Czy Twój TŻ widział Cie bez makijażu?-Jego reakcja :D - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-16, 22:27   #181
elisek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 1 202
GG do elisek
Dot.: Czy Twój TŻ widział Cie bez makijażu?-Jego reakcja :D

Cytat:
Napisane przez Ptysio5 Pokaż wiadomość
Kami a może makijaż permanentny by Ci pomógł?
Pomysł Ptysio ma wyśmienity
Kreseczki na górnych powiekach załatwiłyby sprawę na kilka lat. Dobrze zrobione jedynie dodają głębi i wyrazistości, same pozostają niewidoczne. Zresztą - wiadomo
elisek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-16, 22:34   #182
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Czy Twój TŻ widział Cie bez makijażu?-Jego reakcja :D

Cytat:
Napisane przez Ptysio5 Pokaż wiadomość
Osoba, którą mam na myśli jest kosmetyczką - ma ponad 45 lat , jest naprawdę ładną, zgrabną kobietą ( nawet bez makijażu )
Od kilkunastu lat - a żyje z młodszym mężczyzną - zaopatruje się w kosmetyki, które mocno "trzymają się" skóry - rano wstaje pierwsza - "robi się " w łazience i wraca do łóżka... wieczorem - po kąpieli nakłada nową warstwę - lżejszą - kiedy ukochany zasypia- ona wymyka się do łazienki i zmywa makijaż - wyłączając oczy...

hehe.. tylko mąż chyba inny, bo renomowany dentysta i jeszcze jej w koronki, porcelity i inne lasery zainwestował.
Kami a może makijaż permanentny by Ci pomógł?
Że też ja ak nie mogę trafic
MAkijaż permanentny to świetne rozwiązanie!!!
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-16, 22:40   #183
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Czy Twój TŻ widział Cie bez makijażu?-Jego reakcja :D

Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-16, 22:58   #184
natee
Zakorzenienie
 
Avatar natee
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 574
Dot.: Czy Twój TŻ widział Cie bez makijażu?-Jego reakcja :D

bez makijażu czuje sie nieswojo , ale mój TŻ nigdy sie jeszcze mnie nie przestraszył
__________________


natee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-17, 07:18   #185
Angelika
Rozeznanie
 
Avatar Angelika
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: lubuszanka
Wiadomości: 929
Dot.: Czy Twój TŻ widział Cie bez makijażu?-Jego reakcja :D

szkoda mi autorki wątku. Jak wyobrażasz sobie życie z facetem, który nigdy cie nie widział bez makijażu?! Musisz się czuć bardzo niepewnie w związku, skoro nie ufasz mu (bo z twojego zachowania wynika, że tak jest)

Wyluzuj i przestań sobie takimi bzdurami głowę zawracać, bo jeśli facet Cie kocha naprawdę, to napewno się nie odkocha widząc cię nieumalowaną.
A jeśli się odkocha - to jakiś palant.
__________________
Blondes do it better...
Angelika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-17, 08:31   #186
kariera85
Wtajemniczenie
 
Avatar kariera85
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tam i z powrotem..
Wiadomości: 2 156
GG do kariera85
Dot.: Czy Twój TŻ widział Cie bez makijażu?-Jego reakcja :D

Cytat:
"Czy Twój TŻ widział Cie bez makijażu?-Jego reakcja "
uciekł z krzykiem

nie no żartuje, wiadomo dobry makijaz wiele daje,chocby komfortu ale nie ma co przesadzac,odnioslam wrazenie ze makijaz nakladasz kielnią
Ptysio to geniusz-trwały lekki makijaz to jest to!

sama mam teraz kobieto alergiczne zapalenie skory i to jest problem,dlatego ide po szpachelke do garażu i nakladam na twarz strukture,bo trza wyjsć do ludzi
__________________
Małgoszova Entertainment presents:
overcoming imperfections
Episode I: Killing the ogre
Starring: Cudowna Dieta Mniej Żreć
kariera85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-17, 08:52   #187
Olunia90
Zakorzenienie
 
Avatar Olunia90
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 448
Dot.: Czy Twój TŻ widział Cie bez makijażu?-Jego reakcja :D

