biała sukienka na wesele - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-28, 19:26   #1
wanti44
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4

biała sukienka na wesele


Hej ostatnio kupiłam biało- kremową sukienkę na wesele znajomych mojego chłopaka. On jest świadkiem, a ja nie będę znała nikogo na tym ślubie (wliczając w to parę młodą). W związku z tym zastanawiam się, po pierwsze, czy wypada ją założyć - nawet jeśli do sukienki w miejscu marszczenia chcę doszyć czarnego kwiatka, a sama sukienka ma z tyłu czarny zamek na całej długości i chcę ją zestawić z czarną kopertówką, czarnymi obcasami, dużym czarnym pierścionkiem i błyszczącą czarna opaską na włosy. Po drugie może macie jakieś inne pomysły na tą sukienke? Oto ta sukienka: http://www.cogdziezaile.pl/nike/obrazek.php?id=21898
wanti44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 19:36   #2
hooliganka184
Rozeznanie
 
Avatar hooliganka184
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 579
Dot.: biała sukienka na wesele

Na wesele nie wypada zakładać białej sukni, bo w tym dniu tylko panna młoda może założyć białą. Nie zdziw sie więc, że panna młoda może być wściekła, a inni goście conajmniej zdziwieni. Sukienka bardzo ładna, ale nie na tą okazję niestety
__________________
Chomikomaniaczka

Moje chomiczki:
Tusia [*]
Orzeszek [*]
Misia
Tosia
Lusia
Zuzia
hooliganka184 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 21:05   #3
Coccinellaa
Raczkowanie
 
Avatar Coccinellaa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Zakopane
Wiadomości: 47
Dot.: biała sukienka na wesele

o nie, nie...
nie wypada
Coccinellaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 08:24   #4
slonce00
Zadomowienie
 
Avatar slonce00
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 1 291
Dot.: biała sukienka na wesele

Ja mam ślub juz niebawem i bardzo bym się wkurzyła jeśli młoda dziewczyna przyszłaby w białej sukience (nieważne, że suwak jest czarny czy doszyty kwiat) poza tym do głowy by mi nie przyszło, aby na ślub ubrać się na biało. Ti jest kolor zarezerwowany dla Panny Młodej. A jeszcze tym bardziej, gdy Twój chłopak jest świadkiem i będziecie siedzieć przy stole młodych...Jest tyle innych pięknych sukienek
__________________

slonce00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 10:34   #5
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: biała sukienka na wesele

Ja bym wyrzuciła ze swojego ślubu dziewczynę w białej sukience
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-03, 00:12   #6
Sherilyn_
Raczkowanie
 
Avatar Sherilyn_
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Twin Peaks
Wiadomości: 75
Dot.: biała sukienka na wesele

nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeee
__________________

mój modowy blog :- )
http://fashi1.blogspot.com//
serdecznie zapraszam!
Sherilyn_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 19:29   #7
Ines3037200
Rozeznanie
 
Avatar Ines3037200
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 768
Dot.: biała sukienka na wesele

sukienka jest piękna, ale NIE NA ŚLUB!!
nic nie pomoże - musisz ją odłożyć na inną okazję
albo na poprawiny
Ines3037200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-12, 20:35   #8
yoka
Zadomowienie
 
Avatar yoka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 1 565
Dot.: biała sukienka na wesele

Zgadzam się z wypowiedziami powyżej - nie nakładaj tej sukienki na wesele.
__________________
Back to black.

yoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 12:06   #9
Vilqa
Zadomowienie
 
Avatar Vilqa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 812
Dot.: biała sukienka na wesele

O rany! Ale wy jesteście małostkowe! A już wywalanie kogoś ze ślubu z powodu sukienki jest po prostu śmieszne. O sukienkę chodzi, czy o sakrament?? Całą imprezę będziecie się spinać, że ktoś śmiał założyć biel?

