany materiał) to już krawcowa ma sama kupić
Ja ją pierwszy raz zobaczyłam to się zakochałam i jak mierzyłam welon to jakoś mi nie pasował przytłaczał mnie strasznie i strasznie źle się w nim czułam..a tym bardziej jak Ty masz krótką sukienką to moim zdaniem tylko woalka wchodzi w grę albo jakiś kwiatek czy fajna opaska Poszperaj w necie bo tego jest masa
__________________
...:::Życie nie daje nam tego co chcemy, tylko to co dla nas ma:::...

Razem od...

...a tego dnia...
...powiedzieliśmy sobie Tak ...




ona911 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-10, 23:13   #3038
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Ładne fryzurki dla panny młodej

Cytat:
Napisane przez ona911 Pokaż wiadomość
Hehe pytanie nie głupie nie odsłania sie twarzy w czasie ślubu..może ktoś inny odsłania ale ja tego robić nie będę bo niby po co ?? przez wesele tez ja będę miała (chyba, że ją "podciągnę" trochę do góry, żeby mi nie przeszkadzała w jedzeniu ), aż do oczepin kiedy ją zdjmę i zostawie sma ten kwiatek z piórkami
A co do drugiego pytania..to nie kupuję jej gotowej tylko krawcowa mi ją będzie robiła kupiłam jej piórka i broszkę i kwiatek będzie wykonany tak jak ten tylko z koronki z której uszyta będzie (albo już jest ) moja sukienka..a woal (czyli ten kratkowany materiał) to już krawcowa ma sama kupić
Ja ją pierwszy raz zobaczyłam to się zakochałam i jak mierzyłam welon to jakoś mi nie pasował przytłaczał mnie strasznie i strasznie źle się w nim czułam..a tym bardziej jak Ty masz krótką sukienką to moim zdaniem tylko woalka wchodzi w grę albo jakiś kwiatek czy fajna opaska Poszperaj w necie bo tego jest masa
A możesz pokazać suknie?
Ja też mam koronkową ale nie wiem cz bedzie do niej woalka pasowała. A wolon odpada, wyglądam w nim strasznie
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-11, 00:34   #3039
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: Ładne fryzurki dla panny młodej

Cytat:
Napisane przez Aangelek Pokaż wiadomość
ciesze sie bardzo ze sie podoba wlosy rzeczywiscie mam dlugie - od dawna specjalnie hodowane
piękne włosy
masz naturalnie kręcona czy na lokówkę wyszły takie ładne?
moim marzeniem jest taka długość.. niestety moje włosy rosną tylko do zapięcia stanika, a dalej to juz nie chcą...

co będziesz miała we włosach? welon, woalkę, kwiata czy nic
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-11, 08:01   #3040
Aangelek
Rozeznanie
 
Avatar Aangelek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 790
Dot.: Ładne fryzurki dla panny młodej

Cytat:
Napisane przez KuNu Pokaż wiadomość
swietna fryzura (i piekne włosy tez bym taka chciała ale mam chyba za krótkie:/
Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Cudowna Też taką chcę,ale z braku moich własnych włosów (nigdy nie miałam, długich włosów i mieć nie będę) będę musiała sobie doczepić clipy.No ale czegóż się nie robi,żeby w dniu ślubu wyglądać tak,jak sobie wymarzyłyśmy
Cytat:
Napisane przez Kala! Pokaż wiadomość
Aangelek - bardzo ładna fryzura, piękne włosy Wyglądają jakby było ich bardzo dużo.

Ja też mam długie włosy (ale chyba nie aż tak ) z tym że są bardzo ciężkie i nie wiem czy jakiekolwiek fale/loki utrzymają się dłużej niż kilka godzin...
Cytat:
Napisane przez Elfka86 Pokaż wiadomość
Wesele mam w październiku, więc jeszcze troszkę podrosną też chcę takie czesanie na bok tylko nie wiem jak do takiego podpiąć welon i czy w ogóle będzie to z welonem jakoś wyglądać
Cytat:
Napisane przez ona911 Pokaż wiadomość
O kurdeeee..no jamam sprawdzoną fryzjerkę i jej pomysły bardzo mi się podobają więc mam nadzieję, że nie będzie aż tak źle
Co do pokazania włosów to masz rację..masz co pokazywać
Cytat:
Napisane przez agata_slomka Pokaż wiadomość
piękne włosy
masz naturalnie kręcona czy na lokówkę wyszły takie ładne?
moim marzeniem jest taka długość.. niestety moje włosy rosną tylko do zapięcia stanika, a dalej to juz nie chcą...