Widzi mnie codziennie.Jedynie używam tuszu do rzęs i to czasami.
Olunia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-17, 11:03   #188
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Czy Twój TŻ widział Cie bez makijażu?-Jego reakcja :D

Cytat:
Napisane przez kariera85 Pokaż wiadomość
uciekł z krzykiem

nie no żartuje, wiadomo dobry makijaz wiele daje,chocby komfortu ale nie ma co przesadzac,odnioslam wrazenie ze makijaz nakladasz kielnią
Ptysio to geniusz-trwały lekki makijaz to jest to!

sama mam teraz kobieto alergiczne zapalenie skory i to jest problem,dlatego ide po szpachelke do garażu i nakladam na twarz strukture,bo trza wyjsć do ludzi
ja właśnie też (okołoustne) i w żaden sposób nie da się tego ukryć - to dopiero wygląda okropnie, czasem wstyd się pokazać-obcym ludziom, TŻowi i w ogóle. Dlatego też uważam,że przesadza i nie ma większych problemów
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-17, 12:06   #189
kami828
Zadomowienie
 
Avatar kami828
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 1 237
Dot.: Czy Twój TŻ widział Cie bez makijażu?-Jego reakcja :D

Ptysio5 aż tak zdesperwoana nie jestem żeby robić sobie makijaż permamentny i chyba aż tak źle bez nie wyglądam.Tak oczywiście nie mam większych problemów tylko ten jeden!

Wkurza mnie jak po mnie "jadą" laski które sie prawie nie malują bo duzej różnicy nie ma czy mają makijaż czy nie.

Wyluzowałam !!! A jak sie pudruje to odrazu cała tubke używam wiecie?Jesteście czasami śmieszne bez kitu.

Dzisiaj oglądałam powtórki Rozmów w toku.Córka Beaty Tyszkiewicz opowiadała o nawyku który ma po swojej mamie,to nawyk wycierania wacikiem którym zmywają RANO makijaż zlewu.Jak sama mówiła Jej mama RANO "odmalowywuje sie" więc to jest dopiero głupota codzniennie spać w makijażu a nie tak jak ja 2-3 dni w miesiącu!I weście Jej to powiedzcie a nie ze mnie robicie nie wiadomo kogo.
kami828 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-17, 14:40   #190
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Czy Twój TŻ widział Cie bez makijażu?-Jego reakcja :D

[quote=kami828;3095121]Ptysio5 aż tak zdesperwoana nie jestem żeby robić sobie makijaż permamentny i chyba aż tak źle bez nie wyglądam.Tak oczywiście nie mam większych problemów tylko ten jeden!

Wkurza mnie jak po mnie "jadą" laski które sie prawie nie malują bo duzej różnicy nie ma czy mają makijaż czy nie.

Wyluzowałam !!! A jak sie pudruje to odrazu cała tubke używam wiecie?Jesteście czasami śmieszne bez kitu.

[quote]

Nie wiem , czy swoje słowa kierujesz do mnie...ale jeśli tak to - po pierwsze - nie trzeba być zdesperowanym aby robić makijaż permanentny ...

po drugie-nie jestem "laską", która się nie maluje- maluję się codziennie i jest dla mnie ważne, jak wyglądam

Po trzecie - nie jeżdżę po Tobie tylko wyrażam swoją opinię...
Jeśli jednak założyłaś ten wątek po to, aby czytać tylko pozytywne opinie o sobie , o tym jaka jesteś ładna - to żałuję, ze traciłam na niego swój czas. Już mnie tu nie ma

Ps. napisałaś- "jesteście czasami śmieszne" - pamiętaj, że i o Tobie można tak pomyśleć.
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-17, 15:07   #191
kami828
Zadomowienie
 
Avatar kami828
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 1 237
Dot.: Czy Twój TŻ widział Cie bez makijażu?-Jego reakcja :D

Każdy niech se myśli co chce mnie to nie rusza A troche zrozumeina z Waszej strony nie zaszkodzi.
kami828 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-17, 15:25   #192
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Czy Twój TŻ widział Cie bez makijażu?-Jego reakcja :D

Nie wiem , czy swoje słowa kierujesz do mnie...ale jeśli tak to - po pierwsze - nie trzeba być zdesperowanym aby robić makijaż permanentny ...