Na moim ślubie kilka babek, łącznie z moją mamą, miało na sobie białe kiecki i było ok. Nie miałam z tym najmniejszego problemu (zresztą zaznaczałam, że każdy zakłada to, w czym mu dobrze i wygodnie. Fason i kolor dowolny). Trzeba mieć dystans i olej w głowie, a tu kolor urasta do problemu rangi, co najmniej, tarczy antyrakietowej...
Czyli co? Każda inna poza pmką, ma zakładać barchan jakiś, albo wór pokuty, żeby się nie ośmieliła wyglądać lepiej (bo coś takiego sama przeżyłam, zaznaczam jednak, nie byłam na biało, więc nie szło o kolor).

Nikt nie pomyli pmki z laską w białej mini. No chyba, że goście nie wiedza na czyj ślub idą.

Mnie się podoba i nie miałabym nic przeciwko.
__________________
"Bynajmniej" nie znaczy "przynajmniej"

Bazarek na rzecz Azylu dla świń "Chrumkowo"



Edytowane przez Vilqa
Czas edycji: 2011-09-13 o 12:11
Vilqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 14:05   #10
ainog
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 30
GG do ainog
Dot.: biała sukienka na wesele

Zgadzam się z powyższą wypowiedzią Na moim ślubie dwie dziewczyny mialy sukienki podobne do Twojej i nie robiłam im żadnego problemu. Razem z dodatkami o jakich piszesz to tym bardziej powinnaś spokojnie iść. A co tam
ainog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 14:12   #11
zabka85
Raczkowanie
 
Avatar zabka85
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Mediolan
Wiadomości: 45
Dot.: biała sukienka na wesele

Cytat:
Napisane przez wanti44 Pokaż wiadomość
Hej ostatnio kupiłam biało- kremową sukienkę na wesele znajomych mojego chłopaka. On jest świadkiem, a ja nie będę znała nikogo na tym ślubie (wliczając w to parę młodą). W związku z tym zastanawiam się, po pierwsze, czy wypada ją założyć - nawet jeśli do sukienki w miejscu marszczenia chcę doszyć czarnego kwiatka, a sama sukienka ma z tyłu czarny zamek na całej długości i chcę ją zestawić z czarną kopertówką, czarnymi obcasami, dużym czarnym pierścionkiem i błyszczącą czarna opaską na włosy. Po drugie może macie jakieś inne pomysły na tą sukienke? Oto ta sukienka: http://www.cogdziezaile.pl/nike/obrazek.php?id=21898

Kategorycznie mowie nieeeee .Na moim weselu a bylo to 6 sierpnia tego roku przyszla moja kuzynka w bialej kiecce myslalam ze ja rozszarpe !!!! Pamietaj ze to dzien dla pana mlodego i panny mlodej a ona jako jedyna powinna byc w bialej kreacji wiec nie zabieraj jej tego !!!
zabka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-14, 14:48   #12
MADZIUNIA311
Przyczajenie
 
Avatar MADZIUNIA311
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 25
Dot.: biała sukienka na wesele

Witajcie
Powiem tak, mimo, iż mi nie przeszkadzało to, że było kilka dziewczyn w jasnych sukienkach na miom weselu, nie założyłabym białej sukienki. Ale wybór należy do ciebie wanti 44.

Mam do was pytanie: mam wesele 29 października tego roku, mam sukienke w kolorze koralu połączonego z delikatnymi naleciałościami różu. Jakie buty do tej sukienki dobrać? bo nie mam pojęcia... mam juz dość czarnych.... ratunku
__________________
po prostu bądź...
MADZIUNIA311 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 20:18   #13
zabka85
Raczkowanie
 
Avatar zabka85
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Mediolan
Wiadomości: 45
Dot.: biała sukienka na wesele

Cytat:
Napisane przez MADZIUNIA311 Pokaż wiadomość
Witajcie
Powiem tak, mimo, iż mi nie przeszkadzało to, że było kilka dziewczyn w jasnych sukienkach na miom weselu, nie założyłabym białej sukienki. Ale wybór należy do ciebie wanti 44.