co będziesz miała we włosach? welon, woalkę, kwiata czy nic
dziekuje Wam kochane teraz to juz w ogole jestem szczesliwa i na 100% przekonana co do tej fryzurki. bo jak juz pisalam zaliczylam 5 fryzur probnych i naprawde bylam juz zalamana. co do wlosow to sa one naturalnie proste a fryzjerka zakrecila mi je na prostownice.tez mam wlosy dosyc ciezkie, ale chyba podatne na skret bo dosyc dobrze te loki sie trzymaly.a z tylu mialam wpiete 2 frezje. co do welonu nie wiem sama...niby chcialabym ale tez nie chce zakrywac wlosow. kupilam sobie na allegro jakis tam najtanszy zeby zobaczyc jak to wyglada. i w sumie nawet fajnie.i probowalysmy z fryzjerka rozne jego upiecia i lepiej wygladal jak byl upiety na gorze glowy a nie od spodu. takze chyba zdecyduje sie na jakas baaaardzo deliktna mgielke i ewentualnie po kosciele ja sciagne.
Aangelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-11, 20:22   #3041
jolciakos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 31
Dot.: Ładne fryzurki dla panny młodej

Cytat:
Napisane przez joaaa83 Pokaż wiadomość
A mnie PRZERAŻA wizja Panny Młodej po dwóch godzinach wesela we fryzurach 4 i 5. Do samego kościoła to jeszcze, jeszcze (chociaż dla mnie są zbyt codzienne).
Fryzury 7 i 2 miały sprawiać wrażenie niedbałych, a moim zdaniem wyszły jak uczesane przez początkującą fryzjerkę.
1 i 3 są dziś bardzo modne, ale mnie osobiście"kita na bok" nie odpowiada.
Jedynie 6 bardzo mi się podoba. Mogłabym mieć taką fryzurę na wesele.
Mi się nie podobają fryzury ulizane (nie wielu osobom pasują, trzeba mieć drobną twarz i niskie czoło) z upiętymi z tyłu wywijasami. Wygląda to nienaturalnie, a zależy mi na tym by nie wyglądać sztucznie. A z tym mi się kojarzą właśnie takie koki hełmy i ulizane fryzury.

A i chce przestrzec przed fryzjerami... naprawdę radzę umówić się na fryzury próbne by dobrać odpowiednią fryzurę do urody.
Pamiętajcie fryzjer nie zawsze jest dobrym doradcą a najlepiej przekonałam się gdy moja siostra brała ślub... poszłam z siostrą na próbne czesanie. Wchodząc do salonu minęła nas młoda dziewczyna z upiętym dużyyyym kokiem ni jak nie dopasowanym do urody dziewczyny, ale to nas nie zniechęciło (przecież dla każdego co innego może się podobać). Tak więc siostra usiadła na fotelu fryzjerskim i powiedziała znaną kwestię "proszę pomóc mi dobrać fryzurę na ślub" (oczywiście pokazałyśmy co nam się podoba), ale fryzjerka stwierdziła, że to nie bardzo będzie pasować i że zaproponuje coś od siebie. Po godzinie czasu okazało się, że siostra miała odwzorowaną kopię fryzury dziewczyny, którą minęłyśmy wchodząc do salonu. Tak więc ślicznie podziękowałyśmy i więcej tam nie wróciłyśmy (a fryzjer ten miał dobre recenzje).
Dlatego ja nie będę do końca ufać fryzjerowi tylko zabiorę mamę i siostrę które na pewno mi szczerze doradzą.