po drugie-nie jestem "laską", która się nie maluje- maluję się codziennie i jest dla mnie ważne, jak wyglądam

Po trzecie - nie jeżdżę po Tobie tylko wyrażam swoją opinię...
Jeśli jednak założyłaś ten wątek po to, aby czytać tylko pozytywne opinie o sobie , o tym jaka jesteś ładna - to żałuję, ze traciłam na niego swój czas. Już mnie tu nie ma

Ps. napisałaś- "jesteście czasami śmieszne" - pamiętaj, że i o Tobie można tak pomyśleć.[/quote]
4 X TAK
i tyle
ale Kami chyba sama nie wie czego chce.
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-17, 16:04   #193
Curly
Raczkowanie
 
Avatar Curly
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 413
Dot.: Czy Twój TŻ widział Cie bez makijażu?-Jego reakcja :D

Odnosząc się do pytania w temacie - TAK (nie nakładam tzw. tapety, ale maluje się i różnica z makijażem i bez jest spora)
Był zachwycony co mnie bardzo zdziwiło, bo on żadko mówi mi miłe żeczy jeśli chodzi o nową fryzurę, wygląd w czymś nowym itp.
Musiałam sie pochwalić hihi fajny wątek
Curly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-17, 16:06   #194
kami828
Zadomowienie
 
Avatar kami828
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 1 237
Dot.: Czy Twój TŻ widział Cie bez makijażu?-Jego reakcja :D

No pewnie że ja nie wiem czego chce i ja nic nie wiem i NIC NIE BĘDZIE jak to mówi Pan Kononowicz

Spoko loko luz i spontan przezywacie bardziej niż ja.Ja już przestałam sie tego bać bo wiem co zrobić żeby bez makijażu wyglądać lepiej,skorzystam z Waszych rad poprostu tylko nie wiem skąd ten agresor u niektórych

I nie założyłam tego wątku po to żeby wszyscy pisali że jestem piękna i wogóle super bo jestem bardzo samokrytyczna i wiem co we mnie jest fajnego a co nie
kami828 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-17, 16:23   #195
lucyAS
Zadomowienie
 
Avatar lucyAS
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 124
Dot.: Czy Twój TŻ widział Cie bez makijażu?-Jego reakcja :D

podobno jak sie zobaczu ukochana osobe jak spi i je i nie ucieka sie z krzykiem to zwiazek ma spore sznse
moze sie odwaz zmyc makijaz i zobaczysz czy ucieknie na twoj widok?
przynajmiej pozbedziesz sie watpliwosci
lucyAS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-17, 16:25   #196
calkiem-spoko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 807
Dot.: Czy Twój TŻ widział Cie bez makijażu?-Jego reakcja :D

Cytat:
Napisane przez kami828 Pokaż wiadomość

wiecie?Jesteście czasami śmieszne bez kitu.
A dla mnie śmieszne jest chodzenie z facetem spać w makijażu. Myśle, że KAZDY myslący facet poczułby sie zdegustowany tym, ze jego ukochana chodzi spac w makijazu zeby wygladać dobrze w nocy [gdy jest ciemno] i nad ranem. Przecież mezczyzna posiada mózg i dla niego nie jest najwazniejsze to, czy mamy na skorze podklad, a na rzesach tusz. Dla niego najważniejsze powinno być to, że jestesmy przy nim, ze moze sie do nas przytulic we śnie.
I to zle swiadczy o dziewczynie, gdy zajmuje sie takimi sprawami, jak chodzenie spac w makijazu, bo sie boi czy wstydzi pokazac TŻtowi bez. Dziewczyny! Chyba nie jesteście z Waszymi TŻtami tylko po to, zeby sie przed nimi ladnie prezentowac! A oni nie sa z wami, bo ladnie wygladacie, jak spicie!
calkiem-spoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-17, 17:10   #197
Asia 67
Raczkowanie
 
Avatar Asia 67
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 256
Dot.: Czy Twój TŻ widział Cie bez makijażu?-Jego reakcja :D

Mój TŻ nigdy nie powiedział mi, że źle wyglądam bez tapety.Najbardziej się wścieka jak mamy gdzieś iśc a ja do łazienki...bo wie, że mnie tam wetnie...Ale sama lubię się malowac, dodaje mi to poweru.
Asia 67 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-17, 17:10   #198
sloneckoo
Zadomowienie
 
Avatar sloneckoo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 861
GG do sloneckoo
Dot.: Czy Twój TŻ widział Cie bez makijażu?-Jego reakcja :D

Cytat:
Napisane przez Aeterna Pokaż wiadomość
Nic Ci nie chcę mówić, ale jeśli powiedziesz go do ołtarza bez przyznania się do tego, co ukrywasz pod szpachlą - to, oj, możesz się nasłuchać...