Mam do was pytanie: mam wesele 29 października tego roku, mam sukienke w kolorze koralu połączonego z delikatnymi naleciałościami różu. Jakie buty do tej sukienki dobrać? bo nie mam pojęcia... mam juz dość czarnych.... ratunku

Ja bym polecila srebrne buciki i do tego srebrna bizuteria albo uciekla w kolory i np.walnela zolty zeby sie odbijalo.Ale ja uwielbiam zolty i do wszystkiego bym go zakladala.Ale z tym srebrem pomysl
zabka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 18:50   #14
aleksmaslanka
Raczkowanie
 
Avatar aleksmaslanka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 379
Dot.: biała sukienka na wesele

Cytat:
Napisane przez Vilqa Pokaż wiadomość
O rany! Ale wy jesteście małostkowe! A już wywalanie kogoś ze ślubu z powodu sukienki jest po prostu śmieszne. O sukienkę chodzi, czy o sakrament?? Całą imprezę będziecie się spinać, że ktoś śmiał założyć biel?

Na moim ślubie kilka babek, łącznie z moją mamą, miało na sobie białe kiecki i było ok. Nie miałam z tym najmniejszego problemu (zresztą zaznaczałam, że każdy zakłada to, w czym mu dobrze i wygodnie. Fason i kolor dowolny). Trzeba mieć dystans i olej w głowie, a tu kolor urasta do problemu rangi, co najmniej, tarczy antyrakietowej...
Czyli co? Każda inna poza pmką, ma zakładać barchan jakiś, albo wór pokuty, żeby się nie ośmieliła wyglądać lepiej (bo coś takiego sama przeżyłam, zaznaczam jednak, nie byłam na biało, więc nie szło o kolor).

Nikt nie pomyli pmki z laską w białej mini. No chyba, że goście nie wiedza na czyj ślub idą.

Mnie się podoba i nie miałabym nic przeciwko.
Wg mnie to chodzi raczej o przyjeta normę utarta w kulturze od wielu tak i właśnie szacunek dla tego sakramentu. Nie wypada iść w ślub w białej sukni ( naewt mini) tak ja nie wypada iść w czanej bo to kolor żałobny a na weselu mamy się cieszyć. Zasada ta obowiązuje również na pogrzebach - nie wypada iść tam w kolorze fuksji. Należy wykazać sie wyczuciem. Oczywiście, każdy ma prawo do łamania stereotypów, ale w moim odczuciu jeśli to nie jest nasza prywatna impreza, to należy sie dostosowac do ogólnych zasad.
aleksmaslanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 18:29   #15
BlueManiaczka
Raczkowanie
 
Avatar BlueManiaczka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Ciechanów :)
Wiadomości: 286
GG do BlueManiaczka
Dot.: biała sukienka na wesele

Cytat:
Napisane przez Vilqa Pokaż wiadomość
O rany! Ale wy jesteście małostkowe! A już wywalanie kogoś ze ślubu z powodu sukienki jest po prostu śmieszne. O sukienkę chodzi, czy o sakrament?? Całą imprezę będziecie się spinać, że ktoś śmiał założyć biel?

Na moim ślubie kilka babek, łącznie z moją mamą, miało na sobie białe kiecki i było ok. Nie miałam z tym najmniejszego problemu (zresztą zaznaczałam, że każdy zakłada to, w czym mu dobrze i wygodnie. Fason i kolor dowolny). Trzeba mieć dystans i olej w głowie, a tu kolor urasta do problemu rangi, co najmniej, tarczy antyrakietowej...
Czyli co? Każda inna poza pmką, ma zakładać barchan jakiś, albo wór pokuty, żeby się nie ośmieliła wyglądać lepiej (bo coś takiego sama przeżyłam, zaznaczam jednak, nie byłam na biało, więc nie szło o kolor).

Nikt nie pomyli pmki z laską w białej mini. No chyba, że goście nie wiedza na czyj ślub idą.

Mnie się podoba i nie miałabym nic przeciwko.

Polejcie ten Pani, dobrze gada
__________________
Chcę Lepiej. Chyba pora iść spać.
BlueManiaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:46.