Aangelek BOSKA fryzurka naprawdę fajna

Dołączam parę fryzurek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryz.jpg (25,2 KB, 188 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzura-slubna-4864.jpg (17,1 KB, 123 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzura-slubna-4933.jpg (18,2 KB, 158 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzura-wieczorowa-4760.jpg (40,5 KB, 105 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzura-slubna-6606.jpg (27,4 KB, 85 załadowań)
jolciakos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-12, 06:50   #3042
Aangelek
Rozeznanie
 
Avatar Aangelek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 790
Dot.: Ładne fryzurki dla panny młodej

Cytat:
Napisane przez jolciakos Pokaż wiadomość
Mi się nie podobają fryzury ulizane (nie wielu osobom pasują, trzeba mieć drobną twarz i niskie czoło) z upiętymi z tyłu wywijasami. Wygląda to nienaturalnie, a zależy mi na tym by nie wyglądać sztucznie. A z tym mi się kojarzą właśnie takie koki hełmy i ulizane fryzury.

A i chce przestrzec przed fryzjerami... naprawdę radzę umówić się na fryzury próbne by dobrać odpowiednią fryzurę do urody.
Pamiętajcie fryzjer nie zawsze jest dobrym doradcą a najlepiej przekonałam się gdy moja siostra brała ślub... poszłam z siostrą na próbne czesanie. Wchodząc do salonu minęła nas młoda dziewczyna z upiętym dużyyyym kokiem ni jak nie dopasowanym do urody dziewczyny, ale to nas nie zniechęciło (przecież dla każdego co innego może się podobać). Tak więc siostra usiadła na fotelu fryzjerskim i powiedziała znaną kwestię "proszę pomóc mi dobrać fryzurę na ślub" (oczywiście pokazałyśmy co nam się podoba), ale fryzjerka stwierdziła, że to nie bardzo będzie pasować i że zaproponuje coś od siebie. Po godzinie czasu okazało się, że siostra miała odwzorowaną kopię fryzury dziewczyny, którą minęłyśmy wchodząc do salonu. Tak więc ślicznie podziękowałyśmy i więcej tam nie wróciłyśmy (a fryzjer ten miał dobre recenzje).
Dlatego ja nie będę do końca ufać fryzjerowi tylko zabiorę mamę i siostrę które na pewno mi szczerze doradzą.

Aangelek BOSKA fryzurka naprawdę fajna

Dołączam parę fryzurek
dziekuje za kolejna pozytywna opinie ach ale sie ciesze i popieram co mowisz.rowniez radze fryzury probne. tak jak pisalam ja bylam u 5 fryzjerow, stracilam mase pieniedzy bo tak jak mowisz fryzjerki z reguly czesza to co potrafia czesac a nie to czego zyczy sobie panna mloda. dla mnie np. jedna fryzura probna to byla totalna porazka. wytlumaczylam fryzjerce czego mniej wiecej chce a ta uczesala mnie zupelnie po swojemu i doslownie wygladalam jak dziewczynka idaca do I komunii sw. znajoma tez mi opowiadala ze jej znajoma ktora wychodzila za maz chciala zwykle loki wiec stwierdzila ze nie ma sensu isc na probna. w dniu wesela wyszla zamalana od fryzjera i gnala do domu myc wlosy i ukladac je po swojemu. fryzjerka zrobila jej loki w ktorych wygladala jak starsza pani nie wyobrazam sobie takiej sytuacji w dniu slubu...to jest nasz dzien i wszystko musi byc dopiete na ostatni guzik.
Aangelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 09:18   #3043
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: Ładne fryzurki dla panny młodej

Cytat:
Napisane przez Aangelek Pokaż wiadomość
dziekuje za kolejna pozytywna opinie ach ale sie ciesze i popieram co mowisz.rowniez radze fryzury probne. tak jak pisalam ja bylam u 5 fryzjerow, stracilam mase pieniedzy bo tak jak mowisz fryzjerki z reguly czesza to co potrafia czesac a nie to czego zyczy sobie panna mloda. dla mnie np. jedna fryzura probna to byla totalna porazka. wytlumaczylam fryzjerce czego mniej wiecej chce a ta uczesala mnie zupelnie po swojemu i doslownie wygladalam jak dziewczynka idaca do I komunii sw. znajoma tez mi opowiadala ze jej znajoma ktora wychodzila za maz chciala zwykle loki wiec stwierdzila ze nie ma sensu isc na probna. w dniu wesela wyszla zamalana od fryzjera i gnala do domu myc wlosy i ukladac je po swojemu. fryzjerka zrobila jej loki w ktorych wygladala jak starsza pani nie wyobrazam sobie takiej sytuacji w dniu slubu...to jest nasz dzien i wszystko musi byc dopiete na ostatni guzik.
i niestety przez takie niedouczone pannice traci się masę pieniędzy i naraża na zbędny stres