A tak bardziej serio. Ty się tynkujesz, czy jak..?
Jeśli Twoja 'tapeta' lub jej brak to taki fundament Twojego związku - to bardzo słaby jest to fundament o czym będziesz musiała się przekonać.
zgadzam sie !!! i lepiej sobie przemysl to wszytsko powodzenia
__________________
zapraszam na wymianę: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=725984
sloneckoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-17, 18:27   #199
Justyna33333
Zakorzenienie
 
Avatar Justyna33333
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 16 462
GG do Justyna33333
Dot.: Czy Twój TŻ widział Cie bez makijażu?-Jego reakcja :D

Eeee, jakiś dziwny taki związek. I jak ma takie wspólne życie wyglądać- spanie w makijażu za każdym razem, gdy wyskoczy jakaś niespodzianka? Bez sensu. Moje Kochanie mnie w każdą wspólną noc bez makijażu widzi. Często z moją siostrą latamy przy nim z pastą cynkową na buzi Czasem nawet rano mój Skarb mi mówi, że ładnie wyglądam bez makijażu Nie zawsze mu wierzę, ale ważne, że mówi A poza tym nie lubi jak go papram pudrem i musi zjadać kolejny błyszczyk. W dodatku nie można spać w makijażu bo skóra wtedy nie oddycha i pory się zapychają.
__________________
Justyna33333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-17, 18:43   #200
Lorduś_Słonko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 392
GG do Lorduś_Słonko
Dot.: Czy Twój TŻ widział Cie bez makijażu?-Jego reakcja :D

Zjadanie błyszczyka to rzeczywiście dramat. Ale najgorszą rzeczą jest (wierzcie mi) łykanie balsamu do ciała. DRAMAT ISTNY !!!! Dlatego kobiety --> Nie wcierajcie w siebie tego świństwa na noc. W ogóle najlepiej bądźcie po prysznicu i pachnijcie tylko sobą. Taka nocka jest najlepsza.
Lorduś_Słonko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-17, 20:23   #201
kami828
Zadomowienie
 
Avatar kami828
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 1 237
Dot.: Czy Twój TŻ widział Cie bez makijażu?-Jego reakcja :D

Po raz setyny pisze że nie szpachluje sie to raz a dwa nie mam zamiaru ukrywać sie przed Nim całe życie dlatego pisze że jak wróci to chce Mu sie pokazać bez makijażu jak nie dociera to bardzo mi przykro,kłania sie niezrozumienie tekstu i zła interpretacja.Wasza sprawa!Mnie już to Wasze gadanie wkółko tego samego męczy bardziej od myśli jak to będzie.I nie uważam że mój związek sie rozpadnie,jestem pewna że nie a Wy tak uważacie.Ciekawi mnie tylko Jego reakcja bo do tej pory widział mnie z makijażem a nie to czy mnie zostawi bo źle wyglądam więc dajcie już se spokuj już dość sie naczytałam jaka to ja jestem...
kami828 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-17, 20:39   #202
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Czy Twój TŻ widział Cie bez makijażu?-Jego reakcja :D

Cytat:
Napisane przez kami828 Pokaż wiadomość
jak nie dociera to bardzo mi przykro,kłania sie niezrozumienie tekstu i zła interpretacja.Wasza sprawa!
Mnie już to Wasze gadanie wkółko tego samego męczy bardziej od myśli jak to będzie.I nie uważam że mój związek sie rozpadnie,jestem pewna że nie a Wy tak uważacie.
Ciekawi mnie tylko Jego reakcja bo do tej pory widział mnie z makijażem a nie to czy mnie zostawi bo źle wyglądam więc dajcie już se spokuj już dość sie naczytałam jaka to ja jestem...
Niezrozumienie tekstu w tym przypadku wynika z jego jakości... i spójności oraz jego przesłania - Twój pierwszy post pokazuje Cię, jako osobę, która ma naprawdę duży problem z powodu tego, że TŻ nie widział Cię bez makijażu, poza tym piszesz , że on "przeżywa" Twoje zdjęcie bez makijażu...nie dziw się w takim razie krytycznym wypowiedziom na jego temat.