ja na szczęście od wielu lat czeszę się tylko u jednej fryzjerki i na prawdę nie mogę powiedzieć o niej złego słowa. Nie tylko potrafi bardzo dobrze wymodelować fryzurę, doradzić w czym będzie się się wyglądać najlepiej to ma taka wyobraźnię, że potrafi odtworzyć fryzurę z 1-2 zdjęć
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 09:56   #3044
slonce00
Zadomowienie
 
Avatar slonce00
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 1 291
Dot.: Ładne fryzurki dla panny młodej

Ja na 99% będę uczesana tak jak poniżej może komuś przyda się fryzurka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2806a9ae0014ab9a4cd7ce79.jpg (55,3 KB, 257 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a6eb849d001997354b64c21.jpg (59,2 KB, 432 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z7499213X.jpg (42,9 KB, 285 załadowań)
__________________

slonce00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 10:33   #3045
ona911
Rozeznanie
 
Avatar ona911
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 753
Dot.: Ładne fryzurki dla panny młodej

Cytat:
Napisane przez the rock Pokaż wiadomość
A możesz pokazać suknie?
Ja też mam koronkową ale nie wiem cz bedzie do niej woalka pasowała. A wolon odpada, wyglądam w nim strasznie
O to moja sukienusia tzn moja jest szyta na wzór tej..ale przez prywatną krawcową, która uczyła się szyć w Mediolanie więc mam głowę spokojną
Cytat:
Napisane przez Aangelek Pokaż wiadomość
znajoma tez mi opowiadala ze jej znajoma ktora wychodzila za maz chciala zwykle loki wiec stwierdzila ze nie ma sensu isc na probna. w dniu wesela wyszla zamalana od fryzjera i gnala do domu myc wlosy i ukladac je po swojemu. fryzjerka zrobila jej loki w ktorych wygladala jak starsza pani nie wyobrazam sobie takiej sytuacji w dniu slubu...to jest nasz dzien i wszystko musi byc dopiete na ostatni guzik.
Chyba bym zakrzyczala taką fryzjerkę :/..tzn tu też jest lekkomyślność tej dziewczyny, że nie poszła na próbną..ale wolałabym nie miec takiej sytuacji w dniu ślubu.

Cytat:
Napisane przez slonce00 Pokaż wiadomość
Ja na 99% będę uczesana tak jak poniżej może komuś przyda się fryzurka
Ta fryzura jest rewelacyjna byłam tak uczesana na wesele w tamtym roku i wyszło to super. Tylko ja mam bardzo ciemne włosy więc tych dobierańców nie było aż tak widać i do tego miałam dużo dłuższe włosy niż do tej fryzury potrzeba i fryzjerka musiała trochę je zawinąć swoimi sposobami Teraz mam włosy długie..trochę za zapięcie od biustonosza no i coś trzeba dobrać do tej wolaki..no nic zobaczę we wtorek na próbnej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg moja suknia.jpg (61,8 KB, 288 załadowań)
__________________
...:::Życie nie daje nam tego co chcemy, tylko to co dla nas ma:::...

Razem od...

...a tego dnia...
...powiedzieliśmy sobie Tak ...




ona911 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 12:35   #3046
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Ładne fryzurki dla panny młodej

Cytat:
Napisane przez ona911 Pokaż wiadomość
O to moja sukienusia tzn moja jest szyta na wzór tej..ale przez prywatną krawcową, która uczyła się szyć w Mediolanie więc mam głowę spokojną
Piekna.
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 12:51   #3047
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: Ładne fryzurki dla panny młodej

Cytat:
Napisane przez slonce00 Pokaż wiadomość
Ja na 99% będę uczesana tak jak poniżej może komuś przyda się fryzurka
też miałam już tą fryzurkę na głowie wyszło bosko
polecam, ale trzeba znaleźć dobrego fryzjera, bo nie wszyscy chcą i umieją robić takie dobierańce. Większość fryzjerów potrafi robić tylko modelowanie i różnego rodzaju koki, a przy bardziej skomplikowanych upięciach odmawiają.

ale niestety nie będzie pasować do każdej sukni ślubnej.... Nie wyobrażam sobie takiej 'ostrej' fryzurki do sukienki np w stylu empire
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-13, 15:50   #3048
slonce00
Zadomowienie
 
Avatar slonce00
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 1 291
Dot.: Ładne fryzurki dla panny młodej

Cytat:
Napisane przez agata_slomka Pokaż wiadomość
też miałam już tą fryzurkę na głowie wyszło bosko
polecam, ale trzeba znaleźć dobrego fryzjera, bo nie wszyscy chcą i umieją robić takie dobierańce. Większość fryzjerów potrafi robić tylko modelowanie i różnego rodzaju koki, a przy bardziej skomplikowanych upięciach odmawiają.

ale niestety nie będzie pasować do każdej sukni ślubnej.... Nie wyobrażam sobie takiej 'ostrej' fryzurki do sukienki np w stylu empire

Mam nadzieję, że u mnie wyjdzie również zadowalająco suknię mam w innym stylu niż empire więc z pewnością będzie pasować. W sumie była wybierana również pod jej kątem, aby całość do siebie pasowała
__________________

slonce00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-15, 22:08   #3049
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: Ładne fryzurki dla panny młodej

Cytat:
Napisane przez slonce00 Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że u mnie wyjdzie również zadowalająco suknię mam w innym stylu niż empire więc z pewnością będzie pasować. W sumie była wybierana również pod jej kątem, aby całość do siebie pasowała
jeśli pokażesz konkretne zdjęcie i powiesz, że chcesz dokładnie to na głowie, to muszą tobie to zrobić, albo odmówić a nie bajerować, ze się nie da ja jestem żywym przykładem na to, że można zrobić tą fryzurę w 30 min bez wcześniejszego przygotowywania się
trzymam kciuki za znalezienie dobrego fryzjera

a jaką masz sukienkę?
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-17, 07:39   #3050
slonce00
Zadomowienie
 
Avatar slonce00
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 1 291
Dot.: Ładne fryzurki dla panny młodej

.
__________________


Edytowane przez slonce00
Czas edycji: 2011-05-31 o 08:52
slonce00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-21, 17:04   #3051
agatusia88
Rozeznanie
 
Avatar agatusia88
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 815
Dot.: Ładne fryzurki dla panny młodej

Cytat:
Napisane przez jolciakos Pokaż wiadomość
Mi się nie podobają fryzury ulizane (nie wielu osobom pasują, trzeba mieć drobną twarz i niskie czoło) z upiętymi z tyłu wywijasami. Wygląda to nienaturalnie, a zależy mi na tym by nie wyglądać sztucznie. A z tym mi się kojarzą właśnie takie koki hełmy i ulizane fryzury.

A i chce przestrzec przed fryzjerami... naprawdę radzę umówić się na fryzury próbne by dobrać odpowiednią fryzurę do urody.
Pamiętajcie fryzjer nie zawsze jest dobrym doradcą a najlepiej przekonałam się gdy moja siostra brała ślub... poszłam z siostrą na próbne czesanie. Wchodząc do salonu minęła nas młoda dziewczyna z upiętym dużyyyym kokiem ni jak nie dopasowanym do urody dziewczyny, ale to nas nie zniechęciło (przecież dla każdego co innego może się podobać). Tak więc siostra usiadła na fotelu fryzjerskim i powiedziała znaną kwestię "proszę pomóc mi dobrać fryzurę na ślub" (oczywiście pokazałyśmy co nam się podoba), ale fryzjerka stwierdziła, że to nie bardzo będzie pasować i że zaproponuje coś od siebie. Po godzinie czasu okazało się, że siostra miała odwzorowaną kopię fryzury dziewczyny, którą minęłyśmy wchodząc do salonu. Tak więc ślicznie podziękowałyśmy i więcej tam nie wróciłyśmy (a fryzjer ten miał dobre recenzje).
Dlatego ja nie będę do końca ufać fryzjerowi tylko zabiorę mamę i siostrę które na pewno mi szczerze doradzą.