"No właśnie mam z tym problem,żeby pokazać sie Jemu bez makijażu Zawsze jak u Niego nocowałam to zmywałam tylko puder,wiem to straszne!Ale nie wiem jak by zaaregował jakby mnie zobaczył bez niczego na twarzy heh Zawsze dostaje ochrzan a następnego dnia słysze że cały dzień sie tylko maluje i nic więcej... Już mi zapowiedział że mam sie nie malować tzn. tylko oczy moge a tapety jak On to mówi mam nie nakładać.Widział mnie bez tapety tylko na zdjęciu i teraz przeżywa.Teraz jest z agranicą ale niedługo wraca,planujemy zaręczyny a mi sie nie chce nawet do Niego jechać bo mnie męczy to "ukrywanie sie" pod toną tapety heh Może przesadzam ale skoro podobam Mu sie jak jestem umalowana to jaka będzie reakcja jak zobaczy mnie bez makijażu?Jak reagowlai Wasze TŻ'y i macie wogóle z tym jakiś problem? "



Skoro Cię męczy nasze gadanie - to po cóż u diaska zakładałaś wątek ? Forum służy do dyskusji i wymiany poglądów- osoba, która reaguje na odmienne zdanie tak, jak Ty jest zwyczajnie niedojrzała.

Życzę formułowania swoich wypowiedzi w taki sposób, aby później jako autorka wątku nie zniechęcać do siebie osób, które z życzliwością się w nim wypowiadały...
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-17, 21:10   #203
justynka2o
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 349
Dot.: Czy Twój TŻ widział Cie bez makijażu?-Jego reakcja :D

moj TŻ widzial mnie bez makijazu a przyznam ze bez niego wygladam hmm mniej atrakcyjniej niz majac go ale chyba wiekszosc tak ma niepamietam dokładnie jak zareagował za pierwszym razem ale nie było tak zle skoro jest zemna ponad 4 rok
__________________
ciuszki kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=151717
justynka2o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-17, 22:09   #204
kami828
Zadomowienie
 
Avatar kami828
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 1 237
Dot.: Czy Twój TŻ widział Cie bez makijażu?-Jego reakcja :D

Z tym przezywaniem po tym jak widział moje zdjęcie bez makijażu chodziło o to że Jemu sie ono podobało sorki jeśli źle sie wyraziłam.Szanuje zdanie innych ale nie lubie jak ktoś mi coś wmawia itp. żałuje że założyłam ten wątek więcej tu przykrych rzeczy wyczytałam niż to wszystko jest warte.
kami828 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-17, 22:51   #205
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Czy Twój TŻ widział Cie bez makijażu?-Jego reakcja :D

Mnie mój tż widział bez makijażu,bo się nie szpalchluje tynkiem,tak jak niektóre,które jakby się potkneły to by ten tynk zgubiły
Skoro nie chcesz spać z tapetą na twarzy,bo się wstydzisz swojego faceta to sobie kup maske.








żarcik
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-17, 22:57   #206
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Czy Twój TŻ widział Cie bez makijażu?-Jego reakcja :D

Cytat:
Napisane przez Lorduś_Słonko Pokaż wiadomość
(...) Ale najgorszą rzeczą jest (wierzcie mi) łykanie balsamu do ciała. DRAMAT ISTNY !!!! Dlatego kobiety --> Nie wcierajcie w siebie tego świństwa na noc. W ogóle najlepiej bądźcie po prysznicu i pachnijcie tylko sobą. Taka nocka jest najlepsza.
Prawda mój narzeczony zawsze mówił do mnie "o fuj znowu wysmarowałas się tym tłustym świństwem ", a to tylko niewinny balsam do suchej po kąpieli skóry.
Teraz dodaje do wanny kilka kropli olejku i "wychodze wystarczajacą nawilzona".