Aangelek BOSKA fryzurka naprawdę fajna

Dołączam parę fryzurek
Pierwsza fryzurka bardzo przypadła mi do gustu
__________________
http://cornersofthefashion.blogspot.com/

Zapraszam na konkurs u mnie na blogu!
agatusia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-28, 17:48   #3052
Angel Eyes
Rozeznanie
 
Avatar Angel Eyes
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 533
GG do Angel Eyes
Dot.: Ładne fryzurki dla panny młodej

Byłam dziś na jednej z trzech fryzur próbnych.
Wklejam zdjęcie wzorca i tego co wyszło
Jedne zdjęcia są bez ozdoby inne z prowizoryczna ozdobą którą jakby cos wymienię na ładniejszą tiarę
Wróciłam ponownie do grzywki która zapuszczałam od 8 m-cy
Kok tak wysoko upięty bo pod spód pójdzie welon jeśli zdecyduję się na tą fryzurę
Wklejam zdjęcie sukni do której dobieram fryzurę
Co myślicie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 444-600x720.jpg (39,5 KB, 182 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01784a.jpg (77,3 KB, 475 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01790a.jpg (64,2 KB, 383 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01805a.jpg (44,2 KB, 386 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01785a.jpg (67,0 KB, 480 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Poem b.jpg (85,9 KB, 787 załadowań)
__________________
Mam jeszcze czas żeby być grzeczną dziewczynką

Zdeklarowana kociara
Angel Eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-28, 18:01   #3053
222aniolek
Rozeznanie
 
Avatar 222aniolek
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Chełm
Wiadomości: 681
Dot.: Ładne fryzurki dla panny młodej

Cytat:
Napisane przez Angel Eyes Pokaż wiadomość
Byłam dziś na jednej z trzech fryzur próbnych.
Wklejam zdjęcie wzorca i tego co wyszło
Jedne zdjęcia są bez ozdoby inne z prowizoryczna ozdobą którą jakby cos wymienię na ładniejszą tiarę
Wróciłam ponownie do grzywki która zapuszczałam od 8 m-cy
Kok tak wysoko upięty bo pod spód pójdzie welon jeśli zdecyduję się na tą fryzurę
Wklejam zdjęcie sukni do której dobieram fryzurę
Co myślicie?
Baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo fajna fryzurka Moim zdaniem SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !
222aniolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-28, 18:04   #3054
ktosia1
Wtajemniczenie
 
Avatar ktosia1
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 684
GG do ktosia1
Dot.: Ładne fryzurki dla panny młodej

Cytat:
Napisane przez Angel Eyes Pokaż wiadomość
Byłam dziś na jednej z trzech fryzur próbnych.
Wklejam zdjęcie wzorca i tego co wyszło
Jedne zdjęcia są bez ozdoby inne z prowizoryczna ozdobą którą jakby cos wymienię na ładniejszą tiarę
Wróciłam ponownie do grzywki która zapuszczałam od 8 m-cy
Kok tak wysoko upięty bo pod spód pójdzie welon jeśli zdecyduję się na tą fryzurę
Wklejam zdjęcie sukni do której dobieram fryzurę
Co myślicie?
Super, delikatna a jakie robi wrażenie !
__________________
YOU CAN FIND ME:
https://www.facebook.com/pages/-Basi...33015660234674



"Love of beauty is Taste. The creation of beauty is Art." -Ralph Waldo
ktosia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-28, 19:09   #3055
AsiaW**
Zakorzenienie
 
Avatar AsiaW**
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 570
Dot.: Ładne fryzurki dla panny młodej

Cytat:
Napisane przez Angel Eyes Pokaż wiadomość
Byłam dziś na jednej z trzech fryzur próbnych.
Wklejam zdjęcie wzorca i tego co wyszło
Jedne zdjęcia są bez ozdoby inne z prowizoryczna ozdobą którą jakby cos wymienię na ładniejszą tiarę
Wróciłam ponownie do grzywki która zapuszczałam od 8 m-cy
Kok tak wysoko upięty bo pod spód pójdzie welon jeśli zdecyduję się na tą fryzurę
Wklejam zdjęcie sukni do której dobieram fryzurę
Co myślicie?
piękna!
__________________


AsiaW** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-28, 19:51   #3056
Ewooszca
Raczkowanie
 
Avatar Ewooszca
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 343
GG do Ewooszca
Dot.: Ładne fryzurki dla panny młodej

śliczna fryzurka bardzo Ci w niej dobrze
patrząc na Twoją fryzurkę utwierdzam się w przekonaniu, że kok to jest to
ślicznie będziesz wyglądać, myślę, że do takiej sukni żadna inna fryzura tylko właśnie kok i jest jeszcze piękniejszy niż wzorzec
__________________
11 czerwca 2011

Edytowane przez Ewooszca
Czas edycji: 2011-05-28 o 19:54
Ewooszca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-28, 21:35   #3057
emillia006
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 495
Dot.: Ładne fryzurki dla panny młodej

Hej dziewczyny, szukam jakis zdjec fryzurek podobnych do tej co podalam w zalacznikiu. Chodzi mi o to aby fryzurka byla do gory luzno zaczesana, z tylu kok i welon pod nim. Moze macie cos podobnego w swoich zbiorach?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg k,NDk0NDEyNTEsNDUzMjAxNDU=,f,fryzura_ash_10.jpg (38,8 KB, 183 załadowań)
emillia006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 06:02   #3058
222aniolek
Rozeznanie
 
Avatar 222aniolek
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Chełm
Wiadomości: 681
Dot.: Ładne fryzurki dla panny młodej

Cytat:
Napisane przez emillia006 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, szukam jakis zdjec fryzurek podobnych do tej co podalam w zalacznikiu. Chodzi mi o to aby fryzurka byla do gory luzno zaczesana, z tylu kok i welon pod nim. Moze macie cos podobnego w swoich zbiorach?
Ja znalazłam tylko coś takiego
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ikf.com.pl-fotka-845611.jpg (22,8 KB, 453 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ikf.com.pl-fotka-1017721.jpg (17,4 KB, 319 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ikf.com.pl-fotka-1036176.jpg (32,3 KB, 199 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img125535.fryzury-srednie.1089457.jpg (37,3 KB, 470 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S63035621-horz.jpg (69,2 KB, 329 załadowań)
222aniolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 09:33   #3059
agatusia88
Rozeznanie
 
Avatar agatusia88
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 815
Dot.: Ładne fryzurki dla panny młodej

Cytat:
Napisane przez Angel Eyes Pokaż wiadomość
Byłam dziś na jednej z trzech fryzur próbnych.
Wklejam zdjęcie wzorca i tego co wyszło
Jedne zdjęcia są bez ozdoby inne z prowizoryczna ozdobą którą jakby cos wymienię na ładniejszą tiarę
Wróciłam ponownie do grzywki która zapuszczałam od 8 m-cy
Kok tak wysoko upięty bo pod spód pójdzie welon jeśli zdecyduję się na tą fryzurę
Wklejam zdjęcie sukni do której dobieram fryzurę
Co myślicie?
Mnie sie też bardzo podoba fryzurka
__________________
http://cornersofthefashion.blogspot.com/

Zapraszam na konkurs u mnie na blogu!
agatusia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 10:05   #3060
amandi84
Zadomowienie
 
Avatar amandi84
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 190
Dot.: Ładne fryzurki dla panny młodej

Cytat:
Napisane przez Angel Eyes Pokaż wiadomość
Byłam dziś na jednej z trzech fryzur próbnych.
Wklejam zdjęcie wzorca i tego co wyszło
Jedne zdjęcia są bez ozdoby inne z prowizoryczna ozdobą którą jakby cos wymienię na ładniejszą tiarę
Wróciłam ponownie do grzywki która zapuszczałam od 8 m-cy
Kok tak wysoko upięty bo pod spód pójdzie welon jeśli zdecyduję się na tą fryzurę
Wklejam zdjęcie sukni do której dobieram fryzurę
Co myślicie?
Mnie się bardzo podoba. Ogólnie lubię wysoko spięte włosy. Sama będe miała coś jak na focie. Tylko bez diademu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 8_em_sepiaupdo.jpg (16,7 KB, 81 załadowań)
__________________
11.06.2011 - Żonka
23.07.2012 - zostałam mamą małej Milenki
nakarm Psiaka:
http://www.pmiska.pl
amandi84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-25 17:38:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:26.