Kami828 zaakceptuj swoja naturalność i nie blokuj się przed swoim partnerem, naprawde nie warto.Troche więcej wiary w siebie, a z perspektytywy czasu sama przyznasz, że takie "oszukiwanie" nie było warte.Twój partner napewno wolałby widziec Ciebie w nocy bez makijażu
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-17, 23:57   #207
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: Czy Twój TŻ widział Cie bez makijażu?-Jego reakcja :D

Mnie widział i cały czas widuje no make-up a to dlatego, że mieszkamy razem i jemu w zupełności to nie przeszkadza.a dodam jeszcze, że mojej buźce daleko do idealnejAle kocha mnie taka jaka jestem i to jest dla Mnie najważniejsze
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-18, 00:53   #208
anita216
Raczkowanie
 
Avatar anita216
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bielawa
Wiadomości: 263
GG do anita216
Dot.: Czy Twój TŻ widział Cie bez makijażu?-Jego reakcja :D

więc dajcie już se spokuj już dość sie naczytałam jaka to ja jestem...[/quote]

Przeczytalam ten watek od A do Z i dochodze do wniosku ze dziewczyny traca czas na doradzanie Ci co masz zrobic zeby wypasc w oczach TZ-ta jak najlepiej. Wkurzasz sie niewiem po co, a makijaz "na stale" zalatwilby sprawe i juz. Wydaje mi sie ze "boisz" sie w jakis tam sposob tego czlowieka, bo inaczej nie mialasbys takich problemow.Wg mojej oceny masz ladna buzie i nie ma czego sie wstydzic
A zdanie ktore cytuje pozostawie bez komentarza, ja sie nie udzielalam wiec mnie nie dotyczy...Ale zastanow sie czy przypadkiem nie urazilas ta wypowiedzia dziewczyn ktore chcialy Ci pomoc...
Pozdrawiam i zycze powodzenia w zyciu,uwierz-ludzie maja gorsze problemy
__________________
"Tylko małomówny, przystojny mężczyzna posiada dla kobiety czar zagadkowości. Tylko małomówna, piękna kobieta zaciekawia mężczyznę aż do szału."

Aleksander Konar

anita216 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-18, 10:24   #209
Judyta~
Raczkowanie
 
Avatar Judyta~
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 386
Dot.: Czy Twój TŻ widział Cie bez makijażu?-Jego reakcja :D

autorka ma rację, że bardzo na nią napadacie. Ma problem i oczekiwała wsparcia, a nie wymądrzania sie kolejnych dziewczyn, jakich to mają kochanych facetów, przy których sie nie wstydzą nawet z krostami paradować.

To jest zrozumiałe, że każda kobieta chce dobrze przy Nim wygladać, zwłaszcza, jeśli ma jakieś obawy i kompleksy.
Nie pozostaje Ci nic innego, jak stopniowo przyzwyczajać chłopaka do naturalnego wyglądu - to będzie dla niego tylko dowodem Twojego zaufania. Nie ma się czego bać. Powodzenia
PS> Jeżeli zdjęcia dziewczyny zamieszczone w Twojej galerii autorskiej, przedstawiaja Ciebie, to już kompletnie nie rozumiem obawy o pokazanie się bez makijażu... Odwagi!
Judyta~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-18, 10:44   #210
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Czy Twój TŻ widział Cie bez makijażu?-Jego reakcja :D

[quote=Judyta~;3100356] autorka ma rację, że bardzo na nią napadacie. Ma problem i oczekiwała wsparcia, a nie wymądrzania sie kolejnych dziewczyn, jakich to mają kochanych facetów, przy których sie nie wstydzą nawet z krostami paradować.
[quote]

Proszę nie generalizować- jeśli masz na myśli konkretne osoby pisząc " napadacie" - to je wymień - nie wszystkie dziewczyny pisały o swoich facetach - niektóre pisały tylko o autorce i jej problemie- radząc, co powinna zrobić żeby sama sie ze sobą lepiej poczuć - facet to sprawa drugorzędna- ona musi to zrobić przede wszystkim dla siebie...bo jeśli jakakolwiek zmiana w naszym życiu jest powodowana tylko i wyłącznie chęcią " zrobienia dobrze" drugiej osobie - ma małe szanse na powodzenie ( pomijam tu działania altruistyczne).
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:19.